הניצחון העצום על ברייטון

62 דקות מיותרות

62 דקות הלכו היו די מיותרות. בדיעבד הייתי צריך לטפל באיזה פינוי של שולחן מיותר שתקוע אצלי. מאטה שיחק כפליימייקר בעוד פוגבה רחוק מהמתרחש. הייתה איזו נקודה בה מאטה היה חופשי לבעוט מעשרים מטרים. הוא בקושי הגיע לשער. וכשאין כבוד לבעיטה שלך כמעט בלתי אפשרי לעשות משהו בשטף צפוף. וכך הסיכוי לקבל משהו היה רק מהאגפים. עם ארבעה שחקני אגף אפשר לצפות ליותר – רק אשלי יאנג שיחק באמת טוב מבינהם – אבל היה קשה להם עם מטרה וחצי ברחבה. יונייטד פותחת עם הרבה שחקנים התקפיים – אבל מכניסה מעט מדי מהם לרחבה.

גם לזלטן במספר 10 יש בעיות. אבל יש כבוד לבעיטה שלו. קשה להוציא ממנו את הכדור, והגנות קורסות לכוון שלו. מה שסטיב קר קורא point-of-attack. אז קיבלנו שיפור מסויים.שהביא קרן שלא הייתה, עבירה שלא נשרקה, ובעיטה של אשלי יאנג שפגעה במישהו וניצחון 7 מ-7 בבית.

וזה לפני המשחק:
הבישול של פוגבה למרשיאל בשבוע שעבר, כשהוא רוקד עם המגן ואז שם כדור על הראש של החלוץ, גרם לי לחשוב קצת על השחקן שהכי הייתי רוצה לראות את יונייטד קונה עכשיו. וזה שחקן שייקח את המקום של פוגבה וישחרר אותו לעמדה מספר 10. אני יודע שהפיזיות של פוגבה מפתה אנשים לחשוב שהוא יכול להיות 50-50 גדול. אבל אני מעדיף אותו עסוק בייצור גולים. עם לוקאקו-מרשיאל-ראשפורד לפניו. וכשיאנג וואלנסיה משחקים זה הרבה התקפה.

כי פוגבה סובל קצת ב-6. הוא קצת רחוק מדי מהשער מכדי לבעוט. הוא קצת יותר מדי מוצא את עצמו חושב עם הכדור ברגליים 50 מטר מהשער. והוא גם קצת פזור-נפש מדי בכדי לחשוב הגנה. תנו לי אותו ב-10 עם שחקן מהדגם של מודריץ׳ או קרוס מאחריו. פוגבה צריך לשמור אבל לא להיות קריטי. פוגבה לא צריך לנהל את הנעת הכדור. פוגבה צריך לחשוב גולים ואסיסטים.

תאורטית זה אפשרי גם עכשיו עם הצבה של פלאיני לצד מאטיץ. זה כמובן מחזק מאד את ההגנה ונותן גם איזשהו נשק אווירי בדמות פלאיני. אבל יש בזה משהו קצת מחוספס מדי. הייתי רוצה שם מישהו שמשחק בכדור אחד וגם חותך הגנות. מה שהררה לא מצליח להיות. מה שקאריק היה. וזה באמת השחקן החסר עכשיו. מספר 6 אמיתי. למרות שעדיף לדבר על פוגבה מעל העדרו.

אז בינתיים פוגבה שם ושורה ארוכה של שחקנים מתמודדים על העמדה מתחת ללוקאקו. אני הייתי רוצה לראות את זלטן אבל נראה שמוריניו חי כדורגל דרך הדקה ה-70. והוא רוצה חלוץ בכיר על הספסל. מול ברייטון חייב להספיק.

*

הגמר הראשון של 83 היה משחק!

לקראת המשחק בו לא אצפה מול ניוקאסל
ההפסד בדרבי

תגובות

 • אריק האדום

  אולי רונאלדו יכול להתאים לקראת השלב הלפני אחרון בקריירה. הוא פיזי. הוא חכם. נגיעה אחת. צריך כמו גיגס וגורדון לשנות את התפקוד שלו במגרש

 • צור שפי

  איזה וינטג׳ משובח הווידאו הזה.

 • אופיר

  דורפן, אני חולק עליך מאוד בכל הנוגע לביקורת שלך על הררה. זה נכון שקשה לו להחזיק קישור רק עם שחקן פיזי לצידו כמו מטיץ. אבל לדעתי הבעיה טמונה בזה שהשחקן מתחת לחלוץ ( מחטריאן בתקופה האחרונה) פשוט לא מבצע את העבודה שלו. הררה לא מצליח להיות גם קשר אחורי הגנתי ומנהל משחק מאחור וגם מבשל לחלוצים. לעומת זאת עם פוגבה מאחורי החלוץ הררה יעשה עבודה נהדרת בחילוץ כדורים, בחיפוי ובהנעת כדור בחלק האחורי. ועוד דבר, לא מבין למה אתה אומר שהוא לא יודע לחתוך הגנות עם כדורים, הוא עושה את זה לפחות פעם פעמיים במשחק, ראה את הגול של רשפורד מול צ'לסי בשנה שעברה.
  לסיכום, הוא רמה אחת פחות ממודריץ ולא יכול לתפקד ברמה גבוה כחלק משני קשרים, אך כחלק משלישיית קשרים הוא שחקן נפלא ומתאים לרמות האלה.

  • אופיר

   ןעוד דבר. בשנה שעברה הוא אכן שיחק לצד פלאיני ושפוגבה לפניהם והיה אחד משחקני העונה.

   • דורפן

    המסירה של הררה מול צ׳לסי הייתה במתפרצת. והייתה בשנה שעברה. לא זוכר מצב שהוא חתך הגנה צפופה ובטח לא מספיק. מאטיץ׳ הובא כדי להיות מחלץ הכדורים הבכיר ולשחר שחקן קדימה. כרגע זה פוגבה שבוודאי עולה על הררה. אז אם פוגבה יעבור קדימה זה צריך להיות בשדרוג העמדה ולא החלשתה.

    הררה לא נוראי, אבל ככל שהוא מתקשה העונה זה גרם לו לתכונה איומה - מסירות היסטריות לאחור שמוציאים את הרוח ממפרשי הקבוצה (והצופים)

    • אופיר

     בשנה שעברה פוגבה שיחק מתחת לחלוץ והבעיה הייתה שגם הוא לא היה טוב, לא הקשרים מאחוריו.
     מפילים פה תיק גדול מאוד על הררה שלא באשמתו. האשמה היא של החלק הקדמי שחסר שחקן יצירתי טוב באמת מתחת לחלוץ. אם פוגבה יעבור לתפקיד זה ויבצע אותו בצורה טובה אז חילוץ הכדורים של מאטיץ והוורסטיליות של הררה יעשו עהודה נהדרת בקישור האחורי.
     אל תשכחו שלמודריץ יש עוד שני קשרים נהדרים לידו, לא אחד. איך הוא היה מתפקד כקשר אחורי כשאין קשר התקפי נורמלי לפניו?

  • אביאל

   אופיר - כנראה שאנחנו רואים שני ענפים שונים אם מודריץ׳ הוא רק רמה אחת יותר מהררה, אולי חמש-שש וזה ביום טוב של הררה ויום בינוני של מודריץ׳.

   • אופיר

    כנראה שאנחנו באמת רואים שני ענפים אחרים, כי בכדורגל יש קבוצה של שחקנים, אז תקח בחשבון מי סביב מודריץ ומי סביב הררה.

    • אביאל

     אופיר - מסכן הררה משחק עם נגרים מליגה למקומות עבודה, מודריץ׳ הוכיח את עצמו גם בטוטנהאם, אתה יודע, אחת הקבוצות הלוזריות ביותר בליגה האנגלית. ראית את ההופעה של מודריץ במדי קרואטיה בפלייאוף למונדיאל ? ראית את מודריץ׳ בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה ? אם הררה היה רק רמה אחת מתחת למודרי׳ץ׳ איך זה שיש לו שתי הופעות (בתור מחליף) בנבחרת ?

     אגב, מאטיץ׳ לא נופל מקאסימרו ופוגבה וקורס הם דיי באותה רמה, ככה שמבחינת חבריו לקישור הוא מסודר לא פחות מאשר היה משחק בריאל.

 • דונטה פישטה קונטרה ונטה

  קוראים לשחקן הזה מרקו וראטי.

  • אמיתי

   הלוואי. מת עליו

 • יותם

  חייב להודות שאני לא מסכים. היתרון היחסי המופלא של פוגבה זה היכולות ההתקפיות המעולות שלו ביחס לשחקן הממוצע בעמדה 6 או 8 (בעיטה מרחוק, דריבל, מסירה, אתלטיות). הוא יכול לשחק טוב בעמדה 10 אבל לטעמי הוא לא יבלוט שם לעומת שחקנים כמו דה-בריינה, סילבה, איסקו וכ'ו.

  אותו סיפור כמו יאיא טורה בתקופתו הגדולה בסיטי.

 • יאיר אלון

  השערים במשחק שלפני באזל היו נהדרים כי היה בהם משהו לא רגיל
  מרסיאל מסיים עם הראש בנגיעה במקום לחפש את הדריבל
  פוגבה מלהטט
  לוקאקו מפנה את האמצע ומבשל מהאגף

  זה מה שאולי חסר לקבוצה הזאת כבר הרבה מאוד שנים. להיות פחות שבלונית וצפויה

  עדיין לא הייתי ממהר להעביר את פוגה קדימה. אני חושב שכ-6 הוא כבר היום מהטובים בעולם ומספיק צעיר כדי להמשיך ולהשתפר.
  הפיזיות שלו במרכז המגרש זה לא משהו לבטל ולוותר עליו בכזו קלות, יש לו גם מסירות ארוכות טובות לא פעם.
  מבחינת מספרים או יכולות, אני בכלל לא בטוח שגם אם יהיה מקדימה יספק מספרים מעולים.

  לגבי הררה הוא איבד את מעמדו כשחקן הרכב די מהר ובאופן די צפוי.
  זה לא אומר שאין לו מקום כשחקן סגל. העונה לא נפתחה בצורה הטובה ביותר מבחינתו אך כבר ראינו מה הוא מסוגל לעשות ואני באמת לא מוצא שום סיבה למהר לשחרר אותו.
  המשחק האחרון באלופות היה לא טוב והזכיר לי באווירה שלו משחקי גביע ליגה לא מעטים בתקופת הסר, אין מה למהר להסיק מסקנות לפיהם.

  המשחק היום הוא בהחלט מאסט 3 נקודות ולמען האמת אפשרי ביותר גם לתת הופעת כדורגל מכובדת.

 • אביאל

  דורפן - אתה חושב שמוריניו יכול לשחק רק עם שחקן וחצי בקישור ההגנתי, עם ארבעה מקדימה ועם שני מגנים תוקפים כמו יאנג וולנסיה ? לא חושב שזה בספר שלו, זה בספר שלו שהקבוצה בפיגור או חייבת גול בעשרים הדקות האחרונות.

  • דורפן

   לא. אבל בגלל זה פוגבה עם שניים מאחריו דווקא מתאים לו.

   • אביאל

    אם היו לו מגנים יותר הגנתיים זה היה יכול לתפוס יותר לדעתי, ארבעה וחצי שחקני התקפה ושני מגנים תוקפים זה יותר מדי למוריניו, גם בריאל הוא לא שיחק ככה, אז בטח לא בליגה האנגלית, שהוא שיחק ככה, בעונתו האחרונה בצ׳לסי הוא לא הפסיק לחטוף.

 • אלעדוס

  ניסינו את פוגבה שנה שעברה כהגנתי או סוג של 50-50. זה לא עבד טוב.
  בהגנה הוא לא מחוייב מספיק ולא סוגר טוב וכשזוכים בכדור הוא בשטח לא אפקטיבי בכדי להשפיע.
  הוא צריך להיות חופשי בין הקשרים ההגנתיים לחלוצים.

 • אמיתי

  איזה גולים במשחק הראשון! קצת מפתיע האמת. כדורגל מצויין.
  לכל הפחות ההצעה שלך שווה ניסיון והיום אחלה משחק בשביל זה. כשפלאייני ומאטיץ מאחוריו דווקא הייתי סומך על מאטיץ להיות זה עם המסירה כי יש לו המון כדורגל מעבר לפיזיות.

 • אבי

  אוזיל?

 • יונתן פ.

  2 נקודות:
  1. היכולת שהכי הייתי מופתע ממנה מפוגבה כשהגיע (בתור מי שלא ראה יובנטוס באופן קבוע) היא המסירות הארוכות שלו. 3-4 פעמים במשחק הוא לוקח את הכדור בקישור האחורי ושולח כדור מעולה, בד"כ לאחד הכנפיים. במידה ויוצב מקדימה הוא יאבד את האלמנט הזה.
  2. השחקן שאתה מתאר הוא בדיוק אמור להיות אנדר הררה. הוא גם באמת הזה כזה תחת ואן חאל (כשנתן לו לשחק). הבעיה היא שמאז שמוריניו הסב את הררה לעמדה אחורית, נראה שהוא "התאהב" בעמדה של להיות הקשר הסולידי מאחורה, אולי התאהב גם בסטטיסטיקת אחוזי השלמת המסירות שלו, כל המסירות שלנו הן אחורה ומסרב לחשוב קדימה ולקחת סיכונים. ממש הפך מאחד השחקנים האהובים עלי בקבוצה לאחד מהשחקנים שהכי מעצבנים אותי.

  הערת שוליים: אחוזי השלמת מסירות - איזו סטטיסטיקה מטופשת להסתכל עליה לדעתי. מאדירה שמרנות ומסירות סתמיות אחורה ולצדדים. לדוגמה, אני רוצה לראות למשל את אחוז המסירות המוצלחות של דני דרינקווטר לג'יימי וארדי לפני שנתיים. אני בטוח שזה אחוז נמוך ו"גרוע", אבל הסגנון הזה הביא להם אליפות. לעומת זאת אני בטוח שאנדר עומד על איזה 98% השלמה.

 • אדום עתיק

  לא ממש שייך לדיון על פוגבה, אבל מעניין לקרוא את מי ממליץ אריק קנטונה להביא ליונייטד. וכרגיל אצל קנטונה עם סיומת גאונית. לא פחות.

  “But Pastore is very special he surprises you every time he touches the ball, he will surprise you and give the ball to someone that no one saw.

  “He surprises all the fans. I think he’s a great player. He plays for Argentina but he doesn’t play for Paris which is a small club.”

  • דוד

   נו די, מה גאוני בזה? תפסיקו להיות ילדים קטנים

 • יאיר אלון

  הרכב נהדר מבחינתי, המשכיות זה חשוב מאוד והניסיון למצוא נוסחה שתשלב את לוקאקו-רשפורד-מרסיאל היא מהותית הרבה יותר מכמה קדימה פוג צריך לשחק.
  מלבד צמד הבלמים כנראה שזהו ההרכב החזק ביותר שלנו.

  מוריניו אומר שהוא מצפה במיוחד מהשחקנים להפגין דומיננטיות כבר בתחילת המשחק, בואו נראה אותם בפעולה מורידים אותנו למחצית ביתרון יפה.
  מלבד רוחו אין אף שחקן הגנה על הספסל אז בואו נקווה שהכל יעבור בשלום.

 • אמיתי

  אליבא דה השדר האנגלי פוגבה מאחור מאפשר ללוקאקו ובעצם כל הקישור של יונייטד לשחק גבוהה יותר בגלל האתלטיות שלו. וזה נכון רק שיש בזה חיסרון כי הצדדים פחות מכוסים בהגנה (ראשפורד ומארסיאל..)

 • שחר ע.

  למרות ההרכב ההתקפי, אנחנו לא מסוכנים מספיק, למה?

  • אמיתי

   ברייטון משחקים חזק וחכם ומאטה וראשפורד הולכים לאיבוד במערך ומאטיץ׳ ביום חלש. ומה שכתבתי בתגובה מעל

 • Danny - Long Island

  איטיים, צפויים ולא משנים כלום כדי להפתיע. מזל יש לנו - גם טוב לרגע זה

 • טל המנצ'סטרי

  זה היה עוד משחק שבו ראינו שהבעיה של פוגבה ולפני מיקום כזה או אחר על המגרש זה חוסר היציבות בזמן משחק.
  בדקות הראשונות של המשחק הוא היה נהדר, קליל, מניע, מזיז את כולם ואז נעלם ובמחצית השנייה עוד יותר.
  נכון, הוא חזר מפציעה ועדיין לא בכושר משחק מלא, אבל זה לא משהו שלא אפיין אותו קודם לכן.
  אולי זה חלק מצבירת ניסיון, אולי גם מיקום קבוע ברור יותר יעזור, אבל זה יהיה משהו מנטלי שיעיד על קפיצת מדרגה מבחינת בגרות והבנת משחק שיעשו את השינוי, או שלא.

  ניצחון שלאחריו אתה לוקח רק את 3 הנקודות, אנחנו פעם נוספת מוכיחים שהתקפה אנחנו לא באמת יודעים לעשות, שוב המקריות והיום בדמות בעיטה של יאנג שפוגעת בשחקן והכדור ברשת, מעבר לזה? גורנישט.

  יש גם ימים כאלה, תמיד, אבל האם אפשר להיות בטוחים שנעשה איזה שינוי אמיתי במשחקים הקשים יותר מבחינת משחק התקפי יצירתי? אני בספק.

 • צור שפי

  לא היתה קרן לפני הגול? ראיתי את ההילוך החוזר איזה שבע פעמים ואני עדיין לא בטוח.

  • טל המנצ'סטרי

   גם אני לא בטוח שהמגן נגע בכדור.
   האם שחקני ברייטון התלוננו גם על נבדל? לוקאקו שהיה אחרון בזמן הבעיטה של יאנג.

   • Danny - Long Island

    מה צריך לעשות עבור יצירתיות? אי אפשר להאשים את מוריניו בכל דבר…

    • טל המנצ'סטרי

     מה זאת אומרת דני?
     איפה ואיך באה לידי ביטוי עבודת אימון של צוות מקצועי?
     אם כבר אז עד עכשיו אנחנו נשענים על יצירתיות של שחקנים, בפעולות אישיות מקריות שאין להן שום קשר למשחק התקפי קבוצתי ברור לעין.

     • Danny - Long Island

      זה לא כל כך ברור לי העניין הזה… מוריניו כל כך מטומטם וגרוע כמאמן? יש כאן גם בעייה של חלק מהשחקנים שלא טובים מספיק… בקיצור רק פפ יכול לעזור כאן?

      • טל המנצ'סטרי

       דני,

       זה לא עניין של מוריניו מטומטם אבל כן יש סימן שאלה לגבי המאמן ההתקפי וגם, עניין של האם הוא לא נשאר מיושן משהו בתפיסת העולם שלו וכשיש סביבו את אותו צוות מקצועי לאורך כל השנים.
       אין שם חשיבה אחרת אלא אותו הדפוס וסגנון.
       זה התאים יותר או פחות ובזמנים מסויימים במקומות אחרים, כרגע ולאחר עוד מעט עונה וחצי, זה לא נראה טוב אצלנו.

       לוקאקו, ראשפורד, מרסיאל, מאטה, זלאטן, מיקי, פוגבה, כל אלה הרכיבו היום את החלק ההתקפי של יונייטד, אי אפשר להגיד שמדובר בשחקנים לא טובים, שאין להם כדורגל ברגליים, ועדיין איזה מהלך אחד של כדורגל טוב באמת יצרנו?
       אז האם זה באמת השחקנים? והרי זה לא שראינו כדורגל אחר קודם לכן, רוב השערים שלנו העונה באו בעיקר ממתפרצות או מצבים נייחים.

       אני רואה איך אנחנו עומדים הגנתית, כקבוצה וגם עם חוליית הגנה שמורכבת משחקנים שהם לגמרי לא הטובים בסביבה ובכל זאת, מגנים מצויין, כלומר יש פה עבודת הגנה, אימון הגנה ברמה הכי גבוהה, מוריניו מוציא הרבה יותר מהחומר הקיים, אבל התקפית זה ההיפך הגמור.

 • אריק

  אין שיטה התקפית וכולם סובלים מזה משחק בזחילה.
  רמת העניין האישית מתחילה להתקרב לימי ון חאל. נפתר משולחנות מטאפוריים, רואה כמה דקות בכל מחצית ומחכה שמשהו יקרה.
  די מבאס להיות אוהד יונייטד כרגע (ובכמה שנים האחרונות)

 • יאיר אלון

  מאטה היה חלש לא פחות ולא יותר מרשפורד, מרסיאל ולוקאקו
  זה באמת היה יום לא טוב במשחק ומזל גדול שהסתיים בניצחון כי זה לא שהיינו עדיפים במיוחד

  עדיין אני חושב שצריך לתת לדברים זמן, רשפורד, מרסיאל ולוקאקו שיחקו באותו זמן על המגרש אבל כמעט ולא היו בניהם שום שיתופי פעולה. אלה כן דברים שיכולים להשתפר מאוד עם הזמן.

  ועוד שתיים בקטנה:

  1. לא הבנתי בקיץ למה רכשנו את לינדלוף ועד עכשיו אני לא מבין במה הוא עדיף על מי מהבלמים שכבר היו קיימים בסגל או על אחד הילדים שגדלו בקבוצה
  2. הקטע של לוקאקו וזלאן ביחד זה רק עניין של אגו לשדר שזלאטן לא במקומו או שנמשיך לראות את זה במשך העונה? כי אם היינו מדברים על שני חלוצים או איברהימוביץ' כ-10 מילא.. אבל כבר שלושה משחקים לוקאקו מוצא את עצמו מבלה באגף בדקות שהאריה השבדי על המגרש ואין לו מה לחפש שם (כן בעד שרומלו לא יתקע בשפיץ ויפתח את המשחק אך כשחקן שמיקומו הבסיסי באגף יש לנו טובים ממנו בואו נגיד ככה)

  • טל המנצ'סטרי

   יאיר (מתגעגע לתגובות שלך)

   אני חושב שבמחצית הראשונה מאטה היה מהטובים, לפחות מהפעילים יותר, ניסה.
   הוא פתח מצד ימין ולאחר מכן עבר בחזרה לאמצע, אני חושב שצריך שנעשה לזה סטופ, מאטה בימין כי די, הוא לא קיצוני ואנחנו גם לא משחקים בסגנון משחק שבו הוא יכול לבוא לידי ביטוי מהצד.

   אני לא חושב שהוא זה שהיה צריך לצאת, אבל אני כן חושב שהוא היה הבחירה הקלה.
   היום (או כבר אתמול) ואם החילוף היה צריך להיות "הוגן" יותר, אז לוקאקו למשל לא היה צריך להישאר על הדשא לאור היכולת שלו (לזכותו ייאמר ששער השיוויון הגיע לאחר שנלחם על כדור אבוד, אבל הוא שם למעלה בכדי לעשות יותר מזה)

   לינדלוף נתן חתיכת גליץ' סטייל בלם אנגלי מפעם, עם כל הלב והרגל, סימן מעודד שיוצא מהקליפה וצובר יותר ביטחון.
   עד עכשיו הוא לא הראה משהו שיכול לגרום לנו להבין במה הוא מיוחד יותר או מוסיף מאחרים, עם הזמן אני מקווה יראה יותר נוכחות ויציבות.
   זה לא צריך לפסול ניסיון קידום של טאונזבה או מנסה כשיחזור מהשאלה.

   • Danny - Long Island

    טל: בדיוק נכון! מה אשם מוריניו שלוקאקו כרגע לא פוגע? לא הכל נופל על המאמן: ברור שיש לו תפקיד גדול… הוא זכה עם צ’לסי ושנה אחרי, הם נראו זבל! הכל המאמן? לא קונה את זה

    • טל המנצ'סטרי

     דני,

     היכן ראית שאני כותב שהכל נופל על המנג'ר?
     אבל זה מתחיל ממנו, אני חושב שהוא רחוק מלנצל נכון את החומר שיש לנו בקבוצה.

   • יאיר אלון

    חחח תודה על המחמאות טל

    מאטה בהחלט עדיף באמצע מאשר בצד ימין ועדיין כשמשנים מקומות, כשרשפורד משחק (תאורתית) קרוב לדוברי הצרפתית זה אמור להפוך אותנו לפחות צפויים ולגרום לבלבול אצל היריב.
    זה כרגע לא קורה אך כמו שאמרתי לא הייתי ממהר לוותר על הניסוי הזה כי זה כן נראה כמו הקלף הכי חזק שיש לנו.

    באופן מטופש ביותר חשוב לי מאוד שיתוף שחקני הבית שלנו ואם מביאים כל שחקן רכש יקר הוא חייב להיות משהו מספיק מיוחד כדי להצדיק דקות על חשבונן
    אף פעם אין מספיק דקות לכולן. לכן אם לינדלוף לא מראה משהו מיוחד, מייבש את טאוזנבה ושולח את פוסו מנסה להשאלה אני מצפה ממנו ליותר מגליץ' אנגלי אחד במשחק...

    חשוב להיות אופטימיים היכולת שלנו בהחלט יכולה להשתפר וקצב צבירת הנקודות מצוין. לא דמיוני שגם סיטי תדע תקופות רעות יותר ותאבד נקודות.

    • יאיר אלון

     חשבונם* לכולם*

    • טל המנצ'סטרי

     לצערי אני נוטה יותר לחשוב שבקרוב קצב צבירת הנקודות שלו יתאזן, ואני סקפטי לגבי עד כמה היכולת שלנו תשתפר.

     • יאיר אלון

      כתבתי חשוב אך למעשה התכוונתי לומר כדאי להישאר אופטימיים...
      אם אני מנבא מה יהיה אז קצב צבירת הנקודות שלנו בהחלט הולך להיפגע (וגם של סיטי)
      אבל נביא אני בטח לא.. אז לפחות נקווה לטוב :-)

      מאוד מתסכל לראות את שחקני ההתקפה שעברו בקבוצה בשנים האחרונות ואת הכדורגל שאנחנו משחקים..
      עדיין זוכר את הפנטזיות בעונה הראשונה של ואן חאל עם ואן פרסי, רוני, פלקאו, מאטה ודי מריה...

 • שחר ע.

  היו שתי נסיונות בעיטה של לוקאקו במגן מאחוריו,מעניין עם הוא יקבל עונש על כך?

 • מתן

  ראיתי רק את המחצית השנייה. לא משחק נפלא שלנו, אבל סוף סוף חזרנו לשלוט במרכז השדה והפעלנו לחץ כשהכדור היה אצל היריבה.

  • אמיתי

   המחצית הראשונה הייתה פחות טובה ועם פחות שליטה. אבל שתיהן לא משו..

 • יואב

  זה סתמי לגמרי. לא מרגיש שאני רואה משהו מחובר או בעל משמעות. הכסף קנה איכות מסויימת שמספיקה למה שרואים. אין הרבה מעבר לזה.

  • אריק

   דכאון רציני.

   • Matipool

    ועדיין מקום שני והיחידים שעדיין רואים את סיטי.
    קסם מוזר שכזה.
    היום התפללתי לחגיגות חמד בישראל. ראיתי רק את התקציר אבל היו כמה קרוסים נהדרים של ברייטון שזעקו לרגל שרק תדחוף אותם פנימה.
    איפה איאן ראש כשצריך אותו או לפחות תומר חמד?

    • אריק

     הדכאון לא קשור למקום בטבלה.
     קשור לצורת משחק לאוסף שחקנים מפונקים קשור למאמן נרגן ומעיק.
     אז כן, השחקנים היקרים שיונייטד קנתה מספיק טובים להבקיע במשחק סטטי ומשעמם שער או כמה יותר מהיריבה לרב.
     אין שם כלום וזה נורא משעמם.
     לאהוד בלי ריגוש זה...מה בעצם?

     • אמוץ כהן-פז

      מסכים לחלוטין.

 • ניר

  יונייטד תסיים כנראה את העונה במקום השני;, אין ספק שזו מגמת שיפור, רק שהשאלה היא אם זה מספיק כי היכולת ממש לא משהו.

 • Z

  לפחות זה כבר לא מאטה+מיקי בבת אחת על המגרש שחקני HC* קלאסיים

  *Headless Chicken

 • ניק

  1. עוד משחק קשה התקפית.
  2. ראינו היום את ההבדל בין יאנג למאטה או מיקי. יאנג קורע את התחת 90 דקות וגם כשהוא מבשל או כובש זה לא נרשם לו בסטטיסטיקה, לעומת מיקי ומאטה שלא עושים כלום כל המשחק אבל איכשהוא יוצאת להם סטטיסטיקה סבירה בסוף כל עונה.
  3. אחד המשחקים הכי חלשים של ראשפורד בקריירה הקצרה שלו ובכללי בזמן האחרון הוא די גרוע. אני חושב שלא יקרה כלום אם הוא ישב קצת על הספסל גם.
  4. לינדלוף במשחק הכי טוב שלו אצלנו בנתיים. מקווה שיתחיל להסתגל.

  • אמיתי

   וואלה. כל סעיף וסעיף. ראשפורד אולי קצת מותש

 • Gil - Zimbabwe

  לראשונה קבוצה זוכה בשלוש נקודות בלי להגיע למשחק.
  מי אני שאתלונן...

 • אמיר המקורי

  אוי לעיניים שכך רואות,משחק ביזיוני של קבוצה שרק בעיני עצמה והמנגר שלה נחשבת כטוענת לכתר כלשהו,כל מי שעיניים לו בראשו מבין שזה לא מספיק לשום דבר!
  הגנה פח,קישור שלא מייצר לחלוצים אפילו מצב אחד לשער וארבעה חלוצים שמתרוצצים אחד לשני בין הרגליים.
  עוד כמה שבועות דרבי,ביכולת הזו זה ייגמר בתבוסה מהדהדת.

 • אייב

  צמד הבלמים של ברייטון: דאפי דאנק.

 • Wazza

  כפי שאמר קאטו קשישא: ראשית את מוריניו יש לפטר

 • JM

  די מאוס כל פעם התגובות של החוסר יצירתיות בהתקפה והמשחק המכוער והקשה - גם בתקשורת אגב.
  יונייטד שנייה בליגה בכיבוש שערים, ראשונה בליגה הספיגה נמוכה, מקום שני טוטאל. אז משחק אחד יונייטד לא הציגה יכולת טובה בבית...
  למה אין את הביקורת הזאת על קבוצות אחרות עם פחות שערים? ועם יותר ספיגות?

  • יאיר אלון

   כי ברוך ה' הן לא מנצ'סטר יונייטד

  • אריק

   אוהדי מוריניו כועסים על זה שאוהדי יונייטד מתבאסים על הזוועה שהם רואים פעם פעמיים בשבוע...
   מקווה שבקרוב תוכלו לומר שהפריזאים מפונקים.

 • אסף

  בכל פעם שאני רואה אוהד יונייטד מקטר על 'השחקן שהוא הכי היה רוצה להביא' אני משפשף את העיניים חזק.
  בחייאת, יש לכם הרכב ראשון ששווה אליפות והרכב שני ששווה טופ-4+גביע. זה פשוט הקוזאק הנגזל.

Comments are closed.