לאן יברח דוראנט?

זה מה שיקרה אם הוא וראסל ווסטברוק ילמדו לשחק ביחד

bricks

קארי בוודאי אינו קרוב ליכולתו – מאז שחזר לפלייאוף היו לו שני רגעים פלאיים – הארכה אחת מול פורטלנד ועוד שתי דקות מול אוקלהומה. אבל לא משהו שקרוב למשחק שלם. אבל משהו הרבה יותר מהותי קורס בגולדן סטייט מול אוקלהומה. פיגור דו ספרתי בזריקות עונשין, פיגור עצום בנקודות הזדמנות שניה. פיגור אינסופי בריבאונד. משחק שני שקארי הוא הריבאונדר השני בקבוצתו עם חמישה. דריימונד גרין התחרפן בגלל סיבה.

אבל לא הכל מנומק בגולדן סטייט. יש גם הסבר חיובי. אוקלהומה לא הגיחה בסדרה הזו – היא כבר ניצחה גם את סן אנטוניו. כתבתי בעיתון על השאלה הנשכחת של הליגה. בתוך כל דיבורי לברון, עונת השיא של הווריורס, משחק השח של פופוביץ, שכחו שפעם שאלו ״מה יקרה אם ווסטברוק ודוראנט ילמדו לשחק ביחד?״

עסקו בעצם בעוד שאלה גם. ״לאן יברח דוראנט?״

קבוצה שלא מחפשת תשובה לקארי
המקרה המאד קשה ומסובך עם סטף קארי

153 Comments

אחד מהעם 25 במאי 2016

האמת שיהיה חלומי גמר אוקלהומה-טורונטו…

דורפן 25 במאי 2016

זה אכן יהיה נפלא

אחד מהעם 25 במאי 2016

בכלל, אם אני לא טועה שלוש מתוך ארבע הקבוצות בגמרים האיזוריים לא זכו מעולם כשהרביעית זכתה לראשונה בעונה שעברה.

איציק 25 במאי 2016

לא, טורונטו כבר זכתה 3 פעמים וקליבלנד פעמים.

אחד מהעם 25 במאי 2016

מתי?

איציק 25 במאי 2016

-)
התשובה בשאלה.

NoOne 25 במאי 2016

גולדן סטייט לקחו אליפות ב 1975

איציק 25 במאי 2016

זה עוד כשבאר-שבע זכתה באליפות הראשונה, כלומר לפי הגדרתו של אורי אמיתי, פרא-היסטוריא, ולכן אין לנו עדויות כתובות חד משמעיות.

yaron 25 במאי 2016

:-)

אוֹרי אמיתי 25 במאי 2016

פריהיסטוריא (ה-א רק כשיש צליל a).
אם כי ״פרא היסטוריא״ פותח אפשרויות מרחיקות לכת.

איציק 25 במאי 2016

יאלה, תרים ת'כפפה.

יובל שהוא אחר עד כדי כאב 25 במאי 2016

מה? איך לינק בשם?

מתן גילור 25 במאי 2016

ג"ס זכו גם לפני 40 שנים.
לגבי אוקלהומה – השאלה היא האם אתה רואה אותה כהמשך של סיאטל (שזכתה באליפות) אם לאו. ואם לאו, אז האם אתה מסיר את האליפויות של מיניאפוליס לייקרס ממניין האליפויות של ל.א. לייקרס? ואתה ממש לא חייב להיות עקבי, כיוון שהקונצנזוס לא עקבי.
אבל אם תהיה אלופה מזרחית, היא תהיה בתולית, וואט סו אבר.

איציק 25 במאי 2016

סיאטל היו סופרסוניק ולא תאנדר, לעומת זאת הליקרס המשיכו ממניאפוליס ל-LA, לכן במקרה הראשון היה פריש-מיש ובשני המשכיות.
בכלל, מה אתה חושב NBA, אתה אמור לחגוג, מברוק ;)

אחד מהעם 25 במאי 2016

זה מאוד תלוי הקשר, כשהיא עם עוד שתי קבוצות שמעולם לא זכו אפשר לעגל פינות.

דורפן 25 במאי 2016

זה אכן מעיד על כמה מתוקן הספורט האמריקאי. לת׳אנדר יש אליפות… כשהיו סיאטל.

יהודה 25 במאי 2016

זו גם שאלה על המנין האליפויות של הלייקרס ש 5 הראשונות שבהן קשורות בעיר אחרת

עמי ג 25 במאי 2016

למי אכפת מה היה בסיאטל? איך זה קשור לאוקלהומה?
קבוצה זה עיר ואוהדים ודי.אנ.איי שנוצר מהשילוב ביניהם.
כמו במכללות
מבחינת ההגיון שלי – סיאטל התפרקה, ואוקייסי היא קבוצה חדשה לגמרי. כך אני גם מתייחס מעכשיו לראמס שעוברים ללוס אנג'לס או לנטס בברוקלין. אם האוהדים הם חדשים מעיר חדשה – אז כך גם הקבוצה ומתחילים לספור מחדש.

אלון 25 במאי 2016

אוקלהומה לקחה בגלגול הקודם בתור סיאטל ב1979

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

לא יעזור, הנושא הוא גולדן סטייט. ומדובר באכזבה ענקית.

זו קבוצה שעונה שלמה דיברו על הגדולה ההיסטורית שלה, החדשנות העתידנית הכמעט חד פעמית במשחק שלה, על כוכב שמשתווה לג'ורדן. בפעם ראשונה שהם פוגשים אתגר אמיתי בפלייאוף וככה הם נראים.

ליצנים כמו אודי הירש אוהבים לזלזל בתובנות של שחקני עבר כמו בארקלי, אבל כנראה שהוא מבין קצת יותר מפרשנים חסרי מושג בלבנט: קבוצה שלא מסוגלת לעצור אף אחד ובנויה על קליעה מבחוץ ומשחק מהיר על סף כאוטי, תגיע לרגעים האלו שהכדור לא יכנס, הביטחון יורד והמשחק לא ישטוף. שהרגעים האלו מגיעים בפלייאוף מול קבוצה חזקה (לראשונה), ככה זה נראה.

אריק י. 25 במאי 2016

+1 לבארקלי (ולך גם)

אלון 25 במאי 2016

הם באמת נראים זוועה. אבל זה לא כי הם פעם ראשונה פוגשים אתגר בפלייאוף. קליבלנד יוסטון וממפיס בשנה שעברה גם היו קבוצות מצוינות.

לדעתי זה קודם כל החוסר כשירות של סטף. אל תגידו לי שהוא מחטיא עונשין, ליי אפים קלים ושלשות פנויות בגלל ההגנה המדהימה של אוקלהומה, הוא פשוט עדיין מושפע מהפציעות. זה מדגיש משהו שהיה ברור גם קודם – כמה משחק ההתקפה הקבוצתי והשותף של הווריורס מבוסס במידה רבה על היכולת האישית של סטף, שממנה הכל מתחיל. הפיק אנד רול שלו פשוט כבר לא יעיל, כי עושים חילוף אוטומטי ושומרים עליו אדאמס או איבקה. שנה שעברה בפלייאוף כשעשו נגדו חילופים כאלה זה נגמר כמעט תמיד בשלשה בפרצוף של הגבוה.

כשההתקפה לא עובדת, הרבה מאוד בגלל קרי, אז גם בהגנה קשה להביא את אותן אנרגיות ויש הרבה תסכול. תוסיפו לזה את העובדה שאוקלהומה כמובן קבוצה מוכשרת ואגרסיבית, ואת האורך של דוראנט בהגנה, בתוספת הרבה מאוד שריקות שאוקלהומה מקבלים לזריקות עונשין על די כלום, ואתם מקבלים משחקים חד צדדיים.

אוקלהומה לא נהייתה פתאום קבוצה מדהימה. היא הייתה מתחילת העונה אחת מ-4 הקונטנדריות, במקום ה-3 או הרביעי מבחינת איכות. הם העלו רמה בהגנה בפלייאוף ובנוסף נהנו מטעויות של הספרס ומהפציעה של קרי.

NoOne 25 במאי 2016

הרבה שנים שאני רואה NBA ועוד לא ראיתי שחקן עם מנוע (MOTORׂ ) כמו ראסל ווסטברוק.
ומה שמפחיד לכל הליגה שרק עכשיו הוא בעצם נכנס לפיק של הקריירה שלו.

ק. 25 במאי 2016

+1.
הוא פשוט אדיר ברגע שהוא לא משתולל ומאבד כדורים הוא פשוט בלתי ניתן לעצירה. כל כדור חופשי שליריב יש פחות מחצי מטר פור עליו כולל לגובה הוא לוקח.
בכלל כל הקבוצה אתלטית בטירוף וג"ס גם לא מתמודדים עם האתלטיות של רוברסון ואפילו של ויטרס

אריק י. 25 במאי 2016

חייב לעבוד על הקליעה

איציק 25 במאי 2016

אני לא יודע אם ל-GS המצבק מרוקן או שהמצבר של אוקלהומה טעון ברמות מטורפות ולכן זה של GS נראה מרוקן. האנרגיות נראות שונות לחלוטין.

אסף 25 במאי 2016

עוד לא ראינו מקארי סדרת פלייאוף גדולה, והולך ומתחזק הרושם שגם השנה לא נראה כזאת.

אחד 25 במאי 2016

ההסבר הוא פשוט: גולדן סטייט לא מסתפקים בשבירת שיא הנצחונות לעונה הסדירה , הם גם רוצים להיות הקבוצה הראשונה אי פעם שתחזור מ3-1.

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

יש לא מעט קבוצות שחזרו מ-3-1. רק שנה שעברה הקליפרס עשו את זה

מתן גילור 25 במאי 2016

יוסטון עשו זאת נגד קליפרס :)

ליבר 25 במאי 2016

אתה מתכוון שיוסטון עשו את זה לקליפרס

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

כן, כמובן

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

יוסטון בעונת האליפות השנייה חזרו מול פיניקס מ3-1 בלי יתרון ביתיות (כלומר עם צורך לנצח שני משחקי חוץ).

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

אני כבר מלא זמן אומר שדוראנט לא הולך לשום מקום. צריך לראות את הסרט התיעודי עליו כדי להבין כמה הוא וווסטברוק מחוברים. הוא לא צריך להיות האלפא דוג וכל הדיבורים של הפרשנים לא מזיזים לו. בשורה התחתונה, החיבור עם ווסטברוק הוא כנראה הסיכוי הכי טוב שלו לאליפות ועכשיו גם כל העולם מבין את זה.
וגולדן סטייו בדרך להיזכר כמו הפטס של 2007.

NoOne 25 במאי 2016

רמאים?

אחד מהעם 25 במאי 2016

2007 זאת לא העונה של ה67 נצחונות של דאלאס?

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

אני לא מתיימר להיות מומחה פוטבול אבל יש ענק בין להפסיד משחק אחד צמוד בגמר לעומת לקבל בראש בסדרה של הטוב מ7 עם יתרון ביתיות.

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

מסכים. על הפטס יש עדיין לא מעט מומחים שמדברים עליהם כעל קבוצת הפוטבול הטובה בהיסטוריה או קרוב לכך. אצל גולדן סטייט זה לא יהיה המצב. אבל צריך לזכור שהפטס היו פייבוריטים עצומים באותו סופרבול – הגאיינטס נחשבו לקבוצה הרבה יותר חלשה ביחס לאיך שאוקלוהומה נתפסת היום.

NoOne 25 במאי 2016

לא יפה איך שאתה מדבר על HOF איליי

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

תקן אותי אם אני טועה, להפסיד משחק אחד בפוטבול זה יותר מלהפסיד בכדורגל, פשוט כי מקדם המקריות הרבה פחות משמעותי בפוטבול. ועדיין, משחק אחד הוא משחק אחד. בסדרה של הטוב מ7, בהרכב מלא ועם יתרון ביתיות, מי שיותר טוב אמור לנצח.
אפילו אין פה מצב שהווריירס מפסידים משחקים צמודים- צריך לבדוק את הענין הזה, ייתכן שהם שברו שיא בפער שבו הם הפסידו את שני משחקי החוץ הראשונים בגמר אזורי.

shohat 25 במאי 2016

כמה תפיסות היו לדייויד טיירי אחרי הקסדה ההיא?

ניינר / ווריור 25 במאי 2016

נו באמת, להשוות משחק עם הפוקס הגדול בהסטוריה של הספורט למה שהתאנדר עושים לווריורס? מבאס אותי לומר זאת אבל מגיע לתאנדר קרדיט עצום, גם על מה שהם עושים לג'ס ומה שהם עשו לס'א.

shohat 25 במאי 2016

אה, לא התכוונתי להשוות אלא לחזק את מה שתוהה כתב. חד-משמעית.
הפטריוטס ב-2007 היו מנצחים 9 מ10 נגד הג'איינטס.

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

בוא נתחיל עם זה שגולדן סטייט עוד לא עפו. בתכלס הם צריכים ניצחון חוץ אחד כדי להגיע למשחק שבע בבית, עם המומנטום. ממש לא הייתי סוגר עליהם את הדלת. לדעתי אם הם מנצחים את המשחק החמישי, הם גם לוקחים את הסדרה.
אבל אם הם כן עפים – מדובר בהחלט בכשלון עצום, הרבה יותר מאשר הפטס במשחק ההוא. כשאמרתי שהם יזכרו כמוהם הכוונה למי שנתן עונה מושלמת (עד כמה שזה אפשרי בכדורסל) ונכשל בפלייאוף. גם על הפטריוטס דיברו שהמרדף אחרי השיא גמר אותם – אני לא קונה את זה. זה בעיקר העובדה שאתה לא מתמודד באמת בעונה הסדירה עם קשיים, ואז כשהם מגיעים אתה לא יודע מה לעשות איתם. מהבחינה הזאת, גולדן סטייט מאוד מזכירים לי את הפטס ההם.

ד"ר רזי הופמן 25 במאי 2016

בידיוק
אחרי שהעיפו את פופ קווין הבין שאין לו מקום אחר מחוץ ל OKC
בפורום של בוסטון כתבתי מזמן שיפסיקו לחלום על דוראנט ויפנו את הכסף למישהו אחר. ברור לגמרי שקווין נשאר באוקלהומה. חד וחלק!
זה כל כך ברור. השילוב שלו ושל ראסל חלומי והחבורה המסייעת מראה שיש לה ביצים. ראו מקרה אדמס:)
לגבי ראסל ווסטברוק. כיף לקום כל בוקר מוקדם ולראות אותו משחק. אם לסטפן קרי קל יחסית רואים שראסל עובד קשה ונהנה מזה. הוא גם חי יותר את המשחק באופן רגשי. הוא מעיר את הקהל. ממש המנוע שלהם. המשחק שלו מרגש והוא מאפיל על דוראנט. אני מאמין שהוא ישבור את שיא הטריפלים של BIG O. הוא פשוט תופעת טבע שחייבים לראות!
אני מנסה לחשוב מי בקליבלנד יכול לסגור אותו. גי אר? לא!, קיירי? לא! לברון? אולי ואולי לא! דלי? אולי ואולי לא!

7even 25 במאי 2016

אם רק יפסיק לעשות כ"כ הרבה שטויות.

איציק 25 במאי 2016

לא הבנתי על איזה הוכחה התבססת שלאדמס יש ביצים. האם אתה מתכוון לבדיקה שעשה לו גריין במשחק 3?

ד"ר רזי הופמן 25 במאי 2016

הוא עשה שתי בדיקות כאלה והנאנדרטלXאדם עדיין על הרגלים כמו גדול!

איציק 25 במאי 2016

:-)

דניאל 25 במאי 2016

אוקייסי כל כך אתלטים שהם פשוט יכולים להתנפל על כל ריבאונד התקפה בסיכויים גבוהים להשיג אותו. זה משבש לחלוטין את הריצה של ג"ס ופשוט מוציא אותם מהקצב לגמרי.
וכל מה שצריך, מסתבר, בשביל להוציא את גרין מהמשחק זה קצת לחרפן אותו. ובלי גרין, שהיה יציב מאוד מאוד בעונה הרגילה, ג"ס לא באמת נבחנה במצבים קשים

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

יותר מהכול הת'נדר מזכירים את הקבוצה של אורלנדו של שאקיל ופני הארדווי מאמצע שנות ה90. קבוצה שנחשבה למועמדת לשלוט בליגה ל10 שנים ובסוף התפרקה לפני השיא הצפוי בגלל פציעות והעזיבה של שאקיל.

מה שמשותף לשתי הקבוצות זה הכישרון האישי האדיר, האתלטיות המטורפת, אבל גם חוסר היציבות והבגרות. עוד דבר שמשותף לשתי הקבוצות זה שלמרות הכישרון העצום, הן נבנו בצורה ה"נכונה"- יענו דרך הדראפט ולא בקרטל מכוון של כוכבים שבאו לשחק אחד עם השני. לכן, להבדיל ממה שקרה באורלנדו, צריך לקוות שהם יישארו ביחד.

שי 25 במאי 2016

יש סרט של 30 for 30 הקבוצה ההיא. מומלץ מאוד.

יהושע 25 במאי 2016

איפה כל העכברים שאמרו שג.ס. קבוצה היסטורית???
עוד משחק אחד והבייתה

אם לייקרס של קובי ושאק היו צריכים הם היו מנצחים 80 בעונה.

מזכיר לי איזה קבוצה שניצחה 6-0 אבל נשארה בלי תואר

אחד 25 במאי 2016

קודם שיגיע המשחק האחד הזה. אחרי מה שראינו מג"ס העונה, זה יהיה טיפשי לקבוע שהעניין סגור כבר עכשיו.

ארז 25 במאי 2016

בטח, אם היה צריך היו מנצחים גם 85, 90 משחקים.
וזה בעונה רגיל, לא דבר פלייאוף.

dk 25 במאי 2016

תתפלאי

עמי ג 25 במאי 2016

הסיסטם של הראן אנד גאן ירד מכל הפרקים

Trailblazer 25 במאי 2016

פּשטה את הרגליים

קלבדוס 25 במאי 2016

הכל נכון.
ובינתיים, זה נצחון מוחץ למי שאמר, שקארי איננו שחקן-על שלם, אלא רק "רק" פנומן עם יכולת קליעה דמיונית. שחקן שלם? זה ההוא הבכיין משיקגו, וגם זה הבכיין מקליבלנד, ובטח מספר 0 מאוקלהומה – בלי ספק השחקן הטוב בעולם, כרגע.
ועדיין, גולדן סטייט רק צריכה לנצח את המשחק הבא, באורקל. מישהו רוצה להמר נגד זה? לא הרבה.
ואז משחק 6 באוקלהומה. ה-משחק של הסדרה.
שום דבר לא גמור.

אחד מהעם 25 במאי 2016

אני מהמר נגד זה.

אריק י. 25 במאי 2016

זה נגמר. חאלס

חכם בדיעבד 25 במאי 2016

טורונטו מול אוקלהומה יהיה נפלא!
הרכות של גולדן סטייט נשפכת החוצה מול האגרסיביות של אוקלהומה

דבר מאוד בולט כרגע הוא חוסר היצירתיות שלהם ליצור משהו אחר ממשחק ההפצצות לשלוש בתקווה שיציל אותם

ניינר / ווריור 25 במאי 2016

אולי זה יהיה נפלא אבל זה הסיוט של אדם סילבר והאן בי איי

ארז 25 במאי 2016

ממש. הדבר הראשון שחשבתי הבוקר.
בדיוק כמו הדילמה בכל טורניר גדול – החיבה לאנדרדוג בכל שלב ולפתע המחשבה על גמר של קטנות. מונאקו נגד פורטו כזה.

גל ד 25 במאי 2016

אוקלהומה לא קבוצה קטנה. לא מבחינת הכדורסל שלה ולא מבחינת בסיס האוהדים שלה.

תוהה בדרכים 25 במאי 2016

הת'נדר הם לא סיוט רייטינג. אולי הם פחות רצויים מהווריירס בגלל 73 ניצחונות מהעונה הסדרה וכל ההייפ סביבם, אבל הם עדיין קבוצה עם כוכבים גדולים שמשחקת כדורסל התקפי. גמר שלהם מול קליבלנד יעשה רייטינג מעולה.

יהודה 25 במאי 2016

רק לי מרגיש שהשופטים מכרו את הסדרה???? כל נגיעה בדוראנט פאול של זריקות כל נגיעה בווסטברוק פאול ומהצד השני פאולים מסריחים על קרי שלא נשרקים אוקלהומה דבוקים לתחת של גס ואף אחד לא שורק !!!!! שיפוט מאוד חד צדדי!!!! אוקלהומה משחקים חמש רמות קשוח יותר כי נותנים להם

יהודה 25 במאי 2016

כל הדיבור פה על זה שאוקלהומה הרבה יותר מלאי אנרגיה זה נכון !!!! כי הם עושים מה שרוצים ומהצד השני מחזיקים לגס את הידיים מאחורי הגב !!!!
והערה לסיום – חלאס עם הדיבורים על ווסטברוק דוראנט עושה הכל ווסטברוק משיג סטטיסטיקה מדהימה אבל בתכלס מי ששובר את גס זה רק דוראנט!!!

טיפה סרוחה 25 במאי 2016

תשמע אני לא מסכים עם כלום ממה שכתבת אבל אם עשית 50 סימני קריאה כנראה שאתה יודע על מה אתה מדבר

S&M 25 במאי 2016

חחחחחח

ק. 25 במאי 2016

אני דווקא חשבתי ההיפך ממך – ברגעים במהלך המחצית השנייה שג"ס היו קרובים פיצצו את ווסטברוק מתחת לסל ללא שריקות (לפעמים עם סל שלו ) וצעדים מוגזמים אפילו לנ.ב.א של קרי (פעמיים ) וגרין זכו להתעלמות

ארז (דא יונג) 25 במאי 2016

תגיד אתה רציני ? ראית מה עשה היום Draymond "Bouncy Legs" Green ששוב נעלם מעיניי השופטים ?

ג"ס בעצמם לא מדברים על השיפוט

אלעד 25 במאי 2016

העניין הוא שהם מפסידים בנוק-אאוט. גם הניצחון שלהם הושג רק בגלל כמה דקות שאוקלהמה נרדמו. הת'אנדרס מצאו את המפתח, ולא אופתע אם הסידרה תסתיים כבר במשחק הקרוב.

תומר ש 25 במאי 2016

זה נראה כאילו קארי לא כשיר, לא משחקים עליו, הוא מעורב מעט מדי

יהודה 25 במאי 2016

קושרים אותו ומרביצים לו

טיפה סרוחה 25 במאי 2016

!!!!

אסף 25 במאי 2016

מבחינה אחת אני שמח שהמשחקים האלה מסתיימים בהפרשים גדולים: כי לא משנה מה יקרה בהמשך, אף אחד לא ישים על העונה הזאת כוכביות. אין פה משהו מקרי, טעות שיפוט, פציעה של קארי או הרחקה של גרין. אוקלהומה מנצחת (אם באמת תנצח) כי היא משחקת הרבה יותר טוב, נקודה.

אלעד 25 במאי 2016

תראה כמה אידיוטי עניין הכוכביות. הרי אם קארי היה נפצע לשארית הפלייאוף, כל קבוצה שהייתה זוכה באליפות היו שמים לה כוכבית.

שמעון 25 במאי 2016

לא מבין מה כולם מאשימים את גולדן סטייט. תנו כבוד לאוק ולהכנה שלה ולמאמן שלה, הם מחסלים את קרי בשמירה אדירה ומוצאים אותו לגמרי מהמשחק, שהאחרים ינצחו ועד שיש לקרי שלשה חופשית במומנטום שהיה 6 הפרש הוא החטיא אותה, הראו בשידור איך אוק לא נותנים לו לעבור בחסימות אם כי מה שראיתי שם היה עבירות ברורות של אוק שלא נשרקו תפסו אותו בידעים ובכתף וכו. אוק אומרים שהאחרים ינצחו אותנו וחוץ מקליי איש לא יכול ה3 עבירות של קליי היום הרג את ההגנה של גולדן ברבע השני כי הוא השומר הכי טוב שלהם. גרין אוברייטד תמיד אמרתי את זה ואף פעם לא תפסתי ממנו אז אני לא מופתע מזה. מצחיק אותי גם שאנשים מדברים על הבדלים בין ברוקס לדונובן כאשר ב3 שנים אחרונות מאז הגמר לברוקס לא היה את דוראנט איבאקה וראסל בכל שנה עקב פציעות אתם חושב שאם אצל דונובן לא היה משחק אחד מהשלישייה הזאת הוא היה מגיע עד הלום? הכל זה מזל, אם לבלאט היה את קיירי שנה שעברה הוא היה מביא אליפות. גם מזל צריך בחיים אוק באו בלי פציעות וען רעב מטורף ויש להם 2 שחקני על וזה מה שלא היה לשום קבוצה מאז שאקובי שהיו בזמנו 2 מ4 השחקהים הטובים בעולם לא מבין מה אנשים מופתעים כי שיש 2 כאלו אתה לא יכול לסגור את שניהם.בדכ שיש סופרסטאר 1 אם אתה מאמן הגנה גדול אתה יודע איך למרר לו את החיים כמו שתיבודו עשה ללברון וקובי בבוסטון וכמו שאוק עושים לקרי אבל שיש 2 כאלו זה בלתי אפשרי התקווה שלך זה רק לחסל אחד מהם ולקוות שהשני יעשה במכנסיים כמו שלברון עשה מול המאבס אז זה לא קורה לא דוראנט ולא ראסל עושים במכנסיים כמו ששאקובי לא עשו במכנסיים תחברו לזה גם כימיה ואהבה גדולה בין שניהם בניגוד לקובי ושאק ותבינו את הקטע ואם גם הנגרים פתאום תופסים יום אז זה דריסה. אני לא רואה את גולדן יוצאים מהסידרה הזאת ומנצחים 3 רצוף אין ספק שמשחק הבר יהיה בלו אאוט לטובת גולדן ולדעתי נתאנדר יסגרו את הסיפור בגיים 6. דבר נוסף המהלך של האק א אזילי ענק בילי לא נותן לקר לשחק איתו בכלל זה כמעט חזר אליו כחרב פיפיות שרוברסון מתגלה כנגר על מהקו ולקר יש נשק להמשך הסידרה אני לא מאשים את קרי הוא מנסה הכי טוב שלו וכמו שצחקו על לברון וקובי מול דטרויט ובוסטון בגמרים ועל אחוזעם גרועים זה מה שעושים לקרי אז לא לברון ולא קובי ולא קרי גרועים תנו כבוד להגנות כי ההגנות גורמות להם להיראות ככה ועדיין גן שההגנה בשיאה הם יכולים להתפוצץ משחק או שניים אבל לא סידרה שלמה. ראסל ודוראנט זה שילוב מושלם ותמיד טענתי כך ולא בדיעבד היברה כאלו מתישהו יביאו אליפות ואם זה יהיה השנה זה יהיה נהדר וראסל יסתום הרבה פיות כמו שקובי סתם. שאפו ענק לבילי מכין את הקבוצה שלו נהדר בהגנה וזה עבודה רק של מאמן

אופיר 25 במאי 2016

דווקא על רקע האנומליה המטורפת לסטר סיטי, בולט הריקבון הפושה בכדורגל האירופאי:
איטליה – יובה עם אליפות חמישית ברציפות, דאבל.
ספרד – בארסה עם אליפות שישית בשמונה עונות, דאבל.
גרמניה – באיירן עם אליפות רביעית ברציפות, דאבל.
צרפת – פ.ס.ז' עם אליפות רביעית ברציפות, טרבל.

עכשיו, אני חי בצפון אמריקה ולא מסוגל לצפות בענפי הספורט ההזויים האלה עם הקסדות והכובעים על הראש (לא מכיר אפילו את החוקים ולא, תודה – אל תנסו להסביר – לא מתעניין), אבל איזה יופי זה שנקבל השנה אלופת NBA שישית (ככל הנראה) ב-7 שנים? בכל פעם עיר אחרת, מחלק אחר של היבשת, ולאו דווקא הערים הגדולות או העשירות ביותר. תמיד מעניין, אף פעם לא צפוי.

אפשר לשאול את השאלה הזו במספר הקשרים שונים, והיא תמיד תהיה רלוונטית: מתי כבר אירופה תתעורר??

אחד 25 במאי 2016

עם קצת מזל גם בצ'מפיונס נקבל 6 אלופות שונות ב7 השנים האחרונות.

אחד 25 במאי 2016

חבל ששלוש מהן מאותה מדינה, אבל אי אפשר לקבל הכל בחיים

אופיר 25 במאי 2016

אבל זה מפעל צעצוע שמשוחק פעם בחודשיים. טורניר גביע עם כל מיני חוקים דמיקולו כמו "שערי חוץ".

אחד 25 במאי 2016

גם לאליפות הNBA יש מוזרויות משלה כמו הכרעה בפלייאוף במקום הסתמכות על מאזן בסיום העונה לקביעת האלופה.

אופיר 25 במאי 2016

סדרות של הטוב מ-7 מבטיחות אלופה ראויה.

טיפה סרוחה 25 במאי 2016

אופיר-זו שיטה עדיפה אבל גם לה יש חסרונות.שחקן יכול לתת עונה מפלצתית,להיפצע רגע לפני הגמר והלכה העונה

אופיר 25 במאי 2016

אבל זה בדיוק העניין: הפלייאוף אינטגרלי לעונה, לא ניתן להפריד את השניים. מה שאנחנו רואים עכשיו זו קבוצה (גולדן סטייט) שהגיעה לשיא הפיזי והמנטלי שלה מוקדם מדי, וגם פציעה של קארי לא שונה מפציעה של מסי (למשל) בישורת האחרונה בליגה.

אמיתי 25 במאי 2016

המשפט האחרון שגוי לחלוטין..כל משחק פלייאוף "שווה" הרבה יותר
מכל משחק בעונה הרגילה..בליגה החשיבות של כל המישחקים שווה.
קיצר העונה בנבא ארוכה מדי ורוב המשחקים חסרי חשיבות בסופו של
דבר (הביתיות היא רק משחק 1, מ7, יותר מליריבה)

אחד 25 במאי 2016

בוא נניח שת'אנדר מנצחים בסדרה. האם הם באמת אלופה ראוייה יותר מג"ס? המאזן שלהם בעונה הסדירה גרוע בהרבה. כל המשחקים שג"ס נצחה במהלך העונה מסתכמים בסופו של דבר ליתרון של משחק בית אחד, שרצה הגורל והפסידו אותו.

אחד מהעם 25 במאי 2016

שיטה זאת שיטה, אלה החוקים בדיוק כמו שהחוקים בצ'מפיונס הם החוקים וכל עוד אלה החוקים אז הם אלופה ראויה. בדיוק כמו שיהיה אם ריאל תזכה בליגת האלופות (ואפילו יותר בהתחשב ביריבות שריאל עברה)…

אמוץ כהן-פז 25 במאי 2016

אמן

אופיר 25 במאי 2016

בוודאי שהיא תהיה אלופה ראויה יותר. כשהתחילה עונת ה-NBA כולם ידעו שהפלייאוף הוא ה-Money time ותזמנו את המאמצים שלהם בהתאם. זה כמו שתגיד שארסנל היא האלופה הראויה יותר באנגליה כי היא הוליכה את הטבלה בתום 2015.

מעבר לכך שהסדרה המשוחקת כרגע בין שתי הקבוצות לא משאירה סימני שאלה לגבי זהות הקבוצה העדיפה.

אחד 25 במאי 2016

אז אתה אומר שסדרה של 7 משחקים משמעותית יותר מ80 משחקים? אז ג"ס תפסו שבוע גרוע. בשיטה נורמלית זה לא היה הורס את כל החודשים הרבים בהם הם נראו מצויין

אופיר 25 במאי 2016

הם נראו מצוין והגיעו לגמר המערב, הישג יפה.

דורפן 25 במאי 2016

זה מופרך. שיטה היא שיטה. קבוצות מכינות את העונה ואת העומס על פי השיטה. אין שום הגיון לחשוב איך הייתה מסתיימת העונה בשיטת הכרעה אחרת.

וזה לא שבוע טוב של אוקלהומה והם לא (על סף) הדחת פייבוריטית אחת. הם על סף הדחת שתי הפייבוריטיות .

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

התעסקות בשיטה היא ההכנה להכנסת כוכביות וסולמיות. די, שיטה היא שיטה וזהו.

אופיר 25 במאי 2016

הנקודה שלי כאן לא היתה שיטת הפלייאוף (אני לא רפאל :-)), אלא תקרת השכר, הדראפט, ומתן הזיכיון אך ורק למי שיכול להעמיד קבוצה תחרותית. גם אם נצמד להגדרה האירופאית המסורתית, לפיה הקבוצה "הראויה" ביותר היא זו עם המאזן הטוב ביותר, נראה שב-NBA לא קיימת דומיננטיות מתמשכת מהסוג שחונק את התחרותיות באירופה.

קלבדוס 25 במאי 2016

נ.ב. דריימונד גרין המשיך בעבודת הרגליים הנהדרת שלו:
https://vine.co/v/i9bqnBJTeew

וכמו שהוא נראה – אולי סטיב קר צריך לבקש הרחקה שלו.

רוני שטנאי 25 במאי 2016

אפשר להמשיך לנתח מפה ועד להודעה חדשה ולנסות להשתתף בספורט הלאומי החדש מי יהיה טוב יותר בלגמד את הלוחמים ?? כן, קארי שוב בלוף, במאני טיים, אף פעם לא נתקלו ביריבה רצינית ובריאה , כדורסל שכונתי של שלשות שלא יכולים לקחת איתו אליפות וכו' וכו' וכו'. כל קבוצה אלופה שמשיגה הישגים מוציאה את הטוב מכולם ואת האהבה לכדורסל אמיתי … אבל אני רוצה לתת נק' אחת קטנה, מחצית ראשונה בסיבוב ראשון בפלייאוף 60-33 , קארי עם 24 נק' באחוזים גבוהים , עם כדורסל פשוט מענג , חכם וזורם .קאריי לא עולה למחצית השנייה, עם הפציעה. מאז זו לא אותה גולדן סטייט.

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

סיבוב ראשון היה נגד קבוצה כמו פורטלנד שכל המשחק שלה זה לרוץ ופחות לשמור, איך אפשר להשוות את זה לאוקלהומה?

ק. 25 במאי 2016

יוסטון

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

צודק, מה שמחזק את זה עוד יותר, קבוצה שלא שמעה על הגנה בגלל

גיל 25 במאי 2016

הפציעה באמת כנראה מגבילה אותו אבל הוא עדיין משחק והמון כך שהוא מספיק כשיר. משחקן שמשחק ברמה שלו לא צריכים להיות תירוצים. אולי הוא לא צריך לקלוע 40 כל משחק אבל הוא גם לא צריך לפספס לייאפים.

עמי ג 25 במאי 2016

גס חוטפת כבר שני משחקים מעל 70 נקודות במחצית והמון נקודות נמריבאונד התקפה. היא מפסידה את המשחק מתחת לסל שלה.
לגבי קרי – האיבודים שלו והמשחק המרושל יותר חמורים מהלייאפים והשלשות שהוא מחטיא. ועכשיו הוא גם מחטיא מהעונשין. למרות זאת, הסדרה עדיין לא גמורה

סימנטוב 25 במאי 2016

ג"ס לא פגעו בסדרה הקודמת, הצילחנו לסיים משחקים אבל היה הרבה מזל, רוב הזמן היינו בפיגור. אין לנו תשובה בצבע, ממהרים בזריקות, מפסדים את הקרבות הקטנים, הלך הסינכרון, קארי לא חזר לעצמו, למדו אותנו, יו ניים אית. באסה.

ארז 25 במאי 2016

סימנטוב,
סחתיין על לקיחת האחריות, תמיד נתת הרגשה שאתה גבר.
תתפטר!!!

סימנטוב 25 במאי 2016

הבקשה שלך שערורייתית!!!! קניתי גרעינים אני מפצח ומקלל כמו שצריך והם בכלל לא מבצעים את ההוראות שלי. למה שאתפטר?

ארז 25 במאי 2016

לא בקשה, דרישה.
חייבים זעזוע.

אבי 25 במאי 2016

גרעינים לא משפיעים עליהם, הם לא מבינים מה זה.
לקחת הימור מטורף עם הויתור על בירה ונקניקיות.
ובשביל משבו מלוח יש פופקורן.

ברלה 25 במאי 2016

אם הת'אנדר יקחו אליפות אחרי שעברו את הספאס, ג"ס וקליבלנד הם יהיו אחת מהאלופות הכי ראויות בעשור האחרון

איציק 25 במאי 2016

לא מסכים.

ברלה 25 במאי 2016

האמת שהתגובה נכתבה בהקשר של הדיון האם זו אליפות פחות ראויה בגלל שאין לאוק את המאזן הכי טוב, ובהקשר הזה לגבור על שתי קבוצות עם מאזנים היסטוריים + קליבלנד שנראית ממש טוב (למרות ההפסדים האחרונים) זה הישג אדיר ולמי אכפת שבמהלך הליגה הם לא נראו טוב.
היה לא מזמן טור של גיל שלי על כך שנוצרות קבוצות של סטארים בליגה – אלו הקבוצות. לא זוכר בשנים האחרונות אלופה שהדיחה יותר פייבוריטיות בדרך..

ד"ר רזי הופמן 25 במאי 2016

כן מסכים

איציק 25 במאי 2016

לא מסכים

אמיתי 25 במאי 2016

לא מסכים עם שניכם

איציק 25 במאי 2016

עדיין לא מסכים.

אמיתי 25 במאי 2016

שכנעת אותי

אמוץ כהן-פז 25 במאי 2016

מתמסר בקלות

איציק 25 במאי 2016

תמסור גם לי

אמוץ כהן-פז 25 במאי 2016

סחטיין על האליפות

אמיתי 25 במאי 2016

יש להם עוד טורונטו על הראש ואז גמר.. חכה עם הברכות לאיציק לברון ושות

7even 25 במאי 2016

לדעתי דונובן והעוזרים שלו הלכו על אסטרטגיה שאף אחד אפילו לא חשב עליה למשחקים 3 ו-4 – הם נותנים לקרי ולקליי להשתולל כמה שבא להם אבל מנטרלים את החוט המקשר של הקבוצה – דריימנד גרין. וכשהחלק שמקשר בין כל חלקי הקבוצה לא עובד, כל הקבוצה מקרטעת ברמות קשות. עד עכשיו דריימונד גרין הוא השחקן הכי אומלל על המגרש. התאנדר מאכילים אותו קש בכל כניסה לסל. בד"כ זה בעצירה ואם לא, אז בפאול שגורם לו לחשוב פעמיים לפני הכניסה הבאה. ואם הוא מקבל את הכדור בהיי פוסט או גבוה יותר, יש אליו שחקן צמוד שמפריע לו לנהל את הכל מקשת השלוש כמו שהוא אוהב. התוצאה: בשני המשחקים באוקלהומה גרין עומד על 2 מ-16 מהשדה, 10 איבודים, ו- 12 נקודות, וכמובן שיחד איתו גם שטף המשחק של הווריירס נעצר כמעט לחלוטין. והתוצאה בהתאם: 1-3

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

טוב, לשים את דוראנט על קארי זה ממש לא לתת לו להשתולל. או יותר נכון – שישתולל, אבל זה יוריד לו את האחוזים בצורה ניכרת

7even 25 במאי 2016

לתת להם להשתולל זה לא אומר לתת להם זריקות חופשיות, כי אחרת שניהם יגיעו ל-70 נקודות כל אחד. זה אומר לא להקריב את ההגנה בשמירה עליהם. ראיתי מעט מאד דאבל אפים על קליי וקרי, מה שכולם היו בטוחים שיהיה.
תראה את סטיבן אדאמס – הוא שומר על קרי כאילו החיים שלו תלויים בזה, ובאותו הזמן כל שאר השחקנים של הווריירס גם מקבלים שמירה, כי אף אחד לא מוקרב על מזבח השמירה על קרי.

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

זה אני מקבל. זה חוזר לעניין המאצ'אפים – לאוקלהומה יש מאצ'אפ טוב מול גולדן סטייט

ישי 25 במאי 2016

וגם מול ס"א.
או פשוט שהם קבוצה טובה בכושר שיא?

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

גם וגם, זה ברור. אם אני זוכר נכון, הקבוצה היחידה שבמהלך העונה הסדירה הצליחה באופן עקבי לאתגר את גולדן סטייט במשחקים בינהם זה אוקלהומה, הרבה יותר מאשר סן אנטוניו או קליבלנד. קח שזה שילוב של השניים

7even 25 במאי 2016

נכון. היא היחידה מהגדולות שלא חטפה איזה 40 הפרש מהם באחד המשחקים.
מה שמדהים ב -2 המשחקים האחרונים זה שכבר בחצי הראשון המשחק חצי גמור. התאדר עולים ליתרון 20 עוד באמצע החצי השני כבר שני משחקים ברצף.
נפלאות הכדורסל

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

מדהים

ק. 25 במאי 2016

לדוראנט היו הלילה 3 חסימות ו-4 חטיפות, חלקן על ומקרי, ככה שזה לא רק הורדת אחוזים

7even 25 במאי 2016

השאלה כמה ידיים הוא שם לקרי בפרצוף

ק. 25 במאי 2016

6 מ-20 מהשדה, כמובן שלא הכל על דוראנט, +6 איבודים – נראה לי עונה על השאלה פחות או יותר ומספק את אוקלוהומה

שמעון 25 במאי 2016

גרין לא מקשר כלום שחקן מאד מוגבל שהתפרסם בזכות קרי וקליי אם היה משחק במילווקי לא היית יודע מי זה שחקן מאד בינוני ואוברייטד בטירוף פשוט פרשנים הפכו אותו לאיזה שחקן גדול על הגב של קרי וקליי

אייל הצפון 25 במאי 2016

היו כמה שכבר כתבו שאם וכאשר דורנט ווסטברוק יהיו בריאים וילמדן לשחק ביחד, OKC היא הפייבוריטית לאליפות. לא שמה שקרה עד כה בפליאוף קרוב להוכחה מתמטית, אבל ההסתברות היא גבוהה.

אמיר המקורי 25 במאי 2016

חייב לציין כי אני נהנה לראות את גולדן חוטפת,לאחרונה התחילו לעוף על עצמם ובייחוד גרין שאומר הכול וגם עושה ולא תמיד בטוב טעם ובצניעות!
הלוחמים יילכו הבייתה,אין בליגה הזאת יותר ראויים מדוראנט ווסטברוק ללכת עד הסוף ולשים טבעת על האצבע.

שי ס. 25 במאי 2016

הכל טוב ויפה, אבל מה נעשה כשהונרא מכל יקרה והם יפסידו ללברון?

גיל 25 במאי 2016

אחרי שכולם התלוננו כמה משעמם הפלייאוף נגלה בפנינו אחד הפלייאופים הכי מפתיעים שיש.

קארי פצוע אבל זה תירוץ עד גבול מסוים. אם הוא משחק כל כך הרבה זמן הוא צריך לתת יותר. לפספס ככה לייאפים מראה על חוסר ביטחון. הוכח שרק הוא יכול להוביל אותם רחוק. תומפסון לפרקים מבריק אבל לא סוחב את כל הקבוצה אחריו. הליגה עשתה טובה לאוקלהומה שנתה לגרין לשחק כי ככה לא היו להם תירוצים ומכל הלחץ הוא הסריח. גולדן הפסידה מהפחד מאוקלהומה. כמעט לא הלכו על ריבואנד התקפה מחשש למתפרצות מה שהוביל ל10 זריקות פחות במשחק שזה די הרבה.

ואחרי כל זה לדעתי לא ראינו עדיין את אוקלהומה בשיאה. הם עדיין משחקים הרבה פעמים לא חכם ושכונתי בהתקפה אבל אם ימשיכו ככה יתברר בסוף שאוקלהומה הם השושלת בהתהוות ולא גולדן סטייט.

ק. 25 במאי 2016

אני יותר חושב שמה שבהתהוות זה תחרות תלת ראשית חזקה על הטופ של המערב . אני לא רואהאת ג"ס, ס"א ו-OKC הולכות לשום מקום גם בשנה הבאה (ואז נכנסים ענייני מומנטום, פציעות וכושר בפלייאוף)

גיל 25 במאי 2016

זה נכון. יכול להיות מצב שבחמש שנים האחרונות תהיה אליפות אחת או שתיים לגולדן סטייט, אוקלהומה, קליבלנד והספרס מה שלא ייצור שושלות ויסבך את הדיונים על המורשת של השחקנים…

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

הפלייאוף לא משעמם אבל הוא במידה מסוימת מאכזב – כמעט ואין משחקים צמודים או משחקים אפיים עם סיומים גדולים. כל משחק הוא בלו-אאוט. כמי שאין לו ממש קבוצה שהוא אוהד, זה מאוד מאכזב

אורי 25 במאי 2016

כל משחקי הבלו-אאוט בסידרה של אוקלהומה – גולדן סטייט היו אדירים לצפייה לאוהדים אובייקטיבים (טוב רק ל3 רבעים). זה סוג כדורסל שלא נראה ברמות האלה, לפחות כמה שאני זוכר (עושר וקצת אחורה). אני מתכוון לסוג המשחק ולאו דווקא לרמתו.
והמשחק הראשון היה מעניין ומותח עד עשרים שניות לסוף.
סדרה מעולה ולא רק בהשוואה לפלייאוף הנוכחי

אריאל גרייזס 25 במאי 2016

עדיין, אני חושב שחלק נכבד מהחוויה הספורטיבית זה הדרמה – והשנה קיבלנו מעט מדי ממנה. קח את גמר הצ'מפיונס של 99 – המשחק לא התעלה לרמה גבוהה במיוחד, אבל אין מישהו שלא זוכר אותו, בזכות הדרמה. אותו דבר הסופרבול של 2007. בלואאוטס פחות מעניינים

גיל 25 במאי 2016

כל משחק של אוקלהומה מלהיב. נכון שהיה נחמד אם היה קצת יותר צמוד אבל הציפייה כמעט עד לדקות האחרונות שגולדן סטייט תחזור מחזיקה בחיים את המשחק. אגב, הסדרה הזו רחוקה מלהיות גמורה.

יובל (אחר) 25 במאי 2016

"… but then the Sardaukar had never been prepared for such happenings as this day. They'd never known anything but victory which, Paul realized, could be a weakness in itself."

thomas 25 במאי 2016

נהדר.

גאזה 27 במאי 2016

פרנק הרברט ראה את זה בא

אוהד אוקלהומה 25 במאי 2016

2 הכוכבים של אוקלהומה יודעים כבר מזמן לשחק ביחד, בדיקה מהירה של הישגי הקבוצה הזו בשנים בהם שניהם היו בריאים תוביל למסקנה הזו.

שמח שכל המזלזלים בווסטברוק ובאוקלהומה מתכחשים בדייעבד ובאלגנטיות להצהרות העבר המוטעות לחלוטין שלהם.

בלי קשר לאוקלהומה שהיא קבוצה אדירה והייתה כזו, למרות הטענות המקובלות, גם במהלך העונה הסדירה. הטעות של קר הייתה לדעתי שעבוד הקבוצה ל73 נצחונות, הוא שחק את הכוכבים שלו, בעיקר את קרי, בגלל שיא חסר חשיבות. גם בפלייאוף הוא נכנע ללחץ והחזיר את קרי (פעמיים!) מוקדם מידי. מקווה שהנזק ניתן לתיקון כי חבל לאבד תופעת כדורסל. מדהימה כזו בגלל לחץ וחוסר בגרות של מאמן ואולי של ארגון.

גיל 25 במאי 2016

הוא לא החזיר אותו מוקדם מדי. אם היה מחכה לסדרה נגד אוקלהומה אז הוא היה בפחות כושר. אי אפשר להחזיר שחקן אחרי חודש ולצפות שיהיה באותו הכושר.

הנבל 25 במאי 2016

זה : http://imgur.com/tPraACl
מזכיר לי מאוד את זה: https://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Rules

ואוקלהומה-טורונטו באמת יהיה נהדר בגמר :)

איציק 25 במאי 2016

היתה קבוצה אחת שרצה אם אחוזים מדהימים, ראש בראש עם קבוצה אחרת, כמעט עד סוף העונה. קבוצה אחרת, ציפו ממנה לעונה חלומית שתרוץ חזק ביותר אך היא איכשהו איכזבה. אבל בחצי גמר וגמר היא לוקחת את הקבוצות עם האחוזים המטורפים. ככה זה בספורט.

מתן 25 במאי 2016

הת'אנדר במאזן 7:3 מול הספרס והווריורס בפלייאוף, קבוצות שעונה הרגילה סיימו עם מאזן משותף של 140:24. אוק' משחקת חכם, יותר מגולדן סטייט. וזה מרשים. כל זמן שהם יצליחו להמשיך לבודד את סטף בהתקפה (מה שכמעט תמיד יוצר להם סלים קלים בצבע) ולגרום לווריורס למסור למעלה (מהלך מטופש מול הקבוצה הגבוהה בליגה), הם ימשיכו לשלוט.
ובקשר לדוראנט: לדעתי אחרי פלייאוף מוצלח כזה שבו הוא רואה שהם יכולים ללכת עד הסוף הוא יישאר כי בסה"כ הוא אוהב את הקבוצה (ובעיקר את ווסטברוק) ואין לו הרבה אופציות לקונטנדריות (חוץ מהאפשרות הקצת ריאלית אך מאוד מפחידה שזה ג"ס, מה שיהרוג את הליגה). עוד סנטר מאוזן בשני הצדדים ושחקן קו אחורי עם קצת שכל והם באמת יהיו קבוצה מפחידה (ולא רק באפריל-מאי)

סימנטוב 26 במאי 2016

באיזה שלב בדריסתו של מנדז במשרדי יונייטד נתחיל להיות מוטרדים? מי עומד על המשמר וודוורד איש הצללים ידידו מוריניו? לא בריא

אבי 26 במאי 2016

מסוכן כמעט כמו נימני

Comments closed