סימנים מהקבוצה ההיא

0-9

stphen

יש לי כמה סימנים – מוקדמים אמנם – לכך שאני רואה לנגד עיני את קבוצת הכדורסל הטובה ביותר מאז שיקגו.

א. העובדה שהם נכנסו לעונה הזו בתחושה של עלבון. בתחושה שזלזלו בהם. אבל לא מהסוג של קבוצות של פט ריילי, שהגיבו לכך באינטנסיביות. אלא מהסוג הג׳קסוני. הם אכזריים קצת.

ב. העובדה שהם משחקים בלי המאמן שלהם במשחקים. אני לא חושב שזה מצב שוולטון הוא מאמן כזה גדול. אני חושב שזה מצב מאד דומה למה שעשה ג׳קסון בשיקגו. לא שיטה בה השחקנים מיישמים הוראות שהם מקבלים במהלך המשחק אלא שיטה בה השחקנים יודעים מה לעשות והמאמן רק מכוונן קצת על הדרך.

ג. בגלל שאין לקבוצה הזו מוח. המממ… הסבר: אין מקבל החלטות שהוא צומת קריטית. שאפשר להכנס בו בשמירה רצחנית. ברוב קבוצות הNBA זה הפליימייקר שאם תתעלל בו תפגע מאד בקבוצה. לא כל כך ברור איך אפשר לפגוע בווריורס. כנראה שבאזור הפלייאוף ינסו את מה שעשה דייויד בלאט והיא להציב על קארי שחקן שישחק באלימות.

איך שאני רואה את סטפן קארי מעבר לשלושים נקודות שלו זה שהוא פחות רכז ויותר ״נקודת חוסר שווי משקל״. הוא נע על קשת השלוש ורק בתנועה הזו מחייב את ההגנה להקדיש לו יותר מבן אדם אחד. אולי לא דאבל טים אבל שומר אחד וחילופים. וזה משאיר שלושה או רביעיה אתלטית לשחק התקפת מעבר נגד מיעוט.

כשגרין-בארנס-תומפסון-איגודאלה (או צירוף של שלושה ביניהם) חודרים ביחד לסל הדאנק יכול להגיע מכל אחד מהם. עכשיו הם הוסיפו גם את האלי-הופ לאוזילי. וכשהם משחקים נגד מיעוט, אין כל כך מה לעשות. הנתונים המצמררים על אחוז הקליעה האפקטיבי כשקארי במגרש מראים הם מעל 55%. 55% אחוז קליעה אפקטיבי מביא אותך לדיון בשיקגו. כשאני רואה שיטה שקשה לתקוע לה מקל בגלגל אני חושב שאתה בדיון כזה.

ד. בגלל ההגנה. היא לא הגנת 48 דקות רצחנית. אבל כשהיא נותנת קווץ׳ זה קווץ׳. צפיתי אתמול בעניין לראות איך ממפיס תגיב לחמישים הפרש. ממפיס הגיעה בהתלהבות. ואז לקראת סוף הרבע הראשון הווריורס כפו עליהם בערך עשר החטאות רצופות. זה לא שההגנה לא עובדת בשאר המשחק. הם ההגנה נגד השלשה הטובה בליגה – מתחת ל-29%. ההבנה שלהם של חשיבות השלשה היא בשני הצדדים של המגרש.

ה. כי לא רק גרין ואיגודאלה אלא גם האריסון בארנס הוא בעצם אולסטאר.

נ.ב. וגם כי קשה לשחק נגד קו אחורי עם מארביץ׳, רג׳י מילר ואייזאה תומאס (בתוך גופיה אחת).

נו האדל - סיכום מחזור תשיעי (וגם דירוג עוצמה)
יומן אליפות של הפטס (9) - הניצחון על הקבוצה ההיא

86 Comments

גיל שלי 12 בנובמבר 2015

מדהים איך בלי שחקני הגנה הם מצליחים לשמור כל כך טוב

דורפן 12 בנובמבר 2015

הם לא משחקים הגנה. הם מתבססים על התקפה גרועה אצל היריבות

גיל שלי 12 בנובמבר 2015

אגב, כמו שמפקפקים באליפות שלהם, כבר התחלתי לקרוא את אלה שלא מתלהבים מהנצחונות שלהם העונה. לדוגמה – את יוסטון הם ניצחו כשיוסטון לא היו בכושר. הם ניצחו את ממפיס והפליקנס, מי אלה? את הקליפרס הם ניצחו בקושי. ועוד ועוד, מדהים איך אנשים מסרבים לראות ולהנות.

no propaganda 12 בנובמבר 2015

מי שמפקפק באליפות שלהם הם בדרך כלל אוהדי קבוצות שמנסים לאמר משהו כמו "זה לא גדול כמו האליפות של הקבוצה שאני אוהד". לדעתי זה לא ממש רלוונטי.

אני אישית מפקפק בכל נצחון עונה רגילה שהיה בהיסטוריה. הנצחונות האלה הראו כל כך הרבה פעמים שהם לא רלוונטים שלטעמי המשקל שלהם זניח.

איציק 12 בנובמבר 2015

הקדמת אותי בתגובה, רק חסר לך את הציניות שרציתי להוסיף :-(
הסיבה לכל הדיבורים הללו לדעתי כי הכל נראה אצלם קל, ההתקפה, ההגנה, מסירות מוזרות, סלים מהיכן שהשמש זורחת (לסטף היו 2 כאלו הלילה), החטיפות שנראות לא כמו חטיפות כי אם הכדור עף אליהם לבד. הם כמו בפרימור, שלא עושים כלום, רק סוחטים תפוזים, לא מתאמצים רק לוקחים את הכדור ושמים אותו בסל איך שבא להם. אם היה נראה מאמץ בדרך בה הם משחקים אז כנראה שהיו פחות תרוצים שלא פגשו מישהו על רמה (וכן היה להם מזל של פציעות בקבוצות האחרות, ואולי זה פשוט כי הם יודעים לשמור טוב יותר על השחקנים שלהם).

יוני 12 בנובמבר 2015

מסכים אתך לחלוטין, הם הגיעו בעיניי גם לרמת גדולה ושליטה בקצב של המשחק, גם מבחינה טכנית ובמיוחד מבחינה מנטלית. לצופים מהצד ומסתבר גם שלסו קולד פרשנים וכו' זה מתפרש שהיריבות פשוט חלשות מאוד, אבל ההתחמשות של קבוצות בליגה מראה אחרת לגמרי.
כרגע הם משחקים כדורסל אידאלי, כזה שבו הם שולטים ומכתיבים קצב, ולא רק שחקן אחד. אנחנו צופים בגדולה.

סימנטוב 12 בנובמבר 2015

מתקשה להגיב אני עדיין מתאושש ומנסה להבין את הסל של קארי מהמשחק

דור בלוך 12 בנובמבר 2015

רק להישען אחורה ולהינות, אלוהים אדירים השלשה של קארי אתמול ביד אחת, הוא אפילו לא היה חייב לעשות את זה, נשארו 3 דקות על שעון המשחק ו-15 שניות על שעון הזריקות, הוא פשוט הרגיש שזריקה כשהוא בלי שיווי משקל ביד אחת 2 מטר מאחורי קשת ה-3 היא זריקה טובה עבורו.

והיא הייתה.

גיל שלי 12 בנובמבר 2015

הוא הרגיש שעשו עליו פאול, והוא רצה שזה יהיה פאול בזריקה לשלוש. המצחיק הוא שהשופטים לא שרקו לפאול, שודדים.

גיל 12 בנובמבר 2015

פסיכי לגמרי, לא ראיתי מעולם שחקן שקולע בכזו קלילות כאילו כלום מכל מצב.

red sox 12 בנובמבר 2015

שמע דור, כל הכבוד. אם זה מה שהצלחת לראות במהלך (המשוגע) הזה, מגיע לך כל הכבוד.

גיל 12 בנובמבר 2015

לדעתי זה לא שהוא חשב שהיה פאול אלא שהרגיש שהוא עומד לאבד את הכדור ולא היה לו למי למסור אז הוא זרק.

נביא בעירו 12 בנובמבר 2015

זה לא ממש עניין של דעה. הוא הרגיש ששחקן נכנס בו ושיחרר זריקה בשביל לקבל 3 זריקות…

red sox 12 בנובמבר 2015

נביא בעירו – בדיוק ככה. הייתה צריכה להישאר עבירה ללא זריקות (או 2 זריקות אם היו אובר דה לימיט). סוף ניסה "לסחוט" מהשופטים זריקות עונשין במהלך קצת מלוכלך בדיוק כמו כל שחקן אחר. במקרה הם לא שרקו והכדור נכנס.

הוא שחקן עצום ובדרך להיות שחקן היסטורי, אין שום צורך בגלוריפיקציה המופרכת הזו.

אורן השני 12 בנובמבר 2015

ניסה להוציא פאול בוודאות, תראה איך הוא משתולל וכועס על השופט רגע אחרי הזריקה. חוץ מזה שלא ראיתי אף אחד שמאבד שיווי משקל ומחליט לזרוק תוך כדי נפילה מקילומטר.

גיל 12 בנובמבר 2015

אם ככה אז זו החלטה גרועה שבמקרה השתלמה לו.

אורן השני 12 בנובמבר 2015

נכון, אבל זה עדיין מדהים שהוא הכניס את זה כאילו כלום..

גיל 12 בנובמבר 2015

אני חושב שאתה קצת סותר את עצמך. אני כן חושב שקארי הוא המוח ואם תוציא אותו או תשמור עליו טוב (אם זה בכלל אפשרי) אז הם הופכים לקבוצה הרבה פחות טובה.

אין מה לזלזל בהם. הם ברמה אחת או שתיים מעל הליגה כרגע וכל הניצחונות שלהם הושגו בצדק. אולי סוף סוף יהיה קלע עם יותר מ30 נקודות למשחק אחרי עשור. אני רק מקווה שהם לא ישרפו מוקדם מדי כי זה המדד לגדולה לטווח ארוך.

וחבל שהמשחק הראשון נגד הספרס הוא רק בסוף ינואר.

דורפן 12 בנובמבר 2015

תבדיל. הוא חייב להיות במגרש. הכדור לא חייב להיות אצלו.

גיל 12 בנובמבר 2015

אתה לא יודע שהתאוריות העדכניות של המוח מסבירות ככה את הפעילות שלו? לא בהכרח החלק שהכי פעיל במוח הוא הכי חשוב לפעילות.

במקרה של קארי, אם מישהו יצליח להגביל אותו גם בתנועה בלי הכדור אז כל הקבוצה תפגע.

דורפן 12 בנובמבר 2015

איך אפשר להגביל עם שחקן אחד תנועה סביב קשת השלוש? מרגע שזה מחייב שחקן וחצי הם מענישים.

גיל 12 בנובמבר 2015

שומר צמוד סטייל ברוס בואן.

אלון 12 בנובמבר 2015

קבוצה כמו קליבלנד עם חמישייה אתלטית ונודניק מתחלף(דלבדובה\שאמפרט\ג'יי אר\מו וויליאמס) שנצמד לסטף כמו שדלבדובה מירר לו את החיים במשחקים 1-3 עד שהוא קרס בהחלט יכולים לעצור אותם עד שיוכח אחרת.

דווקא סן אנטוניו הכבדים לא נראה שיכולים כרגע להתמודד איתם.

אבל כן, כרגע גולדן טובים בצורה מגוחכת, וקארי עוד יותר.

אורי 12 בנובמבר 2015

דוראנט ני שנתיים היה עם 32

גיל 12 בנובמבר 2015

נכון צודק שכחתי אותו, ועדיין זה די נדיר.

יניר 12 בנובמבר 2015

ולחשוב שסטפן קארי נבחר שביעי בדראפט כשהאשם טאביט נבחר שני וריקי רוביו חמישי. למערכי הסקאוטים יש עוד מקום לשיפור מסתבר, ולא רק במכבי תל אביב

גיל 12 בנובמבר 2015

ממש לא. מה במשחק שלו בקולג'ים רמז שהוא יהיה כזה גדול? לתת לך אינספור דוגמאות של שחקנים שהיו טובים ממנו בקולג' ונבחרו גבוה והסריחו? נורא קל לומר איך פספסו שחקן כזה אבל בפועל, איזה גארד הוביל קבוצה לאליפות מאז ג'ורדן וקובי?

דורפן 12 בנובמבר 2015

הוא לא היה שונה במיוחד מג׳ימר פרדט. אי אפשר היה לדעת. בדיעבד אני יכול לתת הרבה הסברים – כמו הרקע המשפחתי שהכין אותו לליגה – במציאות תמיד היו גארדים שקלעו כמויות פסיכיות במכללות.

יניר 12 בנובמבר 2015

אולי אני תמים אבל הייתי מצפה שבליגה שיש לה כל כך הרבה כסף, תחזית על הצלחה של שחקן בעתיד תבוצע באופן יותר מדויק מאשר ניתוח סטטיסטי קר . כולל ניתוחים פסיכולוגים, פיזיולוגים , גנטים וכן הלאה.
יש טעויות מסוג 1- איך לא בחרנו את קארי ? ויש טעויות מסוג 2- איך בחרנו את מיליצ'יץ'? ומדהים עד כמה הטעויות האלו נפוצות

דורפן 12 בנובמבר 2015

אני דווקא מאמין באפשרות אחרת. קארי לאו דווקא בחירה גאונית ומיליציץ׳ לאו דווקא איומה כל כך. השאלה מה עשו איתם – בעולם אלטרנטיבי אולי מיליציץ׳ כן הופך לדיבאץ׳ (לא לעבדול ג׳אבר) ואולי מאמנים פחות יצירתיים מסתפקים בכך שקארי יקלע שלשות נגד הדאבל טים

יניר 12 בנובמבר 2015

על קארי קשה לדעת אבל מיליצ'יץ עבר כמה בכמה קבוצות ובאף אחת לא זיהו יכולת נסתרת . בליגה כל כך אישית כמו הNBA אני מעניק פחות חשיבות ליכולת המאמן למצות את יכולת השחקן. לדעתי זה בשוליים. לברון יהיה תותח בכל קבוצה וכרמלו יחרב משחק של כל קבוצה

רן הנרגן 12 בנובמבר 2015

זה לא מדויק לומר שקרי לא נתפס כבחירה גבוהה באופן טבעי. ניו יורק תכננו לבחור אותו במקום ה 8. לפיניקס (סטיב קר למעשה) היה סיכום עם ג"ס על החלפה של סוטדומייר בבחירה מס 7. ההסכם הזה הופר, כנראה בצורה לא לגמרי גנטלמנית, ע"י ג"ס כשהתברר שקרי עדין לא נבחר. זה מראה שני דברים, הראשון שג"ס היו בטוחים שיבחר קודם וגם משראו שלא נבחר היו מוכנים "להתלכלך" באי כיבוד ההסכם ובלבד שקרי ישאר אצלם. מי שיצא הטמבל העיקרי הוא המנהל / בעלים של מיניסוטה שבחק ברוביו ובגוני פלין ולא בקרי.

סימנטוב 12 בנובמבר 2015

וואלה. לא ידעתי על הקטע עם פינקס.

גיל 12 בנובמבר 2015

מקום שביעי בדראפט זה מאוד גבוה עדיין. אתה שוכח שאתה מדבר על שחקנים במיליונית העליונה של המשחק כשההבדלים ביניהם מאוד קטנים. דבר נוסף, וזה קשור לכל דראפט, אי אפשר לדעת איך הכסף הגדול, עונה של 82 משחקים ואור הזרקורים ישפיעו על שחקנים.

ערן 12 בנובמבר 2015

+1
תרגיעו, הוא פאקינג נבחר 7 בדראפט!!! וזה במשחק שבו לענקים יש יתרון דראפט מובנה על אנשים בגודל של סטף.

איציק 12 בנובמבר 2015

איך בדיוק תעסה ניתוחים פיזיולוגים פסיכולוגים? כל שחקן יתייצב לפני הדרפט בכל קבוצה והיא תעשה לו מבחנים? נראה לך? אז המבחנים הם מהסתכלות ואת זה בטוח עושים. מבחנים גנטיים אני בכלל לא מבין. אתה רוצה לדרוש מהמועמדים לתת דגימות מראש כדי לבצע עליהם בדיקות גנטיות? קצת נסחפת.

גיל 12 בנובמבר 2015

יניר, אגב בוודאי עושים ניתוחים מסוגים שונים לשחקנים. בNFL למשל יש מבחן אינטליגנציה ובנבא מזמינים שחקנים לאימונים, מדברים איתם ומנסים להתרשם ממה שהם יעשו. רק שאין מבחן שיכול לנבא הצלחה בנבא. כמו שאתה לא יכול לנבא מי יהיה תלמיד טוב או מנהל מצליח וכו'. ועדיין, הבחירות די מצדיקות עצמן מבחינת הכישרון. בחירות גבוהות משחקות הרבה יותר מבחירות סיבוב שני למשל.

dudi98 12 בנובמבר 2015

צ'ונסי ודווין

היילה גברה סלאסי השלישי 12 בנובמבר 2015

דויין וויד

דארת' בריידי 12 בנובמבר 2015

אל תשכח שקאי הגיע ממכללה מאוד זניחה ולא בטוח ששיחק אפילו בדוויזה הראשונה

הייתי בטוח שיכתב כאן פוסט על הפאטס

מיקו גוטליב אהלן סבבה 12 בנובמבר 2015

הוא היה פצוע במשך שנתיים, אם היה בריא גולדן סטייט לא היו צוברים בחירות דראפט שהיו מביאות להם את תומפסון ובארנס והיו נראים אחרת לחלוטין היום.

Shadow 13 בנובמבר 2015

קצת דומה למה שקרה עם הספרס

חלפס 12 בנובמבר 2015

מסכים.
אם שנה שעברה סטיב קר הכניס להם את האמונה שהם יכולים ללכת עד הסוף, השנה הם 100% מאמינים בעצמם

קורא אדוק 12 בנובמבר 2015

הטעות הכי גדולה של הקבוצות והשחקנים השונים בליגה הייתה הזלזול (המגוחך עד כדי מבוכה) באליפות שלהם.
ללא פציעות משמעותיות- הם פשוט יפרקו את הליגה והפלייאוף
לדעתי, היחידה שאולי מסוגלת לעצור אותם בסדרה זו רק OKC עם ווסטברוק ודוראנט בשיאם.

גיל 12 בנובמבר 2015

איך אפשר לדעת אם הם יפרקו אם הם לא נפגשו לא נגד אוקלהומה, ספרס וקליבלנד בשיאם? אין בזה כדי לזלזל באליפות שלהם או מה שהם עושים אבל לדעתי אלופות גדולות נזכרות בעיקר במאבקים נגד קבוצות גדולות או בכמה זכיות באליפות.

קורא אדוק 12 בנובמבר 2015

גיל מה זה קבוצות בשיאם אני לא מבין…..אשמתם שהספרס הפסידו בסיבוב הראשון כי הם היו פחות טובים מהקליפרס? אשמתם שהקליפרס הפסידו ליוסטון כי יוסטון היו יותר טובים? זה הפלייאוף ,סדרה של הטוב מארבע,מי שיותר טוב מתקדם,נקודה.
פציעות זה חלק מהמשחק,לטוב ולרע.
הקבוצה הזו לקחה 67 נצחונות בעונה הרגילה מהמערב שנה שעברה,שברה מנטלית כל יריבה מולה בפלייאוף כשהיה צריך ומזלזלים בה-אין לי מילים.

גיל 12 בנובמבר 2015

איפה כתבתי שזו אשמתם או שמזלזלים בהם? הם לקחו בצדק אליפות. אני התייחסתי לטענה שהם יפרקו כל קבוצה בפלייאוף. בינתיים, הם פגשו קבוצות פצועות בפלייאוף וגם אותן לא ממש פירקו כשקארי היה די מוגבל בגמר. אני פשוט לא אוהב שמכתירים אותם כגדולי הדור כשהם בינתיים עשו מה כמה קבוצות לא היסטוריות אחרות עשו. אני גם זוכר את הפיסטונס של אחרי האליפות נגד הלייקרס והפסד בגמר נגד הספרס פותחים את העונה 37-5 וכולם היו בטוחים שהם יפרקו את הליגה ובסוף הפסידו למיאמי בגמר המזרח. ניתן לזמן לעשות את שלו.

קורא אדוק 12 בנובמבר 2015

מסכים בהחלט עם זה שהם בהחלט לא גדולי הדור ולא קורא להם כאלו בנתיים… עוד כמה שנים נהיה קצת יותר חכמים :-)

אריק האדום 12 בנובמבר 2015

הם שולטים… ביד רמה, וזה לא המזרח העלוב. זה פאקינג המערב. כנראה אחד החזקים בהיסטוריה. וזו שנה שנייה ברציפות.
ללא ספק קבוצה היסטורית.
יש להם עוד קצת לעבור לפני שיוכלו לנשום את האוויר של הקבוצה ההיא, אבל הם בדרך

גיל 12 בנובמבר 2015

הם עדיין לא שולטים שנה שנייה רציפות. בקושי עברה עשירית מהליגה עד עכשיו, קצת סבלנות לא תזיק.

רוצ'ו 12 בנובמבר 2015

שולטים או לא זו לא הנקודה. הם פשוט כיף צרוף, כדורסל שמח.
בשביל זה שווה לקום בשעות לא שעות.
גם סן אנטוניו ד"א, OKC ו CAVS פחות…

איציק 12 בנובמבר 2015

אני לא יודע עד כמה הקבוצה היסטורית, אבל היא לבטח אחת הכייפיות שיש/היו. הטענות שהם בילתי עצירים עוד טעונות הוכחה. היתה קבוצה אחת בילתי עצירה והיא היתה בשנות ה-90. בקבוצה ההיא היה יצור, שאם להשאיל מסדרת המופת של אסימוב "המוסד" היה הפרד. מישהו שיוצר סינגולריות במרחב-זמן בו הוא קיים. חוץ מפיפן, כל הקבוצה סביבו הוחלפה במשך השנים, עם שחקנים בעלי איפיון שונה. קרטרייט ולונגלי סנטרים שונים לחלוטין, כך גם גראנט ורודמן בעמדה 4. ועדיין אף אחד לא יכל עליהם כי אף אחד לא יכל להשתלט על הפרד. הוא שלט גם בהתקפה אך גם בהגנה. אם נחליף סביב קרי את כל הקבוצה (פרט לשחקן אחד לבחירתכם) כולל הספסל, אני ממש לא בטוח שהקבוצה תמשיך להצליח כמו שעשתה שיקאגו. ב-GS לדעתי ההצלחה היא לא בקרי (כמובן בגדול גם בו), כי אם בתמהיל הנפלא שנוצר מכולם וכדי להמשיך להצליח צריך לעשות שינוים מאד זהירים. אני גם חושב שהקבוצה פגיעה יותר מכפי שמדברים לגבי חוסנה. שחקן כמו קאזינס עם קבוצה טובה סביבו היא בעיה לא-כל כך פתירה עבור GS להערכתי. שחקן סנטר עם גובה, כח, לא איטי, אשר מסוגל לשחק עם הגב ועם הפנים לסל וגם לדפוק שלשות. בעייתי מאוד. צריך קצת סבלנות ונראה האם הקבוצה הכייפית הזו היא תופעה חולפת או משהו היסטורי. בינתיים, לפני שתחלוף, נא להתרווח מול המסך ולהינות.

רן הנרגן 12 בנובמבר 2015

אני לא בטוח שאתה צודק. בסיבוב השני הם פגשו את ממפיס עם גאסול וזבו שבהחלט הקשתה עליהם במשך 2 משחקים. בכל זאת ג"ס ניצחה במשחקים 4 – 6 והסידרה לא הגיעה למשחק 7. בוגוט + אזילי מתמודדים שווה בשווה וכל סנטר בליגה לאורך משחק שלם. נוסף על כך יש לג"ס את האופציה לעבור לשחק עם גרין כסנטר בחמישיה נמוכה ומאד מהירה. מי שצפה במשחק אתמול עם ממפיס ראה כיצד גרין מסוגל לשמור על גאסול לזבו בצורה מאד יעילה.

איציק 12 בנובמבר 2015

אולי, ועדיין זוהי האופציה הכי טוה לשחוק אותם לדעתי. במיוחד שקאזינס השנה מפציץ גם משלוש דבר שיכריח כבד כמו בוגט לצאת החוצה, ושחקן כמו גרין להתמודד עם כח ותנועה טובה מתחת לסל.

הפרשן 12 בנובמבר 2015

כן בהחלט, סקרמנטו מפחידה את ג"ס.

איציק 12 בנובמבר 2015

בעיה בהבנת הניקרא הפרשן???
"שחקן כמו קאזינס עם קבוצה טובה סביבו…"
אם סקרמנטו עונה על קבוצה טובה סביבו אז יש לנו ויקוח בהגדרת של "קבוצה טובה סביבו".

איציק 12 בנובמבר 2015

דבר נוסף, בוגט במקום גרין לדקות רבות זו פגיעה בשטף המסחק ובאופציות של GS. הוא אולי יגביל את קאזינס אבל גם את הגמישות של GS.

יריב 13 בנובמבר 2015

לא ברור לי באיזה מובן הקבוצה ההיא משנות ה90 היתה בלתי עצירה יותר מהקבוצה ההיא משנות ה60.

יואב בורוביץ' 12 בנובמבר 2015

וגאס לא שמה אותם ראשונה (או שניה) בדירוג הפייבוריטיות לאליפות בתחילת העונה. דורפן..התייחסותך

נביא בעירו 12 בנובמבר 2015

מה לא ברור? הם בקונפרנס מטורף, שהכל יכול לקרות בו, אל מול מזרח חלש ביותר, שאין אחד שיהמר שקליבלנד לא עולה ממנו…

דורפן 12 בנובמבר 2015

כי וגאס נותנת עדיפות למערב. אבל את כל סיכויי המזרח נותנים לקאבס ואלו של המערב מתחלקים בכל זאת בין כמה קבוצות. כשיגיע הגמר אני משוכנע שאלופת המערב תהיה פייבוריטית קלה

גלעד בלום 12 בנובמבר 2015

אין ספק שהם ברחו לליגה ויש להם מומנטום, הסגנון גם הוא מרענן אבל שני דברים-

1) ממש לא קל לעשות ריפיט (מנטלית), אפילו כשאתה שולט בליגה הרגילה בפלייאוף הקלפים ייטרפו מחדש, פציעה אחת יכולה להפוך עולמות, קבוצות יבואו עם דם בעיניים ועם קארי כמטרה מסומנת.

2) ההגיון אומר שקליבלנד, בהנחה שתצא מהמזרח, כנראה תוכל להצליח מול ג.ס. יותר מבעונה שעברה, בהתחשב בעובדה שיש לה את לאב, וואראז׳או ומאמן שהוא כבר לא רוקי שמכיר את המערכת יותר טוב וחי בהרמוניה עם לברון.

איציק 12 בנובמבר 2015

1) מסכים
2) אני צופה בעיות כאשר הפצועים יחלימו. יותר מידי אגו על מעט מידי דקות. בנוסף, המאמן לא חיי בהרמוניה עם לברון. לברון השנה לא מתייחס אליו כלל והמאמן מנסה להיכנס לו לכל חריץ. מאד אוהב את בלאט, אבל זה כבר נראה לא מכובד, אבל אולי זו דרישת המלך ומה לא עושים בשביל הצלחה.

קשקשן בקומקום 12 בנובמבר 2015

קליבלנד בהחלט יכולים להציב אתגר.
אבל כולם שוכחים (ואני הייתי בעד קליבלנד) שגולדן סטייט נתנו (לדעתי) את שלושת המשחקים החלשים שלהם ביותר בפלייאוף נגד קליבלנד בתחילת הסדרה), ומהרגע שהם השתחררו זה הפסיק להיות כוחות

גיל 12 בנובמבר 2015

או שלקליבלנד נגמר הכוח כי לא היו לה מחליפים ראויים.

יריב 12 בנובמבר 2015

זה בערך כמו להגיד שגולדן סטייט לא משחקים הגנה אלא פשוט היריבות שלהם תמיד תופסות יום רע, לא?

לירן 13 בנובמבר 2015

לציין את ורז׳או כשדרוג למשהו זה משעשע, הוא כבר לא רלוונטי. ד״א – קליבלנד אף פעם לא יהיו עם סגל מלא, השחקנים שם לא מסוגלים להיות כשירים לעונה שלמה . זה כמו לבקש מרוז לשחק עונה מלאה

austaldo 12 בנובמבר 2015

אני חייב לתקן את ההגדרה שלך: הם לא משחקים בלי מוח, הם משחקים עם מוח מבוזר

איציק 12 בנובמבר 2015

צודק לחלוטין, וצריך לעשות מדרג:
בלי מח
מח מרכזי
מח מבוזר
מח מפוזר

ירוק 13 בנובמבר 2015

שכחת "ניקס" לפני הראשון.

יונתן 12 בנובמבר 2015

הם ינצחו יותר מ 70 משחקים העונה.
אגב בכריסמס דארת ווידר ג'יימס מגיע לטאטויין ארינה לשחק נגד סטף סקייוקר.

איציק 12 בנובמבר 2015

כמה כרטיסים ל-17 בדצמבר יש לך?

אסף 12 בנובמבר 2015

הכל נכון, ועדיין:
הפלייאוף שלהם בשנה שעברה היה טוב, לא יותר. פיגרו מול ממפיס. בסידרת הגמר איכזבו, והתקשו מאוד מול הקבוצה הכי חלשה שהגיעה לגמר מאז שאני זוכר. אם לא הטריק של איגי להרכב במשחק 4, מי יודע איך זה היה נגמר.
עדיין לא התמודדו בסידרת פלייאוף נגד הקליפרס, הספארס, הקאבס ( לא, בשנה שעברה זו לא היתה אותה קבוצה ) ואוקלהומה.
כמעט לא סבלו מפציעות עד עכשיו, מה שאי אפשר לומר על יריבות בכירות שלהם.
אני לא כותב את זה כדי לשים כוכבית על האליפות שלהם, ממש לא. זכו בצדק וביושר, פתרו כל בעיה שנתקלו בה. היום הם נראים מרשימים מאוד מאוד, ובטח הקבוצה הכי אסתטית מאז… (ספארס 14? עניין של טעם ).
אבל כשעורכים תחזית קדימה, צריך לקחת בחשבון לא רק את התסריט האופטימלי. לדוגמה, אם גרין פצוע והם פוגשים את הספארס – הם פייבוריטים כל כך ברורים? אם קארי מוגבל בדקות והם משחקים מול קליבלנד בריאה – על מי הייתם שמים את הכסף? (אני על הקאבס)

ניינר / ווריור 12 בנובמבר 2015

גיים פאס למשחקים של הווריורס נראה לי עסקת הספורט הכי טובה בעולם כרגע. כדורסל על עם שחקן ברמה הסטורית. שרק ימשיך ככה.

סימנטוב 12 בנובמבר 2015

שמע… מטורף.

רוגל 12 בנובמבר 2015

הנה ניתוח סטטיסטי של המספרים:
http://multithreaded.stitchfix.com/blog/2015/11/05/nba/

שםזמני 12 בנובמבר 2015

לבחור בדאפט אחד את ברנס, גרין, ואוזילי זה פאקינג לוטו. וגרין כמה שהוא נפלא, שחקן שנושק לטריפל דאלד בכל משחק (זה רק עניין של דקות משחק).

duncan 12 בנובמבר 2015

אזלי הוא מראה שכל פעם שמביאים חוזה עתק לעגלה כמו עומר אשיק זו טעות. יש לא מעט סנטרים שקופצים, מסוגלים לתפוס כדור (מה שאשיק פשוט לא מסוגל) ולעלות מהר לטבעת (מה שאשיק לא מסוגל).
כלומר הסנטר שחופר ויוצא לעצמו מצב סטייל שאקיל,האקים וכו' נעלם כמעט מן העולם. הבולס עשו בשכל שלא שמו כסף על אשיק.
גולדן סטייט לא נתנו הארכת חוזה לאזלי ויהיה מעניין בקיץ כמה הוא יקבל. מאמין שבאיזור ה10 מיליון לפחות.

לגבי GS – תוציא את איגודלה והקבוצה הזאת מנצחת לפחות 5 משחקים פחות בעונה. יש שם שילוב מצויין של מספר שחקנים לא אנוכיים, שומרים טובים שמסוגלים לשמור על כמה עמדות. הדבר הכי טוב שקרה זו היתה הפציעה של דיויד לי. כך גרין נכנס לרוטציה.
אם פרקר נפצע זה רק יהיה טוב לספרס. לדעתי מילס טוב ממנו וצריך לשחק יותר דקות ממנו. לפופ אין ביצים להוריד אותו לספסל.

עדיין הקאבס ניצחו 2 משחקים בגמר האחרון וזה עם עגלה כמו דלבדובה בתור שחקן חמישייה. הם שיחקו עם 6 שחקני NBA.
השנה הקאבס יבואו עם סגל עבה ועם יותר נסיון.

shadow 13 בנובמבר 2015

רק עם בעיה אחת בשם לוזרון.

רן הנרגן 12 בנובמבר 2015

גרין.

מעבר לכך שקרי למד במהלך הסידרה עם קליבלנד כיצד להתמודד עם שמירה אלימה / כפולה על ידי שחרור הכדור לשחקן שנמצא על ההיי פוסט, גרין למד כיצד לקבל שם את הכדור ממנו, לזהות את השחק הפנוי ולמסור לו את הכדור לפני שההגנה מסוגלת להגיב. התוצאה – לגרין יש יותר אסיסטים במשחק מאשר לקרי (זה לא היה המצב עם היו מחשיבים אסיסטים בשיטת ההוקי). ברבים מהמהלכים של ג"ס גרין מתפקד כרכז או כעוזר רכז בכיר. תומפסון למשל, לא יודע לעשות זאת.

היכולת שלו לקלוע שלשות, בעיקר מההי פוסט מפתיעה כל פעם מחדש ושוברת את רוחה של ההגנה.

גרין יכול לשמור על כל עמדה מ 1 ועד 5. יתכן שלברון מסוגל לך גם הוא, אבל הוא לא עושה זאת וגם אף שחקן אחר בליגה (למעשה גם גרין לא שומר כיום על מספרי 1 – 2 כי אין בכך צורך, אבל הוא מסוגל. לראות אותו שומר על גריפין, גאסול או זיבו זה בית ספר למשחק הגנה.

אני מסופק עם גרין יבחר לחמישית האול סטאר אבל אם הוא לא ימנה על ה 12 זה יהיה קיפוח רציני.

הוא נבחר בסיבוב השני, במקום ה 35.

duncan 12 בנובמבר 2015

לא היתה שמירה אלימה.
הקאבס היו סופר קצרים. נקווה שיפגשו אותם עם סגל מלא העונה.
אל תשכח שגם לקרי קל הרבה יותר לשמור על עגלה כמו דלבדובה ולשמור כוחות לצד השני של המגרש, אבל מול קיירי או JR יהיה לו פחות את הלוקסוס הזה.

סימנטוב 12 בנובמבר 2015

גרין הזה מדהים. לא ספרו אותו אבל ידעו שגם הוא לא סופר אף אחד. ילד ועדיין הוא המנהיג של הקבוצה

Freddy Wr.Up 12 בנובמבר 2015

המשחק מול ממפיס אתמול היה נוראי ברבעים 2-3. טונות של איבודי כדור מצד שתי הקבוצות, החטאות של שחקנים פנויים, אחוזי קליעה נמוכים, שיפוט מעצבן, קהל שקט על סף משחק אימון.
זוועתון מעולם אחר.

Bad Boy 13 בנובמבר 2015

סטף קארי כל כך טוב ששוכחים לו את כמות איבודי הכדור למשחק (שימו לב ללשה – לא מעט)
העונה לדעתי גולדן סטייט טובים ומשופרים יותר משנה שעברה (ע"ע ההתקדמות שעושה אזילי מדהימה)
וכן כל זה בלי מאמן ראשי, עם חצי קליי תומפסון אבל עם חיבור מדהים.
אני לא רואה שחקן שיכול לעצור את קארי חוץ מ (ואני אפתיע) קיירי אירויינג במידה ויחזור בריא במאה אחוז.
אירוינג בעייני אחד השחקנים הכי מוכשרים בליגה. נכון שהסטיגמה לגביו היא שהוא לא שומר וזה נכון
אבל משחק מס, 1 שנה שעברה הראה שאם הוא רוצה הוא יכול ורמת הכישרון לא נופלת בהרבה מקארי כולל יכולת הקליעה המופלאה
אני מצפה בכליון עיניים למפגש בין קליבלנד הקשוחה לגולדן סטייט המופלאה כדי לראות האם השנה יהיה רימאצ' או לא..
לדעתי – כן.

shohat 13 בנובמבר 2015

סלטיקס 57-58. סלטיקס 64-65. בולס 96-97. אלופות שפתחו את העונה הבאה 0-10.

שמעון 13 בנובמבר 2015

מיסטר צ'אקה מן עם 46 נק היום עם צ'אקה אחרי צ'אקה-מדהים. כרגע הוא השחקן הטוב בעולם. מאז אייברסון לא נהניתי לראות ככה שחקן, קרי וראסל תענוג לעיניים.

Comments closed