הניצחון על טוטנהאם

כבוד לרומרו

מהמשחקים המשעממים והגרועים יותר בהיסטוריה. הנקודות לא הגיעו לאף אחד ולא הייתה פעולה התקפית אחת מעניינת באמת בכל 90 הדקות. אולי בגלל החום הכבד.

אבל היו שלוש הופעות בכורה יציבות: משניידרלין שכן נתן ליונייטד חוסן מסויים במרכז השדה. מדרמיאן – כשואן חאל שוב מתעקש עם חילוף הגנתי סמוך מדי לסיום. ובעיקר סרג׳יו רומרו שבתוך סיטואציה מבלבלת, בקבוצה בה מעולם לא שיחק, ומול יריבה בליגה מולם לא שיחק, לא ביצע שום שגיאה רצינית. הופעת שוער חירום טובה.

גם לסמולינג מגיעה מילה טובה. בעיקר על חילוץ בנוסח ריו פרדיננד מול שחקן עם תסרוקת של זלטן סמוך לסיום.

אבל עדיין מהמשחקים המשעממים והגרועים יותר בהיסטוריה.

וזה נכתב לפני המשחק:
old-trafford-21

אני אופטימי ואני אגיד למה.

אנשים נוטים לפרק קבוצת כדורגל ל-11 תפקידים. ואז אם הם חושבים שהמגן הימני חלש הם מדמיינים שבכל משחק עוברים אותו חמש פעמים ומוסרים לשחקן מול שוער והכל מתמוטט. בעיקר כי כל הקיצונים השמאליים בכל שאר הקבוצות הם מאד טובים.

במציאות זה אחרת. קבוצת כדורגל היא יחידה. היא תלויה מאד מאד במוטיבציה ובמנהיגות ובארגון ובמאמץ. ובקיץ הזה הגיעו שחקנים שנותנים תחת. הגיע שוויינשטייגר שהוא מנהיג-על שנותן תחת. הגיע שניידרלין הוא מנהיג שנותן תחת. הגיע דפאי שהוא כשרון גדול ורעב. הגיע דרמיאן שגם עבורו זו קפיצה בקריירה שלו.

השמות ההתקפיים הגדולים שעזבו (לדה חיאה אתייחס) הם כאלו שמכל מיני סיבות לא מימשו את יכולתם. הם היו בלחץ מכל מיני סיבות ולכן התרכזו בעצמם. הייתי נכנס לסיפור של כל אחד מהם אבל הם מים תחת הגשר.

הדבר שהכי אכזב אותי בעונה שעברה הייתה קבוצה שבירה מאד. נטולת מנהיגים. מגיבה באיטיות. אני מצפה למשהו אחר לחלוטין העונה. יותר נחוש, יותר קשוח, יותר עמיד, יותר שווייני-שניידי. ובסופו של דבר יותר לטעמם ההיסטורי של אוהדי מנצ׳סטר יונייטד.

אני באמת חושב שזה מה שנראה.

*

יש כמה בעיות, אבל א. לחלון ההעברות נותרו שלושה שבועות. ב. אסור להגיד דברים כאלו, אבל ההגרלה מול ברוז׳ נותנת ליונייטד הרבה מאד שקט.

הבעיה העיקרית היא שצריך להבקיע כ-80 פעם כדי להתמודד על האליפות. וגם אם רוני יבקיע כעשרים ומאטה ודפאי במספרים כפולים, עדיין חסרים די הרבה שערים. הם יכולים לבוא מחלוקה קבוצתית אבל ההגיון אומר שיונייטד תקנה מבקיע. שום שם ושום סכום לא יפתיעו אותי כי הקופה כמעט מלאה מחדש לאחר מכירת די מאריה.

הבעיה השניה היא השוער. לא ברור מה קורה אבל נראה לי שיש שתי החלטות שונות. ואן חאל הוא אולד-סקול ומבחינתו די חיאה יהיה בסביבה רק אם יגיד שהוא שוער יונייטד. זה הדבר הנכון. מצד שני וודוורד יודע מה ריאל עשתה כאן: אם דה חיאה היה חותם בינואר עם סעיף שחרור לא הייתה עכשיו בעיה. אבל מישהו אמר לו לא לחתום כדי לא לשלם ליונייטד כסף רב. בטווח הארוך של הדברים אולי משתלם ליונייטד להעניש את דה חיאה ואת מנדש. אני חושב שזה תסריטי אופטימי מדי ובסוף ריאל תוסיף כסף או תשחרר שחקן – אבל אם וודוורד רוצה לזרוק אותו ליציע או להשאיל אותו – אני אמחה לו כפיים.

בינתיים יש רומרו שיש לו היסטוריה טובה עם ואן חאל ולא בדיוק שיחק משחקים קטנים בשנתיים האחרונות. וקבוצה שאם תשחק נחוש יותר לא תגרום לשוער שלה להראות כוכב הקבוצה. סביר שעוד שוער יגיע.

ואז יש את הבלמים. המסע בארצות הברית שידר שואן חאל מתכוון לשחק עם בלינד בלם ושואו משמאל. זה בהחלט נראה כמו הימור לפי החזקת כדור תקטין את הלחץ. ייתכן שואן חאל רואה התקדמות אצל סמולינג, ג׳ונס ואולי מקנייר. ייתכן שבלם הוא מאד נחוץ וייתכן שעם שניידרלין וכמה כדורים נוספים שההתקפה תשים ברשת הבעיה היא קטנה משנדמה.

*

יש מבחר לא קטן של משחקי יונייטד גדולים נגד טוטנהאם. הנה אחד מהזניחים פחות – דווקא ממחזור אחרון.

חידון מספר 460. פתיחת הפרמייר ליג. שאלה לכל קבוצה
התיקו עם סוואנזי

120 Comments

אלעד כץ 8 באוגוסט 2015

שיהיה לנו בהצלחה

סימנטוב 8 באוגוסט 2015

אז יש נסיבות לגבי דה חיאה נו טוב… לא מתחילים עונה עם כזה בלאגן בעמדת השוער היו צריכים לסגור את הסאגה הזאת מזמן, כן לוריס לא לוריס הליגה מתחיל וואן חאל לא סופר את לינדראג, רומרו (בלי קשר ליכולת כן או לא) לא מתורגל עם ההרכב ולמשחק באנגליה, וג'ונסטון (שדווקא מחזיקים ממנו) אין ניסיון ברמות האלה.
מסכים לגבי ההתקפה הנטל על רוני (עד כמה העונה הזאת תגדיר את מורשתו?) ופדאי \ מאטה לכבוש גדול מדי.
הררה נשכח? מאטה טוב אבל הוא לא השחקן שהייתי בונה עליו לרמות האלה.
הצורך והלחץ להשיג תואר יקצר את הרוטציה, מקווה לראות צעירים מקבלים דקות במיוחד את פריירה (שחקן כל כך חכם) ויאנוזאי (אם לא יושאל) ומקנייר

אלון 8 באוגוסט 2015

בגיל 12 התיישבתי מול המסך לשידור ניסיון בכורה של ספורט 5 פלוס שהיה עוד חינם. אבי מילר שידר ובדקה ה30 או ה40 זה היה כבר 3-0 לטוטנהאם. אפילו ילד כמו שהייתי לא חשבתי שזה יהפוך ל5-3 היסטורי. שיהיה גם היום.

אגרו 8 באוגוסט 2015

איזה זכרון מתוק :)

סימנטוב 8 באוגוסט 2015

ועוד דבר קטן bאחל אנה איבנוביץ' הצלחה! היעדרויות ארוכות מביתו של שוויני רק תגביר את האנרגיה על המגרש ;)

סימנטוב 8 באוגוסט 2015

bאחל=נאחל…

יואב בורוביץ׳ 8 באוגוסט 2015

דורפן, מתי אתה לא אופטימי בענייני יונייטד?

גור אילני 8 באוגוסט 2015

לא חושב שראיתי את המשחק או התקציר הזה בעבר. נראה כמו משחק אדיר, הרמה בליגה האנגלית היום נראית כמו בדיחה גרועה מול מה שקורה שם.

ניינר / ווריור 8 באוגוסט 2015

איך סידרו לכם כזו הגרלה קלה למחזור הפתיחה?

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

בוא נדבר בעוד שלוש שעות.

ניינר / ווריור 8 באוגוסט 2015

יוסי אנחנו עגלות אתם צריכים לקרוע אותנו

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

נו?

ניינר / ווריור 8 באוגוסט 2015

הייתם צריכים לקרוע אותנו

ניק 8 באוגוסט 2015

אני עדיין זוכר את הכותרת בעיתון אחרי המשחק הזה נגד טוטנהאם (משחק אליפות למי שלא יודע) – "על חודו של קול"

גור אילני 8 באוגוסט 2015

ועוד מחשבות בעקבות הוידאו – פרגי לא היה נותן למצב כזה לקרות, לא היה מחכה עד לרגע האחרון, ולא היה מגיע למצב שארגנטיני שלא מכיר את הפרמייר ליג הוא השוער הראשון שלו.

השוד של ריאל מכוער, אבל להושיב את דה-חאה ביציע לא בהכרח הפתרון למצב. צ׳לסי עשתה את זה בנסיבות אחרות עם מאלודה וכולם נשארו עם טעם מאד רע מכל הסיפור.

חוץ מזה, לא נורא, שכולנו נרגיש פעם בכמה זמן איך זה להיות סאות׳המפטון…

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

אני לא מטיל ספק בדה-חאה,
אבל מבחינת המאמן, מי שלא מחויב במאה אחוז לא צריך להיות בסגל. לא נעים אבל נכון.

ניק 8 באוגוסט 2015

פרגי הביא שוערים הזויים כמו טאיבי או סתם גרועים כמו בוסניץ.
ומ"ז שוער שלא מכיר את הפרמייר ליג? אף אחד לא מכיר את הליגה לפני שהוא מתחיל לשחק בה. גם דה חאה, צך וקורטואה התחילו מתישהוא בנקודה מסויימת כשוערים שלא מכירים את הליגה.
וכמו שכתבתי כמה פעמים כבר, לא צריכה להיות לו שום בעיית מוטיבציה כי גם אם יכריחו אותו להשאר והוא יתבאס מזה, המחשבה על להיות השוער הראשון של ספרד ביורו תשכיח ממנו כל ספקות והוא יתן 100% מעצמו.

גור אילני 8 באוגוסט 2015

כתבתי *ארגנטיני* שלא מכיר את הפרמייר ליג. זו הנקודה.

Yair N 9 באוגוסט 2015

.He did well for you the Argentinian.

תוהה בדרכים 8 באוגוסט 2015

מה מכוער במה שריאל עושים? מבחינתם הגיוני לא לשלם 40 מיליון יורו על שחקן שבעונה הבאה הם יכולים להשיג בחינם. יותר מזה, הנקודה פה היא לא ריאל מדריד אלא דה חאה שפשוט נואש לעזוב (מסיבותיו האישיות). אני לא חושב שיש פה מצב שהם סובבו לו את הראש אלא שהם ניצלו את הסיטואציה שהוא רצה לעזוב לטובתם.

הטעות הגדולה פה הייתה של יונייטד שמסיבות של אגו נכנסה לעימות במצב של נחיתות בולטת: שחקן שנואש לעזוב, יש לו רק שנה לסיום החוזה וחשיבות עצומה לקבוצה.
הם היו צריכים למכור אותו בתחילת יולי ולבנות את הקבוצה בלעדיו. עכשיו הם גם הולכים לאכול את הדג המסריח וגם להיות מגורשים מהעיר.

אלון 8 באוגוסט 2015

מזכיר את מקרה בן רייכרט

יואב 8 באוגוסט 2015

לגמרי אלון. מכבי תקרוס ללא הבן האבוד. אין תוכניות מגירה שיוצאות לפועל כרגע. שוקינג ממש. פחחח

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

יש להם מספיק כסף כדי לוותר עליו בלי דגים מסריחים ובלי להיות מגורשים מהעיר,ועל הדרך להרויח אולי איזו שהיא אמירה.

vered s 8 באוגוסט 2015

היי גור ואן חאל דווקא הבריק עם הענין של השוער. ואין שום סיבה לבקר אותו חוץ מהאנרציה של בואו נחפש מה לא בסדר אצל ואן חאל.
בהינתן המאבק העיסקי הקשיח וכל זה ואן חאל צריך להיתמודד עם מצב נפשי לא פשוט של ילד שעומד בשער ומפחד שההיזדמנות שלו להיות להיות שוער של ריאל תיתפספס כי הרבה דברים יכולים לקרות בעונה וגם בחצי עונה. נתון ללחצים מצד סוכן שלו ריאל ומנצ׳סטר. לואן חאל יש גם אינפורמציה שלנו אין אודות הצד העיסקי, העמדה של דה חאה וכיוצא בזה. מצד שני הוא גם ער לדימוי של המועדון ואיזו צורה יש לזה כשמועדון בסדר גודל של מנצ׳סטר שרץ לאליפות ורוצה לחזור להצליח בצ׳מפיון ליג מעמיד בשער שוער שרוצה לעזוב את המועדון לטובת מועדון גדול יותר ריאל.
זה מובן לגמרי שואן חאל מטפל גם בילד וגם בדימוי של המועדון. עכשיו רומרו כניראה הוכן על ידי ואן חאל בצורה מושלמת. ראו לאורך כל המישחק את הביטחון שלו ואת האושר האמיתי כמו של ילד בסוף המישחק. ואן חאל בחר נכון והכין נכון את השוער.

גלעד בלום 8 באוגוסט 2015

לא ראיתי השנה את טוטנהאם אפילו דקה, הם בדרך כלל מפתיעים אותי (לרעה), זה נראה כמו נצחון קל ליונייטד, כמו תמיד…אבל מי יודע, אולי פיתחנו אופי ועמוד שידרה, תיקו 0-0 יספק אותי, יאללה ספרס!

תומר ש 8 באוגוסט 2015

הררה ( במידה והחוכמולוג יתן לו לשחק עונה שלמה) הוא גם שחקן של דאבל פיגרז, וכך גם צ׳יצ׳אריטו.

דה חאה צריך להיות מסופסל עד לחתימה על חוזה חדש. לא חותם, יהיה ביציע שנה שלמה וביי ביי יורו 2016. לא רק לשחקנים וסוכנים יש אפשרות להפעיל לחץ

GIL - ZIM 8 באוגוסט 2015

I am very worry today don't know why, feeling like a draw.
to all sport fans that cant wait' there is nice Rugby game now: Australia vs New – Zealand

אריק 8 באוגוסט 2015

רומרו לא יפתח לדעתי. גונסטון.
מה שאתה אומר זה בדיוק מה שכתבתי פה לפני שבוע.
רק המסקנה שונה. ואני שואל – מי המנהיג בהגנה? בלינד? הוא אולי מנהיג אבל לא כל כך בלם.
ולדעתי עד שזה לא ייפתר ישנה בעיה.

ניק 8 באוגוסט 2015

Man UTD XI: Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Memphis, Schneiderlin; Mata, Rooney, Young

subs: Johnstone, Valencia, McNair, Schweinsteiger, Herrera, Pereira, Chicharito.

Totenham: Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen (c), Davies, Bentaleb
Dier, Chadli, Eriksen, Dembele, Kane

ניק 8 באוגוסט 2015

לוריס על הספסל. שזה מעניין מאוד. האם זה מקרה המראה של דה חאה?? ושהוא בדרך אלינו?

יונתן פ. 8 באוגוסט 2015

לוריס כנראה סוחב פציעה קלה, לפני חצי שעה היה רשום בסקי שהוא יעבור בדיקת כשירות מאוחרת כדי שיקבעו עם ישחק או לא… כנראה שהוא לא כשיר ב 100%

יונתן פ. 8 באוגוסט 2015

שחקני הקבוצה ילבשו סרטים שחורים לזכרו של נוויל נוויל, אביו של גארי ופיל.

יונתן פ. 8 באוגוסט 2015

אביהם*

משה 8 באוגוסט 2015

זה באמת השם שלו ?

סימנטוב 8 באוגוסט 2015

כן

יעקב 8 באוגוסט 2015

עוד פעם ואן חאל מתחכם. מאטה וממפיס לא בעמדה הנכונה. ממפיס משמאל ומאטה במרכז. אבל עבור אשלי יאנג הוא יעשה הכל. מעניין אחרי כמה נקודות שנאבד יחזור הררה להרכב.

תומר ש 8 באוגוסט 2015

סעמק, מה כבר ביקשנו מה???? הררה להרכב!!!!!!!

תומר ש 8 באוגוסט 2015

אם ואן חאל לא רואה או מכיר בחשיבות של אנדר הררה, הבנאדם צריך לפרוש… כדורגל הוא כבר לא מבין

wazza 8 באוגוסט 2015

וואו, שברת שיא מקומי, לפטר מאמן לפני תחילת העונה בלי שראית את הקבוצה, כל הכבוד!

תומר ש 8 באוגוסט 2015

אני כותב את זה משנה שעברה. אני אפילו חושב שהייתי הראשון פה בבלוג שמחה על הסלסול המתמשך של אנדר בתחילת השנה שעברה, לפני שאוהדים רבים אחרים הצטרפו אלי. ואן חאל מוכיח שוב שהוא לא יודע להרכיב את ההרכב החזק ביותר ואני לא מתבייש לכתוב את זה לפני ששוחקה דקה אחת בליגה.

אריק 8 באוגוסט 2015

עם כל הביקורת שלי על מאטה הוא קר רוח, אינטלגנט והתקפי. אז הררה גם בעיניי עדיף. אבל לא בדיוק בחירה הזויה.

גיל 8 באוגוסט 2015

מנצ'סטר צריכים לפחות להוציא מחיר שיא לשוער, זה המינימום. יאללה שתתחיל העונה.

אגב, אמחא ולא אמחה.

לפגד 8 באוגוסט 2015

האול בלאקס פשוט לא הופיעו היום למשחק.

ניר 8 באוגוסט 2015

אני רוצה להגיד גם משהו לזכות השידור של צ׳רלטון מול ספורט 5. נותנים למשחק לרוץ ולשדרן הבריטי לדבר, מדי פעם זורקים משפט, פי מאה יותר נסבל מהצווחות בערוץ 5 ורמת הלרלרת הבלתי פוסקת. תענוג.

wazza 8 באוגוסט 2015

עד שהם לא מחזירים את איציק זוהר ורז זהבי אני מחרים אותם

הבנת הנקרע 8 באוגוסט 2015

ברוך שובך OG
התגעגענו

Matipool 8 באוגוסט 2015

הוא תמיד עבד יפה עבורכם .

D! פה ועכשיו 8 באוגוסט 2015

נכנסתי במיוחד בשביל להגיד שלאורך כל עונת המלפפונים הוא לא הוזכר אבל ישר פתח בהרכב.

נמרוד 8 באוגוסט 2015

כנראה שיונייטד הביאו מהפועל את הכובש המצטיין שלה מהעונה שעברה.
ש. עצמי

צור שפי 8 באוגוסט 2015

טוטנהאם – 20 דקות של עליונות מוחלטת שנגמרות בגול עצמי. DNA קשה מאוד לשנות….

אביאל 8 באוגוסט 2015

בדיוק המחשבה שעברה לי בראש.

אריק 8 באוגוסט 2015

לקאריק לקח 20 דקות להתחיל את העונה.
איזה קלאסה

תומר ש 8 באוגוסט 2015

מחצית גדולה שלו..

אריק 8 באוגוסט 2015

שריד לעידן אחר. נפלאץ

אדם 8 באוגוסט 2015

ומה עם דרמיאן? מחצית מצויינת. יש תקווה למגן ימני אמיתי.

אריק 8 באוגוסט 2015

מעולה

סימנטוב 8 באוגוסט 2015

היה מעולה

יעקב 8 באוגוסט 2015

ורוני הראה בגול כמה הוא איטי במחשבה ובביצוע. פשוט. הרבה מעבר לשיא שלו

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

ג. עצמי חזר מהשאלה??

יוסי מזרחי 8 באוגוסט 2015

איך מסכמים? ככה ככה. שלוש נקודות חשובות מאוד, במשחק ראשון כשהקבוצה עדיין לא מחוברת עד הסוף, זה בסדר גמור. רומרו ודארמיאן -יותר מהפתעות נעימות. ממפיס עוד יעשה את מה שמצפים ממנו והיו לו כבר כמה מהלכים נחמדים. בסך הכך די בסדר.

אריק 8 באוגוסט 2015

טוב… יאללה עכשיו להתחיל לשחק. פדרו נחוץ.
את סמולינג אני אוהב. יורש לריו יש.
בלינד זה לא זה כבלם.

יהושע פרוע 8 באוגוסט 2015

יורש לריו? נו טוב, על מילים אין מכס

יעקב 8 באוגוסט 2015

לא משנה את מי יביאו. הכדור רגל יראה אותו חרא של ואן חאל. פשוט מסרס שחקנים. מעמיד שחקנים לא בעמדות. אין מה לצפות מהאבא הרוחני של מוריניו.

גיל 8 באוגוסט 2015

אשלי יאנג המושמץ היה מצוין היום ונראה שגם פתרו את בעיית השוער. אבל המשחק עצמו היה נוראי, המשך לשיעמום משנה שעברה רק בלי החזקת הכדור האינסופית. מקווה שישתפר, לפחות לקחו את הנקודות.

Matipool 8 באוגוסט 2015

מי עוד משמיץ את יאנג אחרי העונה שעברה שלו ?

גיל 8 באוגוסט 2015

היו כמה. מה שמעניין זה שהראו שהוא היה הכי מהיר מבין שחקני יונייטד.

תומר ש 8 באוגוסט 2015

יאנג שחקן נחמד שנותן את התחת ומאמנים מתים עליו. מגיע לו כל הכבוד על העונה הקודמת, ועדיין בעיני זה לא מספיק טוב למנצ'סטר יונייטד.

גיל 8 באוגוסט 2015

למה לא מספיק טוב? כל שחקן צריך להיות כוכב שמקבל 300 אלף לשבוע? הוא טוב גם כשאחרים פחות טובים.

תומר ש 8 באוגוסט 2015

הוא שחקן משלים ותו לא. פרגי ידע להוציא משחקנים דברים שהם בעצמם לא ידעו שיש בהם. מיותר לציין שואן חאל הוא לא פרגי.

גיל 9 באוגוסט 2015

שחקנים משלימים ופועלים שחורים הם הבסיס לקבוצה. וזה כמובן נכון שפרגוסון הוציא מים מהסלע יותר מכל מנג'ר אחר.

אביאל 8 באוגוסט 2015

משחק דיי גרוע, טוטנהאם הפתיעו לרעה, אצל יונייטד כרגיל יותר מזל מיכולת.

אריק 8 באוגוסט 2015

שמע, בשביל זה אמרו שמוריניו לא מתאים ליונייטד. אנחנו רגילים לכדורגל פתוח ומהנה.

אביאל 8 באוגוסט 2015

אריק – בשביל זה הביאו את ההולנדי הזועם.

גור אילני 8 באוגוסט 2015

מצחיק, גם אני חשבתי שהיה משחק לא רע בכלל.

גור אילני 8 באוגוסט 2015

אולי לא גם אני, אלא רק אני…

אביאל 8 באוגוסט 2015

גור – מוריניו משפיע :)

אריק 8 באוגוסט 2015

אולפת!!

D! פה ועכשיו 8 באוגוסט 2015

אחרי מוריניו….

Yair N 9 באוגוסט 2015

Tottenham played fine. . You bastards just don't understand how difficult is to play against your team at your home, you never experienced it.

edgecator 8 באוגוסט 2015

נקודות האור – רומרו, דרמיאן, סמולינג. הבעיה – אלה היו נקודות האור. גם עם הסגל הנוכחי זה חייב להיראות טוב יותר בהמשך וכנראה שכך גם יהיה, אבל הצורך בשחקן התקפה נוסף מעולם לא היה מובהק יותר.
בשורה התחתונה, שלוש נקודות מול יריבת טופ 6 במחזור הראשון והמלחיץ, שזה בסדר גמור.

Yair 8 באוגוסט 2015

אפשר לחשוב שחלק מהאנשים פה רואים כדורגל בפעם הראשונה – כאילו יונייטד של פרגוסון לא פתחה עונות בצורה מזעזעת.
רוני נראה כמו שוויין רוני נראה אחרי ששיחק 2-3 משחקים בלבד בחודשיים, תנו לו עוד כמה והוא יהיה טוב. לא שלא הייתי מוריד אותו לספסל אם היה סיכוי להביא חלוץ כמו לוונדובסקי למשל.

גיל 8 באוגוסט 2015

לא צריך להוריד אותו לספסל אבל לא צריך לתת לו לבעוט בעיטות חופשיות יותר. יש שחקנים טובים ממנו כרגע.

Yair 8 באוגוסט 2015

אני מאוד מקווה שיתנו לממפיס צ׳אנס כשהזווית נוחה והוא על המגרש, הוא אמור להיות ממש טוב בזה.

ניינר / ווריור 8 באוגוסט 2015

אין כמו לקבל את ספרס במחזור הפתיחה.גם אם ההתקפה האימפוטנטית שלכם לא תשים גול במאה שנה, אנחנו כבר נדאג לעשות עבורכם את העבודה COYS

דורפן 8 באוגוסט 2015

תודה. אתה אח

תוהה בדרכים 8 באוגוסט 2015

טוטנהאם היו צריכים להוציא הרבה יותר מהעונות של בייל ומודריץ', כי לך תדע מתי שוב יהיו להם שחקנים ברמה הזו לבנות סביבם קבוצה. מועדונים בסדר גודל הסה חייבים לנצל הזדמנויות היסטוריות לעשות קפיצת מדרגה וטוטנהאם לא ניצלה את ההזדמנות שלה, הזדמנות שלך תדע מתי תחזור.

ניינר / ווריור 8 באוגוסט 2015

ככה זה כשהבעלים הוא סוחר שטיחים, המנהל הספוטיבי דביל גמור והמאמן חסר מושג

Yair 8 באוגוסט 2015

ודארמיאן הוחלף בגלל התכווצות בשריר

תוהה בדרכים 8 באוגוסט 2015

תחת ואן חאל יונייטד תשחק כדורגל משעמם. ייתכן שהוא יהיה כדורגל מנצח, למשחקים מלהיבים אין למה לצפות. ליונייטד גם אין שחקנים כמו ריבלדו, פיגו, רובן או ריברי שבעבר הכניסו קצת חיים ופעולות אישיות לכדורגל שלו.

edgecator 8 באוגוסט 2015

טוב, זה לא בהכרח נכון. ראינו לתקופה מסוימת בעונה שעברה, גם אם קצרה, שיש בקנה אפשרות של כדורגל אטרקטיבי.

תוהה בדרכים 8 באוגוסט 2015

לאורך עונה של 38 מחזורים גם לקבוצה מלהיבה יהיו פה ושם משחקים משעממים וגם לקבוצות משעממות יהיו פה ושם משחקים מאד מלהיבים.
גם אם תבחן את המשחק באנפילד, שנחשב למשחק מאד מוצלח של יונייטד, תראה שיונייטד החזיקה בכדור, שלטה במגרש, נטרלה את ליברפול, אבל בפועל כמעט לא הגיעה למצבים (מלבד הגולים והפנדל בסוף). זה היה יותר משחק טקטי מרשים מאשר כדורגל מלהיב.

הנקודה לגבי פוזשן פוטבול שהוא כל זמן מאפשר ליריבה להחזיק הרבה שחקנים מאחורי הכדור ונותן לה זמן לארגן את ההגנה. בלי שחקנים שהם סופר יצירתיים בהתקפה וכוח אש התקפי גדול (מה שאין ליונייטד כרגע) זה מתכון למשחקים משעממים, אם כי בהחלט יכול להיות שזה יעבוד ברמת התוצאות.

Gil - Zimbabwe 8 באוגוסט 2015

הכי חשוב זה ליצור מומנטום בפתיחה, 5 משחקים ראשונים חייב לנצח ולא חשוב איך. אחד מאחורינו.
החלוץ החסר שלנו שיחק היום בטוטנהאם.

ק. 8 באוגוסט 2015

אפשר להגיד שחזרתם לעידן פרגי: על המחזור פתיחה 1:0 משער עצמי

אמירא 8 באוגוסט 2015

משחק משמים קצת אבל –
ניתן לראות שואן חאל אחרי שנת התאקלמות הבין קצת את הפריימרליג, יש עונה ארוכה צריך לאסוף ניצחונות במשחקים כאלו
ששתי הקבוצות לא ממש בכושר ולהמשיך למשחק הבא. משהו שמוריניו הבין מזמן ולכן צ'לסי שלו כל כך חזקה למרות שלא תמיד מרשימה.
ניצחונות גדולים יבואו בהמשך עם החיזוק שאני מאמין ובעיקר מקווה שעוד יגיע בחלק הקידמי.
הרכש של שניידרלין ודמאיין נראים מצוין למשחק ראשון, רומרו שוער מעולה ודפאי ושוויני עוד יתנו את התוספת שלהם.
בהחלט לא נגרים כמו שמביאים ליריבה מליברפול כל שנה, אלא שחקנים אמיתיים שיכולים לעשות את קפיצת המדרגה בקבוצה.

נקודה שקצת מדאיגה היא התלות כרגע מקדימה ברוני שכבר לא נעשה צעיר מיום ליום והחסור בחלוץ חוד אמיתי כמו שהיה ואן פרסי בשנתיים הראשונות שלו בקבוצה ולפניו רבים וטובים אחרים. אני אוהב את קיין מטוטנהאם אבל לא בטוח שהוא הפיתרון ושתג המחיר שיציבו עליו לא יהפוך אותו לעוד שחקן מבטיח בלבד…

תומר ש 8 באוגוסט 2015

טוב אז אחרי שואן חאל חירב חצי עונה עם נסיונות אוויליים לשחק 3-5-2, עכשיו הוא פנה ל4-4-2 עבש ואפור שמסרס את החוזקות שיש לנו בסגל ומבליט את החולשות. בתקופת פרגי היה לנו מצאי קיצונים מעולה ועמוק שזה כנראה המרכיב החשוב ביותר ב4-4-2. היום המצב שונה בתחלית. אין לנו אף קיצוני תותח ויסלחו לי חסידיו של אשלי יאנג. בקישור הוא פתח עם שני קשרים אחוריים שלא יכולים ליצור שטף בהנעת כדור.

מדוע לא לשחק במערך שהביא ליכולת היותר טובה בעונה שעברה? 4-3-3 מנצל את החוזקה של יונייטד (מרכז הקישור) ומקרב את מאטה ודפאי לאיזור השער. אני חושב שצריך לשחק עם קשר אחורי אחד מבין קאריק ושניידרלין (כל עוד קאריק בריא לדעתי זה נו בריינר) ושני קשרים מרכזיים – הררה חייב להיות אחד מביניהם והשני שווינשטייגר או אם הוא פצוע פלאיני. שלישיה קדמית של מאטה – רוני – דפאי (מעריצי אשלי יאנג, עמכם הסליחה).

בהגנה יש לי רק סייג אחד כרגע והוא דיילי בלינד. הוא טיפה חלש פיזית בשביל לתפקד כבלם, וגם לא מתואם ביציאות לנבדל. אני אישית מעדיף לראות שם את בלאקט או רוחו, לכשיחזור מסדרת החינוך.

איתמר 8 באוגוסט 2015

אי אפשר לברוח מהאמת המרה :
יונייטד הפכה להיות לעוד קבוצת כדורגל.
אני לא מצליח למצוא בה שום דבר שמעורר התרגשות והתפעלות.
זה לא קשור רק לאיכות המשחק.
זו אפרוריות שהשתלטה על מועדון שפעם שיחק כדורגל שהיה מבוסס על התקפה התקפה התקפה.
למען ההגינות יש לציין שהגישה האופורטוניסטית למשחק החלה בשנותיו האחרונות של פרגוסון.

אריק 8 באוגוסט 2015

אני חושב שאפשר להתחיל את העונה….

כץ 8 באוגוסט 2015

ניצחון חשוב במשחק שבשנים האחרונות יונייטד לא מצליחה להוציא בו 3 נק'. בשוק ההעברות נוצר מצב מוזר, בעיקר בכל הנוגע לחלוצים, אף אחד לא רוצה לעזוב את קבוצתו אלא אם כן תגיע הצעה מבארסה או ריאל. לא מקנא בואן חאל בכל הנוגע לשוק ההעברות ולא רואה איך הוא פותר את עניין החלוצים.

יואב 8 באוגוסט 2015

כץ,
שיתחיל עם לעלות עם בלם ולא עם בלינד(רק ברמת גובהו זה מוזר), יבנה יותר על הררה ולא ישאר בדקה 60 עם שני קשרים חדשים בהופעת בכורה. שיתחיל עם הבייסיק, ואז יתקדם הלאה.

כץ 8 באוגוסט 2015

ההימור על בלינד די הצליח והקשרים נתנו אחלה משחק. בנוגע להררה, מצפה לנו עונה ארוכה ומלאה הפציעות. הוא ישחק המון ויתרום את שלו.

יואב 8 באוגוסט 2015

יותר מידי הופעות בכורה למשחק ראשון, כולל שוער. מרגיש לי קצת לא בנוח.
פרגי אמר פעם: אם לגארי היו עוד עשר סנטימטר הוא היה הבלם הכי טוב בעולם.
זאת פשוט עובדת חיים פשוטה, לא גאוניות מדומה.לבלמים(ושוער) בפרמיירליג, נדרשת עוצמה וגובה.

אסף THE KOP 8 באוגוסט 2015

עשר סנטימטר איפה ?

ofer 8 באוגוסט 2015

אני יודע שזה לא קשור וכבר כתבת על לדקי אבל קשה לתאר את מה שהיא עשתה באליפות העולם הזאת. 200, 400, 800 ו1500 שיא עולם אדיר ב1500 ושיא עולם בלתי ניתן לתיאור ב800.
שווה עוד כתבה לפחות….

אודי 8 באוגוסט 2015

מצילה את האמריקאים מאליפות מביכה

מאיר (חדש בשכונה) 8 באוגוסט 2015

הארי קיין יתאים ליונייטד כמו כפפה ליד.

הבנת הנקרע 8 באוגוסט 2015

משחק ראשון לדעתי מאז עידן פרגוסון שלא שיחק שחקן בית בהרכב או עלה כמחליף

א לוי 8 באוגוסט 2015

אם כן זה עצוב וקצת מוציא את החשק שכבר ככה יצאה בשנתיים האחרונות

רומן 8 באוגוסט 2015

סמולינג ממש בלם מוכשר.

יואב 8 באוגוסט 2015

לגמרי

סימנטוב 9 באוגוסט 2015

הוא נהדר, יש לו עדיין נפילות בריכוז פה ושם אבל ללא ספק שחקן הרכב ראוי

אריק 9 באוגוסט 2015

גם שנה שעברה רב הזמן היה בין בסדר גמור לטוב מאוד הוא צעיר עדיין ואני לא תמיד מבין למה מבקרים אותו כל כך.
הבעיה היחידה שלו היא שלהוא לא מנהיג שמשרה בטחון אבל אולי גם זה יצמח.

דורפן 9 באוגוסט 2015

הבעיה שהוא תופקד הרבה זמן כמגן ימני והיה שם מזעזע. אז יצאה לו תדמית של שחקן לא טוב. כבלם הוא משתפר מאד

אבישי 9 באוגוסט 2015

סמולינג מפתיע לטובה במיוחד בגישה שלו, אחרי הרחקה מטופשת שעלתה בדרבי בשנה שעברה ואצל ואן חאל יכולה הייתה לחרוץ את דינה של עונה שלמה הוא המשיך לעבוד קשה וניכר שהוא משתפר גם ביסודות, בהבנת המשחק והבטחון שלו עולה בהתאם. התיקול המוצלח על השחקן עם תספורת הזלאטן, ועוד חילוץ נקי מהארי קיין בתוך הרחבה, זה משהו שבשנים קודמות היה מסתיים בפנדל.

אריק 9 באוגוסט 2015

בגדול מה ש(רב ה)אנשים לא מבינים שמדובר בתהליך.
יונייטד בתהליך, הסגל בתהליך, העונה בתהליך, הקשר לקבוצה זה תהליך.
הרי הקיום האנושי הוא תהליך.
ולכן רק כשיתחברו לפילוסופייה הזאת יוכלו להנות מיונייטד.
קרל רוגרס אמר פעם שהחיים הטובים הם התהליך – הכיוון – ולא היעד.

זה שינוי גישה של יונייטד.
פרגי היה איש של יעד.
ון חאל איש של דרך.
יונייטד משתנה וזה כמובן – תהליך!

תומר ש 9 באוגוסט 2015

גדול אריק

סימנטוב 9 באוגוסט 2015

כן גדול!

Cantona 9 באוגוסט 2015

והעיקר שאין ג'וני אוואנס…

Bad Boy 9 באוגוסט 2015

דורפן אבל למה סרג׳יו רומרו?
הפכת אותו לאיטלקי?
סרחיו סרחיו..

ירומיל 12 באוגוסט 2015

נכון שקבוצת כדורגל היא יחידה, ושמגן ימני לא־משהו לא הופך את ההגנה כולה לחסרת תוחלת. אבל למען ההגינות ראוי לציין שקבוצת כדורגל היא יחידה גם בכיוון ההפוך – כלומר, אם המגן הימני לא טוב, הדבר ישפיע (ישירות או בעקיפין) על התפקוד של הבלמים והקשר הימני והקשר האחורי וכו׳ וכו׳. כמו שכתבת כאן אחרי ההפסד הגרמני בחצי הגמר של 2012: קבוצה היא טובה כמו החוליה הכי חלשה בה.

דרמיאן עצמו קיבל לא מעט שבחים, אבל קשה לשפוט על סמך המשחק בשבת, ולא רק מפני שמדובר במשחק אחד. משחק האגפים של טוטנהם מתבסס כמעט באופן בלעדי על המגנים – מבין הקשרים שמוצבים בשלישייה מאחורי החלוץ, טאונזנד הוא היחיד שיכול לרווח את המגרש באופן פחות או יותר קונסיסטנטי (גם הוא מעדיף לחתוך פנימה מאשר לרוץ באגף, אבל לו לפחות יש את האופציה האלטרנטיבית). ראו את זה היטב בתקופת הפציעה הארוכה של קייל ווקר אשתקד: לא היה לו מחליף טבעי (בעיקר נוסו בעמדה שלו דאייר וקיריקש), וכתוצאה מכך להתקפה של טוטנהם פשוט לא היה אגף ימין במשך חצי עונה. רוצה לומר, צ׳דלי, גם אם מתעלמים מבינוניותו הכללית, הוא בדרך כלל לא הבעיה של המגן הימני. מי שיטריד את דרמיאן היה אמור להיות דני רוז, אבל למרבה הצער הוא לא היה כשיר, ובמקומו שיחק בן דיוויס – מגן לא רע בתאוריה, אבל תורם להתקפה הרבה פחות מרוז גם כשיש לו ביטחון עצמי, וכרגע אין לו ביטחון עצמי בכלל. קיצורו של דבר, צריך לחכות לאתגר משמעותי יותר.

Comments closed