האמת שחשבתי מאז השבת שפוגבה צריך לשחק עם כל המחליפים וזו כמובן טעות שנובעת מצורת החשיבה המודרנית. בכלל לא עלה על דעתי שיונייטד צריכה להיות הגונה כלפי באזל ולא לזרוק משחק לקבוצה הרוסית. אז טוב שצ.ס.ק.א אכלה אותה.

משאמרנו את זה אני חושב שאפשר סופית לקבוע שלג׳וזה מוריניו יש השקפת עולם של הבייסבול. יש מיינור ליג ויש מייג׳ור ליג ולוא לא חושב שמשחקי מנצ׳סטר יונייטד הם מכשיר לפיתוח שחקנים צעירים. מאשימים אותו על שחקנים שפספס בשנים האחרונות – סלאח, דה ברויינה ולוקאקו למשל. כל אחד והסיפור שלו, אבל מוריניו מאמין בהרכבים חזקים בכל מפעל, לא אכפת לו אם צריך לקנות שחקנים יקרים, ואני לא הולך להעביר ביקורת על העניין הזה.

לוק שואו קיבל משחק, לא יודע אם בכדי לתת מנוחה ליאנג או אולי עדיין יש לו עתיד באולד טראפורד. אני אישית חושב שבכל הכבוד צריך לסיים את הפארסה איתו. הוא התאמץ יותר מבמשחקים קודמים אבל באמת הוא לא שחקן שמועדון צריך לעשות כאלו מאמצים עבורו. מעדיף לראות את פוסו מנסה חוזר (גם אם הוא שיחק יותר באגף השני).

אני לא בטוח שאני יודע מה החוק לגבי השער הרוסי. אני מקווה שהוא חוקי גם אם החלוץ הרוסי נגע בכדור. לא רוצה לראות תופעה של שחקנים שיוצאים מהקווים להכניס יריבים ומתקיף שפרפר מגן לצאת מהמשטח זכאי לתגמול על כך.

הניצחון על ארסנל
תחנה אחת מלונדון ברידג׳