התיקו עם ווסט-האם. משחק מעניין

בערך המקסימום שאפשר לצפות לו כרגע

היה משחק מאד טוב ומעניין בו מנצ׳סטר יונייטד תקפה יותר ויזמה יותר, ויריבתה שהיא כרגע טובה יותר הייתה חדה יותר. כדור העונשין של פאייט היה כמובן גאונות. יותר ממשחק כזה אין לאוהדי יונייטד מה לצפות כרגע.

לפני המשחק התפתח פה דיון מסויים לגבי הרכב נבחרת גרמניה ביורו הקרוב. והיו מי שציינו שיש שחקנים בכושר טוב יותר משוויינטייגר. ואני דווקא לא אתייחס לשאלה איך שחקנים כאלו היו נראים במנצ׳סטר יונייטד העכשווית.

זוהי אי ההבנה של מהות השחקן הזה. גם אם לא ברור כמה הוא עוד יועיל ליונייטד בשלב זה של הקריירה. שוויינשטייגר הוא לא מי שמבין את ההוראות או משתלב מצויין. הוא מי שמבין מתי ההוראות הן בולשיט ואיך הקבוצה צריכה לשחק. ייתכן המגע שלו עם השוער היה צריך לפסילת שער השוויון – אבל הוא גם שחקן שמבין מתי כנראה לא תהיה שריקה. יש דבר כזה ״חושי משחק״ והגרמנים טובים מאד בלהבין זאת.

לגבי שירותו את מנצ׳סטר יונייטד, שוויינשטייגר הוא איש של ואן חא. אבל היום הוא קצת היה הפתרון לואן חאל.

ולפני המשחק:

United-vs-West

ואן חאל אומר שהוא חושב שהוא עושה ״עבודה טובה״.וכמובן שיש לנו סערה נוספת כי הוא עושה עבודה לא טובה. מה, הוא לא יודע שהקבוצה לא טובה? הוא לא מרגיש שהוא נכשל? הוא מטומטם? הוא חושב שכולם מטומטמים?

אני חושב שלא. הוא יודע שהוא נכשל והוא גם יודע שהוא יפוטר יום לאחר סיום העונה. הוא פשוט מחכה כבר שיחלפו החודשיים הללו. אבל בינתיים הוא תקוע עם אישיותו הלעומתית והצורך שלו לפתוח כל תשובה במסיבת עיתונאים באי-הסכמה עם נקודת המוצא. זעף תמידי וחסר חן כשהוא מצליח הוא מצחיק וכשהוא לא מצליח הוא לא מצחיק.

*

ווסט-האם עם סיכוי סביר בהחלט להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה, ואפילו המקום האוטומטי (2-3) לא מחוץ להישג יד. ואם לסטר היא סיפור בלתי אפשרי שקשה מאד להאמין שאיננו חד פעמי, במקרה של ווסט-האם הסיפור שונה לחלוטין.

הקבוצה עוברת בשנה הבאה לאיצטדיון האולימפי ובניגוד לחששות שתשחק מול איצטדיון חצי ריק, מסתבר שהיא מכרה די בקלות את המנויים ועכשיו בגלל מבררת את במקום להקטין את האיצטדיון ל-54000 מקומות, אפשר למכור 60000 כרטיסים שם. היא קבוצה לונדונית, דווקא יש לה מסורת מפוארת, יש לה אזורים ענקיים במזרח לונדון לבנות בסיס אהדה ואפילו למצוא בו שחקנים – כפי שתמיד מצאה. את סלבה ביליץ׳ ראיתי מקרוב עובד עם נבחרת קרואטיה. מבחינת התלהבות ומוטיבציה זה מאמן למועדון לעשור.

הקבוצה הזו היא בהחלט מאלו שעם כספי השידורים – השמיים הם הגבול מבחינתה.

*

אבל זה בכלל משחק גביע – ואם לא נס נגד ליברפול הסיכוי היחיד של ואן חאל לסיים עם תואר. יונייטד מדי פעם משחקת סביר, מדי פעם איום, וקשה לראות איזו דרך קונסיסטנטית לשפר את המצב הזה.

אישית הייתי מנסה את שוויינשטייגר ואסביר לכם למה: די ברור לי שבעוד שלושה חודשים באליפות אירופה הוא ייראה מעולה!

הצטלבות של הגרפים
4 דקות - רוג'ר באניסטר וג'ון לנדי

74 Comments

אבי 13 במרץ 2016

בטוח לא התכוונת לשש מאות אלף כרטיסים.

אריק 13 במרץ 2016

העובדה שקלופ וביליץ הנחילו לקבוצות שלהם דרך בשליש זמן מהתהליך המפורסם של מאמן העבר וגנב הדעת של יונייטד, רק מראה כמה אומלל היה המינוי הדפוק הזה.
מילא פוטצ'יניו שהגיע באותו זמן, הוא התחיל ביחד עם ון חאל וכמובן הצליח הרבה יותר, כי ב-2014-16 הוא רלבנטי, ולא על חי על יח"צ ותהילת עבר רחוק.
העובדה שווסטהאם יודעת איך היא רוצה לשחק ושליברפול לוחצת כמו דורטמונד נותנת תקווה למועדונים האלו. יונייטד שוב תצטרך בקיץ לחשב מסלול מחדש, כשההגה נמצא בידיים של מישהו שעד בגרותו המאוחרת בטח כלל לא ידע מה הם חוקי הכדורגל העתיד נראה רע.
בכל מקרה מסע הפרידה הלא מרגש של יונייטד מהתארים צפוי להימשך היום ולהגיע לשיאו ביום חמישי. מה שנותן תקווה קלה שאולי מיום שישי לא נאלץ לשמוע ולראות יותר את הפוץ חסר החן שהורג את כל מה שיונייטד ייצגה בעשורים האחרונים, רק כדי להראות שהוא הכי חכם.
אגב יצא די אהבל מהנסיון לכפות את דרכו על קבוצה שהיא המוחלט, כנראה שהוא לא הכי חכם, אולי בעצם, כנראה שהוא לא כזה חכם נקודה. אבל שפילד יונייטד לא סיכנה את השער.

מתן גילור 13 במרץ 2016

אולי מול הקטנות כי הוא מניע כדור יותא טוב מחדירה. בכל מקרה זה יהיה על סמך העבר בלבד. היום אין ללב שום סיבה לא לפתוח בקישור עם חדירה+גונדוגאן+קרוס.

דורפן 13 במרץ 2016

לחלוטין לא צורת החשיבה של נבחרת גרמניה. כשהם מחליטים על קפטן הם יודעים מה הם עושים. שוויינשטייגר – וראינו את זה במונדיאל – יכול לתקן הוראות מוטעות של המאמן במגרש. האמת הוא שאולי יונייטד צריכה למנות אותו למנג׳ר…

אדם 13 במרץ 2016

אני מניח שללב יהיו מספיק סיבות להחליט לפי האימונים בהנחה שהוא יזמן את שוויני. מה שכן, ההנחה הסבירה היא שגם שם כנראה שחדירה יהיה עדיף עליו.

אריק 13 במרץ 2016

אם גרמניה תשחק עם חדירה או שוויני ליד גונדוגאן היא תעוף מהר לדעתי. יש שחקנים טובים יותר בליגה הגרמנית. אני בכלל לא בטוח ששוויני יוזמן אחרי העונה הזאת. מצד שני פודולסקי…

מתן גילור 13 במרץ 2016

סמי חדירה שחקן הרכב של אחת הקבוצות הכי טובות בעולם (טופ 10 בטוח). כנראה שיש לזה סיבה.

שי 13 במרץ 2016

במונדיאל חדירה היה מעולה – מעבר לרמה שלו בעונה לפני כן. הוא בטח יקבל מלב צ'אנס לשחזר.

היסטוריון ששל ספורט 14 במרץ 2016

אדם ובמיוחד אריק אינכם מכירים את לאו.
אם לאו שמר אמונים לפודולסקי ולקלוזה אחרי עונות קשות מאד ולמרות שהיו אלטרנטיבות ראויות יותר לכאורה.
אז לבטח שוויישי יהיה בסגל ביורו.

אחד 13 במרץ 2016

בוא נראה קודם אם גונדוגאן מגיע ליורו כשיר לשחק. הבנאדם עקבי – הצליח להחמיץ כל טורניר נבחרות שהתקיים עד עתה.

טיפה סרוחה 13 במרץ 2016

סמי חדירה אחד הבלופים הגדולים של הכדורגל כמו עוד הרבה שחקנים בעמדת הקישור האחורי-בכלל קישור אחורי זאת העמדה עם הכי הרבה פלופים בכדורגל.סליחה שאני בוטה אבל מי שחושב שחדירה טופ 10 בעמדה שלו לא מבין כדורגל בשיט מבחינתי.ומתן-הבנתי שהתכוונת לקבוצה טופ 10 אבל עדיין. או שאני חסר מושג,אבל אני מתחבר יותר לאופציה הראשונה :)

מתן גילור 13 במרץ 2016

אני מניח שאתה מבין שזה לא ממש עוזר ללב שטורה יותר טוב מחדירה.

ניק 13 במרץ 2016

גם בריאל חשבו פעם ככה… שיחררו את רדונדו ומקללה.
ובאמת הצליח להם – לא עברו את שמינית הגמר באלופות 7 שנים!

אדם 13 במרץ 2016

בדיוק (אבל בשקט, שלא יחשבו שאתה לא מבין בשיט)…

טיפה סרוחה 14 במרץ 2016

מתן,אני מניח שהתכוונת ליאיא,הבעייה היא שגם אחיו קולו כנראה טוב מחדירה אם מסיטים אתו לקישור האחורי
ניק ואדם-מי דיבר על רדונדו ומקללה?בגלל שגם שניהם שוחררו מריאל זה הופך ל-וטו שכל קשר אחורי שמשוחרר משם הוא שחקן גדול?

אחד מהעם 14 במרץ 2016

כן, באמת מעניין מה עם יראמנדי…

נובלס כחול 13 במרץ 2016

הקטע עם ואן חאל העונה , הוא שכשכופים עליו הרכב (בגלל פציעות) ההרכב הזה משחק לפי הפילוסופיה של יונייטד. וכשכולם חוזרים מפציעות אז הפילוסופיה של ואן חאל ,חוזרת לשעמם אותנו.

אני לא זוכר מי אמר את זה (דורפן או סקולס) , אבל לקהל של יונייטד יש יותר סיבולת להפסדים כשאת ההרכב בונים מצעירים עם כדורגל מלא תשוקה. מאשר פילוסופיה משעממם עם שחקנים מבוגרים.

אני מקווה שואן חאל יצליח איכשהו לשלב בין החוצפנות של דיפאי לחוכמה של מארסיאל והתעוזה של לינגארד , זה מה שעובד כרגע לנו בקבוצה.

נ.ב- שניידרלין צריך להצטרף לרשימה המורכבת מדה חיא וסמולינג. כל דקה שיונייטד משחקן הוא צריך להיות על המגרש.את הגובה של פילאייני והנסיון של קאריק ואן חאל יכול לדחוף ל***

יוסי מזרחי 13 במרץ 2016

נובלס. "כופים עליו" זו האמירה הכי מנותקת שאפשר, בלי לכעוס.
גם גל הפציעות אומר משהו על ההכנה הצוות הרפואי והאימונים אבל נעזוב את זה.
כמות הפציעות מקשה מאוד אבל אי אפשר למצא שום דבר המשכי בשום פעולה שלו ובשום תחום לכן האמירה שלך לא מציאותית.
אילו היתה מדיניות ועקביות בשילוב צעירים אז היה קשה פחות לסבול את מה שקורה בקבוצה ומסביב. היה קל להכיל הפסדים כי היה אופק ברור.
אין כלום איתו חוץ מחרפה מתמשכת. הביתה ובבושת פנים.

נובלס כחול 13 במרץ 2016

מסתבר שאת פילאיני הוא החליף ,כדי לתת לו לנוח למשחק מול ליברפול!
אני מתחיל לחשוש שפילאיני עושה לואן חאל את מה בנזמה עשה לוולבואינה.

אכן חרפה מתמשכת.

אנדר 14 במרץ 2016

סקולס מי אמר את זה דורפן או אתה?

מאיר (חדש בשכונה) 14 במרץ 2016

+++

בני תבורי 13 במרץ 2016

לדעתי צ'אן הולך להפוך את שוויני – שחקן מאוד מאוד אהוב עלי, ובוודאי את חדירה, להיסטוריה בתפקיד הזה תוך שנתיים.

מתן גילור 13 במרץ 2016

בנבחרת, עד כה, ככל הנראה בעקבות הפציעות של הובדס ושמלצר, הוא פתח בעמדת המגן השמאלי. באמת מעניין איך ישתלב בקישור הגרמני. הסגנון של לב (פוזשן) רחוק מאד מהסגנון של קלופ, והקישור האחורי זה כנראה החלק במערך שמושפע יותר מכולם מההבדלים.

no propaganda 13 במרץ 2016

שוויני כבר נכנס להיסטוריה בלי קשר לצ'אן :)

יוסי מזרחי 13 במרץ 2016

אני מסכים גם על רקע העובדה שהוא צעיר עם עתיד והם מבוגרים עם הווה בלבד.

אמיתי 13 במרץ 2016

מעייף לאללה הואן חאל הזה..פשוט לדפוק את הראש בקיר..בקיצור מכחיש מציאות.
שורה תחתונה שלי: צעירים פלוס קצת שוויני וקאריק על חשבון אפשרות קלושה לתואר.
ציפור אחת ביד (נגיד) מאשר גביע על עץ שאין סיכוי לטפס עליו

אמיר המקורי 13 במרץ 2016

מה שראינו באנפילד ביום חמישי היה עוד יום עבודה רגיל של שחקני היונייטד,שום דבר לא הפתיע,לא ניתן לדעת ביום נתון כמה גרוע היא מסוגלת לשחק.
האמת שבאנפילד נשברו שיאי חידלון,נגד הקטנות עוד התרגלנו לתצוגות חלשות אבל מול הגדולות/היריבות הוותיקות עוד ראינו מאמץ ומשחקים טובים יחסית כך שיום חמישי היה עוד יום מכונן של היונייטד החדשה.
כן זו היונייטד החדשה,חדשה של הגאון ההולנדי שאני ואפסי עוד הוא משפט המתאים ל DNA של האישיות הבעייתית שלו,בנאדם שלא מפנים ביקורת ולא לומד מטעויות,בנאדם שבה לשנות משהו מוצלח ביותר שעבד 20 שנה,איך אמר סקולסי,לא צריך לשנות 20 שנה של פילוסופיית משחק שהצליחה בגדול.
מילא הרצון לשנות,ניתן עדיין להבין שיש לו דרך משלו שליוותה אותו כל חייו,אבל,רק חמור אינו לומד מטעויות והיו לא רבות וגם זמן רב לבוא וולומר טעיתי הגיע הזמן לשנות ולחזור למה שהצליח בעבר.
דוגמאות לא חסרות,אפשר רק לציין כמה מהטעויות,משחק המסירות המוגזם שרובו לצדדים ואחורה,ההתעקשות על בלינד כבלם,ההתעקשות לשחק עם קשרים שאינם מסוגלים לבנות משחק כדוגמת שניידרליין ופלאיני בחמישי האחרון באנפילד,מישהו רואה את שני אלה מצליחים לקבל חולצת הרכב בגדולות של היבשת..? איפה הם ושאר הקשרים כשוויני,הררה לעומת הקשרים האגדתיים שהיו לנו סקולסי,גיגסי,בקס וקינו,איך הגיע המועדון הזה לשבר כל כך גדול בעמדה שהיתה החזקה ביותר שלו בכל שנות הפרמייר?!
כמובן שלא רק ההולנדי אשם,חומר השחקנים הקיים אינו מספיק טוב למאבק על תארים באנגליה או ביבשת,היונייטד נכשלו בשלוש העונות האחרונות במשימה הכי חשובה שהייתה להם המעבר מעידן פרגוסון לעידן חדש,הכישלון הוא בקצה הפירמידה שם מתקבלות החלטות,האשמים המרכזיים הם הבעלים משפחת גלייזר שנתנה את המושכות בידיי אנשי כספים שלא הבינו וגם לא מבינים היום מהי קבוצת כדורגל ומי צריך לקבוע בה את המדיניות.
כל עוד לא יבוצע זעזוע אמיתי במשרדי ההנהלה הבכירה,כל עוד לא ימונו אנשי מקצוע ראויים היונייטד תמשיך לדשדש ולא יעזרו גם הרי המזומנים שכביכול נמצאים ברשות המועדון,כבר ראינו את ההבדל בין ניהול נכון(+כסף)לבין כסף בלבד,הדוגמאות הטובות הן באיירן,יובנטוס,בארסה והדוגמה הרעה היא ריאל מדריד.
לפני כשנתיים ויותר באמצע העונה הראשונה של מויס כתבתי כאן בבלוג שאם היונייטד לא ייזהרו הם ימצאו את עצמם במצב של ליברפול שאיבדה את הדרך וסוגרת עשרים שנה של דשדוד מתמשך,לצערי זה לא רחוק מהמציאות,3 שנים יכול להפוך במהירות לשש ויותר ומשם הדרך לחזרה תהחיה קשה הרבה יותר.
צריך לחשב מסלול מחדש עכשיו! אולי תריך להחזיר את דור הנפילים לעמדות ניהול בדירקטוריון הארגון,בקס,נוויל,סקולסי יכולים לתרום המון,בשטח למטה צריך איש מקצוע אם אישיות שמחה שיודעת לקנות את לב השחקנים,מישהו כאן אמר ביליץ?!

ניינר / ווריור 13 במרץ 2016

ההגמונייה בלונדון עוברת מצ'לסי וארסנל לספרס ו-ווסטהאם. אצטדיוני על חדישים של 60,000 +, מאמנים צעירים וסופר מוכשרים, סגלים טובים ועכשו אם גם ווסטהאם תשתחל לליגת האלופות התהליך יושלם הרבה יותר מהר.

סימנטוב 13 במרץ 2016

time will tell לא בטוח שיצליחו לשמור על הסגל

אריק 13 במרץ 2016

שכחת את ווטפורד…
לגבי ארסנל – אולי. צלסי יחזרו מהר מאוד למעלה עם הכסף של העם הרוסי.

ניינר / ווריור 13 במרץ 2016

לגבי צ'לסי, הקבוצה בחרבאנה גמורה וצריכה בנייה מחדש. לא בטוח שרומן יפתח את הכיס ובכל מקרה זה יהיה תהליך לא קצר. לגבי ארסנל, כל עוד וונגר שם אני רגוע

אביאל 13 במרץ 2016

ניינר אם רומן היה מקבל דולר על כל פעם שתהו אם הוא יפתח את הכיס הוא לא היה צריך להשקיע יותר מחשבון הבנק שלו.

הפלפלון 13 במרץ 2016

זה מדהים כמה שמונה (?) חודשים יכולים לעשות לזיכרון של אנשים.
לצ׳לסי יש כסף, והרבה. הם יישארו בטופ. וגם תכנון לאצטדיון חדש.
ארסנל זה ארסנל. חבורה של חסרי אופי, אבל זה ככה מאז 2006, ושום קבוצה לא גנבה לה את המקום בטופ. לא הטרנד של טוטנהאם של בייל ומודריץ׳, לא הטרנד של פולהאם, ולא שום טרנד מחוץ ללונדון (אברטון של ה6 שנים האחרונות, ליברפול של טורס, של סוארז, אסון וילה של יאנג נחשבים?)
סביר להניח שווסטהאם וטוטנהאם לא יחליפו מקומות עם ארסנל וצ׳לסי. ארסנל מבוססת, יש לה אצטדיון מדהים, כסף, תכנית (לשמירה על להיות בינונית-פלוס, אבל תכנית), וכל הזמן יש לה סגל מאוזן מבחינת גילאים, והיא לא תזוז. צ׳לסי צריכה רענון. והיא תשיג אותו. אם לא פוגבה, אז עדיין מישהו בטופ.
ווסטהאם כנראה תאבד את פאייה, וביליץ׳ יכול לרצות לקבוצת טופ (אם היא תרצה אותו). טרנד. טוטנהאם זה סיפור אחר, אבל ראינו אותם מתקפלים מהר מתכנית טובה ותוקעים לעצמם מקלות בגלגלים מספיק פעמים.

סימנטוב 13 במרץ 2016

נו טוב גם זה משהו. עוד ילד על הספסל, רושון וויליימס בלם בן 17. שכבר בהספיק לשבור את השיא האנגלי לנוער בריצת 100מ' (;10.99 שניות)
https://www.youtube.com/watch?v=OKQiexQM_cY

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

אני לא כל כך סובל מההפסדים, אבל סובל קשות מחוסר רצון, חוסר יכולת והעובדה הפשוטה ששכחנו לשחק כדורגל. ציוות השחקנים נוראי, פליאני אנטי כדורגל של יונייטד, נראה שצריך לחכות עד שנקבל מאמן חשד, זה יכול לקחת עוד שנה..??!!

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

חדש….

Selby 13 במרץ 2016

אחרי 12 שנים זה הסיכוי הכי טוב שלנו לזכות בגביע, הגרלה פתוחה על מגש של כסף. אין לי ספק שגם את ההזדמנות הזאת חדל האישים ימצא דרך להרוס, ככל הנראה כבר היום.

ניק 13 במרץ 2016

בהחלט הזדמנות חד פעמית… ווטפורד, אברטון וקריסטל פלאס.. חלילה לנו לזלזל באחת מהן, אבל עדיין

אמיתי 13 במרץ 2016

נניח שאנו מתקדמים בגביע אפילו עד כדי זכייה תוך כדורגל מזוויע הרכבים הזויים
ומסיבות עיתונאים של ואן חאל…אתם תהנו מהתהליך הזה?
אגב העלהת ציפיות היא אם כל האכזבות..

אריק 13 במרץ 2016

אחרי שחלפנו על הענקיות דרבי שרוסברי ושפילד יונייטד נשארו רק הנמושות.
ובשיא הרצינות מהחמש שנשארו יונייטד ממש לא פייבוריטית

אמיתי 13 במרץ 2016

לא יודע איך לאכול את פלאייני…פשוט אנומליה..בכל מקום במיגרש אבל עדיין טמבל

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

לא שחקן של יונייטד, ממש ברור. אין לנו מרכז שדה כרגע, גם לא על הספסל

אמיתי 13 במרץ 2016

העניין הוא שיש לו נתונים ייחודיים והוא באמת מנסה..אבל הוא כמו תאונה
שעומדת לקרות

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

גם אני יכול לנסות אבל לא ב11 של יונייטד, גם הוא לא!

סימנטוב 13 במרץ 2016

"225 minutes of #MUFC football, one shot saved."

Selby 13 במרץ 2016

אם גם עכשיו הוא לא מפוטר סימן שהוא מחזיק בקלטת סקס של אד וודוורד, משהו בסגנון הקלטת שסול גודמן צילם בעונה החדשה(עם העוגות).

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

עד הקיץ לפחות אולי עד קיץ 2017

Selby 13 במרץ 2016

בכל פעם שמגיעים לכזאת צומת שבו אתה אומר לעצמך "די, מזה הוא כבר לא יוכל לייצר איזה ספין, מזה הוא לא יצא" יש לו יכולת פנומנלית לדחות את הקץ בעוד שבוע ועוד שבוע של סבל וזה לא נגמר, כמו סיוט סוריאליסטי.

יעקב 13 במרץ 2016

הסטטיסטיקה נשמרת. משחקים עם פלאיני מנצחים 30 אחוז.
משחקים בלי פלאיני מנצחים 65 אחוז.

cookie-monster 14 במרץ 2016

וואו

אריק 13 במרץ 2016

החלטה נכונה של השופט.
הפאול נפסל כי שוויני היה בנבדל, ולכן המהלך היה צריך להמשיך

תומר ש 13 במרץ 2016

פאייה היה צריך לקבל שלושה צהובים עוד לפני שכבש את השער

אריאל גרייזס 13 במרץ 2016

יש דיסוננס במה שאתה אומר על שווינשטייגר – אם הוא ישחק עכשיו, הוא יהיה שחוק ליורו בקיץ. הדרך היחידה שבה הוא יהיה מעולה בקיץ זה אם הוא לא ישחק עכשיו..

אמיתי 13 במרץ 2016

נראה לי הנקודה שלו היא ששוויני שחוק ככה או ככה.. אבל ניסיון יש.. לדעתי הוא לא בהרכב גרמניה

אריק 13 במרץ 2016

רונן, מצטער להחמיא לשחקן שמרמה שהוא בעל נסיון זה אפעס לא מתיישר לי עם הקו שאתה מציג פה בדרך כלל. אם זה היה קוסטה או סוארס חלילה היו כולם קופצים ונזעקים. תכלס, גם לא חכם במיוחד הייתי בטוח בחי שזה פאול וצהוב ולא הבנתי איך הקוון והשופט זרמו עם זה

ניק 13 במרץ 2016

לגבי התגובות האפוקליפטיות לגבי הסגל של הקבוצה (היו הרבה כאלה ב2 המשחקים האחרונים ומתי לא בעצם),
אם לסטר הצליחה עם סגל די זהה להגיע מהמקום האחרון למקום הראשון בתוך פחות משנה, אין שום מניעה שגם הסגל הזה לא יוציא מעצמו דברים טובים בעונה הבאה. כמובן שאם חיזוקים פה ושם.. וכמובן שאם מאמן אחר כי לזה הם כבר לא מגיבים..
ולא, אני לא חושב שהוא איש האתמול וכל הבלה בלה שהולכת עליו, פשוט כשזה לא הולך זה לא הולך, ע"ע מוריניו

אמיתי 13 במרץ 2016

מסכים מאד בסהכ. אבל צריך להודות שהעונה הזאת פשוט מוזרה ולכולם יש חלק גדול בזה. גם לשחקנים ובחלק מהמישחקים בייחוד להם

ניק 13 במרץ 2016

נכון.. ברוב המקרים אני מאשים אותם הרבה יותר מאת ואן חל על חוסר האכפתיות שלהם… אבל בגלל שמדובר בקבוצה מאוד צעירה זה משהוא שמתקבל ונוצר מצב שעם ואן חל זה פשוט תקוע וכלום כבר לא יעזור פה… אבל גם הרכש שהוא עשה וגם הצעירים שקידם (בטעות או בכוונה) עוד יעזרו לנו הרבה שנים

אריק 13 במרץ 2016

הצעירים ששיחקו לא היו אמורים לשחק אלמלא הפציעות ו… הרכישות הגרועות או הבינוניות שנעשו, הצעירים לא היו משחקים ובודאי שלא היו נראים יותר טוב מהרכש.
פ.סקולס.

יוסי מזרחי 13 במרץ 2016

זה מזכיר לי אמנם בכוון ההפוך איך עם אותו סגל, אחרי אליפות קיבלנו עונה כמו של מוייז.
מה ניתן ללמוד? שמשנה לשנה,יש תנודות מהותיות ביכולות של שחקנים והדבר היחיד שנשאר יציב, זה השמות שלהם. וכן, עוד ענין אחד קטן.
דמות המאמן שמעבר לצד המקצועי, שהוא עצמו לב הענין.
יכול להיות, שמאמן אחר יוציא מהסגל הזה פי שניים. אני אישית לא מאמין אבל זה נראה בעתיד. הבעיה עם ואן חאל היא שבשנתיים האחרונות הוא ניסה שיטות ותפיסות עולם שונות, ורק לא כדורגל פשוט. פעם עם שלושה בלמים במשך יותר מחצי עונה עד שלא נשאר מה ואיך לתקן ואח"כ עם "פוזישן". נחזיק בכדור עד שכולם ימותו משיעמום, נבעט שני כדורים לכוון השער פעם בשבועיים ופה ושם מישהו יגנוב גול.
בשתי התקופות הוא נשאר או השאיר את הקבוצה בלי כלים מתאימים. שלושה בלמים זו שיטה שבה אתה צריך לפחות שניים מהם כמובילי כדור ומה היה לנו אנחנו זוכרים. בפוזישן, אתה צריך שחקניםשיוכלו להביא לביטוי את השליטה בכדור לכדי מצבים לחלוצים. כאן הוא השאיר אותנו (גם) בלי חלוצים ומה לעשות שהבנוניות של וולבק וציצריטו מושכת את הקבוצות שלהם קדימה.
אפשר לטחון ולהתווכח ואולי לשכנע,אבל צריך שיהיה בסיס כלשהו ומכל האפשרויות אין בסיס למצב שבו "כולם אשמים" והוא אחד מכולם.
ואן חאל הוא כשלון כמעט ללא השוואה. מילא שלא הולך, מילא ששחקנים נפצעים, אבל משהו חיובי,שיטה ודבקות בה, שמחת חיים אצל השחקנים ,משהו. אין כלום ומה שהיה נשאר לו אילו היה קורא את הנכתב באתר הזה, היו התרוצים שאתה מעלה.

ניק 13 במרץ 2016

קודם כל לכבוד הוא לי אם ואן חל היה מצטט אותי. כן הוא נכשל אצלנו (אפשר להתווכח על מידת הכשלון) אבל אני מסרב למחוק את כל ההישגים הגדולים שלו בקריירה. מצטער אבל הוא שכח על כדורגל מה ששנינו לא נלמד גם עוד 100 שנה. בסופו של יום הוא יזכר כמאמן ענק.
עכשיו לא יודע על איזה תירוצים אתה מדבר.. ההתייחסות שלי הייתה לסגל… גם ברכש הבינוני שלו יש שחקנים כמו מרשיאל,שנדרלין ובלינד שלדעתי יתנו עוד הרבה לקבוצה (בלינד לא כשחקן הרכב, אלא כשחקן סגל וככזה הוא נכס אדיר)… וגם הצעירים שהוא העלה בטעות כמו וארלה,גקסון ורושפורד יתנו את שלהם….

יוסי מזרחי 13 במרץ 2016

ועדיין, לא סתרת מילה אחת מדברי.
ובאשר למה שהוא יודע, שאני לא אלמד עוד מאה שנים, אז מעבר לעלבון (….) זה רק מחמיר את כשלונו.
למד ויודע כל כך הרבה וכשהגיע לפסגת הפסגות וקיבל כסף כמו חול ושנה ראשונה בלי ציפיות ולחצים ולזה הוא הגיע??! עמוד תליה מטאפורי ,זה מה שמיע לו.
ואל תתרגש מהצעירים. הוא לא ידע על קיומם בדיוק כמו שנינו, ולגורל יש דרכים משלו כך שמה שאנחנו קוראים "הצעירים" יכול להיות שיצליחו אבל בלי שום חתימה שלו על יכולת של מי מהם.

Danny - Long Island 13 במרץ 2016

הצעירים נראים טוב, אין לנו קישור מרכזי בכלל, איטיות נוראית ושקיפות. צריך שינוי. עד אז אייעץ לכולם לסבול בשקט ובסבלנות, מה הסיכוי שזה ישתנה ביום חמישי?

ניק 13 במרץ 2016

אין לי מה לסתור אותך.. אני לרגע לא אומר שהוא לא נכשל.. אמנם אתה מציג את זה כאילו אנחנו תכף יורדים ליגה, אבל בשורה התחתונה אני איתך…
ושוב – לא דיברתי על ואן חל, אלא על הסגל שהוא משאיר. והוא הרבה פחות גרוע ממה שמציגים אותו.

אמיתי 13 במרץ 2016

שוב מסכים איתך. צריך לנשום עמוק ולא לאבד את הראש ברגעים קשים אלה. עוד יבואו ימים טובים

גיל 13 במרץ 2016

לא חושב שהיה כאן משהו מכוון ממש מצד שוויני ובכל מקרה, היו הרבה החלטות מוזרות של השופט במשחק הזה. אני חושב שמנצ'סטר דווקא עם פוטנציאל התקפי גדול אבל הבעייה היא בעיקר בהגנה. זה חור אחד גדול ודה חייאה הוא הילד ששם את האצבע בסכר אבל מי יודע עד מתי.

אריק 13 במרץ 2016

הוא השתמש שוב ב"אנחנו עדיין בשלושה מפעלים".
כמה גנב דעת טדם חכול להיות.
במפעל אחד היה צריך רק להופיע. גם אסטוןמוילבה נמצאת בו עדיין. עם סיכוי דומה לתואר
במפעל השני יונייטד עברה שלוש קבוצות מליגות נמוכות וגם זה כשאחת מהן בבית זה היה מפנדל בדקה ה-95, וכרגע איבדה את הביתיות.
המפעל השלישי… היא בעצם עפה מבית קל באלופות, ואז הפסידה לקבוצה דנית לפני שנחלצה רק כדי להרמס כאסקופה נרמסת מול ליברפול.
הבן אדם שם את אברם בכיס הקטן. חרפה.

אמיתי 13 במרץ 2016

לטעמי היציאה שלו על זה שהצעירים מצליחים כי הם מקשבים לו. בשונה מהותיקים שעדיין משחקים ״כמו פעם״ היא הדובדבן.. ככ עקום מככ הרבה כיוונים

נדב ליטבק 13 במרץ 2016

כבר פעם שנייה (למיטב זכרוני) שאתה כותב את זה על שווינשטייגר, ואשמח לדעת איך ועל סמך מה הגעת למסקנה. בלי ציניות…

z 14 במרץ 2016

ב 94% ממשחקים בליגה שבהם שווינשטייגר לקח חלק – יונייטד לא הפסידה

z 14 במרץ 2016

סליחה 88%

יאיר אלון 14 במרץ 2016

יונייטד אמורה לנצח ולא רק להפסיד.
הבחור לא מספק את הסחורה, הוא משחק מעט מדי וכשהוא משחק אנחנו לרוב לא רואים יונייטד אחרת. ציפינו ממנו להרבה יותר.

יאיר אלון 14 במרץ 2016

ולא רק לא להפסיד*

Comments closed