אני חושב שהרבה אוהדי יונייטד מאד עסוקים בשאלה מי פותח ומי מחליף והשאלה הנצחית ״מי באמת מתאים לקבוצה ששואפת לרמות הגבוהות״. אבל אחת הטעויות הגדולות ביותר שיכול מאמן בקבוצה גדולה לעשות הוא לקבל החלטות שכאלו.

ומה היה לנו היום – במשחק קליל ביותר מול יריבה בצרות?

אשלי יאנג ממשיך להחזיק בתפקיד המגן השמאלי בהצלחה, היום עם בישול שלישי נהדר מהעמדה הזו (גם אם הבישול בסאות׳המפטון לא הוחשב). את פלאיני בכושר הנוכחי יהיה קשה להזיז מההרכב ולא משנה מי יחזור. ומרשיאל שבוודאי התאכזב לחזור לספסל אחרי מוסקבה, למרות שנפצע שם קלות, היה צריך לסיים עם שער מלבד הבישול ללוקאקו, בעוד 15 שהן גיהנום ליריבות עדיפות. מזלה שזה יכול היה להיות עשרים לולא בעיית התכשיטים הקלה.

אז בתוך מה שנראה כיציבות קוסמית שלושה שחקנים שלא היו בהרכב במחזור הפתיחה הפכו חשובים מאד. וזה המצב האידיאלי: כולם חשובים ואיש לא קריטי. ומבחינה זו טוב שגם מאטה השתלב בפעילות. וראשפורד הוא אושרו של העם.

הכדורגל עצמו לא היה מבריק היום. יונייטד היא לא קבוצה שתעשה משולשים ותטייל לרחבה גם מול פאלאס. היא קבוצה של כוח ונחישות ומהירות ועוצמה וארגון. העובדה ששברה בקלות קבוצות מתגוננות היא סימן חיובי ביותר כי היא דווקא לא נבנתה לכך אלא לסוג המשחקים שיבואו עכשיו.

פתיחת העונה הסתיימה.

שלוש הנקודות בסאות׳המפטון
התיקו בליברפול