הסוף?

כשהדעיכה מגיעה עם התקדמות העונה זה סימן גדול מדי

Peyton Manning

פייטון מאנינג אמר במהלך העונה שזו לא העונה האחרונה שלו. אבל אלו דיבורי עונה בהם אתה לא רוצה להקרין חולשה. בעבר אמר שהוא מחליט כל שנה בתחילת האימונים. והעניין הוא לא עונה חלשה יחסית. עונת מאנינג חלשה היא עדיין עונת חגיגה להרבה קווטרבקים אחרים. העניין הוא הדעיכה החדה בחלק השני של העונה. כשהדעיכה מתרחשת עם התקדמות העונה זה סימן גדול מדי.

ההימור שלי שזה הסוף. אני גם חושב שיטעה אם יחזור. בדרך כלל אני בכלל לא חושב שאנשים צריכים לפרוש בשיא והם יכולים להמשיך אם הם נהנים. אבל זה אחרת עם פרנצ׳ייז-קווטרבק.

*

אגב, אני אוהב אותו יותר מבריידי. לא היה מחזה מופלא יותר מפייטון מנהל התקפה מהדשא. אבל חשבתי על זה קצת לאחרונה ולטעמי בריידי גדול יותר. ואפילו אמרתי לאברהמי לפני שבועיים שאני חייב להודות שהייתי נותן את זה לבריידי אפילו על פני מונטנה (למרות שעדיין לוקח רק אותו לפתוח עבורי את הסופרבול). בגלל עניין הרסיברים. בריידי הופך שוב ושוב אלמונים לאלופים. באופן כללי זרק לצוותי תופסים הרבה פחות זוהרים.

*

כל זה הופך את הבוז של אוהדי דנבר לעלוב.

מחשבות מלילה מטורף
סיכום שלב הדיוויז'ונל

88 Comments

No One 12 בינואר 2015

כן זה הסוף

לאורך החצי השני של העונה ראו שני ק"ב HOF שגמרו את הסוס פחות או יותר, מאנינג ובריס

דורפן 12 בינואר 2015

אני לא בטוח שבריז יגיע להול אוף פיים. אבל כן.

גלן 12 בינואר 2015

בריס יגיע להיכל, בלי שום בעיה. למעשה דיוני קב בהיכל הם הכי קלים ויחסית נדירים. פעם בעשור ויותר יש מישהו גבולי (נניח וורן מון). דווקא השנה יש לנו אחד כה (ואני מאמין שוורנר יכנס).

עומרי 12 בינואר 2015

יתכן שלא הכל ידוע והוא פשוט סוחב פציעה כבר חודשיים. אבל זה לא משנה את התוצאה הצפויה שבגיל 39 הוא יחליט שלא בא לו לנסות להתגבר עליה ובכלליות לשחק תוך ירידה ברורה בכושרו. הוא לא צריך כסף. יש לו טבעת. יש לו 3 שנים מופלאות למדי בדנבר שיהיו סיום ראוי יותר לקריירה מאשר לפרוש בגלל פציעה טראגית בגיל 35.

אגב, האמריקאים יכולים ללמד הלכות לגבי טיפול במקרים כאלה, השוט הארוך על מאנינג בדרכו ללחיצות הידיים על המגרש ואז לחדרי ההלבשה היה פרייסלס.

גיל 12 בינואר 2015

בריז דווקא לא היה כזה גרוע והוא כן יהיה בהיכל. בריז הוא מה שאנחנו מצפים לראות מדעיכה בגלל גיל או ירידה בכושר, קצת פחות חדות, קצת פחות דיוק שהופכים קבוצה מנצחת למפסידה. אבל איך שמאנינג ירד אחרי שפתח חזק את העונה קשה לי להסביר בלי גורם חיצוני.

No One 12 בינואר 2015

לא יודע אם ראית משחקים של הסיינטס , בארבעת המשחקים האחרונים בריס הביא תצוגות שלא היו מביישות את ג'ינו סמית
הוא היה איום ונורא

No One 12 בינואר 2015

ודרך אגב אתם נותנים יותד מדי קרדיט לאוהדים
אוהדים לא צריכים למחוא כפיים בעדינות אחרי משחק כזה

בוז זה הדרך היחידה להראות איך הם מרגישים , אני לא חושב שזה היה ספציפי למאנינג , זה היה לכל הקבוצה

אוהדים זה אוהדים , הם שורקים בוז ,מוחאים כפיים ושותים בירה מסריחה ב 12 דולר שעולה בחוץ דולר וחצי

גיל 12 בינואר 2015

ראיתי והוא לא היה כזה גרוע. הוא לא היה טוב בחלקם אבל נגד שיקגו למשל היו לו 80% השלמה ו3 ט"ד. זה הרבה יותר הגיוני כי ממה שאני רואה אצל שחקנים גדולים בכל ספורט שחווים ירידה ביכולת מה שנפגע בעיקר זה העקביות. פדרר לא מצליח להיות גדול בכל משחק, טייגר וודס נותן שני סיבובים טובים ושניים רעים. מה שרואים אצל מאנינג שונה לגמרי.

ק. 12 בינואר 2015

בריס לא היה כזה גרוע העונה, אולי ביחס לעצמו – יארדים-פירסט דאונס וט"ד הוא לא כ"כ ירד. הבעיה היא שאיבד יותר מדי. בכל משחק העונה שהוא לא איבד – הסיינטס ניצחו

גיל 12 בינואר 2015

זה הכל שאלה ממה נובעת הדעיכה. אם מדובר בירידה דרמטית ביכולת שבאה לפתע פתאום אז אתה צודק, אבל לי נראה שזה יותר קשור לאיזו פציעה לא מדווחת. לא משהו שעוד איזה ניתוח בצוואר לא יכול לפתור :-) אני לא ראיתי שום ק"ב שחווה ירידה כזו גדולה בכושר במהלך עונה כשזה לא קשור לפציעה. רוב הק"ב הזקנים מצליחים לתפקד באיכות מסוימת כמו פארב בסוף ימיו או אפילו אלוויי. עצם זה ששינו את סוג המשחק לקראת סוף העונה ועברו בעיקר לריצה עוד לפני שהייתה לו ממש ירידה אומר שהם יודעים משהו שאנחנו לא.

היום היה המשחק הכי גרוע שלו שראיתי והרבה יותר גרוע מהסופרבול שם הם נוצחו על ידי קבוצה עדיפה בהרבה. אינדי זו קבוצה חביבה עם ק"ב על אבל לא כזו ששווה אליפות.

ובריידי לא הפך רסיברים אלמונים לאלופים. הוא נישא על גבי הגנות חזקות והיה יעיל מספיק כדי לנצח. אם הוא כל כך טוב, אז איך זה כשדווקא כן היו לו רסיברים טובים כמו מוס הוא לא זכה? תחליף את מאנינג בבריידי ועם ביליצ'ק אתה לא חושב שהיית משיג אותן תוצאות אם לא יותר? הפוך אני ממש לא בטוח שזה נכון.

דורפן 12 בינואר 2015

פוטבול זה ספורט של ארגון, של תחלופה, של תקרת שכר – בריידי בזכות העובדה שאתה לא חייב לרפד אותו ברכש מיוחד נותן לך מועדון יותר חזק.

גיל 12 בינואר 2015

אבל זו בדיוק הנקודה. לבריידי היה מועדון חזק הרבה יותר עם מאמן מצוין. הארגון סביבו היה למופת.

No One 12 בינואר 2015

יש כאלה שאומרים שלבריידי היה בעלים מצוין, מאמן רמאי אפס
וכל מה שניו אינגלנד עשו זה רק בגלל בריידי
אתה מוזמן לבדוק את המאזן של המאמן שלו עם קליבלנד ועם דרו בלדסו

גיל 12 בינואר 2015

אני חושב שזה שילוב של השניים. בריידי לא היה מצליח כל כך בלעדיו וגם ביליצ'ק לא היה כזה גדול בלי בריידי. זה שביליצ'ק לא היה מבריק לפני הפטס לא אומר הרבה כי יש מאמנים שצומחים בארגון מסוים. בריידי לא זרק אתמול ט"ד לאמנדולה וזה מסוג ההחלטות שאופייניות לביליצ'ק (בלי קשר לרמאות שלו שם אני מסכים איתך).

עירן 12 בינואר 2015

גיל,

הייתי כאן איתך תמיד בעניין מאנינג. כנראה גם בדבר מקומו בהסטוריה.

אבל הצורך הזה שלך, כמו של תוהה בפוסט הקודם לבי מסי, להסביר כמה הוא טוב תוך כדי הקטנה מסויימת של האחר, לא תופס הפעם.
איך שזה נראה כרגע, בניגוד למה שחשבתי פעם, בריידי אכן מביא תועלת גדולה יותר.
זה לא סותר את הגדולה של מאנינג ומעמדו ההסטורי ולא חייבים לנסות ולהתווכח על התרומה (הכבירה, יש לומר, שהוכחה שוב שלשום) של בריידי.

גיל 12 בינואר 2015

זהו, משחק אחד חרץ את כל הסיפור? מה במה שאמרתי לא נכון?

עירן 12 בינואר 2015

לא אמרתי אם נכון או לא, אמרתי שלא תמיד חייבים לגמד (קצת) את הישגי האחר כדי להראות גדולה של ה"מתחרה" שלו. על הצורך הזה דיברתי.
לפעמים זה לא רק משחק אחד, אתה פתאום מבין משהו, מזהה מגמה שמשחק אחד הוא התסמין הכי טוב שלה.

גיל 12 בינואר 2015

איפה גימדתי בדיוק? לומר שלא רק בריידי הוביל את הפטס כל אותם שנים ולביליצ'ק יש חלק בזה זה לגמד אותו? לומר שדאנקן בלי פופוביץ' הוא לא אותו הדבר זה לגמד את דאנקן? אני באמת לא מבין למה בכוח מחפשים דברים.

עירן 12 בינואר 2015

אה, ואני מסכים עם מה שכתבת למעלה שזו ירידה שכנראה משהו גופני עומד מאחוריה ולא נראה הסבר סביר אחר לכזו ירידה. ככה שאכן אולי עוד ניתוח צוואר יסדר עוד עונה של הק"ב הענק הזה.

דורפן 12 בינואר 2015

הוא כמובן לא אפס ואולי יש כוכבית על סופרבול אחד שלו – אבל יש דברים שזה לא המאמן. היכולת של בריידי לבוא בבוקר לעבודה – לקבל כל חבורת רסיברים שלא תהיה ולתפקד – היא מדהימה.

גל ד 14 בינואר 2015

דאריל מורי מחכך ידיו בהנאה למראה התגובה הזו.

No One 12 בינואר 2015

ככה זה עם ק"ב , הם מאבדים את זה בבת אחת ואין מה לעשות
בחצי השני של העונה ראו את דנבר עוברים מהתמקדות במשחק המסירה(החוזק של מאנינג) להתמקדות במשחק הריצה והייתה סיבה טובה
לפייטון כבר אין את היד לזרוק 30 פעם המשחק(לאנדרו לאק יש את היד לזרוק 100 פעם במשחק)

בריז לעומתו ניסה פעם אחר פעם להכניס את מסירות הנידל שלו שהיו סימן ההיכר שלו ופעם אחר פעם הן נחטפו כי כבר איו לו את הכח ביד לעשות את זה(לא רק לזרוק רחוק אלא לזרוק מהר חזק ומדויק)

גיל 12 בינואר 2015

איזה עוד ק"ב אתה מכיר שירד ככה בבת אחת בגלל זיקנה?

דורפן 12 בינואר 2015

גיל – גם אם זו פציעה, אין לו עוד פעם שנה להתאושש מניתוח. אין לו גם את הזמן לשחק בלא-קונטנדרית. אם הוא שואל את עצמו אם הוא יכול להוביל את דנבר לאליפות. אתה יודע מה? אם יעשה זאת אגיד שהוא גדול מבריידי. :-)

גיל 12 בינואר 2015

הניתוח זו סתם בדיחה, ברור שהוא לא יעשה עוד אחד. אבל אם מדובר במשהו יחסית קל שאפשר להתאושש ממנו אני חושב שהוא יחזור. אגב, אמרו בשידור שהוא הסתייג קצת ממה שאמר שהוא יחזור בוודאות אז נחכה ונראה.

עירן 12 בינואר 2015

הוא אמר שהוא "מעבד" את העתיד שלו.

No One 12 בינואר 2015

ריץ' גנון
צ'אד פנינגטון
ויני טסטיורדי
דרו בלדסו
ברני קוסאר
טרנט גרין

ואם אני אחפש אני יכול להביא לך רשימה של עוד 20 שמות

דורפן 12 בינואר 2015

פנינגטון זקנה?

No One 12 בינואר 2015

חלק מזה ,העונה האחרונה הטובה שלו הייתה במיאמי אחרי הניתוחים , ואחרי העונה הזאת הזקנה גמרה אותו
יש דברים שאחרי ניתוח אתה יכול לעשות כשאתה צעיר אבל כבר לא יכול לעשות כשאתה מזדקן

גיל 12 בינואר 2015

אלו ק"ב זניחים יחסית (חוץ מטרנט גרין התותח). אני מדבר על אלווי, פארב, מונטנה. הם ירדו בכושר אבל לא התרסקו. יכול להיות שזה קשור לניתוחים והבעייה בעצבים שלא התאחו לגמרי או השתחררו שוב. אני מהמר שיש פה משהו אחר.

No One 12 בינואר 2015

גנון היה MVP

בלדסו היה טופ 5 ק"ב בשנות התשעים והוביל את הקבוצה שלו לסופרבול

ויני הוא אחד המובילים בליגה ביראדים,ט"ד וגם חטיפות:)

אלו היו ק"ב מובילים להרבה מאד זמן

דורפן 12 בינואר 2015

אבל לא אגדיים.

No One 12 בינואר 2015

טוב תשמע לא כל אחד יכול להיות אגדי…

אבל הזקנה קופצת על כולם , גם על ק"ב אגדיים

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

גם בלדסו היה עונה אחת מעולה במינסוטה, רייטינג של 107, גמר NFC ושנה אחר כך נהיה נפל.

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

פארב כמובן, לא בלדסו

גיל 12 בינואר 2015

גנון נתן עונת שיא קריירה בגיל 37 ואחרי זה כמעט לא שיחק. בלדסו היה עם אותם מספרים כל הקריירה שלו כולל בבאפלו. יכול להיות שבגלל שהתקרה של מאנינג הייתה כל כך גבוהה אז הפער נראה גבוה מאוד עכשיו אבל אני באמת לא מכיר מקרה דומה, מה עוד שזה קורה ככה באמצע העונה כאילו בלי שום סיבה.

גיל 12 בינואר 2015

רק שהוא ודאנקן לא יפרשו באותה שנה, אני לא חושב שאני אוכל לעמוד בזה.

פאקו 12 בינואר 2015

דאנקן עוד יקבור את כולם.

גיל 12 בינואר 2015

איך שהוא משחק עכשיו אתה אולי צודק, אבל כמו שאמרו לפניי, הזמן הוא בלתי מנוצח (באנגלית זה נשמע יותר טוב).

אורן השני 12 בינואר 2015

לא כל-כך מסכים לגבי "הפך רסיברים אלמונים לאלופים". אולי זה קצת נכון לגבי בריידי אבל המשפט הזה נכתב על פייטון עוד מהתקופה שמסר לכל עבר לכל מיני אנתוני גונזאלז, אוסטין קולי ופייר גארסון שעשו מזה קריירה (טוב נו, אולי לא לגמרי אלופים אבל הבנתם).

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

גרסון תפס שנה שעברה ל-1300 יארד בוושינגטון, כשאלוהים יודע מי בדיוק היה הק"ב שלו. קולי וגונזאלס היו רסיברים משלימים כשלפייטון היה לידם את האריסון ו-ווין. הוא לא היה צריך אף פעם לזרוק למישהו כמו אדלמן או רשה קולדוול, אלוהים ישמור, בתור הרסיבר מספר אחד שלו

גיל 12 בינואר 2015

כן אבל אתה שוכח שיש הבדל בין רסיבר בין שנה ראשונה או שנייה שהפוטנציאל שלו לא ידוע והוא רחוק משיאו לבין מישהו שהוא כבר הרבה שנים בליגה. מאנינג הוא זה שבנה אותם במידה רבה, ספק אם היו מתפתחים להיות רסיברים כאלו בלעדיו.

אורן השני 12 בינואר 2015

אגב, צריך לתת קרדיט גדול לקולטס ובעיקר להגנה – נתנו משחק ענק.

Amir A 12 בינואר 2015

ארבע קבוצות ולא ברור מי מהן בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר. הקולטס לא נראים מרשימים והם עלו יותר בגלל החולשה של דנבר מאשר היכולת שלהם. גרין ביי צריכים לקוות שרוג'רס יהיה בריא 100% וגם אז לא בטוח שזה יספיק מול סיאטל. אלו מצידם לא נדרשו ליכולת יוצאת דופן מול קרוליינה כך שאי אפשר לשפוט את סיכוייהם. והפטס נתנו לרייבנס 3-3 בדאון רביעי. ולא מסוגלים לרוץ גם על זקנות ממשען.
אין על פוטבול.

גיל 12 בינואר 2015

אי אפשר לשפוט את סיכוייהם?! הם הפייבוריטים הכי ברורים מאז 2007 לזכות בסופרבול, בטח כשרוג'רס מקרטע ככה. הפטס גם פייבוריטים ברורים ורק התעלות של לאק ועצירה של הריצה תתן להם איזה סיכוי.

Amir A 12 בינואר 2015

איזו ריצה בדיוק?

גיל 12 בינואר 2015

שכחת את המשחק הראשון ביניהם?

עומרי 12 בינואר 2015

בולטימור הם אולי הגנת הריצה הטובה בפוטבול ולחלוטין לא מדד. הפאטס ירוצו בסדר גמור בשבוע הבא אם הפצועים מהאופנסיב ליין מהשבוע האחרון יחזרו (סימן שאלה).

משה 12 בינואר 2015

אני חושב שכמו שזה נראה כרגע זה של סיאטל בהליכה. הם לא הרשימו כי לא נזקקו לכך אבל אף אחת מהשלוש לא קרובה אליהם. אני אשמח להתבדות.

אודי 12 בינואר 2015

סיאטל נושמים לרווחה שגרין ביי עלו

ירון 12 בינואר 2015

+1

עמי ג 12 בינואר 2015

הימור שלי: פאטס נגד סיאטל.

ווילסון הוא ק"ב מדהים ביעילות שלו. ממעט לטעות, מוסר מצויין ומנצח משחקים במו רגליו. טוב, גם ההגנה שלו עוזרת.
ואם דנבר כבר מחפשת מחליף לפייטון, אולי כדאי שתנסה את אדלמן. קיבל השבוע רייטינג של 158 על המשחק מול הרייבנס…

גיל 12 בינואר 2015

אגב, עוד זקן היום הגיע ל1000 ניצחונות בקריירה ולא נראה שהוא יפרוש בקרוב.

לגבי מאנינג צריך לזכור שהוא צריך עוד איזה חצי עונה כדי לשבור את שיא היארדים של פארב כך שזה אולי גם יכנס לשיקולים שלו.

greenbay 12 בינואר 2015

כמו שזה נראה כרגע סיאוקס בקלות ….
למרות שהלב עם גרין ביי אבל עם כל הכבוד לרוג'רס כרגע זה יותר תלוי בהגנות ובזה לצערי סיאטל לא רואים אותנו
והעיקר שניו איגלנד יפסידו בסופרבול בשבילי זה כמו ניצחון

greenbay 12 בינואר 2015

יום עצוב פייטון ….

עידו ג. 12 בינואר 2015

אני חייב להגיד שעד עכשיו עוד חשבתי שזה משהו חולף, אבל אחרי אתמול נראה לי שהוא לא חוזר בעונה הבא וכן זה הסוף.
התצוגה של פייטון מול הקולטס הייתה מעוררת רחמים עד כדי כך שלרגע חיכיתי שאחרי כל מסירה שלו הקהל של הברונקוס יתחיל לצעוק אינ-קומפ-ליט.
מה שהכי מפתיע בכל העניין שהוא התחיל בצורה ממש חדה בדרייב הראשון עם שתי מסירות יפהפיות שגורמות לך לזרוק לפח את הדיבורים על גסיסה. אבל כנראה שזו הייתה שירת הברבור עם הדרך שבה הוא פיספס רסיברים על ימין ועל שמאל משם.
הסימן הכי גדול בעיני לכך שראינו את המשחק האחרון של מאנינג היה האופן המהוסס בו הוא התיייחס להמשך במסיבת העיתונאים. ככה לא נשמע מישהו שחוזר לעונה הבאה. הייתי מעדיף לראות אותו יורד מהבמה באש ותמרות עשן אבל כנראה שאי אפשר לכתוב את תסריט הסיום מראש.

אבו צ'יצ'ריטה 12 בינואר 2015

פייטון, באויר הדליל של דנבר, לא הצליח למסור כדור עמוק מדויק אחד. זה היה מחזה קשה לצפיה.
הימור שלי: הוא יעשה ניתוח מקצועי וקר ולא יחזור. מאזן הפלייאוף שלו מונע ממנו להיחשב לגדול בכל הזמנים, אין שאלה בכלל, ואני מאוהדיו המושבעים, אבל זה יהיה מאד עצוב אם תתממש תחזיתי, והמשחק האחרון של מנהל המשחק הגדול בהיסטוריה יתנהל לצלילי שריקות בוז של אוהדי הקבוצה שלו עצמו.

המשגיח 12 בינואר 2015

בתור אוהד של הקולטס, היה לי קשה אתמול.
מצד אחד כמובן שהייתי בעד הקבוצה שלי, אבל הרגשתי כמו שחקן כדורגל שכובש מול קבוצתו לשעבר (חוץ מהיעדר הכישרון והמספרים בחשבון הבנק) – התקשיתי לחגוג.
רבים מאוהדי הקולטס היו תומכים במאנינג בדרכו לטבעת שנייה אם הברונקוס היו מנצחים אתמול, אבל פשוט לא הגיע להם. כמו שכתבתם, דנבר פתחה מצוין, אבל משם הקולטס השתלטו על המשחק.

אני רוצה לחזק את דבריו של עידו לגבי מאנינג (על מסיבת העיתונאים) – אני זוכר שלאחר שדאנקן וס"א הפסידו במשחק 7 למיאמי, הוא נשאל אם הוא מתכוון לחזור, והוא לא היסס וענה בחיוב, וראינו שס"א של השנה שעברה הייתה קבוצה אחוזת דיבוק, שלא התכוונה לתת לאף אחת לחבל לה בתכנית לזכות באחת האליפויות היותר מוצדקות.
מאנינג נראה אתמול יותר רע מלאחר ההפסד בסופרבול אשתקד. יש מצב טוב שדווקא לאחר ההפסד מול קבוצתו לשעבר ומי שהחליף אותו, מאנינג מבין שהקריירה הכל כך מפוארת שלו הגיעה לסיומה.

אני מאמין שהוא מייחל עכשיו שכל קבוצה אחרת מלבד ניו אינגלנד תזכה, כי טבעת נוספת של בריידי, וכבר יהיה קשה לומר שמאנינג הגדול בין השניים.

ירון 12 בינואר 2015

אם יהיה עוד אחת לרודגרס הוא יהיה במסלול המהיר לעקוף את שניהם

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

אם רוג'רס יצליח לעבור את סיאטל עם הרגל הפצועה שלו זה יהיה חתיכת נס. לא יודע אם יעבור את שניהם, אבל יסגור לגמרי את סיפור ההול אוף פיים

רונן דורפן 12 בינואר 2015

רודג׳רס צריך להיות בהול אוף פיים גם אם גרין ביי תכנס לבינוניות והוא לא יגיע לפלייאופים. כי הוא פשוט משחק את התפקיד הכי טוב כבר כמה שנים

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

אמרתי – יסגור לגמרי. אבל אני מסכים שכבר היום הוא הול אוף פיימר. הכוונה שלי היתה שניצחון על סיאטל ישים אותו על הקיר בתור באמת אחד הגדולים – וזה כשיש לו עוד הרבה הרבה זמן לקריירה

The Razor 12 בינואר 2015

אל תדאג, כבר עכשיו בריידי נחשב גדול ממאנינג

גיל 12 בינואר 2015

בעיניי מי?

No ONE 12 בינואר 2015

כל העולם ואשתו , אפילו אשתו של פייטון מאנינג
חוץ ממך

רוג'רס אהרון 12 בינואר 2015

מאנינג הוא השחקן הכי אוברייטד בהיסטוריה.
מזל שהיה לו סופרבול נגד הברס המביכים בשביל לרשום אליפות.
הוא ניצב יחד עם אהוב ליבי ברט פארב בתור שחקנים שהיו יכולים לזכות בהרבה יותר אם רק לא היו עושים שטויות בפלייאוף.
שחקן ששנה אחרי שנה מפסיד לקבוצה שלו משחקים בפלייאוף.לפארב לפחות היה תירוץ שהוא כמט אף פעם לא היה מוקף בשחקנים טובים בהגנה או רצים אחורים משמעותיים.בעונה היחידה שזה קרה הוא זכה באליפות,עם דורסי לוונס ורג'י זצ"ל וייט,
פייטון לעומתו שיחק בשתי קבוצות שנבנו סביבו עם שחקני סקיל אדירים,והגנות מעולות והוא פשוט מפסיד להם משחקים,לא כי הוא לוקח יותר מידי על עצמו כמו פארב או בריז,אלא כי הוא פשוט אף פעם לא היה טוב מספיק.

גיל 12 בינואר 2015

אלו הגנות מעולות היו לו? הייתה לו בשנת האליפות ועוד שנה או שנתיים היו לו הגנות לא רעות שאולי היה צריך להשיג איתן יותר. אם תשווה את זה להגנות שהיו לפטס, סטילרס ובולטימור באותן שנים אין בכלל השוואה.

Eyal 12 בינואר 2015

גם אם זה היה המשחק האחרון של פייטון מה שאני עדיין לא מאמין זה לא אומר שלא נשמע ממנו יותר, אין שחקן בעולם שיכול לעשות את המעבר לאימון מהר יותר מפייטון.
אבל אני ישמח אם מישהו יודע את התשובה אם אי פעם היה שחקן שנכנס להיכל ואח"כ שוב בתור מאמן? או מה הליגה עושה במצב כזה?

No ONE 12 בינואר 2015

דיק להבו נכנס בתור שחקן( קורנר בק) אבל בקלות היה יכול להיכנס בתור מאמן שם התרומה והיכולת שלו היו יותר גדולים

ירח אדום 12 בינואר 2015

מסכים עם דורפן גם אני מרגיש שפייטון סיים את דרכו בליגה.
אבל לרשום שחור על גבי מקלדת שהיית לוקח את בריידי לפני מונטנה? זה כבר חילול הקודש.
למרות שברייידי קרוב (בעיקר אם יקח את הסופרבול הקרוב) עדיין הוא לא היה וגם לא יהיה מונטנה.

רונן דורפן 12 בינואר 2015

ירח… טיעון ההגנה (על הכתוב): ג׳רי רייס

גיל 12 בינואר 2015

אבל אתה בעצמל כתבת שלא היה לו את רייס בשני הסופרבולים הראשונים.

גלן 12 בינואר 2015

לא קיים כזה לדעתי. נדמה לי שגם לא קרוב. הכי מוצלח מהם היה לדעתי דיטקה ו הוא לא קרוב להיכל כמאמן (למרות שאם היה בהיכל חדר למאמן של עונה ספציפית אחת הוא היה בפנים).

מיסטר רודג'רס 12 בינואר 2015

לני ווילקינס בכדורסל נכנס בתור שחקן ואז בתור מאמן.
בפוטבול דיק לאבו נכנס בתור שחקן ויהיה הראשון להיכנס בתור מתאם הגנה.

אלון 12 בינואר 2015

לפי הדיווחים על הפציעה של פייטון, גיל צדק וכולם טעו. נתראה בעונה הבאה.

גיל 12 בינואר 2015

אני ממש מתפלא שרוב האנשים חשבו אחרת. אין ירידה כזו ענקית ברמה באמצע עונה בלי פציעה משמעותית. אני מקווה שיוכל לטפל בה ולחזור בריא לעוד עונה או שתיים.

עידו ג. 12 בינואר 2015

גיל, כל הכבוד על התובנה והאמונה. נקווה לראות אותו בריא בשנה הבאה.

No ONE 12 בינואר 2015

הפציעה הייתה ב 14 בדצמבר מול סאן דייגו , מאנינג התחיל לזרוק ברווזים ודנבר עברו למשחק ריצה הרבה לפני
אז נכון שהוא פצוע אבל זה לא רק זה

בכל מקרה דנבר הולכים לקבל עונש וקנס משמעותי
שחקן פצוע ולא משנה מה היא הפציעה חייב להיות ברשימת הפצועים
הג'טס ומנג'יני קיבלו קנס של 125 אלף דולר כי הסתירו את העובדה שפארב היה פצוע בסיום עונת 2008

אריאל גרייזס 12 בינואר 2015

כולנו אמרנו שמשהו דפוק איתו כבר מזמן. לא חושב שגיל עלה פה על משהו גדול. אני כתבתי את זה בעצמי לפני כמה שבועות. בכל מקרה, ההחלטה הכי גרועה פה זה להמשיך לשחק למרות הפציעה. לא מבין למה הוא לא לקח חודש חופש להחלים. דנבר היו מגיעים לפלייאוף גם בלעדיו, אולי מעמדה פחות טובה אבל זה דווקא היה יוצא להם טוב. מה זה עזר שיש לך שבוע ביי אם הק"ב שלך לא מסוגל לרוץ.
ואני חושב שזה לא משנה את ההחלטה הסופית של פייטון. לדעתי הוא עדיין לא ימשיך לעוד עונה.

גיל 12 בינואר 2015

כי זו כנראה פציעה מסיימת עונה. מה שלא היה עושה זה לא היה טוב אבל לפחות היו נחסכים כל הספקולציות והמתח. והקהל שורק בוז, רק בשביל זה הייתי עובר לאריזונה אם הייתי הוא. ולמה שזה לא ישנה את ההחלטה שלו? אם הוא מחלים לגמרי מהפציעה למה שלא ימשיך? לפעמים נדמה לי שאנשים בכוח רוצים להפריש אותו והוא כמו עוף החול חוזר. שנה הבאה הוא ישבור את שיא היארדים וזה לבד יכול להחזיר אותו.

עידו ג. 12 בינואר 2015

אני לא כל כך מסכים. עד המשחק מול הפאטס הוא נתן עונה פנומנלית והיה בראש המירוץ ל-MVP מההפסד הזה הוא התאושש עם משחק טוב נגד אוקלנד שלאחריו הגיע משחק גרוע מול סנט לואיס גם מזה הוא התאושש מצויין עם קאמבק אדיר מול הדולפינס. משם הוא שב לא היה במיטבו מול באפלו אבל רק לפרספקיבה רוג'רס נראה היה שם עוד יותר נורא בשבוע לאחר מכן. כאן הגיע שבוע הפציעה ופייטון באמת לא נתן עוד משחק אחד טוב עד תום העונה.
לגמרי לא בטוח שהוא חוזר. זה כנראה תלוי באם הוא יתאושש מהפציעה וריגיש שהגוף שלו מסוגל לעמוד בזה. בכל מקרה אנ ימעדיף לדעת שמה שראינו אתמול נובע מפציעה ולא ממה שבאמת נשאר ממנו כי אז זו דרך נוראית לסיים קריירה.

גיל 12 בינואר 2015

זה מסביר גם למה הוא לא רץ ל5 יארדים להשיג דאון ראשון ולמה כל השחקנים היו מדוכדכים וחסרי מוטיבציה. הם ידעו שמשהו לא בסדר.

אלון 12 בינואר 2015

כי לאנשים יש חשיבה מקובעת לסיבה שפייטון לא פוגע. קשה להזיז אותם מהלוזר, זקן וכול'.
בבלוג הזה לפני חודשיים נכתב למה פייטון יכול לשחק עוד 3 שנים ולעבור 600 מסירות לט"ד.
לזכותך גיל כתבת תמיד שיש משהו נוסף שאנחנו לא יודעים עליו.

אמיר 12 בינואר 2015

קראתי כרגע ב-ESPN שפייטון היה כנראה פצוע לפחות בחודש האחרון של העונה….אולי זה קצת מסביר את הדעיכה לקראת סיומה כולל במשחק אתמול?

נקודה נוספת ואולי לא קשורה….לטעמי המהלך של אתמול ושל הפלייאוף עד עתה הייתה התפיסה המדהימה (אין מילה אחרת) של הרסיבר של דאלאס (שכחתי את שמו), ההחלטה של השופטים במגרש, הצ'אלנג' של מקרתי וההחלטה להפוך את השריקה במגרש….אלו היו דקות פשוט מדהימות ומרגשות ומותחות של ספורט במיטבו. ממש רכבת הרים!!!
וכן….אני עדיין לא מבין מדוע זה לא נחשבת תפיסה.

גיל 12 בינואר 2015

תקרא MMQB יש שם הסבר מפורט.

רענן 12 בינואר 2015

מהרגע שפייתון השיג את שיא הטאצים זה ניגמר ,עוד לפני הפציעה.
ההשוואות המקצועיות עם בריידי מיותרות אבל שילמד ממנו איך מתנהלים עם החוזה לטובת האירגון , 19 מליון $ לעונה הבאה,שיחזור לעוד עונה ישחרר קצת $ לטובת חיזוק הקבוצה .
בנוגע לקוטלס ,הם קבוצה יותר טובה מבולטימור אבל השאלה היא האם מסוגלים לשחק טוב כמו בולטימור ,ושוב הם צריכים לפחות 36 נקודות בפוקסבורו כדי לנצח ,אני מסופק ביכולתם .

גיל 12 בינואר 2015

מה בדיוק נגמר אחרי שיא הט"ד? הוא שיחק טוב עוד חודש אחרי זה. לגבי השכר, הסכומים שהם מקבלים מאוד דומים רק התמריצים שונים. בריידי יקבל 24 מיליון אחרי העונה הזו וקיבל מענק חתימה גבוה כך שבסך הכל הוא מקבל הרבה כסף. מאנינג מקבל כל עונה בנפרד ויכולים לחתוך אותו, בכל מקרה, חיזוק הקבוצה זו לא הבעייה אלא הפציעה שלו.

אמיר 13 בינואר 2015

תודה, קראתי בעיון.
השתכנעתי שהחוק לא הגיוני, דבילי ולא ברור…לטעמי, דאלאס קופחו ובגדול.

Comments closed