הניצחון על איפסוויץ׳

הניצחון על איפסוויץ׳

ap

גארי נוויל נשאל אחרי סאות׳המפטון לגבי ג׳יימס ווילסון וענה ״לא יודע מה קורה איתו״. קשה לי להאמין שהוא לא יודע ואני הבנתי את זה כמצב בו ואן חאל לא מאמין בו. ווילסון סירב לאפשרות להיות מושאל, ראה את מצבת החלוצים הדלילה, צ׳יצ׳ריטו שוחרר, וחשב שיש לו סיכוי. ומה היה יותר ברור משישחק בגביע הליגה? אבל כבר בבוקר היה ברור שלא ישחק היום לאחר ששותף עם הקבוצה הצעירה. אני רק יכול לשער כמה ווילסון מאוכזב עכשיו. חבל לי עליו כי הדבר האחרון שאפשר לומר על ואן חאל הוא שהוא לא נותן צ׳אנס לצעירים. זה יותר מהותי מזה: הוא נראה כרגע כמי שלא מאמין בו.

ווילסון מבוגר בחמישה ימים ממרשיאל שמבוגר ב-26 ימים מאנדרס פריירה. אפשר היה לראות לראות למה ואן חאל אוהב את פריירה. הוא מאד מאד ממושמע ונע נכון בתוך תבניות המשחק. העובדה שמאטה ורוני ויתרו לו על בעיטת עונשין ממצב מאד נוח מדגימה שהשחקנים רואים בו חלק מהסגל ולא איזשהו שחקן במבחן. והשער היה ממש מצוין.

ומרשיאל – כבר במעמד שמי בגביע הליגה נותנים לו לנוח –  שוב לא כופה את עצמו על המשחק. בוחר את הרגעים שלו וחזק מאד גופנית. הוא החיוך הקולקטיבי של הצבא האדום.

גביע העולם: סיבובים 4-3
לקראת מרתון ברלין (וורשה) - הישראלים

23 Comments

John the 7th 23 בספטמבר 2015

סיבוב הבא מול מידלסברו בבית

ליבר 23 בספטמבר 2015

יונייטד צריכה להשאיל שחקנים ליותר מעונה אחת. לתת עכשיו לווילסון ולינגארד שנתיים בסנדרלנד. להחליף לשחקן כל שנה קבוצה זה בעייתי. אלו שני שחקנים טובים שחבל לפספס.

סימנטוב 23 בספטמבר 2015

It is known that in martial arts you pic your moments.
לא ראיתי המשחק (בחופשה) שמח מאוד עבור פריירה המשחק שלו מכוון יש כוונה ומחשבה במהלכים שלו. לינדרגרד מזכיר לי את דויד פטרוצ'י פיספס את הרכבת חבל יכול להיות חביב בסגל. וילסון חייב דק' חבל שסירב ללכת רק שלא יהיה הלינדרגרד הבא.

אוזי 23 בספטמבר 2015

דורפן: מרסיאל, מרסיאל, ססססססס`

דורפן 23 בספטמבר 2015

אני שמעתי את תיירי הנרי מדבר עליו ונוהג לפיו….

אוזי 23 בספטמבר 2015

French pronunciation: ​[maʁ.sjal]

אוזי 24 בספטמבר 2015

חושש שהנרי אימץ פה את ההגייה הבריטית פשוט

ניק 24 בספטמבר 2015

הרמב"ן…ב-נננננ :)

ניר 24 בספטמבר 2015

קצת טרחן, אבל "בעיטת עונשין" זה אך ורק פנדל, "בעיטה חופשית" זה המונח הנכון לעבירה מחוץ לרחבה.

העובדה שהם נתנו לפריירה לבעוט ממצב נוח גם ממחישה כנראה שהם מכירים ומאמינים ביכולות שלו ואולי אפילו היתה הוראה מואן חאל לאפשר לו לבעוט, אפרופו החוסר אמונה של ואן חאל בווילסון.

תiמר 24 בספטמבר 2015

"נע נכון בתוך תבניות המשחק"..
גם אם זה נכון זה מביך לכתוב את זה

תiמר 24 בספטמבר 2015

מרשיאל זה שם של דוס
מרסיאל זה שם של צרפתי

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2015

ראיתי רק תקציר של הגולים.
הראשון של רוני, היה כזה תוך מהלך (לא סוג של דחיקה מקרוב) שהצריך נחישות וכח נגד הבלם ממול ויתכן שזה מבשר את שובו לכושר מה שיעמיד במקום את כל המספידים של השבועות האחרונים.
נראה.

יואב מקטמון 24 בספטמבר 2015

אשרי המאמין.
אל תשכח שעמד מולו בלם של ליגה שניה. נגד בלמים טובים יותר הוא לא הצליח השנה לעשות כלום.
הלוואי ויצליח לעשות משהו דומה גם נגד בלמים מהליגה שלו.

ע' בעל הטיפ 24 בספטמבר 2015

גם להרגשתי רוני מככב רק על הגנות סאב סטנדרט.
אין שום הצדקה להחזיקו כשחקן רוטציה.
לא רק שאנחנו נמכור אותו אחרי הפיק, אני בכלל לא יודע אם יש כסף בהעברתו לנוכח השכר שלו.

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2015

כמו שכתבתי, נדבר בעוד כמה שבועות.
מה לעשות שאיפסוויץ (יחד עם הבלם שלה)ממוקמת בחמישיה הראשונה בליגה שלה,וזה לא בדיוק גן ילדים??
מצד שני, זה חלק מהמשחק, לקוות לכושר של מישהו שתרם איזו שהיא תרומה לקבוצה, ואפילו שיש לאחדים שבנינו ספקות אם יש לו ערך כלכלי כלשהו, רחמנה ליצילן.

יואב 24 בספטמבר 2015

כל מילה יוסי

גיל 24 בספטמבר 2015

נערי הטרקטור, הקבוצה האהובה עליי מהילדות והיחידה שאני בעדה נגד מנצס'טר.

יאיר 24 בספטמבר 2015

כשאתה טוב אתה טוב

פריירה נראה כמו שחקן מבטיח מאוד בניגוד לווילסון או ללינגארד ולכן ייתכן ויקבל את ההזדמנות שלו במשחקים משמעותיים יותר גם אם הקישור שלנו די מעובה העונה.
יש אופציה להיות תחרותיים על התארים גם אם חוסר העומק בשפיץ, אם השחקנים שכן יש יעשו את העבודה (רוני, מרשיאל וממפיס) ושהקישור ייתן יותר שערים. לא יודע אם הישועה תגיע ממאטה, למרות שהוא משחק לגמרי לא רע העונה, אבל על הררה ופריירה בהחלט יש מה לבנות.

ניק 24 בספטמבר 2015

פריירה נראה שחקן מבטיח בניגוד לווילסון?
על סמך מה אתה אומר את זה? משחק גביע ליגה אחד? שלדעתי האישית פריירה דווקא לא היה כזה טוב, בטח לא במחצית הראשונה כשהוא ניסה קצת יותר מדי .
ווילסון שיחק בהרבה משחקים והיה בסדר גמור במשחקים האלה. בטח שאם איך שרוני נראה (לא נגד המגנים של איפסוויץ וסן מרינו) ווילסון יכול לתרום הרבה.

יאיר 25 בספטמבר 2015

מה פתאום משחק ליגה אחד בחורצ'יק. אפילו לא ראיתי את משחק הגביע אלא רק את התקציר ובו החופשית הבאה יפה של פריירה.
אני אומר זאת על סמך כל המשחקים שראיתי את ווילסון בעונה שעברה בבוגרת ולטעמי חסר לו הדבר הבסיסי ביותר לחלוץ: חוש לשערים. ומפריירה בעיקר התרשמתי הקיץ במונדיאליטו עד גיל 20 שם הוא היה פנטסטי.
יכול להיות שאני טועה, מובן שאינני נביא. אך מההתרשמות שלי הפער בניהם גדול, ווילסון הוא כמו ריצ'רדסון, גיבסון, אינגלס או ברדסלי… יכול להיות שיום אחד יהיה שווה מקום בקבוצת פרמייר ליג או צ'מפיונשיפ הוא לא שחקן ברמה ליונייטד לטעמי.

לגבי רוני הוא ייתן את הגולים שלו…

אבו צ'יצ'ריטה 24 בספטמבר 2015

אני נזהר מאד עם האופטימיות ביחס לצעירים, אחרי הרבה שמות שהלכו ולא הפכו לכוכבים. אני זוכר את הבכורה של ינוזאי. זוכר את פוגבה. כאילו אין מספיק סבלנות ומהבטחה תוך שנה הופכים להשאלה ושנה אחר כך למכירה. מקווה שאתבדה. באמת יש קובץ צעירים משובב נפש בקבוצה הזו.
ובענין הסבלנות – כל מי שקופץ פה ורוצה לזרוק את רוני שילך וישתה מים קרים. נכון, הוא לא בכושר הרבה זמן אבל אני בטוח שהוא יחזור לעצמו, ורוני בכושר טוב הוא נכס אדיר ליונייטד. מרק מיי וורדס, כמו שאומרי

ניק 24 בספטמבר 2015

3 עונות זה באמת הרבה זמן…
מוכן לשתות גם נפט כדי שהוא ילך

Comments closed