הניצחון על אסטון וילה

איומים ונוראים ברחבה

אנשי המשחק שלי הם 1400 אוהדי אסטון וילה שנסעו לאולד טראפורד כדי לראות את קבוצתם יורדת בוודאות. אם הבנתי נכון את השדר, באסטון וילה צפויים פיטורים של עובדים פשוטים בגלל הירידה. זה כשהקבוצה עדיין תקבל בערך 40 מליון פאונד ״מענק מצנח״. זו תמונה של החיים במערב והסיבה שאנחנו צריכים שינויים פוליטים-חברתיים מעמיקים.

1400 האוהדים הללו קיבלו מקבוצתם יכולת אפס ואני לא הולך לשבח את יונייטד על כך שהייתה צריכה לנצח 0-4. האימפוטנטיות של ההתקפה מזעזעת.

חוץ מראשפורד ברוב המשחק. הצורה בה האט כדי ליצור לעצמו קצת שטח, ואז לזהות שוער ״עיוור״ כדי להשחיל כדור פשוט, חשובה לא פחות מהפירוטכניקה שהראה בשער בווסט-האם. כשמרשיאל נכנס הוא הכין לדפאי כדור לשער בטוח כי הוא האחד שמצליח לשחק לעומק. והעובדה שהשניים הללו מצליחים להתקדם בתוך קבוצה עצבנית ומועדון במשבר מצביעה על כך שהם באמת מיוחדים.

בגלל שוילה נתנו ליונייטד כל כך הרבה שטח אז עוד כמה שחקנים – רוני, דפאי, בלינד, מאטה – ביצעו פה ושם פעולות טובות. יונייטד כבשה היום את השער ה-40 בלבד שלה – כשהשיא השלילי שלה בפרמייר ליג הוא 58.

נורא ואיום.

וזה נכתב לפני המשחק
fifa10_manu_rooney_01

תודו שזה מרגש! מזג האוויר נפלא, לפחות על היבשת הסמוכה לאנגליה, שני מועדוני ענק, משתיים מערי אנגליה הגדולות, שלל אליפויות ואליפויות אירופה בארונות הגביעים שלהם, מתכוננים להתמודדות. העולם עוצר נשימתו!

*

ווין רוני בריא וזה עבורי מבחן גדול לואן חאל. ואן חאל כמובן עדיין רודף אחרי הכרטיס לאלופות – זה התפקיד שלו כמנג׳ר גם אם הוא ברווז צולע. השאלה אם הוא מאמין שרוני בהרכב הראשון משפר את סיכוייו?

רושפורד את מרשיאל מביאים ליונייטד שער כמעט בכל המשחקים וכמובן שהם השקעה בעתיד. אנחנו גם מתחילים לראות את האיכות של מרשיאל כשיש לו שחקן מהיר לחפש. מרשיאל הוא היום כוכב השדה מנצ׳סטר יונייטד ובעונה של הרבה החלטות גרועות, צריך לברך על ההחלטה המאד מסוכנת לשים עליו את הכסף העצום הזה. הוא כמובן לא טוב בכל דקה, הוא רק בן 20, אבל הוא משחק בפשטות והוא השחקן האחד שלא חושב רק על איך הוא יעשה את תפקידו אלא מחפש לתת ליונייטד צורה.

אפשר כמובן לחזור לניסוים של רוני בחלקים אחרים של המגרש. אם זה קורה אני מקווה שזה לא יבוא על חשבון לינגארד. ויכול להיות שרוני כחילוף מול הגנות עייפות הוא פתרון שיתאים לכולם. ייתן ליונייטד איזשהו מחץ בסיום משחקים ויכין את רוני ליורו קצת מבטיח עבורו.

ועוד דבר, דווקא כי היריבה היא קלה מאד, סביר שתרד ליגה לפני שריקת הפתיחה, אני מקווה שואן חאל ייזכר בממפיס דפאי.

*

התייחסתי בעיתון לראיון ממש מקומם שנתן הבעלים של הגולדן סטייט ווריורס פיטר גובר לניו יורק טיימס. ראיון שחצני ורהבתני של איש כת הניהול (הפעם לא רק בספורט. בהכל) שמסביר כמה הנסיון שלו מקרנות הגידור הוא הסיבה להצלחה של גולדן סטייט. וחשבתי לעצמי איזה עולם מטורף: האיש בחליפה יהיר ובטוח בעצמו. האיש שאחראי יותר מכל אחד אחר להצלחה הזו הוא אדם מצניע לכת (כלומר אינני יודע אם קארי באמת צנוע אבל הוא מתנהג בצורה צנועה ומכובדת ביותר).

וזו הבעיה האחרת והיחידה של מנצ׳סטר יונייטד. מנהל שיש לו חזון ברור. החזון שלו הוא שהוא עצמו ינהל את מנצ׳סטר יונייטד רק באמצעות מנג׳ר. הוא מצד אחד לא ימנה מנהל מקצועי ומצד שני לא רוצה גם גם מנג׳ר בדמותו של פרגוסון (אם עדיין יש כאלו) שמנהל את המועדון מלמעלה למטה. אולי אד וודוורד אוהד מנצ׳סטר יונייטד אבל הוא לא משדר לי שהוא בנאדם שיזוז הצידה כדי שהקבוצה תצליח. הוא יוציא כסף גדול כדי שמנצ׳סטר יונייטד בניהולו תצליח.

התקשורת משחקת מין משחק כזה כאילו כל מיני משחקים – הדרבי לאחר ההפסד לליברפול, הניצחון בגביע אחרי ההפסד בטוטנהאם – ״הצילו את ואן חאל״, אבל לא נראה לי שיש מי שחושב שהוא יאמן בעונה הבאה. לאט לאט מטפטפים את הסיפור שזה מוריניו, נשמע סביר כי זה מתיישב עם מה שקרה. לא רצו למנות מיד את מוריניו כי אתה נראה קצת מוזר כשאתה אומר שהמנג׳ר שלך נכשל וממנה מי שנכשל השנה הרבה יותר. ולא רצו לתת לגיגס הזדמנות מהחשש שיצליח ואז הוא יטרפד הכל. אני לרגע לא חושב שגיגס הוא מינוי לא בטוח – אבל אני משוכנע שינואר האחרון היה הזמן המתאים לתת לו לנסות. היינו עומדים היום במקום בו אנחנו יודעים את התשובה.

יש תיאוריה אחרת, והיא שביונייטד פשוט אין יד מכוונת ואנשים לא יודעים מה הם עושים. האמת? אני מעדיף את זה. כי אם הבעיה היא שאין ניהול היא תפתר כשיהיה ניהול. אני יותר חושש מהאג׳נדה של המנהל הקיים.

קלופומניה (3) - נס דורטמונד
המשימה תהיה קשה מכפי שתוכנן

78 Comments

אמיתי 16 באפריל 2016

לא מת על ממפיס אבל צריך בכל זאת לקבל עוד כמה צאנסים
העונה..זה לא שאנחנו מחוררים רשתות כשהוא על הספסל

יוסי מזרחי 16 באפריל 2016

אני חושש ממינוי של גיגס לא רק כי זה יכול להיגמר לא טוב, וכל עונה נוספת בלי הישג ממשי ושינוי מגמה הוא כישלון,אלא מפני שהסביבה שבה הוא יצטרך לתמרן היא בלתי אפשרית לפחות במעמדו כרגע, שהוא מעמד של רוקי.
אילו היינו בתהליך של ארגון מחדש, לצד מינוי מנהל מקצועי אמיתי ובעל סמכויות, והחלשת מעמדו ומשקלו של וודוורד, ניחא. זה יכול היה להתחיל מסלול הצלחה ויחד עם חיזוקים נכונים ,אולי.
אבל זה לא כך וראיין גיגס יהיה תלוי בוודורד על מגרעותיו כך שזה לא פתרון נכון.
מישהו מבחוץ, מוריניו לשם הדוגמא בלבד, יבוא עם מעמד חזק בהרבה מול המנהל הזה ויוכל להכתיב תנאים ומסגרת מה שלגיגס לא יתאפשר. לכן כרגע אני לא מאמין שמינוי שלו הוא מהלך נכון לקבוצה ובהתאמה גם לא עבורו.
אשר למשחק היום. לך תדע מה יעשה ההולנדי האטום הזה. במצב רגיל היו צריכות הנקודות להגיע לבד מבירמינגהאם בדואר, אבל אנחנו יכולים עוד להפוך לזיכרון מתוק שלהם בדרך להבראה בליגת המשנה.
עד כדי כך איבדנו את האמונה בעצמנו.

אריק 16 באפריל 2016

וודוורד יעוף עם יונייטד לא תגיע עוד שנה לאלופות.
לפי ההסכם עםמאדידס 30% יעופו מהחלון והברנד גם ככה בנסיגת שווי.

דורפן 16 באפריל 2016

בשורות טובות

אריק 16 באפריל 2016

עוד שנה חוץ מהשנה, כן.
הגלייזרים הם בעלי הבית בסוף וימדדו אותו לפי הצלחתו.

יוסי מזרחי 16 באפריל 2016

יש סיבה להמשיך ולרצות לחיות….

אביעד 16 באפריל 2016

והנה התשובה שלנו. וויין רוני יפתח גם אם זה אומר שמרסיאל בחוץ. סיינט וויין.

יוסי מזרחי 16 באפריל 2016

אני חושב שיש כאן רצון לתת לו ולמנסה וללינדגארד מנוחה. אם צדקתי, נראה.

ניק 16 באפריל 2016

ברביעי זה יהיה המשחק החמישי של הקבוצה ב10 ימים.. אם כל הצער בלראות את רוני עדיין חייבים לעשות קצת רוטציה

יאיר אלון 16 באפריל 2016

אסור להגיב בהגיון רק להשמיץ אן חאל ;)

אביעד 16 באפריל 2016

אז בואו נבהיר – וויין רוני לא שיחק כחודשיים. כל שחקן שנעדר תקופה דומה השנה, שולב בהדרגה. קודם כל חזרה לאימונים, אח"כ משחק ברזרבס, אחר"כ 1-3 הופעות כמחליף. ואן חאל אפילו דיבר על זה כמה פעמים. שחקנים שחוזרים מפציעה ישולבו בהדרגה.
אבל וויין רוני? שחקן בן 30+, עם קילומטראז' ארוך, שידוע בחזרה איטית מפציעות ושהחמיר את הפצעה ממנה חזר עתה בכך שניסה לחזור מוקדם מדי? לא, אותו לא צריך לשלב בהדרגה. הוא יקבל כמעט 70 דקות. אין כאן יחס שונה ב-כ-ל-ל.
בשביל לתת מנוחה אפשר היה להכניס את רוני כמחליף דקה 60.

edgecator 16 באפריל 2016

שיחק עם ה-u21 לפני כמה ימים ונכנס מחליף במשחק מול ווסטהאם לדקות ספורות. ואני לא בא להגן כאן על אף אחד מלבד העובדות המסכנות.

אביעד 16 באפריל 2016

נכון. המשחק מול ווסטהאם לא נחשב, זה היה איזה 2 דקות. לא משהו שמעלה/מוריד מהכשירות שלו.
לפי שיטת ואן חאל ובהתחשב בהסטוריה של רוני, הוא היה צריך לשחק היום 20-30 דקות, 20-30 דקות מול פאלאס ואז להתחרות על מקום בהרכב מול אברטון.
הוא שיחק היום כמעט 70 דקות. לפחות ואן חאל נאמן להבטחה אחת – כשהוא כשיר, רוני תמיד בהרכב. לא משנה מה.
ברור לכולנו שזה דבר קטן, אבל כל הדברים הקטנים הללו מצטרפים.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

אני טוען שהוא צריך לשחק במקום מאטה

נובלס כחול 16 באפריל 2016

את ממפיס אני נוטה להשוות לדי מאריה. שניהם הגיעו כקדושים מקבוצתם הקודם ונחשבו ביונייטד כג'וקר שירים את יונייטד בחזרה לימי הזוהר.
את די מאריה הרגה הפציעה המוקדמת והשוד בביתו ובסוף עונה מאתגרת עבורו הוא בחר לעבור לעיר יותר יפה לכדורגל פחות מאתגר ,ומאמן חמוד.
את ממפיס הרגה הגעתו של מארשיאל (זה נתון לוויכוח), ילד שהשתלב ישר. וזה שם לחץ על ממפיס ששילם על זה בחוסר סובלנות כלפיו ואחרי משחק אחד שהוא משחק בינוני הוא ישר יורד לספסל לאיזה חודש. זה מתסכל! במיוחד אחרי הסובלנות שקיבל פאלקאו ,ואן פרסי ורוני.

ולכן הקיץ הזה לדעתי השאלה השנייה בגודלה ביונייטד אחרי המאמן היא ממפיס. אם הוא מחליט לוותר כמו די מאריה וללכת למקום פחות מאתגר או שישאר וילחם על הכבוד. זה גם תלוי במאמן, אם יוחלף או ישאר, האם יונייטד תשאיר אותו או שיהיה חלק מעוד אוברהול מאוס.

מקווה שישאר, כי מנוע קישור הולנדי שמורכב מ- פוסו-מנסה , פיריירה וממפיס הוא משהו שמבטיח הרבה אבטיח.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

לדעתי פוסו יהיה טוב יותר מפוגבה. יש גרעין צעיר ומבטיח, תוספת כוכב בקישור המרכזי פלוס בלם ברמה גבוהה, עם מאמן נורמלי ולא סנילי, יהיה מעניין

דורפן 16 באפריל 2016

אני אסתפק בשבעים אחוז פוגבה… ופריירה בלגי ולא הולנדי

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

פווסו: יותר מהיר, ונראה לי יותר חזק אז 130% בדרך

איאן ראש 16 באפריל 2016

אם מוריניו אצלכם אז אני מתקשה לראות את ממפיס ממשיך.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

למה מוריניו? אין לנו מספיק צרות?

נובלס כחול 16 באפריל 2016

מוריניו בד"כ נפטר מהר משחקנים כמו ממפיס (זלאטן, באלוטלי,היגוואין) וגם אם הוא קונה אותם אם הם לא ממושמעים אז הוא מייבש אותם או מוכר (קווארסמה, אוזיל באיזשהו שלב). אבל הוא נותן להם צ'אנס ואם הם מצליחים אז הוא משאיר (קוסטה, פבריגאס).

JM 16 באפריל 2016

אוזיל? אוזיל חייב את הקריירה למוריניו. כנל די מאריה.

נובלס כחול 16 באפריל 2016

הוא מהאקדמיה של פסוו, דובר הולנדית וחבר טוב של השניים. שלד כדורגל הולנדי לכל דבר.

נובלס כחול 16 באפריל 2016

היה לי ויכוח כזה עם ידיד שלי שאוהד את ארסנל.
הטענה שלי היא שאנשים (שבעיקר שונאים את פרגי/יונייטד) נוטים להגדיל את הדמות של פוגבה ואת תרומתו לקבוצה, כי זה איכשהו עושה להם טוב שפרגי "פיספס" אותו.
אני מגבה את הטענות שלי עם סטטיסטיקה והעובדה שכשוידאל ופירלו עזבו יובה כמעט קרסה, ואם פוגבה באמת "גדול מויירה" אז הוא היה משפיע יותר על המצב של הקבוצה ובכלל הנתונים שלו היו יותר טובים.

הוא לא הקשר האחורי הטוב בעולם והוא לא הקשר הקדמי הטוב בעולם. הוא קשר דיי בסדר שמצפים שיהיה גדול בעתיד.
ויש הרבה כאלה.

ניק 16 באפריל 2016

לא חושב שיש משהוא שבאמת משווה את פוגבה לווירה… הם גם לא ממש באותה עמדה, ווירה היה קשר אחורי קלאסי ופוגבה הוא יותר קשר רחבה לרחבה… ווירה היה מנהיג יותר משחקן, פוגבה לא באיזור כרגע אבל הוא כן קשר מעולה. לא שווה את ה80 מיליון שבטח ישלמו עליו בקיץ אבל אחד שהיה פותח כנראה בכל קבוצה בעולם.
ועל איזה קריסה של יובנטוס אתה מדבר? הם בדרך לעוד אליפות ובנס לא ברבע\חצי גמר האלופות.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

נובלס כחול, בינגו! אני טוען את אותם הדברים כל הזמן.
הוא יכול לא לעשות כלום חודשיים שלמים, אחרי זה לתת איזה טיל לחיבור ואז יש פסטיבל במשך שבועיים על כי מדובר בשחקן הצעיר הטוב בעולם וכל השאר.

edgecator 16 באפריל 2016

אני לא אוהב להניח הנחות ולכן אשאל – האם למישהו מכם יצא בכלל לצפות במשחקים של יובנטוס השנה (או בשנים קודמות)? נניח, יותר משניים-שלושה.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

לי יצא, פחות מהליגה, יותר מאירופה.

edgecator 16 באפריל 2016

אוקיי, אז אני לא ממש מבין איך אתה יכול לומר שהוא לא עושה כלום במשך חודשיים שלמים.
לא חושב שיש היום קשר *בוקס-טו-בוקס* (להבדיל מקשר בכלל) טוב ממנו, הוא לבטח מהטובים בעולם כבר עכשיו, גם אם כרגע הוא עדיין לא לגמרי העילוי המוחלט שהייתה נטייה לעשות ממנו. אבל נסכים שלא להסכים.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

תראה, אני לא מבטל אותו לגמרי, רחוק מזה, הוא שחקן טוב וסביר להניח שכשיעבור מיובנטוס זה יהיה למועדון גדול אחר והוא יעשה יופי של קריירה, אבל, גם כשיוצא לי לראות אותו באיטליה, אני לוקח בחשבון שמדובר ביובנטוס ששולטת ללא עוררין שם בליגה ובליגה שהרמה בה לא הכי גבוהה ויש לו גם שם לא מעט משחקים שבהם הוא מורגש במיוחד, באירופה זה אפילו בולט יותר וכשכבר מצפים ממנו לקחת עוד ויותר על הגב שלו.

אמיתי 16 באפריל 2016

הוא עילוי. ובטח לגילו. ובטח יחסית לשחקנים אחרים בעמדתו.
הסר טעה. קורה

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

הסר הציע לו חוזה, הסר שלח את ריו פרדיננד לדבר על ליבו של הנער ולהכניס בו ציונות, הסוכן של הנער וגם גובה המשכורת כמו גם מעמד מיידי שהציעו לו ביובנטוס קסמו לו יותר, זכותו.
מי שלא רוצה בגיל 18 להקשיב לסר, אני לא בוכה על כך שלא נמצא יותר ביונייטד.

אמיתי 16 באפריל 2016

אני קצת בוכה…טוב היינו בדיון הזה כבר..מים מתחת לגשר

אריק 16 באפריל 2016

טל. הוא שחקן מעולה. ועדיין מצליח להיות אוברייטד.
בכל מקרה יש לו עוד כמה שנים עד שיגיע לשיא. שויין. בוא נתרכז במי שאיתנו.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

אריק

מסכים, ומעבר לזה, אם פרגוסון, מוייס או ואן חאל היו מטפלים טוב הרבה יותר בבור במרכז השדה, אף אחד איתנו לא היה חושב בכלל על פוגבה.
הבור במרכז השדה הוא בעיה שלא טופלה כהלכה ע"י המנג'רים שלנו, לא פוגבה יצר את הבור הזה.

איאן ראש 16 באפריל 2016

אני חושב שאתם טועים בעצם ההייחסות הנקודתית לאם פרגוסון פספס או לא. לפרגוסון היתה השקפה מסויימת ועפ"י השקפה זו צרף שחקנים. אם תסתכלו על מכלול שנותיו לא נראה לי שיש ויכוח שהסר צדק.

אריק האדום 16 באפריל 2016

אי אפשר לעשות buy out לקלופ?
ומה עם יוגי לב? אין סיכוי שהוא מגיע אחרי היורו?

נובלס כחול 16 באפריל 2016

הדבר הכי קרוב לקלופ שוודוורד יכול לשלוף זה רוג'רס =)

גיל 16 באפריל 2016

הבעלים של גולדן סטייט מזכיר את ג'רי ריינסדולף בימי ג'ורדן העליזים שאמר שהנהלה בונה קבוצות ולא שחקנים (או משהו כזה). לשניהם יש מזל עם כרטיסי לוטו מנצחים שיודו לאלוהים וישתקו.

דורפן 16 באפריל 2016

לגמרי

טום 16 באפריל 2016

רוני גאון. מוסיף המון למשחק מהקישור. ומרכוס ראשפורד, אח איזה שם… MR7?

אביעד 16 באפריל 2016

רוני מהקישור דומה יותר לג'רארד בדמדומיו. הרבה מסירות הוליווד, מעט מדי תכל'ס.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

היה פעיל, היה מדוייק, החל את המהלך לשער, חילץ כדורים והמון תנועה חכמה, נראה כמו ת'כלס לא רע בכלל ב 65 ואחרי שחזר מפציעה של חודשיים.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

טל, לאן נעלמת? צריך את עזרתך כאן על בסיס שבועי……

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

דני,

אשתדל לחזור ולכתוב פה יותר לאחר משחקים, בכל אופן,
Israelis Stretford Enders בפייסבוק, תצטרף, אוכלים וכותבים שם יונייטד בכל יום.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

אבדוק….

אביעד 16 באפריל 2016

סורי, לא מסכים. היה פעיל. לא היה מדויק. לא איים על השער כמעט בכלל, לא ייצר כמעט איומים לאחרים. ומול אחת הקבוצות הגרועות בהיסטוריה של הפרמייר ליג, בבית, היה צריך לתת יותר. לא נתן. לא שונה ממה שקורה איתו כבר שנתיים +.

טל המנצ'סטרי 16 באפריל 2016

במחצית הראשונה היתה לו בעיטה אחת למסגרת מרחוק, היה לו כדור עומק ארוך טוב למאטה בחצי גובה, הוא החל את המהלך לשער בכדור ענק לולנסיה, היתה לו עוד מסירת עומק על הקרקע למטה רגע לפני השריקה למחצית, אולי היה שם פנדל בחילוץ הכדור ממאטה וברוב הזמן הוא שיחק יותר מאחור וניהל את העניינים בצורה טובה. אומנם זאת היתה רק אסטון וילה ולא היה לחץ גדול עליו או על אחרים, אבל בוא לא נשכח שאלו היו 60 דקות ראשונות שלו בליגה לאחר העדרות של חודשיים בגלל פציעה.

יוסי מזרחי 17 באפריל 2016

מה שנקרא פרופורציות.

רן הנרגן 16 באפריל 2016

לגו לייקוב עלה קצת שתן לראש וגם ההחלטה להעביר את הקבוצה מאוקלנד ל סאן פרנציסקו לא תורמת למועדון אלא לבעליו אבל,

25 השנים שהמועדון היה בבעלות כהן היו שנות חושך מוחלט עם הבלחה בודדת של שנת ה we belive והבלחה שניה של הבנה ששחקן כמו קארי שנופל לידיך במזל בדראפט לא מחליפים באחד סטודמייר.

לייקוב שינה את המסלול האפל הזה בסדרה של החלטות נכונות:

הבאה של מרק גקסון כמאמן
החלפה של מונטה אליס בבוגוט הפצוע
ההסאה של גרי ווסט כיועץ מיוחד
הבחירה בתומפסון כהמלצת ווסט
מינויו של מיירס למנכל
הניסיון להביא את דוויט האורד (כניסיון זה נתן למועדון יוקרה למרבה המזל הווארד בחר בלייקרס)
הדראפט של בארנס אוזילי וגרין (וכן הם יכלו לקחת את דראמונד במקום בארנס)
ההחתמה של איגואדלה
ההחלפה של גקסון בקר
אי ההחלפה של תומפסון בלאב ( בעיקר כי היה לו שכל להכנע לאולטימטום של וסט)

בקיצור, ההנהלה כן משנה. היא יכולה להרוס או לבנות קן זינוק.

אליפות מנצחים שחקנים.

סימנטוב 16 באפריל 2016

היר היר!

יוסי מהאבטיחים 16 באפריל 2016

נוטה להסכים.
הבניה של ג"ס נזקפת לזכות הנהלה טובה כמו גם לזכות הצוות המקצועי.
שחצן שחצן אבל צודק (שזה הכי מעצבן).

יוסי מהאבטיחים 16 באפריל 2016

ועוד דבר- קצת חורה לי כל הייחוס של כל הצלחת ג"ס לקארי (גם בפוסט הנוכחי).
יש לו אחלה של קבוצה, אחלה של מאמן, אחלה הנהלה ואווירה מצויינת בין כולם. לא זוכר דבר כזה שנים (מאז הפיסטונס שלפני עשור).

דורפן 16 באפריל 2016

בלעדיו ניצחו שלושה והפסידו שישה בשנתיים האחרונות. תחליף אותו בכמעט כל שחקן בליגה בעמדה שלו ואין לך אלופה אלא סוג של קונטנדרית

יוסי מהאבטיחים 16 באפריל 2016

טיעון מוזר, בעיקר כי קשה מאד לסתור אותו…
לא חושב, לדוגמא, שאם דוראנט הם פחות איום. יתרה מזאת, אני בטוח שג"ס עם דוראנט תגיע גבוה יותר מא"ס עם קארי. אבל זה לא ויכוח אינטלקטואלי ממש.

בכל מקרה, אין לסתור את העובדה שחוץ מהעונה המושלמת של קארי יש לו גם אילה קבוצה בכל עמדה, אחלה מאמן שיזיז אותם, ואת כל זה איפשרה ההנהלה. לא ברור למה אתה כל כך קמצן בקרדיט

דורפן 16 באפריל 2016

אני לא קמצן – הכל בהתאם לטענות של הבנאדם. לא חסר היה הרבה שקארי היה מנסה להפעיל עכשיו את דוויט הווארד בצבע. לסטיב קאר מגיע קרדיט ענק על תפירת התכנית בה קארי משחק.

דורפן 16 באפריל 2016

מי שרצה לשמור את מונטה אליס זה הוא. הנסיון להביא את דוויט הווארד היה גחמה ומזלם שהווארד הציל אותם. הוא גם רצה לשמור את מונטה אליס.

בוודאי שהניהול טוב בהרבה ממה שהיה קודם, ההחלטה לעזוב את אוקלנד מגעילה.

אריק 16 באפריל 2016

רק בגלל זה אני לא מצטרף לעגלה שלהם.

יעקב 16 באפריל 2016

הסיוטן של ואן חאל נמשך…גם מול אסטון וילה. הלואי וילה ישוו…

דני המאמן 16 באפריל 2016

פשוט עצוב לראות את היונייטד.
הפאניקה בעשר הדקות האחרונות מול ווסטהאם והיום מול איסטון וילה.
הכי עצוב זה שפעם היינו מאריות אירופה והיום חוץ מדה חאה אין לנו שחקן אחד שיש לו מקום בסגל
של אחת הגדולות עם כל הכבוד לצעירים המוכשרים שלנו.

דורפן 16 באפריל 2016

למרשיאל יש ולראייה צרפת המאד חזקה פותחת איתו בהרבה משחקים.

דני המאמן 16 באפריל 2016

לא רואה אותו בריאל, באיירן וברצלונה.
לגבי הנבחרת הצרפתית, גם בהיעדר בנזמה עוד נשאר לראות כמה הוא באמת ישחק.
לטעמי הוא טיפה עצלן בשביל לשחק ברמות הגבוהות ביותר אבל אשמח להתבדות.

דורפן 16 באפריל 2016

הקבוצות הללו מחזיקות רק את השחקנים הטובים בעולם ורק כשהם בשיא. אין כמעט חלוצים בגילו טובים יותר. לא ברור לי על איזו עצלנות אתה מדבר

איתי 16 באפריל 2016

יש בו משהו טיפה עצל-אדיש בהמון מקרים, לא קשה לפספס את זה.

edgecator 16 באפריל 2016

אתם מבלבלים קור רוח עם עצלנות.

Danny - Long Island 16 באפריל 2016

הצעירים טובים, אין מנהיג ואין קשר ברמה עולמית. מאמן חדש זה חובה לשינוי השיטה.

יוסי מזרחי 16 באפריל 2016

אם למישהו היה ספק לאיזה בור תחתיות הביא אותנו ההולנדי הארור הזה, שיצפה בשידור חוזר.

יעקב 16 באפריל 2016

והעולם שותק…

אריק 16 באפריל 2016

נורא.

טום 16 באפריל 2016

אוי ויי

סימנטוב 16 באפריל 2016

מסוג המשחקים שהשופט לא מרגיש נעים לשרוק ולהעיר את הצופים.
נגד אסטון וילה וההולנדי מעלה את פוסו מנסה בכדי שיהיה עוד בלם, נו טוב

יונתן פ. 16 באפריל 2016

לקבוצה הזו פשוט אין רעב להבקיע שערים.
זה חולי גדול וככה אתה מגיע לסיטואציות שאתה צריך ניסים כדי לנצח בבית את הקבוצה הגרועה (בפער גדול) בפרמיירליג, ועוד כשאין לה על מה באמת לשחק.

אמיתי 16 באפריל 2016

עדיין לא החלטתי אם אני מעדיף שאיכשהו ניתברג
לצאמפיונס או שנוודא שההוא לא ימשיך…מתחבט

סימנטוב 16 באפריל 2016

קוראתי עכשיו שעד הגול אוהדי וילה שרו
“It's still 0-0, how s*** must you be, it's still 0-0”
הומור עצמי נפלא…

טום 16 באפריל 2016

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבו צ'יצ"ריטה 16 באפריל 2016

טוב לא ראיתי את המשחק ויכולתי לבנות מהתקציב ובעיקר מהמשפט הנהדר של השד"ר אחרי הגול:
Manchester United giving youth a chance since the 1950's

Comments closed