ישנה גישה, קוראים לה ״הגישה המחוברת למציאות״, שמתייחסת לכל מה שקורה בNBA כרעש רקע לפני סדרה בלתי נמנעת בין שתי הקבוצות הללו בגמר. ואם זה היה משחק הכנה ראשון, הוא היה חסר. הלחץ במשחקים הללו הוא על האוברדוג מקליפורניה – והוא היה פחות הפעם. כי ללא קרי הפסד מתקבל יותר בהבנה. לא ראינו גם את המץ׳ אפ בין קרי לאייזאה תומאס שאני סבור שעוד יכול להיות הפתעה נעימה עבור קליבלנדכי קרי שונא לשמור על אנשים קטנים.

מה כן ראינו? את תהליך החניכה של דווין ווייד וג׳יי קראודר לתוך היריבות הזו. לפחות במקרה של ווייד אני מרגיש שהוא יכול להיות תשובה מסויימת לאיגודאלהעם מנהיגות מהספסל.

קליבלנד קלעה חמש שלשות יותר אבל הפסידה בגלל פיגור 31-46 באחוזי קליעה. וזה קרה כי היא נתקלה בנשק העיקרי אותו מפתחים הווריורס כרגע. ספיציאליסטי הגנתי, משנה זריקות, מטריה אווירית בנוסף לשמירה אישית מכריעה על לברון ג׳יימס. שמו קווין דוראנט ואני כבר כמה שבועות אומר לאנשים שצריך יהיה להתחשב בו בבחירת שחקן ההגנה של העונה

אני אגיד עליו דבר שנשמע אבסורדי. בגלל מנהיגות וניהול משחק ואלמנטים אחרים עדיין הייתי אומר שלברון השחקן הטוב בעולם. עדיין ייתכן שהווריורס נראים יותר טוב בלי דוראנט מאשר בלי קרי. מבחינה זו כדורסל הוא משחק מורכב יותר מיכולתו של שחקן בודד. אבל דוראנט הכי טוב בהגנה והכי טוב בהתקפה.

היימי פרלו
האיוולת שבגנטיקה