הניצחון על לסטר

עבודות תיקון נרחבות בכל רחבי המגרש

אין יותר מדי מה לנתח פה. מוריניו לא חיכה יותר מדי וטיפל בהרבה מאד בעיות מאד ברורות בבת אחת. לפחות חמישה שחקנים עברו לעמדה יותר מתאימה להם. האפקט היה מיידי ומרשים.

מאטה הועבר למספר 10 ושם הוא היה השחקן הטוב במגרש. לדעתי השאלה אם הוא ה-10 הבכיר ביונייטד תלויה רק בו. כי היו למאטה תקופות טובות אבל לא פעם הדעיכה שלו אחרי כך היא באשמתו.

הררה לתפקיד מוגבל יותר כקשר דפנסיבי – מספר 6 – כשהוא לוקח על עצמו פחות אבל משחק מאד נקי ופשוט.

השינוי הכי משמח: דיילי בלינד לעמדת המגן השמאלי. הכי משמחת כי ההצבה שלו כבלם כבר הייתה עוול כלפי השחקן. הוא מעולם לא התיימר להיות בלם וזה לא התפקיד שקידם את הקריירה שלו למקום בו יונייטד החליטה לרכוש אותו. היום יונייטד נראתה טיפונות תקועה עד השער הראשון אבל אז בלינד הרים שלוש פעמים לרחבה בחמש דקות בערך – כל הרמה יצרה בעיות קצת שונות להגנה – וההרמה השלישית שהייתה מקרן הביאה לגול.

ושני השינויים המתבקשים ביותר: ווין רוני ומרואן פלאיני אל הספסל. בבת אחת המשחק של יונייטד הפך למהיר.

וזה נכתב לפני המשחק:

ul

אנחנו בדיוק בצומת הדרכים עבורה הביאו את מוריניו. שלושה הפסדים רצופים (במפעלים משמעותיים), החלטה גדולה לגבי כוכב עבר (ווין רוני), לחץ תקשורתי, סגל ארוך ולא מאושר. זו הסיבה שיונייטד חייבת לדעת רבים מישהו כמו מוריניו ולא יכולה להמר על מנג׳ר צעיר וחסר נסיון. היא חייבת מישהו שיודע להתמודד עם הלחץ.

אני אישית מבין את הטענות הללו אבל חולק עליהן. יחד עם זאת אני אומר לעצמי שזה התפקיד אותו מוריניו רדף לא מעט שנים. הוא בוודאי ידע שמצבים כאלו יגיעו. הייתה לו חצי שנה להתכונן לתפקיד. והוא בוודאי ידע שיש סיכוי לכך שרוני לא ייראה טוב.

בוודאי שיש לו תכנית ב׳.

*ֿ

יונייטד פוגשת היום קבוצה שנמצאת בפרשת דרכים שהיא לחלוטין ציפתה לה. לסטר רוצה לצאת מהעונה עם תחושה שהיא עדיין קבוצה אובר אצ׳יברית, שנותנת הופעות גדולות במעמדים גדולים (ביקור באולד טראפורד הוא סוג של מעמד כזה), קבוצה חכמה בה בה שחקנים מתפקדים ב-200 אחוזים מהפוטנציאל שלהם.

אני חושב שביונייטד היו מסתפקים היום ב60% מהפוטנציאל. אני לא כותב 60% או 200% מהפוטנציאל כאילו זה איזשהו אלמנט מדיד. אלא משהו פשוט: הייתי רוצה שמתוך 6-8 כוכבים, 4-5 יהיו בכושר טוב. למשל – אם זלטן, מחטריאן, פוגבה וראשפורד או מרשיאל יהיו טובים – יונייטד תיראה מצויין. קבוצה שמבקיעה פעמיים-שלוש במשחקי בית, ממעטים לדון בבעיות ההגנה שלה.

*

מבחינתי האישית כבר יום מרגש מאד ספורטיבית. הווסטרן-בולדוגז -שהייתי אוהד איצטדיון שלהם לעונה אחת – חוזרים לגמר הפוטבול האוסטרלי אחרי 55 שנים שחונות.

חידון מספר 519. וונגר
הניצחון על האל

68 Comments

יעקב 24 בספטמבר 2016

רוני ופלאיני בספסל. בהתאם להמלצות של הפורום כאן במשך שנתיים.

ניק 24 בספטמבר 2016

3 החלטות חשובות היום – רוני בחוץ, לינגארד בפנים ובלינד מגן שמאלי. הראשונה טרווילית כבר 4 שנים אבל מיושמת לעיתים רחוקות מדי, נקווה שזאת התחלה של ישום ארוך-טווח. השניה הורידה לי אישית קצת חשש, כי מאז מחצית הרפאים נגד סיטי לינגארד לא ראה סגל ופחדתי שאולי מוריניו מחק אותו מהר מדי, אבל כנראה שלא. השלישית היא בהמשך למה שנכתב כאן אחרי המשחק בגביע הליגה, בלינד סוףסוף חוזר לאחד מעמדות המקור שלו. הייתי רוצה אגב לראות אותו משחק פעם לצד פוגבה בקישור, הוא יכול להיות הפועל השחור (ולעומת אחד אחר גם החכם) שיאזן את פוגבה.

איתמר 24 בספטמבר 2016

גארי נוויל מסביר בדרך ציורית את מצבו של מוריניו :
The last 10 transfer windows have been overseen by four different managers, so what you’ve got is four different managers’ players. You’ve got a plate with bolognese, a chicken tikka masala, a roast dinner and loads of curry and gravy thrown over the top – individually they’re quite nice but together… Jose Mourinho’s got to find which bits of that plate he doesn’t like. That’ll take time. It’s ridiculous to criticise him after five or six games

איתמר 24 בספטמבר 2016

כנראה שנוויל לא רוצה להשתייך ל״אינשטיינים״ שעליהם אמר אתמול מוריניו :
The Einsteins need money to live, they can’t coach, they can’t sit on the bench, they can’t win matches. They can speak, they can write, they can criticise the work of other people, but I am a good man. I am good man of goodwill. I do lots of charity, I help so many people, so why not also feed the Einsteins? That’s fine

איתמר 24 בספטמבר 2016

גארי נוויל על רוני :
In some ways, it’s become a distraction and that’s not good. It’s the right decision to leave him out today. He’s entering a period of his career where he needs to be managed towards the end of his career – it happened at this club with Robson, Giggs, Scholes. He can have the same end to his career where he plays 25/30 games a season and still contribute. He can play in a Europa League game and Zlatan can play on a Sunday. He has to accept that.
I’m not saying that moment is now but it is coming, it happens to every player, and he should be relaxed about it. He’s played 800 football matches. It’s impossible for him to think he’s the same player he was 10 years ago. It’s the right thing for Wayne Rooney: he has looked mentally and physically shot in the last two weks. Have a rest and come back stronger. I think he can still contribute here

אבשלום חום 24 בספטמבר 2016

כנראה נוויל היה רעב.
לא יודע כמה נוויל יכול לתת פרשנות לסקיי לאחר השערים שספג ואיך שהקבוצה של ולנסיה נראתה תחתיו…אולי יותר מתאים לו להיות כתב קולינרי

אמוץ כהן-פז 24 בספטמבר 2016

לא! (לא חושב…)

בר שושני 24 בספטמבר 2016

מדהים איך יונייטד נראית בלי השחקן עם השכר השלישי הכי גבוה בעולם.

נירו 24 בספטמבר 2016

ביצוע מושלם של מצבים נייחים

אריק 24 בספטמבר 2016

הרכב מעולה. יהיה 4 בחצי

גלעד בלום 24 בספטמבר 2016

רוני ירד למאטה..

ג'ורג' 24 בספטמבר 2016

נייס

ניק 24 בספטמבר 2016

מסתבר שיש היגיון בלתת לבלינד להרים קרנות…

ע' בעל הטיפ 24 בספטמבר 2016

וכשג'ונס הרים קרנות?

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2016

עכשיו יגידו כולם שרוני בחוץ זה השינוי, נכון חלקית בלבד.
ההבדל המהותי הוא בלינד. דוקא הוא מעמדת המגן הימני עם תצוגה של שחקן שלמד כדורגל באייאקס ועם המהירות המוגבלת שלו, דוקא הוא מייצג את השינוי המרכזי היום.
ויש עוד אחד, מר פוגבה שהגיע לאולד טראפורד.
על שני אלה אנחנו מקבלים את הררה במחצית מצויינת, באיי כמו שרצינו שיהיה ויש מחצית מעולה עם שלוש החמצות מסמרות שיער. וכן יש גם גולים.
כשMANU כמעט לא מפסידה כדורים באחד על אחד, והיא ראשונה לכל כדור, וזה נכון לכל העשרה שרצים, זה מראה שיש לנו למה לצפות.

גלעד בלום 24 בספטמבר 2016

יוסי בליינד מגן שמאלי…לפתוח בלי הקפטן שלך שבנית עליו שיוביל יחד עם זלטן זו הצהרה ,וזה השינוי העיקרי , מנטלית, כתוצאה מכך כל ההרכב נראה שונה, לפוג בה יש יותר שטח להיות מעורב בהתקפה, מאטה במשחק הכי טוב שלו מזה חדשים, הקצב גבוה יותר, דווקא זלטן נראה איטי ולא שייך למרות שאני חולה עליו, וואלד פוטנציאל יש לחבורה הזאת, אני ממחזיקי רוני אבל אחרי היום יכול להיות שעדיף שישחק באירופה קאפ ובגביעים ומחליף בליגה

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2016

גלעד, אחרי מחצית כזו מותר לי להיות שיכור ולא מיין…..

אריק 24 בספטמבר 2016

Manu זה אגב כינוי גנאי.

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2016

לאוייב זה כינוי גנאי, לנו זו זהות.

אריק 24 בספטמבר 2016

איך שאתה רוצה אבל אוהדי יונייטד לא משתמשים בזה בעקרון.

יוסי מזרחי 24 בספטמבר 2016

מישהו הפנה אותי להסבר. הסיפור הוא שאוהדי לידס וליברפול "השתמשו" בכינוי הזה אחרי אסון מינכן וכעלבון לדנקן אדוארדס. ולי יש תשובה אחת. אני MANU ומי שרוצה שילך להזדיין.

תומר ש 24 בספטמבר 2016

לייק יוסי

Danny - Long Island 24 בספטמבר 2016

We are United, we do what we want

סימנטוב 24 בספטמבר 2016

כל מילה יוסי. בלינד היה נפלא שחקן כל כך אינטליגנטי. הוא עוד יהיה סוג של קאריק יום אחד

אבשלום חום 24 בספטמבר 2016

אמנם אי אפשר לקחת קרדיט מיונייטד, אך במקרה הזה לסטר יותר חלשה ושאננה יוצתר מאשר יונייטד טובים, ממש מבייש את הליגה שזאת האלופה היוצאת, שבת שעברה היא קיבלה רביעיה מליברפול, וכאן רביעיה במחצית….השאר ה3 פשוט צריך לקנוס את השחקנים, אם זה היה קורה למוריניו הוא היה מבצע 3 חילופים במחצית

יש לי הרגשה שאם ליונייטד יהיו עוד קרנות זה יגמר בתוצאה של כדוריד.

ניהול משחק יפה בינתיים של מאטה, והרכב מאוזן ליונייטד לא כמו בשבוע שעבר, וללסטר מרכז שדה חלש, אמרטיי עם המון טעויות ואיבודי כדור.

Glory man utd

כץ 24 בספטמבר 2016

יונייטד ניצחו כי היו הרבה יותר טובים ולא בגלל לסטר. דרך אגב, לסטר קבוצה מעולה.

אבשלום חום 24 בספטמבר 2016

שאר=שער

עידו 24 בספטמבר 2016

ומאטה אחראי על שני השערים הטובים במשחק והכי הרבה מסירות (אולי זה השינוי הגדול של מוריניו?)
ו3 שערים בקרנות זה קצת מזל. לסטר ששיחקו כמה דקות כדורגל והיו אז יותר טובים

Danny - Long Island 24 בספטמבר 2016

מוריניו שינה את ההרכב בצורה משמעותית ובנוסף משחק התקפי, נא לתת לו קרדיט!

אריק 24 בספטמבר 2016

מדברים על רוני ופלאייני אבל שואו היה יותר איום מהם עד כה.
אני עדיין רחוק מלהיות משוכנע לגבי השלושה באמצע.
צריך קשר אחורי טבעי.

צ׳לסקי 24 בספטמבר 2016

תגיד יאובססבי מה נפלת על שואו הילד רק חזר מפציעה שהשביתה אותו לעונה שלמה,בקלות המגן השמאלי הטוב בליגה

אבשלום חום 24 בספטמבר 2016

שכחנו שאתה בעד שחקנים אנגליים שעוד לא קרעו נעליים על פני שחקנים בעלי נסיון מוכח…ומה אם לוק שואו היה מגאנה? היית נותן לו את אותו הקרדיט ?

סה"כ בלינד היה מועמד היום לאיש המשחק מול לסטר, ויונייטד לא הפסידה, אז אי אפשר לתת שבחים לשחקנים שלא שיחקו.

כנראה שהיית מעדיף גם את לופטוס ציק על פני קאנטה …
.

אריק 24 בספטמבר 2016

עזוב אובססיבי. מאלו שקרו ששואו מגן העתיד ומאז לא משנה כמה הוא גרוע, ימשיך לבלבל. לא מתווכח עם אלו.

אריק 24 בספטמבר 2016

קראו

קירקגור 24 בספטמבר 2016

אין ספק. גם היום זה הרגיש רעוע, כך שבמידה ופתאום היה צריך להגיב ביתר אינטנסיביות במשחק יותר צמוד זה לא היה קורה. ופוגבה על אף הגול ומהלכים יפים, עוד לא נמצא במקומו.

כנראה שהעונה זה ימשיך להיות רוטציה בין כל השחקנים. כל עוד ממשיכים לשחק עם שלושה במרכז הייתי גם בודק את בלינד בתפקיד מה שהררה עשה היום.

אריק 24 בספטמבר 2016

בלינד שישאר משמאל. שניידרליין וקאריק. גם היום נתנו הרבה שטח באמצע. לא התעלפתי. שלושה גולים מקרנות.
בגלל זה אני לא בטוח שזאת התחלה של משהו. אין קוהרנטיות עע פפ וקלופ לטוב ולרע.
מצד שני זה סגל מאוד מוכשר שרק עם בטחון יכול להגיע רחוק.

כץ 24 בספטמבר 2016

שואו?! באמת?! המגן השמאלי הכי טוב באנגליה. מעולה מבחינה הגנתית ונותן ליונייטד תרומה אדירה בהתקפה. כל יציאה שלו קדימה מושכת שחקנים שעוזבים את שחקני ההתקפה של יונייטד. הביקורת של מוריניו לגביו הייתה במקום. מדובר בביקורת בונה ותו לא, הוא שחקן אדיר שרק הולך ומשתפר.

edgecator 24 בספטמבר 2016

ממש לא חושב שאפשר לומר ששואו מעולה מבחינה הגנתית, גם בלי קשר לשער מול ווטפורד. טוב באחד על אחד, אבל יש לו קצת בעיות של מיקום והחשיבה שלו לא נראית הכי מהירה בפן הזה של המשחק. מה שכן, התקפית הוא בהחלט כבר היום מהמגנים הטובים בליגה עם מרחק די גדול מהתקרה שלו. הבעיה היא שהוא קצת פציע, גם אם מתעלמים מהפציעה הנוראית ההיא, וגם לא עושה רושם של הבחור הכי חזק מנטלית. מה שכן, הוא עדיין צעיר מאוד אז אפשר לתת לו להנות מהספק.

edgecator 24 בספטמבר 2016

1. מאטה הוא השחקן שרץ הכי הרבה היום על המגרש, זה מדהים בעיקר כשנזכרים בכך שסגנון המשחק העצל שלו הביא את מוריניו לשחרר אותו מצ'לסי.
2. אריק באיי נפלא בינתיים (לרוב). anticipation ברמה גבוהה מאוד.
3. מברוק לבלינד – לא האמנתי שהסיוטים על מה שמאחרז יעשה לו על הקו לא יתממשו בכלל, גם אם חלק מהקרדיט הזה צריך ללכת למאחרז עצמו שהיה חלש מאוד. הרבה מסירות חכמות ותנועה חכמה בהתקפה וכמובן גם קרנות נהדרות, מה שחשוב מאוד עם כמות השחקנים הגבוהים והחזקים שיש בקבוצה.
4. כפרה על לינגארד, איזה בישול גדול. תמיד אפשר לצפות ממנו לאיזו הברקה קטנה אחת במשחק, לצד העבודה הקשה שלו שתמיד שם. בתור שחקן רוטציה הוא נכס לא קטן בכלל לדעתי.
5. פוגבה היה מצוין, אבל בהינתן הנטייה הטבעית שלו לצאת קדימה אני עדיין לא משוכנע שנכון להציב לידו רק ליד קשר אחורי אחד – גם אם הררה היה מצוין היום לא פחות. לסטר היו רכים מאוד במרכז, בעיקר אבל לא רק במחצית הראשונה, האובדן של קאנטה עושה את שלו. ובפועל ראינו גם פה ושם את אותן הבעיות מהמשחקים הקודמים, בפרט שטחים גדולים בהתקפות מעבר של היריבה והצטרפות הגנתית בעייתית של שחקני קישור לכיוון הרחבה.

ניק 24 בספטמבר 2016

לגבי נקודה 1 – זה לא כזה מדהים כי מסתבר שעד המשחק היום רצנו במצטבר הכי פחות בליגה

אבישי 24 בספטמבר 2016

זה לא חוכמה, זלאטן הופך את המדד הזה ללא רלוונטי עבורנו.

D! בלייפציג 24 בספטמבר 2016

הוא כבר שבר את שיאי ברבטוב?

סימנטוב 24 בספטמבר 2016

+1

גור אילני 24 בספטמבר 2016

בהצלחה בגרנד פיינאל!

ברק רום 24 בספטמבר 2016

איזה כיף היה!!! 20 דק של שכרון חושים, 3 גולים מקרנות ושער ענק של מאטה המצטיין במגרש

איתמר 24 בספטמבר 2016

המשחק של ליברפול מכניס לפרופורציות את ההתלהבות (המוצדקת) מהניצחון של יונייטד.
ליברפול הפכה תחת קלופ לאחת הקבוצות המלהיבות באירופה ומועמדת ברורה לאליפות.

אריאל גרייזס 24 בספטמבר 2016

כרגע זה נראה שמדובר בקרב על מי תסיים שניה לסיטי

אסף THE KOP 24 בספטמבר 2016

סיטי עוד לא פגשה קבוצה חזקה

אריק 24 בספטמבר 2016

בלי ציניות זה נכון. יונייטד יכולה וצריכה להחשב חזקה וברב העונה מניח שתהיה אבל לא מול סיטי וגם במשחק הזה השופט הציל אותם. שנה שעברה אתה עצמך ועוד דרבים אחרים כבר העניקו להם צלחת בזמן הזה לפני שנה. רגע. סילבה דה ברוינה ןאגוארו הם פציעות בהמתנה. לא לשכוח.

תוהה בדרכים 25 בספטמבר 2016

ליגה של 38 מחזורים זו לא ליגת אלופות- כדי לזכות לא חייבים לנצח קבוצות חזקות והעונה מוכרעת בראש ובראשונה על היכולת לנצח בצורה יציבה את הקבוצות הקטנות. יונייטד של פרגוסון הייתה מומחית בזה.
כמו שכתבתי בתחילת העונה, זה הכוח של גווארדיולה- הקבוצות שלו מאד יציבות. ברור שלאורך עונה יהיו פה ושם תוצאות פחות טובות, אבל בסך הכול הקבוצות הקטנות באנגליה לא מסוגלות להתמודד עם הכדורגל שלו.
הקבוצה היחידה שיכולה לאיים עליהם זו ליברפול עם ההתלהבות ובלי אירופה על הראש, רק שקשה לי לראות אותם מנצחים בצורה מספיק יציבה את המשחקים הקטנים.

בכל זאת שתי נקודות תרופה אפשריות של סיטי:

א. כפי שציינת, לשחקנים המובילים שלהם יש נטייה לפציעות.

ב. קבוצות של פפ בדרך כלל פותחות חזק נחלשות בחצי השני של העונה. אם הפער במחצית הדרך יהיה סביר (נניח 4-5 נקודות) אולי יש סיכוי למאבק.

Matipool 25 בספטמבר 2016

רק כתבתם והנה , דה ברוינה נפצע לחודש לפחות .
חבל שחלק נכבד מההחלמה שלו יתבזבז על פגרת הנבחרות .

יוסי מזרחי 25 בספטמבר 2016

אריאל, מאחר ואתה וחבריך חסרי נסיון בתחום הזה, אז להזכירך, כסף סופרים במדרגות, והדרך עוד ארוכה.
זו דרך שלא הלכתם בה יותר מעשרים שנה ולכן כדאי שתלמד מבעלי נסיון.

רומן 25 בספטמבר 2016

אני רואה את ליורפול דוהרת לאליפות מטורפת השנה.

אורי 24 בספטמבר 2016

אחת ניצחה 10 שחקנים של האל
השנייה את האלופה
אם כבר פרופורציות

אריאל גרייזס 24 בספטמבר 2016

כן, רק שליברפול ניצחה את אותה אלופה לפני שבועיים באותה תוצאה

edgecator 24 בספטמבר 2016

אז החדשות הגדולות של היום הן שקבוצה של קלופ משחקת אטרקטיבי יותר מקבוצה של מוריניו? ליברפול נראים טוב מאוד בינתיים, לך תדע איפה יסיימו. אפשר גם רק לדמיין איפה תסיים בורנמות' למשל, וכמה גבוה – או נמוך – תגיע סאות'המפטון.

גל 24 בספטמבר 2016

זה לא עניין שניצחה את האל ב10 שחקנים, זו הדרך והעובדה שהם כבשו כבר 4 שערים או יותר ב3 משחקים(או ארבעה?) מתוך 6 העונה, והם משחקים התקפי ומעולה. אותי כאוהד יונייטד זה מדאיג

יואב בורוביץ' 24 בספטמבר 2016

כשאתה אומר "טיפל בבעיות" אפשר להבין מזה שזהו, לא יהיו יותר בעיות. הן טופלו. אבל זה לא ככה (או ככל הנראה לא כך). היום נקודתית השינויים שעשה עזרו. אבל אין לדעת אם הם ימשיכו לעבוד בעתיד (גם בזה הקרוב) ואף אין לדעת אם מוריניו ימשיך באותו קו/אותם איושים והרכבות בעתיד (ואף לא בעתיד הקרוב). לרוב בכדורגל ההחלטות משתנות כל הזמן, ולכן המונח "טיפול בבעיות" הוא עמוק. אסור לומר אותו לאחר משחק אחד או בהתבסס על משחק אחד.

ד"ר רזי הופמן 24 בספטמבר 2016

את פלאיני, מזמן רציתי לראות בחוץ. רוני, אני חייב עכשיו להסכים אתכם שכמו שיונייטד שיחקה היום, טב שהוא היה בחוץ.
זה היה המשחק הטוב ביותר של בלינד מאז שהגיע ליונייטד. 3 קרנותשהובילו לגולים. מזל? רוני היה מרים הקרנות ולא זכורה לי הצלחה כזו בקרנות, של רוני כמובן.
ונצל"ש, ריברי נכנס ובישל את ה 1:0 של באיירן. הוא יותר "זקן" מרוני בשנתיים אבל בכושר הרבה יותר טוב ככל הנראה.

דורפן 24 בספטמבר 2016

כן – אבל רוני שחקן בוגרים מרכזי מגיל 16. בקילומטרז׳ הוא אחד הזקנים בכדורגל

ד"ר רזי הופמן 24 בספטמבר 2016

מצד שני ריברי עבר בילדות תאונת דרכים קשה מאד כידוע לך.

ע' בעל הטיפ 25 בספטמבר 2016

אירוע יחיד, טראומטי ככל שיהיה, לא משתווה לשחיקה של אלפי דקות בעונה

ד"ר רזי הופמן 25 בספטמבר 2016

ומה עם הפציעות שהיו לו בשנים האחרונות? הוא החסיר הרבה חודשים בשנתיים אחרונות בפציעות מאד רציניות. לא שיחק כמעט בכלל בשנה שעברה למרות שחזר פה ושם בסוף העונה. השנה אחרי פציעה מאד קשה הוא חזר לכושר שיא וההטעיות שלו ברחבה שמיצרות אסיסטים מראות שלמרות התקופה הקשה הוא חזר לעניינים. מעניין אם רוני יכול להמציא את עצמו מחדש כמו ריברי.

S&M 24 בספטמבר 2016

לסטר לא מסתדרת עם ליגה + אלופות. גם אין לה מספיק עומק בסגל, וגם אין לה נסיון של משחק בשתי מסגרות. היא לקחה אליפות ניסית, בציפורניים, בתוצאות שבריריות של 1-0, אז העונה היא תתפרק בגלל ליגת האלופות.

ניק 24 בספטמבר 2016

בנתיים היא שיחקה משחק ליגת אלופות אחד, אז אין לזה קשר ליכולת שלה בליגה.
אחרי שהשחקנים והקבוצה מיצתה בערך 200-300 אחוז מהפוטנציאל שלהם בשנה שעברה, השנה הם חזרו ליכולת האמיתית שלהם.
בתחילת השנה שעברה חשבו שהקבוצה הזאת תרד ליגה כן ואין הרבה הבדל בין הסגל של תחילת העונה שעברה לסגל היום.

Riverman 25 בספטמבר 2016

אני רק שאלה.
מי עדיף ב10? מאטה או מחטיריאן?

קירקגור 25 בספטמבר 2016

כרגע הייתי מבקש את שניהם ב-10. אבל בימים שבהם מביאים את פוגבה ב-100, זה כנראה המחירים… (אוי עדיף להשקיע בנדל״ן)

ניק 25 בספטמבר 2016

יש סיילים טובים על רוני

Comments closed