הניצחון המאוחר בהאל

השינויים הברורים שצריכים להגיע

כמובן שיש כמה נקודות חיוביות. בעיקר הסדר והנקיון וחלוקת העבודה בטיפול בהתקפות מתפרצות – נושא שהיה בעיה כאובה מאד בשנים האחרונות. זה נתן להתקפה את הבטחון ואת כמויות ההתקפות לבנות לחץ רציף ולבסוף לשבור את המתנגד.במגרשו!

זה הגיע מאוחר – אז כמובן שיש כאן אלמנט של מזל – אבל אני חושב שהסיבות לדקות מתסכלות ארוכות מדי די ברורות. ההרכב שפתח היה איטי, מבוגר וחסר דמיון בחלק ההתקפי. מחטיריאן הוסיף את הדמיון וראשפורד את המחץ. קשה לי להאמין שמוריניו ייתקע יותר מדי זמן עם העניין הזה. בטיפול הקשה בשוויינשטייגר והמלטף למאטה הוא רצה להבהיר שיש לו צד קשוח ויש לו צד פתוח. וחדר ההלבשה מן הסתם קלט את זה.

אבל למאטה אין קייס להרכב הראשון. ומוריניו בוודאי יודע כמה ראשפורד חשוב לתחושה הטובה של קהל האוהדים בעידן של רכש מאסיבי.

*

האל תקבל מחמאות, היא עם שש נקודות ומייקל פילן כנראה יודע דבר או שניים על כדורגל. אבל אם אני הפרמייר ליג אני מעניש את הקבוצה הזו – גם אם היא עומדת להמכר. לא ייתכן שעם מענק טלוויזיה של כ-100 מליון הקבוצה תקועה עם 14 שחקני בוגרים. הכסף הזה מגיע מחלוקה כספית הוגנת ומהצלחה כלכלית של הליגה. אני לא אומר שקבוצות חייבות לבזבז אבל הן צריכות להיות מחוייבות לסגל ראוי. כאמור, למרות ההופעה היפה של הרכב הטלאים הזה.

וזה נכתב לפני המשחק

shirts

נכון שבורנמות׳ וסאות׳המפטון הן לא בדיוק קבוצות אדירות. ונכון שיש מליון הסתייגויות של ״מה יקרה אם ייפצעו״ – אבל מדבר אחד אי אפשר להתעלם: יש סיכוי לא רע בכלל שזלטן ופוגבה היטו מאד את יחסי הכוחות בליגה הזו. מבחינה רגשית לא ההחתמות הכי מרגשות. הן צפויות, הן המובן מאליו, הסכומים (על פוגבה) גבוהים מאד. אבל אם השניים הללו בריאים – יש להם מעט מאד תחרות בתפקידים שלהם בדיוויזיה הזו. אם בכלל.

אז נקודת המוצא בעיני הוא שפוגבה וזלטן מכניסים את יונייטד למירוץ האליפות.

*

האל זה משחק מאד חשוב מבחינת סיכויי האליפות של יונייטד. מאיפה הבאתי שטות כזו? מי דה פאק איז האל? הם משל. יתרון של מוריניו על גווארדיולה וקונטה, ועדיין על קלופ, הוא בהכרות של הליגה האנגלית. אין לי מושג איך הוא ייראה במאבקים הטקטיים הגדולים מול שורת המנג׳רים הזו. אבל יש סיכוי טוב שהנסיון שלו שייתן ליונייטד יתרון מסויים בצבירת הנקודות במגרשים הקטנים.

*

מה שפוגבה וזלטן מביאים לשולחן הוא מצב ששניים שהיו אמורים לסחוב את הקבוצה על הגב בשנתיים-שלוש האחרונות – מאטה ורוני – הופכים לשחקני משנה. זה סיפור שונה לחלוטין ומעמדת המוצא הזו הם יכולים פתאום להשתדג. הם הבקיעו ובישלו במחזורים הראשונים אבל אם מוריניו הולך לעשות יותר מאשר שיפורים פרגמטיים, גם אם גדולים, אז מחכים למחטריאן וראשפורד. ואתם יודעים מה? אולי גם לדפאי.

*

כמה החלטות מעניינות של מוריניו במחזורים הראשונים היו לפתוח עם אנטוניו ואלנסיה כמגן ימני ולהמשיך עם דיילי בלינד כבלם וגם לשחק עם פלאיני. לכאורה חזרה על חלק מהגחמות הלא ברורות של ואן חאל.

ואלנסיה הוא בחירה לא כל כך מפתיעה. בהנחה שמאטה, ראשפורד או אולי אפילו מחטריאן ישחקו מימין אז אתה רוצה מגן עם איכויות של קיצוני בעמדה לידם. מה יקרה כשהעמדה תעמוד תחת לחץ התקפי? זה נראה.

האמון בפלאיני הוא משום שלא הלכת וקנית את פוגבה בכדי שיעבוד עבור קאריק או אנדר הררה. הם לא נותנים ערך מוסף התקפי יחסית לפוגבה עצמו. התחרות לפלאיני בסגל בריא על העמדה הזו תגיע לדעתי משניידרלין.

האמון בבלינד הוא המפתיע ביותר. מה נראה יותר הגיוני מהצוות אריק באיי (אני חושב שזו הדרך לכתוב את שמו ולא ביילי) עם כריס סמולינג? אולי פציעות ועייפות השפיעו כאן. אבל שוב, וזה בהסתמך על משחק אחד בלבד, אין שחקן שלא נראה אחרת עם פוגבה במגרש.

עזרו לקיום דה באזר

השער הנקי מול ברנלי
המלך דויד בא!

88 Comments

גור אילני 27 באוגוסט 2016

כולם אצלכם נראים כל כך מוכנים. חוץ ממרסיאל אולי שקצת בהלם.

אריק 27 באוגוסט 2016

היו לו השבוע כמה סשנים עם מוריניו. נראה

אמוץ כהן-פז 27 באוגוסט 2016

אריק, השתלת מיקרופונים?
נקווה לטוב כי הילד חייב לפרוח עם המרחב ששאר השחקנים יוצרים עבורו.

אמוץ כהן-פז 28 באוגוסט 2016

המצב,למרבה הצער, לא ממש השתפר.

אמיתי 27 באוגוסט 2016

לא רואה מצב שפפ לא מפנים שבפריימרליג חייבים לעשות התאמות נגד הקטנות. קלופ לעומת זאת נראה שעדיין לא הפנים.
טיפה מפתיע בלינד אבל נותן איזון כבלם שיכול לבנות התקפות ולצאת קדימה בשונה מסמולינג. תלוי גם במי שמשחק לצד פוגבה. שם למרות הכל הייתי מעדיף לראות מישו ללא אפרו..
לדעתי מי שיכול לעשות את ההבדל מעבר לזלעטן ופוגבה הוא מחטריאן. יש לו מימד עומק במשחק שהיה חסר לנו עד עכשיו. מקווה שיתחיל לקבל דקות ויישאר בריא

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

גם אני נגד האפרו הזה כשזה מגיע לכדורגלן גבוה שצריך לנגוח ברגש ורצוי גם חזק. מתאים לי פלאיני עם תספורת רגילה או קרחת לכמה משחקי ניסוי

אבישי 27 באוגוסט 2016

שני המשחקים נגד בורנמות׳ וסאות׳האמפטון הראו את כל מה שהיה חסר בשנים של ואן חאל. יוזמה, החלטיות וקשר 50-50 מהטובים בעולם.

דורפן 27 באוגוסט 2016

פוגבה שיחק רק במשחק השני.

קירקגור 27 באוגוסט 2016

בדיוק. קשר 50-50…

נמרוד איתן 27 באוגוסט 2016

לפי דיווחים שאני ראיתי יש סיכוי שנראה את סמולינג היום ליד באיי, לגבי ולנסיה זה באמת מעניין איך יתמודד כשיעמדו מולו הזאר, סטרלינג דה בריינה וחברים. מה עם דארמיאן, מוריניו סתם לא סופר אותו?

גור אילני 27 באוגוסט 2016

לא סופר אותו בצדק בעיניי, שחקן מאד מוגבל ממה שהתרשמתי

דורפן 27 באוגוסט 2016

רוצה למכור אותו. קצת מוזר לי – אבל באמת אין לו אפסייד התקפי. העניין הוא שלואלנסיה אין אפסייד הגנתי.

ע' 27 באוגוסט 2016

דארמיאן שווה גול מבעיטה מרחוק פעם בעשרה – שניים עשר משחקים, אבל אכן חלש מאוד בדריבל.

וולנסיה כמגן שווה כמה שערים בעונה שהם אחריותו הבלעדית והוא סופר פציע.

אם זה מגיע על חשבון דקות לפוסו מנסה, אז שדרמיאן ילך. גם טוענים שיש לו דורשים

ניק 27 באוגוסט 2016

לי מאוד חבל ששיחררו את וארלה. הוא מאוד דומה לולנסיה, כלומר טוב התקפית אבל צולע הגנתית, אבל יש ביניהם 10 שנים הפרש, ככה שלוראלה יש הרבה יותר לאן להתקדם.

אבישי 27 באוגוסט 2016

הוא רק מושאל

ניק 27 באוגוסט 2016

סמולינג חזר מפציעה. עד המשחק האחרון הוא לא שיחק ולא היה בסגל, גם במשחקי הידידות. ככה שאני לא מאמין שבלינד ישאר בלם גם במחזור הבא (נגד הסיטי) כשסמולינג יחזור לכשירות מלאה.
ליונייטד חסרות הרבה דקות טובות במשחקים אבל אי אפשר להתלונן על 3 מ3 וכל עוד אין איבוד נקודות בתהליך הלמידה אנחנו במצב טוב.
מה שכן אפשר להתלונן לגביו זה היחס לשווני. לדעתי האישית יש לו מקום בקבוצה לפני קאריק, פלייני ואפילו הררה, אבל גם אם לא, יש דרך לטפל בשחקן, בטח שחקן אגדה כמו שווני וזה בטח לא לזרוק אותו להתאמן עם הנוער.

אריק 27 באוגוסט 2016

שימשיך לטייל בעולם לראות טניס באמצע העונה. פשוט שלא יעשה את זה ביונייטד. פה לא מדובר בבית אבות או בית מלוכה, אם תרצה, או חבילת נופש. פה רוצים אליפות ולפה הוא לא שייך. יש הרבה דיבורים על זה שהוא לא בדיוק הכי פופלארי בחדר ההלבשה.

בבא 27 באוגוסט 2016

+1
ובתגובה לרונן, אכן אריק באי, כמו מרסל דסאי. ailly נהגה כאי.

אמוץ כהן-פז 27 באוגוסט 2016

אכן, בצרפתית (השפה ה׳רשמית׳ בחוף השנהב) Éric Bailly = אריק באיי.
הנה, יש לנו Éric חדש!

יוסי מהאבטיחים 27 באוגוסט 2016

נו באמת אריק, מה שייך התוכן לצורה?
אפשר להיפרד במאתיים דרכים, אף אחת מהן לא חייבת לכלול אימון עם הנוער והוראות לנקות לוקר מהיום למחר.

אריק 27 באוגוסט 2016

אם הוא להוט להשאר שייתן 100% כל אימון וכל משחק ריזרב שיקבל ויוכיח למוריניו שהוא עדיין שייך. התחושה היא שהוא לא נתן הכל בשנה שעברה ואפילו לא קרוב לזה. עבור יונייטד הוא לא עשה כלום. מה שעשה במאנשאפט ובאיירן זה נהדר. כולנו מאוד מעריכים לו את זה. זה לא שווה כלום ביונייטד.

יוסי מהאבטיחים 27 באוגוסט 2016

יפה, אבל לא קשור לעניין.
מוריניו לא היה שם בשנה שעברה, ואפשר היה להימנע מהשפלה רבתי של שוויני.
לצד "אצלי משחק מי שמתאבד באימון"יש גם מוסר השכל שלילי שמחלחל לשחקנים אודות כבודו של שחקן.
לא רוצה אותו?תזמין אותו לשיחה, תגיד לו שלא מעוניינים בו יותר,שחרר אותו למו"מ עם קבוצות אחרות ואל תלביש אותו. בוא נודה על האמת, מוריניו קצת נהנה מזה (ראה ערך הצוות הרפואי בצ'לסי).

אריק 27 באוגוסט 2016

אני באופן אישי שמח שחזרת להתעניין בנושאים ארציים.

דורפן 27 באוגוסט 2016

אתה אדם קטן מאד. אבל הסכנתי עם העובדה שהאולימפי זה לא לכולם :-)

אגב -חידה – מי השחקן האחרון של יונייטד להשיג מדליה אולימפית?

פוג כן בא 27 באוגוסט 2016

רפאל דה סילבה האח של

דורפן 27 באוגוסט 2016

יאפ. ולפניו אנדרסון האגדי

אריק 27 באוגוסט 2016

אתה מבין מה הבעיה עם האולימיפאדה?

אמוץ כהן-פז 28 באוגוסט 2016

רפאל דה סילבה בא אתמול לדיז׳ון, העולה החדשה, עם ליון וחטף 4:2

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

ההרגשה שלי העונה היא שיונייטד ילחמו על כל התארים חוץ מגביע אירופה. בשנה הבאה גם על זה נלך:)
כל עוד הקבוצה בריאה במשחקים נגד הגדולות ועם ההתבגרות של חלק מהשחקנים וההגעה של הניסיון של זלעעעעטן ופוגבה ומחארטיאן, אין סיבה שהיונייטד לא תלך עד הסוף.

Yair 27 באוגוסט 2016

אני חושב כל הרכש משכיח קצת כמה לוק שואו מוסיף לקבוצה, כשמרסיאל יחזור לעניינים (הוא לא כזה רע לדעתי אבל לא חד כמו אשתקד) הם יוצרים אגף מפחיד, רק שיהיה בריא

אמיתי 27 באוגוסט 2016

לגמרי. שחקן עם חוצפה חיובית..

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2016

העונה של יונייטד תלויה בזלטאן- הוא השחקן שצריך להפוך את ה0-0 וה1-1 לניצחונות. חלקית ברור שהוא יעשה את זה, צריך לחכות ולראות באיזו מידה. לפני 4-5 שנים הוא היה עושה את זה בוודאות, השאלה היא כמה הוא קרוב לשיאו בגיל 35 ובשאלה הזאת תלויה העונה של יונייטד כי היא תצטרך ממנו יותר מ20 שערים.

גם מחטריאן שחקן שיכול לעשות הבדל, אבל הוא צריך סיטואציה מתאימה שאני לא חושב שיש לו ביונייטד של מוריניו. את דעתי על פוגבה כתבתי בעבר ואין טעם למחזר את הדיון הזה.

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2016

לגבי גווארדיולה,

ההיסטוריה דווקא מוכיחה שהכוח שלו הוא במשחקים הקטנים, או במילים אחרות ביציבות של הקבוצות שלו. לעומת זאת, המאזן שלו במשחקים גדולים הוא בינוני מאד ביחס לקבוצות שהוא אימן ומאזן החוץ שלו בנוק אאוט באלופות ידוע.

שיטת החזקת כדור בכל מחיר שלו היא בעייתית שאתה משחק מול קבוצות עם ארגון הגנתי כמו של אתלטיקו היום או אינטר בשעתו וקו ההגנה הגבוה שלו הוא התאבדות מל קבוצות עם האיכויות ההתקפיות של ריאל וברצלונה. מול קבוצות "רגילות" שאין להן את היכולת להחזיק 90 דקות תחת לחץ מסיבי או כישרון התקפי לנצל את השטח שהשיטה שלו משאירה מאחור, הגישה שלו כמעט תמיד עובדת.

אדם 27 באוגוסט 2016

השיטה שלו דורשת את השחקנים הכי טובים שאפשר. לדעתי היכולת שלו ליישם את זה בסיטי תהיה מאוד תלויה באיך גנדוגאן יחזור.

Ljos 27 באוגוסט 2016

לא אם תשאל את פאקו חמס.

אדם 27 באוגוסט 2016

אני לא חושב שפפ היה מסתפק במרכז טבלה.

Ljos 27 באוגוסט 2016

עם ראיו?

אדם 27 באוגוסט 2016

הסגנון של מאוד פגיע הגנתית אם שלישיית הקישור שלו לא מעולה, זה הבדל בין אליפות למקום 4. לא ראיתי משחקים של ראיו אבל תן לי להניח שהם משלמים על העובדה שהשחקנים שלהם רק טובים ולא מעולים

Ljos 27 באוגוסט 2016

לא בטוח שירדתי לסוף דעתך. איזו קבוצה לא משלמת מחיר על העובדה שהשחקנים שלה פחות ממושלמים? ראיו הצליחו כמעט תמיד מעל למצופה עם פאקו חמס (מלבד העונה האחרונה, בה הם ירדו) עם סגל חלש מאוד. הקישור שלהם היה נחות מזה של היריבה בכמעט כל המשחקים שהם שיחקו. ועדיין הם הצליחו לעשות צרות בליגה הספרדית, כולל לאימפריות.

אדם 28 באוגוסט 2016

הנקודה שלי בסופו של דבר היא שלדעתי אי אפשר לקחת אליפות בסגנון הזה אם אין לך את הקישור הכי טוב בליגה ושלא רק שהוא הכי טוב הוא גם מעולה בפני עצמו.

ארנון 27 באוגוסט 2016

עם סגל כזה, גם ואן חאל וגם ההוא לפניו היו מביאים אליפות.

ע' 27 באוגוסט 2016

החוכמה היא להיות המאמן שחקנים רוצים לחתום אצלו. לא יודע אם זה בזכות מוריניו, סוכנו או אדידס, אבל קיץ ראשון מזה לא יודע כמה זמן ששתי ההחתמות הכי גדולות בכדורגל האירופי התרחשו אצלנו.
תראה מה ואן חאל בחר להביא באותם סכומי כסף ואיך זה נראה

תוהה בדרכים 27 באוגוסט 2016

קל מאד להסביר את זה- הקבוצות הגדולות / עשירות האחרות לא היו צריכות שחקן התקפה ואף קבוצה אחרת לא הייתה מכונה לשלם 100 מיליון יורו על פוגבה.

אמוץ כהן-פז 27 באוגוסט 2016

זלאטן זה לא ׳שחקן התקפה׳.
ומכיוון שהוא רצה להוסיף ליגה אנגלית לקורות החיים ובליגה האגלית, ובשבילו זה רק יונייטד, הכל התחבר העונה.
אני מאמין שהוא היה מגיע לפני כן אם התנאים (מוריניו) היו מבשילים.

ניק 27 באוגוסט 2016

לא יודע כמה בשביל זלאטן זה היה רק יונייטד… אם כבר זה היה רק מוריניו… לא חושב שתמצא שום ציטוט שלו לפני הקיץ שאומר שיש לו איזה חלום גדול לשחק אצלנו

אדם 27 באוגוסט 2016

אתה בטוח שאם לא היה מאמן אחר בסיטי הם לא היו מוכנים לשלם 100 מיליון על פוגבה (נניח מוריניו)? המחיר הוא ממש פרטי שולי בסיפור.

Fred the red 27 באוגוסט 2016

גניבת הדעת התחילה כבר במחזור שלישי? ואן חאל הביא את די מריה וכולנו ראינו איך זה נגמר

איאן ראש 28 באוגוסט 2016

+1

שחר ע. 27 באוגוסט 2016

אפשר לזקוף למוריניו גם את הישארות של דה חאה בקבוצה

אביאל 28 באוגוסט 2016

אם כבר לפלורנטינו פרז שסוף סוף הבין שיש לו שוער לא פחות טוב.

גל 29 באוגוסט 2016

אין שוער לא פחות טוב מדה חאה. כולם פחות טובים ממנו.

פוג כן בא 27 באוגוסט 2016

טוב אז מוריניו חסר מעוף ושומר בדיוק על אותו הרכב. לא שזה רע אבל הייתי שם את מקטריאן בהרכב.
הייתי רוצה להתייחס לנקודת השוער, האם שוער שלא מאיימים עליו הוא שוער טוב? כלומר איפה נמצא נויר עם היונייטד של 2011-2015? מעניין.

יעקב 27 באוגוסט 2016

עד מתי יחזיק רוני את הקבוצה בשבי.פשוט כלום. רק מפריע. עדיף כבר בעשרה שחקנים. איך לעזעזל מויס. ואן חאל הודגסון ועכשיו מוריניו לא רואים את זה.
מעניין כמה כסף חסויות .סוכנים.. חוזים מעורבים בהונאה הזו.

אריק 27 באוגוסט 2016

יצאת לא משהו ואני מתאפק..
הוא גם היה הכי טוב על המגרש לפני הבישול

יעקב 27 באוגוסט 2016

הכי טוב על המגרש. כמות איבודים בלתי נספרת. קרנות שלא עוברות שחקן ראשון.. איטיות מחשבה ותגובה. הפתרון להזזיז אותו הצידה ואז ררשפורד ןמחטריאן שינו את המשחק בגלל המהירות שלהם. בתקווה שהגול הזה לא יעלה הרבה יותר ..בגלל שכולם יגידו שהוא אמור לפתוח במשחק. אם כבר שלא יפריע וירוץ באגף.

טל המנצ'סטרי 28 באוגוסט 2016

תבדוק את הסטטיסטיקה ותמצא שרוני היה מהיותר מדוייקים במסירות שלהם בקבוצה אתמול.
רוני כבר לא יהיה זה שסוחב את הקבוצה אחריו וזה בסדר גמור, הכניסה של מיקי ולאחר מכן ראשפורד במקום מאטה שלא הורגש ומרסיאל היה חלש, עזרו גם לרוני, הדובדבן הגיע בסוף.

Yair 27 באוגוסט 2016

אני חושב שהוא היה טוב מאוד בדקות האחרונות כשירד אחורה והיה לו ספייס, אבל ב75 הדקות הראשונות הוא היה בעייתי

אריק 27 באוגוסט 2016

זה רב מה שראיתי. מודה. אבל הוא היה הכי מסוכן ודחף קדימה בחכמה

עצמות עצלות 27 באוגוסט 2016

לצערך, הגול הזה כולו של רוני!

אלעדוס 27 באוגוסט 2016

ענה לך

רוני הבת 27 באוגוסט 2016

רוני הבלתי נלאה. נמצא בכל מקום על המגרש. עושה מה שצריך. עד מתי אוהדים עם קוצר ראיה שלא מבינים שהוא הלב של הקבוצה. שלא יגמר לעולם

אביעד 27 באוגוסט 2016

לא הלב ולא נעליים. שחקן בינוני, שיאו מאחוריו ומירב חוזהו עוד לפניו. גם היום היה חלש. אבל אחלה בישול.

גל 29 באוגוסט 2016

לא יאמן איך אוהדי יונייטד עוד רוצים אותו בהרכב.. יש לי המון הערכה לרוני ולעשור של יכולת טובה במועדון, אבל זה בהסטוריה והוא פשוט לא אותו שחקן ברמה הזאת. אין ספק שמידי פעם הוא עושה מהלכים טובים(ראה ערך הגול שיצר לגמרי לבד) אבל קצב קבלת ההחלטות שלו פשוט תוקע לנו את כל ההתקפה.

באמת שאני אוהב את רוני, נתן לנו המון, אבל לטובת כל הצדדים לדעתי הוא היה צריך לשחרר מאיתנו השנה.

חוד שנראה ככה:
מרסיאל–מיקי–ראשפורד
———-זלאטן——-

או:
מרסיאל—-זלאטן—-מיקי
———ראשפורד

לוקח את הליגה בהליכה. כרגע מאטה ורוני פשוט תוקעים את הזרימה ההתקפית וחבל.

YG 27 באוגוסט 2016

מספר 27 באדום לא כל כך מתאים לרמות האלה

יוסי מזרחי 27 באוגוסט 2016

יאללה מספיק. הגיע הזמן לטיעונים חדשים.

דורון (אחר) 27 באוגוסט 2016

חזרנו

עצמות עצלות 27 באוגוסט 2016

לטעמי צמד בלמים שלנו הם אלו שניצחו לנו את המשחק. כמה שקט.

Yair 27 באוגוסט 2016

מספיק עם ההערה על הבלמים, אריק באיי לא נבחן הגנתית יותר מדי אבל היה פשוט מצויין, אקטיבי ודוחף קדימה

Yair 27 באוגוסט 2016

מסכים כמובן

אבישי 27 באוגוסט 2016

אני מרוצה. נצחונות כאלו הם כיפים ונותנים בטחון לשחקנים. ניכר שמוריניו לא בא לקנות קבוצה אלופה אלא לבנות אחת. הרכש מעולה ומדוייק אבל לא מספיק לבדו – חלק ניכר מעבודת השיפור מוטל על כתפי הסגל הישן. צריך לזכור שההכנה לעונה שבאה אחרי יורו היא לא אופטימלית במיוחד למאמן חדש ואי אפשר לירות ישר בכל התותחים החדשים. מוריניו עצמו אמר שהוא מבין את התסכול של השחקנים כי באוגוסט משחקים רק משחק אחד, אבל העונה עוד ארוכה. מוקדם מדי לערוף ראשים גם אם הם של שחקנים איטיים.

Ljos 27 באוגוסט 2016

אפשר עכשיו להיפטר מהראסל הנץ שהשתלט על המועדון?

איתמר 27 באוגוסט 2016

ראיון מרתק של מוריניו בסיום המשחק.
מבהיר היטב מה ההבדל מבחינה מקצועית בין העונות האחרונות לזו הנוכחית.
כיף גדול שהאיש הזה הוא המנג׳ר של יונייטד.
https://m.youtube.com/watch?v=7uAmkskTI58

Fred the red 27 באוגוסט 2016

נהדר!

אבו צ'יצ'ריטה 27 באוגוסט 2016

לגבי מאטה – גם לינגארד בריא מאיים על המשבצת.
פלאייני שחקן רב ערך. לא סתם הוא משחק אצל כל אחד משלושת המאמנים שהוא עבר, אנשים שוכחים שהוא היה מהשחקנים הדומיננטים בליגה לפני המעבר ליונייטד.
מרסיאל מדאיג. אם הבצורת תימשך קל לשחקן צעיר להתחיל להיסחף למערבולת.
רוני – המבקרים ימשיכו בשלהם והוא ימשיך להיות הלב של הקבוצה.
תשע מתשע.

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

+ מאה על רוני. זה הקפטן שלנו!

אביעד 27 באוגוסט 2016

הוא לא פוגע כבר 4 שנים.

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

האל נתנה משחק הירואי. הגנה מאד חזקה ויציאה לא רעה למתפרצות. תרשו לי לנבא שלשאר קבוצות הצמרת היא תעשה צרות צרורות בהנחה שפציעול לא ידפקו להם את העונה. בסך הכל צריכים להיות מרוצים כי הניצחון הגיע בגלל עדיפות גדולה מאד של היונייטד. זה יכול להי להיגמר גם 4:0 אם פוגבה וזלעעטן היו יותר מרוכזים. לגבי רוני אין מילים. שף!

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

ועכשיו

גול נחמד של מוראטה. אדיוס מדריד וואמוס

קירקגור 27 באוגוסט 2016

נראה לי שמוריניו מאוד מחושב בבחירות ההרכב. כלומר שהוא לא בהכרח מאמין במאטה למשל, אבל נותן לו לשחק בשביל שאחר כך זה יהיה מקובל שהוא יזיז אותו. הוא גם רוכש את אמון הקהל וגם מדי פעם יוצא שפלאיני משתדל יותר מהמצופה, אז הוא מרוויח.

פלאייני פצוע בגב ככה״נ. אז יהיה מעניין לראות האם שניידרלין יתחיל לקבל את צ׳אנסים.

אבי 27 באוגוסט 2016

כולם פה שוכחים את האופציה ההגיונית של 4-3-3. במערך כזה מקומו של קאריק מובטח, כשלפניו פוגבה (שרגיל לתפקיד הזה) + אחד מבין פלאיני/הררה/שניידרלין; למי אין מקום? – לרוני; וגם מאטה יתקשה להשתחל

אמוץ כהן-פז 28 באוגוסט 2016

אף מילה על שובו של ה׳פרגי-טיים׳?

Yair 28 באוגוסט 2016

פרגי טיים זה הזמן שאחרי התוספת

גלעד בלום 29 באוגוסט 2016

כאוהד טוטנהאם חזרתי לאפרוריות הרגילה של מקום 3-6 , בקושי יש לי עם מי לדבר על ספרס ( ניינר )אבל אני חולה על זלטן ואוהד אוטומטית כל קבוצה שהוא משחק בה, בזכות דורפן , פרגי וקנטונה יונייטד היא הקבוצה השניה שלי באנגליה, אז הנה דעתי המלומדת אחרי קריאת כל התגובות-

לגבי מוריניו זו חיה של נצחונות, בדומה לפרדי וגדולים אחרים בכל מקום ( למעט בעונה האחרונה ) הוא סיפק אחוזי נצחונות מעולים, גם ביונייטד עד עכשיו, אפילו כשזו תחילת עונה ויש שחקנים חדשים ושיטה חדשה, והקבוצה המתנגדת נותנת משחק הירואי, בסוף יש שלוש נקודות. אתמול זה היה בשיניים אבל גם בשכל, בראיון הוא אמר-״ ניסינו הכל״. זה מסכם את זה.
הפך את יונייטד לקבוצה שלא סופגת ( הבלם המדובר אדיר ), שינה תפקודים פה ושם אבל שמר על שלד דומה לשנה שעברה , כמובן שתוספת של זלטן ופוגבה לא הזיקה, אבל זה לזכות מורינו שהם רוצים לשחק אצלו. בקיצור- אגדה של מאמן, הפך את יונייטד לקבוצה מוריניואית, זלטן על תקן דרוגבה, רוני על תקן פברגס . הכי הצחיק אותי זה אחרי הגול של רדפורד הוא הסתובב לסמולינג וצרח עליו להוריד את האימונית ולהחליף את רוני כדי לבזבז עוד דקה , השמירה הקנאית על השער שמאפיינת את מוריניו פלוס 2-3 שחקני על זה מתכון לאליפות .

לגבי רוני- שחקן ענק שעדיין שווה הרכב אם כי לא כשחקן המוביל, יכולת קבלת החלטות מעולה, אינטליגנציית משחק גבוהה מאד, כל עוד הוא בכושר סביר הוא שחקן הרכב, מי שנתפס לדברים כמו איבודי כדורים או פעולות ספציפיות לא ממש מבין בכדורגל לטעמי, הבן אדם הביא אתמול 3 נקודות במו רגליו, וגם היה טוב בעיני בתשעים הדקות שלפני, הוא עשה מספיק כדי להצדיק יחס של ג׳ררד או סקולס, הוא הסקולס החדש, עם השנים יקבל פחות דקות אבל זה לא מקרי שמוריניו בונה עליו, תמיד יש לו כמה ווטרנים בקבוצות שלו.

לגבי זלטן- תענוג לראות אותו מסתגל לליגה האנגלית, בינתיים פאריס הפסידו היום לראשונה מזה חדשים בליגה.

לגבי שוויני- הכל רכילות, לך תדע מה קורה שם באמת , הבן אדם קם כל בוקר ( או מדבר בפייס טיים במקרה שלו )עם אנה איוואנוביץ למען השם.( וזו עובדה )

לגבי סמולינג- אני לא מהמחזיקים ממנו.

לגבי פוגבה- הוא נראה רעב כמו חייל שחזר ממלחמה ארוכה ולא ראה בחורה במשך שנתיים שנכנס לבאר מלא בבחורות. בשבת הוא התחיל עם הרבה בחורות אבל יצא בקושי עם כמה מספרי טלפון. ברגע שיתחיל לכבוש הבחורות ( במקרה שלנו השוערים ) יאספו הרבה כדורים ברשת מהשחקן הזה, הכוונת שלו עדיין לא מאופסת וייקח לו כמה משחקים ללמוד שבאנגליה יש פחות זמן להתמזמז עם הכדור, אבל כשיעשה את ההתאמות הוא יהיה בטופ 5 בליגה
עם מוריניו כמנטור הוא יהפוך ליעיל יותר ממשחק למשחק, בשבת הוא היה בכל מקום במגרש.

Danny - Long Island 29 באוגוסט 2016

יפה כתבת, גלעד!!!!

גל 29 באוגוסט 2016

יפה כתב הכל, רק הפסקה על רוני היא שטויות על גבי שטויות. לא מבין איך אפשר לראות את השחקן הזה משחק כל משחק ב3 שנים האחרונות ולא לשים לב לכבדות, לקבלת ההחלטות העלובה, למסירות ״רוני״ לאגפים מחצי מגרש שפעם היית מתפעל והיום אתה מפלל שזה במקרה יגיע גם לשחקן..

בסופו של דבר, לרוני יש השנה 270 דקות ליגה, לראשפורד יש 20. רק שימו לב כמה השתנה מאז שראשפורד נכנס להרכב, בין אם זה אתמול לבין אם זה בשלבים המאוחרים של שנה שעברה שזכה לנו בנקודות לבד.

יותם 29 באוגוסט 2016

לרוני יש 270 דקות העונה בהם הוא הבקיע גול ובישל עוד שניים (אחד שער ניצחון והשני שער שהוביל ליתרון מול סאות'המפטון).
רוני ורשפורד בכלל לא באותה עמדה ולא מביאים את אותן יכולות למגרש.
את הגול שרוני סידר לרשפורד גם לירוי צעירי היה שם.
שלא תבין לא נכון, אני מת על רשפורד והילד צריך לשחק, אבל אין קשר לזה שוויין רוני צריך לשחק בהרכב של מנצ'סטר יונייטד.

אריק 29 באוגוסט 2016

אני חשבתי שרוני צריך היה ללכת כשפרגי החליט שדי לו ממנו.
אבל אתמול הוא דייק יותר מכל שחקן אחר במסירות שלו. מה לעשות סטטיסטיקה.

Comments closed