ההפסד בדרבי

יונייטד פחות טובה. היא כן קבוצה רלוונטית

ראשית, היה משחק מענין גם אם לא רווי הזדמנויות. הניגוד בין מוריניו לגווארדיולה לדעתי מרתק יותר בתוך כדורגל אנגלי, בו דחיפונת קטנה לא קוטעת מתפרצת.

קצת ציונים, לא מספריים:

לתוצאה מגיע ציון אפס. היא תוצאה גרועה מאד שמחסלת כמעט סופית את הסיכוי של יונייטד ואת מירוץ האליפות בעונה האנגלית.

ליונייטד מגיע ציון יותר מעובר על המשחק הזה. אם מישהו ציפה שתתפוצץ על סיטי – זה לא קרה. אבל בהנחה שהיריבה היום היא בוודאי אחד משלוש הטובות באירופה, אולי גם הטובה ביותר כרגע, יונייטד לא נראתה קבוצה לא רלוונטית. בהגרלה האירופאית מחר לא תקבל קבוצה טובה כרגע מסיטי. אני לא יוצא מהמשחק הזה במחשבה שיונייטד מתחילה איזשהו משחק בלי סיכוי.

למוריניו מגיע ציון טוב על בחירת השיטה למשחק הזה. כן, סיטי שלטה כצפוי בפתיחה, אבל דברים התאזנו. ליונייטד היה סיכוי מול קבוצה יותר טובה. בסופו של דבר הפסיד בגלל טעויות קטסטרופליות.

לכמה שחקנים טובים בתקופה האחרונה מגיע ציון לא טוב על המשחק הזה: לוקאקו, מרשיאל ויאנג. בסדר, לכולם יש מקום בקבוצה והתרומה הכללית שלהם הייתה עד עכשיו מצויינת. אבל זה לא היה משחק טוב שלהם היום. ולוקאקו, בלי גול מול הטופ-6, מדאיג אותי.

מי היו טובים לדעתי? הררה. לא רואה לו מקום במערך הקבוצתי הבסיסי, אבל גם להחליף כוכב זה תפקיד והוא עשה אותו טוב היום. גם סמולינג התעלה במיוחד לנוכח העובדה שיונייטד ויתרה על בלם. וראשפורד עשה בהתקפה יותר מאחרים.

אז אם לסכם: יונייטד פחות טובה. היא כן קבוצה רלוונטית. לא צריכות להיות שאלות כרגע לגבי הכוון הכללי שלה.

וזה לפני המשחק:
ההיסטוריה של גווארדיולה-מוריניו החלה בתנאי פתיחה לא קלים למוריניו. לגווארדיולה הייתה הקבוצה הכמעט מושלמת של ברצלונה ומוריניו הגיע לקבוצה די מפוררת בריאל מדריד. מוריניו הצליח לנגוס בהישגים של ברצלונה אבל לא להפיל את ברצלונה. היא נותרה הקבוצה הטובה יותר.

אבל זה לא המצב באנגליה. נקודת הפתיחה של השניים הייתה לא רחוקה זו מזו. בשנה לפני שהגיעו לקבוצות המיועדות שלהם, זכתה סיטי בנקודה אחת יותר. נקודה שאמנם הספיקה להשתתפות בליגת האלופות אבל קשה לומר שנתנה לגווארדיולה יתרון משמעותי.

כתבתי השבוע בעיתון שמה שעושה פפ גווארדיולה עכשיו הוא ההישג הגדול ביותר שלו כמאמן. את באיירן הוא קיבל כזוכת טרבל מול ליגה חלשה ונחלשת. לא מזלזל בשום תואר אבל אלו בכלל לא תנאי פתיחה בהם ניתן לדון בהישגי מאמן באופן רציני והשוואתי. בברצלונה הקבוצה זכתה שנתיים קודם לכן באליפות אירופה ושנה קודם הייתה בחצי הגמר. צ׳אבי ואיניאסטה כבר היו בשיאם ומסי ברגע הפריצה.

לגווארדיולה היה חלק עצום. גם בגידול של מסי כמאמן במחלקות הצעירות. גם בכוונונים של שיטת המשחק. אבל נקודת המוצא הייתה טובה בהרבה ממנצ׳סטר סיטי. ומה שמרשים אותי בסיטי היא העבודה שעשה עם שחקנים בריטיים. הוא לא הגיע כדי שסיטי תוכל לרכוש את איניאסטה או מסי והיא גם לא תרכוש אותם. הוא עבד עם מה שיש. הוא למד מטעויות. הוא לימד שחקנים מחדש. ונכון לעכשיו הוא עשה עבודה יותר טובה ממוריניו.

סיטי בסדרת משחקים פחות מרשימים אבל אני יכול להבטיח לכם דבר אחד. בדיוק כמו מוריניו הם מתכוננים חודש שלם למשחק הזה. יש סיכוי טוב שהם יגיעו חדים מאד ויכו את יונייטד. זה בעיני התרחיש הסביר ביותר.

*

אני לא חושב שלהחנות את האוטובוס היא אופציה סבירה ליונייטד היום. אתה מחנה את האוטובוס מול ליברפול, שקצת מקווה שתתקוף אותה. אם אתה מחנה את האוטובוס מול קבוצה שאוהבת את הכדור יקרה מה שקרה בשבוע שעבר. והרי החדשות: ארסנל הייתה צריכה לנצח 3-5 למרות שיונייטד שיחקה היטב. פער מצבים כזה היום יסתיים בהפסד. אלא אם דייב. דייב הוא באמת סיבה שליונייטד תמיד יש סיכוי.

כתבתי גם לפני כמה שבועות שאינני חושב שלאנדר הררה יש עתיד ביונייטד. אם הוא מחליפו של פוגבה היום זה הרגע בו הוא צריך להראות שהוא חלק מהפאזל.

אבל יותר חשוב מכך: ההתקפה שחל סיטי אינה חשודה בעיני איש כאוביירייטד. יונייטד צריכה לתקוף את כל חלקי המערכת בסיטי שלא עמדו העונה תחת לחץ קשה מדי. האגפים, מרכז ההגנה, אולי הקישור הדפנסיבי. הדבר שבאמת צריך לשדר לסיטי הזו היא שלא מפחדים מהם. אומץ הוא לא אופציה. הוא תנאי בסיס

*

אבל המבחן היום הוא לא מבחן הדרך. יונייטד היום, בלי קשר לשחקנים או מזג האוויר, משחקת כדי להציל את העונה האנגלית הזו. צ׳לסי לא מסתמנת כמועמדת אמיתית. אני חושב שסיטי תיקח בלי קשר לתוצאה היום אבל יש הבדל עצום בין מצב בו תזכה באליפות בלי קרב למאבק אליפות. לשם כך סיטי חייבת לסיים את השבת בלי נקודות נוספות. שזו עוד המחשה שמוריניו יודע להוציא מאנשיו תוצאה רצויה. או שירד שלג.

כיתת האמן של דיוויד מויס
התיקו בשלג

173 Comments

no propaganda 10 בדצמבר 2017

המצב מצחיק, מצד אחד סיטי היא יריבה שמתאימה כמו כפפה ליד ליונייטד בגלל שהיא אוהבת להחזיק הרבה בכדור ואם יש משהו שיונייטד טובה בו זה מתפרצות, מצד שני לסיטי יש הרכב משמעותית יותר טוב אז לא בטוח שיונייטד תצליח להחזיק את ההגנה. אני צופה משחק טוב בכל מקרה.

יאיר אלון 10 בדצמבר 2017

סיטי קבוצה באמת טובה יותר אבל לא בפער משמעותי, ובבית בטח שליונייטד יש סיכוי.

בלי פוג לדעתי יהיה קשה מאוד, להגיע למשחק עונה בלי השחקן הכי חשוב של הקבוצה זו מכה.

מנצ'סטר יונייטד צריכה להגיע למשחק הזה כמי שמגיעה לגומלין חצי גמר עם פיגור מהמשחק הראשון. חייבים לנצח.
יש ליונייטד הזו הרבה שחקנים טובים שהם בסימן שאלה עד כמה הם טובים למשל מאטה, מחטריאן, הררה, פלאיני ועוד יש לה כישרונות צעירים יותר וצעירים פחות שחולמים להיות הטובים בעולם בתפקידם באיי, לוקאקו, רשפורד, מרסיאל
זה נראה כמו זמן טוב מאוד להוכיח

כמו שכתבתי כבר בפייסבוק מזג אוויר משובש אמור לשחק דווקא לטובתה של הקבוצה הביתית במקרה הזה משום שהיא הפחות טכנית מבין השתיים.

ניק 10 בדצמבר 2017

ביטול משחק בגלל מזג אוויר בכלל ישחק לטובת הקבוצה הביתית שבמקרה כזה פוגבה כנראה ישחק בתאריך החלופי :)

טל המנצ'סטרי 10 בדצמבר 2017

במחזורים האחרונים סיטי די התקשתה, גירדה את הניצחונות, נגד סאות'המטון, האדרספילד ו ווסטהאם. היה גם הפסד בליגת האלופות (שכמובן היה משחק גארבג' טיים).

השאלה האם זו תחילתה של ירידה ושלנו יש את ההזדמנות לנצל וללחוץ אותם אל החבלים בפעם הראשונה העונה, או שהם פשוט יכולים להרשות לעצמם לנצח בהילוך שני את רוב היריבות בליגה ושאת הכוחות הם שמרו להיום.

החיסרון של פוגבה ברור ומשמעותי מבחינתנו, אבל לפעמים חיסרון של אחד יכול לעזור למנג'ר לחשוב מחוץ לקופסא ולחפש פיתרון יצרתי שיכול להפתיע ולהיות ג'וקר לכל דבר.

יונייטד חייבת להתחיל לפגוע בסיטי, אי אפשר לסמוך על שאר הליגה שתעשה זאת בשבילנו.
זה לא שתיקו תהיה תוצאה רעה על הנייר, אבל חייבים להתחיל לתת לסיטי מכות ואם יש מחשבה של להפיל אותה.

ראינו בעבר מקרים של מהפכים בליגה וגם כשהיה נדמה שאין יותר מדי סיכוי, חווינו את זה על בשרנו לטובה ולרעה.

אני סקפטי לגבינו ובכדורגל שבו אנחנו משחקים לאורך רוב העונה, אבל אני עדיין מרשה לעצמי לחלום.

דוד 10 בדצמבר 2017

טעות של מתאגרפים טירונים: הולכים על נוקקאאוט בסיבובים הראשונים כי חוששים מהתמשכות הקרב.
צריך לתסכל אותם. טקטית ופסיכולוגית. אם זה אומר בונקר- שיהיה בונקר.

אמיתי 10 בדצמבר 2017

לגמרי

ניק 10 בדצמבר 2017

אני גם חושב שכרגע זה ההישג הגדול ביותר שלו כמאמן, אבל צריך לשים את זה בפרופורציות.
הוא בזבז 171 ו-200 מיליון לישט בשנתיים שלו בקבוצה, לא בדיוק עובד עם מה שיש…
ועם כל זה שסיטי משחקים כדורגל "מופלא והתקפי" ויונייטד "פחדנית ומחנה אוטובוס", סיטי הבקיעו 62 שערים בכל המסגרות לעומת 57 שלנו… כולה פער של 5 שערים.

והולך להיות מטורף היום, מהמר גם על איזה אדום לאחד הצדדים

ארז 10 בדצמבר 2017

נו באמת. כמה מוריניו הוציא? ומה הוא עשה עם זה?

ניק 10 בדצמבר 2017

לא אמרתי שמוריניו הצליח, רק אמרתי שההישג של פפ לא כזה גדול…
ועד שיוכח אחרת מוריניו לקח 3 תארים (2.5) ופפ 0 …

ארז 10 בדצמבר 2017

סבבה. עם יד על הלב, כשאתה רואה את ההישגים והכדורגל של שניהם ויכול לצורך הדיון להחזיר את הגלגל שנה וחצי אחורה – את מי אתה לוקח ליונייטד?
גם אז וגם היום אני אומר פפ. מתבעס לראות את מוריניו ביונייטד. הלוואי שיצליח כמובן, אבל אני מתבעס שהוא הפנים של המועדון.

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

רק נזכיר שהוא באמת לא הביא את מסי ואינייסטה אבל בטח רק משום שהם לא למכירה בכלל. גם השחקנים שהיו כבר אצלו די תאמו לתוכנית שלו (מי אמר ביגירסיין?) וכשהיה צריך פשוט קנה הגנה חדשה בקיץ אחד.

D! פה ועכשיו 10 בדצמבר 2017

מה שראש אמר.. מלבד הקניות המטורפות של השנתיים שלו שם, המועדון חיכה לו שנים. אני אתפלא אם הוא לא היה מעורב בבחירות לפני שהגיע

טל המנצ'סטרי 10 בדצמבר 2017

למוריניו גם היה ואולי עדיין יש יתרון של הכרת הכדורגל והליגה האנגלית על פני גווארדיולה.

חמציץ 11 בדצמבר 2017

+1

ארז 10 בדצמבר 2017

מצטרף לכל מילה.
ובניגוד למה שנרשם פה למעלה, אני חושב שהפער בפוטנציאל אולי לא דרמטי, אבל הפער הנוכחי באיכות ובמימוש הפוטנציאל כן דרמטי, וזה בעיקר מעיד על עבודות האימון בשני הצדדים.
אם אני שם את אהדתי בצד, סיטי לגמרי מרהיבה ומרגשת. יונייטד העונה גם במיטבה (הרביעיות) מרגשת כמו טנק סיני שדורס מפגינים בכיכר טייאנמן.

רומן 10 בדצמבר 2017

בכלל לא מסכים איתך לגבי ספרד, וזה לא רק אני זה הסטטיסטיקה, 2 -2 בנצחונות ו 2 תיקוים בליגה. (לא זוכר באלופות). מוריניו הגיעה לקבוצה מתה החיה אותה, בשנה השניה זאת היתה קבוצה פנומנלית ששברה את שיא הכיבושים של לה ליגה בכל הזמנים ובשנה השלישית אחרי פתיחה מזעזעת גם די פירקה את ברסה עם הרכב משני.
וכדורגל זה לא כדורסל/פוטבול/בייסבול/ כל זבל אמריקאי אחר, זה משחק שיש בו אינסוף מצבים בין להחנות את האוטובוס ללהתאבד סטייל קלופ. אפשר לשחק עם אומץ ומבוקר, יוניטד לא צריכה לתקטף גלים גלים היום, (גם אם פוגבה היה כשיר) יונייטד צריכה לשחק עם 3 בלמים(גונס, סמולינג, לינדולף) 2 מגנים(ולנסיה, רוחו/בלינד); יאנג, הררה, מאטיץ', מרשיאל בקישור ורומלו בחוד.
זה נשמע כמו הרכב בונקריסטי אבל אני די בטוח שזה מה מוריניו יעלה היום וזה מה שיתן לו לפחות תיקו.

היסטוריה לעניים 10 בדצמבר 2017

רומן המאזן שלהם באלופות :2:1 לפפ
1:1 עם אינטר
ומסי בגדולתו בברנבאו עם תיקו בקפ נואו

היסטוריה לעניים 10 בדצמבר 2017

טעיתי יש לפפ עוד ניצחון על אינטר בשלב הבתים שנה לפני.
סך הכל פפ-מוריניו 7:3

JM 10 בדצמבר 2017

הניצחון על אינטר היה ניצחון של מוריניו – הם עלו לגמר.
אחרי תצוגת שיפוט נוראית של השופט (אדום למוטה) חשוב ניסיון לסדר לברסה תואר.

יעוז סבר 10 בדצמבר 2017

פירקה את בארסה? זכור לי שבארסה פירקה בשנים האחרונות 5-0, 4-0, 6-2. לא זוכר שריאל פירקה. ניצחה פה ושם, פעם אחת 3-1 בליגה. אם 3-1 זה פירוק, מה זה 2-1?

ק. 10 בדצמבר 2017

פירוק היה ה-5:0 וה-3:1 בליגה לטובת בארסה. הפירוק בהרכב משני (3:1 בעונה הראשונה של אנריקה) לא היה של מוריניו.

היסטוריה לעניים 10 בדצמבר 2017

יש כת ששונאת את פפ. כשהוא לא מנצח הוא שרלטן ושכן מנצח זה הכל בגלל הכסף. אין לו שום סכוי נגדם.

אני מופתע שהכת עדיין לא התנפלה בשצף קצף על הפוסט הזה.

no propaganda 10 בדצמבר 2017

כמבקר הכי גדול של פפ באתר, אני יכול להגיד שפפ בניגוד לשנים קודמות עושה עבודה טובה בסיטי השנה. בכלל רמת הרכש שלו הרבה יותר טובה משאר הליגה והרכש חיזק מאוד את הקבוצה.

הפוסט הזה הוא בול בפוני, בבארסה הייתה לפפ קבוצה אדירה בתוספת תקופה חלשה יחסית של היריבות והתוצאות טובות אבל אם הוא לא מקבל מתנה מטורפת מול צ'לסי, זה נראה די רגיל.
בבאיירן, הוא פשוט הרס קבוצה שפירקה כל מה שזז. עשה רכש רע ברובו, מחר שחקנים מצויינים(מה עובר לבן אדם בראש כשהוא מוכר את קרוס??!) ועשה שטויות טקטיות וחילופים נוראיים במשחקים חשובים. אז תרשה לי בבקשה להמשיך לשנוא בן אדם שהרס את הקבוצה הכי מרהיבה של באיירן מטז שנות ה70.

ועוד דבר, את הכסף סופרים במדרגות, אנחנו עוד לא באמצע העונה. באיירן נראתה מעולה בכל תחילת עונה עם פפ.

no propaganda 10 בדצמבר 2017

מכר*

דונאדוני 10 בדצמבר 2017

א. פפ קיבל את ברסה כשהיא הייתה מפורקת. סיימה מקום 3 בליגה בעונת סיוט. הקבוצה הייתה שייכת לרונאלדיניו, דקו ואטו. שניים עפו לפני שפפ התחיל את העונה הראשונה, השלישי עף בסוף העונה הראשונה.
כשאתה לא מצליח עם קבוצה אתה נכשל, כשאתה כן מצליח אז זה כי יש לך שחקנים טובים. בקיצור אין לו מה להרוויח.

ב. פפ הרס את באיירן? זכה ב-3 דאבלים והגיע פעמיים (או שלוש?) לחצי גמר ועף לקבוצות אדירות. נכון שהוא השיג פחות מיופ היינקס, בכל זאת קשה להביא טרבל כל שנה במפעל גביע כמו ליגת האלופות. אבל מפה ועד הרס את הקבוצה? נו באמת!

אין מאמן בעולם שאתה מרגיש את טביעת האצבע שלו יותר מפפ.

With greatness comes the hate

no propaganda 10 בדצמבר 2017

ההרס של פפ את באיירן בא בשני מישורים. הראשון הוא התוצאות הגרועות בליגת האלופות יחסית ליכולת של הקבוצה. ההפסדים לא היו מקריים אלא נבעו מהרכבים הזויים וחילופים הזויים. באיירן הייתה צריכה להפוך לקבוצה היסטורית יחסית לזה הוא נכשל בגדול.
המישור השני הוא הרכש והמכירה של שחקנים. מכירת קרוס, הבאת טיאגו, מכירת מנדזוקיץ, הבאת קוסטה וקומאן השאירה את באיירן בלי מרכז שדה נורמאלי ובלי מחליפים ראויים לרובן וריברי המזדקנים.

דונאדוני 10 בדצמבר 2017

הוא ימשיך לספור תארים בכל מדינה ובכל מפעל, ואתה תמשיך לכווץ.

D! פה ועכשיו 10 בדצמבר 2017

שיבוא לחיפה ואז נראה אותו סופר תארים בכל מדינה ובכל מפעל

רומן 10 בדצמבר 2017

אני במשך שנים טענתי שפפ לא עשה שום דבר שמקנה לו את התואר "מאמן גדול" השנה הוא כן עושה ומוכיח שהוא אכן כזה

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

הא! טרול! לך תוציא תסכולים על לוקאקו!

יעוז סבר 10 בדצמבר 2017

כתבת יפה והנקודה פשוטה, פפ מאמן טוב ממוריניו. צריך להודות, התחרות כאן היא על השמנת שבקצפת, שניהם מאמנים ענקיים, בוודאי מהחמישה הגדולים באלף הזה, אבל במרווח הקטן הזה, פפ גדול יותר. הוא בונה מכונות מושלמות שמתגוננות נכון, מתקיפות נכון, מנצחות ומציגות כדורגל מרהיב. מוריניו מסתפק בקבוצות מנצחות, שזה בכלל לא מעט, אבל זה קצת פחות.

אמיתי 10 בדצמבר 2017

הדבר העיקרי שאני זוקף לזכות פפ ( ומעולם לא הייתי הייטר שלו.. ההיפך) זה החידוש הגדול ביותר בכדורגל (והיחיד) של שני העשורים האחרונים. זה למוריניו אף פעם לא יהיה

no propaganda 10 בדצמבר 2017

גם קלופ חידש איזה דבר

אמיתי 10 בדצמבר 2017

לא באותו אזור חיוג משום בחינה. ויש לך bias נגד פפ

no propaganda 10 בדצמבר 2017

מה הקשר לדעה שלימעך פפ להמצאות של קלופ?
לא ברור לי למה אתה מזלזל בזה, חצי מהקבוצות בגרמניה משחקות את השיטה הזו עכשיו. באיירן של היינקס שיחקה ככה בחלק מהמשחקים ודורטמונד הייתה הקבוצה הכי מהנה לצפיה למשך כמה שנים

אמיתי 10 בדצמבר 2017

לא מזלזל אבל מבחינת יופי תארים והשפעה אין מה להשוות.. ועקצתי אותך בקטנה ובחיבה.

איתמר 10 בדצמבר 2017

גם פרגוסון לא הביא שום חידוש לכדורגל וזה לא הפריע לו (ולאחרים) לספור תארים.
וזה הדבר היחיד שמעניין את מוריניו.
אם בסיום הקריירה יהיו לו יותר תארים מפפ, שאר הדברים שייאמרו וייכתבו עליו בהשוואה לפפ לא ממש יטרידו אותו.

no propaganda 10 בדצמבר 2017

פפ החריב קבוצה מטורפת בבאיירן, אם הייתי קצת יותר בעניין הקונספירציות, הייתי אומר שהוא עשה את זה בכוונה. לא שאני חובב גדול של מוריניו אבל יש לו הישגים יותר גדולים משל פפ

דורפן 10 בדצמבר 2017

יעוז – אתה מסתכל על התוצאה הסופית. מוריניו התחיל בנקודות פתיחה אמנם גבוהות, אבל לא גבוהות כמו פפ. באיירן יחסית לליגה שלה וגם אלופת אירופה לא שווה להתייחסות וברצלונה הייתה עם סגל יותר מאגדי. מוריניו קיבל קבוצות מעולות אבל לא כאלו מעולות. עד השנה. בגלל זה דווקא אחרי שנת כשלון אני מעריך יותר את עבודתו.

Srtest - ארטסט 10 בדצמבר 2017

"וברצלונה הייתה עם סגל יותר מאגדי" כן כי פפ לא היה חלק מהאגדה ועיצוב הבסיס שלה. אבל יש צורך לדחוף נרטיב אז דוחפים.

אגב, אינטר היתה עבודה אובררייטד של מוריניו שהתחבר לו כמה שחקנים בשנת שיא שאח"כ לא חזרו עליה וציניות מוחלטת ברגעי ההכרעה. אם כבר אז בצ'לסי ובריאל הוא לפחות ביצע שינויים מבניים ששפרו את המועדון – בצ'לסי הראשונה עם המון כסף ורכישות ובריאל עבודת תכלית של רה-אורגניזציה.

יעוז סבר 11 בדצמבר 2017

אתה מוריד קצת את פפ. מה זה אגדי? פפ, מאמן דנדש, קיבל ב-2007 קבוצה שהיתה שנתיים אחרי השיא שלה (באותו סגל נתון), עם כוכבים בדעיכה כמו דקו, כוכב מזיק כמו רונאלדיניו, מסי שהדעה עליו היתה שהוא פציע ולא יציב וצ'אבי ואינייסטה שהיו רחוקים מלהיות במעמד שהיו כעבור נניח שנתיים. זה היה יכול בקלות ללכת לעונת בלהות. אבל הוא שינה את הקבוצה לנצח, וזו לא קלישאה. כמו ג'ובס באפל, גווארדיולה, וכמובן קרויף ומיכלס אם הולכים יותר אחורה, ממשיך להיות ברקע של כל מה שקורה בברצלונה. כל דבר קורה לאור מה שהוא עשה ב-2008.

חמציץ 11 בדצמבר 2017

כל מלה מדויקת

אביאל 10 בדצמבר 2017

בהמשך לשבוע שעבר, מה זה אומר להיות אמיץ ?

אמיתי 10 בדצמבר 2017

מצטרף לשאלה.

אמיתי 10 בדצמבר 2017

ובתרגום לכדורגל?
דורפן כותב ששבוע שעבר היה צריך להיגמר 5:3 לארסנל ולכן עלינו לשחק באותו אופן..
אומץ זה גם ללכת נגד דעת הקהל והקונצנזוס. בשביל להשיג תוצאות ותארים. זו ליגה. לא קרב איגרוף.
לדעתי צריך הגנתית לעשות בונקר סטייל מה שקבוצות התחתית עשו מולם רק עם השוער הטוב בעולם מאחורי ההגנה. התקפית לנסות להחזיק בכדור ולהאיט את המשחק ולאו דווקא לצאת למתפרצות. מצד שני צריך לראות את תנאי המגרש.
אני למשחק כזה עולה עם פלאייני בטוח. החיסרון של באיי גם יהיה משמעותי אבל אם הייתי צריך להמר אז 1:1 קשה

קירקגור 10 בדצמבר 2017

מל גיבסון סטייל, יעני לך עליהם דוך ובאמצע תן להם בפויילשטיק…

אמיתי 10 בדצמבר 2017

בדה באזר הסטנדרט נע בין סטיבן סיגל לצ׳אק נוריס. מל גיבסון יכול במקסימום לשחק באגם הברבורים של ונגר. או וויני ג׳ונס לוק סטוק סטייל

אביאל 10 בדצמבר 2017

למה אתה חייב לערב אנטישמים בסיפור ? :)

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

דורפן, אתם צריכים ללמוד להפריד בין התפיסה שלכם כאוהדים את "הדרך של יונייטד" לבין ההבנה והדרך של מוריניו. מניסיוני כאוהד אינטר עם מוריניו, היום זה משחק קלאסי של בונקר מוריניו, תצוגה עילאית של דה חאה והפסד מינימלי כנראה עם הרחקה שלכם מה שיתן למוריניו להרגיש טוב עם עצמו או לפחות תירוץ.

יותם 10 בדצמבר 2017

לסיכום – אין ברירה. חייבים לנצח אותם.

Amir A 10 בדצמבר 2017

שאלה מתוך בורות וסקרנות. בימים של פרגסון, אוהדים של יונייטד גם היו מקבלים בשלוות נפש, שלא לומר בהבנה, את האפשרות שתוכנית המשחק מול היריבות הגדולות היא בונקר?

אביעד 10 בדצמבר 2017

אני חושב שהיו מקבלים בשלוות נפש (יחסית) כל תוכנית משחק שעליה הכריז סר אלכס.

איתמר 10 בדצמבר 2017

בעונות האחרונות של פרגוסון הוא היה פחות הרפתקן ונועז והרבה יותר מחושב ופרגמטיסט (אולי אפילו אופורטוניסט).
והיו גם היו בונקרים, אם כי מאולצים תוך כדי משחק ולא מתוכננים מראש.

אביאל 10 בדצמבר 2017

נגד ברצלונה, בשני חצאי הגמר יונייטד שיחק בונקר ואכן הצילחה לעלות (1-0 בסיכום).

בכל מקרה, בשני הגמרים נגד ברצלונה, יונייטד של פרגסון שיחקה פתוח, למרות שזה פגע בסיכויים של יונייטד באותם משחקים (ולראייה שני ההפסדים) אבל אני מניח שעל במה כזאת יש עקרונות גדולים יותר, בטח לאחד כמו פרגסון שכבר ראה הכל.

ק. 10 בדצמבר 2017

גם מה שאביעד כתב (ובצדק) וגם פרגוסון עלה לשחק שמרני ברב המשחקים נגד קבוצות שוות כח או עם פוטנציאל ליותר מזה. בייחוד בנוקאאוט באלופות

דודו פ. 10 בדצמבר 2017

למוריניו חשוב האגו הענק שלו, לכן הדבר שמוריניו הכי רוצה זה להראות שהוא יכול לעצור את המכונה של פפ. בגלל זה, למרות שיונייטד חייב ניצחון, נראה היום את מוריניו בבונקר מפואר ובתצוגה עילאית נוספת של דה-חאה משיג 0:0.
למוריניו ודאי יושב בראש המשחק הראשון שלו בקלאסיקו, בו הוא הגיע בשחצנות לשחק התקפי מול בארסה של פפ וחטף בראש. אחרי זה למד לשחק טקטי וזהיר ודרך זה גם להשיג בהמשך תוצאות טובות יותר.

אדום עתיק 10 בדצמבר 2017

הניתוח שלך לא עולה בקנה אחד עם ההרכב הפותח של יונייטד. ובהנחה שאין כאן מקרה אלי טביב אני מניח שמוריניו הוא זה שחתום עליו.

איתמר 10 בדצמבר 2017

אם שתי הקבוצות יהיו הערב בשיאן ויהיה מיצוי מקסימלי של הפוטנציאל שקיים בשני הסגלים, זה עדיין 2-1 לסיטי (בזכות דה חאה).

יוסי מזרחי 10 בדצמבר 2017

אי אפשר שלא להתרשם מהרוח התבוסתנית כאן ,אם נסתכל על הממוצע.
סיטי יותר טובה כרגע. הויא שלמה מבחינת האופציות ולנו חסר בורג אולי הכי מרכזי. אלה הן עובדות.
ועכשיו צריך לשים הכל בצד ולעלות למשחק ממש באותה רוח ותפיסת עולם, שראינו בשבוע שעבר. זה מאוד מרשים שמרשים לנו להעזר בדה חאה וביכולות שלו דהיום. תודה לכולם. כמו שאני זוכר הוא אחד מאחד עשר ,חשוב ומיוחד אבל יש עוד עשרה, שנתנו לארסנל הצגה בתחום של ביצועים גם מהמרכז ומעלה, וכמו שיכולנו לקבל חמש יכולנו לתת לפחות עוד שלוש,לכם פרופורציות זה ענין חשוב.
בסך הכל יהיה שויון במשחק,אולי דקות טובות לכאן ולכאן אבל זה משחק קשה וכזה שאפשר לנצח,עם ניצול נכון של היתרונות ואני לא מרגיש שאנחנו אנדרדוג.
יתכן שנקבל סטירה אבל יתכן לא פחות שנחזיר בעיטה ושני אגרופים. אני לא שחצן ולא מרחף באויר. אני מאמין שבסוף, היתרון שיש לנו ברוח הקבוצתית ובמלחמה שניתן יטה את הכף לכוון שלנו. אילו לא הייתי חושב כך במצב של היום (בניגוד לעונה שעברה למשל) הייתי צריך למצא קבוצה אחרת.

אמיתי 10 בדצמבר 2017

היתרון הגדול שלנו הוא הפיזיות. ויחד עם תנאי המגרש צריך לנצל את זה. ואנחנו לצערינו אנדררוג

יוסי מזרחי 10 בדצמבר 2017

חוץ ממשפט הסיום.

Danny - Long Island 10 בדצמבר 2017

הולך היום עם הלב… לא עם הראש

אמיתי 10 בדצמבר 2017

ובגלל שאנחנו מי שאנחנו זה פחות חשוב ומה שדני אמר

Ljos 10 בדצמבר 2017

יש לך קבוצה אחרת להמליץ עליה עבורי?

אבי 10 בדצמבר 2017

נקודת הפתיחה פפ בכל זאת הייתה קצת טובה יותר. היה כבר סגל שמתאים לשיטה שלו. השחקנים המובילים היו שם כמה עונות, והוא קנה מסביבם. זו הייתה קבוצה שהשיגה פחות ממה שהסגל שלה אפשר.

שמעון 10 בדצמבר 2017

מחזיק אצבעות למוריניו אבל חושב שיגמר תיקו

קירקגור 10 בדצמבר 2017

סוף סוף, משחק עונה אמיתי.
כמאמר האדמו״הר זצ״ל – נפרק אותם.

אמיר המקורי 10 בדצמבר 2017

בעיניי יש הבדלים מעטים בין הקבוצות ככל שנוגע לרמת הכישרון,אתם מוזמנים לעבור שחקן שחקן מעמדת השוער ועד לחלוץ המרכזי ולגלות כי באף עמדה היונייטד אינה נחותה למעט…וכאן מגיע ההבדל הקטן / גדול,מה שמפריד בין המועדונים(אם נשים את עמדת המנג'ר והסגנון בצד)הם דה ברויינה וסילבה,הם היתרון היחסי הגדול של הסיטי וסוג השחקנים שהיונייטד חסרה.

אדום עתיק 10 בדצמבר 2017

ובעניין אחר לגמרי – הדמיון בין בובי לביבי מטריד:

https://www.unitedinhistory.com/?country=EN&utm_source=manutd.com&utm_medium=banner_EN&utm_campaign=manutd.com_banner_EN_02

קירקגור 10 בדצמבר 2017

גוד דאמן. גם רשאפורד וגם מרשיאל וגם לינגארד. אם לא אומץ לפחות קצת חוצפה.

מלך הקוק 10 בדצמבר 2017

למישהו כאן יש קישור שאפשר לראות דרך הטלפון?

אמיתי 10 בדצמבר 2017

מצב לבארטר?

איתמר 10 בדצמבר 2017

קשה לחשוב על הרכב יותר התקפי/פגיע הגנתית.
זה בטוח יהיה משחק רב שערים.

southport 10 בדצמבר 2017

מההרכב די נראה שמוריניו לא מתכנן בונקר.
מרסיאל ראשפורד לינגאד לוקאקו.. ככל הנראה משחק רווי מצבים

holden 10 בדצמבר 2017

השאלה האם האוטובוס יצליח לעצור את הדהירה של הרכבת של פפ?
הכי קלאסי זה משחק שיסתיים ב -1-1,
האדומים יבקיעו ראשונים ויסתגרו ויחטפו על הראש שיויון,
מה שיפה במשחק הזה שלמרות ודווקא בגלל הבריחה הגדולה של התכולים משאר הקבוצות זה משחק משמעותי לכל הליגה, נצחון של הסיטי קרוב לוודאי יסתום הגולל על סיפור האליפות.

אחרי שרואים את לוזון העגמומי אתמול יהיה מרענן לראות את שני המאמנים המעוטרים בקרב ראש בראש,
הגנה מול התקפה
תעוזה ויוזמה וחדשנות מול שאיפה להצלחות.
יופי מול תכליתיות

יותם 10 בדצמבר 2017

רוצה להאמין בצורה רומנטית שלא, אבל לדעתי ההרכב היום קשור קשר ישיר להפסד של צלסי אתמול.

עדי 10 בדצמבר 2017

האם מוריניו מנסה לתסכל את סיטי או אותנו?
אפשר לחשוב שאנחנו משחקים נגד ברצלונה הגדולה בקאמפ נאו. באמת, זו בסך הכל סיטי.
מביש

היסטוריה לעניים 10 בדצמבר 2017

אחלה אוטובוס
נותן רייס בזמן

אמוץ כהן-פז 10 בדצמבר 2017

האם זכינו לראות מרד שחקנים נגד הוראותיו המסרסות של מוריניו אחרי השער של סילבה?

DS 10 בדצמבר 2017

מוריניו ואומץ לא יכולים להתגורר באותו משפט. הבן אדם הוא התגלמות הפחדנות. אולי הוא נחשב למאמן מצליח אבל קבוצות של מוריניו פשוט בלתי ניתנות לצפייה.

שחר ע. 10 בדצמבר 2017

עדר ללא רועה

Danny - Long Island 10 בדצמבר 2017

לא מספיק טובים; זה הכל; זה לא רק מוריניו
זה גם יכולת של שחקנים
שם יש לסיטי יתרון

איתמר 10 בדצמבר 2017

סיטי ביום לא גדול ועדיין לא כוחות (על אף שהיתה הזדמנות מצוינת לגנוב נקודה).
הטכניקה הירודה של לוקאקו בדרך כלל פוגעת ביונייטד בצד ההתקפי. היום זה פגע בה בהגנה.
גם מקום שני יהיה הישג לסגל הנוכחי.

coach nd 10 בדצמבר 2017

לוקאקו פשוט בלתי

Danny - Long Island 10 בדצמבר 2017

לוקאקו לא שולט בכדור ולא תורם לזרימה של המשחק; באם הוא מקבל כדור כשהוא עם הפנים לשער, הוא מסוכן; היום זה שוב לא הלך לו… אנחנו פשוט פחות טובים מסיטי כרגע, גם ברמת השחקנים וגם ברמת המאמן ובסגנון המשחק, אם זה נצטרך להסתדר כרגע. רכש נכון יכול לעזור. שינוי גישה עם מוריניו – קשה לי לראות

ק. 10 בדצמבר 2017

אמיתי 3:1 (תזכור שההתערבות היא רק על מצבי תיקו או יתרון ליונייטד). וראיתי הפעם…

Yair 10 בדצמבר 2017

משבע שפעם לא היה כזה בלתי נסבל לקרוא כאן אחרי משחקים לא טובים של היונייטד

יעקב 10 בדצמבר 2017

לוקאקו שבר את כל השיאים ביכולת.לא כדורי גובה..לא כדורי עומק..לא החזקת כדור
מה כן?
בישול גול לצד הלא נכון…והחמצה מחמש מטר
כבר חודשים רק מפריע.הבעיה שזלאטן אינו בכושר.
בתקווה לסיים בין שלוש הראשונות בליגה שאחרי סיטי

אדם 10 בדצמבר 2017

שני בישולים

southport 10 בדצמבר 2017

אני ממש לא מאמין גדול בתירוץ איכות השחקנים.
יונייטד ב2012 באתיחד נראו פתטיים לגמרי מול סיטי ולא יכלו להבקיע גם עוד מאה שנה, (שלא לדבר על מה שקרה באולד טרפורד באותה שנה) ושנה אח"כ אותו סגל (פלוס ואן פרסי וזיוף יפני גרמני) לקח אליפות בהליכה.
עבודת אימון אלכימאות ושאר ירקות שכרגע אין ליונייטד

אריק 10 בדצמבר 2017

התגובה לפיגור היא בזיון מה הגדולים שראיתי מהמועדון הזה. נקודה.

עדי 10 בדצמבר 2017

בגלל זה הפסקתי לראות את המשחק בדקה 77. פשוט לא יכולתי יותר

ניקו 10 בדצמבר 2017

מזה מתלהבים מפפ, מקבוצה שהולכת לדגל בדקה 83-84? אתם עושים צחוק? אליפות הוא אולי יקח אבל באלופות בשלבים האחרונים יבעטו בתחת שלו שוב.
לוקאקו לא שווה שליש מהסכום ששולם עליו. חלוץ במעמד כזה בקבוצה כזאת עם טכניקה כל כך עלובה זאת בושה ולאיעזור שום מוח כדורגל אם בכדור הוא לא יודע לבעוט.
גבריאל חסוס הוא לעומת זאת חלוץ כביר פשוט.

7even 10 בדצמבר 2017

ואוו זה מפחיד כמה סיטי יותר איכותית מאיתנו. ודי בקלות אפילו.
עזבו סיטי…ליברפול עם חיזוק אחד בהגנה מסיימת בקלות מקום השני.

יוסי מזרחי 10 בדצמבר 2017

זה קצת מוקדם כדי להגיב תגובה שקולה, ובכל זאת.
סיטי טובה יותר. לא כמו הקבוצה הבלתי מנוצחת שמספרים עליה אלא קבוצה טובה מאוד, שהשחקנים בה יודעים את שיטת המשחק, והיכולות האישיות דוקא בתחום החשיבה המהירה טובות לאין ערוך מאלה של השחקנים אצלנו. ראשפורד ומארסיאל לא מוכשרים פחות מסנה וסטרלינג אלא שכשאין שיטה מוטמעת וזורמת בדם, צריך לחשוב עשירית שניה יותר או לנגוע בכדור פעמיים וזה בסיס ההבדלים. כשלוקאקו הובא, היה צריך להניח, שכדי לנצל אותו צריך לעבוד לטובת היתרונות היחסיים שלו ,מהירות כח פיזי גובה, ולעבוד כדי לספק לו ולמרכז הרחבה כדורים, אם הגבהות ואם חדירה לקו והחוצה. אין לנו את ההבנה ואת השיטה לעשות כך,ולכם הוא שחקן לא מנוצל ואני לא אומר מיותר כי הוא לא אשם במצב העלוב הזה.
סיטי יכולה לשחק עם שלושת הילדים בחוד, כי מעבר למה שאמרתי על יכולות וחשיבה מהירה, יש להם מרכז שדה שעובד עבורם. לנו אין בכל אופן היום, מרכז שדה שעובד למען החלוצים.
למי שהיה חסר, היום היתה הוכחה ברורה למה מרשיאל וראשפורד לא יכולים לשחק יחד כשיש עוד את לוקקו. אולי כשני חלוצים ב 4 4 2 אבל לא כמו היום.
ברוב המחצית הראשונה היה לסיטי יתרון שחקן במרכז השדה,ולנו שחקן כנף אחד מיותר, מובטל וחסר כדורים לשחק בהם.
יש עוד ענין שמוציא אותי מדעתי,וזה המשחק לאחור. לקראת הסיום היו כמה מקרים של "מסירות" בין מרכז השדה ולאחור, כאילו כדי להחזיק כדור כשלמעשה לא היה לנו מושג מה לעשות עם הכדור, ולפחות חמש התקפות מתפרצות שלהם, באו מאיבודי כדור כאלה. .
יתכן שעם פוגבה המצב היה מאוזן יותר ואולי התוצאה אחרת, בכל מקרה זה לא היה סוגר את הפער בין קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה ויש לה שיטה מול מי שאין לו שיטה ולא יודע מה הוא רוצה. להם יש את דה ברינה ו/או סילבה כפלימיקרים ולנו במצב הנוכחי יש את לינדגארד, שנתן כרגיל הכל, ולא בו האשם.

קירקגור 10 בדצמבר 2017

היה עצוב להכיר בכך ששלושתם על המגרש זה לא עובד. מצד שני זה לא חוכמה לעלות ככה בפעם הראשונה וחצי דווקא מול סיטי. קצת מזכיר איך ששנה שעברה הוא פתאום עלה מול סיטי עם לינגארד ומחטריאן בפעם הראשונה.

אמוץ כהן-פז 10 בדצמבר 2017

44 הדקות הראשונות מול שאר המשחק… הגישה של יונייטד (מאמן? שחקנים? שניהם?) היא עלבון.

מתן 10 בדצמבר 2017

ההתעקשות המטומטמת הזאת על לוקאקו כבר מרגיזה, שלא נדבר על זה שלהוציא את לינגארד זה החילוף הכי גרוע שמוריניו היה יכול לעשות

אדם 10 בדצמבר 2017

בדיוק מה שחשבתי באותו הרגע. הייתי רוצה לראות את זלאטן במקום לוקאקו או שחקן כנף וראשפורד באמצע

מתן 10 בדצמבר 2017

אם זה היה תלוי בי הוא בכלל לא היה פותח. הייתי שם את ג'ונס בהגנה ומעלה את יאנג לקישור.

גור אילני 10 בדצמבר 2017

אפס גולים ללוקאקו מול טופ 6 זה יותר על מוריניו מאשר עליו. גם רונאלדו בזמנו התחרפן משיטת המשחק של המיוחד במשחקים גדולים. לרוע המזל, בסוף מרוב התסכול ביג רום החליט להשפיע איפה שהוא כן יכל…

אריק 10 בדצמבר 2017

הרגע שמת את רונאלדו ולוקאקו באותה תגובה. לא יודע אם שמת לב…

גור אילני 10 בדצמבר 2017

הדמיון הוא מקרי, אבל שניהם מצאו את עצמם באותו מערך 1-0-9 של קוטף התארים

רומן 10 בדצמבר 2017

אם אתה מחשיב את עצמך לחלוץ, אתה מגלגל את כדור הרוחב שנדמה לי מרשיאל העביר בדקה ה 85 לרשת, חוסר כשרון בסיסי, חוסר טאץ', פשוט לא שחקן. כח יש, מהירות יש, כדורגל אין.
יונייטד עשתה טעות ענקית איתו, היא רחוקה חלוץ וורלד קלאס אחד מלהיות באמת קבוצה גדולה, הרי אם ואן פרסי / ואן ניסטרלוי היום בחוד במקום העגל הזה הכל נראה אחרת.
מוריניו משחק כדורגל של חלוץ דומיננטי בלי חלוץ דומיננטי, אולי הוא עוצם עיניים ומדמיין שזה דרוגבה, אבל זה לא. מוריניו ראה את זה כבר הקדנציה בצ'לסי כשכולם התלהבו מלוקקו, מוריניו ראה שזה לא סחורה, אז מה נשתנה?

יואב 10 בדצמבר 2017

רומן,
איפה התובנות שלך על לוקאקו הסתתרו עד היום?
הבנתי ממך שאנחנו ממש שם…בליגה של הגדולות.
צבוע ולא מבין את המשחק. זה מה שהיית וזה מה שאתה עכשיו.

ברקוביץ 10 בדצמבר 2017

התובנות לא חדשות. תבדוק מה טל המנצ'סטרי חשב עליו עוד לפני שהגיע

רומן 10 בדצמבר 2017

הסתתרו במגירה, מה אני מוריניו? אני קולט לאט. הוא הרשים מאוד במדי אברטון(לפחות בתקצירים, כמה משחקים כבר ראיתי מלאים של אברטון ? 1,2?) הוא הרשים בתחילת השנה כששמו לו כדורים על הפדחת, אבל תראה את כל הגולים שלו, הכל ריבאונדים של עצמו, הכל בכח, בדחיפות ,בפוקסים, ולמה צבוע? למה ככה? אומר מה שאני רואה, כן חשבתי שהוא שחקן בהתחלה, עכשיו אני מבין כמה טעיתי, הוא פשוט אפס. והיום אני חושב שיונייטד עם לבנדובסקי לדוגמא קבוצה לא פחות טובה מסיטי.

רומן 11 בדצמבר 2017

ועוד דבר יואב, לוקקו מול הקטנות בהתחלה נראה מעולה, כנראה כי היה לו המון זמן ושטח, ואז זה נראה כאילו יש ליונייטד הכל. לא חושב שאני יותר מדי שיניתי את דעתי, רק לגביו טעיתי טעות מרה, מדי שבוע מול הגדולות רואים כמה הוא בול עץ.
2 נקודות.
1. יונייטד עם חלוץ על אמיתי קבוצה מהרמה הגבוהה ביותר
2. פוגבה לא שיחק אתמול, עם פוגבה זה היה עולם אחר, לסיטי עד עכשיו יש מזל לא ברור אם שחקן בכיר שלהם לא נפצע/נעדר

יואב 11 בדצמבר 2017

אז על מה קישקשת עליו ועל יונייטד? תחושת בטן?
הוא לא ואן באסטן והוא לא אפס. קצת פורפורציות.

Matipool 11 בדצמבר 2017

מוריניו גם לא התלהב מדיה ברוינה וסלאח בקדנציה שלו בצ׳לסי.. רק אומר.

יואב 11 בדצמבר 2017

ולקח אליפות מאטיפול. כל אחד מהם זה סיפור אחר.
רק דה ברויינה זה חור שחור. סלאח לא היה בשל אז ואף אחד מאוהדי צלסי שאני מכיר, לא הצטער על השיחרור של סלאח.

Matipool 11 בדצמבר 2017

יואב – כוונתי הייתה לדברי רומן על הקדנציה של לוקאקו בצ׳לסי. דברים משתנים ושחקנים שלא הצליחו בסיטואציה x יכולים להצליח בסיטואציה y. לוקאקו פתח את העונה מעולה וכרגע קצת תקוע. לצערי זה יעבור לו.

יוסי מזרחי 11 בדצמבר 2017

מי ששם את האשמה על לוקאקו ,לא מבין כלום, לצערי אני מטיח את הדברים כך.
כדי שחלוץ עם תכונות ונתונים של לוקקו יצליח, הקבוצה צריכה לעבוד עבורו. זה מעליב לראות אותו לבד בחצי המגרש רץ לסגור שחקן הגנה כשמסביב אין עוד שחקנים.
אני לא מנקה אותו מאחריות אבל לזרוק עליו את התיק זו בפשטות אי הבנה בסיסית. אפשר לחשוב שהקבוצה יוצרת למענו עשר חמש עשרה הזדמנויות והוא לא מנצל. קצת רצינות שלא לומר הגינות.

רומן 11 בדצמבר 2017

יוסי, הוא את המצב שלו קיבל בדקה ה85. כדור רוחב, "רק" תשים נכון את הרגל ותציל את כל העונה באנגליה. אבל ה "רק" הזה זה בדיוק ההבדל..
ובהרחקה שלו אוי ואבוי, זה פשוט מביך, ראית איך הוא יצר מגע עם הכדור? עם השוק, לא עם הכף רגל, זה בול עץ לא שחקן. כל התנועות שלו כל כך מגושמות, הוא לא מכין נכון את הגוף, זה פשוט נראה רע.

יוסי מזרחי 11 בדצמבר 2017

אני רומן, מסתכל על הדברים אחרת לגמרי.
אני לא מחפש בכח אשם או אשמים, ואני לא כותב על שחקנים שהם בולי עץ, וזה הביטוי הכי עדין שקראתי אתמול. לוקקו הוא מה שהוא. לא ווירטואוז ולא מח כדורגל יוצא דופן. הוא שחקן פיזי, מהיר, גבוהה וכזה שעם שרות נכון מהקבוצה, יטיל טרור בכל רחבה ומול כל בלם. אנחנו עושים את מה שצריך??? אני אומר שלא, ואשרי מי שמאמין שכן. כשהקבוצה תרוץ ואני אראה משחק מסודר עם אספקת כדורים מגוונת לרחבה אז נוכל לדבר. מה שראינו (גם) אתמול זה הרחקות כדורים סתמיים למעלה כי מישהו או מישהם חשבו שלוקקו לבד יוכל להשתלט לפרוץ, להתגבר על שלושה ארבעה מגינים ולתת גולים. ההחמצה של אתמול לא מגדירה אותו כמו שהכניסה לכדור מול צסקא ,ניטרול הבלם והבקעת גול שויון לא מגדירה את כל מהותו. סיטי טובה יותר ומאוזנת יותר,יש להם שיטה שהם עובדים עליה ויש להם שחקנים מתאימים לשיטה אצלנו זה לא כך, והרחבה כאן היא חזרה על טחינת מיים.

רומן 11 בדצמבר 2017

יוסי רק דבר אחד אחרון, אם לבנדובסקי אתמול עולה בחוד במקום לוקקו כמה זה נגמר?
אני אומר לפחות תיקו.
ואל תשכח שעם פוגבה יוניטד זה קבוצה אחרת לגמרי, היה ברור שבלי פוגבה תיקו זה תוצאה מצוינת

שי 11 בדצמבר 2017

שמתי לב בשנים האחרונות שהרבה אוהדים מהרבה קבוצות מוכנים שלבנדובסקי ישחק אצלם ויכבוש בשבילם שערים. שזו באמת שאיפה טובה. אבל לבנדובסקי יש אחד, הוא בחר לשחק במינכן ושאר הקבוצות יצטרכו ללמוד להסתדר עם מה שיש.

יוסי מזרחי 11 בדצמבר 2017

רומן, מהדברים שלך אני מבין שהפסדנו רק בגלל לוקקו. לבנדובסקי או דומה לו,היו שמים שלוש וגמרנו.
תקרא את המשפט הזה שוב ותראה כמה שאין בו כלום.
הפסדנו בגלל הגישה של המאמן, שעלה עם רביעית חלוצים ושני קשרים כאילו מדובר ב 4 4 2
שני הקשרים הררה ומאטיץ לא יכלו מול מרכז השדה של סיטי (שחוץ מהטקטיקות, טובה ומחוברת יותר ועם פילוסופית משחק ברורה),שלוש החלוצים לא קיבלו סיוע ואספקת כדורים.
במקום לחנוק אותם במרכז ולהוציא את העוקץ, נתנו להם לטייל. לא הצלחנו לשחק משחק התקפה מסודר למעט הבלחות פה ושם, ואז ראינו את סיטי פגיעה שכן הגענו לחמש שש הזדמנויות סבירות וטובות.
לוקקו? אתמול הוא היה בשפל אבל אל תחפש אצלו את הסיבות להפסד כי לא מצא. הם מחוץ לקוי המגרש.

יואב 11 בדצמבר 2017

יוסי, אני חולק עליך. אין לך שום אפשרות לחנוק את הקישור של סיטי. הם רק מחכים שתלחץ אותם- זאת המומחיות שלהם. הם יתחררו כמו צלופחים, בטח ככל שהמשחק מתקדם. אתה צריך להרוויח עדור ולצאת מהר ומדוייק קדימה. זה עבד עם לאמפרד ודרוגבה ועם סניידר ומיליטו. סבלת מיום רע של לוקאקו כדי לגרד משהו.
האם ככה יונייטד אמורה לשחק ולהתאמן לקראת? לא. אבל זה האיש וזאת דרכו.

יוסי מזרחי 11 בדצמבר 2017

יואב, לחנוק זה גם לצופף את האמצע ולא לתת להם שטחים כמו באימון. הוא עשה את זה בריאל כשהעלה את פפה לשחק כקשר נוסף. הענין הוא לא איך לעשות אלא מה לעשות וכאן לצערינו הוא כשל.

יואב 11 בדצמבר 2017

עדיף שתיתן להם שם(באמצע) שטחים מאשר ב16 וזה מה שסביר להניח היה קורה.

רומן 10 בדצמבר 2017

לוקקו יכול לבוא לשחק איתנו בימי שישי בצהריים, חתיכת אפס

אריק 10 בדצמבר 2017

לפחות יש לו שני בישולים נגד יונייטד.

טל המנצ'סטרי 11 בדצמבר 2017

אני חושב שלוקאקו הוא בדיוק הבבואה של הכדורגל שלנו תחת מוריניו.
לוקאקו שחקן גס, פחות מלוטש, בנוי ומשחק על מהירות וכוח, נלחם בוודאי, אבל יש שם פחות יצירתיות וחוכמה (אצל לוקאקו זה בא לידי ביטוי בתנועה לא מספיק טובה)
אתמול היה לו משחק רע באופן קיצוני, לא משהו שאפיין אצלנו מתחילת העונה.
היו לו משחקים טובים יותר ומשחקים טובים פחות אבל משחק רע של ממש לא ראינו ממנו.
הכל הלך לו הפוך, הגנתית כשיש לו יד ורגל ב 2 השערים שספגנו וזה יכול היה לקרות לכל אחד.
היתה לו גם החטאה גדולה מקרוב, אבל אני לא מתרגש מזה וגם לא מהסטטיסטיקה שלו נגד הקבוצות הגדולות, הוא יכול היה לכבוש במקרה נגד אחת מהן ובדיוק כמו שהוא ימשיך לכבוש עבורנו בהמשך העונה.

מה שכן, לא רק בגלל שאנחנו נכנסים לתקופה עמוסה של משחקים וכדאי שנראה רוטציה מסויימת, הגיע הזמן שננסה גם אחרת בכל הנוגע לחלוץ מספר 9 שלנו, לדעתי זה יכול להיות בסיס לכדורגל אחר לגמרי גם כן, זה תלוי במוריניו.

אריק 11 בדצמבר 2017

הוא הפינישר הכי פחות טוב מהשלושה בפער גדול.
מרסיאל לא היה טוב אתמול (איזה יופי שפתח מימין במקום משמאל או באמצע ומאטה לא פתח המקום לוקאקו). אבל כשהגיע אליו הכדור משמאל הניח אותו ללוקאקו על הרגל בשקט, רשפורד לא היה טוב אתמול אבל סיים הזדמנות בריכוז טרור רוח. לוקאקו מפוצץ לאמצע כרגיל בהיסטריה.
הוא פחות חכם מהם, פחות מהיר מהם. יש רק סוג מסויים של מאמנים שהוא היה פותח אצלם לפני כולם תמיד. להיות בקבוצה אחת עם ביג סם ופיוליס כשאתה מאמן יונייטד, לא כבוד גדול.

אמיר המקורי 10 בדצמבר 2017

יש מצב שאני ובעל הבלוג ראינו שני משחקים שונים,נדהמתי מהפוסט שלאחר המשחק,לא יודע מה משמעות ההגדרה קבוצה רלוונטית,רלוונטית למה?
למאבק על מקום 2 עד 4 בפרמייר,לעוף בשמינית או ברבע גמר הצמפיונס? סליחה,אנו מדברים על המועדון הגדול והמעוטר ביותר באנגליה,על אחד משלושת הגדולים בעולם,על מועדון שהוציא בחמש העוות האחרונות כ 700 מיליון יורו / פאונד(מי סופר)על רכש.
צר לי,מה שראיתי הערב זה רחוק ממספיק או מרלוונטי,אני ראיתי קבוצה שמתבטלת במצוות המנגר שלה בפני היריבה שלה,ראיתי שחקנים שלפחות במחצית הראשונה לא הצליחו לחבר שלוש מסירות,ראיתי את רוחו מבזה אותנו באין ספור כדורים ארוכים ולא מדוייקים.
ראיתי גם את הבור בקישור ואת מיסכנותם של החלוצים בהיעדר אספקה נורמאלית של כדורים.
הפורטוגלי לא צריך לקבל ציון טוב על השיטה שבחר,נהפוך הוא,הציון שלו הוא נכשל,נכשל כי לקח מהאוהדים ומהמועדון את הגאווה וההנאה מכדורגל התקפי וסוחף כזה אילו הורגלנו בעשורים האחרונים.
עם הסגנון והמנגר הזה היונייטד יישארו עוד הרבה שנים רק רלוונטיים כפי שכתב דורפן.

אריק 10 בדצמבר 2017

יש משהו בדברייך. יונייטד שיחקה די מביש בעיניי. בעיקר בפיגור. חסרי כבוד.

יואב 10 בדצמבר 2017

אני בעד בעל הבלוג

יוסי מזרחי 11 בדצמבר 2017

אני בעדו אבל נגד הניתוח שלו.

אבי 10 בדצמבר 2017

גם אני!

איתי 11 בדצמבר 2017

אמיר צודק. יונייטד תחת מוריניו היא קבוצה פחדנית, חסרת השראה וחסרת אמונה. תעירו אותי כשמוריניו יוחלף.

רומן 10 בדצמבר 2017

לקח לי שעה להרגע ולסנן את הקללות. אז אני אסכם כך: לוקקו הוא בול עץ חסר כשרון, שילך להיות מתאבק אין לו מה לחפש במועדוני עלית של כדורגל, אמיל הסקי זה רונלדיניו לידו.

דנידין 10 בדצמבר 2017

Iכמה צחקתי מהמשפט האחרון והאמת זה עצוב כמה שהוא נכון.

7eeven 11 בדצמבר 2017

אמיל הסקי…ענק!

ארז 10 בדצמבר 2017

דורפן,
לגבי המשפט האחרון בסיכום המשחק שלך: אשמח לשמוע מה לדעתך הכיוון הכללי ומהי בעיניך תקרת הזכוכית. כי מה שהכי מפריע לי הוא שאני לא רואה יותר מדי אופק לקבוצה ולשיטה. סיטי במרחק לא גדול מלהיות הטובה בעולם. אצלנו, לתחושתי, גם שני כוכבי על לא מביאים אותנו קרוב לשם, בטח לא בשיטה ובגישה הנוכחית. אשמח אם תאיר את עיניי ואשמח כמובן להתבדות.

ברקוביץ 10 בדצמבר 2017

איזה חוסר קלאסה הראיון של מוריניו אחרי המשחק. יכול ללמוד מגיא לוזון ויובל נעים

שלמה 10 בדצמבר 2017

הפוסט של דורפן מוזר, עד תמהוני משהו, אולי אני מתקשה בהבנת הנקרא, שיהיה,
יונייטד הפסידה בבית בדרבי,
זו השורה התחתונה, כל הפלספנות
מסביב מיותרת,
לגבי לוקאקו צדקתי, מייד אחרי שנרכש טענתי פה שהבחירה הפחות טובה לעומת מוראטה,
שער אחד ב13 משחקים אינם מבשרים טובות, נקווה לטוב
זה לא יקרה עם מוריניו.

איתי 11 בדצמבר 2017

100% צודק.

בארי ברודי 11 בדצמבר 2017

גאון של אמא.

טל המנצ'סטרי 11 בדצמבר 2017

השוני בין מוריניו לגווארדיולה, בין יונייטד לסיטי בלט בגדול.
זה לא התוצאה שיכולה היתה להיות מצד אחד עם שער יותר לסיטי, או משחק שיכול היה להסתיים גם בתוצאת תיקו, במקריות שמתרחשת בזמן משחק אף אחד לא היה מרים גבה לו התוצאה היתה מסתיימת בתוצאה 3-1 או תיקו 2.
זה גם לא העובדה שסיטי אתמול במקרה כבשה 2 שערים דווקא ממצבים נייחים או שאנחנו הפסדנו לראשונה זה זמן רב בבית.
זה גם לא המיקום בטבלה או פער הנקודות, זה בעיקר איך מוריניו מכין את הקבוצה או למה הוא מכין את הקבוצה, בעיקר במשחקים גדולים, גם לעומת גווארדיולה ויודעים מה, זה לא משנה מה ואיך גווארדיולה, זה יונייטד ורק יונייטד.

אם זו באמת התבנית שאיתה מוריניו מתכוון להמשיך במשחקים מול הגדולות ולא רק הגדולות, בסגנון שבו אנחנו שמים דגש על משחק שהוא להסתגר יותר מאחור או לחכות ליריבה מאחור ולתקוף בעיקר דרך מתפרצות מהירות קדימה, מצטער, זה לא הכדורגל שמנצ'סטר יונייטד צריכה לשחק, לא עם סגל השחקנים הנוכחי או בכלל.
לפעמים הדברים הם כל-כך פשוטים וצריכים להאמר.

wazza 11 בדצמבר 2017

כל מה שאתה כותב היה צפוי כבר ברגע שהחליטו לקחת את מוריניו, קשה לי להאמין שאתה מופתע.

טל המנצ'סטרי 11 בדצמבר 2017

קיוותי שמוריניו יתאים את עצמו ליונייטד, לא ב 100 אחוז אבל כן הרבה יותר.
חשבתי, זה הג'וב שהוא חיכה לו כל החיים, אז לא להיות חכם ולדעת שביונייטד אי אפשר להתנהל כמו בצ'לסי/אינטר ואפילו לא ריאל מדריד? מאכזב ביותר.

אמיתי 11 בדצמבר 2017

מוזר להגיד אולי בהתחשב בתגובות פה אבל אני מאוכזב מהתוצאה.. סיטי שיחקו יותר טוב ללא ספק אבל יונייטד שיחקה את תכנית המשחק שלה לא רע בכלל. המחצית השנייה הייתה טובה בסהכ ואולי עם בלמים יותר משופשפים (באיי) או מגן טיבעי (לא יאנג) היינו מוציאים תיקו.
לא אוהב את האשמה של לוקאקו. למרות משחק חלש שלו צריך לתת לזמן לעשות את שלו- זה רק חצי עונה.
הליגה דיי ניסגרה וזה מבאס אבל יש עוד מפעל חשוב וכמו דורפן אני כן אופטימי עדיין בקשר לקבוצה ולמוריניו.

טל המנצ'סטרי 11 בדצמבר 2017

באזור הדקה ה 60 גווארדיולה משום מה החליט לשנות את כל המשחק כשהוציא את ג'סוס וסיטי חיכתה יותר מאחור, זה הדבר היחיד שגרם למחצית השנייה להיראות סביר יותר מהזוועה במחצית הראשונה, אבל גם אז לא הגענו לשום מצב להוציא את המקריות וההחטאה של לוקאקו, והרי גם גווארדיולה ידע שאנחנו לא מספיק יצירתיים וחכמים אל מול הגנה צפופה.

לא חושב שמישהו ציפה בתחילת העונה שעוד לפני חג המולד נהיה בפער של 11 נקודות מהמקום הראשון, אפילו שמדורגים כרגע בשני.

אמיתי 11 בדצמבר 2017

הכניס עוד קשר כשהאמצע שלהם כבר..
נווו. לפחות הגרלה טובה בליג דה שמאטעס.
אני מקווה שלפחות השחקנים לא לקחו את זה קשה כמו החברהס פה. יש עדיין עונה ארוכה לנצח ולהשתפר

יעוז סבר 11 בדצמבר 2017

לא יודע רונן, 21 אחוז שליטה בכדור, כמעט אפס איומים על השער, אוטובוס ברחבה וזו פאקינג מנצ׳סטר יונייטד. אני הייתי קובר את עצמי אם הייתי רואה את בארסה משחקת ככה. זה לא היונייטד, מועדון שמכבד את עצמו, עם היסטוריה פי מאה מהסיטי.

Moss 11 בדצמבר 2017

רק שזה בדיוק יונייטד. כמו שזה יונייטד להגיד שהיה משחק טוב כשסיטי ניגבה איתם את הרצפה אצלם בבית ובלי רצף לא סביר של החטאות + טעויות של דלף היינו רואים שחזור של המאניטה.
אגב, 8-3 לפפ על מוריניו (עם 6 תיקו) ו+11 בהפרש שערים. פפ גרם למוריניו לעשות מצעד לגביע הספרדי ולספור נצחונות גביע שוקו.
לא סתם הם הביאו את מוריניו, זה היה מהלך מתבקש שמתאים לרוח המועדון (תביאו תארים ולא נשאל שאלות).

יעוז סבר 11 בדצמבר 2017

זהו שיונייטד לא בדיוק קבוצה כזו. אני לא ידוע כאוהד יונייטד, אבל זו קבוצה עם דרך. לא צ'לסי או פ.ס. ז אינסטנט שוקו כזאת. מפתיע שהלכו על מוריניו, לדעתי מתוך ייאוש.

קורא 11 בדצמבר 2017

התגובות פה קצת קיצוניות. בסך הכל הקבוצה של מוריניו בניגוד לקבוצות של קודמיו בתפקיד מראה גרף התקדמות. יונייטד כרגע היא הקבוצה השנייה בטיבה בליגה האנגלית והיא תסיים במקום השני את השנה. בקיץ ייעשה מקצה שיפורים, ובשנה הבאה תהיה התמודדות על התואר. האם זה יהיה עם כדורגל אטרקטיבי ויפה? לא בטוח, אבל הכדורגל של יונייטד השנה ברוב הזמן לא רע בכלל.

יונייטד במשחק הזה הפסידה את האמצע בגלל שהשחקן הכי טוב שלה באמצע לא נמצא על המגרש.

אמיתי 11 בדצמבר 2017

יאפפ

איתמר 11 בדצמבר 2017

זה נכון שקיים גרף התקדמות ויונייטד הנוכחית טובה יותר מהקבוצה של השנים הקודמות (בין השאר כי יש לה שחקנים טובים יותר) ועדיין היא רחוקה מאוד מסגירת הפער העצום בינה ובין הקבוצות הטובות באירופה (כולל סיטי).
אני חושב שליברפול היא הקבוצה השניה בטיבה באנגליה גם אם כרגע זה לא בא לביטוי בטבלה.
ברור שמדובר בתהליך שמחייב סבלנות וצריך לקוות שמוריניו מבין מה הן נקודות התורפה והוא יפעל לתיקון ושיפור הסגל בינואר ובקיץ.

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

כמעט עשור ואני חש סגירת מעגל. אני זוכר שהייתי בבלוג לפני כמעט עשור כשמוריניו ואינטר ניצלו את התלאות שעברו ברצלונה ופפ בדרך למשחק באיטליה, ניצחו 3-1 כשניתן היה לזהות את המצב הגופני והנפשי על בארסה ואז מוריניו באחת התצוגות המחפירות שראיתי עם קטנצ'יו מהעלובים ביותר עם 10 שחקני שדה בתוך הרחבה של אינטר הגיע לבארסה ושיחק על הפסד 1-0 קטן. איך כל היונייטדנים חגגו וצהלו. כל המרירים ואכולי הקנאה על בארסה ופפ שנתנו בראש ליונייטד ופרגוסון באופן קבוע (כי לא היה מדובר רק בפרגוסון אלא בקישור עילאי שלימד את יונייטד והאנגלופילים שיעור – שלא הפנימה). תגידו תודה שפוגבה לא היה לפחות גיליתם איזה נדבך. פה זה לא רק פפ, יש שם מנהל מקצועי ודרך להחתמת שחקנים שמתאימים לשיטה. המועדון שלכם נשאר מאחור ושום איש בפרונט לא ישנה זאת, עד כמה שאני לא סובל את מוריניו. מזכיר איזו קבוצה בארץ, בצבע אחר אמנם.

יניב 11 בדצמבר 2017

סגירת מעגל על שמחה לאיד ? ואיפה בדיוק אתה רואה אותנו "חוגגים וצוהלים" עכשיו נוכח התצוגות העלובות נגד הגדולות תחת מוריניו..?
תקרא פה ובבלוגים אחרים כמה אוהדי יונייטד מאסו בשיטת המשחק הזאת..
יונייטד הפסידה בגמרים האלה לקבוצה הכי טובה בהיסטוריה (היסטוריה,ברצלונה עוד תתגעגע לימים האלה),לא מבין מאיפה באה ההתנצחות הזאת .

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

לא יודע אם יש פה ארכיון. מה שנקרא אשר יגורתי בדיעבד. אלא שאשר אז שיחק או אימן (מה שבא לך) נגד בארסה וזה כל מה שהוא היה צריך לעשות. ואז יום אחד באה יונייטד בצרתה :-)

טל המנצ'סטרי 11 בדצמבר 2017

החזקת את זה בלב 10 שנים? וואו, נשארו לך שיערות על הראש או שהן צבועות בלבן?

אגב, אתה זוכר שאינטר היתה בעשרה שחקנים בשלב די מוקדם אם אני לא טועה במשחק השני בנואו קאמפ, נכון?

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

חחחח 10 שחקנים ברחבה מהרגע הראשון וצהלות שמחה של היונייטדנים מהרגע השני… מעניין גם אז היה פה איזה טל או עידן טל או משהו כזה :-) רק שהוא היה לטובת הכדורגל. אתם כנראה הייתם לטובת משהו אחר שאתם מגלים אותו העונה.

יואב 11 בדצמבר 2017

המצאת תאוריה. שויין.

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

אתם לא המצאתם כלום אתם בקטע של פרגמטיזם אז בבקשה – הסיקו מסקנות. תתאחדו מאחורי המאמן.

יואב 11 בדצמבר 2017

שחרר ואל תיתן לי ולאחרים הוראות ותתיימר לדעת רצונות.

דוד 11 בדצמבר 2017

אם אני מוריניו הייתי לוקח בשמחה הפסד מינימלי ב-10 שחקנים בקאמפ נואו בחצי הגמר השני של ליגת האלופות, על פני נקודות במשחק עונה בדצמבר.
אבל אם זה מנחם אותך אז שיהיה לבריאות…

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

אני עם הבריאות אתה עם הבילוי. בכייף אחשלו.

יואב 11 בדצמבר 2017

כאוהד יונייטד, "לא סבלתי" מהניצחון של אינטר אבל זה ממש לא ממקום של נקמה ושטויות כאלו. אין לי שום רגש לברצלונה ולכן העדיפות תמיד תלך לאנדרדוג. ככה פשוט.

Srtest - ארטסט 11 בדצמבר 2017

עזוב בחייך נשמע מצחיק אחרי שסגרנו מעגל ושוב פעם יש לו סגל מצוין ושוב פעם פפ מביא שחקנים בשיטה שמוציאה מהם יותר והם ממנה.

יואב 11 בדצמבר 2017

על מה כתבתי ועל מה ענית. תבין- אין לי שום רגש לברצלונה. חוסר עניין מוחלט.

דוד 11 בדצמבר 2017

זה כל כך לא הוגן לעמוד יפה מול הגנה של סיטי, להגיע למצבים של 100%, ולבסוף להפסיד בגלל 2 מצבים נייחים. המזל היה מאוד נגד יונייטד. מבחינת מצבים ודאיים, תיקו היה לגמרי משקף. על המגרש מוריניו רק צמצם את היתרון שעל הנייר.

דונאדוני 11 בדצמבר 2017

אני מבין שהגול של יונייטד מבחינתך לא היה מזל אלא מלאכת מחשבת.
סיטי הגיעו להרבה יותר מצבים.
רק הקטע שבמשחק בית יונייטד משחקת כמו במשחק חוץ וסיטי משחקת במשחק חוץ כמו במשחק בית… רק על זה מגיע לסיטי לנצח. סוג של קארמה כזאת

דוד 11 בדצמבר 2017

אז תוריד את הגול של יונייטד וקיבלנו שוויון אפס…
תראה, סיטי יותר טובה. נקודה. היא היתה יותר טובה לפני המשחק והיא עדיין כזו אחרי המשחק. לא צריך להיות נאיבי. מוריניו לא היה נאיבי והיה די קרוב להשיג תיקו מוצדק. את הפאשלות המביכות במצבים הנייחים אי אפשר לצפות לפני משחק.
וסיטי לא משחקת במשחק חוץ כמו במשחק בית! היא חייבת להחזיק בכדור כמה שיותר כי זו השיטה שהיא מכירה. היא תוקפת כך, מתגוננת כך ומבזבזת זמן כך. ב-20 דקות האחרונות היה די ברור מי מהקבוצות רוצה שייגמר כבר.

דונאדוני 11 בדצמבר 2017

פפ פשוט מדהים.
המאמן הטוב בהיסטוריה (מאז שאני רואה כדורגל לפחות).
פשוט גורם לקבוצות לשחק בצלמו.
תאהבו או תשנאו אותו (או את הכדורגל שלו), על כמה מאמנים אפשר לומר שההשפעה שלהם על המשחק של קבוצתם כל כך משמעותית?
מדהים איך הוא מצליח להנחיל את השיטה שלו בכל קבוצה… רק על זה ראוי לתת לו הערכה, גם אם בשנים מסוימות התוצאות קצת פחות טובות.
לכל מאמן יש תוצאות פחות טובות לפעמים, אבל פפ (למרות שבדרך כלל מביא תוצאות מצוינות ואף היסטוריות) תמיד הולך עם הדרך שלו.
מאמן שראוי להערצה… תמיד בא לשחק כדורגל. כבר מת לדעת מה התחנה הבאה שלו

ניק 11 בדצמבר 2017

גם מוריניו מצליח להנחיל את השיטה שלו בכל קבוצה…
גם קלופ, גם ואן חל בזמנו ולא חסר עוד דוגמאות…
מדהים זה בטח שלא, זה מה שמאמן צריך לדעת לעשות…
הוא מגיע לסגל הכי עשיר בליגה בכל פעם אז גם בטבעי שיהיו לו יותר תארים מלאחרים…
זה כל הפפ, גדול כקטן…

אמוץ כהן-פז 11 בדצמבר 2017

חזרתי לצפות במחצית הראשונה מתחילתה ועד סופה.
עד לשער של סילבה, לפחות 23 פעמים יונייטד העיפה את הכדור למעלה ׳על עיוור׳. פעמיים או שלוש זה יצר עשירית של מצב.
פעמיים שלוש יונייטד שיחקה מרגל לרגל עם מהלך יפה אחד בצד ימין כשבסופו נשרקה עבירה של לינגארד.
שחקני יונייטד הפסידו את הרוב המכריע של הדואלים.
סיטי, לעומת זאת, החזיקה בכדור בצורה עקרה וההזדמנות האמיתית היחידה נרשמה בעצירה של דה-חאה שהובילה לקרן, שהובילה לשער.
דקה 44, המשחק חודש לחמש דקות.
יונייטד מפסיקה להעיף כדורים, מתחילה לשחק מרגל לרגל ולזכות ברוב הדואלים.
תוך ארבע דקות היא משיגה קרן שבה מאטיץ נכשל בעצירת הכדור, מרסיאל פורץ, בועט והשוער עוצר, סיטי נלחצת, מאבדת כדורים בשלומיאליות שאחד מהם מביא לשיוויון.
הסיכום שלי: הרעיון ההגנתי דווקא היה טוב, תכלס, סיטי לא ממש סיכנה את דה-חאה. אבל הגישה השלילית של ׳מה עושים כשהכדור אצלנו׳ סירסה את השחקנים ואז, כשנכבש השער, הם כנראה נטשו את ההוראות והראו שהם לא בהכרח נופלים מהסיטי. לפחות לא זו של אתמול.
ובמחצית הם כנראה הוחזרו למסלול…

אמיתי 11 בדצמבר 2017

פחות או יותר מה שכתבתי לפני המשחק (גאון שכמוני..).
לעשות בונקר כמו קבוצת תחתית אבל לנסות להחזיק בכדור ולא להעיף סתם כדורים. מאטיץ׳ והררה מסוגלים לזה. אם היינו עולים עם פלאייני ומגן שמאלי אמיתי השיטה של מוריניו הייתה יותר יעילה

Comments closed