המחצית הראשונה ופתיחת המחצית השניה היו מביכים עבור יונייטד. אני מעריך שהרבה ממי ששיחקו בה לא יהיו ביונייטד בשנה הבאה – רובם כי הם לא מספיק טובים ודה חיאה כי יונייטד לא מספיק טובה. הוא היה נפלא, היום וכבר כמה שנים, אבל אין לו סיבה להמשיך לבזבז את הקריירה שלו ביונייטד. אחרי שלושה מנג׳רים הוא יכול להגיד לעצמו שהוא חתם בקבוצה אותה אימן אלכס פרגוסון, נתן צ׳אנס לשלושה מנג׳רים אחר כך, אבל הוא צריך להתחיל להתחרות.

כניסתם של כמה שחקני הרכב ראשון במחצית השניה שינתה דברים מעט לטובה ויונייטד אפילו השיגה את שער החוץ הראשון שלה העונה מול חמש הקבוצות שיסיימו מעליה. עונת הליגה מסתיימת בכשלון מוחלט. רכש עצום שכלל את השחקן המצטיין של הליגה הצרפתית והגרמנית ולפחות אחד הטובים באיטלקית, הביא נסיגה אל המקום האחרון בין שש הקבוצות שהן קבוצת הייחוס של יונייטד.

וזה נכתב לפני המשחק:

ביי ביי לווייט הארט ליין הישן

היום המשחק נגד טוטנהאם או לייתר דיוק רק טוטנהאם.

אין לו חשיבות אלא מלבד העובדה שאולי נרצה לבחון כמה ״כוכבים״ שלהם ולהעביר אותם ליונייטד. אני כותב כוכבים במרכאות כי אחרי הכל זו רק טוטנהאם. אין לדעת מה שחקנים שלהם יעשו בקבוצה כמו יונייטד. אם הם ״יונייטד מטריאל״ כמו שאומרים.

למשל דלה עלי, הוא הבקיע יותר ממרשיאל, מאטה ומחטריאן ביחד. אבל לא צריך להתרשם. עונת פריצה. טוב, שתיים. הוא לא עשה זאת ביונייטד. אתה לא יכול לדעת אם הוא באמת יותר טוב.

כריסטיאן אריקסן? מזכיר את בקהאם לפעמים, לא?  הצחקתם. אנחנו מכוונים גבוה. לוורלד קלאס. ניימאר אתמול בעט בכדור ליציע באימון ברצלונה. נראה לי שהוא מתקרב. עם ניימאר אנחנו נחזור. טוב, צריך גם עוד 4-5 שחקנים בכמה עמדות קריטיות. אתה לא בונה קבוצה על שחקן אחד. אבל כסף יש.

או סונג הונג מין. גם הוא הבקיע למשל 12 גולים. בחייכם, יונייטד לא תתחיל לקנות עכשיו כוכבים מקוריאה. ג׳י סונג פארק מישהו אומר פה? זו תקופה אחרת. אז היה אפשר. היום שם המשחק הוא כסף והצלחה מיידית. אנחנו לא שם. בקטע של לקנות כוכבים מקוריאה. אנחנו יונייטד. יש גם חוזים עם אדידס.

המאמן שלהם הוא פוצ׳טינו. הוא הופך שחקנים זולים לכוכבים. אבל הוא בא רק מסאות׳המפטון. ומאספניול. אין לו את הרזומה להחזיק תפקיד כמו יונייטד. אנחנו לא רוצים לשדר שאנחנו סקנד-בסט. הוא מקדם שחקנים בריטים? אין לו ברירה. הוא לא יכול לקנות שחקנים כמו מחטריאן או פוגבה. זה אחרת כשאתה יונייטד.

הם הבקיעו הרבה יותר מאיתנו? זה לא הסגנון שלנו. התקפה ברמות הגבוהות מתחילה בהגנה יציבה. ראינו את זה ביובה.

הם גם ספגו פחות? קבוצות מתאמצות פחות נגדם. הם רק טוטנהאם. והם הפסידו לגנט. אנחנו מחצנו את אנדרלכט וויגו.

אבל לא צריך לזלזל. אולי צריך לשקול לתת הזדמנות לשוער שלהם אצלנו. או למנג׳ר. בעוד כמה שנים. הם יירצו להתקדם.

הם רק טוטנהאם.

 

*

 

לוידאו אין קשר לטקסט

ההפסד לארסנל
הניצחון על פאלאס