איזה גול!

זה היה חתיכת שער מיתולוגי.

הזכיר מאד בנסיבותיו וצורתו את השער של ריבאלדו מול ואלנסיה או את השער של פלה עבור שבויי המלחמה מול הקבוצה הגרמנית בבריחה לניצחון. זה לא היה שער אליפות אבל כידוע במאה ה-21 המקום הרביעי הוא האליפות החדשה. גם האימפריה שנפלה בגללו היא אימפריה בסגנון המאה ה-21. מילאן כבר בעצם לא עושה כמעט כלום בליגה האיטלקית, אבל ממלאת את ספרי ההיסטוריה בשש שנים די דומיננטיות בליגת האלופות.
פיורנטינה היא הקבוצה המועדפת עלי בליגה האיטלקית. אני לא אומר שאני ממש אוהד אותה. זה יותר שילוב של העיר בה היא משחקת וגבריאל בטיסטוטה.

הייתי בבאר בו שידרו ארבעה משחקים איטלקיים במקביל. ובמקביל למשחק המונונמנטלי בין פדרר לנדאל, שבזמן כתיבת שורות אלו עוד לא הסתיים. ו-12 דקות לסיום זו נראתה עונה טרגית עבור פיורנטינה. מילאן הפכה את הפיגור מול אודינזה. ואחרי שגביע אופ"א אבד בפנדלים המקום באלופות עמד לחמוק. בעונה מאד טעונה רגשית, בה המאמן איבד את אשתו למחלת הסרטן.

אז השער הזה של פאבלו אוסבלדו באמת נגע בכל הרגשות – האסטטי, הדרמטי, ההירואי.

הבלוג רוצה גביע להארי רדנאפ
עוד קצת יותר מ-24 שעות

33 Comments

אביעד 18 במאי 2008

קודם כל, באמת יופי של שער.
אבל השער הזה קצת שימח אותי בצורה אחרת. כי מילאן לא בליגת האלופות ולא מגיע לה להיות שם. הבלון שהתפוצץ, החטא ועונשו, איך שלא תקראו לזה. מילאן ניצלה חוסר ניסיון בשילוב עם מכת פציעות של היונייטד לעלות לגמר הצ'מפיונס ופגיעה מקרית של הכדור של פירלו בחומה של ליברפול בשביל לזכות, אבל כמה יוהרה שנשפכה במילאנו בעקבות התואר הזה, בעקבות הזכיה של קאקא בתואר שחקן העונה. יוהרה שגרמה להם להתעלם מכך שממוצע הגיל בסגל הוא בערך 415. שההתקפה מורכבת משלושה שחקנים ששניים מהם נוטים להיפצע בתדירות שבה אמא פולניה מנקה את הבית. שהשוער הראשון עושה טעויות קריטיות כאלו שאפילו פביאן בארטז התחיל לקנא והשוער השני מכור להימורים.
מילאן נתלתה בהפחתת הנקודות של שנה שעברה כגורם לכך שלא היוותה איום, הם היו שחצנים מספיק להניח שמה שיש להם מספיק לכל המפעלים וזה לא הספיק להם לכלום. הם האמינו שקאקא גדול מספיק לתקן כל בעיה תוך התעלמות מכך שהוא שיחק באמת רק 10 משחקים בשנה שעברה.
אז האמינו. עכשיו הם צריכים לתקן ושנה קריטית מבחינתם הלכה לאיבוד. אם הם היו מתחילים את הרענון בשנה שעברה, הם אולי יכלו לאיים על האליפות גם בעונה הזאת. בשנה הבאה אינטר עם מוריניו (כנראה) תשתפר, יובה תמשיך בתהליך החזרה לקדמת הבמה וגם רומא תהווה איום. מי יודע, אולי אם הבניה מחדש לא תתנהל מספיק טוב, אז ריאל תחזור ביתר שאת למרדף הלא אתי שלה אחרי קאקא (הניסוח הוא של סר בובי צ'רלטון, לא שלי). כל שחקני המפתח הזדקנו בעוד שנה, גאטוסו הולך, מאלדיני כנראה יפרוש. זו צפויה להיות שנה קשה לרוסונרי. החטא ועונשו.

רונן(פראליה) 18 במאי 2008

הגול מזכיר את השער של ריבאלדו רק מבחינת החשיבות שלו, ברור שהשער של ריבאלדו היה אחד משערי המספרת היפים בהסטוריה ובנוסף, הקושי בביצוע, החשיבות והדקה מוסיפים לו מוטיב מיתולוגי. למרות שהשער היום שימח אותי אישית יותר קשה להשוותו לאותו שער בלתי נשכח.

עופר 18 במאי 2008

אני מסכים עם אביעד. תענוג לראות את מילאן עפים מליגת האלופות, גם בגלל שנמאס מקבוצות שלא מגיע להן (כמו למשל פ.צ. מרסיסייד, ויסלחו לי כל אוהדיה. אני אגב חושב שגם לארסנל לא מגיע להיות שם) וגם בגלל שאלו מילאן, והכוחנות שלהם מעצבנת אותי. ואני גם אוהב את פיורנטינה, קבוצה שחזרה מן המתים, עם עיר מדהימה שמאוהבת בקבוצה הזו.

אגב, אולי מוריניו יבוא לאמן את מילאן? למה דווקא את אינטר?

דוד מירושלים 18 במאי 2008

גם אליפות של אינטר וגם מילאן בגביע אופ"א, אין מאושר ממני היום!
ופיורנטינה היא קבוצה אהובה ביותר מהסיבות שלך רונן.
נוסיף את הדאבל של בית"ר אתמול (למרות מה שעשה היציע המכוער לפני חודש) והחיים דבש!!
אינטר אלופה
מילאן באופ"א

גיא 18 במאי 2008

ואפרופו המשחק של פדרר מול נדאל היום.
מה שממחיש יותר מכל את אובדן הדומיננטיות של פדרר באופן כללי (למרות שנדאל תמיד היה יותר דומיננטי ממנו על חימר) הוא האגביות שההפסד הזה התקבל. גם אצל פדרר וגם אצל הקהל. כמעט מובן מאליו.

תומר 18 במאי 2008

רונן,אני מת על פיורנטינה למרות שאני אוהד של יובה. את יובה התחלתי לאהוד בגלל רוברטו באג'יו ואם הייתי נולד כמה שנים לפני אז כנראה הייתי אוהד את הקבוצה בה רובי פרח לראשונה.אבל זה לא רק הוא,ולא רק באטיגול הנפלא והעיר היפה.האוהדים של הויולה הם פשוט נפלאים והתשוקה שלהם לכדורגל בכלל ולכדורגל טוב והתקפי בפרט היא אדירה. אני לא יכול להפסיק לאהוד את יובה(למרות משברים לא קלים שעברו עלי) אבל פיורנטינה(ששונאת אותנו בגלל רוברטו) היתה יכולה להיות אופציה מעולה.אבל בסופו של דבר,חבל שפיורנטינה חוגגת את המקום הרביעי במקום להיאבק על מקום גבוה יותר,בשנה הבאה היא תשתתף באלופות ובטח שלא תצליח תוך כדי גם לתת פייט באיטליה.
אביעד,החטא של מילאן הוא שהיא הביסה את יונייטד בחצי הגמר תוך כדי תצוגת כדורגל מעולה? מסכים עם מה שאתה אומר לגבי רענון הסגל והיוהרה כביכול אבל סך הכל הגיע לה לעבור את יונייטד.אבל זה בסדר,גם אני לא התגברתי עדיין על זה שהדחתם אותנו בחצי גמר ב99.

אביעד 18 במאי 2008

עופר, בעיקרון אין סיבה למה נראה שמוריניו יהיה באינטר ולא במילאן. אבל איכשהוא נראה לי שקבוצה שהשאירה את דידה, וחשבה שאיזאגי ורונאלדו יחזיקו את החוד עד שברזילאי בן 18 יציל אותה, לא תקבל את ההחלטה להיפרד מאנצ'לוטי בזמן.
תומר, החטא של מילאן הוא לא שהדיחה את יונייטד אלא שהסיקה את המסקנות הלא נכונות. אתה מציג את זה כ"תצוגת כדורגל מעולה" וזה נכון חלקית, אתה אומר שהגיע להם לעבור וזה גם נכון. אבל מה שאתה מפספס, ומסתבר שגם במילאן פספסו זה את הנסיבות. החלק ההתקפי של מנצ'סטר לא היה מנוסה במעמדים כאלה ובמשחקים טקטיים והחלק ההגנתי סבל מפציעות של 3 שחקני הגנה בכל משחק. המסקנה שמילאן הייתה צריכה להסיק היה שזה עבד בשנה שעברה אבל סביר שזה כבר לא יעבוד לעוד עונה ואין סיבה להסתכן. המסקנה שהם הסיקו היא "אנחנו גדולים ונוכל להמשיך כך לנצח". אז ההנחה הזאת חטפה מכה רצינית כשארסנל הדיחה אותם מהצ'מפיונס והיום באה ההתפכחות הסופית. עכשיו מילאן יסיקו את המסקנות וזה יעלה להם הרבה יותר מאשר אם היו עושים את הרענון בזמן.

גיל 18 במאי 2008

אפרופו הסרט הבריחה לניצחון, מעניין מי הקפטן של הקבוצה.

פדרר לדעתי צריך לצאת מעודד מהמשחק היום. הבעייה שלו היא יותר מנטאלית נגד נאדל ופחות ביכולת. הוא עשה הרבה טעויות לא מחויבות, פיספס נקודות מערכה במערכה הראשונה ופשוט נראה שנדאל נמצא בראש שלו. אולי יהיה לו מזל ונדאל יפסיד קודם לגמר בצרפת.

יפתח 18 במאי 2008

איזה יום קשה-
גם אינטר אלופה, גם מילאן באופ"א וגם פארמה ירדה. מפלה בכל החזיתות. אני אוהד מילאן אבל תמיד הייתה לי סימפטיה לפארמה.ואני מסכים עם הרוב פה, זו סטירת לחי שמגיעה למילאן.
לגבי מוריניו- אפשר להגיד שהיום קבלנו תשובה לאיזו קבוצה הוא ילך במילאנו.

אביעד-מילאן מצעירה את עצמה – מסרג'יניו וקאפו שמדגדגים את הארבעים לזמברוטה שרק עכשיו עבר את השלושים.
אבל ברצינות, מילאן עשו רכישה מעולה עם פלמיני ואני מקווה שהם ישאירו יחד איתו את גאטוסו.

תומר 18 במאי 2008

אביעד,כתבתי שאני מסכים לגבי ריענון הסגל.כמו כן מילאן נפגע השנה מהפציעה של רונאלדו. בכל מקרה אני לא חושב שיש דבר כזה "הנסיבות".יונייטד ניצלה השנה את הבלאגן של צ'לסי,את חוסר הניסיון של ארסנל את חולשת שאר היריבות באנגליה,את פציעת טוטי,את החמצת הפנדל של דה רוסי,חולשה בלתי רגילה באירופה, פציעה של הנרי וטעות של זמברוטה.ויש אוהדים שלכם שאומרים שאפשר לוותר על כריסטיאנו רונאלדו(לעולם הוא ישאר כריסטיאנו בשבילי)…זו לא יוהרה?
מילאן יכלה לעבור את ארסנל כי ליגת האלופות היא בלוף שלא משקף כלום ואז היינו דנים בכמה הניסיון שלה הוא עזר באירופה.הכי קל לדבר בדיעבד.שוב,אני מסכים איתך לחלוטין שמילאן הייתה צריה להסיק מסקנות,אבל זה לא קשור לחצי הגמר מול יונייטד שהיה בעצם שירת הברבור של מילאן הגדולה של אנצ'לוטי,שבהחלט מגיע לו לבנות מילאן חדשה ולא ללכת הבייתה לטובת מוריניו.
עופר,למה למילאן,לליברפול ולארסנל לא מגיע ולפיורנטינה מגיע?
לדעתי ההצלחה של קבוצות כאלה להגיע לליגת האלופות רק פוגעת בהן,אודינזה למשל…ברמן מגיעה כל שנה לליגת האלופות ונפגעת בליגה.

גלן 18 במאי 2008

תומר: לשם דיוק ההיסטוריה למות על פיורנטינה ולאהוד את יובנטוס זה משהו סטייל חיבור בית"ר ירושלים והפועל ת"א. זה לא הולך ולא ממש לבאגיו אלא לימים עגומים בתחלית שנות
ה80 . מה שמביא אותי לציין שבקונטקסט של פיורנטינה יש בסופו של דבר שליט-על אחד וזה לא באטיגול או באגיו .ולשם החרוז גם לא לוקא טוני, רק אנטונוני!!!!

אביעד 19 במאי 2008

תומר, תיארת כאן הרבה נסיבות, יותר מדי. בשלב מסוים אי אפשר להאשים את הנסיבות וחייבים לראות את המציאות . מה שאתה מדבר עליו הוא תיאור מנקודת מבט של עונה שלמה. אני מדבר ע"כ שמילאן דחתה את מה שניתן היה לראות שצריך לעשות בגלל 2-3 משחקים שכפי שציינתי ניתן וצריך היה להסתכל עליהם אחרת.
ולתכל'ס, זו הייתה שירת הברבור של מילאן. אבל ברלוסקוני, אנצ'לוטי וגליאני הניחו משום מה שניתן להמשיך. למנצ'סטר היו נקודות בעייתיות השנה וגם אם ניקח את הדאבל, אני מקווה וסומך על סר אלכס שיידע לשים לב לבעיות (חוסר חלוץ נוסף למשל…). גם בשנה שעברה דובר רבות על הניסיון אבל דובר גם כאן בבלוג שהניסיון הוא עזר חשוב במשחקי נוק אאוט, אבל הגיל שמתלווה לניסיון יכול להוות חיסרון משמעותי כשמדברים על עונה שלמה בליגה.
יפתח, שכחת לציין שמילאן גם הצעירה העונה את מרכז השדה שלה עם אמרסון…

ד"ר א. 19 במאי 2008

בעיני ההישׂג של הלילה הוא הופעת הבכורת של קנדס פרקר ב-ל.א. ספארקס: 32 נקודות, 12 ריבאונדים, 8 אסיסטים, 2 חטיפות ו-2 איבודי כדור.
השׂחקן היחיד שהגיע לטריפל-דאבל במשׂחקו הראשון במקצוענים הוא אוסקר רוברטסון, ב-1960.

קלעה 32 גם קאפי פונדקסטר(!) עבור פיניקס.

אדם 19 במאי 2008

היריבות בין פיורנטינה ליובנטוס החלה הרבה לפני המעבר של באג'יו. היא התחילה ב82' כשבמחזור הסיום השופטים האיטלקיים דאגו להביא את האליפות ליובנטוס ע"ח פיורנטינה,כשפסלו שער חוקי של ברטוני במשחקה של פיורנטינה בקליארי,והעניקו ליובנטוס פנדל מפוקפק בקטנזרו. משם והלאה כל מפגש בין הקבוצות הפך למועד לפורענות,וב90' הפחדנים באופ"א העבירו את משחק הגומלין בין שתי הקבוצות בגמר גביע אופ"א שהיה אמור להתקיים בארטמיו פראנקי למגרש נייטרלי, כשהמגרש ה"נייטרלי" שבחרה ההתאחדות האיטלקית היה באבילנו,עיר עם גרעין גדול של אוהדי יובנטוס. מכירת באג'יו לאחר מכן הייתה הicing on the cake

עופר 19 במאי 2008

אביעד, אני לא יודע, יש לי תחושה שמוריניו ילך למילאן ולא לאינטר. אבל לך תדע, ספקולציות זה חצי מהכיף.
תומר, אתה צודק, גם לפיורנטינה לא מגיע, לא חשבתי שאני צריך לכתוב את זה אפילו. מגיע למדינות גדולות שתי קבוצות בלבד בליגת האלופות, ולכל השאר 1. אולי ככה יחזור קצת העניין לליגת האלופות ולגביע אופ"א.

אה, ויש לנו עוד פוסט בבלוג שלנו, הפעם פוסט שאני מלא ביקורת עליו באופן אישי, הוא נכתב על ידי עמיתי הצהוב, ואתם מוזמנים לעיין, לקרוא ולהגיב. אני חושב שאני אפילו אלך ואגיב.

גלן 19 במאי 2008

אוף אוף….
חתיכת משחק היום בבוסטון. והפעם בלי יותר מדי קיטורים נוסטלגים: המח הנוסטלגי מבקש סלטיקס-לייקרס בגמר אבל הלב והחברים פה נזכרים באיזה גארד ענק ענק מ 1988 שמאז אותה סדרה עברו הרבה מים בהדסון ואת הניקס הוא הצליח להחריב.
הימור לא אחראי: פיסטונס ב 6 (אפילו שזה לא הגארדן, אין מצב בשביעי)ואח"כ הפסד לליקרס.

גלן 19 במאי 2008

למרות ששם המאזן בגמרים הוא 1:1

אביעד 19 במאי 2008

גלן, הסיפור של הסלטיקס הולך להשתנות מעט, עכשיו שדוק ריברס קלט שיש לו לפחות 8 שחקנים ברוטציה, 9 אם קאסל יתחיל לשחק.
אבל הסלטיקס זקוקים עכשיו לריי אלן. אם הוא ייתן עוד סדרה כמו מול קליבלנד, הסלטיקס הולכים הביתה.

תומר 19 במאי 2008

גלן,אני יודע שזה לא הגיוני,אבל מה לעשות….לא בחרתי לאהוד את יובה ולמרות משבר רציני שהיה לי בגלל הקלצ'יופולי אני לא מסוגל להפסיק להתלהב בגולים שלהם.אני יכול להתענין פחות ולפספס שידורים אבל כשיובה כובשת אני משתגע…..היהגיון מפסיק לעבוד.קשה לי מאוד שלא לאהוב את פיורנטינה ואדם,אתה כמובן צודק לגבי תחילת היריבות.עוד אפשר להוסיף לגבי באג'יו שכשהוא הגיע לשחק עם יובה מול פיורנטינה הקהל קיבל אותו בבוז,נשרק פנדל לטובת יובה שהוא סירב לבעוט והוא ירד עם קבוצתו כמנצח אך עם דמעות בעיניים.
ד"ר א,אולי כדי לא להפסיד את האליפות שימון צריך להזעיק את קנדיס לרוטציה בין בורשטיין ובלותנטאל.

סרקו יאריץ' 19 במאי 2008

כיף לראות את חברות הG-14 המסואב והמושחת חוטפות סנוקרת בפרצוף.
ביירן בעונה שעברה ומילאן השנה.
ובכלל הקבוצות הגדולות באירופה מזיעות לא מעט. ליון כמעט איבדה את התואר לבורדו. אינטר לרומא. ויאריאל השפילה את ברצלונה שתצטרך לעמוד בפינה בסיבוב השלישי. ויטוריה גימראייש בעטה את בנפיקה לגביע אופ"א וטוונטה עשתה אותו דבר לאייאקס. סיבספור של בלילי הפסידה משחק מכריע בבית לגלטסריי מחזור לסיום ועל כך פיספסה לפחות סגנות ומקום במוקדמות הצ'מפיונס. קלוז' הקטנה זכתה באליפות היסטורית על חשבון היריבות מבוקרשט. זניט וגזפרום נחשבים? ואצלינו-בית"ר צריכים לשלוח זר פרחים גדול לברוך דגו. אלמלא החטאת הפנדל שלו סיכוי לא קטן שמנגנון ההרס העצמי של בית"ר היה נכנס לפעולה-שוב.

ארז 19 במאי 2008

רק שבשונה מהגול של ריבאלדו שהביא לברסה מקום בגניבה בליגת האלופות, הרי שלפיורה הגיע גם הגיע להיות שם השנה. להזכירכם, גם בעונה שעברה פיורנטינה עשתה עונה ששווה ליגת אלופות, ואם היה להם אותם קשרים בהתאחדות כמו למילאן, שקיבלו המתקת עונש משמעותית הרבה יותר, הם כבר היו משחקים שם השנה. כל הכבוד לפראנדלי.

אוריאל 19 במאי 2008

על מה אתם מדברים?! ראיתם את השדרנית קווים הזאתי?! אוף, פורצה איטליה! פורצה פירנצה!

ארז 19 במאי 2008

צריך להזכיר גם את הירידה של סראגוסה אתמול. אין ספק שמדובר באחד מהכשלונות הגדולים ביותר בעשורים האחרונים בכדורגל האירופי – קבוצה שהייתה בצמרת עד המחזורים האחרונים של העונה שעברה והשנה רק התחזקה, עם שחקנים כמו איימאר, אז'אלה, דייגו מיליטו, אוליביירה, מאתוזאלם, לוקסאן ועוד ירד ליגה סתם בגלל ששיחקה רע לאורך כל העונה, בלי שום טראומה או פציעות מיוחדות במהלך העונה וכל זאת באחת מהעונות החלשות שהיו בליגה הספרדית. מקרה באמת יוצא דופן.

לון 19 במאי 2008

אני חושב שמגיע לפיורנטינה להיות באלופות אחרי עונה יפה.
במקביל מגיע למילאן לא להיות באלופות אחרי סטגנציה מחשבתית.
מסקרן מאוד האם אנצ'לוטי יקבל הזדמנות לבנות קבוצה חדשה או שיוחלף.
אם אני לא טועה זו הקדנציה הארוכה ביותר של מאמן אצל ברלוסקוני. יותר מסאקי ויותר מקאפלו.

רונן דורפן 19 במאי 2008

לון – אני מקווה זו סטגנציה ולא סתם ציניות, לפיה למה להתאמץ במפעל של 38 מחזורים כשאפשר לעשות תהילה וכסף במפעל של 13 משחקים.ֿ

אוריאל- כל יום אני מקלל את אלוהים שלא עשה אותי איטלקי.

ארז – שכחת שהם איבדו את מנהיג ההגנה, המנהיגות והנסיון של ג'ררד פיקה.

יאריץ' – אחת העונות החלשות בכדורגל האירופי. אין שאלה. אבל לפחות באיטליה וספרד יש לחולשה הזו תוצאות חיוביות.

birdman 19 במאי 2008

בגלל שערים כאלה אנחנו מדליקים את הטלוויזיה.

יפתח 19 במאי 2008

יאריץ'-קלוז' כבר בכלל לא קטנה. היא עשירה מאוד ויש טענות נגדה שהיא קנתה משחקים בדרך לאליפות.

rondi 19 במאי 2008

גלן: כנראה שכמו כל מי שהוא לא אוהד סלטיקס אמיתי פספסת משהו הלילה..

עם כל הכבוד לגארנט ואלן, ויש המון כבוד כמובן, הם לעולם לא ייצגו את הסלטיקס פרייד כפי שפירס יכול בהווה ואולי רונדו יוכל בעתיד.

הסלטיקס הגיעו לפלייאוף השנה עם אפס! נסיון!!! כאשר ההייפ מסמן את גארנט כמנהיג לאורך כל העונה. גארנט אדיר אבל לא יוביל את הסלטיקס לאליפות. הקהל המדהים בבוסטון משך בכוח את קילומטראז' נסיון הפוסטסיזון של הקבוצה, ואתמול התהפכו היוצרות.

לסידרה מול הפיסטונס ריי אלן מגיע עם דף חדש, כשהוא יודע שנטל ההתקפה לא חייב להיות עליו…

גארנט, בדיוק כפי ששיחק הלילה, יעשה הכל מהכל בדיוק איפה ומתי שצריך…

ופירס, כפי ששיחק לאורך רוב החצי השני של העונה, ינצח על ההתקפה.

תחזית: סלטיקס ב-6

ד"ר א. 19 במאי 2008

תומר –
אפשר לגנוב אליפות בשקט גם בלי פרקר. הרי בשביל זה סידרנו לנו את הפיינל-פור.

Glen 19 במאי 2008

Rondi: beside living next to Detroit, I don't have any good reason for my guess. We missed the Celtics, that's for sure. But seeing it in TV this is still not the real Garden.

פילוסוף רדום 19 במאי 2008

קודם כל לנו יש MVP , מאמן מנוסה מאוד וצוות מסייע מקום שני בטיבו אודום פישר ראדמנוביץ' וולטון. (כמובן שSA הם הראשונים) אנחנו הכי רעבים לאליפות כי אצלנו כולם צריכים להוכיח – אצל הסלטיק מצפים רק מגארנט. אני צופה לייקרס ב 7.

החלק הכי טוב בסרט הבריחה לניצחון, הוא שלפני המשחק שוברים לשוער הראשון את היד אחרי ששיפשפו אותה בתפו"א כדי שסילבסטר יוכל לתפוס את מקומו…(וזה אני לא זוכר למה)

אביעד 19 במאי 2008

רונדי, הסלטיקס אכן זקוקים לריי אלן. ואתמול פול פירס הדגים מהי Celtics pride.
אבל היה עוד מישהו על המגרש שנתן הדגמה דומה, ואני לא מדבר על לברון.
בקיץ הסלטיקס נתנו את וולי שצ'רביאק, דלונטה ווסט והבחירה החמישית בדראפט (ג'ף גרין) תמורת ריי אלן. בעונה הרגילה זה נראה כמו טרייד נהדר עבור 2 הקבוצות.
אבל בפלייאוף הזה? עד עכשיו ריי אלן לא הופיע. ופתאום דלונטה ווסט הראה שאולי הטרייד הזה לא כזה טוב לסלטיקס. דלונטה ווסט הראה מהי גאווה אתמול, למרות השלשה האחרונה שפספס. אולי, רק אולי, הסלטיקס עם שצ'רביאק, גרין ובמיוחד ווסט היו טובים יותר מאשר עם ריי אלן.

יוני 19 במאי 2008

רונדי, ברור שנטל ההתקפה לא על אלן, הם כבר מזמן לא טריו. לדעתי דטרויט פשוט עדיפים על הסלטיקס, במיוחד עם השמירה של פרינס (שחקן ההגנה של הפלייאוף לפי ESPN) על פירס והמאסה של דטרויט בצבע. אם בילאפס בריא, דטרויט יקחו משחק אחד בבוסטון.
אני מדבר מתוך אדי ההשפעה של דקות הסיום מהניצחון בשנת 90 בפורטלנד במשחק האחרון שראיתי אתמול בערב. לצערי, הלייקרס טובים גם מהפיסטונס. ויש להם את בראיינט…

Comments closed