מנהיגות

שווייני כבר לוקח את העניינים בידיים

schwein
לא הסתרתי לרגע את שביעות רצוני מרכישת שוויינשטייגר. והאמת היא שפחות בגלל תרומתו במגרש. אם כל מיני צוותים אחרים – נניח שוויינדרליין-קאריק או שוויינדרלייין-הררה יביאו תועלת רבה יותר – אין לי בעיה! ששווייני יהיה שחקן רוטציה עם נטיה לקחת תפקיד מרכזי יותר במשחקים הגדולים.

אני רוצה שיהיה שם עבור מקנייר, בלקאט, לינדגארד, ינוזאי, ווילסון ופוסו-מנסה. מלבד גיגס בעמדת העוזר אין ביונייטד את הדמויות הללו שיבהירו לצעירים מה זה ״שחקן של יונייטד״. ושוויינשטייגר אמנם שחקן רכש אבל אני בטוח שהוא מביא את הערכים הללו. אני רוצה ששוויינשטייגר יתאמן איתם. ידבר איתם. שיראו אותו מתכונן למשחק גדול. שישבו בערבים קרים בקארינגטון ליד האח הבוערת בקרינגטון ואחד מהם, עם רעד קל בקולו יבקש ״ספר לנו שוב על בלו הוריזנטה. איך הברזילאים ברחו מפניכם״.

טוב, שוויני לא אכזב. אחד המהלכים הראשונים של שווייני לבניית הרוח ההחדשה הזו הוא להזמין את ווין רוני לבלות איתו באוקטוברפסט. הוא קצת חושש מסתבר שלא יהיה מספיק זמן – אבל בכל זאת ינסה למצוא עבורו יום או שניים ביומן.

האמת? זה בדיוק מה שרוני צריך. ואני רציני.

יהלום
ליגת שוקי ההון - להיכן נעלמה הספורטיביות?

54 Comments

יואב 16 באוגוסט 2015

גדול (:
הייתי באוקטוברפסט בשנה שעברה. זה מה שכל אחד צריך(:

austaldo 16 באוגוסט 2015

ואני עדיין לא מבין איך ביירן ויתרה עליו.
פפ גווארדיולה מזכיר לי את ג׳וש מקדניאלס שהיה מתאם התקפה מוצלח בניו-אינגלנד, הלך להיות מאמן ראשי בדנוור והשאיר אחריו הרס וחורבן. גווארדיולה בדיוק כזה – אחד שהצליח במערכת חזקה (ובמיקרה שלו גם עשירה) וחושב שהשמש זורחת לו מה…
ההבדל הוא שביירן עשירה וחזקה מספיק בשביל להכיל את השטויות שלו.

משה 16 באוגוסט 2015

אם הוא ימשיך להיכשל בזירה האירופית אני מעריך שהם יאבדו את הסבלנות.

האביר שאומר ני 16 באוגוסט 2015

הצליח לפרק את הקבוצה העוצמתית והקשוחה של הייניקס/ואן חאל. יש בבאיירן של פפ מין רכרוכיות שקשה להסביר, טכנית מדי ומנסה לשחק כדורגל "יפה" מדי(על גבול ההזוי לפעמים, עם כל מיני הצבות מוזרות של שחקנים)

דורפן 16 באוגוסט 2015

לדעתי הוא נכשל קצת בהבנת העובדה שגם לגרמנים יש תרבות כדורגל. המסקנה מההצלחה של ברצלונה עם שלד קטלוני צריכה להיות שלבאיירן צריך להיות שלד גרמני. אבל הוא באמת מאמין שהילדים הספרדים הגאונים טובים יותר לבאייירן מקרוס ושוויינשטייגר למשל.

שוויני מבוגר ואולי רצה את יונייטד כחוויה של קריירה שניה. העובדה שבאיין לא נאבקה על קרוס מדהימה בעיני.

Leonidas 16 באוגוסט 2015

רונן, בראיה לאחור ההחלטה על שחרור קורס באמת נראת תמוהה, אך צריך לזכור שבזמנו ההגעה של טיאגו יחד עם הנוכחות של שוונישטייגר ומרטינז עם ההסתה של לאהם לקישור, יצרה בעיית חלוקת דקות חריפה וההחלטה נראתה סבירה. מה גם של קרוס נפתח התיאבון הכספי..
עתה משהוא חזר לשבץ את לאהם ואלאבה בתפקידים הטבעי שלהם ושחרור שוונישטייגר באמת לא היה מזיק להשאיר את קרוס.
שחרור קרוס ושווינשטיגר עם הביקורת הרבה שיש על גווארדיולה וסימן האלה הענק בנוגע להישארותו, הביא לכך שאין מצב שמריו גצה ישוחרר והמערכת למעשה החלה לחשוב על היום שאחרי עזיבת פפ

D! פה ועכשיו 16 באוגוסט 2015

אין ספק שההגעה של טיאגו, יחד עם ההסתה של לאהם מהעמדה שלו, הם ראשיתה של בעיית פפ

עירן 16 באוגוסט 2015

רק תיקון קטן, מסיטים שחקן למרכז השדה ולא "מסיתים" אותו.

D! פה ועכשיו 16 באוגוסט 2015

צודק. אם כי מה שגווארדיולה עשה גובל בהסתה.

Leonidas 16 באוגוסט 2015

ושווינשטיגר נראה אתמול מצויין.

אחד 16 באוגוסט 2015

ועכשיו יש שמועות גם על מעבר של מולר ליונייטד.
לא יאומן כמה נזק יכול מאמן אחד לעשות.

תוהה בדרכים 16 באוגוסט 2015

באיירן של חאל שיחקה כדורגל שנע בין משעמם עם הברקות של רובן לבין איום ונורא. הוא פוטר בעונה השנייה שלו שם לקראת סוף העונה, שהם נמצאים מחוץ למקומות שמובילים לליגת האלופות. לא צריך לשכתב את ההיסטוריה.

תוהה בדרכים 16 באוגוסט 2015

וויתור על שווינשטייגר בשלב הזה של הקריירה שלו וההחתמה של וידאל (בעלות של פחות מ40 מיליון יורו) זה מהלך מצוין מבחינה מקצועית, אם אתה מתעלם מסנטימנטים.

no propaganda 16 באוגוסט 2015

ממש לא, נניח שחרור צ'בי אלונסו והחתמה של וידאל היה יכול להיות מהלך מבריק.
וידאל מחפה על החלק ההגנתי ואולי גם על השערים של שווינשטיגר אבל לא על הנעת הכדור, מה שאומר שטיאגו יראה הרבה הרכב כנראה גם במשחקים נגד קבוצות גדולות וזה חור בהגנה שאי אפשר לחפות עליו.

no propaganda 16 באוגוסט 2015

ומה שמבאס הוא שגם אם יהיה לבאיירן מזל וטיאגו יפצע אז גוארדיולה יעביר את לאהם לקישור מה שיפגע בבאיירן אפילו יותר.

תוהה בדרכים 16 באוגוסט 2015

טיאגו הוא הקשר הטוב ביותר של באיירן והיחידי שמסוגל לעשות משהו בהתקפה במשחקים גדולים. אני יודע ששויינילה הוא סמל, אבל מקצועית זה כבר לא זה. אני מסכים שאפשר לכתוב אותו דבר גם על אלונוסו.

הקישור של באיירן צריך להיות חאבי מרטינז, וידאל וטיאגו- שילוב מצוין של יכולות הגנתיות והתקפיות.

no propaganda 16 באוגוסט 2015

מה שאתה מציע זו אפשרות לגיטימית אבל אני לא חושב שבאיירן צריכה לשחק עם שלושה קשרים מהסוג הזה, אני יודע שזה עובד מצויין לבארסה אבל באיירן תמיד שיחקה עם שניים מאחורה ולשלושה התקפיים מאחורי חלוץ. טיאגו ממש לא מספיק טוב התקפית כדי לשחק את התפקיד של שחקן מאחורי החלוץ. גם שוויני לא היה מספיק טוב בזה למרות שגוארדיולה ממש התעקש לשלוח אותו לשם. הערך שאתה צתאר אומר שאחד מתוך רובן\מולר\ריברי לא משחקים ולטעמי זה ממש רע לבאיירן. וגם אם נניח שריברי לא חוזר לכושר אז טיאגו בכל מקרה לא יכול לעשות את העבודה שלו.
וטיאגו הוא ממש לא הקשר הכי טוב של באיירן כרגע זה וידאל. אבל אפילו עצם זה שדבר כזה נאמר זה ממש עצוב.

תוהה בדרכים 16 באוגוסט 2015

ברור שהוא הקשר הכי טוב של באיירן. הוא היה הקשר הבולט שלה ברוב המשחקים הגדולים הטובים שלה בעונה שעברה וזה אחרי שהוא לא שיחק כמעט שנה. זה שיש לך אנטי נגדו בגלל שהוא כאילו שחקן של גווארדיולה או לא מספיק ארי, זה ענין אחר.

אגב, עם יתר הביקורת על גווארדיולה- הנטייה להיות אובר חוכם ולשחק עם שחקנים מחוץ לעמדות הטבעיות או בהרכבים לא מאוזנים- אני דווקא מסכים.

no propaganda 16 באוגוסט 2015

באיירן נראו על הפנים במשחקים גדולים בשנה שעברה. וידאל לא היה בבאיירן ושוויני היה פצוע כל העונה וכשחזר היה מצויןת טיאגו פשוט מחנק לגמרי מול ברצלונה, נכנע ללחץ בצורה מבישה ביותר. כל החולשות שלו בלטו בצורה קיצונית

תוהה בדרכים 16 באוגוסט 2015

טיאגו מול ברצלונה היה לפחות טוב במשחק השני, שזה הרבה יותר משאתה יכול לכתוב על שווינשטייגר. הוא גם היה מצוין במשחק המהפך מול פורטו למשל. וזה כאמור אחרי שהוא לא שיחק כמעט שנה. רק מה, הוא לא גרמני ושחקן של המאמן כביכול, כך שהוא מהווה מטרה נוחה.

מאנו 16 באוגוסט 2015

אתם מדברים הרבה על מרכז השדה, וזה חשוב. יותר שוויין, פחות שוויין, לדעתי זה פחות משנה. שוויינשטייגר מעולם לא היה ענק לדעתי, אבל גם החולקים עלי יסכימו איתי שבשלב זה של הקריירה שלו הוא כבר לא מה שהיה. בכל מקרה, מרכז השדה הוא חשוב, ואני יודע שזה לא מגניב להגיד את זה, אבל בסופו של יום באיירן קמה ונפלה על רובנריברי, לא יעזור בית דין. ברגע שריברי נכנע לפציעות ושרובן קצת דעך, באיירן קבוצה פחות טובה. גצה זה לא זה, לפחות בנתיים. דאגלאס קוסטה נראה כמו שחקן טוב שעשוי בעתיד להגיע לרמה המצופה.

אורן השני 16 באוגוסט 2015

כאוהד יובה לא התלהבתי מוידאל גם כשהיה ה"כוכב" ועכשיו נאחל לו ולבאיירן בהצלחה, טבז אבידה הרבה יוצר גדולה

גיל 17 באוגוסט 2015

ההסבר לדעתי הרבה יותר פשוט. הוא מעוניין להשאיר חותמת ושההישגים יהיו על שמו. הוא לקח קבוצה מהחזקות אי פעם ולכאורה לא היה צריך לשנות הרבה כדי להמשיך בהצלחה שלה. אבל אז אם היו מצליחים היו מייחסים הרבה מההישגים להיינקס. זו תגובה טבעית גם אם היא קשורה לחטא היוהרה.

תומר ש 16 באוגוסט 2015

רוני נראה כבד מאוד. אני לא בטוח שבירת חיטה זה בדיוק מה שהוא צריך…

ניינר / ווריור 16 באוגוסט 2015

הם נוסעים בשביל הנקניקיות

בני תבורי 16 באוגוסט 2015

או, זה בהחלט מאכל ראוי לשמנמנים

גיל 16 באוגוסט 2015

איכשהו, שפע בירה ושחקן אנגלי נראה לי מתכון בטוח להופיע בצהובונים.

שוויני צריך לשחק כמו שהוא יודע. השאר כבר יסתדר מעצמו.

D! פה ועכשיו 16 באוגוסט 2015

אני לא יכול לחשוב על אף אחד שזקוק לאוקטוברפסט (בטח במינכן). אולי זו הסיבה שזה אכן עשוי להצליח לכם.
בעיקר שיום כיפור יגיע השנה בדיוק בזמן גם.

Amir A 16 באוגוסט 2015

מה בתמונה?

ברווז צולע 16 באוגוסט 2015

אבא שלך

אריק 16 באוגוסט 2015

הטעות הגדולה ביותר של המנגר הקודם היתה שחרור המנהיגים. פתאום מקבוצה של 7-9 מנהיגים תוך שלוש ארבע שנים נשארנו עם רוני וקאריק.
החברה עם השמות האארוכים זה צעד טוב קדימה.

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

אפרופו מנהיגות לחיצת היד של דרמיאן לריצ'רס לפני שהוא עמד לחבוק אותו שוב (בתוספת של מבט ממזרי…) הייתה רגע מכונן בהכרה שהבחור יכול להגיע לרמת של קאלט

שי רוז 17 באוגוסט 2015

להפסקת המחצית בשישי הוא ירד ביחד עם ינוזאי, ולחש לו כל מיני דברים. מנהיגות חברתית נראה שיש לו והוא כבר מתחיל ליישם וזה חשוב ונחמד. השאלה היא האם הוא יכול גם לספק את זה על המגרש ולגבות את זה בשקט ובישולים ושערים. ברור שיש לו כדורגל, אבל לא ברור אם נשארו לו רגליים…

אבי 17 באוגוסט 2015

אבל איך נרומם את רוחו עד אוקטובר?
דרמיאן לא יכול לקחת אותו לאיזה פסטיבל יין מקומי באיטליה?
נשאר בסגל שחקן סקוטי עם קשרים במזקקות וויסקי בהרים?

מוחמד 17 באוגוסט 2015

תגיד, אתה אוהד יונייטד?

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

הגעת אל ההר ;)

מוחמד 17 באוגוסט 2015

ון חאל חייב לעוף גם אם עוברים את ברוז׳.
זה לא כדורגל, אצלנו בכפר זה נקרא גועל נפש.

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

תכלס הכדורגל שלו מפוחד. רוב המסירות הצידה ואחורה כשחצי מהקבוצה מאחורי הכדור.

אריק 17 באוגוסט 2015

הלו סימנטוב. קורא אותך לסדר.
העיקר זה התהליך!
אל תנהג כשאר בני התמותה הפשוטים והנחותים, שלואי לאמיחשוב אותנו לטיפשים.

גיל 17 באוגוסט 2015

אריק, יש לו קבוצה חדשה לגמרי אז בהחלט צריך לתת לו זמן. היה שיפור מהמשחק הראשון ואני חושב שכן נראה שיפור לעומת שנה שעברה. אני לא אוהב את השינויים התכופים הללו אבל בהנתן שהם קיימים אי אפשר לצפות שבמשחק השני תראה מכונה משומנת. שוויני אפילו לא שיחק אותם במלואם.

סינטוב 17 באוגוסט 2015

ברור שיקח זמן ושיש תהליך אבל אני חושש שאריק צודק. יש גנבת דעת השיטה שלו דוגלת בקיבוע הקבוצה, בשמירה על המבצר (שמירת תחת), איפה ימי הattack attack attack איפה אצלו יש מקום ליצירתיות.
הקבוצה משחקת שבלוני ועד שהיא מתקרבת לרחבה היריב כמעט נרדם (וזה הרגע בו שחקן יצירתי יכול היה לפרוץ את הבונקר)

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

סינטוב=סימנטוב

גיל 17 באוגוסט 2015

מה בדיוק גניבת דעת? זו קבוצה שעברה אוברהול כללי כבר שנתיים ברציפות. מדובר במאמן מאוד מצליח שהקבוצות שלו לפרקים שיחקו כדורגל מעולה. הדבר הראשון שהוא עשה זה ליצור יציבות בהגנה ומסוף השנה שעברה ועכשיו כבר לא מקבלים התקף לב מההגנה למרות שיש עוד אי אלו חורים. ההתקפה עוד לא שם אבל יש המון שחקנים יצירתיים בקבוצה שכרגע עדיין לא באים לידי ביטוי. אם היה מדובר בסוף השנה והכדורגל היה זהה אז הייתי מסכים איתך אבל אחרי שני משחקים שעוד היו ניצחונות?

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

ההצלחה של ואן חאן מפוארת אני רק אשמח לראות את הקבוצה משחקת והתקפי ומהיר יותר. בהנהגתו עד היום אנחנו הקבוצה שמשחקת זהיר ואינה מאפשרת לשחקנים יצירתיים לבוא לביטוי (רספקט ליאנג ומאטה (באמת) אבל יהיה קשה להשיג תוצאות אם נמשיך ככה). השיטה בה אנחנו משחקים (כן, נכון להיום) גורמת לקבוצה קשיים בשליש השלישי של המגרש, לי זה מרגיש שהוא קודם כל זהיר והגנתי ומשחק הפוזשן שלו הוא סוג של בונקר

אריק 17 באוגוסט 2015

אתה לא מבין שבעיטה לשער היא ביטוי גשמי לחוסר הכלה של תהליך. התקפה אמורה בשיאה להמשך כל מהלך המחצית.

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

לפחות ואן חאל מוציא את המיטב ממך :-)

גיל 17 באוגוסט 2015

מה שאתה אומר נכון ברובו, אבל אתה מתעלם מזה ששני שליש מהקבוצה משחקים הרבה יותר היום מאשר לפני שנה כך ששינוי יש. אי אפשר לשנות הכל בבת אחת. ואני חושב שהשנה הם כן מנסים לתקוף ולא רק להחזיק בכדור בלי סוף רק שאין להם חלוצים כרגע. ועוד דבר שכדאי לשים לב אליו זה שהיציאה להתקפה הרבה יותר מהירה והם מנסים להתקיף במהירות מה שגם לא היה שנה שעברה. ברור שזה רחוק מלהיות טוב אבל שינויים יש ושוב, זה רק שני משחקים.

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

Time will tell
נקווה שואן חאל ימצא את הקו התפר בנינו :-)

אריק 17 באוגוסט 2015

שמעו אני הרמתי ידיים. החלטתי לזרום איתו ולו רק כדי להרגיש עילאי על שאר בני התמותה הטיפשים שעוסקים בכדורגל ורוצים לדעת מה עם אנדר ומתי נבעט לשער.
לכן אני כל כולי בעד התהליך. הרי הכל זה תהליך.
לואי פיצח את סוד הקיום האנושי ואתם עסוקים בלבעוט לשער. אתם אדיוטים.

גיל 17 באוגוסט 2015

אריק, מה אתה בדיוק מציע? עוד שינוי מאמן ואז עוד שנתיים שהוא יביא שחקנים משלו ולא תראה שום כדורגל טוב שתתלונן שזו לא יונייטד? נראה לי שהחיים בעידן תקשורתי שבו מגיבים 24 שעות בלי סוף גורם לאנשים לחשוב שעובר הרבה זמן בלי שום שינוי כשבפועל הוא מאמן בקושי שנה וקצת.

אכן יש כאן תהליך שמתעכב בגלל השינויים הרבים בכוח האדם. נראה שעכשיו יש יציבות מסוימת ויש לו את השחקנים שהוא רוצה. אם בסוף השנה היא תראה ככה אז לביקורת תהיה הצדקה אבל אחרי שני משחקים עם הרכב כמעט חדש לגמרי?

יואב מקטמון 17 באוגוסט 2015

גיל,
אני חושבב שמה שאריק מנסה לבטא זה את שאט הנפש מדרך ההתנהלות של ואן חאל, השחצנות הבלתי נתפסת, השדר לסביבתו שהשמש זורחת לו מהישבן, ואת הפער בין כל אלה לבין איך שהקבוצה שהוא אחראי לה נראית.
זה לא רק התוצאות, לא רק השמרנות, זה הכל יחד. אם אתה ארוגנטי ושחצן מגעיל, לפחות שיהיה לזה כיסוי.
תחושת האני ואפסי עוד פשוט מעליבה.

ולאריק,
מצטער אם דיברתי בשמך, אני מרגיש ששנינו חולקים רגשות דומים.

אריק 17 באוגוסט 2015

אני פשוט החלטתי להנות מזה. לא קל? אבל בנתיים זה משעשע.

גיל 17 באוגוסט 2015

הכל נכון, אבל אתה לא יכול להתלונן על התוצאות בינתיים ואני חושב שכן יש שינויים משנה שעברה. לא מספיקים זה ברור אבל יש פה פוטנציאל להיות קבוצה גדולה. וגם אני לא סובל את השחצנות שלו אבל לפחות בהקשר של דה חייאה זה בינתיים טוב לקבוצה.

סימנטוב 17 באוגוסט 2015

כנאה שואן חאל לא עבר את התהליך עם התקשורת והוא עדיין לא מכיר התמשחק…
לגבי דה חאה אני מסכים. מעניין יהיה לראות אם דה חאה ישאר אם יתנו לו לשחק (הבנתי שריאל הציעו לו מענק חתימה אם יחכה לעונה הבאה) יש מצב שיהיה משחק פוקר ארוך במיוחד. איזה טורניר יש לנבחרת ספרד בקיץ 2016?

Comments closed