לילה של יום מטורף. אנדרסטייטמנט

אני כותב את הדברים בהנחה שדמיטר ברבטוב נרכש תמורת כסף ופרייזר קמפבלזה מה שכותבים בכל האתרים. אם ברבטוב לא נמכר, כספכם יוחזר לכם עם רבית והצמדה בניקוי דמי המשלוח.

1. קצת הצטערתי שלא ויתרנו על ברבטובהיו לי מחשבות רומנטיות על עונה בלי רכש גדולרוני וטבז משפרים את יכולת ההבקעה שלהםמאנושו ופרייזר קמפבל נותנים תחרות אמיתית על החולצות מלמטהמצד אחד הרגשתי שזה חוסר אמון ברוני וטבזומצד שני גם עושה להם את החיים קלים: במקום שיבקיעו ביחד 45 או 50 שערים הם ישיגו זאת בשלישיה

מעניין מה הכוונותטבז כמחליף על כסולשיאר בשעתואולי רוני נסוג לעמדה של פול סקולס?

2. בסופו של דבר סיפור הקיץ הזה הוא אלכס פרגוסוןהוא חסם בגופו את המכירה של רונאלדו והוא כנראה כפה איכשהו את הסיום המוזר של פרשת ברבטובשבצהריים נמכר למנצ'סטר סיטישמצידה נמכרה לחברה באבו דאבי, ואז נחטף על ידי יונייטד משדה התעופהלא ברור אם באישור טוטנהאם,עבר בדיקה רפואית והוחתםהיה פה משהו סמליבעוד בקבוצות אחרות הנשיאים והיו"רים – קלדרוןקניון ועכשיו אלפהים בסיטיעוסקים בעניינים הללופרגוסון עדיין עושה הכל כמעט בעצמו

התגמול של פרגוסון הוא שאחרי קיץ קשה מאד בו איבד את מספר שתיים שלו, קרלוש קירוש, יש לו את הסגל שזכה באליפות אירופההרבה צעירים מעניינים שנקנו בברזיל ואפריקה וגם את ברבטובאין מה להגידחתיכת סגל מפלצתי יש עכשיו.

3. צ'לסי איבדה את רוביניו אחרי שכבר מכרה חולצות שלו באתר האינטרנט שלהכמעט סוריאליסטי.בניגוד לברבטוב ורונאלדורוביניו דווקא עורר אצלי סימפטיה בהתעקשות שלו לעזוב את ריאלאחרי הכל המועדון שלו ראה בו כלי משחק בכדי להחתים את רונאלדושחקנים הם לא עבדיםאבל זה כן שוק בשר.

4. שבועשבועיים הם באמת נצח בכדורגלאי הנאמנות של רונאלדו בוודאי לא תשכח אבל היא חדשות האתמוליש מלחמה על העיר ואני משער שרוב האוהדים רוצים לראות אותו מתלבשואפילו חותם על חוזה חדש. למי שפספס: סיטי היא כנראה מועדון עשיר מצ'לסי עכשיו.

5. ההתעקשות על רונאלדו הייתה מוצדקת באלף אחוזהסאגה של היממה האחרונה המחישה כמה קשה לשים את היד על כדורגלן עלאני משער שעוד השתלטויות גדולות על קבוצותמרסיסייד וארסנל הן בהחלט פוטנציאל. וכל עיסקה כזו היא אינפלציה. זו תקופה שצריך לשמור על מה שיש

6. אני מקווה שזו הפעם האחרונה לתקופה ארוכה שאנחנו רוכשים שחקן פרמייר ליג בכיר (אם רכשנו אותו). כמו מקרה טבז גם מקרה ברבטוב היה מורט עצביםבתחילת המילניום – בין דוויט יורק לריו פרדיננדלא רכשנו שחקנים מקומיים בכיריםוהכל היה על מי מנוחות. יותר מדי דם רע יש בעיסקאות הללו.

7. בסופו של דבר ברבטוב הוא שחקן מעולה וזה צריך להוריד במשהו את הלחץ מרונאלדווזה חיובי – יהיו אשר יהיו הכוונות של רונאלדו והכוונות לגביו.

יש לי גם מה להגיד על ציניות וערכים בכדורגלאבל זה היה יום מוזר ומלא אדרנלין אז נשים דברים כאלו בצד.

ריו לומד עברית
רמת הכדורסל שלנו