תוצאות משחקי ההימורים. הריעו לניר גלילי!

מסקנה אחת גורפת: לבלוג אין מושג!

In כללי

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


יש לנו עוד חוב קטן אחד מעונת הכדורגל המסתיימת – והיא סיכום משחקי ההימורים של הליגה האנגלית והספרדית.

כל המשתמשים ששמם מופיע כאן ככינוי מתבקשים, גם אם לא מחוייבים, למסור את שמם דרך הכתובת ronendorfan@hotmail.com בכדי ששמם יופיע בצורה הנכונה ותהילתם תוודע בציבור. שלא יבלבלו אותם חלילה אם מי שלא ניצחו ואין להם מושג. וכך נודעה לי כבר זהות מנצח אנגליה – ניר גלילי. הריעו!

מנצח משחק הליגה האנגלית היה טימי במשחק לא קל. לא רבים המשתתפים שניחשו את האלופה, למרות שמרבית אלו שעשו זאת ניחשו את סגניתה. ואיש לא צירף נכונה את ארסנל במקום השלישי ואפילו לא את טוטנהאם או ניוקאסל הבאות בטבלה. מספר משתמשים – ביניהם "אהוד", "צחי", "אוהד בני יהודה" וגם "רמי" חשבו שזו תהיה צ'לסי והקדימו את אלו שחשבו שזו ליברפול.

מבין אלו ניצח טימי שניחש נכונה את הקבוצה במקום הרביעי – טוטנהאם.

אגב, ציינתי אתמול בעיתון: חודש עצום לליגה האנגלית מבחינת כבודה העצמי שהיה קצת רמוס. התצוגות המון קבוצות כאילו "ללא עניין" שהשפיעו על יורדות, אלופות ועולות לליגת האלופות היו למופת ממש.

**

מכאן אנו עוברים למשחקי הליגה הספרדית.

המשחק הראשון הוא "בארסה או ריאל ובאיזה הפרש?". המנצח היה ארז נוטה – המכונה "חלפס" – שהימר על ריאל והיה רחוק רק נקודה מההפרש – הוא הימר 8 וההפרש לבסוף היה 9. כל שאר מהמרי ריאל נתנו הפרש נמוך יותר.

המשחק השני הוא "האלופה בלי בארסה וריאל" התאפיין בתופעה די ייחודית. הוא היה המשחק היחיד בו בעל הבלוג ניחש באיזשהי צורה קלושה את מה שבערך התרחש. מבני מנחשי ואלנסיה המנצח היה סימנטוב שנתן לה 65 נקודות, בפועל היא צברה 61 וכולם היו רחוקים יותר. יש לציין שלא מעט קבוצות בספרד שוקלות לאמץ את המשחק הזה ממש ויש אפילו רשתות טלוויזיה שטוענות שבמצב כזה ישקלו לשדר את משחקיהן גם אם באותה שעה יש מסיבת עיתונאים לקראת הקלאסיקו.

צפו בקטע המביך הזה – אוהדי בטיס (סליחה סליחה סליחה – אלו אוהדי סביליה

  ) מוחים על דחיית פתיחת משחק בכדי לשדר מסיבת עיתונאים של מוריניו וגווארדיולה. לפי הוידאו תקשורת המיינסטרים בספרד מיעטה אפילו לדווח על המחאה הזו נגד תרבות הקלאסיקו:

  ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

  במשחק "נחש את הפיצ'יצ'י" התעוררה שאלה תקנונית נכבדת! את הסדר 1. מסי, 2. רונאלדו. ניחשו לא מעטים למרות שאיש לא התקרב למספר השערים הדמיוני שהבקיע מסי – 50 (דווקא ההימורים היותר גבוהים עליו היו ממי שדירגו אותו שני). המשתמש אמנון דירג את שני השחקנים עם 38 והמשתמש ניר את מסי ראשון עם 35 ואת רונאלדו שני.

  שיטת הדירוג הולכת כך: ראשית, פיצ'יצ'י, שנית, סגנו, שלישית, מספר שערי הפיצ'יצ'י. באי כוחו המלומדים של אמנון טענו שהוא ניחש נכונה את 1 ו-2 והיה קרוב יותר לפרמטר השלישי. פרקליטיו של ניר טענו שהוא ניחש שמסי יקדים את רונאלדו.

  נפסק לטובתו של ניר. כי קבלת פרשנות פרקליטי אמנון למעשה הייתה יוצרת מצב בו הוא הימר פעמיים: פעם על הסדר מסי-רונאלדו -ופעם על הסדר רונאלדו-מסי. ולכן פסקו השופטים שהוא הימר ספציפית על שוויון ולכן אינו נכנס כלל לשיקולים – ולמעשה לא נמצא כלל בצמרת. יש לציין שלא הוגשו ערעורים והפרשה הסתיימה ברוח הטובה המאפיינת תמיד משחק "נחש את הפיצ'יצ'י"?

  ולבסוף הגענו למשחק "רוח הספורט של הקלאסיקו" בה בחרתם חמישה שחקנים שיקבלו ניקוד על צהובים (נקודה אחת) או אדומים (3 נקודות) בקלאסיקו. יש לציין שנחשבו רק הקלאסיקו של הגביע והליגה כי אלו של אלוף האלופים נערכו לפני השקת המשחק.

  דירוג השחקנים היה כזה: ראמוס 5, פפה 4, צ'אבי אלונסו, קנטראו, בוסקטס, פיקה, מסרי, גראנרו ודיארה 2. קאלחון, קרבליו, סנצ'ז, רונאדלו, פויול, קסיאס, משצ'רנו ואוזיל 1. ניתן לראות בברור שמקסימום הנקודות האפשרי הוא 15. שני משתתפים הגיעו ל-13 נקודות – בני גלובינסקי ודני בירן והם המנצחים במשותף. לאחר שנקבע מראש שלא יהיו שוברי שוויון – כי כאן העיקר היא ההשתתפות ולא הניצחון.

17 Comments

אריאל גרייזס 15 במאי 2012

אז רק שאני אהיה בטוח – יונייטד לא אלופה, נכון?

עומרי 15 במאי 2012

מנצ'סטר סיטי
היא כמובן לא סיימה את הרכש שלה. חסרים לה עוד כמה שחקנים בכדי להתחרות ביונייטד. רק תקנה אותם או ואז היא כבר תהיה יונייטד. סליחה – למה אני עוצר פה? בפורומים המנצ'סטרים באינטרנט היא מכונה "בארסה של אנגליה".

ועכשיו למציאות: סיטי הייתה קבוצה מאד אפורה בשנה שעברה שהבקיעה רק 60 שערים. כתבתי היום בעיתון כמה שהיא זקוקה לסניידר יותר מאשר יונייטד. כי שלושים מליון פאונד זה הרבה יותר זול מההוצאה על פסיכולוגים שרוברטו מנצ'יני צריך בכדי לשחק התקפי מול פולהאם בחוץ. ואולי סניידר ידחוף קצת קדימה במצבים של 0-0 בבית מול נוריץ'.

דיברתי על ההגיון הצרוף במהלכיו של דלגליש. הנה הקו שאני מוצא ברכש של סיטי: היא קונה הגנה מארסנל ווינריות מאתלטיקו מדריד ויצירתיות מאסטון וילה. ויציבות משורות הריג'קטים של אינטר.

למה היא סיימה שלישית בשנה שעברה?

ראשית, כי 71 נקודות הספיקו לכך. אבל בעיקר כי קרלוס טבז לבדו הבקיע 20 מהשערים הללו ובישל עוד שישה למרות ששיחק רק ב-28 משחקים. טבז עוזב ומוחלף בשחקן אנדר-אצ'יבר, קון אגוארו, בלי נסיון באנגליה, שמבקיע שערים נהדרים אבל הוביל את הסגל השלישי בטיבו בספרד למקומות 7 ו-9 בשנתיים הקודמות.

יהיו לה תקופות טובות כי בסגל יש שחקנים טובים. אבל מצד שני תהיה לה ההתמודדות עם ליגת האלופות והיא התקשתה בעונה שעברה אפילו עם אופ"א. והגרלת הבתים שלה תהיה קשה כי היא מועדון בלי שום עבר.

והווה.

את כל ניתוח קדם העונה שלך סתר שחקן אחד -יא יא טורה. בטרם נישטף ביורו הקרב ובאופוריית גמר האלופות – הוא שחקן השנה בכדורגל האירופי.

אריאל גרייזס 15 במאי 2012

קון אגווארו יכול להחשב כאנדר אצ'יבר רק אם משווים אותו לחמו..

עומרי 15 במאי 2012

מה שכן – ניתוח מדויק לגבי ליגת האלופות.

גיל 15 במאי 2012

אני חושב שזה מדגים עד כמה אנשים מוגבלים בדימיון שלהם. אני לא מדבר על הליגה האנגלית שם סביר שתהיה הטייה לטובת יונייטד, אלא לזה שאף אחד לא התקרב אפילו למספר השערים האגדי של מסי ורונאלדו. או שזה סתם מעיד על חולשת הליגה הספרדית.

אנונימוס 15 במאי 2012

אני די בטוח שמדובר באוהדי סביליה, ולא בטיס.
תקן דורפן לפני שהשרופים יעשו בך לינץ'

ניינר 15 במאי 2012

אני חושב שאתה צודק. רונן אם אתה מתכנן נסיעה לאנדלוסיה אני מציע לך לעשות זאת תחת זהות בדוייה

Uriah 17 במאי 2012

מליון אחוז סביליה. הטעות של דורפן אפילו מעליבה יותר מההתאחדות הספרדית…

דורפן 17 במאי 2012

אכן יש לתקן. אוריה – אתה צודק – אין לי שום ספק שלא אני ולא ההתאחדות הספרדית ראויים לנהל את הכדרוגל הספרדי

Uriah 23 במאי 2012

סליחה על התגובה המאוחרת, מסכים במאה אחוז :)

שרון רזניק 15 במאי 2012

סביליה ללא ספק.

צור שפי 15 במאי 2012

חבל שלא היתה שאלה על האלופה בארץ. נראה לכם שמישהו היה אומר ק״ש?? לי לא.

קורא אדוק 16 במאי 2012

אפילו אני הייתי נותן בלחץ מקום 3…. :-)

matipool 16 במאי 2012

בדקה ה-93 של סיטי – ק.פ.ר. , היו לי את מקומות 1+2 ביד וגם הייתי די קרוב לכמות הנקודות וכמות הבקעת השערים . אחרי מאבק פנימי קצר בתוכי , החלטתי שעדיף להצליח פחות בהימורים אצל דורפן ובלבד שיונייטד לא תיקח את האליפות .
חוץ מזה , איך זה שיא יא טורה לא לקח את שחקן העונה באנגליה ?!

גיל מזימבבואה 16 במאי 2012

זה רק אני או שיש עוד כמוני שכל פעם שמראים או כותבים משהוא על הסיטי מעביר ערוץ, או לא קורא בכלל?

mrsrooney 17 במאי 2012

i'm like you!hate them!

גיל 16 במאי 2012

דלגליש עוזב את ליברפול, שוב הולכים לבנייה מחודשת בפעם המי יודע כמה.

Comments closed