בעקבות המשחק בו לימדנו את נורת׳המפטון לקח מר במגרשה

כמה הערות על הסגל

קבוצת כדורגל עם תפקידים ברורים
קבוצת כדורגל עם תפקידים ברורים

א. הרכב גביע ליגה ממחיש כמה הסגל מנופח. משחק שפעם ציפית לראות בו צעירים מבטיחים נותן לך היום בעיקר שחקנים יקרים שמנסים לשקם את מעמדם. מדכא.

ב. שמישהו יגאל כבר את דיילי בלינד. הוא היה טוב במונדיאל במדי הולנד כמגן. אולי הוא מתאים ואולי לא לתפקיד הזה בפרמייר ליג אבל שמישהו ייתן לו הזדמנות הוגנת. ההצבה שלו כבלם היא לא אמון ולא הזדמנות – היא כמעט התעללות. אני לא כעסתי עליו כשגרם לפנדל.

ג. הררה וקאריק נראים כמי שדופקים על הדלת לתפקיד ליד פוגבה. אבל הם לא קשרים שמחפים על ההגנה ולכן מסתמן בעיני שהם מאיימים על מקומו הנוכחי של רוני – כלומר הם הם יהיו 8 ושניידרלין 6 ופוגבה 10. יש לי תחושה שרוני לא יפתח מול לסטר.

ד. אין הצדקה לא לתת לשוויינשטייגר הזדמנות. למי שזוכר: קאפלו הצהיר בפומבי שבקהאם לא ישחק אצלו (כי כבר חתם בל.א) אבל עד סוף העונה הודה שבקהאם עבד קשה, שילב אותו וקיבל ממנו סיומת יפה בעונת אליפות. שוויינשטייגר הוא דמות וספורטאי בקליבר הזה.

ה. התייחסתי בעיתון לכך שנרכשו לא פחות מ-16 שחקנים בסכומים שמתקרבים לעשרים מליון או הרבה יותר מכך או אולי לא באותו סכום ואפילו בחינם אבל באותו קליבר – כמו זלטן למשל. אם אתם לא מאמינים: שואו, רוחו, בלינד, באיי, הררה, פלאיני, פוגבה, שניידרלין, שוויינשטייגר, די מאריה, פלקאו (רק מושאל), דפאי, מחטריאן, איברהימוביץ׳ (החתמת חינם), מאטה, מרשיאל.

אני לא מאלו שחושבים שהם לא יודעים לשחק כדורגל וחושב שכמעט כל אחד מהם היה מצליח בסיטואציה אחרת. מבין הנשארים כמה מהם יודעים מה התפקיד המדוייק שלהם? שואו, באיי, איברהימוביץ׳ -והם באמת מי שהשתלבו בצורה חלקה יחסית. כל השאר נעים ונדים במגרש בניסויים של שניים או שלושה מאמנים.

ו. אחרי שיפתרו את ענייני התפקידים יצטרכו להחליט מי כוכב ומי רול פלייר. יונייטד רחוקה משם.

עד כאן
גם זה יעבור

57 Comments

מומין 21 בספטמבר 2016

וראשפורד!! אף מילה עליו? כל כך מהר הכישרון והבגרות שלו הפכו מובנים מאליהם?

דורפן 21 בספטמבר 2016

על כך יש לי לומר, נורתהמפטון

קירקגור 22 בספטמבר 2016

כשהוא מבקיע תמיד יש לו לאיזו שניה מעין מבט לא מובן, כאילו מצד אחד הוא מופתע ממה שהוא כרגע עשה ומצד שני הוא לא מבין מה כולם שמחים במיוחד, הרי ברור שהוא יבקיע.

כץ 22 בספטמבר 2016

אני מאוד אוהב את בלינד והמשחק, יש לו משחק חכם, הוא משחק מעולה עם הכדור ובעל מסירות אדירות. אין ספק שעמדת הבלם לא מתאימה לו באנגליה הפיסית בכלל (בבארסה למשל, אם היה מחליף את מסצארנו הוא היה מתאים להם כמו כפפה), לא מבין למה לא מציבים אותו כמגן שמאלי במקום רוחו שהוא השחקן הכי גרוע שראיתי אי פעם ביונייטד והיו הרבה פלופים ביונייטד או למה לא משתמשים בו במרכז השדה.

פוגבה תמיד פרח ליד קשרים טכניים כמו פירלו. למה לא להציב לידו את שויישטיינגר שהוא גם טכני וגם פיסי או אנדר הררה. שמים לידו את פלאייני שמאוד פיסי, אבל מאט את המשחק בכל פעם שהכדור מגיע אליו. זה פוגע מאוד במהירות של הקבוצה לצאת קדימה. כמובן שרוני חייב לרדת לספסל מול לסטר. לדעתי להשתמש בו כמשנה משחקים מהספסל יועיל גם לו וגם ליונייטד.

חוץ מזה, זה רק אני או שהלחץ שיש על הקבוצה בשלב כה מוקדם, הוא פשוט לא מובן והיסטרי לחלוטין??

דורפן 22 בספטמבר 2016

הייתי מגדיר אותו כהיסטרי אבל מובן

דורפן 22 בספטמבר 2016

אגב, מצחיק שציינת את משצ׳רנו – כי הוא נראה כמו דיילי בלינד בשער שספגה היום בארסה. ובמלים אחרות: התעלול הזה של קשר דפנסיבי נוסף בתור בלם טוב כשאתה בעדיפות קיצונית על היריבה.

כץ 22 בספטמבר 2016

בדיוק. הבעיה היא שלעומת הליגה הספרדית המצחיקה, באנגליה אין עדיפות קיצונית על שום קבוצה….

דורפן 22 בספטמבר 2016

ליונייטד בטוח אין. לברצלונה לעתים נדירות אין

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

ראיתי אתמול 4 משחקים במקביל
מכבי טחנה את סכנין כשההגנה היתה לא רעה אבל גם לא מעולה. טוב שלפחות התקפית, מכבי בלי זהבי השתפרה להפתעתי. בתחום הזה גורדי הפתיע לטובה עם החתמות מצויינות השנה.
באיירן היתה מעניינת אתמול. כמה החמצות, רק ריאל עלתה עליה בהחמצות. הגול של ריברי היה מבוא ללקק תאצבעות והאחרון, הראשון של רובן, היה דובדבן. אם כולם יהיו בריאים עד סוף העונה, באיירן יקחו את כל התארים כולל ליגת האלופות.
ריאל מדריד היתה אתמול ביום של פספוס שיא עם החמצות מסמרות שיער בעיקר של רונאלדו. יש לי רק אשם אחד בסיפור והוא בכלל לא שיחק אתמול. מודריץ! בלי לוקה זו ריאל אחרת. שיבריא במהרה ויחזור לעניינים.
יונייטד היה המשחק האחרון אתמול. למרות הניצחון, אני חייב להסכים עם דורפן. הקבוצה הזו נראית מבולבלת לגמרי ודיי התקשתה מול קבוצה קטנה מנורט-המפטונס. לצערי, גם אני רואה שרוני כבר מעבר לשיא. זה כואב לי כמעט פיזית:( מסכים עם האבחנה של רונן לגביי בלינד. רשפורד כבר הדבר הבא באיים הבריטיים. זה שחקן שהולך להיות לו עשור מופלא.

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

כל שנה באיירן מתחילים את העונה חזק, סוגרים את הליגה בינואר או פברואר ועד שמגיעים לשלבים המכריעים של ליגת האלופות הם כבר חצי בים ואז קשה להעלות את הרמה חזרה, מה עוד שאם אתה כל הזמן משחק נגד נמושות, אתה מתקשה פתאום כשמגיעות קבוצות טובות.

Karim the dream 22 בספטמבר 2016

השנה עם דורטמונד אני חושב שלבאיירן לא צפוי טיול בליגה.

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

אני מסכים שלא יהיה קל ובכל זאת באיירן נראית כמו המוצר הכמעט מושלם בתנאי שמולר יחזור להבקיע. אם זה יקרה וכולם בריאים גם רונאלדו מודריץ או מסי בשיאם לא יצליחו לעצור. אגב אני לא חושב שהליגה הגרמנית כל כך חלשה כפי שאריאל מציג אותה. ביירן פשוט מעולה.

karim the dream 22 בספטמבר 2016

אבל סגל בריא לא היה כבר שנתיים אולי שלוש, אין סיבה שעכשיו יעמוד לאנצ'לוטי כזה סגל, ובוודאי בשלבי הסיום של העונה. באיירן קבוצה זקנה. לא אכפת לי לטעות, אני חושב שהשנה דורטמונד היא הקבוצה היא רעבה וטובה בגרמניה.

אמיתי 22 בספטמבר 2016

האיכויות של באיירן בכמעט כל עמדה וזה שהשלד רץ כבר הרבה זמן זה אליפות כמעט בטוחה בכמעט כל הליגות הגדולות. אולי חוץ מבספרד. אולי

יוסי מזרחי 22 בספטמבר 2016

מה באמת קרה עם שווינשטייגר?

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

עצוב

אני מקווה שמוריניו לא יהרוס אותו ויתן לו בסוף צאנס.

D! בלייפציג 22 בספטמבר 2016

יכול לבוא למכבי

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

קרוייף בהיכון:)

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

מרגיש לי שיונייטד מצד אחד תקועה עם שלושה מספרי 10 – רוני, פוגבה ומחטריאן – ודווקא פותחת עם הפחות טוב מבין השלושה, מה שדופק לה את כל המערך. פוגבה משחק אחורה מדי ואז גם לא משפיע מספיק התקפית וגם לא מספיק טוב לעשות את התפקיד של הקשר ההורס. החומר של יונייטד דורש סוג של 4-4-2 (אני יודע, לא פופולרי בימים אלו) עם זלאטן ורשפורד מקדימה ופוגבה ומחטריאן מאחוריהם. אבל החטא הקדמון זה להמשיך לפתוח עם רוני מה שמביא אותי למוריניו – בקבוצה כמו צ'לסי הוא לא היה חושב פעמיים לפני שהיה מספסל שחקן כמו רוני שבבירור מפריע לקבוצה. תראו איך פפ זרק בלי סנטימנטים את טורה לספסל שלא מתאים לשיטה שלו (אישית חבל לי עליו כי זה שחקן שאני מאוד אוהב). אבל אולי מוריניו קצת לא מרגיש לגמרי בבית ביונייטד. לא בעל הבית כמו בצ'לסי. ראינו את התופעה הזאת גם בריאל, לדעתי. שם הוא שיחק התקפית בקלאסיקו הראשון בגלל רוח המועדון ואחר כך נמנע מלעשות את השינויים שהוא באמת רצה. אפילו מעל מאמן על כמו מוריניו הרוח של פרגי מרחפת.
לגבי שווינשטייגר – זה מאוד עצוב מה שקרה איתו. חוסר כבוד מוחלט לשחקן שמוכן לעשות הכל בשביל הקבוצה. מצד שני – די בבירור הוא לא מספיק טוב כרגע לרמות האלו. לשים אותו כרגע בפריימרליג בתור קשר אחורי זאת התעללות. הוא איטי מדי, פציע מדי מכדי שיוכל לתרום שם. ליונייטד יש כרגע יותר מדי בעיות מכדי לטפל בכולן בבת אחת, אני מעריך שבינואר ובפגרה הבאה מוריניו יטפל בהן (בעיקר קשר אחורי הורס טוב שזה הדבר שהכי חסר לקבוצה הזאת ובדרך כלל הדבר הראשון שמוריניו מטפל בו) ואז יונייטד תרוץ בקלות לאליפות

אלי 22 בספטמבר 2016

שוויני זה בדיוק הדוגמא של לשחרר שחקן ללא תמורה.

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

אז שישחררו אותו. ואם הם לא עושים את זה, אז לתקוע אותו בקבוצת המילואים זה באמת סתם מגעיל.

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

אולי קרוייף ייקח אותו???

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

הוא אמר שיונייטד תהיה הקבוצה האחרונה שלו באירופה. עכשיו אתה צריך להחליט אם מכבי זה באירופה או לא

אלי 22 בספטמבר 2016

:-)
וברצינות, הוא אמר את זה רק בגלל החוזה שיש לו.
הוא לא רוצה לתת להם שום תירוץ שהוא לא רוצה לשחק בקבוצה.

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

הייתי ציני. אין מצב ששוויני בא לסיים קריירה במדינה הכשרה בעולם:)

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

אני חושב שאולי צריך להוריד את רוני אחורה ולשים את פוגבה לפניו. לפחות לנסות, אולי זה יעבוד?

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

איזה יתרון יש לרוני מאחורה? רוני הוא סקורר. כלומר, היה פעם. היום הוא ליאביליטי. דרך אגב, זה מה שנבחרת אנגליה עשתה ביורו האחרון, זה ממש לא עבד (ומוריניו אפילו התבדח כשהגיע ליונייטד שהוא לא ישים את רוני 6 או 8)

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

רוני לא בוחל בירידה למטה וחילוץ של כדור. הוא לא פרימדונה. זה לא המקום האידאלי בשבילו אבל לא נראה לי שמוריניו מרגיש מספיק חזק לספסל את הקפטן. לכן אני מציע שיעשו ניסוי. אל תשכח שבחלק מהמשחקים רוני כן נתן תפוקה אם זה גול או למשל הבישול היפה לראשפורד.

דורפן 22 בספטמבר 2016

אלכס פרגוסון שיחק לפני ארבע שנים מול ריאלו וידע (בינו לבין עצמו) שזה המסע האחרון שלו באירופה. הוא ספסל אותו. ארבע שנים אחר כך אתה מחפש לו סידור עבודה בקישור?

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

רוני הוא השחקן היחיד ביונייטד השנה ששיחק בכל המשחקים שלה השנה, אם קראתי נכון היום, מה שמעלה תיאוריה חדשה אצלי – מוריניו משחק אותו כמה שיותר במטרה שבסוף הוא יפצע ואז יהיה לו תירוץ לא לשחק איתו. אחרת באמת שאין לי הסבר לזה

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

אריאל, רוני לא שיחק השנה במשחק ההפסד לרוטרדם.
רונן, זה בדיוק מה שאני מחפש כי הוא הקפטן ונראה שהוא מקבל כבוד מהשופטים. שינסו להחליף בינו ובין פוגבה, אולי הוא יהיה זה שמוסר את האסיסטים לשערים של פול. לא ילך, ייתכבד וישב בחוץ עד שישתפר.

אריאל גרייזס 22 בספטמבר 2016

כן, הוא שיחק בכל המשחקים של יונייטד על אדמת אנגליה או משהו כזה. שזה הכל חוץ מאחד..

אריק 22 בספטמבר 2016

שוויני בעיקר משחק גולף ומטייל בעולם מאז שהגיע. רוצה לשחק? שייתן חודשיים טובים המילואים. אף אחד לא חייב לו כלום. לא ביונייטד.
רוני היה צריך להמכר לפני שלוש שנים. זה הדבר כמעט הכי חשוב שפרגי לא הספיק לעשות (והוא רצה!)

7even 22 בספטמבר 2016

לוידע למה אבל הרבה יותר כיף לראות כדורגל אנגלי במגרשים כמו של נורת'המפטון מאשר באיתיחאד העצום הוא האמירויות הלא ביתי כ"כ.
אנגליה זה איצטדיונים קטנים ודחוקים אבל עם אווירה של פעם.
גביע הליגה וה FA CUP זה הדבר הכי כיף בכדורגל באנגליה.

נ.ב – נדמה לי שלאחר מהם קראו פעם גביע קוקה קולה…

miranda veracruz de la hoya cardenal 22 בספטמבר 2016

זה היה גביע קוקה קולה, גביע החלב ועוד כמה פחות שווים.
מתפלא שעדיין לא נקרא "גביע הבירה".
ובארץ זה גביע השוקו.

עידן. 22 בספטמבר 2016

מעניין אותי העניין עם רוני. זה לא רק שאנחנו אוהדי הקבוצות האחרות רואים שזה כבר מזמן לא זה, אלא שכמעט כל אוהדי יוניטד כאן מייחלים להורדתו לספסל.

מעניין אותי מה קורה באנגליה? האם התקשורת האנגלית הארסית לא חותכת את רוני? האם האוהדים לא דורשים את הוצאתו מההרכב?

כמי שלא עוקב באופן ישיר אחרי יוניטד נדמה שבאנגליה הוא דווקא זוכה לסוג של חסינות השמורה לסמל. במובן הזה נראה שמוריניו בסוג של מלכוד 22. כאשר רוני משחק הקבוצה נראית רע יותר ומעמדו מתערער, אבל כיוון שמעמדו מעורער הוא אינו יכול להרשות לעצמו להוציא את רוני מההרכב.

אלי 22 בספטמבר 2016

נראה לי שבשנים האחרונות התקשורת האנגלית הרבה יותר ארסית כלפי הזרים, כולל המאמנים, ויותר שומרת על האנגלים.
אולי הם מפחדים שהם, המקומיים, יכחדו.

edgecator 22 בספטמבר 2016

מההתרשמות שלי – שחקני עבר של יונייטד מתקשים לומר משהו רע על רוני, בעוד שהשאר ממש לא (אם כי חלקם די עדינים בביקורת). האוהדים ברובם המוחלט בעד הוצאתו מההרכב.

קירקגור 22 בספטמבר 2016

אני לא רואה שום סיבה להיות ארסי כלפיו. גם שלא הולך לא זה ברור שהוא מחויב ומנסה. לא תמיד זה מצליח. אני חושב שלא מעט אנשים רואים את זה, כולל מוריניו, וחושבים שאם הוא ימצא את
מקומו בהרכב יהיה לזה השפעה הרבה יותר גדולה על הקבוצה. במשחקים הראשונים, האינטנסיביות מפוגבה וזלאטן נתנו לרוני ספייס להיות יצירתי מתי שצריך וחלק מהמנגנון. ברגע אבל שהם קצת חורקים, הוא לא מסוגל לחפות עליהם.

יואב 22 בספטמבר 2016

ראשפורד ילד מיוחד ממש.

אמיתי 22 בספטמבר 2016

אם אתה כבר פה אז החדש של ניק קייב לא יוצא מהמערכת. גם הרבה פחות קשה להקשיב לו מהאחרון של בואי. נסיבות וזה.
תקליט של אמן גדול שחווה טרגדיה

יואב 22 בספטמבר 2016

אמיתי,
האלבום של קייב מאד מינימליסטי ונשמע כמו המשך לקודם שלו. פחות נראטיב בטקסט ויותר תחושות וזרם אסוסיאציה. וזה יפה עד כאב אם כי פחות מרתק מוזיקלית מאלבומים אחרים שלו.
בקשר לדייויד, ההלם וחוסר ההשלמה עדיין שולטים אצלי ביג טיים. הקשבתי לו המון סמוך לאובדן(מסטרפיס), היום אני במנוחה ממנו אם כי חורש על הקטלוג שלו ללא הפסקה):

אמיתי 22 בספטמבר 2016

לי דווקא המעבר למוזיקה וגם טקסטים יותר אמביאנטים ופחות מלודיים ״סגורים״ הוא מרענן. וגם מאד מתאים לאיפה שהוא נמצא בחיים ובקריירה. אפחד לא עושה מהפכות בגיל 60.. לצערינו

יואב 22 בספטמבר 2016

זה יפה מה שכתבת.
קייב לדעתי מעולם לא היה מהפכני אלא מה שנקרא-שיגרה ברוכה. סונג רייטר מחונן עם אטטיוד.
אבל כן, מבחינתו לעבור לשירים פחות סגורים זאת בהחלט מהפיכה קטנה אצלו. וזה מאד יפה(:

אמיתי 22 בספטמבר 2016

thx

קירקגור 22 בספטמבר 2016

אף אחד לא עושה מהפכות היום. נקודה. אבל האלבום הנוכחי של קייב הוא לא נקודת מבחן לזה.

האמת שהחדש של פול סיימון מפתיע בהיבט הזה. לא מהפיכה. אבל נועזות בשפע.

הייתי ממליץ על קייטנו ולוזו, גם
כן.

אמיתי 22 בספטמבר 2016

על וולוזו באופן כללי או שהוציא משו חדש? דווקא פחות
הרשים אותי מהחברה של הטרופיקליה. אבל בהחלט מוזיקאי
וזמר גדול.

קירקגור 22 בספטמבר 2016

באופן כללי, תמיד (אוהב את כולם שם בלי שום קשר)… אבל סתם כדוגמא למישהו שמדי כמה שנים יוצא מהקונסטרוקטים של המוזיקה "שלו". באלבום האחרון שלו למשל, Abraçaço, הוא שיתף פעולה עם כמה מוזיקאים צעירים סופר מגניבים מברזיל. ולפני כמה שנים יצא לו אחלה אלבום לייב מהקרנגי-הול עם דיוויד בירן (ואני לא חובב אוטומטי של בירן).

(וזה לא שניק קייב לא אקספירמנטלי… אבל דווקא למרות זאת, אתה מרגיש שהוא לא יוצא תמיד מגבולות הגזרה של המוזיקה שלו… לא יודע אם אתה מבין את כוונתי).

ואגב, יצא לי פעם לשבת באותו שולחן יחד עם קייטנו ולוזו והכנר של ניק קייב, וורן איליס, שזה בערך שניים מתוך עשרת האנשים החיים שהייתי רוצה לשבת לידם בשולחן.

אמיתי 22 בספטמבר 2016

אכן וולוזו מאד מגוון ביצירה שלו וגם שנים היה דיי כושל מסחרית
באופן יחסי בגלל זה. גם עשה דיסק של קאוורים של רוק כולל נירוונה..
אצל קייב מבחינתי ההגשה והאטיטיוד כמו שכתב יואב יחד עם הטקסטים
תמיד עשו את העניין. הוא כן אקספירמנטלי רק בתוך גבולות שהוא יצר.
לעיתים יותר רועש לעיתים יותר אפל ולפעמים שמאלצי (מישו כינה חלק
מהדיסקים שלו כאלטון גון על דאונרים..)
וורן אליס אחראי על המוזיקה שלו בשנים האחרונות לא פחות מקייב עצמו
וההשפעה שלו ושל הפסקולים שלהם ניכרת מאד בשני הדיסקים האחרונים.
צריך לדעת עם מי לעבוד גם והוא בהחלט מוזיקאי ומפיק מחונן.
תרחיב על הישיבה עם ולוזו ואליס..אם כבר..מה שתיתם??

קירקגור 22 בספטמבר 2016

(היו שם עוד איזה ארבעים איש בשולחן, אבל בכל זאת)

קירקגור 22 בספטמבר 2016

אהבתי את ההשוואה לאלטון ג'ון על דאונרים.

היו לי כרטיסים בקסטייג' להופעה של ולוזו וז'יל באפולו האמרסמית' בלונדון (סיפור ארוך, מישהי שהייתה הבייביסיטר של הילדים שלו ונהיו חברים טובים נתנה לי מתנה…) אחרי ההופעה הייתה ארוחת ערב שכזו ו-וורן אליס היה בין הנוכחים… יצא לנו קצת לדבר אחרי שאמרתי שאני מישראל ושוחחנו על הלחץ שהפעילו על קייטנו וז'יל לבטל את ההופעה האחרונה שלו שם (שווה לקרוא את המכתב הפתוח שהוא כתב בתגובה ללחץ, מאוד יפה). לוורן אליס אמרתי שמאוד נהניתי מההופעה שלהם בגלסטונברי ב-2013 ושוחחנו קצת על בוץ ופסטיבלים. נדמה לי ששתינו יין, אבל לא משהו מיוחד. קייטנו לדעתי לא שתה כלום עד כמה שאני זוכר. (אבל שוב, זה לא בדיוק היה שלושתינו יוצאים לבירה ומעלים זכרונות…) מה שכן, יצא לי לראות את אליס שוב מאז, והזכרתי לו את הפגישה האחרונה. אני לא בטוח שהוא זכר, אבל הוא היה חמוד מספיק להגיד שהוא זוכר וגם כמה הוא אוהב את קייטנו.

אמיתי 22 בספטמבר 2016

גדול!! תודה..יצא לך טוב מה שניקרא.
פיספסתי את קייטאנו וזיל פה ואני זוכר משהו על זה שהם ניפנפו
את הבקשות לחרם..ראיתי את זיל פה ובברזיל..מת עליו.
וורן אליס נשמע אחלה גבר. הלוואי ויגיעו לפה שוב. קייב פרפורמר
ענק והסידס להקה מיוחדת. במהרה בימינו

קירקגור 22 בספטמבר 2016

ז'יל גם מדהים ללא ספק. בכל פורמט שהוא.
אני בטוח שיש לקייב עוד פינה חמה לישראל (לפחות לתל אביב) בספקטרום המקומות שהוא היה בהם. מעניין אם מפיק כלשהו בארץ מרחרח לגבי האפשרות להביא אותם.

ד"ר רזי הופמן 22 בספטמבר 2016

התחלתם?

אז ככה בשבילי, לפחות מהתקופה עם הבד-סידס שני התקליטים הראשונים הם הכי בלוז שטני בעולם. הם היו מושפעים מבליינד למון גפרסון העהוור. אחרי זה הוא התמתן ונהייה הרבה יותר קומוניקטיבי. ובאופן כללי יש לי את החומר של הבירסדיי פארטי ואפילו תקליט וסינגל של הלהקה הראשונה של קייב דה בוייז נקסט דור.
בליקסה נתן הופעה מיוחדת ברידינג 3 בשבוע שעבר וגם דיבר קצת על הבלוק שהיה לו מאיתנו וכבר לא קיים! אז נחכה לתור הבא של איינשטרוייצנדה נויבאוטן. הם עוד יגיעו לפה מתישהו…..

קירקגור 22 בספטמבר 2016

נו, ונפגוש את סיטי בסיבוב הבא… סוף אוקטובר… הימורים כמה מהסעיפים של דורפן יהיו פתורים עד אז?

ברק רום 23 בספטמבר 2016

טס ברביעי לראות שניים תוך 4 ימים בא טראפורד
קודם זורייה, ואז סטוק. מתרגש

ד"ר רזי הופמן 24 בספטמבר 2016

תהנה, אני מקנא

Comments closed