הניצחון על רוסטוב

תודות לארסן וונגר!

צריך לבקש סליחה בכך שפקפקתי בסרחיו רומרו. ההצלה שלו בדקה ה-94 הייתה נהדרת והוא מנע הסתבכויות מיותרות גם קודם לכן. כפי שציינתי בספירת המלאי הגדולה שעשיתי לשחקנים שלנו לפני כמה שבועות באמת מוזר שהשוער הלאומי של ארגנטינה הוא מחליף ביונייטד. אני מאד מחבב אותו מאז שהגיע בחופזה בתוך סאגת יונייטד-ריאל-דה-חיאה ולא סיפר סיפורי מעשיות אלא אמר ״למען האמת לא היו לי הצעות אחרות״.

צריך גם להגיד מלים טובות מאד למרואן פלאיני. הוא לא רק שיחק במחויבות אלא גם בהרבה מאד חוכמה כשנכנס במקום פוגבה שנפצע. הוא קרא מצויין את המשחק הרוסי.

צריך גם לשבח את הבישול של זלטן לשער.

צריך לשבח גם את ארסן וונגר. אולי שמתם לב במהלך המחצית השניה שאשלי יאנג הביא בננה למרכוס רוחו. איזו מקצועיות תזונתית! עד שוונגר הגיע לכדורגל האנגלי במצב הזה היו מביאים לשחקן שוקולד, או פיינט של גינס או מנת פיש אנד צ׳יפס. וכל הקטשופ היה נמרח לשחקן על החולצה וזה היה מאד מביך. אבל בא וונגר ושינה הכל. הכל העתיקו ממנו, ועל כך: תודה.

banana-crop

ואחרי כל השבחים הללו. משחק חלש וחסר דמיון וניצחון דחוק נגד מקום שמיני בליגה הרוסית.

וזה נכתב לפני המשחק:

Drthe

 

ראיתם ליגת אלופות? הבנתם כמה דברים שונים עושה כל קשר מרכזי? מה זו מהירות אמיתית?

סיטי וארסנל יתאוששו מהאכזבה באירופה. זה דפוס קבוע אצלן. טוטנהאם מבקיעה המון* (*אבל סיפור קיין אולי משנה את התמונה) וליברפול כבר מנצלת את העומס על יונייטד להפעיל עליה לחץ. ובשני משחקי הליגה הבאים אין את הררה ואיברהימוביץ׳. אם לא תקרה קטסטרופה הערב יש לי תחושה שמהר מאד יסתבר שהליגה האירופית היא הסיכוי של יונייטד העונה. כי זה כן אפשרי. אין פה יריבות מושלמות וכמה מהטובות יותר כבר משחקות ביניהן.

מה זה אומר תעדוף? בלי נסיונות מיותרים. לוותר (בצער – הוא היה בסדר גמור) על המדיניות ״לתת״ את המפעל לסרחיו רומרו. כי יכול להיות שהעונה של יונייטד תוכרע בהצלה גדולה במפעל הזה. זלטן ממילא נח עכשיו בליגה – אז התעדוף כאן הוא בילט-אין.

מרשיאל לא ישחק היום (אם כבר דיברנו על בעיית מהירות אמיתית) אז על פניו נראה שמאטה-מחטריאן-זלטן-ראשפורד הם האופציה הטובה. אבל אולי זה הרגע לרחם על פוגבה המתקשה. לאו דווקא בהורדה שלו לספסל אלא בצוותו קדימה יותר עם שני קשרים מאחריו. הוא היה טוב בהרבה במערך כזה.

חידון מספר 542. טריידים בNBA
חידון מספר 546. בכל יום נתון אפשר לדון בטוני קוקוץ׳

103 Comments

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

אני לגמרי רואה את יונייטד עושים מה שליברפול עשו עונה שעברה, כלומר – להתרכז רק באירופה ובליגה להעלות הרכבים פחות רציניים. בניגוד לליברפול, הדרך שלכם לזכיה בגביע הזה פתוחה לרווחה, אין אף קבוצה ברמה של ארבעת הקבוצות שאנחנו שיחקנו נגדן שנה שעברה

דורפן 16 במרץ 2017

יש את ליון (שמלאה בשחקנים טובים) ורומא – אבל הן משחקות בינהן. אבל אין את סביליה – קשה לקחת מפעל שקבוצה אחרת זוכה בו

בני תבורי 16 במרץ 2017

ואין את דורטמונד ותפסיק להצטנע על חשבון אחרים.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

קבוצות לא רעות אבל לא ברמה של דורטמונד, ולנסיה או סיביליה של עונה שעברה. אולי ברמה של יונייטד של עונה שעברה..

אריק 16 במרץ 2017

איך זה נגמר בסוף עם ליברפול? הצליח?

קירקגור 16 במרץ 2017

אילולא ג׳רארד היה מחליק…

אריאל גרייזס 17 במרץ 2017

אחרי שראיתי את המשחק שלכם אתמול ובכלל את שלוש וחצי השנים האחרונות אני יכול רק לאחל לך עשירית מהריגוש שהיה לנו במשחק מול דורטמונד שנה שעברה. לא הייתי מחליף את זה בשביל גביע אירופה

אלעדוס 17 במרץ 2017

כן. ריגוש זה מה שהיה חסר לנו בעשרים וכמה השנים האחרונות

אמיתי 16 במרץ 2017

הפוך. מערך התקפי זה פוגבה כחלק מצמד קשרים אחוריים ובהנחה שהכדור יהיה רוב הזמן אצלנו יהיולו הזדמנויות לצאת. מי יהיה לידו? פלאייני (?@&₪!) קאריק (!). אם ההגנה תתפקד טוב זאת לא תהיה בעיה. הבעייה היא במהירות באגפים. צריך תרומה משני המגנים ומה עם מיקי?

דורפן 16 במרץ 2017

בתיאוריה. הוא מתקשה שם מאד כרגע. תן לו לשחק קצת בלי לחץ מטעויות עם כמה בעיאות מטווח קרוב יותר

אמיתי 16 במרץ 2017

הבעייה הכי גדולה שלו זה הניסיון לתת מסירה לגול וגול. ש(ינסה) לשחק פשוט מאחורה מול קישור שהוא לא מורכב מקאנטה. מה שניקרא לתת לו הנחת ליגה אירופית

אמיתי 16 במרץ 2017

ואגב מוריניו הגן עליו במסיבת עיתונאים. היכולת של פוגבה היא (ברובה) לא על מוריניו

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

פוגבה לא מתאים לשחק קשר אחורי, הוא מתבזבז שם. אין לו את היכולת להרוג התקפות יריבות, הוא חי על הברקות התקפיות וככזה הוא צריך לשחק הרבה יותר קרוב לשער.

אמיתי 16 במרץ 2017

לא מסכים. גם האתלטיות והפיזיות שלו וגם המסירות שלו נותנות לו פוטנציאל להיות קשר אחורי. הוא מתקשה על שטחים קטנים וגולר הוא לא (כרגע). יש לו בעיה בקבלת החלטות וכידרור. זה פתיר.

אריאל גרייזס 16 במרץ 2017

הבעיה העיקרית שלו זה רצון. להיות קשר אחורי זה אופי. מישהו שנלחם על כל כדור, רץ הרבה, עושה עבודה שחורה. לפוגבה להרגשתי אין את האופי הזה

אמיתי 16 במרץ 2017

טוב לא בונים עליו להיות ויני ג׳ונס. יותר לאמפרד. אבל התיסכול שלו מראה על רצון לא? ובינינו זה לא הכי מדיד

אדם 16 במרץ 2017

אני עם אריאל, לפוגה אין את מה שצריך בשביל להיות קשר אחורי טוב.כשרון יש לו בלי סוף והוא צריך להסתובב במקומות בהם כישרון כמו שלו בא לידי ביטוי

Gil - Zimbabwe 16 במרץ 2017

דווקא ניראה לי שעדיף לינגארד על ראשפורד, הבעיה של יונייטד השנה זה שאין הרבה מצבים והמעט שיש לינגארד יודע לנצל טוב יותר מראשפורד.
אני מקווה שההחמצות של ראשפורד השנה יגמרו מתישהו כי הוא באמת שחקן על.

כץ 16 במרץ 2017

לטעמי תעדוף זאת טעות. מוריניו משדר בתקשורת שהוא הולך על הכל ואני מקווה שהוא משדר את זה גם לשחקנים ומאמין בזה גם בעצמו. להניח את כל הביצים בסל של הליגה האירופית ולהתבזות עקב כך בליגה, יכול ליצור מומנטום שלילי שישפיע על ההופעה בליגה האירופית בשלביה המתקדמים ושברון הלב יהיה גדול. מזכיר לכולם את ליברפול של שנה שעברה וההפסד שלה בגמר לסביליה שהפך את העונה שלה לכישלון גמור.

ברק רום 16 במרץ 2017

תנו לי את יאנג (לא מקסל את הקרדיט שמגיע לו) ואת ולנסיה (שחקן העונה שלנו) בצדדים. מאטה מאחורי זלטן. מיקי וראשפורד בשלישייה הקדמית. ככה צריך לשחק התקפה

אייב 16 במרץ 2017

מה עשה רומרו שגורם לך לחשוב שהנוכחות שלו בשער תעשה את ההבדל?
נכון, דה חאה לוקח כדורים שאף אחד אחר לא, אבל לא ספגנו יותר מ400 דקות בליגה האירופית עד המשחק הקודם..
אני חושב שרומרו לקח כל הזדמנות, כמו את הבעיטות לעברו, בשתי ידיים, ושטוב לתת לו לשחק ולו בכדי שישאר אצלנו שמח בעמדתו כשוער השני.

dmc 16 במרץ 2017

אני חושב ששוער שחותם כמחליף לדה חאה בא בשביל הכסף, לא הדקות. הוא ישמח לשחק, אבל לא יהפוך שולחנות אם לא

אייב 16 במרץ 2017

הדקות חשובות לו כדי להמשיך לשחק בנבחרת ארגנטינה והוא דיבר על כך בראיון לפני שבוע או שבועיים.
אני לא חושב שהוא יהפוך שולחנות באופן כללי כי הוא עושה רושם של דמות חיובית מאוד. פשוט הוא מנצל את ההזדמנויות שניתנות לו, כולל כשדה חאה פזל מדרידה, שומר על רמה גבוהה, למה שלא ישחק?
כשנפגוש את ליון או קבוצה אחרת ברמה אפשר לדבר על דה חאה בשער. מבחינתי זו לא פונקציה של מפעל אלא של יריבה וסיטואציה.

דורפן 16 במרץ 2017

אפשר לתת לו את הדקות בליגה.

הוא חתם כי באופן הזוי הוא לא מצא קבוצה והוא הודה – מה שחשבתי אז היה מאד יפה. בכל מקרה זה נכס אמיתי. שני שוערים מעולים והיררכיה ברורה. ואולי יתמודדו זה מול זה בגמר המונדיאל…

טל המנצ'סטרי 16 במרץ 2017

אני בדעה שדה חאה בשלב הזה צריך לחזור לעמדת השוער הראשון בליגה האירופאית, אבל זה לא אומר שבתמורה צריך לתת לרומארו דקות בליגה, זה לא עובד ככה.
רומארו יודע את מקומו ומעמדו, אם זה לא מתאים לו יותר הוא יכול לבקש לעבור, אבל לא צריכים לרצות אותו במיוחד ורק בכדי שהוא יהיה מבסוט.
כל עוד זה היה אפשרי, הוא קיבל את הדקות באירופה ובגביע האנגלי בשלבים מוקדמים יותר, אבל עכשיו הליגה האירופאית כמו גם הפרמייר ליג, אנחנו צריכים ללכת הכי חזק ב 2 החזיתות הללו, לא מוותרים ואי אפשר לוותר או להקריב את הליגה עבור מפעל גביע ובטח לא כשאנחנו בעמדה מספיק קרובה בכדי לנסות ולסיים בטופ 4 גם כן.

אייב 16 במרץ 2017

העניין הוא שאנחנו משחקים 3 משחקים ב-6 ימים, כך שגם מנוחה לשוער בטווח הזמנים הזה היא לגיטימית לחלוטין.
כפי שציינתי, אני לא בעד החלוקה הברצלונאית חסרת ההגיון של שוער לאירופה ושוער לליגה, אלא בעד חלוקה לפי יריבה וסיטואציה. הערב יש לנו יריבה קלה על הנייר אחרי תיקו עם שער חוץ, וסיטואציה לא פשוטה כי בשני שיחקנו מול צ'לסי, ובראשון יש לנו טיול לבורו.
אין ספק שאנחנו צריכים ללכת הכי רחוק בליגה האירופית ושזו צריכה לקבל כרגע עדיפות זהה לליגה, אבל אם יש לנו את האפשרות לתת לדה חאה לנוח מול יריבה נחותה מאיתנו בכמה דרגות, בטח כשרומרו הוא שוער ברמה גבוהה, לא רואה סיבה להימנע. לתת לארגנטינאי לפתוח במקרה הזה אין משמעותו ויתור על הליגה האירופית, כי להבדיל מהמשחק מול צ'לסי, העבודה הצפויה לשוער יונייטד במשחק בית מול רוסטוב, עיקרה ריצות הלוך ושוב ברחבה כדי לא לקפוא מקור.

טל המנצ'סטרי 16 במרץ 2017

לא שאני מזלזל בעומס שיש גם על השוער בפרק זמן צפוף של לוח משחקים ועדיין, זה רחוק משחקן שדה ולכן אני חושב שיש לזה פחות משקל בהקשר של מנוחה ששוערים צריכים לקבל.
רוסטוב לא יריבה קשה מדי אבל עדיין יש שם עבודה לעשות, לא רק שאין קל אלא אנחנו עדיין לא קבוצה מספיק טובה בכדי שנוכל לזלזל ולחשוב שיילך לנו בקלות, גם לא הערב.
רומארו שוער טוב, במיוחד שוט סטופר מצויין אבל יש לו ליקויים, משחק הרגל וריכוז, גם קבלת החלטות לא פעם ביציאות שלו שתמיד גורמים לי להיות דרוך מאשר השקט שדה חאה משרה, אני בטוח שזה נכון גם לגבי שחקני ההגנה שלפניו.
רומארו מבחינתי לא צריך לקבל עוד דקות העונה וכל עוד אנחנו בתמונת הליגה ואירופה, יש לו 7-8 הופעות, זה לא מעט עבור שוער מחליף.

דורפן 16 במרץ 2017

היריבה לא נחותה מאיתנו בכמה דרגות. היא פחות טובה

טל המנצ'סטרי 16 במרץ 2017

היא פחות טובה ואנחנו עדיין לא יציבים ושלמים מספיק ולכן אין מקום לזלזול (אף פעם אין)

אייב 16 במרץ 2017

אני מסכים לגבי משחק הרגל של רומרו, זה הליקוי העיקרי שלו שגורם גם לי לחששות מיותרים.
אני לא זוכר איך פרגי היה מנהל רוטציות כשהיה לו שוער ראשון נורמלי שאינו נושק לגיל 40, כך שקשה להסיק מההיסטוריה שלנו על הנושא, אבל אנחנו רואים שקבוצות אחרות כן מחליפות שוערים במקרי עומס, ולכאלו פחות טובים מרומרו.
אני גם לא יודע עד כמה הרכב שכולל את זלאטן, פוגבה, מקטריאן ו-ולנסיה, השחקנים החזקים ביותר שלנו, יכול להיחשב כמזלזל רק כי דה חאה קיבל מנוחה.
לגבי חולשתה של רוסטוב, אנחנו אמנם רחוקים מלהבריק השנה, אבל בסיטואציה שנוצרה, בה הרוסים משחקים 3 משחקים בשבוע, ומגיעים ללא הקפטן שלהם לאולד טראפורד, יחסי הכוחות נוטים בבירור לטובתנו.

דורפן 16 במרץ 2017

כן – אבל אנחנו מועדון שדי חייב את הגביע הזה

Wazza 16 במרץ 2017

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהוא השוער השני הכי טוב שהיה לנו, גם לינדרגרד היה די טוב

אייב 16 במרץ 2017

אז רומרו אמנם פותח, אבל מוריניו כל כך לא מזלזל במשחק הזה שהוא עולה עם 5 שחקני הגנה (או בלינד בקישור לראשונה מאז מי יודע מתי).

אמיתי 16 במרץ 2017

זה שלושה בלמים..

טל המנצ'סטרי 17 במרץ 2017

קרדיט לרומארו, מנע מאיתנו אולי הפסד ובטח כניסה להארכה.
עדיין, ברבע הגמר, השוער הטוב יותר צריך לשחק לטעמי.

Danny - Long Island 17 במרץ 2017

אין לנו בעיית שוער. אין לנו קישור טוב ואין לנו מהירות ואין לנו מעוף ובגדול אין קיצונים פוריים. חוץ מזה הכל נפלא

יואב בורוביץ' 16 במרץ 2017

מוריניו בשנים האחרונות מפספס הרבה מאוד עילויים (לוקאקו, דה בריינה, סלאח) וכעת הוא גם מפספס חלקית את פוגבה כאשר הוא מציב אותו כקשר אחורי. פוגבה לא קשר אחורי טבעי. בשביל קשר אחורי, ודאי לא טבעי, לא שוברים את שיא ההעברות. והכי חשוב: פוגבה טוב יותר כאשר הוא למעלה, וכך אפשר לנצל טוב יותר את הכישורים ההתקפיים שלו (אנרגיה, מסירות ובעיקר בעיטות).

אמיתי 16 במרץ 2017

לוקאקו? סלח? עילויים?..ודה ברואיינה הביא תארים חוץ מבבלגיה?
נתן חצי עונה טובה בשיטי..מוריניו פיספס את קאריק בתחילת העונה..
גרייזס אומר שלפוגבה אין לחימה ורצון ואתה אומר שהוא
אנרגטי. אבל המסקנה שלכם זהה..

צביקה 16 במרץ 2017

מסכים לגביי סלאח ולוקאקו (כשהם יצליחו בקבוצה ברמה של צ'לסי אפשר יהיה לקרוא לזה פספוס), אבל לא לגביי דה בריינה, הוא הרבה יותר מצליח מאשר אוסקר, פדרו, קוארדדו ועוד כמה שחקנים שהחליפו אותו.

אריק האדום 16 במרץ 2017

יונייטד זו חידה פסיכולוגית. קבוצה שדרסה את אנגליה. והייתה לא רעה באירופה….
שנה אחרי 78% נכות.
ואז רכש…
אין שיפור
עוד רכש. מלא.
אין שיפור.
עוד רכש. מלא רכש.
אין שיפור.
עוד המון המון רכש.
יש קצת שיפור. אבל לא ממש.
והרכש…. איזה שחקנים. וזה עוד על בסיס של קבוצה שדרסה את הליגה.
אז תפקיד המאמן משפיע בכדורגל?
או שזה היה הסר?
ואיך לעזאזל מורידים את התחפושת הזו?
איך חוזרים להיות קבוצה מרתיעה. ממתי אנחנו מפחדים מליון או רוסטוב או מגמה שלילית בליגה?!
זה באמת הכל בראש שם… כמה פסיכולוגים אפשר להביא ב 100 מיליון יורו?
וגם חסר קצת רוע.
זלאטן מתברר יותר כמכונת PR
אין רוע סטייל קין או קנטונה או אפילו גארי נוויל.
שחקנים כאלו שלא מפחדים מרוסטוב…
יותר מידי רכות. שוב. הכל פסיכולוגיה.

אמיתי 16 במרץ 2017

ביילי יודע להיות רע..אני בדעה שכל העונה הזו זו עונה
מנטאלית. לבנות אופי כקבוצה. אפילו ההפסד לצלסי שלא
ניגמר בתבוסה והתפרקות היה שיעור טוב. ומה שהיה מת.
היו זמנים במערב והיה מנגר שהוא אגדה. היה

דורפן 16 במרץ 2017

זה לא רוע. זו יציבות. מרגע שתפקיד המנג׳ר לא יציב אין יציבות במועדון. יש מועדונים שיודעים להתנהל כך – כמו ריאל וברצלונה – כי שם יש ניהול ספורטיביי מעל המנג׳ר. אבל בדגם של יונייטד רק יציבות תביא את יכולת ההרתעה.

יניב פרנקו 16 במרץ 2017

רוסטוב החתימו את סימיץ ששיחק השנה בהפועל. הוא לא ישחק במפגש אבל אם זו הרמה…

אמיר המקורי 16 במרץ 2017

כן רונן,ראינו את הצמפיונס,ראיתי אחת מונאקו שגרמה לי קנאה וגעגוע לכדורגל יפה,מהיר,שמח,כזה שפעם גם הינייטד שלנו ידעה לשחק,אבל אלו היו ימים אחרים.
זה מרגיש רחוק,כל כך רחוק שעוד מעט וכולנו נשכח והאבסורד הוא שעברו רק 4 שנים!
אני לא אסכם כרגע את העונה,אבל,עולות שאלות,מהי הדרך של הינייטד,האם שחקני 50 ו 100 מיליון הם העתיד שלנו או שנחזור למקורות ונגדל או שנשביח שחקנים?
למה היונייטד רוכשת את הררה ופלאיני ב 60 מיליון יחדיו כשסילבה הפורטוגלי מגיע למונאקו ברבע מחיר,איפה הם ואיפה הוא מבחינת היכולת..
למה משקיעים ביונייטד כ 80 מיליון בארבעה מגינים כשמנדי ופאבינו מגיעים למונאקו בחצי חינם.
ואפשר להמשיך עוד ועוד,משהו לא עובד טוב במערך הסקאוטינג של האימפרייה,כבר שנים שלא הגיעו מציאות כמו וידיץ ואברה,כבר שנים שלא גדל שחקן שיחליף את סקולסי או גיגסי או בקס או קינו..
כן גדל אחד מרקוס ראשפורד,עוד עונה וחצי כבר לא יזכרו את שמו המלא,מאחד הצעירים המבטיחים באירופה יישאר רק השם,זה מה שקורה כשאתה לא משחק בקביעות בגיל הזה…כנל לגביי מארסיאל..
אני מקווה בחלון העברות של הקיץ העיניים של מוריניו יביטו אל מעבר לתעלה,שם נמצא היום מאגר השחקנים הכישרוני ביותר באירופה,ולא אין צורך בחמישים מיליון כמו ששילמו על מארסיאל…
צריך רק סקאוטינג טוב יותר….

ניק 16 במרץ 2017

כי על כל פביניו וסילבה יש 100 שחקנים שגם הגיעו בחינם ולא יצא מהם כלום… זאת חוכמה בדיעבד…
תראה לי קבוצה גדולה אחת שנותנת צאנס לשחקנים אלמוניים שהם לא שחקני בית (אולי רק דורטמונד)

אמיר המקורי 16 במרץ 2017

זאת לא חוכמה בדיעבד,קוראים לזה סוף מעשה במחשבה תחילה וזו גדולה!
ואני כאוהד יונייטד מאחל ליונייטד שהניהול שלה יתקרב לרמת הניהול של דורומונד!
היונייטד בדרך לשחזר את שני העשורים האבודים של ליברפול,גם שם זה התחיל בחידלון של כמה עונות וכולנו יודעים כמה שנים זה כבר נמשך

ניק 16 במרץ 2017

ברור שהמחשבה היא טובה אבל אני אומר 2 דברים- שבד"כ זה לא מצליח ושקבוצות גדולות לא עושות את זה.. ןמןנאקו היא אחלה דוגמא – כשהיה להם כסף הם לא קנו פבינואים אלא קנו את פלקאו, מוטיניו וחאמס…

אבו צ'יצ'ריטה 17 במרץ 2017

אמיר התלונות שלך קצת מצחיקות. הסיפור מאד פשוט – יונייטד עשירה ולחוצה, ולכן כל קבוצה מכפילה את תג המחיר עבור כל שחקן שהיא מתעניינת בו. אם יתקשרו מטוטנהאם או יתקשרו מליברפול, אז המחיר יהיה אחר מאשר עבור יונייטד. זה לא קשור לכדורגל אלא לתנאי השוק, זה כל הסיפור. האובססיה הזו למחירים, כאילו שחקן שעלה 100 שווה כפליים משחקן שעלה חמישים, פשוט לא קשורה לכלום

אופיר מ 17 במרץ 2017

במילים אחרות, לא צריך להיות יחס ישיר בין מחיר השחקן לתרומה או לפחות לציפיה לתרומה שלו למשחק? מרתק.. תוכל להרחיב?

אריק 17 במרץ 2017

מה שמדכא באמת זה שאני רואה את מארסיאל ורשפורד משתלבים בקלות בהרכב הזה שניצח את סיטי ובהצטיינות.
אהל ביונייטד כבד כבד וקשה הכל.

הנבל 17 במרץ 2017

אני לא יודע עד כמה אתה עוקב מקרוב מאחורי היונייטד ולא אחרי קשקושי הזבל שמוכרים לנו בתקשורת הישראלית.

אבל אחד הדברים הראשונים שמוריניו עשה כשהגיע, הוא לנקות את צוות הסקאווטרים, הוא שם את ניקי באט (מישהו מבין את יונייטד ומה היא צריכה) בראש, והעסיק יותר מ 40 סקאווטים חדשים! חלק אפילו "גנב" מקבוצות כמו אתליטיקו ושחטיאר דונצק. ליונייטד יש יותר סקאווטים במזרח אירופה, ודרום אמריקה מאי- פעם.

אל תקנה את כל ה-"מוריניו לא נותן הזדמנות לצעירים" וכל הקשקוש הזה. הצעיר האחרון שסר אלכס פיתח ונשאר ביונייטד עד היום הוא "אף אחד" כי גיגס פרש מלפני שנתיים…. השאר או שלא היו ברמה או שעזבו. אז קצת פרופורציות.
לראשפורד יש 30 הופעות בליגה ורק 2 שערים.
תן לקבוצה הבוגרת להתייצב והשאר יתייצב איתה, ריאל עברה שבע שנים של השפלה עם הגלקטיקוס, עד שמוריניו הגיע והתחיל לבנות שם את האימפריה של היום.

יעקב 16 במרץ 2017

גאון מוריניו. שלושה בלמים נגד רוסטוב

סימנטוב 16 במרץ 2017

לא כזה שגוי, זה משחרר את המגינים לתקוף. הבעיה לטעמי שהשחקנים סטטיים בהתקפה

צביקה 16 במרץ 2017

מוריניו כשצריך לשחק על תוצאה, משחק על תוצאה, כזה הוא תתרגלו.

יעקב 16 במרץ 2017

ופוגבה. ..ברמה של מוקיניו

קירקגור 16 במרץ 2017

נדמה שמוריניו בכוונה לא מקשיב לעצות הבלוג והקארמה משיבה לו בשל כך. לפחות עכשיו פוגבה ינוח קצת.

יאיר אלון 16 במרץ 2017

חשבתי כמוך אבל באמת שלא היה צורך בדה חאה ובדיעבד רומרו היה נהדר

יוסי מזרחי 17 במרץ 2017

עוד משחק שנשכח מהר מאוד.
הטעות היחידה של מוריניו בניהול המשחק הזה היתה הכנסת גונס לשמאל במקום את יאנג.
טוב שנגמר כך והראש כבר ביום ראשון.

קירקגור 17 במרץ 2017

מזל שלא הכנס את יאנג, אחרת מי היה מבריח את הבננה לרוחו על הקוים?!

אמיתי 17 במרץ 2017

מה איזה פריצה א-לה גיגס הוא דפק עד שהמגרש
ניגמר לו..היה צריך להכניס לשם את יאנג או לינגרד
מלכתחילה..

קירקגור 17 במרץ 2017

לגמרי רגע השיא הנוסף של המשחק לצד הבננה. גם הקהל זיהה את זה בזמן אמת עם שני הולה לתפארת…

איתמר 17 במרץ 2017

שתי מסקנות ממשחק אומלל :
יונייטד לא פייבוריטית לזכות בליגה האירופית.
הפער האיכותי בין יונייטד ובין רוב הקבוצות ששיחקו בשמינית של ליגת האלופות הוא עצום.

יעקב 17 במרץ 2017

ממש מול מי.
מול לסטר?
ארסנל?
לברקוזן?
פורטו?
בנפיקה?

רומן 18 במרץ 2017

אהבתי

אמיתי 17 במרץ 2017

משחק לא רע. בייחוד הגישה של השחקנים. המערך של 3
בלמים בעייתי לפעמים אבל מול קבוצה שכמעט לא תוקפת
זה עובר. יותר מהמערך חשובים השחקנים שמשחקים אותו
ובלינד (שרן ייני ההולנדי) לא ככ מתאים לו.
פוגבה היה טוב וכך גם המחליף שלו. בסוף שיחק כקשר אחורי
וחילץ לא מעט כדורים אבל הבעיטות אללה ייסטור.
מקווה שהפציעה לא חמורה.לפחות אחרי בורו יש פגרת נבחרות

קירקגור 17 במרץ 2017

לא רע זה המשמים החדש?

אמיתי 17 במרץ 2017

הישן. אני לא סבלתי..לפני שנה דווקא כן

קירקגור 17 במרץ 2017

היה כל כך משמים שאני מרגיש שלפני שנה שיחקנו נגד צ׳לסי בגביע

אמיתי 17 במרץ 2017

לפני שנה? בטח זוכר. זה המשחק הזה שכל רגע קרה בו משהו
ולא התבנקרנו ב10 שחקנים (ועוד היו פקקים בחזרה למנצסטר)..

קירקגור 17 במרץ 2017

היה משחק משמים. אני לא מאמין שהייתה איזושהי עקומת שיפור מהמשחק הקודם חוץ מבחירת יריבה טובה פחות וירידתו של פוגבה מהמגרש לנוח.

אמיתי 17 במרץ 2017

שולח לך אשכול בננות. בסוף תאמין

קירקגור 17 במרץ 2017

תזהר לא לרוץ מהר מדי שלא אעשה לך הולה!…

אמיתי 17 במרץ 2017

יש לי משאף ואני לא מפחד להשתמש בו!!

אייב 17 במרץ 2017

התגובה של רומרו בסיום המשחק אמרה – 'אני סולח'.

סימנטוב 17 במרץ 2017

רפוןביקת בננות, הצליח לו לצרפתי

גל 17 במרץ 2017

אף מילה על הבחירה לפתוח במשחק כזה עם 5 בהגנה?

יואב מקטמון 17 במרץ 2017

קטשופ???
מקסימום גרייווי חום או הרבה מאד חומץ.
אבל ממש לא קטשופ…

אבי 2 17 במרץ 2017

נחמץ הלב לראות ראשפורד עומד להיכנס בדקה 93:30 בשביל לחסל את השעון.
כמה איטיים יונייטד בלי מרשיאל וראשפורד. נשאר רק הברק של מיקי.

דורפן 17 במרץ 2017

נכון – אבל פציעות כפו שני חילופים והגיוני לשמור חילוף להארכה

טל המנצ'סטרי 17 במרץ 2017

בהתחשב ביריבה החלשה בסופו של דבר, הייתי מעדיף קו מחשבה של כנס (יאנג, בטח ראשפורד) ותגמור את העניין ב 90 דקות.

איאן ראש 17 במרץ 2017

זה כאילו אתם לא מכירים את מוריניו בכלל.

גור אילני 17 במרץ 2017

מה שחסר בקבוצות של מוריניו המאוחר לטעמי זה עלייה של עוד שחקנים להתקפה. זה לא קשור למערכים ולא למי על המגרש, פשוט עוד שחקן או שניים שיבואו לקבל את הריבאונד או את הכדור לפינה הרחוקה.

Miranda Veracrus De La Hoya Cardinal 17 במרץ 2017

במשחק של נתניה בשנות ה 70 זרקו על שפיגלר מפירות העונה. שפיגלר בחר לו קלמנטינה בשלה, קילף ואכל … :-)

Gil - Zimbabwe 17 במרץ 2017

מוריניו גאון, ירד לבונקר ועקץ במתפרצת.
חוץ מזה… זה היה משחק אפילו יותר גרוע מבורנמות. העיקר שעלינו שלב וזה מה שחשוב.
רוחו וולנסייה היחידים שזכאים למשכורת השבוע.

אמיר המקורי 17 במרץ 2017

מול קבוצה שלא בטוח שמסיימת במקום הראשון בליגה הישראלית מוריניו ביזה אתמול את היונייטד!
ניהול מביש של המשחק,חילופים שלא בוצעו אלא רק כפעולה כפוייה כתוצאה מפציעות,ניסיון להכנסת שחקן בדקה האחרונה בזמן הפציעות משל היינו קבוצת תחתית,כן הבננה,היא הסיפור של אתמול בערב..
כוכב הקופים של זוזה שפעם היה גם מיוחד והיום הוא רק עוד מאמן שחצן

ניק 17 במרץ 2017

נחמד לזלזל ברוסטוב – קבוצה שנצחה את ביירן מינכן העונה.. הישג שקבוצה ישראלית לא תשיג גם עם ביירן תעלה עם 2 שחקנים כשאחד מהם הוא שוער עם ידיים קשורות…

אופיר מ 17 במרץ 2017

כצופה נייטרלי שראה את רוב משחקי יונייטד באירופית השנה ולא על מנת להכעיס – אני לא חושב שאתם יכולים לראות עצמכם כפייבוריטים ברורים במפעל כפי שנכתב בחלק מהתגובות

יוסי מזרחי 17 במרץ 2017

נכון

אופיר מ 17 במרץ 2017

סרקאזם?..

יוסי מזרחי 17 במרץ 2017

ממש לא.

אמיר המקורי 17 במרץ 2017

צודק לגמרי! וזה לא נאמר בסרקאזם,אנחנו פשוט לא מספיק טובים!

אמיתי 17 במרץ 2017

לא יודע מה זה פייבוריטים ברורים.. גולדן סטייט של עונה שעברה? אנחנו לדעתי כן פייבוריטיים וכן מספיק טובים לקחת את זה. אם נצליח זה תלוי בהרבה דברים. יונייטד שיחקה עד עכשיו הכי הרבה משחקים באירופה (ועוד יש לה אירופה בשונה מחמשת המועדונים שלפניה בטבלה) ועשתה את המייליג׳ הארוך ביותר. יש שחיקה ויש פציעות ויהיה לוז רצחני עד הסוף. מקווה שניתפוס מרובה

אופיר מ 18 במרץ 2017

יש את המסורת, ויש את התיאטרון והם ישחקו תפקיד, ובכדורגל הכל אפשרי, אבל לדעתי העליה לכל משחק צריכה להיות בתחושה של שווי כוחות ושל מלחמה (ספורטיבית) עד הסוף, לזה התכוונתי. זו לא ההרגשה של נניח באיירן מול אנדרלכט. הכדורגל של יונייטד לא רע הגנתית אבל די תקוע וחסר מעוף בשליש ההתקפי (או אפילו קצת יותר) וכשלא כובשים הרבה כל שער שסופגים יכול להכריע

אייב 17 במרץ 2017

אנחנו פייבוריטים להגיע לגמר בעיקר בגלל האולד טראפורד והעובדה שאנחנו ממעטים להפסיד ולספוג העונה.
בגמר הכל יכול לקרות ואנחנו לא פייבוריטים מול שום קבוצה.

דורפן 17 במרץ 2017

אנחנו פייבוריטים מבין שמונה (כלומר אם צריך לפזר את האחוזים בין השמונה). אנחנו בטח לא עם יותר מ-30 אחוז סיכוי. הייתי אומר שאנחנו בגדול פייבוריטים של 2 שליש בכל משחק. וזה יוצא 29.6 אחוזים.

אמיתי 17 במרץ 2017

לא רק שלפי אתרי ההימורים אנו פייבוריטיים גם הגרלנו
את הקבוצה הכי לא פייבוריטית.
יונייטד 8-11

דורפן 17 במרץ 2017

אנדרלכט מובילה את הליגה הבלגית וגנק במרכז הטבלה. ייתכן שהיחס שראית הוא אחרי שהם הגרילו את יונייטד

אמיתי 17 במרץ 2017

צודק. אחכ הסתכלתי בעוד אתר וגנט היו אחרונים נדמה לי

דורפן 17 במרץ 2017

גנק. הם הדיחו את גנט

אמיתי 17 במרץ 2017

כאילו שהם מבדילים..

רחביה ברמן 18 במרץ 2017

לא סופרים את איאקס, אה? סבבה.

דורפן 18 במרץ 2017

חשבתי שאתה אוהד מילאן

רומן 18 במרץ 2017

גדול הקטע עם הבננה.
זה אמיתי שוונגר הכניס שינוי תזונתי?

Comments closed