הניצחון על פנרבחצ׳ה

לא בושה להתאמץ

המחצית הראשונה הזכירה לי משהו שפעם אפיין את מנצ׳סטר יונייטד. אם הקבוצה לא בכושר מבריק במיוחד זה בכלל לא נורא אם שחקנים יתאמצו. אז המסירות לא תמיד התחברו אבל הלחץ היה אינטנסיבי וזה בסופו של דבר גרם לתורכים לטעות ולתת פנדלים והכל הפך קל.

כשמשחקים מהר ותופסים את היריב לא מוכן פתאום פוגבה לא צריך להוציא טילים ספקולטיבים מ-30 מטרים, אלא מוציא אותם מ-16-18 מטרים. ומשם הוא לא ספקולטיבי בכלל. היה גם נחמד לראות אותו מלמד את לינגרד לרקוד. אני רציני.

רוני נתן לפוגבה ומרשיאל לבעוט פנדלים – שזו התנהגות יפה לקפטן. הוא גם רץ הרבה, חיפש אזורים פנויים, מצא לעצמו שטחים ו….הוא פשוט לא חד מספיק וטוב מספיק כדי להיות חלוץ מוביל ביונייטד כרגע.

השדר שאל אם מאטה שכנע מספיק כדי לקבל את העמדה מתחת לחלוץ בשבת בגשר. אם ללמוד ממה שקרה בליברפול זה יהיה פוגבה עם שני אנשים מאחריו. ובסופו של דבר זו באמת החידה הגדולה שאולי תקבע את גורלה של יונייטד העונה. מתי ואיך ולאן במגרש יגיע מחטריאן? מאטה לא יציב, יותר מדי נונשלאנט – גם אם לפעמים, כמו היום, זה יפה לעין.

שמחתי לראות את פוסו-מנסה משחק בקישור. במנצ׳סטר יונייטד עתידית טובה יותר שני הקשרים זה הוא ופוגבה. ודפאי כשנכנס נראה יותר מחובר למציאות, לקבוצה ולעצמו – אבל עדיין הרבה מאחרי לינגרד למשל.

התיקו מול יונייטד
הניצחון על ווסט ברום

30 Comments

יניר 20 באוקטובר 2016

אתה יודע שהליגה האירופית לא כזו חשובה כשאין פוסט מקדים של דורפן לפני משחק של יונייטד.

דורפן 20 באוקטובר 2016

אין בדרך כלל לליגה אירופית, גביע אנגלי וגביע הליגה – עד שלבים מאוחרים..

ד"ר רזי הופמן 20 באוקטובר 2016

שיתוף הפעולה בין לינגרד לפוגבה היה בולט מאד לעין וההחלקה המסוגננת מראה שבין השניים האלה יש קשר מיוחד. אני מניח שהם גם חולקים חדר משותף במלון במשחקי החוץ. זו היתה החלקה סטייל אן בי איי. רק שימשיכו להנות. המחצית השנייה היתה הרבה פחות טובה.
התיחסות לזלעעטן, מי שראה את הפרצוף שלו בסוף הבין שהוא לא מרוצה ממשהו. מעניין ממה? :)
ואחרון חביב הכי חביב וסימפטי RVP. האמת התגעגעתי אליו מאד. יפה שאוהדי מנצסטר ופרגי יודעים לתת סטנדינג אובישן ולהריע לשחקן עבר שתרם לקבוצה גם כשהוא מבקיע גול נגדה.
ואי אפשר בלי מכבי תל אביב, אז קבלו גולאסו לגולסה וגם כן מודו לסקריונה, אז מה אומר אחרי זה….
ראיקו אשם בשוויון הזמני. לפעמים לא ברור לי למה הוא ממעט לצאת לכדורי הגובה. אם הוא רוצה להיות השוער הטוב בעולם הוא חייב לקחת כדורים כאלה.

גילעד 20 באוקטובר 2016

זה ממש לא כדור שהוא חייב לקחת, והאשמה על חוליית ההגנה שהשאירה את הנוגח חופשי ומאושר עד כדי כך.

ד"ר רזי הופמן 21 באוקטובר 2016

אם הוא רוצה להיות קרוב לטופ של השוערים בעולם וללכת לקבוצה גדולה שתשלם עליו הרבה, הוא חייב לקחת בעיטה כזו או לפחות להדוף אותה רחוק מהשער. היה לו מספיק זמן להגיע לכדור ולהדוף והוא נשאר תקוע. הגול גם באשמתו.

אנדר 20 באוקטובר 2016

אוף טופיק: אני אוהב את דהבאזר. מה זה אוהב – כמו שגרייזס אוהב את משחקי הכס וכמו שפרנקו אוהב לתסכל עם ה"זה רק קומץ זו לא המערכת" ככה אוהב. ואני יודע שאתם אנגלופילים בנשמה, אבל בחייאת – תנו לנו מידי פעם פוסט ליגה ספרדית / אלופות (טוב גם איטלקית – אין בעיה). לא משהו גדול, סיכום מחזור קצר עם דגש על דגשים. אולי אפילו משהו משולב. ממילא זאת כמעט אותה ליגה.
אני לא מכריח כי לצערי אני לא יכול (ידוע שהימין לא באמת בשילטון והשמאלנים אשמים) אבל בוודאי יש ביניכם כותבים מעולים שיש להם זיקה, או שאפשר להביא מישהו לטור שבועי / חצי חודשי… אל תחסכו מאיתנו מהטוב שלכם

אורי 20 באוקטובר 2016

מצטרף לבקשה.
פעם היה פה איזה סאל שכתב כמה פוסטים על ליגה ספרדית ואלון זנדר על בונדסליגה… מה עלה בגורלם?

דורפן 21 באוקטובר 2016

גורלם טוב… זה אתר התנדבותי וכיום הם לא כותבים מרצונם. אבל אמסור להם שהקהל דורש!

אשמח מאד לאנשים שיכתבו על ליגה ספרדית. או אפילו רק על ריאל-בארסה

קאז 21 באוקטובר 2016

ולונטל גם.

יריב ס. 21 באוקטובר 2016

לוונטל כותב נפלא בספורט 1 וכן מעלה פוסטים מעולים בקצב של 4 בשעה בפייסבוק. זו המדיה שהוא בחר להיות בה

ישראל 21 באוקטובר 2016

קצב אש מקסימלי ללוונטל

אמיתי 21 באוקטובר 2016

יש משו בזה בייחוד אחרי משחק מעניין כמו אתמול..
אממה צריך מישו שירים את הכפפה. זה לא שמצנזרים
פה פוסטים על בארסה. וגם לכתוב ככה על כל משחק זה
ממש לא פשוט. אז תודה על מה שיש..הלוואי שיהיה יותר

אנדר 21 באוקטובר 2016

ברור שתודה והכל… הכל יוצא מנקודת הנחה של תודה והכל…! רק חושב על כמה שזה מענג אותי לקרוא פה פוסטים על המפעלים האלה. הכל מנק. מוצא של הכרת הטוב

מאנו 21 באוקטובר 2016

אמן טו דאת

דורפן 21 באוקטובר 2016

עוד עניין… זה לא ״שהיה פה איזה סאל״

סאל אמרגי הוא שליח בישראל ובמזרח התיכון של עיתון קטלוני חשוב. מכיוון שזה לא האזור הכי שקט של העולם הוא מוצא את עצמו בירדן, מצרים, גבול סוריה ומקומות אחרים לא מעט. הוא אדם די עסוק… אז עם כל הצער קצת קשה להאשים אותו. הוא כן כותב לישראל היום על בארסה וכדורגל ספרדי

איתמר 21 באוקטובר 2016

עוד יסופר וידובר על ההחלטה של רוני לא לבעוט את הפנדלים.
זה לא נראה כמו הויתור החברי של מסי על הפנדל.

ד"ר רזי הופמן 21 באוקטובר 2016

אני חושב שאילו היו מחוות יפות אבל אסור לו לעשות את זה יותר.

קירקגור 21 באוקטובר 2016

גם אני חשבתי שהריקוד עם לינגארד הוא סימן מבשר לטובה. תן לצעירים לעשות קצת בלאגן עם הריקודים שלהם והסנאפצ׳אט שלהם והבן-אל-תבורי שלהם…

הלוואי פוסו-מנסה ופוגבה בקישור (בלילות אני גם עורג ל-4-4-2). עד אז… קאריק היה נראה אחלה, מה הסיכוי שלו להיות בצוות עם הררה ופוגבה? ומה קורה עם שניידרלין?

צור שפי 21 באוקטובר 2016

טוב אז במסגרת האוף טופיקס ארשה לעצמי לכתוב שיש הייפ מוגזם ומטורף סביב השלישייה של מסי מול האין הגנה של שיטי ובאותו זמן יש התעלמות מוחלטת מהמינימליזם הגאוני והנשגב של אתלטיקו שמובילה את הבית שלה (בו משחקת כזכור גם נמושה בשם ביירן מינכן) עם 9 נקודות מושלמות משלושה משחקים ובהפרש שערים אולטימטיבי של 0-3. נכון, שלוש פעמים 0-1 כי צייר גדול יודע שאין צורך בקווים מיוחדים ומסי הוא הפוסטר של הילד הבוכה בהשוואה למאסטרו רמברנדט סימאונה.

ק. 21 באוקטובר 2016

לא צריך להוריד מהשלישייה של מסי כדי לפרגן לאתלטיקו. אגב מינימליזם זה בדיוק שלושת הגולים של מסי – השני למשל בדיוק עולה ביציאה מהרגל מעל שתי הרגליים המושטות של המגינים, קופץ לפני השוער שיגיע ליד הקורה, לא 1 קמ"ש יותר ממה שצריך. ומעבר לטעויות של סיטי (כאמור התיצאה בהחלט לא משקפת ), הקישור של בארסה (וטר שטגן ) ניצחו את המשחק.
ובקשר לאתלטיקו, בעיני קראסקו עד עכשיו שחקן העונה שלהם, הוא פשוט אדיר ומענג לצפייה, גם אם מנצחים 1:0. לדעתי גם היה הטוב במגרש בגמר הצ'מפיונס שנה שעברה.

no propaganda 21 באוקטובר 2016

הטעויות של הסיטי הן לא כל כך מקריות כמו שזה נראה. זה מה שקורה לשיטה של פפ כשהמוציאים לפועל לא איכותיים מספיק.

ק. 21 באוקטובר 2016

את ההחלקה של פרננדיניו לכדור שהיה אצלו בערך, ולמסירה של בראבו שהיא באמת אחת ל (לא שזה היה כדור קשה מדי שהוא התעקש על המסירה ) לא צריך ישר לשייך לשיטה, למרות שזה מפתה

אנדר 21 באוקטובר 2016

כאוהד ברסה – אתלטיקו מענגת (כשהם לא נגד ברסה). בקרסקו התאהבתי כבר בעונה הקודמת ולדעתי הולך להיות מהגדולים בעולם.
לגבי מסי – הוא הכירורג המושלם של הכדורגל – הכל מינימליסטי ומדוייק עד כאב. לא צריך להפחית מגדולתו

אריאל גרייזס 21 באוקטובר 2016

במסגרת האוף טופיק – הקאבס מגיעים הביתה עם יתרון 3-2 כשהם צריכים ניצחון אחד לעלות לוורלד סירייס. זה לא יתפקשש לעולם, נכון?

יריב ס. 21 באוקטובר 2016

תלוי בעז

אורן השני 21 באוקטובר 2016

הם צריכים לפשל בצורה רצינית כדי לא לעלות. יש לדודג'רס מגיש וחצי ואפס התקפה, זו קבוצה שלא ברמה של הNLCS והקאבס. אפילו העז לא תציל אותנו

אריאל גרייזס 21 באוקטובר 2016

הקאבס מפשלים רציני? זה לא קרה מעולם!

אורן השני 21 באוקטובר 2016

בינתיים מי שמפשל זה הדודג'רס, ההתקפה עם רצים על הבסיסים, המנג'ר והבולפן. הסיכוי היחיד הוא הגשה מושלמת של קרשואו, היל וג'נסן עם התקפה מינימלית, לא רואה את זה קורה.

Yair 21 באוקטובר 2016

ג׳סי לינגארד לא צריך שילמדו אותו לרקוד, הוא המורה
https://m.youtube.com/watch?v=4UugS9l6QvI

סימנטוב 21 באוקטובר 2016

+1

Comments closed