לוקאקו. בימינו 75 מליון הם פרגמטיזם

לוקאקו. בימינו 75 מליון הם פרגמטיזם

look

דבר אחד ברור לגבי לוקאקו. הוא לא הובא בגלל חזון של קבוצת על, כדורגל אנין טעם, הוא הובא כדי להבקיע עבור מנצ׳סטר יונייטד במצבה כרגע. אם אתם חושבים על המץ׳ אפ עם ריאל מדריד אתם כנראה לא מרוצים. יהיו מי שילעגו. אם אתם חושבים על 7-8 משחקי הבית בהם יונייטד הפסידה נקודות – לוקאקאו היה יכול להציל חלק מהנקודות הללו.

המחיר? בכסף הזה אפשר היה לקנות קניון בבודפשט. הקניון מכניס כסף ואפשר גם לראות סרטים, לאכול גלידה, עוגות קצפת, חנויות מותגים – ועניין מוזר: לפעמים בקניונים בבודפשט יש גם מועדוני לילה לא רעים. הייתי לוקח את כל זה לפני לוקאקו – אבל לא שאלו אותי. בימינו 75 מליון זה פרגמטיזם.

אגיד דבר כזה: לא יהיו בעיות השתלבות, שפה, תרבות, ליגה, סגנון כדורגל, הכרות עם מגינים יריבים. אז יש לו את כל התנאים להצליח.

הבלוג מתעסק בכסף לא שלו
מבקיעם של שערים עוצרי נשימה רבים ויותר

90 Comments

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

וואו, זה הגיע משום מקום.
75 מיליון על לוקאקו זה המחיר היום. הוא שווה את זה. חלוץ מעולה שיבקיע 20-25 שערים. בטח עדיף לשלם את המחיר הזה עליו מאשר על מוראטה

ק. 6 ביולי 2017

ממש לא בטוח שעדיף על מוראטה, הוא מצוין אבל עוד צריך להוכיח את עצמו בקבוצה דומיננטית, בהנחה שיונייטד מתכוונת להיות כזאת (אולי) השנה. מוראטה הוכיח את עצמו בכל הזדמנות בריאל או ביובה. מוראטה יותר טכני אבל מצד שני לפיזיות ולהכרת הליגה יש יתרון מובנה

עידן. 6 ביולי 2017

אני לא בטוח ש- 75 מיליון על לוקאקו יותר משתלם מזלאטן בלי עלות, גם בגילו המתקדם.

ק. 6 ביולי 2017

מבחינתי, צריך להסתכל על ערך מקצועי לקבוצה הנוכחית ולטווח ארוך (כמה שנים טובות יש לו בקנה).
אם משהו רוצה לקנות עובד בסכומים האלה…שיבושם לו

עידן. 6 ביולי 2017

זה מאוד מזכיר לי את ההחתמה שלנו עם בנטקה. גם הוא שחקן סופר פיזי, הגיע בגיל צעיר, מקבוצת מרכז טבלה ועם מספרים מעולים (אבל בהרבה פחות כסף).

זה לא הצליח ובעיקר לא התאים לסגנון של ליברפול. שחקנים מהסוג הזה הרבה פעמים מתאימים פחות לקבוצה היוזמת ויותר לקבוצה שבונה על מתפרצות וכדורים ארוכים.

ק. 6 ביולי 2017

נו עידן, זה מה שאמרתי, אם הייתי אוהד יונייטד הייתי מעדיף את מוראטה (רשמתי גם למטה בתגובה לטל), אבל עדיין מדובר בשחקן מצוין. הוא מתאים לסגנון הנסוג של מוריניו מול קבוצות טובות. לא יודע אם הוא יהיה פותר הצפיפויות וזה שימנף את כל התיקואים מול הקטנות לנצחונות

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

הסגנון של ליברפול עם רוג'רס ובטח אחרי זה עם קלופ באמת מאוד לא התאים לבנטקה והרכישה הזאת היתה חסרת הגיון מההתחלה. במקרה של מוריניו, זה הסגנון שבו הוא רוצה לשחק – הרי זלאטן עשה דברים דומים מאוד שנה שעברה – לכן ההתאמה הגיונית יותר.
זה לא אומר שמדובר בסגנון טוב כמובן, אבל כנראה שזה מה שמוריניו רוצה

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

זלאטן פצוע ולך תדע מתי יחזור, זה לא רלוונטי.

אמיתי 6 ביולי 2017

לא ככ אוהב אותו ואת הסיגנון שלו. אבל זה מוריניו וזאת הליגה האנגלית. העדפתי מוראטה אבל בפרקטיות ייתכן שהמנגר שלנו מבין טוב ממני

Yonatan 6 ביולי 2017

מה בשנתיים האחרונות גורם לך לחשוב שמוריניו מסוגל לשפר את יונייטד או שהוא מבין יותר טוב ממך?
החצי השני של העונה האחרונה היה מביך.

אמיתי 6 ביולי 2017

הגביע הזה שזכינו בו עם הכרטיס לצ׳מפיונס. אני אפפעם לא עברתי את שלב הבתים. מוריניו זכה איזה פעמיים שם. וכמה אליפויות אנגלייה נותנות לו את הקראדיט אצלי. אבל תמיד אומרים לי שאני לא מעריך את עצמי מספיק. אפילו עניו

Yonatan 6 ביולי 2017

סלח לי אבל הזכייה בשני הגביעים לא תכנס לעשרת עעמודים הראשונים בקורות החיים של מוריניו אם לא הספין המגוחך בניסיון לצבוע את העונה ככל דבר אחר פרט לכשלון. יש לי הערכה רבה לעבודתו כמאמן בין 2003-2015 ולדעתי היו לו גם קבוצות בשנים הללו ששיחקו כדורגל טוב ומעניין, גם אם לא שובה עין. אולם אחרי ששיפר במעט את המשחק של יונייטד בחצי הראשון של העונה, בחצי השני הם הציגו כדורגל איום, בעיקר בליגה האירופית.
הניסיון להציג זכייה בליגה האירופית וגביע הליגה (ולספור את מגן הקהילה) כהצלחה כאשר מסיימים במקום השישי הוא עצוב ומשדר פחדנות במקרה הטוב וחוסר מודעות במקרה הרע. כמו שטראמפ פתאום רואה במדדים כלכליים מסויימים הוכחה לשלטונו המדהים (או כל אחד מארבעת שמות התואר שהוא מכיר); אותם מדדים שטראמפ הקמפיינר זלזל בהם. מאמן עם יותר בטחון ביכולתו היה מסתפק בהצלחה הכלכלית שבעליה לליגת האלופות דרך בית הניחומים ולא מפאר את ההישגים שלפני שנתיים היה נבוך לחגוג.

אמיתי 6 ביולי 2017

כל סיטואציה וקבוצה ועונה הן שונות. אין ספק שבליגה זה היה כישלון. אבל זה שמישהו נכשל לא אומר שהוא שכח הכל.
אני עומד על עמדתי שמוריניו מבין ממני..
ובכל הכבוד גם מעוד כמה וכן יש לו מושג מה צריך לעשות כדי לתקן. שיפור דורש זמן

יוסי מזרחי 6 ביולי 2017

אני לא מבין מה הנקודה שאתה רוצה להדגיש. מוסכם גם עלי,שהעונה האחרונה לא היתה הצלחה ובמידה מסויימת אפילו כשלון. זה לא נושא לויכוח, אולי לניתוח למה וכמה.
האם מה שנגזר מהעונה הזו זו רק מסקנה שמוריניו לא יכול?? אני לא בטוח.
לדעתי הוא יתן הרבה תשובות השנה, ובלשון יותר יומיומית, יסתום הרבה פיות.
האים לוקקו זה שיא שאיפותי?? לא, אבל זה מספיק טוב כדי לתת לי כח בהתקפה ועם עוד תיקון שניים, ללכת חזק מאוד. עם מוריניו.

Yonatan 6 ביולי 2017

ללא ספק מוריניו מאמן טוב ובעל קבלות, ולמען הסר ספק לא ממליץ למנות את אמיתי ובטח שלא אותי למשרה.
ניסיתי להעביר את התחושה שלי שהניסיון לצייר את העונה כהצלחה מסמנת את המצב הלא בריא בו מוריניו נמצא. מה היה דחוף לו למכור הצלחה? אם היה אומר ששמח להגיע לצ׳מפיונס אבל מודע לעובדה שהעונה הייתה בינונית ושצריך לעבוד כשה לקראת העונה הבאה, הייתי יותר רגוע.

אמיתי 6 ביולי 2017

עד הכריסמס תהיה לי תעודת פרו

יוסי מזרחי 6 ביולי 2017

יונתן, נכון שהוא יוצר תחושה של הצלחה וזה די טבעי, אבל השאלה האמיתית היא מה הוא מעריך באמת שקרה, ושם אני מניח שהוא חושב כמו שנינו.

צביקה 6 ביולי 2017

:-)

ניק 6 ביולי 2017

יכול להיות ספק בנוגע להגדרת הצלחה של מאמן כמו מוריניו שגם בעונה המלאה הכי גרועה בקריירה שלו עדיין לוקח 3 תארים אבל לא יכול להיות ספק שהוא מבין בכדורגל טוב יותר מחוכמולגים דוגמאת יונתן.

תומר חרוב 6 ביולי 2017

אתה מסתכל על זה לא נכון. לוקאקו לא יגזול פרנסה מבעלי עסקים קטנים, בלוקאקו לא יהיה ג'ימבורי או דוכנים שמציעים לך מוצרים של ים המלח.

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

LOL, במיוחד על הקטע עם הג'ימבורי, הפתח לגיהנום

יאיר אלון 7 ביולי 2017

לחחחחחח

Yonatan 6 ביולי 2017

מרגיש כמו החתמה של לחץ מחוסר הסיכומים עד כה. ללא ספק לוקאקו ישפר את הקבוצה מהסגל הנוכחי אך לא רואה התקדמות משמעותית מאיברהימוביץ׳.

אם אברטון גם ייקחו את רוני אז העסקה לפחות משתלמת ליונייטד (ולא כלכלית כי עדיין ישלמו חלק נכבד משכרו.)

רועי 6 ביולי 2017

לוקאקו חלוץ מעולה, מהטובים בעולם. כובש באופן עקבי שנים ומגיע אחרי עונת שיא. הוא עדיין צעיר ויש לו עוד לאן להשתפר. לא ברורה לי המחשבה שהוא פחות טוב או מתאים לחזון של קבוצת על, כל קבוצה הייתה שמחה לקבל אותו כולל ריאל. בתנאים הנכונים יש כאן חלוץ של 30 שערים בעונה בכל המסגרות לעוד 7-8 שנים, החתמה מעולה עבור יונייטד.

מאיר (חדש בשכונה) 7 ביולי 2017

והסגנון התזזיתי שלו מתאים לסגנון שיונייטד שיחקה לאורך השנים. אכן פרגמטיות במובן החיובי שלה.

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

אם זה יוצא לפועל זה, מבחינתי הספירה לאחור בכל הנוגע למוריניו מתחילה היום.
החתמה שכזו אומרת מבחינתי שמוריניו פשוט לא מוכן להתאים את עצמו למה שמנצ'סטר יונייטד מייצגת.
תארים, מספרים, כבודם במקומם מונח, אבל יש דברים שמעבר וגם יש דברים שתמיד הוכחו כבסיס היציב באמת, דרך וסגנון לפני הכל, וכרגע זה מרגיש שביונייטד איבדו את שניהם גם יחד.

אי אפשר לרצות לנסות ולבנות קבוצה קודם עם גריזמן, ואז כשזה נפל (תודה וודוורד) להגיע לאופציה של חלוץ שברור לכל באיזה סגנון משחק אפשר להפיק ממנו מספרים.
בשביל להשלים את החסר מהעונה שעברה בדמות להצליח לכבוש נגד ברנלי ושכאלה, לא צריך חלוץ מוגבל עם נגיעה ראשונה רעה בכדור אלא להתחיל לאמן את הקבוצה התקפית טוב הרבה יותר.
להביא קשר מרכז שדה טוב הרבה יותר ממה שיש לנו ואז להזיז קדימה את פוגבה יהיה יעיל יותר מאשר הסגנון הכוחני שאפשר לשחק עם לוקאקו.

כל מה שנשאר לי זה להיזכר שבראיין קיד חשב/רצה להביא את ג'ון הארטסון ליונייטד, כשמרטין אדוארדס אמר זאת לפרגי, פרגי ענה לו, אתה באמת רואה את הארטסון שחקן של יונייטד?
לשם הגענו עכשיו.

ק. 6 ביולי 2017

מסכים מאוד עם הניתוח בפסקה הראשונה שלך. גולר טכני שפותר צפיפות נראה צורך יותר חשוב ליונייטד מאחד שמצטיין יותר ב"שטחים פתוחים".

אייב 6 ביולי 2017

טל, איך וודוורד אשם באי-ההחתמה של גריזמן?
אתלטיקו לעולם לא הייתה מוכרת את השחקן הטוב ביותר שלה לפני תוצאות הערעור על איסור ההעברות. ברגע שהערעור נדחה, גריזמן עצמו הטיל וטו על מעבר. מה וודוורד יכל לעשות?

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

אייב,

לגריזמן היה סעיף מכירה בסכום של 100 מיליון (פלוס מינוס), ברגע שהצענו סכום ששווה לסכום הרכישה הזה, אתלטיקו לא היו יכולים לעשות דבר, לא יכולים היו לסרב.
כל העניין היה מול גריזמן בלבד ואני יודע שהדברים בינינו לבין אתלטיקו, לבין השחקן גם כן החלו עוד מהעונה שעברה.

עניין הערעור של אתלטיקו היה ידוע ליונייטד, עכשיו נשאלת השאלה, מדוע חיכו עד לראות מה תהיה תוצאת הערעור ולא סגרו קודם לכן בכדי לא לקחת סיכונים?
האם לקחו בחשבון שתוצאה רעה נגד אתלטיקו מדריד בערעור תשנה את המצב מבחינת השחקן? בדקו מולו אישית?
היו כמה שבועות טובים בין סיום העונה לבין הערעור, מספיק זמן בכדי לסגור את כל הקצוות ולא להיות תלויים בהחלטה של ערעור.

וודוורד השקיע המון שעות, ימים ולילות לגבי גריזמן, ונכשל.

אי ההגעה של גריזמן הכניסה את כל המערכת ללחץ, היו בטוחים שגריזמן בכיס והופ, נשארו המומים.
זה הוביל ללחץ של מוריניו להביא את שחקני הרכש עוד לפני היציאה למסע האימונים בארה"ב ביום ראשון הקרוב,
וודוורד מצד שני לא רצה לצאת בזבזן פעם נוספת (כמו לא מעט עסקאות קודמות שלו) זה הוביל ליחסים מתוחים בינהם, כתב החצר של מוריניו וגם כתב שמקורב לנעשה ביונייטד דיווחו על כך בימים האחרונים.

ריאל מדריד, כזו שלא נמצאת עם הגב לקיר הוציאה לנו את המיץ עם מוראטה, ככה זה כשעושים עסקים עם "השטן"
הלחץ גבר. שעון הזמן תקתק, מה עושים? שופכים סכום מטורף על חלוץ בינוני והיי, מול אברטון תמיד קל לעשות עסקים, בטח כשרושמים על הצ'ק 75 מיליון פאונד.

פחות מעניין אותי הכסף באמת, זה שוודוורד בעייתי מאוד בתפקיד הצ'רמן זה לא חדש לי, מדאיג אותי עוד יותר מוריניו שנכנס ללחץ והתפשר או אפילו בחר בלוקאקו כאופציה בכלל מבחינתו.

בשביל לראות כדורים ארוכים אל עבר השחקן הגבוה בתוך הרחבה אפשר היה להשאיר את ואן חאל ולהתשמש בפלאייני כחלוץ.
מצד שני זה גם משהו שמוריניו עשה בעונה שעברה, ואם חשבתי דאז שזו באין ברירה אלא נקודתית בכדי להשיג משהו, להוריד את הלחץ לפני שאפשר יהיה להגיע לקיץ ולעשות חישוב מסלול מחדש, יצירתי וכזה שתואם יותר את יונייטד ואת רוב השחקנים שנמצאים בסגל גם היום, אז כרגע זה מרגיש לי אחרת לגמרי וזה מוריניו שבוחר בקו מיושן והעיקר התוצאה.

לוקאקו בחוד כחלוץ 9 זה אומר פחות דקות לראשפורד או, או שהוא ישחק יותר באגף. אם זה הכיוון, אני בדעה שלא נגיע רחוק, לא מול הגדולות ולא אליפות ובטח לא אירופה.

אני שואל את עצמי, פרגי היה מביא את לוקאקו? בחיים לא.
ונניח שכן, למי הוא היה נותן את הבכורה בהרכב, לחלוץ צעיר עם פחות ניסיון אבל הרבה יותר כישרוני ומגוון או לחלוץ מוגבל?
פרגי היה נותן לראשפורד מבלי למצמץ, מוריניו לא יהיה יכול להשאיר את הרכש של 75 מיליון פאונד על הספסל.

אריק 6 ביולי 2017

ללוקאקו יש 85 גולים בליגה. לרשפורד?
אין יותר זמן לענות מבוזבזות.
כל זה לא אומר שכל מה שכתבת לא נכון לחלוטין. צודק בכל מילה על וודוורד.
לגבי מוריניו, האם ההבדלים בין בלוטי לוקאקו ומוראטה כאלה גדולים?
כל השלושה לא מספיקים כדי לתקן את ההתקפה ללא שחקן נוסף. אחרי שיביאו קשר התקפי אעשה הערכה מחדש להחתמה.

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

עם ראשפורד אתה יכול לבנות משחק מגוון ויצירתי יותר, עם לוקאקו אתה מוגבל.
כמה עונות ראשפורד משחק וכמה לוקאקו, מאיפה ההשוואה העקומה הזו?

לא מכיר את בלוטי באמת, מוראטה עם הרבה יותר כישרון מלוקאקו.
אם אף אחד מהם לא מספיק טוב בכד ילתקן את ההתקפה אז אתה מביא אותם?
למה לא לחשוב מחוץ לקופסא, למה לא לחשוב ולעשות אחרת?
מה קרה, מה הפאניקה?

זה עוד טלאי, לא הגיע הזמן להפסיק עם זה?

אז יופי, לוקאקו יכבוש את השערים שלו (פחות או יותר) אבל גם זלאטן כבש את שלו, וזה לא היה מספיק טוב עבור הקבוצה כולה כי הקבוצה כולה שיחקה סגנון משחק עבור זלאטן וזה היה צולע, מיושן, איטי, משעמם וכשהקבוצה כולה שוברת שיאים שליליים של כיבושי שערים בליגה.
אז בכוח לחזור על אותה טעות ועם שחקן פחות טוב מזלאטן?

אין עוד זמן לעונות מבוזבזות? זה בדיוק הכיוון.
מוריניו היום החל לחפור את הבור, כי פחות מאליפות עם חלוץ רכש של 75 מיליון פאונד והוא לא יישאר בעונה הבאה, ואם מישהו חושב שלוקאקו יהיה החלוץ שיסחוב אותו לאליפות, אני מקנא בו ואני עוד סופר אופטימי בדרך כלל.

אייב 6 ביולי 2017

אני בטוח שגריזמן עצמו לא רצה לברוח מאתלטיקו לפני שתוצאת הערעור מתבהרת. ראינו שיום אחרי שהערעור נדחה הוא צייץ שהוא נשאר באתלטיקו, ויום אחרי חתם על חוזה חדש. הוא באמת אוהב את המועדון, ו-100 מיליון לא היו גורמים לו ללכת מיד רק כי זה סעיף השחרור.
וודוורד לפני שתי עונות עשה קסמים. החתים תוך יומיים את שניידרלין ושווינשטייגר בלי שלאף אחד היה מושג. את די מאריה הוא הביא עונה קודם כי זה מה שואן חאל רצה, ונפטר ממנו בהפסד מזערי של כ-5 מיליון (שחקן שהמאמן אמר בריש גלי שאין לו מושג איפה הוא, כן?).
בקיץ הקודם, מוריניו קיבל כבר בשלב הזה 3 מתוך 4 השחקנים שהוא רצה. את פוגבה וודוורד הצליח להשיג ואיכשהו לסבך את יובנטוס עם תשלום של 40 מיליון יורו לראיולה כשהוא יוצא נקי ומחוייך.
כלי התקשורת הראשון שדיווח על ההגעה של לינדלוף הקיץ היה האתר הרשמי של יונייטד. הסאן התחיל לקשקש על לוקאקו ליונייטד רק אתמול, וכבר היום יש הודעה מכל כלי התקשורת על סיכום.
יונייטד עשירה, יותר מדי אפילו, וכולם יודעים את זה. המועדון במקום ה-6 באנגליה הוא במקום הראשון בעולם מבחינת הכנסות. כל חברה מסחרית אחרת הייתה מהללת את היושב בראשה אם היה מביא אותה להוביל את טבלת ההכנסות בתחומה, בוודאי אם המוצר שהיא מייצרת כרגע כושל.
אין לוודוורד מה לעשות עם המחירים, כי כולם יודעים שיש ליונייטד את המשאבים. אם אפילו ארסנל משלמת 52 מיליון על חלוץ לא מוכח מליגה אחרת, 75 על לוקאקו מאברטון הם לא קטסטרופה. לך תוציא את השחקן הכי טוב מקבוצת פרמייר ליג, כשהיא בכלל לא צריכה את הכסף, על אחת כמה וכמה כשהמכירה היא ליריבה מקומית.

לגבי לוקאקו, קראתי כבר כמה אנשים שמשווים אותו לפלאייני. אתה לא יכול להיות רציני כשאתה עושה את זה, או כשאתה קורא לו בינוני. לא היית מכנה את אגוארו, סאנצ'ז או קוסטה 'בינוניים', ולוקאקו מקדים את כולם בטבלת הכיבושים של הליגה, כשהוא משחק בקבוצה הרבה פחות טובה. גם הארי קיין, שמשחקת בקבוצה ההתקפית ביותר באנגליה, כבש 29 שערים, כשאם מורידים לשניהם את הפנדלים – לוקאקו נשאר עם 24 שערי שדה וקיין עם 23.
אתה לא יכול לטעון ברצינות שלשחק עם פלאייני, שהתרומה העיקרית שלו היא זעזועי מוח ליריב וכרטיסים צהובים, זהה למשחק עם לוקאקו. זה שהוא יכול לשחק כפיבוט, להשתלט על כדורי גובה ולהוריד אותם הצידה עם הגב לשער, לא אומר שאלו היכולות היחידות שלו. יש לו בעיטה נפלאה בשתי הרגליים, מהירות יחסית (בטח שהרבה יותר מפלאייני וזלאטן), כוח אמיתי (לא במרפקים) וחוש כיבוש מהרמה הגבוהה ביותר בפרמייר ליג.
אני מבין את החששות שהמשחק של יונייטד הולך להראות רע, אבל תן לבחור הזדמנות. אברטון שיחקה העונה כדורגל הרבה יותר מהנה מיונייטד, ולא ראיתי את לוקאקו מאלץ אותם לשחק בעט ורוץ אלרדייסי.

אביאל – בהתחשב בכך שגריזמן שלישי למסי ורונאלדו בתור לכדור הזהב, מה זה 'מישהו בסגנון'? אין באמת בשוק אופציה ריאלית ברמה של גריזמן.

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

אם גריזמן לא רצה לעזוב את אתלטיקו לפני תוצאת הערעור אז היינו צריכים להתאים את עצמנו אליו או הוא אלינו וכשאנחנו אלה שמוציאים 100 מיליון על רכישה ועוד סביר להניח משכורת שבועית של 200-300 אלף פאונד?

אם זה היה תנאי שגריזמן לא היה מוכן לסגת ממנו, אז היינו צריכים להשאיר את זה שם עוד הרבה לפני ולשוב אחרת, ללכת על שחקנים אחרים.
כי מי לעזעזל מהמר על כזה דבר? איזה עוד מועדון?

איזה קסמים וודוורד עשה עם שויינשטייגר, שחקן גמור?
שניידרלין, זה לא שהתמודדנו מול ריאל מדריד עליו.

די מריה זה קסם? אחלה קסם, להביא שחקן שלא רצה לבוא אלינו ב 60 מיליון בכדי למכור אותו במחיר הפסיד עונה לאחר מכן.

לוודוורד אין מה לעשות עם המחירים? אז בשביל מה הוא שם? אחרת זו חוכמה קטנה לרשום את המספר שאחרות מבקשות ולא משנה הסכום, גבוה ככל שיהיה.

לוקאקו מקדים את אגוארו בטבלת הכיבושים אז הוא לא בינוני או יכול להיחשב באותה שורה כמו אגוארו, סאנצ'ז וקוסטה? אתה רציני? הם לא אותו איזור חיוג בכלל.
לוקאקו שחקן מוגבל שבנוי על מבנה הגוף שלו, טיפול קלוקל בכדור, נגיעה ראשונה איומה.
מתאים יופי לאברטון, ללחצים של אברטון וסגנון משחק של אברטון שבנוי רק עליו, באולד טראפורד הלצים הם אחרים וסגנון המשחק צריך להיות אחר.
ראית איך לוקאקו נחנק לפני שנתיים באליפות אירופה עם בלגיה וכשהלחצים עליו היו גדולים יותר מאשר באברטון?

ראיתי את אברטון העונה מספר פעמים, זוכר מצויין איך הם ניצחו 3-0 בקלי קלות את סנדרלנד עם שלושער של לוקאקו ואיך הם נראו בדרבי מול ליברפול (ליברפול ניצחה 1-0 בזמן פציעות) ואיך במיוחד הוא היה נראה שם, זה ההבדלים בין לוקאקו כובש באברטון לבין לוקאקו מול הגדולות במאניי טיים באמת.

75 מיליון פאונד על לוקאקו, אני מפחד מהמחשבה מה עובר לפרגי בראש.

אייב 6 ביולי 2017

לפי מה שהבנתי, כולם חשבו שהערעור של אתלטיקו הולך להתקבל. הדחייה התקבלה בהפתעה אפילו באתלטיקו.

מה וודוורד אשם ששווייני או שניידרלין לא ברמה? זה מה שואן חאל ביקש, וזה מה שהוא ביקש. לא מתפקידו של יושב הראש להתערב בעניינים מקצועיים. הקסם בעיניי בשתי ההחתמות האלו הוא השקט בו הן התבצעו, שקט בכלל לא טריוויאלי בימינו.
ההחתמה של די מאריה לא הייתה יקרה בהתחשב בכך שהוא היה השחקן המצטיין של ארגנטינה במונדיאל ושל ריאל בגמר ליגת האלופות. למכור אותו בהפסד מזערי אחרי שהמאמן הליצן שלך יוצא בתקשורת ואומר שאין לו שמץ של מושג איפה השחקן, זה הישג יפה.
בסופו של דבר, וודוורד נותן גב ושקט למאמן, כדי שיעשה את העבודה שלה במינימום דאגות. הוא מנסה לתמרן בין המחירים המשוגעים שהולכים בשוק באופן כללי, לבין העובדה שיונייטד מקרטעת מקצועית אך בשיאה הכלכלי ומהווה כר פוריה לניצול, ומשיג עסקאות דיי טובות. הוא שילם על לינדלוף פחות ממה שסיטי שילמה על שוער.

לא אמרתי שהוא באותה שורה כמוהם, אבל השורה הבאה אחרי אגוארו היא לא 'בינוני'. שחקן שמגיע ל25 שערים בפרמייר ליג (אחרי עונה של 18), לא יכול להיקרא שחקן בינוני. תסתכל על הכובשים שהגיעו למספרים האלו ותראה האם אתה מוצא שם חלוצים בינוניים.
לגבי הנבחרת, ראית איך אגוארו נחנק עם ארגנטינה בערך כל הזמן? מה זה אומר עליו? שום דבר. והוא עוד משחק עם מסי.
לוקאקו בסך הכל בן 24, יש לו המון לאן להתקדם. הוא עוד לא ברמה של אגוארו אבל בהחלט יכול להגיע אליה. כדי לעשות את קפיצת המדרגה, הוא צריך שדרוג לקבוצה עם שאיפות גדולות מאברטון וזה בדיוק מה שהוא עושה.

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

אייב

וודוורד לא אשם בשחקני הרכש שואן חאל ביקש, פשוט זה לא איזה הישג להביא את שניידרלין או שווינשטייגר (כתבת עליהם שעשה קסמים)
ההחתמה של די מריה היתה יקרה לא רק כלכלית, גם מקצועית אבל שם זו אשמה של ואן חאל, הביא שחקן שלא בדק את האופי שלו וכשזה בכלל לא רצה לבוא, ככה זה היה נראה על הדשא.

וודוורד פיטר את מוייס אחרי שמונה חודשים והתקשורת ידעה על זה לפניו.
וודוורד פיטר את ואן חאל אחרי שנתיים (היתה לו עוד עונה) והתקשורת ידעה על זה לפניו.
וודוורד בישר לריו פרדיננד על כי הוא לא ממשיך במסדרון במשחק חוץ נגד סאות'המטון במחזור סיום אותה עונה.
להמשיך?
הדבר האחרון שוודוורד מכניס למערכת זה שקט או גיבוי.

ראיתי את אגוארו מביא אליפות לסיטי, מדובר בחלוץ הטוב באירופה לפרקים בשנים האחרונות, למרות שלא מצליח עם ארגנטינה (לגמר גביע עולם הגיעו)
לוקאקו כובש שערים באברטון, אתה יודע שדארן בנט היה אחלה חלוץ ליגה בסדר גודל קבוצות שכאלה גם כן?

לוקאקו בן 24 אבל החוסרים שיש לו מבחינה טכנית, זה לא משהו שהולך להיות יותר טוב, מדובר בכישרון מולד שאו שיש לך או שאין.
הוא לא יכול להגיע בחיים לרמה של אגוארו, מדובר בשחקנים שונים לגמרי בסגנון, במבנה.
הוא עבורו קבוצה גדולה יותר מאברטון זה מתנה משמיים, אנחנו היינו צריכים משהו אחר לגמרי.

אייב 6 ביולי 2017

אני מבין שלא הייתה תחרות רבה, אבל לשמור על ההעברה בשקט זה מרשים בעיניי. מה גם שההחתמה המהירה של שניידרלין מנעה תחרות, כי בהחלט היה מדובר בפרוספקט מבטיח ולא סוס מת כמו שווייני.
כשאתה מסתכל על כך שריאל דורשת עכשיו 80 מיליון על מוראטה, שחקן ספסל ששיחק חצי דקה בגמר האלופות, ועל כך שהחתמנו את די מריה ב-60 מיליון, כשהיה השחקן המצטיין שלהם בגמר ושל ארגנטינה במונדיאל, מסתמן שהמחיר לא כל כך יקר. הוא יקר אובייקטיבית, אני מסכים, אבל אם מביאים בחשבון את הטירוף בשוק ואת היכולת של די מאריה באותה תקופה – זה לא זול, אבל גם לא טירוף.
מה שקרה עם ריו – אני מסכים. וכנ"ל הפיאסקואים בחלון ההעברות הראשון עם מויס (הררה שלא הגיע, קונטראו, פברגאס). מאז וודוורד למד והשתפר. צריך לזכור שהגלייזרים מינו אותו כשלא היה לו נסיון בעולם הכדורגל, אבל עקומת הלימוד שלו הייתה קצרה ועכשיו כבר לא רצים סיפורים מביכים כמו בתחילת הדרך.
את הפיטורים של ואן כולנו ידענו כבר מאמצע העונה שעברה. אף אחד לא חשב שהוא ישאר עם הכדורגל הנוראי הזה, היציאות המביכות בתקשורת, וחוסר החזון לגבי העתיד (אזקוף לזכותו את מרסיאל וראשפורד, אבל לזרוק 8 ילדים למגרש זו לא דאגה לעתיד). קשה לי להפנות אצבע מאשימה כלפי וודוורד בגלל הפיטורים של ואן חאל, הם היו נחוצים וקרו בצורה הכי יפה שאפשר.
הקיץ, אני מאוד שמח שלא טיפסנו על העץ של פרז שדורש 80 מיליון יורו עבור שחקן מחליף. לקנות את מוראטה במחיר הזה היה משדר פאניקה אמיתית לדעתי. לעומת זאת, לקנות את הכובש המצטיין השני בפרמייר ליג באותו מחיר, זו החלטה הרבה יותר עניינית.

לוקאקו ואגוארו (נתתי אותו סתם כדוגמא) הם שחקנים שונים עם יכולות שונות. ללוקאקו לעולם לא תהיה הטכניקה של אגוארו, ואגוארו לעולם לא יהיה גבוה וחזק כמו לוקאקו. כשאני אומר שלוקאקו יכול להגיע לרמה של אגוארו, אין הכוונה לרמת הטכניקה, כי הטכניקה היא לא המדד היחידי לאיכות של שחקן כדורגל (גם אם מדד חשוב). לוקאקו יכול לכבוש עבורנו 30-40 שערים בעונה בכל המסגרות תוך שנתיים-שלוש, וגם אם האיכויות הטכניות שלו פחות טובות משל אחרים – היתרונות האחרים שלו יחפו על כך. בשורה התחתונה, חלוצים נמדדים בכמות השערים שהם כובשים עבור קבוצתם, ולוקאקו של העונה האחרונה עשה זאת ברמה הגבוהה ביותר בפרמייר ליג. הוא מראה התקדמות עקבית ביכולת ובמספרים שאין סיבה להאמין שהיא תיעצר דווקא עכשיו כשעובר לקבוצה גדולה יותר וישחק מול אותן הגנות.

יוסי מזרחי 6 ביולי 2017

טל, אי אפשר להתעלם להתעלם מהטיעונים שלך ומצד שני, אני לא יכול לקבל את הרושם כאילו הביאו איזה עמוד שיודע רק לרוץ ולדחוף. האמת איפה שהוא באמצע.
אני רואה מצב שבו לוקקו מחליף את זלאטן, עם הרבה יותר ניידות. מצד שני עם טכניקה נחותה ונגיעה ראשונה חלשה, אבל לא קונצרטו יחיד בחוד כמו שהיה עם זלאטן.
אם לזכור מה דרוגבה עשה עבורו בצלסי, אז אפשר להניח שחוץ מהגולים שהוא יתן, הוא גם יפנה שטחים ו"ירביץ" להגנות כדי לפנות מקום לשחקנים אחרים. בקונסטלציה אופטימית אני רואה חיים קלים יותר לראשפורד ולמרסיאל.
נכון שהוא לא שיא שאיפותנו, אבל מצד שני מוארטה זה סיכון מסוים ועם יותר כסף.
אני לא מניח שהסגנון יהיה בעט ורוץ, ואם נצליח לחזק את הקישור האחורי יכול להיות שזה יעזור גם לפוגבה שישחק מתחת ללוקקו כשלפניו איום פיזי על הבלמים והרבה יותר עבודה וניידות . בסך הכל זה לא אסון אבל גם לא איזה חידוש או מסר בסגנון סיר אלכס.
מסר אחר יכול להגזר, מכך שריאל תישאר עם מוארטה (הסדר בדברים נכון) ולא ניכנע לסחטנות של הספרדים, מה שישדר עוד ענין חשוב לכולם. פעמיים לא לתת לריאל מה שהיא רצתה זה יפה ומעיד על עמידות יותר מאשר רכיכות.
הסכום נשמע אדיר, אבל בשוק של היום, זה בערך המחיר, וכשהוא בגיל 24, ערך המכירה שלו עדיין ישמר, ולא השקענו כסף שלא יוכל לחזור, אם וכאשר, ולכן, אני לא רואה חתונה קתולית בינו לבין ההרכב אלא עוד מתמודד סביר.
שאלה חשובה נוספת היא איך יראו ההחתמות הבאות, בקישור ואולי בעמדות המגינים, ואלה ישפיעו על הסגנון הרבה יותר מלוקקו.
קישור חכם ותזזיתי, שיפעיל את כל ההתקפה יתן גיוון שאין לנו כרגע, ויש מצב שבו נחזור להשתמש בכל חלקי המגרש ולא רק במרכז הרחבה…..

ארז 6 ביולי 2017

אחד השרשורים המהנים בתקופה האחרונה.
איזה כיף.

טל המנצ'סטרי 6 ביולי 2017

יוסי,

ממש לא עמוד שרק יודע לדחוף, אבל כן שחקן מוגבל ומגביל.
אנחנו צריכים חלוץ הרבה יותר דינמי ומשלים, לוקאקו לא כזה. אי אפשר לשחק איתו משחק מהיר על שטח קטן כי אין לו את הטכניקה הדרושה ובכלל הוא לא מוסר טוב כי הנגיעה הראשונה שלו רעה ולא נקייה. הוא לא מכדרר בנוחות אלא בנוי רק על הפיזיות ומהירות וזה לתמיד יהיה.

הוא לא דרוגבה ולא יהיה, מדובר בחיה אחרת לגמרי.

לא רוצה לעשות מלחמות של להראות לריאל מדריד מאיפה משתין הדג על חשבון אפשרות לחזק את הקבוצה בשחקן הרבה יותר מתאים לנו או לפחות לסגנון משחק שאני מקווה לראות ביונייטד, ואני גם לא חייב שנלך בכל הכוח על מוראטה.
לדעתי יש לנו בקבוצה חלוץ צעיר יותר, כישרוני יותר משניהם, והוא תוצרת בית. עצוב לי מאוד שביונייטד מפחדים לתת לכאלה את המושכות, הרי זה היה הבסיס שעליו באזבי ופרגוסון בנו את הקבוצות הכי טובות וחזקות שלהם.

קישור חזק ואיכותי חשוב יותר מחלוץ כרגע, תביא מישהו מאחור שידחוף את פוגבה קדימה כצעד ראשון, ולא לוקאקו שבכדי להפיק ממנו את המיטב נצטרך לבנות את כל כובד המשקל ומשחק שלנו עליו.

אריק 6 ביולי 2017

טל.
גם מוראטה היה פוגע ברדפורד.
מבין שניהם אני לא כל כך יודע לבחור. אני אחרי שכבר הבנתי שאת אמבפה וקיין לא נראה ביונייטד, פחות אכפת לי מי. אין לי כח לסאגות פרז המתוחכם שאוהב עסקאות ב12 בלילה של ה31.8.
אז שיהיה לוקאקו והלאה.

יוסי מזרחי 6 ביולי 2017

טל, אני משוכנע שהקלף המרכזי שלנו השנה יהיה ראשפורד וכל השאר, תוספת צדדית.
את זה אף אחד לא יוכל למנוע.אני מניח שעוד נחזור לזה.

טל המנצ'סטרי 7 ביולי 2017

אריק,

אתה יודע שאני לא נפלתי מהרעיון להביא את מוראטה אבל כן מעדיף שחקן בסגנון שלו ליונייטד ולא הסגנון של לוקאקו.
אני פשוט לא יכול לקבל את להביא בכל מחיר, או כי אין עוד מישהו, למה לא לעצור ולחשוב במקום להתפשר?
למה בכוח ללכת לכיוון משחק ברור שיהיה לנו עם לוקאקו, סגנון משחק שהוא הדבר האחרון אני חושב אוהדי יונייטד מפנטזים עליו.

יוסי,

לוקאקו אם מגיע זה בסכום של 75 מיליון פאונד, אין חיה אחרת מלבד זה שהוא יהיה האיש המרכזי, אחרת איך מוריניו יסביר שהרכש היקר הזה הוא לא שחקן הרכב בטוח?

אריק 6 ביולי 2017

לא מוראטה או לוקאקו יקבעו איך תראה יונייטד בעונה הבאה. הקשר המרכזי וווינגר ההתקפי הם שיכריעו. נחכה

גאזה 7 ביולי 2017

עושה רושם שמוריניו חוזר לשיטה שעבדה לו כ"כ טוב בקדנציה הראשונה בצ'לסי. חלוץ פיזי וגולר מוכח (או לפחות כך מקווים) שסוחב הגנות ופותח שטחים לקישור. אם אני מנסה להכנס רגע לראש של מוריניו, אני מנחש שהוא מייעד לפוגבה את התפקיד של למפארד של קשר חופשי באמצע, בוקס טו בוקס או איך שתרצו לקרוא לזה- העיקר שפוגבה יהיה חופשי לזוז ובלי כל הקבוצה עליו. אגב בדיוק ככה הוציאו ממנו את המיטב ביובה. הררה בתפקיד דקו (או דוגמה יותר עדכנית-מודריץ' שכזה) כלומר מנהל משחק מאחורה ומחפה על האגפים ועל הקשר האחורי. מי זה הולך להיות? שאלה טובה

טל המנצ'סטרי 7 ביולי 2017

הקשר/ווינגרים יצטרכו להתאים את עצמם ללוקאקו ואם רוצים להפיק ממנו את המיטב.

אריק 7 ביולי 2017

לדעתי הקבוצה נבנית מסביב לפוגבה דווקא, אולי מפה המחשבה על פריסיץ למרות שאני לא מבין למה.

Matipool 6 ביולי 2017

טל – חייב להגיד לך תודה על זה שהרגעת אותי קצת.. (-:)

טל המנצ'סטרי 7 ביולי 2017

סומך עליכם שבכל זאת תגרמו לנו לצחוק בסיום העונה…

jhkj 9 ביולי 2017

לא מבין את האתוס שאתה רודף אחריו. מוריניו הוא לא פרגי וזה בסדר, והרכישה זאת היא לא מנצ'סטרית וזה בסדר. להחליף את מקאללה בבקהאם היו מאוד אופייני לריאל מדריד וזה אחת ההחלטות הכי גרועות שהם קיבלו, ארסנל ניסתה לשמור על מה שהפך אותה לארסנל ותראה לאן זה הביא אותה וגם ברצלונה העונה עוברת את אותו הדבר. לא צריך לעשות את מה שמנצ'סטרי לעשות. ובנוגע למה פרגי היה עושה, פרגי קיבל פעמיים בראש מהבחור שעכשיו נמצא בצד השני של הכביש בעוד שהמאמן נוכחי שלכם הצליח להדיח את אותה הקבוצה.לא אומר שהוא גדול מפרגי אבל זמנים משתנים ואנשים מתחלפים וכל אחד צריך לעשות מה שמתאים לו ולנסיבות שהוא נמצא בהם. היום אתה לא יכול לקחת ליגת האלופות יותר אם שחקנים כמו גיגס וסקולס, אם אין לך רונאלדו, מסי או קיבוץ גלויות של כוכבים ומאמן אדיר כמו באיירן יובה או אתלטיקו אתה לא מאיים על הטופ העולמי. האם לוקאקו הוא הפתרון? לא יודע, האם עדיף את מוראטה? כנראה שכן, אבל הוא בהחלט שחקן מוכשר, והאם הצעד הוא מנצ'סטרי או שפרגי היה עושה אותו זה הדבר האחרון שצריך להדאיג מישהו.

אביאל 6 ביולי 2017

אייב – אני מניח שטל התכוון לתפיסה, אם לא גריזמן אז מישהו בסגנון.

דורון (אחר) 6 ביולי 2017

מבסוט על ההחתמה. בהצלחה לכל הצדדים (מאניו ואברטון)

Matipool 6 ביולי 2017

בום לפנים. שח-מט!
בזה הרגע נכנסתם למשבצת הקבוצות המועמדות לאליפות.

אמיתי 6 ביולי 2017

Tears for fears

Matipool 6 ביולי 2017

במקרה הזה – Tears and fears ..

משה 6 ביולי 2017

הם החליפו מהעונה שעברה את זלאטן בלוקאקו, האם הם השתפרו בעמדה הזו ? לטעמי התשובה היא לא.
שימשיכו לבזבז כסף בכיוון הזה, הם יכולים גם לקנות שוער מצויין מבחינתי.

ערן (המקורי) 6 ביולי 2017

אני רוצה להאמין שמוריניו הוא שמנע מכם טופ4 שנה שעברה, ולא הסגל, וכי ימיו היפים של המיוחד חלפו עברו.
ובמקרה כזה, רכישת לוקאקו פחות משמעותית מכפי שהיתה לו סר אלכס היה רוכש אותו, מאחר ופרגוסון הוציא מים מסלעים ושחקנים אפורים. מקווה שז׳וזה ימשיך להפוך שחקנים אדירים לאפורים דהויים.

ניר 6 ביולי 2017

הדבר היחיד שאני מקווה לו הוא משחק 4-4-2 ולא 4-5-1 כמו בעונה שעברה. למשחק כזה עכשיו יש כלים מצויינים. לצערי, לא נראה לי שמוריניו בכלל חושב על לעלות עם הרכב כזה.

ק. 6 ביולי 2017

מתי הוא שיחק לאחרונה (בקריירה) עם שני חלוצים?
דייגו מיליטו ואטו כמגן לא נחשב

ניר 6 ביולי 2017

לצערי אתה צודק

אריק 6 ביולי 2017

לא מלבב אבל גם לא מדכא.
אני אישית מעדיף את בלוטי מהשלושה, אבל ייתכן והלאום מכריע אצלי.
שונא את המגיעה הראשונה שלו זה כן.

אריק 6 ביולי 2017

הנגיעה

אייב 6 ביולי 2017

אני מניח שהיינו אומרים גם על זלאטן שהוא היה מציל כמה מהנקודות שאבדו ב7-8 משחקי הבית ההם. הוא היה שם, והנקודות אבדו בכל אופן.
אבל, אני מסתכל על יונייטד עד הפציעה של זלאטן ויונייטד שאחריה, ומדובר בשתי קבוצות כמעט שונות לחלוטין.
עם זלאטן על המגרש, יונייטד הייתה עדיפה בצורה ניכרת ברוב המשחקים. היא בעטה הרבה יותר לשער והגיעה להרבה יותר מצבים איכותיים. הבעיה הייתה סיומת מביכה ברמה לא מובנת של כולם, כולל זלאטן עצמו.
יונייטד שאחרי הפציעה הייתה אותה יונייטד של ואן חאל. לא מאיימת, לא יוזמת, ומרדימה את האוהדים באולד טראפורד. מה שכולם חשבו שייפתר כשזלאטן לא יהיה על המגרש, הסטטיות ההתקפית, רק החמיר כשלא היה חלוץ מטרה שיסיט את תשומת לב היריבה משאר המתקיפים.
הדבר שמוריניו צריך לעבוד עליו הכי חזק הקיץ הוא הסיומת של שחקנים כמו מקטריאן, לינגארד, מרסיאל ומאטה. השחקנים האלו שווים 15 שערים יותר ממה שכבשו העונה. עכשיו כנראה שבמקום זלאטן יהיה את לוקאקו שיפנה להם מקום, ואמור לכבוש כמות דומה לשבדי.

אגב, לוקאקו כבש העונה כמה שערים בהם רץ לבד כמעט חצי מגרש (תשאלו את קלישי). מעולם לא ראיתי את זלאטן כובש שערים כאלו, ובוודאי שהוא לא מסוגל לכך בגיל 35. במימד הזה, לוקאקו בהחלט מביא שיפור לעומת זלאטן. חלוץ שלא חייב לתקוע התקפה מתפרצת כדי לחכות להצטרפות, אלא יכול לסיים אותה בעצמו.

אמוץ כהן-פז 6 ביולי 2017

טענתי כבר אז, הבעיה בחורף והאביב האחרונים היתה פסיכולוגית.
לא שחקן כזה או אחר חסר אלא סתם פסיכולוג טוב.

צביקה 6 ביולי 2017

נקווה שאחד כזה לא עולה 75 מיליון.

אלי 6 ביולי 2017

כשקבוצות משחקות נגד אברטון הן משאירות חצי מגרש ריק הרבה יותר פעמים מאשר כשהן משחקות נגד יונייטד.
לכן ראית גולים של לוקאקו ולא של זלאטן.

אייב 6 ביולי 2017

כן, ודאי שאין קשר לזה שזלאטן לא מהיר, מעולם לא היה מהיר, והוא בן 35.
מרסיאל דווקא כן כבש שערים כאלו אצלנו.. מעניין.

Lord Anthony 6 ביולי 2017

לוקאקו זה לא השחקן ההוא שמוריניו זרק מצ'לסי כי הוא לא היה מספיק טוב?

no propaganda 6 ביולי 2017

הוא באמת לא מספיק טוב

שחר ע. 6 ביולי 2017

בינתיים אברטון מכחישה

דוד 6 ביולי 2017

אני לא מבין מי ילעג להחתמה שלו. דידייה דרוגבה לא נתן לצ'לסי מצ'אפ טוב מול ריאל מדריד?
חלוץ מצויין, החתמה נהדרת.

עומרי 6 ביולי 2017

בדיוק מה שאמרתי לחברים הבוקר – החתמה קצת מאכזבת למי שחולם על יונייטד שחוזרת למעמדה מתחילת העשור באירופה. רכש מצוין מבחינה פרגמטית לעידן בו המקום הרביעי בליגה לא מובטח לאיש.

Lord Anthony 6 ביולי 2017

יש קצת הרגשה שההחתמה הזאת יותר נועדה להחליש את אברטון מאשר לחזק את יונייטד.

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

בקרב על המקום השישי לא לוקחים שבויים, הא?

אלי 6 ביולי 2017

+1

Lord Anthony 6 ביולי 2017

בדיוק

בני תבורי 6 ביולי 2017

מרגש הרי-יוניון בין לוקאקו לזה שזרק אותו מצ'לסי לפני שלוש שנים

יוסי מזרחי 6 ביולי 2017

איזו נחמה……

שמעון 6 ביולי 2017

זה המחירים והוא בהחלט שווה את זה. הוא צעיר וזה היתרון הגדול. יש לי הרגשה שגם יצליח מאד ביונייטד. אחלה רכישה.

אמיתי 6 ביולי 2017

יהיה השלישי בהיסטוריה להעמיד ממוצעי טריפל דאבל
(הייתי חייב…(-:)

יואב 6 ביולי 2017

זאת החתמה שמרחיקה אותנו עוד צעד מהעילית של אירופה לדעתי. לשחק עם 9 כזה, קצת סטטי וקצת כבד, זה יכפה עלינו שיטה מאד מסויימת וברורה.
למרות שהבן שלי טוען אחרת. העיקר שהוא טוען אני אומר, כבר הצלחתי(:

אריאל גרייזס 6 ביולי 2017

לוקאקו הרבה פחות כבד ממה שהוא נראה. יש לו מהירות טובה מאוד. מה שכן, הוא מכריח שיטה ברורה של חלוץ מטרה בודד שמרכז את הכדורים אליו. בעצם, כמו ששיחקתם שנה שעברה

אופיר 6 ביולי 2017

רכישה מוזרה של מנג'ר שהתוצאות שלו בשנתיים האחרונות הדביקו את הכדורגל שלו, ועכשיו שניהם גרועים. וכנראה שבתנאים האלה, גם עם כל הכסף שבעולם קשה להוות אטרקציה לקצפת של היבשת, אז קונים חלוץ בסגנון שנות ה-80/90.

צביקה 6 ביולי 2017

אולי מישהו כבר הזכיר זאת בתגובות.
מוריניו כבר זרק את לוקאקו מצ'לסי, מעניין מה השתנה לו בכיוון המחשבה, או לחילופין מה השתנה אצל לוקאקו?
בכל מקרה אחלה שחקן, לא שווה כזה הרבה, וזו כנראה הסיבה שבצ'לסי לא קנו אותו.

אופיר 6 ביולי 2017

העניין הוא שמוריניו צדק אז: קוסטה החלאה הוא שחקן בקלאסה אחרת, ואולי הגורם המשפיע ביותר בשתי האליפויות האחרונות של צ'לסי.

ניינר / ווריור 7 ביולי 2017

אני מאד מחבב את אברטון וחבל שהוא עוזב כי הוא תפור על החבורה מגודיסון פארק. מצד שני עכשיו יונייטד ירדו מהארי קיין אז עדיף כך

גלעד בלום 7 ביולי 2017

כשמוריניו השאיל (לא זרק) את לוקאקו בזמנו הוא היה בן 20 והיה לו את דרוגבה ואחר כך את קוסטה, מאז לוקאקו חלוץ יציב מאד בליגה הקשה בעולם בקבוצה של מקום 5-8, לא משהו שיש לזלזל בו. על השאלה אם הוא ישמור על ממוצעים של 15-20 שערי ליגה גם ביונייטד אף אחד לא יכול לענות כי הוא מעולם לא שיחק ברמת ציפיות כזו אבל זה לא מופרך שיבקיע לא פחות מזלטן אם יקבל את אותה כמות דקות. אני דווקא חושב שלהבקיע באברטון יותר קשה מלהבקיע ביונייטד כי איכות הקישור שלו עכשיו תהיה הרבה יותר גבוהה (פוגבה, לינגארד ומיקי) ובכלל כל הסגל יותר מוכשר על הנייר, הם ישלטו בקצב המשחק ברוב המשחקים ויהיו דומיננטיים, מה שלא היה לו באברטון, שם הוא חייב להיות חד כי אין הרבה הזדמנויות.

בקיצור- החתמה סבירה עם אופציה להפוך להחתמה טובה אם לוקאקו יהיה החלוץ שמצפים שהוא יהיה. חתול בשק הוא לא וגם די צעיר עדיין, העיקר שקיין לא אצלכם, קצת חששתי.

דורון 7 ביולי 2017

לוקאקו חלוץ נהדר! אם ישתלב טוב בקבוצה, יבקיע שערים בעדרים. נקווה לטוב

כחול 7 ביולי 2017

מסכים שזו לא החתמה מדהימה, אבל לצרכים הנקודתיים של יונייטד היא בול בפוני.
ומנקודת מבט של צ׳לסי כל הסיפור מאד מרגיז, כי היה ברור שרצו להחתים אותו. למה התמהמהו עם זה? הם חשבו שאברטון ירצו פחות מ75? כל העסק דיי מסריח ולמען האמת הקיץ הזה מתחיל להזכיר את הקיץ שאחרי האליפות האחרונה של מוריניו. אמנם הקיץ עוד לא נגמר, אבל אין מה להגיד – יש שאננות.

שלמה 7 ביולי 2017

התאכזבתי לקרוא על החתמת לוקאקו, ציפיתי להחתמת
מוראטה, מוראטה יותר ורסטלי נא, ונד מהאגפים שולט
מצויין בכדור, ויכול ליצור לעצמו את המצבים,
המפסידה הגדולה מאי החתמת מוראטה היא הקרקס הנודד של ריאל מדריד, מאחר ואין להם גרוש על התחת
ואין ביכולתם לרכוש את אמבפה, אלא אם ימכרו לפחות
2 שחקנים, השאלה איזו קבוצה תסכים לשלם להם יותר מיונייטד 75 מיליון אירו + בונוסים,
אולי צ׳לסקי הנואשת תשלם אך ודאי לא 90 מיליון אירו,
ועוד נקודה המטרידה אותי מוריניו אינו מסתדר עם חלוצים
מלבד זלאטן שהוא יחיד סגולה,
נקווה שהפעם זה יסתדר.

קירקגור 7 ביולי 2017

יבקיע בצרורות ויהיה שווה את מחיר הפרגמטיות. יהיה סביר ומטה וישקעו יותר בבוץ הלחץ. לא בטוח מה אני יותר מעדיף לנוכח התחושה שאין כאן תהליך מרחיק לכת לקראת שנתו השנייה של מוריניו. כמובן שנשמח להתבדות.

אבל לא ראיתי שום דיווח רשמי על המעבר, אני טועה? ואם אני טועה – האם זה אומר שחסל סדר דה-חיאה למדריד?

Comments closed