המגע הזידאני

הזכיה החלשה ביותר זה דורות. אבל לא אלופה חלשה

real

כשהיה נראה שריאל הולכת לנצח את המשחק משער שהיה צריך להיות פסול, חשבתי שהגמר היה לא מרשים. אבל הוא התרומם מאד בעשרים הדקות האחרונות שלו וההארכה והפך למשחק טוב מאד.

זו הזכיה החלשה ביותר זה דורות בגביע. ריאל היא האלופה הראשונה שלא באה למפעל כאלופה, לא הייתה אלופה בעונת הזכיה ושלא פגשה בשום משחק נוקאאוט לא אלופת מדינה ולא קבוצה בדרך לאליפות מדינה. ממש ״ליגת אלופות נטול אלופות״. משחק אחרי משחק עד הגמר היא נתקלה בקבוצות במשבר. אבל זה לא אומר שריאל מדריד היא קבוצה חלשה. היא שיחקה טוב היום והייתה שקולה לאתלטיקו.

זה היה לא פעם הסיפור של זידאן. הבקיע כמעט בכל גמר גדול בו השתתף. לעתים לא אחרי טורניר גדול. המגע הזידאני יודע לשים יד על מדליות.

אם באופ״א לא היו עסוקים רק בעצמם, וגם צופים נניח בכדורגל מאנגליה, הם היו מונעים את השיפוט החלש הזה. קלטנבורג איבד שליטה על צ׳לסי-טוטנהאם וגרם נזק גדול לקריסטל פאלאס בגמר הגביע. אבל היי, מדוע ששופט ייבחר למשחק כזה על פי יכולת?

כמה כמה יצא בר-כוכבא?
קרב אגרוף במשחק 6

200 Comments

איתן 8 28 במאי 2016

ריאל הייתה יותר חזקה ומסוכנת מאתלטיקו.

Alex 29 במאי 2016

אתה ראית את המשחק?? כי לפי מה שאני ראיתי הם הבקיעו שער מנבדל בנוסף אתלטיקו השוות שלטה בכל המחצית השניה ובהערכה והפסידה בסופו של דבר בפנדלים לא נראלי שהגיע לה לזכות אבל אני אלרגן ואגיד מזל טוב לריאל למרות שהם לא שווים את הזכיה כי היא לא עבדה קשה כל הדרך

אביאל 29 במאי 2016

אלכס – תראה שידור חוזר, חמישה-שישה מצבים של גול בטוח היו לריאל.

Danny - Long Island 29 במאי 2016

ממש לא! אטלטיקו היו טובים יותר…

ר.בקצה 29 במאי 2016

אתלטיקו שבה למקומה הטבעי- המזרון של החבר׳ה.

גיל 28 במאי 2016

דווקא לא מסכים שהשופט היה חלש. כמה החלטות גבוליות אולי וההתעסקות הרגילה עם ההתחזויות. היה משחק ברובו גרוע ומשעמם. המשחק הטוב היום היה מוקדם יותר בוומבלי.

דורפן 28 במאי 2016

הוא היה גרוע מאד. קבוצה אחת לא הופיעה ואפילו לא הייתה התשוקה שאתה מצפה מכזה משחק

גיל 29 במאי 2016

אתה מדבר על שפילד וונסדיי? הם החמיצו המון והקצב היה מהיר יותר מגמר האלופות.

יען 28 במאי 2016

לפי דעתי קלטנבורג היה מעולה היום בנסיבות של המשחק…השער של ריאל לא אשמתו..

עדי 29 במאי 2016

השיפוט היה רגיל ולא הכריע את הגמר. לצערי, אתלטיקו לא ידעה לנצל את המומנטום לאחר השער שלה ולנצח. היא עשתה קמפיין טוב והגיע לה. חבל!

ר.בקצה 29 במאי 2016

הגיע לה מה שקיבלה-
א-קרענק.

אביאל 29 במאי 2016

צ׳לסי לקחה את ליגת האלופות מבלי להגיע כאלופה והיא גם לא היתה אלופה באותה השנה או שאתה צריך למלא עוד קטגוריות כדי לקרוא לה חלשה, מזכיר את השיאים המשונים סביב מסי ובעיקר שנאת ריאל.

אלופה ראויה בכל היבט והיום היא עלתה על אתלטיקו שרק בהמון מזל לא חטפה עוד שניים שלושה, מה זה משנה הדרך לגמר ?! ריאל קובעת אותו ? על מה בדיוק זה מעיד ? מקסימום פגם בשיטה.

קלטנבורג בדיחה מאז הצהוב השני לטורס נגד יונייטד במקום להוציא לאוונס צהוב שני אחרי עבירה ברורה בגביע הליגה, כבר הרבה שנים אחורה.

גיל 29 במאי 2016

ריאל בוודאי לא אשמה אבל המפעל מחורבן. מעט מדי משחקים טובים בשלב ההכרעות וקבוצות שמגיעות עם הלשון בחוץ לפנדלים. תשווה את זה לנבא ולקצב של המשחקים עכשיו.

אביאל 29 במאי 2016

גיל – גם בNBA מתלוננים על עומס, אני מסכים שבגמר הזה ובכלל בחצאי הגמר ראינו הרבה עייפות ודווקא אצל הקבוצות הגדולות באירופה.

גיל 29 במאי 2016

בנבא יש עומס בעונה הרגילה אבל בפלייאוף יש הרבה מנוחה ויותר פוקוס. אני חושב שאת השלבים המכריעים צריך לעשות מוקדם יותר ולסיים דווקא בגמר באפריל כשהליגות עוד פעילות.

Ljos 29 במאי 2016

תגיד את זה לטורונטו, שנהנתה פעם אחת החודש ממנוחה של יומיים שלמים.

גיל 29 במאי 2016

היו להם פעמיים כאלו בחודש האחרון ואף בק טו בק שזה די משמעותי.

דורפן 29 במאי 2016

צ׳לסי ניצחה בדרך את ברצלונה ובגמר ניצחה את באיירן במינכן. להגיד שזה דומה לטיול הזה – לא מחזיק מים.

אביאל 29 במאי 2016

איפה אמרתי שזה טיול ?! ריאל חזרה מ2-0 שזה קשה לא משנה נגד מי, אתה צירפת קטגוריות שלא קשורות כל כך אחת לשנייה וכמו שאמרתי מזכיר שיאים של מסי כמו הכי הרבה גולים ראשוניל בדקה רביעית בשנה קלנדרית.

אני לא יודע מה זה אלופה חלשה, אני יודע שריאל ניצחה את כל היריבות שלה ועלתה מבית לא קל, לא האלופה הכי חלשה ולא כלום, כמו שאמרתי סתם שנאת ריאל

דורפן 29 במאי 2016

אתה צריך להשתפר בקטע של לקרוא. כתוב בפירוש שלא קבוצה חלשה. זכיה חלשה כי זה היה המסלול הכי חלש בזכרון הקרוב. וגם המשחקים בשלבי הנוקאאוט היו ברובם לא טובים.

אביאל 29 במאי 2016

דורפן – כמו שכתבתי לבני, כל עוד זה לא תלוי בקבוצה עצמה אין לזה שום משמעות.

דורפן 29 במאי 2016

הדבר שיש לו משמעות זה ריאל 1, אתלטיקו 1 (4-5 בפנדלים). אני בהחלט מבין מי שאין להם שום עניין בשום דיעה מעבר לכך.

צור שפי 29 במאי 2016

3-5. דיכאון כבד.

ארז 29 במאי 2016

אכן בעסה.
בעיקר נצבט לי הלב כשהייתי צריך לנחם את אחד הבנים שלי. אימץ על דעת עצמו את אתלטי (כולם מסביבו אוהדי ריאל בארסה), האמין בלב שלם במשך כל המשחק ופרץ בבכי של התרגשות בשיוויון. ובבכי מר בסיום… בעסה.

no propaganda 29 במאי 2016

וכשאתלטיקו מנצחת בפנדלים את פאקינג פסו זה בסדר? כשהם מנצחים את באיירן במשחק בשערי חוץ במשחק שהיו אמורים לחטוף חמישיה זה בסדר? יש חוקים מסודרים וריאל ניצחה לפי החוקים האלה. יתרה מכך ריאל נראו יותר טוב במשחק אתמול מלבד ההארכה. ודווקא בהארכה כשהם היו עייפים מאוד, אתלטיקו שיחקה בפחדנות ולא לחצה אותם כמו שצריך.

אנדר 29 במאי 2016

אלופה ראויה? מביך. ההגרלות של ריאל מכורות כמעט כמו החולצות של רונאלדו

ר.בקצה 29 במאי 2016

אל תשכח,
היא גם קונה את השופטים.

בעצם, זה התירוץ הקודם של אוהדי בארסה..

בני 29 במאי 2016

למה כזה קשה לך להודות שהקבוצה האהובה עליך עשתה דרך מאוד קלה לגמר (הדרך הקלה ביותר בעשור האחרון לפחות)?
ובאמת? לקבל נקודות על לחזור מ2-0? זה בדיחה?

אביאל 29 במאי 2016

בני – כי לא פרמטר בכדורגל, כל עוד זה לא תלוי בקבוצה אין לזה שום משמעות, היא אלופת אירופה וזה מה שחשוב.
יש קבוצות שסללו את דרכן לגמר על טעויות שיפוט והתחזויות לא ראיתי שזה פרמטר ולא ראיתי שכתבו על זה יותר מדי.

בני 29 במאי 2016

משמעויות זה דבר שנקבע באופן אינדבדואלי. לי זה משמעותי וזה מה שמשנה לי. אני מסתכל בצורה שונה על אלופה שעשתה דרך קשה מאשר על אלופה שעשתה דרך קלה. זה הכדורגל שלי. גם הטיעון שזה לא תלוי בה לא כל כך רלוונטי לעובדה שריאל מאוד לא שכנעה גם כשהיא שחקה מול הקבוצות חלשות מאוד נגדם היא הוגרלה. מילא היתה מביסה נמושות עד הגמר.

לא ראית שכתבו על זה יותר מדי ובכל זאת מרגיש צורך לכתוב על זה. אז כנראה שכולם אותו דבר. גם אתה

אביאל 29 במאי 2016

בני – אם כל דבר נקבע באופן אינדובידאלי אז מה הטעם בדיון ? כמו שכתבתי אם נסתכל בצורה אובייקטיבית וככה אגב עושים השוואות עם כמה שיותר רצון לאובייקטיביות אז אין לנתון שום משעמעות כמו שאמרתי, זה לא היה תלוי בריאל ואגב כל קבוצה בעולם תרצה לקבל קבוצות חלשות, בתי הקברות מלאים בכמעט אלופות.

גיל 29 במאי 2016

אביאל, זה שהיריבות שלהן עד הגמר היו חלשות לא הופך אותה לזוכה פחות לגיטימית. עובדתית, הדרך שלה לגמר הייתה קלה ולכן בהשוואות לאלופות העבר אפשר לומר שהיא יחסית חלשה ולא שיכנעה למרות שאין בה שום דבר לא לגיטימי.

בני 29 במאי 2016

זה קצת מוזר. אתה קובע שאין משמעות לחוזק של הקבוצות בכדורגל ואז אתה טוען שאין טעם לדיון אם אני מערער על הקביעה שלך? אני חולק על הקביעה שלך. אני חושב שיש משמעות לחוזק היריבות. זה נתון אובייקטיבי שהקבוצות שריאל נצחה בדרך לגמר הן חלשות, ולדעתי יש לנתון הזה משמעות. אם לערער על הקביעות שלך גורם לדיון להיות חסר טעם, אז יש לנו הגדרה שונה למה זה דיון.
ברצלונה תצטרך לחיות עם אנשים כמוך ששמים לה כוכביות על הזכיות שלה כמו שאתה תצטרך לחיות עם מי שמזלזל בהישג של הקבוצה שלך (משחקים חלשים מאוד נגד קבוצות חלשות מאוד ואי נצחון מול היריבה המשמעותית היחידה)

שון 29 במאי 2016

אביאל, אתה נשמע כמו עוד שונא מסי בצורה עיוורת עם התגובות הילדותיות שלך. את מסי, בניגוד לכריסטינה הילדותית שמשחקת בקבוצה אותה אתה אוהד, לא מעניין השיאים האישיים. לא פכם הוא אמר שהוא היה נותן את 5 כדורי הזהב שבהם הוא זכה בתמורה לגביע העולמי. אז את השיאים "ההזויים" שלך אתה יכול לשמור אצלך. בפועל, אתם תקועים הרחק מאחורה ב10-15 שנים האחרונות ואתה עיוור מדי בכדי לראות את זה. אם אתה לא מודה בכך שעשיתם דרך שהיא פשוט בדיחה כדי לקחת את האלופות אתה פשוט שקרן. תמשיך ללגלג על השחקן הטוב בהיסטוריה. בינתיים הוא משאיר לכם אבק…

אביאל 29 במאי 2016

שון – תמיד אתם מגיעים בימים כאלו, איפה זיזלזתי במסי ? זילזלתי בכל השיאים שממציאים לכבודו וכמו שטרחת לציין הוא אפילו מתנער מהם.

ריאל אלופת אירופה וזה מה שחשוב, אם נבחן את הגביעים של ברצלונה לשניים מהשלושה האחרונים יש כוכבית ענקית, חצי הגמר מול צ׳לסי וגם חצי הגמר מול ריאל – טעויות שיפוט איומות לטובת ברצלונה, אם שכחת תעשה חיפוש בגוגל

שון 29 במאי 2016

כוכבית? שוב הזלזול. באמת שלא שווה תגובה. תיהנה מהזכייה, ברכות.

אנדר 29 במאי 2016

וואו לא זכרתי אותך כלכך מביך. לשים כוכבית על ברצלונה כשרואים את ההגרלות של ריאל שנה אחר שנה זה פשוט עלוב. פתטי לחלוטין

אביאל 29 במאי 2016

אנדר – טעויות שיפוט זה כוכבית, הגרלות זה לא. אם אתה מאמין לדברים שאתה כותב אז למה בדיוק אתה רואה כדורגל, גם מעניין שריאל קונה אליפויות אירופה, אחת משיוויןן עמוק בתוספת הזמן והשנייה בפנדלים, זה גם מאוד מסתדר עם ארבעת התארים של ברצלונה בעשור האחרון, תרשה לי לגחך על התיאוריה שלך.

אנדר 29 במאי 2016

ריאל לא קונה אליפויות אלא הגרלות. אתה יכול לשלוט באספקט מסויים של המציאות ולשפר את הסיכויים שלה. ותפסיק להיות ילדותי זה באמת עלוב ונמאס לי קצת לכתוב את זה

אביאל 29 במאי 2016

אנדר – הילדותי כאן זה אתה, אני מוכן ששנינו נלך יחד לפסכיאטר, נראה לו את התגובות והוא יגיד מי הילדותי כאן.

נראה לי שאתה קצת מתבלבל, ריאל לקחה את התואר, אני לא רואה שום סיבה בה התבכיינתי או שאני צריך להתבכיין.

אנדר 29 במאי 2016

אני מבין שיש לך ניסיון עם פסיכיאטרים.. רוצה לשתף?

אנדר 29 במאי 2016

אגב את התסכול שלי אני יכול להבין. אני אוהד ברצלונה. אתם הנמסיס שלנו, הרגע זכיתם באלופות. השחקן שאני הכי מתעב ומעריך(למעט מסי) בו זמנית שוב יקח את כדור הזהב כניראה. ערב מתסכל.

אבל אתה? מה הצורך הקטנוני הזה שאוהדי ברצלונה "יישרו קו" עם הזכיה או לשלוט בתלונות של אנשים.

עשה טובה לעצמך, תפסיק לפלוט שטויות לא לרמה על פסיכיאטרים ולך לחגוג. לילה טוב

אביאל 29 במאי 2016

אנדר – תודה על הברכות, רק שיש לי בעיה עם אנשים שוענים שריאל קונה הגרלות, חוצמזה כל ויכוח הוא לגטימי.

dk 29 במאי 2016

יש רק כוכבית אחת שזה כל כך קשה לשים אותה על יותר מקבוצה/זכייה אחת?

ספורט תחרותי הוא לא תמיד הוגן ואין בו מגיע (כי השופטים הם בני אדם, כי השחקנים מחמיצים לפעמים כי לא כל מה שאנחנו רוצים באמת קורה). כוכביות זו הדרך של אוהדים לא מרוצים להתמודד עם הפסד (כמו האליפות של הפועל ב2010 )

שון 29 במאי 2016

אביאל – בטח אתה, כאוהד ריאל מדריד!! מדבר איתי על שיפוט וכוכביות. אתה הצעת גוגל, אז בבקשה, תחפש את הערך "הגנרליסמו פרנקו" ואחרי שתקרא קצת על הרודן והדיקטטור שהיה מאיים, משחד, חוטף, רוצח בשביל שריאל תנצח ותזכה בתארים דבר איתי. אני לא יודע בין כמה אתה אבל אני מציע שתסתכל על העבר של קבוצתך לפני שאתה מגיב על עברן של קבוצות אחרות..
אגב, חצי הגמר מול ריאל מזכיר לי סלסלום נפלא. וצ'לסי, אותה אחת שגנבה נגדנו עלייה ב2005, עליה להגיד טעויות שיפוט.
אתה מביך את עצמך

אוראל 29 במאי 2016

זאת זכייה מביישת לא רק שכל הדרך לגמר הייתה נגד קבוצות חלשות מאוד ברמה של שלב הבתים מקסימום גם איך שריאל שיחקה נגדם הייתה מביישת מול וולפסבורג שזאת קבוצה שריאל לא צריכה בכלל לספור היא עוד שניה עפה וחזרה בשניה האחרונה בזכות יום טוב של רונאלדו מול סיטי שזאת בכלל עוד קבוצה חלשה מאוד (ראה ברצלונה סיטי שמינית גמר ליגת האלופות פעמיים בשלוש שנים ותבין למה היא לא יריבה לחצי גמר) בקושי עברתם ב1-0 משמים וגם מי שישמע את מי עברתם בשמינית את רומא האימפריה ובגמר שיחקתם מול אתלטיקו שאני לא מזלזל בהם אבל יש לריאל מזל שזה היה כי אם זהת הייתה קבוצה קצת יותר חזקה או עם קצת יותר מזל היא הייתה זוכה בקיצור זאת זכיה מביישת אם קצת מסתכלים על איך הם הגיעו לשם זה פשוט שערוריה שריאל זכו לא כי הם עשו את זה ברמאות אלא כי לא מגיע להם בכלל

אביאל 29 במאי 2016

אוראל – תחסוך לי את הבכיינות של אוהדי ברצלונה, אתלטיקו קבוצה חלשה ? אהה מי שמעיף את ברצלונה ובאיירן הוא חלש מאוד נכון, שתי קבוצות היסטוריות, תגובה שכולה בדיחה אחת גדולה.

עודד 29 במאי 2016

גועל נפש ההתעסקות של אוהדי ברצזונה בריאל

Ljos 29 במאי 2016

אפשר לשאול איך הבנת שאוראל אוהד ברצלונה?
ועוד שאלה – למה הם נחשבים בכיינים?

אביאל 29 במאי 2016

יש פה בדה באזר ניסיון ארוך באוהדי ברצלונה שמגיעים לכאן או אחרי שהם עפים או אחרי שריאל זוכה ומתבכיינים כמה לא מגיע ואין צדק. אם נלך לפי ההיגיון שלהם ברצלונה צריכה לקחת הכל ותמיד.

Ljos 29 במאי 2016

כל אוהד חושב שלקבוצתו מגיע לזכות בהכל, לא? אני חושב שלקבוצה שאני אוהד בישראל (רמז – לא בצמרת. ממש ממש לא) מגיע לזכות באליפות אנגליה.
ו-היי, אני אוהד ברצלונה שהעדיף שריאל תיקח את הגביע. אפילו טיפה שמחתי כשכריסטיאנו רונאלדו כבש את הפנדל.

אביאל 29 במאי 2016

לא הבנת, ראשית לא כל אוהדי ברצלונה כאלה, אלא בעיקר אוהדי ההצלחות של השנים האחרונות, אלה שהיו בקלות אוהדי ריאל אם היית מחליף סגלים.

בקשר להצלחה, הכוונה היא שאם ברצלונה לא זוכים בהכל זה תמיד נעשה בחוסר צדק כלשהו, תחפש אחורה תגובות כאן אחרי שאתלטיקו העיפה את ברצלונה.

איצקו 29 במאי 2016

מה חלש בקבוצות האלה עד כמה שזכור לי רומא עשתה תיקו עם בארסה בבתים והפסידה אחד לרירל היא הפסידה שתיים סיטי ניצחה את יובה בבתים שהיתה קרובה דקה מחצי גמר קיצר אולי זה לא באיירן ובארסה אבל זה קבוצות שנתנו להם פייט והגביע שלהם וזה לא מעניין אם יש כוכבית סולמית ואפילו שטרודל

עודד 29 במאי 2016

פשוט גועל נפש לראות את כל אוהדי ברצלונה
במקום לפרגן שנצחנו קבוצה שלא נצחתם כרגיל להתעסק בריאל

שון 29 במאי 2016

קבוצה שלא ניצחנו? תגובה אופיינית לאוהד ריאל, פשוט לא מודעים לעובדות. תסתכל על התוצאות השנה בליגה ותגיד לי כמה פעמים "לא ניצחנו" אותם.

אחד מהעם 29 במאי 2016

לא ניצחתם במאני טיים.

אנדר 29 במאי 2016

כן סך הכל מה זה עוד אליפות ספרד

אחד מהעם 29 במאי 2016

פחות יוקרתי, ללא ספק.

אנדר 29 במאי 2016

זה לא "פחות יוקרתי ללא ספק" כשאתה זוכה בתואר הזה כשלא הגעת אליו כאלוף מדינה ולא יצאת ממנו כאלוף מדינה.

dk 29 במאי 2016

לשיטתך קבוצה שלא זוכה באליפות המדינה שנתיים רצוף מאבדת לגיטימציה בצ'מפיונס?

אנדר 29 במאי 2016

לא מאבדת לגיטימציה, אלופה והכל. במבט ההיסטורי אין סיכוי להשוות בין ריאל לברסה הנוכחיות. אחת לקחה 6 מתוך 8 אליפויות אחרונות + 3 צ'מפיונס (לא כולל ראייקרד!) ואחת 2 צ'מפיונס ואליפות אומללה (לקבוצה היקרה בעולם זו בהחלט אליפות אומללה) אז היסטורית, כן. די אלופה עם כוכבית, אם כבר מדברים על כוכביות. אבל זה הערב שלכם והשמחה שלכם ואין לי צורך מטורלל להתווכח על מה שאין טעם להתווכח עליו. מברוק, לילה טוב

אחד מהעם 29 במאי 2016

אם היית שואל כל שחקן בריאל אם הוא רוצה להתחלף עם בארסה השנה אף אחד לא היה משיב לך בחיוב.

שון 29 במאי 2016

סבבה, אם תשאל אחד משחקני ריאל הוא יגיד לך שהוא הכי טוב בעולם בראש שלו. אז, לא ממש מעניין מה יש לשחקני ריאל להגיד.

אחד מהעם 29 במאי 2016

אם היית נותן אפשרות בחירה לכל שחקן בריאל/בארסה הוא היה בוחר בליג"א.

שון 29 במאי 2016

לא ניצחנו במאני טיים?? אהה ולקחת דאבל זה בקטנה??.. ברור.

חמציץ 29 במאי 2016

אבל לא ניצחתם

קורא אדוק 29 במאי 2016

הגרלה קלה או לא הגרלה קלה,מאז שזידאן הגיעה היא בוודאות אחת הטובות באירופה אם לא הכי טובה
מחזיקה ראויה לחלוטין

כפיר 29 במאי 2016

מסכים כמובן :)
חוץ מזה, לא ברור על למה ההגרלה של ריאל כל כך קלה.
סיטי בחצי אחרי שהעיפה את פריז ואתלטיקו בגמר זו לא הגרלה קלה.
אתלטיקו היו פראיירים בהארכה כי ריאל פשוט הלכה.
אבל זכיה זו זכיה.
העיקר אם סימאונה זוכה היו מהללים אותו כמו לא יודע מה.
זידאן עשה כאן הישג ענק בעיקר כמובן בתחום המנטלי. לקח קבוצה מפורקת שהשחקנים שלה לא יכלו להסתכל אחד על השני ועשה מהם אלופי אירופה.
מדהים !

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

אחרי השינוי המסוים של סימאונה לא ראיתי שהוא יודע לעשות משהו חוץ מלזרום יותר ממה שבניטס, נניח היה יכול לזרום. לזכותו ייאמר שהוא החזיר את ריאל יותר לכיוון של אנצ'לוטי כי נשיאים דיקטטורים אף פעם לא מודים בטעות.

היסטוריון ששל ספורט 29 במאי 2016

לא יודע אם זה השופט.
זב יותר המגע הזידני או הישבן שלו.
סימונה עשה לו בית ספר אבל איכשהו עם כל הטעויות הוא ניצח.
סימונה היה לטעמי צריך להמר ולהכניס את הגנאי קודם לכן
….מה שהיה חסר לו זה שחקן יצירתי להארכה במקום טורס או סאול .
חבל חבל.
מסתבר שלהיות אוהד אתלטיקו זה הדבר האכזרי ביותר בספורט פעם אחת חטפו דקה 120 שער שיוויון והלכו למשחק חוזר היחיד בהיסטוריה של המפעל בגמר והובסו.
פעם שנייה חטפו שער בתוספת הזמן והובסו בהארכה
ופעם שלישית לא גלידה אלא דו קרב פנדלים והפסד.
בפעמיים האחרונות ליריבה העירונית השנואה.
עולם הכדורגל יכול להיות לפעמים אכזר.

אבו צ'יצ'ריטה 29 במאי 2016

לריאל היו הרבה יותר הזדמנויות של ממש וגם חצאי מצבים ברחבה.
אני לא ראיתי נבדל אבל הבנתי שהיה די ברור, מה שרק מזכיר – העיקר שיש טכנולוגית קו שער, משהו מאד שימושי (שנזקקים לו באמת בערך פעם באלף משחקים) אבל הילוך חוזר לשופטים על גול הס מלהזכיר

אייב 29 במאי 2016

אילו טעויות ביצע קלטנברג בדיוק?
שלף צהובים כשהיה צריך, הפנדל מוצדק, ועל האולי-נבדל באמת שאי אפשר לבוא אליו בטענות. מה הבעיה?

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

איזה אדום אדמדם לשחקן שהוא כנראה מספיק ברוטלי חוקית כדי לא להחשב מלוכלך וכאמור גם אדום הוא כמובן חוקי. בכלל, אולי כדאי להמיר את שופט טוב/רע לאמיץ/פחדן או בוחר בדרך הקלה.

Tal 29 במאי 2016

השופט היה בסדר גמור וטעה רק פעמיים, שתיהן לטובת ריאל – גם בגול (למרות שהקוון שלו לא התריע על נבדל וזה נסיבות מקילות מאוד על הטעות של השופט) וגם שלא נתן יתרון לאתלטיקו באיזו עבירה לזכותה. אפשר להגיד גם שהיה מגיע לראמוס אדום ולא צהוב על הכניסה מאחור בדקה ה-90, אבל זה עניין של פרשנות ושיקול דעת, ולא טעות שיפוט.

אהבתי את הטיפול שלו בפפה הבכיין והכסחן, וגם לראמוס הוא הבהיר שהוא לא יסבול את השטויות שלו

אבו צ'יצ'ריטה 29 במאי 2016

אולי הכותרת צריכה להיות "המגע הראמוסי"? זה היה השער הראשון שלו בליגת האלופות מאז…השער בגמר נגד אתלטיקו.

אל 29 במאי 2016

אין איפה להתווכח על זה, בלי ספק הזכייה החלשה ביותר של קבוצה בשנים האחרונות. כבר כמה שנים שאני חושד שריאל מסריחה את אירופה עם הכסף שלה תמורת הגרלות עדיפות. יש כאן משהו שהוא מעבר לצירוף מקרים כשקבוצה עוברת בשנתיים האחרונות מסלולים שכאלה בדרך לשלבים המכריעים:
(מסודר לפי שמינית,רבע,חצי)
2014 – שאלקה, דורטמונד, באיירן.
2015 – שאלקה, אתלטיקו, יובנטוס.
2016 -רומא, וולפסבורג,סיטי.
שכולן בלי ספק הקבוצות החלשות ביותר בסבב (פרט לבאיירן בחצי ב2014 אז הייתה צ'לסי ואתלטיקו בשנה שעברה).
פשוט גועל נפש.

אחד מהעם 29 במאי 2016

בקיצור, אתה בלבלן שכל בכיין.

אנדר 29 במאי 2016

התכוונת שהעובדות הן בלבלניות שכל בכייניות

אחד מהעם 29 במאי 2016

באיירן הגרלה קלה? אתלטיקו ויובה קלות? אתם בכיינים.

dk 29 במאי 2016

אתה דווקא נותן לעובדות לבלבל אותך (או שאתה לא מכיר בעובדות)

אנדר 29 במאי 2016

אתה מתמקד בדוגמא נקודתית אבל במצטבר ההגרלות שלה קלות בפער. בחצי גמר ההוא זה או יובה או ברסה או באיירן אז זה מצחיק במקרה הטוב וטיפשי במקרה הרע לציין את זה

dk 29 במאי 2016

אתה שוכח שיובנטוס הדיחה את ריאל שנה שעברה, כנראה ההגרלה לא הייתה כל כך קלה אחרי הכל (אותו הדבר אפשר להגיד על דורטמונד ב13 ששתי הקבוצות האחרות היו ברצלונה ובאיירן)

אבל נראה לי שלרוב כשמגיעים לחצי הגמר מקבלים 4 קבוצות שגם אם הן לא בדיוק ה4 הכי טובות ביבשת הן כן ברמה מספיק גבוהה כדי שלא תהיה פה הגרלה קלה (גם סיטי הדיחה את פסז שעליה בספק אם מישהו היה אומר הגרלה קלה)

אנדר 29 במאי 2016

יובנטוס הדיחה את ריאל בחצי. בחצי בכלל ובחצי ההוא כמעט ואין הגרלות קלות ניראה לי שהייתי די ברור!
אין לי בעיה שנוציא את רצף ההגרלות בשנים האחרונות מהשמינית ועד ההדחה/גמר של ריאל לעומת ברסה-אתלטיקו-באיירן ונבדוק אם הפערים בקבוצות המתמודדות מולן זניחים או משמעותיים

dk 29 במאי 2016

זה קצת בעייתי כי אם נוציא את ההגרלות האחרונות נגיע לרצף של 7 שנים (אאל"ט) שריאל לא עברה את השמינית, קשה לקבל הגרלה (קשה כקלה) כשאתה לא מתקדם במפעל

אנדר 29 במאי 2016

טוב שלא חזרת בזמן לעידן הקרח

dk 29 במאי 2016

אתה מודע לזה שאנחנו מדברים שנתיים כן?
עד 2010 (כולל) ריאל לא עברה את השמינית ומ2013 הסכמת שההגרלה הייתה לגיטימית

יכול להיות שב10/11 ו11/12 קיבלנו הגרלה קלה, יכול להיות שלא (אני לא זוכר למען האמת) מה שבטוח ששנתיים לא יכולות לייצג כלום

אנדר 29 במאי 2016

אני לא הסכמתי שההגרלה היתה לגיטימית אתה מוציא לי מילים מהפה (סמיילי נקרע) אני אמרתי שבחצי גמר כמעט ואין אפשרות להגרלות קלות וכשהיתה אפשרות לכזו (השנה) קיבלתם
אבל אתה יודע מה קונספירציה טובה, טובה בדיוק כמו שהיא מופרכת. אז עזוב, מזל טוב ומברוק. ניצחתם וזה מה שחשוב.

אנדר 29 במאי 2016

וסיטי היא אמא של ההגרלה קלה

אחד מהעם 29 במאי 2016

גם פס"ז, אז מה?

עומריקו 29 במאי 2016

דורטמונד, באיירן?
אתלטיקו, יובה?

אתה צוחק עליי אלה לא קבוצות חלשות.

dk 29 במאי 2016

חוץ מהקטע שממש קשה לקבל הגרלה קשה בשמינית ושדורטמונד ואתלטיקו היו בגמר שנה לפני שפגשו את ריאל וכמובן שיובנטוס הייתה בעונת שיא מבחינתה אתה די צודק (מודה, אני מדרידיסטה מאז שאני זוכר את עצמי), זה שהשנה קיבלנו הגרלה נוחה זה חד פעמי ולא מעיד על כלום

ר.בקצה 29 במאי 2016

זה הטרנד החדש של אוהדי ההצלחות מברצלונה?
לפחות השתדרגתם-
פעם טענתם שריאל קונה את השופטים..

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

לאיזה הזדמנויות הגיעה ריאל? בעיטה פעם אחר פעם בצורה קלישאתית למרכז השער או לגוף של השוער, "הנעת כדור קלאסית של ריאל" כשאתלטיקו בהנעת כדור סילונית פעם אחת הביאה שער שכמובן הופל בהתחלה על דנילו על ידי שגיא "החלטתי ולכן אקיים" כהן ואח"כ על מרסלו על ידי בוני מלך הבדיעבדים גינצבורג.

לא יום גדול של אתלטיקו שקצת סבלה עוד יותר מכך שהמאמן שלה כנראה שומר חסד נעורים לפרננדו טורס ודוגל קצת יותר מדי במערך קיים גם אם החלוץ שלו לא עוזר לו להיות מסוכן יותר. לא זוכר מתי הדרך יכלה להמדד בד בבד עם מבחן התוצאה ועדיין, הדרך של אתלטיקו לא פחות ממרהיבה.

חייב להגיד שאני לא מצטער שאתלטיקו לא לקחה או יותר נכון שסימאונה לא לקח. התנהגות פושעת של סימאונה בחצי הגמר הורידה לי לגמרי את ההתלהבות. כאילו מי ישמע הוא היחיד שהגיע מאיזה חור או מלמטה ולכן מותר לו להתנהג ככה, כאילו פפ לא הגיע מאיזה חור בספרד בטיזינאבי מה שמשום מה לא מאפשר לו לעשות מה שבזין שלו. אז הוא הפסיד לזידאן שהוא סוג של סימאונה עם פאסון שגם כן לא בדיוק נולד לאיזו משפחת מלוכה.

בסה"כ אפשר להגיד שמדריד לא הרשימה ושאי אפשר לבנות במשך עונה שלמה על יכולת קאמבק.

מרקו מטראצי 29 במאי 2016

חחח גדול

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

כמו הראש של זיזו?

יואב דובינסקי 29 במאי 2016

זכייה מאוד סתמית

dk 29 במאי 2016

תמיד בכדורגל כשהקבוצה שלך זוכה אתה על גג העולם וכשלא… טוב… זכייה סתמית

היסטוריון ששל ספורט 29 במאי 2016

נכון אבל כל זכייה בדו קרב פנדלים היא סתמית…..אהדתי את נבחרת ברסיל 94 ויום אחרי הגביע הבנתי שזה סתמי.
היוצאים מן הכלל ליברפול עם ה 3-3 המפורסם ואולי גם ביתר חיפה בגמר 89 ( 3-3 ).

גור אילני 29 במאי 2016

מצד שני, כמו שהפסד בפנדלים הוא לא סתמי אלא כואב מאד, גם נצחון בפנדלים עשוי להיות בעל ערך כלשהו (רק לדוגמה ההפסד של צ׳לסי במוסקבה והנצחון במינכן, שלמרות שהיה בפנדלים ונחשב בעיני רבים לקמפיין בזיוני היה רגע קסום והשאיר אחריו אצלי אופוריה טוטאלית לאיזה שבועיים והרגשה טובה לעוד חצי שנה)

עמי ג 29 במאי 2016

לקחת גביע בפנדלים זו איוולת.
חייבים למצוא כבר שיטה יותר טובה.

יאיר אלון 29 במאי 2016

חושב שזו תוצאה די ישירה של פערי הרמות שמתרחבים.
מלבד אתלטיקו, שאותה פגשה בגמר אילו עוד קבוצות יכולות לעמוד שוות כוחות מולה? לדעתי העניין מסתכם בבארסה, באיירן ואתלטיקו. המתעקשים יוכלו להכניס את פ.ס.ז' לרשימה למרות שאני לא חושב שהיא עדיפה על הסיטי.
פערי הרמות משמעותיים מאוד ולכן גם אם הייתה פוגשת קבוצות בפורמה טובה יותר כמו בנפיקה או צסקא אני לא חושב שהיו מקשות עליה יותר מהיריבות שקיבלה.

אחד מהעם 29 במאי 2016

באיירן שלוש שנים לא הובליה על ספרדיה לרגע.

mnm 29 במאי 2016

אתה מתכוון פפ

יאיר אלון 29 במאי 2016

בארסה באיירן ויובנטוס** כמובן

אביאל 29 במאי 2016

צ׳לסי עד השנה.

פערים בכדורגל ? לסטר לקחה אליפות השנה, אתלטיקו כתופעה מתמשכת היא עדות הפוכה, דורטמונד בשנים האחרונות (עם הפסקות).

מזכיר לי שהיו אומרים אותו הדבר על יונייטד, צ׳לסי, ליברפול וברצלונה במשך שלוש-ארבע שנים.

יאיר אלון 29 במאי 2016

אתלטיקו מדריד 3 שנים לדעתי בצמרת, אולי 4. זה עדיין לא מספיק כדי שנדע בוודאות גדולה שבעונה הבאה היא לא מסיימת 20 נק' אחרי ברצלונה וריאל.
עד לא מזמן קבוצות כמו רומא (מקום שלישי באיטליה) או מנצ'סטר סיטי (רביעית באנגליה) היו נחשבות הגרלות סופר קשות. היום באיירן, ריאל וברצלונה מתחרות בערך רק בעצמן. אתלטיקו היא היוצא מן הכלל שמצליחה בזמן האחרון בכדורגל מאוד מסוים לעמוד בקצב.
דורטמונד בעונה אדירה שלה בכלל לא הצליחה לתת פייט לבאיירן בליגה…

פרילי 29 במאי 2016

מרסלו, שחקן שאני מאוד אוהב והיום היה אחד הכי טובים בריאל, תמיד כיף לראות אותו משחק. אכן המסלול היה קל מידי גם הפיגור 2 0 מול וולפסבורג היה כתוצאה מזלזול שלהם אבל לא נראה לי שזה מעניין מישהו כרגע.
מה שכן האליפות יותר חשובה בספרד מהגביע האלופות.

dk 29 במאי 2016

בתור אוהד שזכה לגביע אחרי 18 שנה אני חושב שאתה תמיד מעריך יותר את התואר שלא זכית בו יותר זמן

אביאל 29 במאי 2016

פרילי – על סמך מה אתה קובע את המשפט האחרון שלך ? בינתיים למרות הדאבל של ברצלונה ההדחה ברבע הגמר סימנה לפחות מבחינתם עונה מאכזבת, לעומת זאת הזכייה של ריאל כבר עכשיו הפכה עונה מאוד מאכזבת לעונה מצוינת. אני חושב שלקבוצות האלה לידת האלופות זה עדיין הדבר החשוב ביותר.

dk 29 במאי 2016

אני חושב שזה בגלל הבדלי סטנדרטים. כשברצלונה לא לוקחת טרבל היא מאוכזבת, כשריאל זוכה בתואר (אליפות או צ'מפיונס, לא נכנס פה לחשיבות גביע המלך) העונה נחשבת להצלחה (בנוסף שלריאל יש חיבה ספציפית לצ'מפיונס)

אביאל 29 במאי 2016

דווקא אני חושב שברצלונה רוצה לצמצם ככל הניתן את תארי ליגת האלופות ובצדק, שם הפער הגדול של ריאל עליה, למרות שבעשור האחרון אין בכלל תחרות וברצלונה עם ידה על העליונה.

פרילי 29 במאי 2016

אני אןהד ריאל אגב, יש לי חבר טוב אוהד ברצולנה מילשדת הוא תמיד אומר לי שהאליפות יותר נחשבת אצל שני מחנות האוהדים אבל לא בהרבה, אני נוטה להסכים איתו כי זה עדיין מפעל של גביע

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

לא יודע, כשרצו להגיד כמה קבוצה מסוימת דומיננטית הלכו דווקא על הצ'מפיונס כמו יונייטד או בארסה. אפשר להגיד שליגה ספרדית השנה היתה תוצאה של 3 קבוצות חזקות ביותר וביניהן הזוכה שווה יותר מבדרך-כלל.

איאן ראש 29 במאי 2016

מרסלו באמת היה טוב. אף פעם לא חשבתי שהוא מגן טוב. עכשיו עושה רושם אחר.

איתן 29 במאי 2016

עצוב לי על כך שאתלטיקו לא זכתה,הרי כמעט בשום מדד היא לא משתווה לריאל: לא בממון,מסורת,כמות אוהדים…
בטח לא יכולת לקנות סטארים ב100 מיליון יורו, ולייבש שחקנים של 70 מיליון יורו על הספסל(חאמס).
מאוד רציתי להרגיש שוב את ההרגשה כאילו שלסטר הקטנה זוכה באליפות כפי שהיה בליגה האנגלית ככה באלופות לגבי אתלטיקו.

הרי באתלטיקו יש אילוץ למכור סטארים לא נזרוק מלא שמות אלא רק פלקאו,קוסטה,פיליפה לואיז וכו'
ויש להם שחקני בית שמעדיפים להישאר במועדון על אף הצעות קורצות מקבוצות אחרות.

פיתוח שחקנים צעירים:קוריאה,סאול,חימנז -מאמן שמאמין גם בצעירים על אף שיש דרישות גבוהות לתוצאות מהמועדון.
נותן הזדמנות לסמל כמו טורס שנחשב לסוס מת לקבל הכרה ותהילה מהאוהדים

אתלטיקו השנה עשתה הישג אדיר והדיחה במשחקים אמנם לא מרהיבים, אך דרמטיים אלופות מכהנות גאות בליגה שלהן בדמות באיירן ובארסה.

עצוב לי על המועדון שזוהי כנראה תיקרת הזכוכית שלו ואין לו לאן לצמוח כל עוד לא יגיע אוליגרך—אך זו גם תהיה בעיה,כי אז אתלטיקו תהפוך לסיטי\פסז וכדומה ותאבד את הקסם שלה

סימאונה בתשוקה והקרבה בנה קבוצה של פרטיזנים עם סכין בין השיניים,כי לא היה לו שום סיכוי אחר להשיג את המטרות שהוא הציב לעצמו. גם אם זה אומר משחק הגנתי.

זה הזמן להצטער שלוסיאנו וייטו נפצע ולא פתח את העונה טוב, וג'קסון מרטינז פשוט פלופ.

כמה אכזר הוא הכדורגל,לריאל באמת שלא הגיע לנצח…גם הגרלות קלות וגם שער מנבדל.

טיפה סרוחה 29 במאי 2016

תגיד מה שתגיד על השופט,אני התאהבתי בו כשראיתי את הפרצוף שלו על ההצגה של פפה כשקיבל מכה קטנה בפנים.ואני אוהד ריאל.
ד"א גולש שיגיע לאתר וזה הטור הראשון שיקרא לא יחשוב שיש הבדל בין רמת האינטליגנציה פה לוואן.#רק אומר

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

היה עדיף שיאכל את ההצגה של פפה וייתן אדום אמיץ לסרחיו ה"ברוטלי הספורטיבי" ראמוס.

אחד מהעם 29 במאי 2016

על מה אדום?

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

במקום הצהוב ועל עבירה ששווה אדום.

אחד מהעם 29 במאי 2016

לא שווה אדום, שווה צהוב. היה ברור שהוא הקריב את הצהוב כדי לעצור את העבירה וזה לדעתי לגיטימי לחלוטין.

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

זו עבירה שכתוב עליה "כך תעצור את המתפרצת של אתלטיקו" שמוגשת קרה עבור קצבים.

אחד מהעם 29 במאי 2016

נכון, גם באיירן וברצלונה השתמשו בזה וזה לא עצר מצב ודאי. הקריב צהוב, לגיטימי.

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

לא עצר אותו, לא דחף אותו. ביצע הורדת זקיף על מישהו שהיה במצב שבשביל אתלטיקו הוא הרבה יותר מאשר כל האחרות.

לא ציני – ברוטלי. לא צהוב – אדום.

אחד מהעם 29 במאי 2016

אבל זאת לא עבירה של אדום במסגרת החוקים הנוכחיים.

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

במה נוגע הסעיף שקוראים לו מניעת שער בטוח (אם אכן יש כזה סעיף והוא הבסיס לחוק המדובר) ?

אחד מהעם 29 במאי 2016

זה לא "מניעת שער בטוח" זאת "עצירת התקפה מבטיחה". הוא לא היה אחרון.

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

האם מדובר במשהו שהפרמטר היחיד שלו הוא קו הרוחב? כי אני ראיתי גם אדומים אחרים ובעיקר בשנים האחרונות.

אחד מהעם 29 במאי 2016

השאלה היא אם השחקן שעליו נעברה העבירה היה במצב ודאי לגול ולא האם הוא היה יכול למסור לשחקן אחר שיהיה במצב לגול. אני חושב שהתשובה שלילית, ייתכן ואני טועה אבל בכל מקרה אני לא חשוב שזאת טעות הזויה.

טיפה סרוחה 29 במאי 2016

לא התאהבתי בו בגלל שלא קנה את ההצגה,פשוט הוא עשה שם פרצוף של "עלי אתה מנסה לעבוד?!" שקרע אותי מצחוק.
לגבי העבירה-צהוב ברור.אין ספק שהוא עצר מתפרצת קטלנית של אתלטיקו אבל אין לך מה לבוא אליו בטענות על זה שעשה עבירה חכמה,תבוא בטענות לחוקים הטיפשיים שמעודדים עשיית עבירות על שחקנים

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

כן לבוא בטענות לסוארז על נשיכה אני אמור לבוא, ולבוא בטענות על קצבים ברוטליים שמקבלים אשראי לקביעת תוצאות אני אמור לא לבוא. אם ככה אתה יכול פשוט לחזור על הטענה המביכה של יעקבי שמה שקובע הוא המרחק מהשער כשמדובר במתפרצת.

טיפה סרוחה 29 במאי 2016

אם אתה לא רואה הבדל בין מעשה סוארז למעשה ראמוס אז תפיסת המציאות שלך כושלת.סוארז נשך מישהו בניגוד לחוקה,לעומת ראמוס שניצל פירצה בחוקה.זה כמו שתגיד שאין הבדל בין דריימונד גרין שבועט באשכים של שחקנים לבין שחקנים שעושים ה"אק א-מישהו".הראשון עובר על החוקה באופן ברור,לעומת האחרים שרק מנצלים פירצה בחוק.עכשיו אני שונא את ה"האק א-" אבל אני לא אבוא בטענות למי שמנצל את הפירצה הזאת אלא לליגה שלא סותמת אותה.לא ראיתי שידור ישראלי אז אין לי מושג מה הוא אמר אבל אין שום קשר בין המרחק לרמת העבירה,הדבר היחיד שקובע הוא אם לא היו שחקנים נוספים בין השחקן התוקף לשער של היריב,ובמקרה של ראמוס היו שחקנים נוספים אז זה צהוב ללא צל של ספק.

ר.בקצה 29 במאי 2016

זו לא הייתה עבירה ברוטלית, והוא לא היה אחרון בדרכו לשער.
עבירת צהוב קלאסית.
נפנופי הידיים של הפושטק הארגנטיני לא יעזרו לכם.

חמציץ 29 במאי 2016

לפי החוק הנוכחי אדום ישיר מקבלים על עבירה שעוצרת מצב וודאי לשער. זה לא היה המקרה כי היו באזור שחקנים שיכלו לעצור את החלוץ. את הטענות אתה צריך להפנות לחוקת הכדורגל ולא לשופט.

ניינר / ווריור 29 במאי 2016

מפעל רקוב המנוהל על ידי גוף מושחת ומתועב. וכן, הייתי אומר זאת גם אם בארסה היתה זוכה. גם הכדורגל לא משהו. שילמדו מהאן אף אל איך לשפר את המוצר לפני שימאיסו אותו על כולם

יהודה 29 במאי 2016

משחק מטופש מוכרע בפנדלים.

דור 29 במאי 2016

איזה עונה מאכזבת הייתה לברצלונה ? דאבל זה ממש לא מאכזב אי אפשר תמיד לקחת טרבל אם ככה ריאל צריכה להתאכזה כל עונה

דור 29 במאי 2016

לדעתי הליגה מסמנת יותר מכל מי הקבוצה הטובה בספרד לאורך כל העונה 38 משחקים שבהם אתה צריך לאסוף יותר נקודות מהקבוצה היריבה בליגת האלופות מספיק מעידה אחת ואתה בחוץ

dk 29 במאי 2016

ריאל סיימה עם נקודה פחות מאשר ברצלונה, בסופו של דבר גם האליפות הוכרעה על מעידה אחת (יותר, כי לכל קבוצה היו כמה מעידות)

דור 29 במאי 2016

בליגה תמיד אפשר לתקן

מאנו 29 במאי 2016

כמה קשקושים נכתבו פה בתגובות. גם הפוסט הזה תמוה, תסלח לי. אני הייתי בעד אתלטיקו, אבל להאשים את ריאל ב"דרך קלה" נשמע לי מטופש. כן, אתלטיקו עשתה דרך יותר קשה, אבל אם היא ניצחה את ברסה ובאירן, והיא כ"כ טובה, היא הייתה צריכה גם לנצח את ריאל. זה לא קרה.
מעבר לכך, גם אם מתחילים להתקטנן על הדרך לגמר, בפעם האחרונה שבדקתי, מנצ'סטר סיטי היא כנראה הקבוצה הטובה ב"ליגה האנגלית" בשנים האחרונות, שלדעת לא מעטים פה היא ה"ליגה הטובה בעולם", אבל פתאום היא נחשבת ליריבה נחותה וחלשה? די נו.
או בקיצור, ריאל מדריד אלופת אירופה, והיא הייתה לא פחות טובה מאתלטיקו היום, והיא אלופה ראויה. אלופת ספרד או לא, דרך קשה או לא – כל זה קשקוש של משועממים שטוענים ש"המשחק הטוב היום" היה האל סיטי נגד איזו קבוצה משפילד. אני לא מאמין שמישהו שמחשיב את עצמו לחובב כדורגל יכול לכתוב שטות כזו.

אחד מהעם 29 במאי 2016

כמוני כמוך.

dk 29 במאי 2016

ניינר כתב את זה טוב ופשוט מעליך, המפעל הזה רקוב.

הדיסוננס בין מה שאנחנו מצפים ממנו להיות למה שמקבלים ממנו בתכלס (בנוסף לאהדה בינארית – ריאל/ברצלונה על משקל אוהב/שונא מת"א) הביא את כל הקישקושים

ובנימה זו: יוחזר שלב הבתים השני לאלתר!

רפאל 29 במאי 2016

הזכות הטבעית של כל חובב כדורגל היא לומר דברים גם אם אין בהם טעם
או שיש בהם רק כדי להקניט יריבה שהיא בכלל לא של הקבוצה שלך ואפילו שכחת מי היא ואם הייתה בכלל.

החובה ( שהיא זכות ) של ההגיון היא להבין את רוח הדברים, מה עומד מאחוריהם ואם יש אג'נדה מסוימת.

מאנו 29 במאי 2016

אין לי בעיה עם זה, אבל אם זה הדבר היחידי שמופיע פה בדה באזר, אז זה קצת מוגזם לדעתי.

ניתאי 2 29 במאי 2016

המשחק הזה גרם לי לחשוב בפעם המיליון כמה שצריך כבר למצוא פתרון במקום פנדלים.
בינתיים עדיף לחזור למשחק חוזר.

מאנו 29 במאי 2016

+1
יש עומס בלתי נסבל של משחקים על הקבוצות הללו, אבל בעקרון מסכים שפנדלים לא קשור לכדורגל.

רפאל 29 במאי 2016

קראתי פעם הצעה מהפכנית ומעניינת מבלוגר ( אולי הוא גם כותב פה )
על פנדלים לפני ההארכה.
מי ש'שורדת' את הדו קרב, תיקו יספיק לה בשביל הנצחון.
כך, הוא טוען, שחקן שהחטיא יוכל להרגיש שיש לו הזדמנות to redeem himself ויהיה אפשרות לדינאמיקה קצת אחרת.
תכל'ס, זה קונספט ממש מעניין.
גם אם לא בדיוק בסדר הזה, זה פותח מגוון רחב של אפשרויות חדשות שיכולות לשפר מצב בעייתי משהו.

אחד 29 במאי 2016

הקבוצה שזכתה בפנדלים פשוט תעמיד 11 שחקנים ברחבה ותחכה לשריקת הסיום.

רפאל 29 במאי 2016

אוקי, אז אפשר לקצר את ההארכה לשתי יחידות של 10 דקות ( במקום 15) כ"א.
אם יש מנצחת בזמן הזה, אין פנדלים כמובן.
במידה ואין הכרעה לאחר 110 דקות – עורכים את דו קרב הפנדלים.
המנצחת בהתמודדות זו יש לה את שובר השוויון לעשר הדקות הנוספות שמשחקים כשמחליטים ע"פ מטבע לאיזה צד הקבוצה תתקוף.
אם קבוצה רוצה לעשות בונקר- שיהיה לה לבריאות.
יכול להיות שבאיזשהו מקום זה יותר הגיוני וספורטיבי, זה גם מקצר את המשחק בכמה דקות, מה שלא מפריע לאוהדים ויכול להועיל לבריאות השחקנים.

גיל 29 במאי 2016

זה לא רעיון טוב כי אתה לא יכול לעצור את המשחק לאיזה 15 דקות לפנדלים ואז לחדש אותו. זה אנטי ספורט.

צור שפי 29 במאי 2016

רעיון אחד שלא נוסה אף פעם הוא ״שער הזהב״, גול בהארכה שגומר את המשחק, בלי פנדלים. מה שעשו זה ״שער זהב״ רק בתוך החצי שעה וזה טפשות, ברגע ששתי הקבוצות יידעו שהמשחק חייב להיות מוכרע בגול הן יקחו סיכונים. גם אם לפעמים המשחק יתארך לשעתיים וחצי (גם עם הפנדלים זה שעתיים וחצי) אני מוכן להמר שבדרך כלל זה ייגמר הרבה קודם.

גיל 29 במאי 2016

אי אפשר לעשות את זה כי שחקנים יפלו מהרגליים. חייבים לתחום בזמן אבל אפשר אולי להוציא שחקן כל 10 דקות. אני גם לא רואה למה אי אפשר לערוך משחק חוזר אחרי 3 ימים באותו מקום לגמר.

Pabc 29 במאי 2016

מישהו יכול בבקשה להסביר לי למה אחרי משחק של ליברפול, מנצ׳סטר יונייטד וכו יש מאה ואחת פוסטים שמנתחים כל שטות של השחקנים הבינוניים שמשחקים אצלהן, ואחרי משחק גמר ליגת האלופות יש פוסט בודד באורך 11 שורות?

מאנו 29 במאי 2016

כי זה אתר של אנגלופילים עד עיוורון, זה למה. וולקאם

בני תבורי 29 במאי 2016

מאנו,
אתה המקל הלבן של כולנו

מאנו 29 במאי 2016

לכבוד הוא לי :-D

אלעדוס 29 במאי 2016

עברת על הפוסטים של בעל הבלוג? נסה ותופתע

אריק 29 במאי 2016

זה כי לא רצית להרחיבמאת החבילה בשביל כמה לירות, אתה נשאר תקוע עם החבילה החינמית שאין בה כדורגל ספרדי. אשמתך

dk 29 במאי 2016

5+, זליגת תכנים במלוא תפארתה :)

בני תבורי 29 במאי 2016

Pabc,
תרמת כבר?

חכם בדיעבד 29 במאי 2016

תומפסון פסיכי לגמרי

אריק 29 במאי 2016

אממ… קלטנברג היה טוב. לא ביצע שום שגיאה משמעותית ולא נפל קורבן מעשי המרמה.
ריאל היתה טובה יותר היום. להוציא את ברסה ובאיירן לא נראה שזה היה משנה מול מי היתה משחקת.

אריק 29 במאי 2016

בדרך לגמר הכוונה

דייויד בקהאם 29 במאי 2016

פפה זה גועל נפש. מזכיר את סימאונה כשחקן.

בני תבורי 29 במאי 2016

לא היה לי ברור את מי אני מעדיף כמנצחת משתי קבוצות מאוסות. מצד אחד, זידאן אהובי משכבר הימים, אבל רונאלדו… מצד שני, מתעב את סימאונה עוד מהאדום שסידר לבקהאם, אבל טורס… אחר כך חשבתי שכל עוד פפה נרשם בטופס המשחק צריך לייחל להפסד של הקבוצה שלו, אבל בסוף החלטתי שזה בסדר שריאל לקחו בגלל שאני לא מסוגל לשמוע את הצרחות של יעקובי וזיוני השכל של כהן ואתם פשוט לא יכולים לדמיין מה היה הולך שם אילו התוצאה הייתה הפוכה..

מאנו 29 במאי 2016

לגבי האנגלופיליה שלך אתה צריך לראות רופא לדעתי :-) (וזה שדיויד בקהאם הוא שגורם לך לשנוא שחקן אחר??).
לגבי יעקובי ושגיא כהן – יש הרבה אנשים ששונאים אותם, במיוחד את כהן. לא יודע, אני מאוד נהנה מהשידורים שלהם. שמעתי שדרים ופרשנים אנגלים, ומרובם לא התלהבתי יותר מדי. אני אוהב מאוד חלק מהשדרים הארגנטינאים, גם אם אני לא מבין את רוב מה שהם אומרים. בישראל, בכל מקרה, לא רואה אנשים טובים מהם במקצוע. מי לדעתך טוב יותר מהם?

dk 29 במאי 2016

עוד מישהו שם לב שאובלאק לא זינק/ידע מה לעשות בפנדלים? בכל הבעיטות פשוט נשאר על גבול מרכז השער ולא הימר על פינה באף בעיטה?

גור אילני 29 במאי 2016

בכלל, ריאל הגיעה לפנדלים הרבה יותר מוכנה מנטלית. שחקנים שהלכו בכיף ובעטו את הכדור בנונשאלאנטיות יחסית. אולי תוצאה של המגע הרגוע של זידאן, לפני הפנדלים הוא היה מחוייך והראה לשחקנים שהוא לא לחוץ. לעומת ריאל אתלטי הגיעה די גמורה, היה די ברור לי שחואנפראן טרוד יותר ממה שמומלץ כדי להגיע עם הרגל אל הכדור באופן סביר.
אובלאק היה נראה קצת בהלם, יכול להיות שזו היתה התכנית שלו לחכות לכל מיני התחכמויות ולא להמר. אני ציפיתי ממנו שיעצור 2-3 כדורים, זה קורה לפעמים לשוערים גדולים שדווקא בפנדלים הם לא מצליחים לעצור שום דבר.

ניתאי 2 29 במאי 2016

דרך אגב, גם מול איינדהובן הוא לא עצר אף פנדל.
לעומת זאת, אני זוכר אותו שנה שעברה מול לברקוזן נותן עצירה ממש יפה, כשהוא מטעה את הבועט שהוא הולך לזנק לצד אחד ובעצם נשאר באמצע ולוקח את הכדור.

בני תבורי 29 במאי 2016

שמתי לב והופתעתי מאוד לראות שאף אחד לא מעיר לו על כך.

ר.בקצה 29 במאי 2016

הוא זינק בבעיטה של מרסלו

דור 29 במאי 2016

גם שם הוא היסס

ארז 29 במאי 2016

נראה לי שתודרכו לבעוט לו ימין למטה.
ראיתי כבר משחקים שבהם מחפשים אזור מסוים של השער באופן רצוף. בפנדלים, באופן רצוף וכמעט משפיל מבחינת השוער, עדיין לא ראיתי. וזה כמובן לגמרי הוכיח את עצמו.
אני מניח שזה קשור לקושי מובנה של שוערים מסוימים לכסות אזורים מסוימים. ברוב המקרים מדובר בצד מסוים למטה.
אגב, כשאני מדמיין את עצמי מזנק, נראה לי שכימני קל לי יותר לכסות שמאל למטה מאשר ימין למטה.
החברים הצהובים פה בטח זוכירם שלשביט אלימלך הייתה חולשה דומה וברגע שזיהו את זה הייתה לו בעיה. היה דרבי בחצי גמר גביע שבו דגו בעט לו פעמיים לשם בתחילת משחק, לא חזק, כבש פעמיים וגמר את המשחק.

-גיסנו- 29 במאי 2016

יש בזה אמת ורואים שזו הייתה הוראה של מאמן ומשהו שהתאמנו עליו.
אבל שים לב שגם אתלטיקו בעטו את כל הבעיטות לאותה הפינה בדיוק כמו שריאל בעטו תמיד לאותה הפינה.
ההבדל:
לאובלק נבעטו 5 בעיטות לאותה פינה ובשום שלב הוא חשב להמר על לזנק לשם, זה פשוט להיות שוער פנדלים גרוע. אולי רק בבעיטה של מרסלו היה איזה חצי זינוק.
נבאס, בבעיטה הרביעית של אתלטיקו סוף סוף זינק לאן ששלושת הבעיטות הראשונות הלכו, לדעתי חואנפראן קלט את זה וזה השפיע על הדיוק בבעיטה.

אחד 29 במאי 2016

יש צדק פואטי בכל שקבוצה עם פילוסופיית משחק כשל אתלטיקו אוכלת אותה בפנדלים.
יש גבול עד לאן ששיטת משחק הגנתית עד כדי כאב יכולה להוביל אותך, כמו שהוכח אתמול.

(לא שריאל הציגו יכולת התקפית עילאית לאורך העונה או בגמר)

אחד 29 במאי 2016

*בכך

Shadow 29 במאי 2016

וואו. כבר הרבה זמן לא ראיתי כל כך הרבה בכיניות קטאלאניות.

ועוד בפוסט על ריאל מול אתלטיקו.

ניר 29 במאי 2016

בעיניי הנקודה המעניינת היא ששלושת הקבוצות הטובות באירופה כרגע משחקות בספרד, שתיים מהן היו בגמר והשלישית הודחה בחצי הגמר. הקבוצה הרביעית בטיבה מגיעה מגרמניה והיא סובלת מליגה לא תחרותית. לפחות לשלושת האחרות יש את התחרות בינן לבין עצמן בליגה גם.

אחד 29 במאי 2016

באיירן לא פחות טובה מאתלטיקו. הם עפו רק בגלל שערי חוץ במשחק שקול.

אחד 29 במאי 2016

אבל כן, חוסר התחרותיות פוגע בבאיירן בצורה רצינית.
מצד שני היא עדיין טובה מהקבוצות האנגליות, למרות כל התחרותיות בליגה האנגלית.

no propaganda 29 במאי 2016

לא חושב שיש קשר לחוסר תחרותיות. הבעיה הייתה המאמן, עכשיו זה נפתר(אף אל פע שאני לא ממש מרותה מהבחירה החדשה) ובעונה הבאה זה יראה אחרת.

אריק 29 במאי 2016

הייתי די נטרלי. בכל זאת זידאן ורונלדו מול אנדרדוגס.
אבל המחשבה על הבוקר של מלצר ספרדי שמן מניוקאסל, איש העובדות, מעלה לי חיוך.

דייויד בקהאם 29 במאי 2016

האמת גם לי. ככה זה שמזכירים לי את איסטנבול.

באבא ימים 29 במאי 2016

סליחה שכחתי להחליף חזרה את הניק.

ירון 29 במאי 2016

חוץ מהבהובים פה ושם, היה משחק משעמם.
לדעתי צריך בטל את החוק הטיפשי שבשמינית הגמר לא נפגשות קבוצות מאותה מדינה כדי להוריד את הסיכוי של גמר תוך מדינתי. אחת הסיבות לשעמום אתמול לדעתי היה שמדובר בקבוצות שמכירות טוב מדי אחת את השניה

Srtest - ארטסט 29 במאי 2016

מעניין, על כדורגל נבחרות שלא מכירות אחת את השנייה אומרים שהוא גרוע.

-גיסנו- 29 במאי 2016

אומרים שכדורגל נבחרות גרוע כי שחקנים לא מכירים אחד את השני, לא כי אותן הקבוצות נפגשות שוב ושוב כלומר מכירות אחת את השניה. יחי ההבדל.

no propaganda 29 במאי 2016

איזה חילוף נוראי זידאן ביצע כשהוציא את קרוס, כמעט הפסיד את הגמר בגלל זה.

karim the dream 29 במאי 2016

ניהול משחק רע של זיזו, גם החליף את בנזמה מוקדם מדי לטעמי.

ר.בקצה 29 במאי 2016

למצער, לא הכניס את חושך רודריגס.

איאן ראש 29 במאי 2016

זה לא היה בגלל פציעה של קרוס כמה דקות לפני?

רומן 29 במאי 2016

השופט הזה היה מזעזע לגמרי בגמר הגביע האנגלי, אין לי מושג איך נבחר לשוט את המשחק הזה.
זידאן אתמול היה פשוט חלש ביותר, לא הגיע לו הגמר הזה, החילוף ההזוי של קרוס וההתעקשות להשאיר את ריאל ב 10 שחקנים בשביל רווח פוליטי אישי פשוט הוציאו לי את כל הכבוד שהיה לי לבחור הזה.

מאנו 29 במאי 2016

" וההתעקשות להשאיר את ריאל ב 10 שחקנים בשביל רווח פוליטי אישי פשוט הוציאו לי את כל הכבוד שהיה לי לבחור הזה."
על מה אתה מדבר בדיוק?

רומן 29 במאי 2016

על רונאלדו כמובן, שהיה אתמול צל חיוור של עצמו (כנראה פצוע או חולה או לא יודע מה).
היה חייב א. לא לפתוח איתו, ב. אם כבר פתח אז להחליף אותו בדקה 60.
הוא לא עשה אתה זה רק מחשבונות פוליטיים, וזה מגעיל.

אחד מהעם 29 במאי 2016

פוליטיקה חשובה מאוד בניהול קבוצת כוכבים.

no propaganda 29 במאי 2016

אני מניח על זה שלא החליפו את רונאלדו שהיה נוראי אתמול

ניק 29 במאי 2016

הנקודות שלי על הגמר:
* אתמול הייתה לדעתי הדגמה טובה ללמה ריאל צריכה למכור את רונלדו. אני לא מדבר על זה שהוא היה די נוראי (הוא פצוע+) אלא על זה שריאל כמעט ולא שיחקה עליו אתמול וראינו איזה קבוצה מצויינת היא יכולה להיות (לפחות במחצית הראשונה) כשאין לשחקנים בראש את זה שהם חייבים לסדר לרונדלו עוד גול. לדעתי ריאל צריכה להשתחרר מהתלות בו, הוא עדיין שווה המון כסף, אפשר להביא מחליץ מצויין במקומו ולהפוך את ריאל לקבוצה אמיתית ולא ל"רונדלו והטעויות".

* ההארכה לדעתי איבדה ערך ספורטיבי אתמול, כל 2 דק' נשכב שחקן אחר על הדשא עם מתיחה או פציעה. העומס על השחקנים הוא פשוט לא הגיוני.

* פפה, אין לי מה להגיד על החלאה הזה, אני רק יכול להאשים את הסמרטוטים מאופא שמן הסתם לא יענישו אותו גם הפעם על ההתחזויות שלו.

ayalon 29 במאי 2016

+1 על נקודות 2 ו-3.

רומן 30 במאי 2016

מה תגיד על ההארכה בבאירן נגד יובה?

Comments closed