מהניצחונות הנחוצים יותר

מעל הכל, זו מכה לייאוש

ff
הפוסט הזה ממשיך את מה שנכתב לאחר ההפסד במשחק הראשון.

כבר כתבתי לא פעם שאני די סקפטי לגבי הישימות של המודל המתוכנן למכבי תל אביב. שכמו שאני מבין אותו הוא להביא לכך שהקבוצה תופיע באופן סדיר בשלב הבתים של הצ׳מפיונס ליג. אני בוודאי לא חושב עכשיו אחרת בגלל תוצאה אחת.

אבל על עניין אחד אי אפשר היה לחלוק: מדובר בתהליך רציני. מדובר בתהליך שיש מאחריו אידיאולוגיה שבחלקה היא לא פופולארית. למשל ההבנה (הנכונה לדעתי) שמאמנים זרים הם קיצור דרך גדול ונחוץ. שום מדינה חלשה לא מתקדמת בלי מאמנים זרים. וגם ההשקעה הכספית הגדולה בשלד ישראלי, שזה עניין שאני לא כל כך מאמין בו. כפי שכתבתי אחרי המשחק הראשון.

אבל כמובן שאין רק דרך אחרת להצליח. ולתהליך רציני יש ימים גדולים וזה בהחלט אחד מהם. ולמרות שזה לא הניצחון הגדול ביותר של קבוצה ישראלית, ולמרות ששום עבודה עוד לא הושלמה, זה כן אחד הנחוצים ביותר.

כי הייתה תחושה של ייאוש. נבחרת בבעיה, קבוצות מודחות, בלי שחקנים משמעותיים בליגה אירופית גדולה. הניצחון הזה נתן קצת מכה לייאוש.

המשחק הראשון העונה בו לא ספגנו שער
לבי במזרח

71 Comments

אריאל גרייזס 5 באוגוסט 2015

עד המשחק הבא, שאז שוב תופיע הדיפרסיה שאחרי המאניה

איציק 5 באוגוסט 2015

הבעיה לא שאחרי המאניה באה הדיפרסיה (עם זה היה אפשר לחיות), כי אם בגלל שאחרי המניה באה דיפרסיה, ועוד דיפרסיה, ועוד דיפרסיה, ועוד…

אדם 6 באוגוסט 2015

נהפוכו, הדיפרסיה השתלטה עכשיו ואני לא רואה מתי נזכה שוב להיות במאניה.

יניב פרנקו 5 באוגוסט 2015

חולק על הסיפא של הפוסט – הייאוש רק מתגבר

the bird 5 באוגוסט 2015

חחחחחחחחחחחחחחחח
תתנחמו ברייכרט (:

צור שפי 5 באוגוסט 2015

אין ספק שאני מקנא במכביסטים הערב אבל אין לי טיפת צער, להפך: הפירגון בא מכל הלב. ההסבר הלוגי הוא שבשיטה האירופאית כל הכדורגל הישראלי מרוויח נקודות, לא רק מכבי אבל זה לא רק העניין הלוגי: איכשהו, תמיד כשאני רואה קבוצה ישראלית באירופה אני בעדה, למעט החריג של מכבי כדורסל. הערב התיישבתי לראות את המשחק באפס ציפיות ואפילו עם שמחה קלה לאידם של הצהובים מתוך חשיבה על הכותרות של מחר אבל ככל שהמשחק התקדם מצאתי את עצמי רוצה שהם ינצחו כי הגיע להם ואחרי הגול השני של זהבי (שמתם לב שהוא הפסיק עם הפיו פיו? גם בדרבי לא היה) פשוט הזמן עד השריקה לא עבר.

היסטוריון של ספורט 6 באוגוסט 2015

מה מחריג את מכבי יורוליג ?
אני אפילו בעד הפועל תל אביב באירופה.

גל ד 6 באוגוסט 2015

לא יכול לדבר בשם צור, אבל בתור מישהו שפעם היה מאוד בעדם ביורוליג, אני מרגיש שהיורוליג עצמו קצת חריג. בגלל הנוהל של חוזה מול קבוצות ולא מול ליגות מקומיות.

צור שפי 6 באוגוסט 2015

תראה היסטוריון, זה דיון עתיק אז אהיה קצר כאן: שני גורמים מחריגים את מכבי כדורסל מבחינתי: הראשי – שהם במשך שנים ניסו והצליחו לדכא את התחרות בליגה הישראלית באמצעים שהם אולי כשרים אבל מסריחים. השני – מה שכתב גל.

חיים הצהוב 6 באוגוסט 2015

זה נכון שמכבי סל רחוקה מלהיות תלית שכולה תכלת אבל התירוצים האלה אולי היו רלוונטיים ללפני 10 שנים.
אני לא מבין איך אוהדי קבוצות אחרות באות בטענות על עניין היורוליג כאשר הם כל שנה מוותרות על השתתפות במפעלים אירופיים (או נכשלים), צריכה להיות המשכיות כלשהי או בסיס כלשהו לפני שמצרפים קבוצה ליורוליג, איך אוהדי הפועל באים בטענות כאשר הם כבר 3 שנים פוגעים בכדורסל בכך שהם מוותרים על השתתפות באירופה.
אז נכון ההוצאות במפעלים האלה עולות על ההכנסות אבל כשמדברים על פגיעה בכדורסל הישראלי אז זו פגיעה הרבה יותר קשה מאשר זה שמכבי משחקת קבוע ביורוליג ולא נותנת לקבוצות אחרות לשחק ולבזות את עצמם ואותנו.

אדם 6 באוגוסט 2015

אם אתה טוען שקבוצה צריכה להפסיד כסף בשביל לא לפגוע בכדורסל הישראלי, וזה עוד קבוצות שחייבות לשמור על מאזן, אז שיבוא איגוד הכדורסל ויגיד שהוא נותן את הכסף לקבוצות בשביל שישתתפו. אתה בעצם מציע שכולם יעשו חריקירי לעצמם וישאירו את מכבי לבד.

חיים הצהוב 6 באוגוסט 2015

אני אומר דבר פשוט, קבוצה שרוצה לשחק ביורוליג צריכה לעבור תהליך מסויים ולהוכיח את עצמה, לוותר כל שנה על אירופה ולהאשים את מכבי בזה שהם משחקים ביורוליג כל שנה כאילו על חשבונם זה לא רציני.
קבוצת ספורט זה כמו עסק, כדי להרוויח אתה צריך להוציא, בהפועל ירושלים הבינו את זה והם מתחילים להראות כמו קבוצת ספורט אמתית.
התירוצים המפגרים האלה של כל מיני אוהדי הפועל (או בשמם האמתי "שונאי מכבי") כאילו מכבי היא החסם ליורוליג זה מגוחך בעיני ולא רלוונטי בעליל.
משום מה לאנשים בארץ יש את המודל המושלם, המודל של הכדורגל שאלופה צריכה לעלות אוטומתית לליגה החזקה באירופה, מי קבע כי זה המודל הנכון? האם לא הגיוני יותר שקבוצה צריכה להגיע להישגים ולשמור על יציבות במפעלי נמוכים יותר לפני שמצרפים אותה לליגה החזקה באירופה? לא הגיוני שמפעל כמו יורוליג (שמה לעשות לא מגיע לסכומים של ליגת אלופות) צריך לשמור על העניין והאינטרסים שלו?
אבל אצלנו יש לך כל מני כתבי חצר שכל כמה זמן איזה מישהו מהם חושב שהוא גאון וכותב טור עד כמה שמעון מזרחי פוגע בכדורסל ואיזה אדם נורא הוא ושהוא בעצם אחראי לנטילת המטוס המלזי.
תלמדו מהפועל ירושלים, ברגע שהפסיקו להתעסק במכבי והתחילו להתעסק בעצמם הם התחילו לראות הישגים

אדם 6 באוגוסט 2015

לא בא לי להיכנס לויכוח אבל מה שקרה בהפועל ירושלים זה לא שהם ״הפסיקו להתעסק במכבי״, זה כסף.

גיסנו 6 באוגוסט 2015

שילוב של השניים

צור שפי 6 באוגוסט 2015

לחיים ולאחרים, ידעתי שזה יצית מחדש את הוויכוח חסר התועלת. אסתפק בזה שגם אתה הודית שמכבי לא טלית שכולה תכלת ומצדי אסכים אתך שחתן הפרס לא אחראי לנפילת המטוס המלזי (זה היה ויתור קשה מצדי). על השאר נמשיך להסכים שלא להסכים.

אנונימוס 6 באוגוסט 2015

מי צריך כסף כשיש 10 מיליון דולר

אהד 6 באוגוסט 2015

לא מבין מה קשור שהקבוצות הישראליות מוותרות על ההשתת]ות באירופה ליורוליג.. בעצםם, רק בכדורסל עושים אודישנים לקבוצות בליגות אירופאיות זוטרות כדי שיגיעו ליורוליג. בכדורגל הקבוצות הטובות בליגה שלהן עולות לאלופות.

סלבישה 6 באוגוסט 2015

צור,
אני חושש שכבירי מבטל לך את המנוי כבר עכשיו,
ולחילופין מחייב אותך לבוא למשחקים לבוש צהוב שיתר היציע יחטיף לך מכות

צור שפי 6 באוגוסט 2015

אין לי שום דבר בצבע הזה.

איציק 6 באוגוסט 2015

יש פה כמה שישמחו להלוות לך כמה סטים ;)

רומן 5 באוגוסט 2015

יש לי חתיכת כובע לאכול, משחק ענק של זהבי, סתם לי את הפה להרבה זמן!
כל הכבוד!!!

איציק 5 באוגוסט 2015

אם הוסתם לך את הפה, אז זה באמת כובע ענק. מעניין מה יקרה אם גם מסי ייתן איזה משחק לפנתאון ;)

D! פה ועכשיו 5 באוגוסט 2015

כל הכבוד רומן!

סימנטוב 5 באוגוסט 2015

יפה רומן

יואב 6 באוגוסט 2015

תודה רומן. מכבד את זה. כל החטא שלי זה שידעתי שהוא כזה.

ירוק 6 באוגוסט 2015

סחטיין רומן, להודות בטעות זה לא קל.

אגב, זכור לך שאמרתי לך שזה לא גמור ושיש להם סיכוי לעלות, ואתה התווכחת. כרגע אני מאשים אותך בנאחס – הנצחון הזה עליך!

אריק 6 באוגוסט 2015

כל הכבוד. לא מבין מה המבקרים רוצים מזהבי. הוא לא מסי, גם לא סתם פיאניץ או ראמזי אבל הוא השחקן הכי טוב שהיה פה הרבה שנים והוא בטח כמה רמות מעל הליגה. הוא לא אשם שזה דור חלש.

רומן 6 באוגוסט 2015

לפעמים מרוב הרצון להיות הוגן ולהכניס דברים לפרופורציות הנכונות בשילוב של קצת קנאה יוצא שמגיעים לקיצוניות השניה.
אז בצורה הכי כנה ואובייקטיבית הוא השחקן ההכי טוב בישראל, וגם שחקן טוב ברמה האירופית.
מזכיר לי מאוד את למפארד בסגנון המשחק שלו.
באמת חבל שהוא מתבזבז פה בביצה ולא הולך לרשום הישג בליגה גדולה, משהו להזכר בו עוד 20 שנה.
נראה לי שלשחק בפרמייר ליג זה כזה חלום שאני לא מבין איך שחקנים לא עושים כל דבר בשביל להגשים אותו, רק להכנס מחליף, אילו רק פעם אחת ואתה יכול להגיד לעצמך כל החיים "פאק שיחקתי בפרמייר ליג, עשיתי משהו בחיים שלי"

עובר אורח 6 באוגוסט 2015

יכול להיות שהשחקנים פשוט מנסים לכוון לליגות יותר רציניות :-)

ר.בקצה 6 באוגוסט 2015

מעניין אם זה מנחם את איציק זוהר

D! פה ועכשיו 6 באוגוסט 2015

ובאדיר.
בכנות, רומן. על אף שאני חושב כמוך.
אני מעריך גם מישהו שאומר לעצמו, וואלה, ניסיתי, לא הלך, אני יכול להיות כוכב תותח פה, להרוויח יותר, להלחם ולזכות בתארים מאשר להיות שחקן רוטציה במקום אחר, אפילו קריירה יפה כמו של ברקוביץ או רביבו. אולי הוא לא חושב שמתאים לו להיות בניון. זה בסדר גמור.
אפילו מישהו כמו הטב"ח, אולי הוא יודע שהוא לא בנוי לחיות בחול, ראה את עטר ושכטר והבין את העניין. לא מדגדג לו לחיות רחוק מאמא באווירה אחרת.
אישית הייתי אומר "אדיוטים" אבל אני גם יכול להבין.

רומן 6 באוגוסט 2015

באדיר נתן גול באולד טראפורד, זה באמת לראות את רומא ולמות.
הוא יכול לא להפסיק לחייך כל החיים.

משה 6 באוגוסט 2015

אני לא מבין אנשים שבורחים מאתגרים ומעדיפים להיות ראש לשועלים, לא מעריך אותם. זה בינוני בעיני.

D! פה ועכשיו 6 באוגוסט 2015

אני מעדיף אנשים שמוכנים להכיר ביכולת שלהם ולמצות אותה ברמה המתאימה על פני אנשים שחולמים דברים לא הגיוניים ונתקעים במקום שבו הם לא מספיק טובים ושלא תורם לאושר שלהם דבר.

אנחנו רואים את זה בבירוקרטיה כל הזמן ולא שמח לראות את זה בשום תחום.

D! פה ועכשיו 5 באוגוסט 2015

לפחות את החמישה מיליון שלו לעונה הנוכחית הוא הרוויח.

זה בקשר להשקעה בשלד הישראלי.

שלומי 6 באוגוסט 2015

מה?
מיליון יורו לעונה.

כבר החזיר את כל ההשקעה שלו (2.4 מיליון יורו על ההעפלה לפלייאוף, עוד 3 מיליון לפחות משלב הבתים – 12 אם מעפילים לצ'מפיונס).

שלומי 6 באוגוסט 2015

אני עדיין לא מסכים לחלוטין עם דבריך – התהליך האמיתי לא מתבצע בקבוצה הבוגרת, אלא במחלקת הילדים והנוער. משם תגיע הבשורה הגדולה. החדשות הרעות? עד שנראה תוצאות ממשיות בשטח יחלוף עשור, פחות או יותר.

חיים הצהוב 6 באוגוסט 2015

כל עוד לא מקימים ליגת מילואים או מאפשרים הקמה של קבוצת בת זה לא יקרה

vered s 6 באוגוסט 2015

המודל של מכבי ת״א להגיע למצב של מאגא מועדון מליגה חלשה שמשחק בקביעות בליגת האלופות בהינתן שהשיטה תמשיך לתת סיכוי לקבוצות כאלו הוא מודל לגמרי ריאלי. וחייב להיות כזה. עד ש-ג׳ורדי הגיע ושלל את השיטות והיידע של המאמנים ואנשי המיקצוע הישראלים – לא ידעו פה לחבר כסף גדול להצלחה עקבית באירופה. מותר להניח שהצלחה מסויימת של מכבי ת״א באירופה וגם תהליכים עסקיים שקורים בליגה יביאו לזה שיאשרו עוד כדורגלן זר אולי 2 לכל קבוצה. זה לא יהיה קל ביגלל הלובי הרועש שיטען לזה שזה פוגע בשחקן הישראלי (לא נכון) אבל זה יהיה חייב לקרות. האיצטדיונים החדשים והמעולים שהופכים את חווית הכדורגל למצויינת גורמים לזה שלקבוצות יש הרבה מנויים כימעט 20.000 במכבי חיפה, 11.000 להפועל ב״ש דברים כאלו. זה לא היה פעם. וזה יותר גדול מהצלחה כזאת או אחרת של קבוצה זה התחלה של תרבות ספורט. חוץ מהחוויה המנויים רוצים לראות כדורגל טוב – ולמכבי חיפה או הפועל ב״ש יש אינטרס להיו תחרותיות בליגה ובאירופה שלא לדבר על הקבוצות הקטנות שזרים איכותיים זה הסיכוי היחיד שלהם. וגם תהליך לא יכול להיות חד כיווני – אם שחקנים יוצאים לשחק באירופה בגיל צעיר יחסית והרבה יוצאים ולהיות סוכן שחקנים זה סטרט אפ חדש ומחירם של החוזרים ניכשלים מרויחים יותר בישראל מופקע אז צריך גם להכניס יותר שחקנים מנוסים מאירופה. הליגה תהיה חייבת להישתפר לטובת המנויים האוהדים האיצטדיונים. ועוד 2 זרים זה אחת הדרכים הבטוחות. לקבוצה הופך את המודל של מכבי ת״א לריאלי יותר.

אריק י. 6 באוגוסט 2015

מסכים על הכל, לא מסכים בנוגע למאמנים הזרים, אנחנו לא מדינת עולם שלישי ובכדורגל אין יותר מדי הפתעות – what you see is what you get.
ההשפעה של מאמן כדורגל על המשחק ועל מה שמתרחש במגרש בזמן אמת, ביחס לענפי ספורט אחרים (לעומת כדורסל נגיד) היא די מינורית.
והראיה הכי מוצלחת לכך היא ההצלחה הבלעדית של מאמנים ישראלים עם קבוצות ישראליות בהעפלה לשלב הבית של הצ'מפיונס. רק מאמנים ישראלים צלחו את המשוכה הזאת, אף מאמן זר לא הביא אותנו לשם.
נ.ב ערן זהבי אגדה.

שגיא 6 באוגוסט 2015

זה לא רק מאמנים זרים, אלא בעיקר מערכת ניהול כללי ומקצועי זרה. יש להם סטנדרטים אחרים ממה שהישראלים מכירים ובמכבי הם מיישמים את זה בהצלחה.
היתרון המרכזי של מאמן זר מתבטא בכך שהוא בא עם דף נקי. הוא לא מכיר אף שחקן, הוא לא חבר של אף סוכן והוא לא יושב עם עיתונאים בבתי קפה. הוא מרוכז נטו בלאמן את הקבוצה.

שלו 6 באוגוסט 2015

מאמן וצוות זר זה כל ההבדל בין
מכבי עם התקציב הכי גדול שהיא בדיחה,
למכבי שעם שלושה זרים לא בכושר נראת גדולה על הליגה.
עם היה קל יותר למשוך לכאן זרים איכותיים מכבי הייתה יכולה לבנות על כניסה שנתית לצ'מפיונס.
הכסף לבוא לכאן יש, הקסם לא.

no propaganda 6 באוגוסט 2015

זה קצת ביצה ותרנגולת. אם מכבי עולה פעמיים ברציפות לצ'מפיונס יהיה לה הרבה יותר קל להביא זרים טובים יותר.

D! פה ועכשיו 6 באוגוסט 2015

גם יהיה לה באמת הרבה יותר כסף להשתלט על הליגה (וגם עוד מקום לתת לשחקנים יותר צעירים להשתלב ברוטציה) קצת כמו הקבוצות מולן היא מוגרלת.

אדם 6 באוגוסט 2015

מה שמעלה שאלה מעניינת. מישהו יודע איך קרה שרוזנבורג התרסקה?

D! פה ועכשיו 6 באוגוסט 2015

אכן שאלה מעניינת.

תרנגולת 6 באוגוסט 2015

יש צדיק בסדום שיכתוב על גמר הליברטדורס וסיום מסע ההתאוששות של ריבר פלייט?

גל ד 6 באוגוסט 2015

לך על זה.

שורה 6 באוגוסט 2015

אין לי ספק שערן זהבי לא נכס לדה באזר מעולם,
ואין לו מושג קל שבקלים על מה שכתוב פה,
אבל אילו היה לו,
ודאי היה מקדיש את הניצחון לדורפן וחבריו,
גדולי המספידים של הכדורגל הישראלי,
שנוהגים לבוז ולזלזל בטקסטים מלגלגים,
ששופכים ארס ורוע ושנאה עצמית בתגובות אכזריות,
ואילו עכשיו מתפתלים בכיסאותיהם הקטנים,
מנסים למצוא מילים,
אחרי עוד אירוע שחשף את בורותם.
עבורי זה תענוג.
תודה.

קשקשן בקומקום 6 באוגוסט 2015

אין ספק שהכדורגל הישראלי עשה קפיצת מדרגה. אחרי שארבע שנים לא היינו בשלב הבתים, כנראה שגם השנה לא יהיה.
כולם פה ממש צריכים להתפתל ולאכול כובעים. אנחנו אימפריה כי עשינו נצחון (יפה) בחוץ, בסיבוב מוקדם לצ'מפיונס. וואו.
העיקר – רומן התענג

משה 6 באוגוסט 2015

מהתגובה שלך אני מבין שמכבי כבר לקחה את הצ׳מפיונס או מינימום העפילה אליו ?

כסיפוביץ 6 באוגוסט 2015

ניצחון יפה מאוד
הבעיטה לייאוש אצלי תבוא אחרי כמה שנים רצופות של הצלחה.

המשימה של זהבי ושות עוד לא בחצי הדרך כי כרגע עומדות מולה כמה קבוצות עם רזומה עשיר יותר בליגת האלופות.
מכבי תל אביב צריכה ויכולה להצטרף למועדון של ניקוסיה, בוריסוב ובאזל.

זאת המשימה הגדולה של כל המועדון הזה.
המשכיות זה שם המשחק כאן ועד שלא נראה זאת כמה שנים נמשיך לחשוב שכל ניצחון על קבוצה צ'כית בינונית הופך אותנו לשם דבר.

שאפו עד כאן.

יוסי 6 באוגוסט 2015

המועדון של ניקוסיה ובוריסוב הוא אכן מועדון שאפשר להצטרף אליו עם עוד קצת אקסטרה.
באזל במועדון שנמצא שתי רמות מעל, אם רוצים הוכחות אפשר לגשת לדירוג המועדונים של אופ"א.

כסיפוביץ 6 באוגוסט 2015

אני מסכים לגמרי
זה מועדון שמראה איך בחמש שנים בונים משהו שמתחיל להיות שם דבר.
העניין הוא תמיד המשכיות והתקדמות.

כסיפוביץ 6 באוגוסט 2015

ועכשיו קראתי את הציטוט של זהבי על אחד הניצחונות הגדולים של הכדורגל הישראלי…
איי רסט מיי קייס..

גיא זהר 6 באוגוסט 2015

נהפוכו. הנצחון הזה יכול להתברר זה שקבר את הכדורגל הישראלי. נצחון ענק למכבי הן מהבחינה הכספית (ל20 מליון שקל יש להוסיף לפחות עוד 10 מליון הכנסות מהאירוח בסמי) והן מבחינת הבטחון. הדבר היחידי שיכול להציל את הליגה הוא העומס על הסגל שקצר כרגע בכמה עמדות ומבוגר.

יוסי 6 באוגוסט 2015

כרטיס לסמי בממוצע יהיה, נגיד, 80 ש"ח.
נכפיל ב-30,000.
נקבל 2.4 מ' ש"ח.
הוצאות אבטחה, ניקיון וכו'- להערכתי, לפחות חצי מיליון ש"ח.

אפשר להבין איך הגעת ל-10 מיליון?

נועם 6 באוגוסט 2015

מכבי הבטיחה השתתפות בשלב בתים אירופאי כל שהוא (אם יפסידו בשלב זה, יעברו לליגה האירופית).
כלומר, יש להם 4 משחקי בית מובטחים (פלייאוף+3 משחקי בית בשלב בתים) – מינימום 8 מיליון של.
*וזה בלי להזכיר את מחירי הכרטיסים, שלדעתי יימכרו במחיר גבוה יותר. הייתי ב2 משחקי המוקדמות בלומפילד, ושילמתי במשחק הראשון 105 ובשני 85. אני מניח שמחיר כרטיס ממוצע האירופית יהיה 100 שקל, ובאלופות 150-200 (אם מכבי סל לוקחים 500 שקל על יורוליג לא למנויים, אני מניח שיוכלו לבקש 200 על משחק נגד ברצלונה או צ'לסי). כלומר, הכנסות הכרטיסים יעמדו על מינימום של 12 מיליון שקל.
**צריך להוסיף לחישוב את מכירת המרצ'נדייז של ליגת האלופות אם נעלה, שיכולים להסתכם בעוד כמה מיליונים

שלומי 6 באוגוסט 2015

ומעל לכל, תאי צפייה בסמי עופר. אם להסתמך על מכבי סל, תא צפייה אחד יכול להימכר בעשרות אלפי שקלים, אולי אפילו מאות אלפים כמנוי.

Bad Boy 6 באוגוסט 2015

מסכים עם תגובה 1. עד המשחק הבא בו כנראה מכבי תודח (לדעתי לפחות)
ואז נחזור מיד לקרקע עם הדיפרסיה הרגילה.. חוזרים לליגה (המשעממת)
אין כאן שום פרופורציות. כשקבוצה מפסידה קורעים לה את הצורה, כשהיא מנצחת שוכחים הכל..
פתאום הכל בסדר. זהבי מלך העולם. מסי.
בוא נגיד את האמת: מכבי שיחקה יופי של מחצית שניה והיתה ראויה לניצחון אבל כמה זה כבר קורה?..
שמחה זמנית להעלאת המורל.. בהמשך המציאות..

חיים הצהוב 6 באוגוסט 2015

צר לי לאכזב אותך אבל:
1. גם אם מכבי תודח היא בליגה האירופית ולא חוזרים לליגה "המשעממת"
2. מאז עידן קרוייף זה קורה די הרבה

Badboy 6 באוגוסט 2015

1) אני לא באמת מאמין שאתה מאמין שמכבי עוברת שלב אפילו בליגה האירופית.. אז יאללה.. דחית את השעמום בעוד שני משחקים.

2) אחלה שזה קורה. מאז קרויף חוץ מהליגה לאן הגיעה מכבי? לשום מקום כנראה..

בהצלחה בליגה האירופית בואכה ליגת העל..

ניב 6 באוגוסט 2015

1. א) מכבי הבטיחה מקום בשלב הבתים של הליגה האירופית אלא אם תגיע לבתים של האלופות, מדובר במינימום עוד שמונה משחקים.
1. ב) מכבי עברה את שלב הבתים לפני שנתיים מבית עם ניקוסיה, בורדו ופרנקפורט.
2. כאמור מכבי כבר הצליחה בתקופת קרויף, למעשה השנה היחידה מאז שקרויף הגיע שמכבי לא הגיע לפחות לשלב הבתים של הליגה האירופית היא שנה שעברה.

Bad Boy 6 באוגוסט 2015

אחלה הדקויות וכו אבל מטרת התגובה שלי היא להכנס לפרופורציות
הכדורגל הישראלי חלש להחריד ומדי פעם יש הבלחות חד פעמיות.
לצערי (באמת לצערי, אני באמת רומנטיקן) מכבי נתנו אתמול רק כדור הרגעה זמני
לזמן הקרוב, לא יותר מזה.

גיסנו 7 באוגוסט 2015

יש להכנס לפרופורציות ויש להתעלם מעובדות, שני דברים שונים.

– מכבי ככל הנראה לא תעלה לצ'מפיונס לאור ההגרלה (פרופורציות)
– מכבי הבטיחה מקום בשלב הבתים בליגה האירופית ותשחק לפחות עוד 6 משחקים (עובדה)
– פעם קודמת שזה קרה מכבי עלתה שלב מהבתים (עובדה) מבית לא ברמה פסיכית אבל גם לא קל בכלל (פרופורציות), והגיע מדרג 4 למקום שני בבית (עובדות).
– מתוך 3 קמפיינים אירופאיים בתקופת קרויף, מכבי הגיעה לבתי הליגה האירופית פעמיים כולל השנה (עובדות פלוס פרופורציות יכ יש פה הנחה שלא נצליח לעבור את באזל).

גיסנו 6 באוגוסט 2015

כמה אנשים חוץ מיוקאנוביץ' וזהבי האמינו שמכבי יכולה לעבור שלב אתמול בדקה ה 70?

טל המנצ'סטרי 6 באוגוסט 2015

מישהו בדק את מצב לחץ הדם של משה פרימו מאז אתמול בערב?
קרוייף, מה הוא כבר מבין…

אם לזהבי היה את עדר המעריצים הקבועים (חלקם, עיוורים) וגם לא מעט עיתונאי חצר לאורך השנים, יכול להיות שהוא היה מקבל יותר קרדיט מקצועי מאשר הפרשן נמני אתמול בכל הנוגע לתרומה והישגים במכבי ת"א?

גיסנו 6 באוגוסט 2015

אל תדאג, הוא כבר פרסם טור שאומר שבעצם הוא צדק וההעפלה לא אומרת כלום

אתה יודע, תמיד הוא צודק גם כשכבר 3 שנים שום דבר לא תואם את הפרשנות שלו על מכבי.

אורי 6 באוגוסט 2015

ובינתיים בביצה: עוד לפני תחילת העונה, קפטן הירוקים נטש את האימון בזעם ונסע לבוס לבקש הבהרות על מעמדו

איכס

עירן 6 באוגוסט 2015

ענק !!! קראתי את זה וישר חשבתי על מתן גילור. הוא טען את זה לכל אורך העונה שעברה.

אחד 6 באוגוסט 2015

הכדורגל הישראלי חסר תקווה בכל מקרה, אבל יהיה נחמד אם מכבי תעלה לצ'מפיונס ואפשר יהיה לבוא לבלומפילד לראות קבוצת פאר לשם שינוי(מיציע האורחים, כמובן).

Comments closed