אם הייתי אחראי על עניין דייב

הוא צריך להמכר כשברור מה אפשר להשיג תמורתו

David-De-Gea-536035

זה פשוט: יונייטד מצפה לקבל משהו מריאל מדריד תמורת הסכמה שדה חיאה יעזוב שנה לפני סוף חוזהו. ריאל מצפה שיונייטד תכבד את רצון השחקן או בת זוגו של השחקן. סיפור סרג׳יו ראמוס נראה לי מופרך ותרגיל של השחקן לסחוט את ריאל. סיפור גארת׳ בייל ירד מהפרק כי בניטז מאד רוצה אותו. סיפור ״רונאלדו חוזר הביתה״ לא יקרה. אני חושב שיש סיכוי שהיה קורה אם אלכס פרגוסון עדיין היה מאמן. אבל פרגוסון היה העניין היחיד אליו רונאלדו באמת היה קשור ביונייטד.

אני האחרון להתלהב מהכוח הכלכלי העצום שיונייטד מפגינה כרגע. כוח שעוד גדל בהרבה עם החוזה הבא של הפרמייר ליג. אבל כשהצד השני הוא ריאל מדריד אני דווקא יותר מתלהב לנופף בכסף. שני דברים צריך לקחת בחשבון. א. שזו ריאל מדריד. לריאל צריך לשדר כוח. כי הדרך בה ריאל מתנהגת אם נהלת אתם משא ומתן נוח הוא לחזור מיד לחפש אצלך שחקנים נוספים. ב. שלא עוזר כמה כסף קיבלת עבור דה חיאה. השאלה איזה שחקן אפשר להשיג בכסף הזה. צריך לקבל מריאל שחקן שבאמת משפר את הסיכויים לעבור את המשחקים הללו שאני כבר מרגיש שיהיו התקף לב.

משחקי הפלייאוף של ליגת האלופות הם קריטיים עבור יונייטד. מהקריטיים בהיסטוריה הקרובה שלה. בכלל לא נורא שיונייטד לא תחליף שוער דווקא בעונה בה שוב צפויים כמה שינויים בהרכב וגם בהגנה. כמובן שאם דה חיאה ישחק במשחקים הללו, שהם לפני סיום חלון העברות, ריאל כבר לא תוכל לקנות אותו כי יהיה חסום לאירופה. ואני אומר – ביג פאקינג דיל. יונייטד יכולה לעשות שיקול כזה. ״עשרים מליון? קטן עלינו. נשאיר את החלפת השוער לעונה הבאה״. אם יונייטד הייתה מסיימת שלישית בעונה שעברה הייתי חושב אחרת.

אני לא צופה שום בעייה במוטיבציה של דה חיאה אם יוכרח להשאר עוד עונה. כפי שלא הייתה בעיה כזו עם רונאלדו.

סיכום העונה: גליון ציונים
התפלק לנו

70 Comments

נץים 27 ביוני 2015

ומה יהיה עם בן רייכרט??

דורפן 27 ביוני 2015

יונייטד חייבת אותו. אבל הייתי מחכה עונה לראות אולי דפאי בכל זאת ישתלב

יניב פרנקו 27 ביוני 2015

הם יכולים לשחק ביחד -אל תפסול

אבישי 28 ביוני 2015

+1

גיל 27 ביוני 2015

זה בדיוק מה שחשבתי. אם לא מסכימים למחיר אז שישחק עד סוף החוזה וככה נרוויח עוד שנה של שוער גדול. מי יודע? אולי עם אליפות והגעה לשלבים המכריעים באלופות הוא עוד ירצה להשאר.

גורביץ' 27 ביוני 2015

אתה יכול להיות רגוע, יונייטד לא תיקח אליפות ודה חאה לא ירצה להישאר. הסר דאגה מליבך

גיל 27 ביוני 2015

טוב שיש לנו כאן חוזי עתידות אחרת בשביל מה לחכות לעתיד?

אוהדי 27 ביוני 2015

אם תחזיק אותו עוד שנה,הוא יעבור בתום החוזה ללא תמורה וזה ברור לאן..לדעתי קצת מוגזם כל הדיון על דויד,יש לו עדיין הרבה ללמוד על יציאות לכדורי גובה..שוער טוב מאוד אבל עדיין לא בחמישיית הטופ, אצלי לפחות

אדם 27 ביוני 2015

זה ממש לא ברור. ריאל עושים הכל כדי להיפטר מקאסייס ואני לא רואה איך הם נותנים לנאבאס את אפודת השוער הראשון. לכן, אם להם דה חאה הם צריכים להביא שוער אחר, ושוער טוב. ואז, המעבר של דה חאה בסוף עונה הבאה פחות ברור וגם אפשר להחתים אותו על חוזה עכשיו עם סעיף יציאה.

Matipool 27 ביוני 2015

אוהדי – אחרי העונה האחרונה שלו , דה חאה לא בחמישיית הטופ ?!

אוהדי 27 ביוני 2015

עונה האחרונה שלו באמת הטובה ביותר עד כה,אבל עדיין יש לו חוסר ביטחון אדיר בכדורי גובה כשהוא נשאר תקוע על קו השער ומהסס לצאת,כשאני ראיתי משחקים של יונייטד כל כדור גובה לרחבה היה מלווה בדפיקות לב..
נוייר,קורטוואה,צ׳ך,השוער של ברסה בליגה ואפילו הארט בשבילי טובים יותר ממנו בנתיים…

הקשר של ברסה בצ'מפיונס 28 ביוני 2015

השוער של ברסה בליגה כל כך יותר טוב מדה חאה שאתה אפילו לא יודע/זוכר איך קוראים לו…… זה סממן אמיתי לכל שוער גדול.

הארט? אם מתעלמים מ-10-15 הטעויות שלו בעונה שגורמות לשער הוא בין השוערים הגדולים בהיסטוריה.

אריק האדום 27 ביוני 2015

קרוס ובנזמה ותנו לדייב ללכת

יוסי 27 ביוני 2015

למה לא קח גם את מודריץ וחאמס

ד"ר רזי הופמן 28 ביוני 2015

אני חותם על מודריץ! בשיאו הוא ענק ויכול לשדרג את החלוצים של היונייטד עם מסירות האמן שלו.

מאנו 27 ביוני 2015

דה חאה שוער טוב, אבל ריאל מדריד נוהגת בטיפשות אופיינית. יש לה לריאל 2 שוערים מצויינים, לא ברור מה הם צריכים להחליף אחד מהם. בכלל, הקונספט הזה שתפס לאחרונה של 2 שוערים בכירים בקבוצה אחת הוא מטופש ולא ברור. ריאל מדריד לא תקום ותיפול על דה חאה. היא צריכה שדרוג בהגנה ובחלוצים, ולשחרר את גארת' בייל במהרה.
יונייטד? לא ממש מעניינת כרגע, עם כל הכבוד.

אריק האדום 27 ביוני 2015

הפוסט הוא על יונייטד, הגבת? הבעת עניין!
in your face!

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

קאסיאס שוער מצוין?

אנחנו ב2015 חביבי, לא 2008. שוער חלש מאד וגם גורם שלילי בחדר ההלבשה.

משה 27 ביוני 2015

אני מסכים לגבי קונספט שני השוערים, אני לא מבין למה ונגר צריך את צ׳ך בכזה מחיר כשיש לו שוער מעולה כמו אוספינה שנתן חצי עונה מצויינת ושקטה בארסנל בעונה שעברה. עפ"י היכולת של אוספינה בקופה אני ממש לא חושב שצ׳ך טוב ממנו כרגע, הביאו אותו שישב על הספסל בארסנל במקום בצ׳לסי ?

ניק 28 ביוני 2015

אני גם חושב שהקונספט הזה די טפשי אבל
א- מעטות הקבוצות שמשתמשות בו (הספרדיות לדעתי ואולי ארסנל תתחיל)
ב- למרבה ההפתעה אי אפשר להגיד שהוא לא עובד.

ק. 28 ביוני 2015

בהחלט מבאס ששוער אדיר כמו נבאס, אחרי מונדיאל מעולה, פשוט מתייבש על הספסל ולא נלקח בחשבון לפני שמביאים על חשבונו משהו מבחוץ.
גם אם הם רוצים להפטר מקסיאס, יש לריאל שוער מעולה עם חוזה לעוד 5 עונות. טוב, המגאלומניה הזאת כבר הכשילה את ריאל מספיק פעמים (ממקאללה ועד ההיפטרות מדי-מאריה וצ'אבי אלונסו כדי להביא דברים נוצצים) – יהיה נחמד לראות אותה שוב נופלת.
בנוסף, מקצועית, לא רואה איפה דה-חאה, שוער מצוין, עולה על נבאס.

היסטוריון של ספורט 28 ביוני 2015

כל כך מסכים איתך.
נבאס בעיני האיש העיקרי לכך שקוסטה ריקה הקטנטנה ( בכדורגל). הגיעה לרבע גמר מונדיאל וסיימה את הטורניר בלתי מנוצחת למרות ששיחקה מול 3 אלופות עולם ( אנגליה ,אורוגוואי ואיטליה) ועוד 2 אלופות יורו ( יוון להולנד).
לדעתי בכל הכבוד לנואייר הוא היה צריך לקבל את כפפות הזהב ( אצלי דורג כסגן שחקן הטורניר אחרי רובן ).
בקיצור חבל שהוא לא קיבל צ'אנס …כאחד שלא מת על ריאל אפשר לומר " מזל שהוא לא קיבל צ'אנס "

יאיר 27 ביוני 2015

מקווה שלא נשחרר את דה חאה, כנראה שבסוף זה כן יקרה.
שיינדרלין וסילסן? הלוואי ואלו רק שמועות..

edgecator 27 ביוני 2015

אני מקווה שאתה צודק לגבי ראמוס. לא הייתי רוצה לראות אותו ביונייטד, לא כי הוא לא בלם מצוין אלא כי המועדון בהכרח ישלם יותר מהערך הריאלי שלו. לגבי דה חאה, לא נראה לי נורא אם יעזוב עוד שנה בחינם – ההפסד הכספי באמת יהיה זניח יחסית, וזה גם לא כאילו נמצא שוער טוב ממנו לעונה הקרובה.

אסף המושבניק 27 ביוני 2015

אין שום סיכוי שישלמו על ראמוס יותר מהערך הריאלי שלו.

ערך ריאלי = הערך בעיני אוהדי ריאל…

תiמר 27 ביוני 2015

יש מצב ששחקנים לא מתלהבים לעבור בטרייד ליונייטד כי אין להם עצבים שואן חאל יהיה המאמן שלהם? גם על זה הנהלה צריכה לחשוב שהיא בוחרת מאמן

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

ליונייטד אין שום כוח בסאגה הזאת- או שהיא תאבד את דה חאה, או שהיא תשחק יעונה שלמה עם שחקן שלא רוצה להיות שם ותאבד אותו בחינם בסוף העונה.
הפוזות שודווד מנסה לעשות לא משנות את השורה התחתונה- יונייטד מפסידה בכל מקרה, השאלה איך.

מצד שני, לא בטוח שההפסד של יונייטד יהיה הרווח של ריאל. אם דה חאה יהיה שחקן חופשי ובהנחה שהמטרה שלו היא לחזור לספרד ולא דווקא לריאל ספציפית, לא בטוח שהם אלו שיחתימו אותו.

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

לגבי ראמוס,

אני דווקא חושב שיש סיכוי שהוא יגיע. ידוע שיש לו יחסים גרועים עם פרז ויותר מזה, ידוע שבפרז בתפיסה הבסיסית שלו לגבי עסקים וכדורגל, לא מכיר בחשיבותם של שחקני הגנה.

מצד שני, אני חושב שזו תהיה טעות גדולה של יונייטד להביא אותו: ראמוס הוא חור מהלך בשנתיים האחרונות וחי בעיקר על הרפיוטיישן והשערים שהוא מבקיע בהתקפה. אם הוא לא היה ספרדי, ריאל היו כבר מוכרים אותו מזמן.
יונייטד מצידה לא צריכה להיות קבוצת MLS ששחקנים בירידה באים אליה בשביל חוזה גדול אחרון.

הוא שום הרבה פחות גדול, אבל כבלם, אוטמנדי עולה משמעותית על ראמוס היום.

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

"שם הרבה פחות גדול".

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

עוד הערה בהקשר הזה.

יונייטד היו יכולים להביא את מירנדה ברבע ממחיר העלות המשוערת של ראמוס ורבע מהמשכורת שלו. הוא עבר את גיל 30 ונמצא קצת בירידה, אבל הוא עדיין בלם טוב מראמוס ומבוגר ממנו בסך הכול בשנה.
הבעיה שיונייטד מנסים להביא "שמות" במקום לבנות את הקבוצה הטובה ביותר שהם יכולים. וזה לא שמירנדה שחקן אלמוני לחלוטין, מדובר במישהו שמשחק האחרון היה הקפטן של ברזיל.

אביאל 27 ביוני 2015

תוהה – אתה יודע מה מוזר בדברים שלך מדי פעם שאתה קובע דברים נחרצות באופן לא ברור, ביום שאוטומנדי יהיה מבוקש יותר מראמוס תוכל להגיד את המשפט שלך, בינתיים אין קבוצה שלא היתה לוקחת את ראמוס (כולל כל הגדולות) על חשבון אוטמנדי, אם כבר אוברייטים אלה הארגנטינים שמשלמים עליהם תמיד מעל למה שהם נותנים (אולי חוץ מטבז).

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

ראמוס הוא שם יותר גדול, עם רקורד של יותר מעשר שנים בריאל מדריד, הרכב קבוע בנבחרת ספרד וזכייה בכל תואר אפשרי. זה מה שהופך אותו ל"שם" הרבה יותר גדול. הבעיה היחידה היא שכיום השם שלו לא תואם את היכולת שלו. הערך של ראמוס מבטא את השם, לא את היכולת.

בדיוק אותו עיקרון של ראקטיץ' מול פאברגאס. מי שייך על היכולת ולא על השם, הוא זה שירוויח.

אריק 27 ביוני 2015

ראמוס באנגליה יכולה להיות בעיה. ביום טוב הוא עדיין הבלם הטוב בעולם אולי אבל אלו הולכים ופוחתים.

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

דווקא בתיאוריה, ראמוס מתאים לכדורגל האנגלי בסגנון שלו. הוא גם יודע לשחק עם הכדור כמו שואן חאל אוהב ומסוגל לשחק במספר עמדות, כולל מגן ימני ואפילו בקישור בסיטואציות מסוימות.

הבעיה של ראמוס היא שהיכולת שלו פשוט לא טובה בשנתיים האחרונות וכבלם שבנוי בעיקר על היכולות הפיזיות שלו, אין סיבה הגיונית להניח שהוא הולך להשתפר בשנות ה30 שלו. כמובן שקיימת האפשרות שאתגר חדש יעשה לו טוב, אבל עדיין אני חושב שזו תהיה טעות של יונייטד ללכת עליו.

אביאל 27 ביוני 2015

תוהה – ולניסיון, מעמד וכל הדברים שפירטת אין חשיבות ? כדורגל זאת רק יכולות נוכחית נטו ? את ג׳ון טרי קברו כבר חמש שנים ובשנה האחרונה הוא נתן אולי את העונה הטובה ביותר שלו.

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

למעמד אין שום משמעות. לניסיון יש, אבל ראמוס הוא א השחקן הכי ממושמע ואחראי בעולם, למרות הניסיון שלו.

טרי נראה טוב כי הוא משחק בתוך סגנון שבנוי על החוזקות שלו כשחקן ומסתיר את החסרונות. במידה וצ'לסי היו משחקים כדורגל יותר התקפי, עם קו הגנה גבוה (כמו בתקופת וילס בואש) הוא היה נחשף.

חוץ מזה, שכל שחקן עומד בפני עצמו- ראמוס ספציפית היה הרבה פחות טוב בשנתיים האחרונות. כמובן שיכול להיות שאתגר חדש יעשה לו טוב.

אדם 27 ביוני 2015

זה לא רק ניסיון משחק, זה גם ניסיון במעמדים. להביא את אוטמנדי יהיה הימור גדול, שום דרך לדעת איך הוא יתמודד עם לחץ וציפיות. עם כל הכבוד מולנסיה אף אחד לא מצפה שום דבר וזה סטאטוס אחר לגמרי. זה הימור שיכול להצליח כמו שהוא יכול להיכשל, שום דרך לדעת. עם ראמוס המצב קצת יותר ברור, אתה יודע בערך מה אתה מקבל גם אם הוא לא כמו שהוא היה פעם (למרות שלרוב בלמים משתבחים עם השנים). בכלל, צריך שחקן עם מעמד בהגנה של יונייטד, אני חושב שזה די מובן מאליו שלכל הילדים חסרי הניסיון לא יזיק מנהיג או שועל זקן שיכוון אותם.
בקיצור, אני באמת לא מצליח להבין את חד המשמעות של מה שאתה כותב.

ובלי קשר, מישהו צריך לבדוק את הקשרים של פורטו ואתלטיקו, הם שוב הולכים לשחק אותה. מאוד מוזר שמכולם דווקא הם שמו עליו את היד.

ניק 28 ביוני 2015

תוהה, מסכים איתך עם כל מילה!
ראמוס הוא אחד השחקנים הכי לא אחראים בעולם ואני אישית אף פעם לא הבנתי את ההעדפה של מוריניו להפוך אותו לבלם.
ההגנה של ריאל היא אולי הגרועה ביותר מבין קבוצות הצמרת של אירופה.
כולם זוכרים לראמוס את הגולים בחצי וגמר, אבל הם לא הופכים שחקן הגנה לטוב יותר. כולם גם זוכרים לראמוס את היורו שבו הוא נבחר לאחד המצטיינים אבל שוכחים שבגלל שיטת האחזקה בכדור כמעט ולא תוקפים נגדה ואז כל מגן שם נראה טוב פתאום.
דווקא כמגן ימני ה"פרעות" שלו הייתה יתרון. כיום אני מניח שכבר אין לו את הכוח לרוץ באגף כל משחק.
אני כאוהד יונייטד מאוד לא רוצה לראות אותו בקבוצה ועוד במחיר המגוחך שמציעים עליו.

ע' בעל הטיפ 27 ביוני 2015

טרי נראה טוב קודם כל בגלל מאטיץ'.

חז 27 ביוני 2015

אבל זה בדיוק מה שדורפן אומר-אפשר לספוג את ה-20 מיליון האלה. אין מצב שאם דה חאה נשאר לעוד עונה הוא יושב ביציע וקשה לי להאמין שהוא ישחק ממורמר. הוא שחקן סופר מקצוען והוכיח את זה בערך כל יום במועדון (אולי חוץ מפרשת הדונאטס:).
אני לא יודע מה התשובה הנכונה בעניין שלו אבל יכולה להיות פה אמירה רצינית של הקבוצה אם לא משחררים אותו השנה. אגב, עוד עונה אצלנו ואם ריאל תקנה שוער, הוא עוד יכול לחתום על חוזה וישאר. אשרי המאמין.

אמיר המקורי 27 ביוני 2015

סאגת דה חאה ועכשיו גם ראמוס מסיטה לצערי את ההתמקדות בבעיות האמתיות שעדיין לא טופלו.
תהליך הבנייה לא הושלם בעונה שעברה עקב סיבות רבות שלא נפרט כעת בעיקרון הן ידועות לרובנו.
הליגה מתחילה העונה מוקדם מהרגיל כבר ב 8/8 שזה ממש מעבר לפינה והמועדון נשאר עם אותן בעיות בלתי פתורות!
אז ככה:
1. השוער הוא לא הבעיה! ילך אז ילך, לא יילך מה טוב! ואלדז לא "ילד" וכבר ראה הכול בקריירה שלו ויכול להתמודד.
2. אני ממש לא אשמח אם ישקיעו 50 מיליון ויותר בשחקן בן 29+ – כפי שדורפן ציין זה נראה מאבק על חוזה ראמוס לא יעזוב!
3. "הבטיחו" לנו בלמים, שום דבר מלבד "מלפפוני קיץ" של אתרי האינטרנט לא קורה!
4. "הבטיחו" לנו מגן ימני, גם בגזרה זו לא קורה כלום!
5. "הבטיחו" לנו חלוץ/ים שיכבשו שערים, גם כאן כלום לא קורה(ואל תגידו לי ממפיס דפאי הוא לא מספר 9)
6. "הבטיחו" לנו קשר 50/50 אחד עם קבלות שיחזיר אותנו לימי סקולס או קינו, יש דיבורים על שינדרליין של הקדושים שחקן נחמד אבל עם זה לא רצים לאליפות…

אם לא יקרה משהו בעשרת הימים הקרובים עד תחילת האימונים אנו בדרך לעוד עונה של מאבק על מקום 3/4.
עצוב….

יאיר 27 ביוני 2015

מגן ימני וחלוץ אלו לדעתי העמדות הדחופות ביותר.
ולנסיה טוב מרפאל אך לא מספיק טוב. ואן פרסי זה לא זה. בטח שלא הייתי מתנגד לקשר במרכז המגרש עקב מצב הרגליים של קאריק אבל השוק לא מלא בשמות מפוצצים… אם נוכל להביא איזה אלבה או גנדוגן מעולה אם לא נקווה שהשיטה תחפר על החיסרון.

אריק 27 ביוני 2015

אוי די.
מגן ימני לא דחוף. וראלה יחליף את ולנסיה לאט לאט.
קשר ובלם יגיעו מעט סבלנות לא תזיק אם משחקים עם חלוץ יחיד רוני עם ןן פרסי כמחליף זה לא כזה נורא

חז 27 ביוני 2015

מגן ימני לא דחוף זה נכון. קשר בלם וחלוץ חשובים יותר וזה ברור. מצד שני, זה לא שאומרים "עד שאני לא מביא קשר אני לא נוגע בעוד עמדות פחות דחופות". ולנסיה עדיין עושה חורים בסגירה (ואני ממש, אבל ממש, מעריך את השחקן הזה) ואין שום סיבה בעולם שלא לנסות להביא שחקן בעמדה הזו.

ניק 28 ביוני 2015

אמיר, אל תהיה עצוב.
אנחנו רק ביוני, עוד לא בוצעה אף העברה רצינית באירופה.
קצת סבלנות, עוד יבואו שחקנים.

ניינר 27 ביוני 2015

רק סלקו ידיכם מלוריס!

Matipool 27 ביוני 2015

הוא לא קצת אוברייטד ?

יניב ג״מ 28 ביוני 2015

לא.

אביאל 27 ביוני 2015

על אף שאני אשמח לראות את דה חאה בריאל, יונייטד, לטובת המועדון צריכים להבהיר לו שהוא נשאר, לא מתאים לו ? שישאר שנה ביציע, ליונייטד כרגע יש את הכסף ואת היכולת למשוך שוערים טובים ולהרשות לעצמה לשים אותו ביציע – מה יצא מזה ? זה יגרום לקבוצות אחרות להבין שמיונייטד לא לוקחים שחקנים וזה מסר חשוב וחזק בהרבה מכל שחקן כזה או אחר.

אריק 27 ביוני 2015

מסכים.
גם יש להם עוצר רכישות בקיץ אולי. שיתבשלו.

תוהה בדרכים 27 ביוני 2015

למה שמיונייטד לא ייקחו שחקנים?

אביאל 27 ביוני 2015

תוהה – יש כמה מועדונים שפשוט ידוע שאי אפשר לקחת להם שחקן, ריאל מדריד, צ׳לסי ובשנים האחרונות גם ברצלונה – אלא אם כן הן ירצו למכור. ליונייטד עשו כמה השתלטויות עוינות על שחקנים (בדיוק כמו דה חאה כרגע). יונייטד (לדעתי לפחות) היא קבוצה שכסף לא אמור להרתיע אותה ולכן היא צריכה לייצר לעצמה מעמד של שליטה מלאה.

גם לברצלונה (מקרה פיגו) היתה חולשה והיא תוקנה, במיוחד כאשר מוריניו (בעונה השלישית בצ׳לסי) רצה לקנות את אנייסטה סביב ה60 מיליון יורו וברצלונה סירבו בכל תוקף – קבוצות העל צריכות להעביר לשחקנים שלהם את המסר הברור שהקבוצה היא הדבר החשוב ואצלהן לא עוזבים כל עוד רוצים אותם. זה פגע ביונייטד אחרי רונאלדו, זה ריסק את ליברפול כמה וכמה פעמים, זה גם פגע בפ.ס.ז. עם זה שריאל לקחו להם את אנצ׳לוטי וארסנל היא המקרה המובהק מכולם.

אופיר 28 ביוני 2015

אביאל, אילו שחקנים רצו לעזוב את צ'לסי ואולצו להשאר? כנראה שהם עושים משהו טוב ושחקנים רוצים (בד"כ) להשאר, בעיקר אלה שהמועדון חפץ ביקרם (אם ריאל תפעל בכיוון הזאר נוכל לבחון את זה).

במקרה הזה דה חאה (למיטב הבנתי) מעוניין לעזוב.

אריק 27 ביוני 2015

שניידרליין זה שחקן שפרגי היה קונה…

איתן 27 ביוני 2015

שניידרליין שחקן טוב ללא ספק שהוכיח את עצמו,הוא שחקן יותר הגנתי. למרות שלדעתי גם גונדוגאן מדורטמונד אחרי עונה לא יציבה אמנם יכול להתאים.
לא ברור לי למה לקנות את ראמוס שנשאר לו אולי עוד 2-3 עונות לשחק ,ולא במקומו לקנות את הומלס מדורטמונד
אמנם אני אם הייתי מאמן יונייטד הייתי קונה את פוגבה שהוא 50\50 עם המון פיזיות במרכז השדה כהצהרת כוונות ותוך כדי גם החלשת הסיטי שמעוניינת להחתים אותו.

עוד תמיהה מה ליברפול מתכוונת לעשות עם בנטקה שהוכיח שהוא לבד מחזיק את התקפת הוילה, כאשר במשבצת שלו יש את באלוטלי שהוא אותו סוג של שחקן(שחקן רחבה פיזי) וספק אם קבוצות ישלמו לבאלו את השכר שהוא רוצה ואם יקבלו עליו 15 מיליון.

בתכלס ריאל נתפסו עם המכנסיים למטה. מלבד פפה המזדקן ווראן אם ראמוס הולך אין אף אחד כבלם. אז ללא ספק שהאיומים שלו מרתיעים….אבל בריאל הוכיחו כבר שאין אף אחד שאין לו מחליף ושהוא לא גדול יותר מהמועדון—לפי דעתי זו גם הסיבה שהעיפו את ראול נער הפוסטר.

איתן 27 ביוני 2015

וזה גם מה שעושים לקאסיאס שביננו הוא לא הבעיה המרכזית בריאל ודווקא נתן עונה סבירה מאוד

יוסי מזרחי 27 ביוני 2015

בהנחה סבירה שכסף הוא לא בעיה קריטית, יש מצב שבו אמירה של יונייטד חשובה יותר לעתיד גם במחיר הפסד מסוים על דהחאה. אני לא הייתי ננעל על טרייד.יש מספיק כסף,השאלה אם יודעים מה רוצים להביא, וכאן יש ספק .

Srtest 27 ביוני 2015

אני לא אוהד כדורגל בתור איזו קדימות ועדיין נדמה לי שלאורך השנים והמעקב הבחנתי בכמה דברים לגבי יונייטד. אולי העניין הבסיסי הוא שהיו כמה וכמה יונייטד בתקופתו של הסר. ידעו לבנות יונייטד על מרכז שדה חזק וצבעוני כמו קין, ועל פלמבויינט פלייבוי עם ניצוץ באגף כמו בקהאם, ואז להביא סופר-סקורר כמו ואן-ניסטלרוי, ואז לקבל השפעות לטיניות וללכת לכיוון שבסופו של דבר יבנה את הקבוצה על שחקן סטייל רונלדיניו-יוצר כמו רונאלדו. ככה שהזהות שהתעצבה תחת הסר היא אולי דווקא הגמישות בזהות. לכן יכול להיות מעניין אם הכסף הגדול יביא ליונייטד את פרדי גוארין, זלאטן וקרלו אנצ'לוטי. גוארין כי מדובר בפשע ספורטיבי שהוא לא מוכר יותר, זלאטן כי הוא מישהו שיכול לשקם את התקפת יונייטד וטוענים שיש כסף לעסקה כזו ובשלב הזה בקריירה שלו מאוד יכול להתאים לו אחרי חוסר החיבור עם הצרפתים/שייחים, ואנצ'לוטי כי היה נורא נוח לשכות את עונות הליגה הגרועות של ואן חאל אחרי הגימיקים המוצלחים במונדיאל, ושאולי הוא יכול להיות עוד גורם מבחוץ שיכול להחזיק את הקבוצה כשמנסים להבין מה הכיוון שלה אחרי כל-כך הרבה שנים תחת דומיננטיות מסוימת. לא מזלזל בגימיקים ולפעמים מאמנים גדולים יודעים לשלוף אותם ועדיין, ואן חאל הוא יותר מאמן של לונג ראן ולא בטוח שבתרבות הניהול הקיימת בכדורגל יש כוח לחכות 3-4 שנים.

אוהדי 27 ביוני 2015

רק לא עוד רכש דרום אמריקאי(בדגש על ארגנטינאים),זה לא עובד ולא מתאים ל dna של המועדון…

תומר ש 28 ביוני 2015

לייבש ביציע עד חתימה על חוזה חדש. נראה אותו לא חותם כשהוא רוצה להיות השוער הראשון של ספרד ביורו 2016.

תומר ש 28 ביוני 2015

ואם כבר טרייד אז וראן לעזאזל…

ניק 28 ביוני 2015

האמת שזאת נקודה מעניינת!
דה חאה חייב להיות במיטבו העונה, לא משנה איפה זה יהיהי כי יש יורו בקיץ הבא.
אז בהחלט אפשר להשאיר אותו בכוח השנה ואם בשנה הבאה הוא ירצה עדיין ללכת אז שלום על ישראל.
20 מיליון זה בערך השכר ששילמו לפלקאו, גרוש וחצי במונחי היונייטד.

ניק 28 ביוני 2015

אוף טופיק בגלל שאין פוסט על הקופה;
1- אם סוארז על נשיכה קיבל חצי שנה בחוץ מכל מסגרת, חארה על דחיפת אצבע לא אמור לקבל לפחות משהוא זהה??
2- האם זאת הברזיל, מבחינת חומר השחקנים, החלשה בהיסטוריה?

דורפן 28 ביוני 2015

1. הוא אמור בהחלט.
2. כן

רומן 28 ביוני 2015

בלי ספק.
אבל עם תשים את לוקאס מורה, ואושקר, ומרסלו בהרכב אז זה כבר לא כ"כ נורא, נכון?
לא ברור לי מה עבר לדונגה בראש כשהוא הכניס חלוץ מאל אהלי שיציל את המולדת.

נירו 28 ביוני 2015

ברור שאם דה חאה רוצה ללכת למדריד בסופו של דבר זה יקרה ונותרת כרגע רק השאלה באיזה מחיר.
מה שלא ברור לי ובהנחה שהסכומים שמתפרסמים בקשר לעסקה הם נכונים, מדוע יונייטד מוכנה למכור שוער שכיום נחשב לאחד הטובים בעולם, בגיל הנכון ועם כמעט עשור שיש לו לתת בטופ העולמי, תמורת 30 מיליון יורו??!! שוער בקליבר ובגיל הזה צריך להימכר רק סביב 45-50 מיליון.
לדעתי ומכיוון שהעונה הזאת קריטית לשנים הבאות,יונייטד צריכה לעשות איתו מעשה רונאלדו- להחתים את דה חאה על חוזה חדש עם הבטחה שבשנה הבאה הוא ישוחרר לכל קבוצה שירצה (מחוץ לאנגליה) תמורת המחיר הראוי.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2015

כי יש לו עוד שנה אחת בחוזה שלו. בדיוק כמו שיונייטד קיבלה חלוץ בשיא שלו כמו ואן פרסי במחיר מצחיק של 20 מיליון פאונד. הקבוצה המוכרת יודעת שאו שהיא תמכור במחיר הזה או שעוד שנה היא לא תקבל כלום.
מה שלא ברור לי זה תג המחיר שאני שומע על ראמוס של 60 מיליון יורו. אין בלם בעולם ששווה מחיר כזה. בטח לא ראמוס. אפילו עם כל השתוללות המחירים. זה שפסז מפגרת ושילמה 50 מיליון על דוד לואיז היה אמור להוות תמרור

נירו 28 ביוני 2015

לכן ההצעה שלי היתה להחתים על חוזה חדש +הבטחה לשחרור בשנה הבאה. במידה והוא לא יסכים לחתום על החוזה לדעתי יונייטד צריכה להתעקש שישלים את החוזה עד תומו גם במחיר של שחרור ללא תמורה בשנה הבאה מכמה סיבות: 1. יש עמדות אחרות שצריכות חיזוק לקראת העונה הבאה עוד לפני כאב ראש של שוער חדש ועדיף לדחות את הטיפול בבעיה לשנה הבאה 2. הפסד של 30 מיליון במונחים של יונייטד זה כסף קטן כפי שציין מגיב למעלה 3. דברים משתנים בשנה ויכול להיות שהוא ירצה להשאר במיוחד אם ריאל ירדו ממנו ויחפשו שוער אחר כבר הקיץ.
לעניין הבלמים- באמת המחירים שנזרקים לאוויר קצת מופרכים ולכן זה מחזק אצלי את הטענה שמדובר בניסיון של ראמוס להגדיל את שכרו במו"מ על החוזה החדש.
את המחיר ששילמה פ.ס.ז' על לואיס אני מייחס לגאונות של מוריניו

רומן 28 ביוני 2015

ראמו בלם נהדר, אחד מ5 הטובים בעולם בעיניי , אבל הוא כבר לא ילד, אני תוהה למה החשבון הוא שהוא יותר יקר משוער בן 24, שגם הוא מהטובים בעולם.
זה ממש מוזר

אבישי 28 ביוני 2015

לא מפתיע שריאל נוקטים טקטיקה של יד אחד עם השחקן אותו הם רוצים להעביר לשורותיהם כנגד המועדון בו הוא משחק, אבל הצעות במחירים שפורסמו הן באיזשהו מקום עלבון לשחקן עצמו. מה גם ששני המשחקים בהם דה חאה הכי חשוב ליונייטד הם יותר חשובים כלכלית מכל סכום עבורו יימכר.
אז אם ריאל רוצה אותו השנה, היא זו שצריכה להיות לחוצה..

Comments closed