הניצחון על ברנלי במגרשה

כדורגל שקול

מוריניו הוא מאמן מצויין למשחקים בהם שתי הקבוצות בערך שקולות מבחינת הכוונות ההתקפיות שלהן. וזה מה שקרה שהיום. ג׳וזה מוריניו שכנע סגל של מאות מליונים בחשיבות הכדורגל ההגנתי. שון דייץ׳ שכנע את הקבוצה הענייה בליגה שהיא יכולה לזום ולשחק התקפי בדקות רבות. וכך נוצר כדורגל חוף-אל-חוף ומשחק לא רע אם לא הייתם יודעים שאחת הקבוצות העשירות בעולם משחקת בו. ובכדורגל שקול-כוונות כזה בסופו של דבר היה ליונייטד את לוקאקו שבעמל רב יצר מצב שהוא עצמו לא קיבל יום שלם. ואת טוני מרשל שממשיך בסדרת שערים יפיפיים.

בתוך המערך הזה ההחלפה של מאטה חסר התועלת באלכסיס תהיה שדרוג עצום. כשאלכסיס לא נמצא אני חייב לומר שאני אפילו מעדיף את פלאיני על מאטה. לפחות מרכז השדה הדוק יותר ופוגבה משחק בקצת יותר חופשיות. קבלת ההחלטות שלו ברחבה הייתה חלשה מאד היום. כמו גם של לינגארד ומרשיאל. למאטה לא הייתה בעיה בקבלת החלטות – הוא היה איטי מכדי להגיע למצבי קבלת החלטות. ולוקאקו לא קיבל שום שירות.

 

וזה לפני המשחק:

פעם היה לי כלל שלא כותבים על עסקה עד שהיא לא רשמית. נשברתי. זה כמו הסכמי שלום. המרחק בזמן בין הדיונים עד שזה בעצם קורה יכול להיות דורות. ובסוף לפעמים זה קורה. אז הנה: אלכסיס סנצ׳ז מגיע. הוא לא מגיע היום ולא ישחק היום אבל הוא מגיע. לא תהיה סטיה מכלל ישן שלי והוא לכבד כל שחקן שמגיע ליונייטד ולדון אותו לכף הזכות בתקופתו הראשונית.

אני חושב שכל תלונה על טיב העיסקה די מתבטלת בכך שהשחקן מוחלף בהנריק מחטריאן. מזמן אני טוען שאני רוצה לראות מי עוזב. אלכסיס יכול לשחק באותן עמדות ממשאבל הרבה-הרבה-הרבה- יותר טוב. הם אפילו די דומים בגיל. זה סימן בעיני שפוגבה לא יוסט קדימה במגרש וזה בעיני חבל. אבל הפיצוי גדול מאד.

באופן קצת יותר כללי הוא גם תחליף לזלטן – שמעניין אם יעזוב בחלון ההעברות הזה או בקיץ. הוא שחקן מכריע משחקים שזלטן אמור היה להיות והצליח להיות בחלקים מהעונה שעברה. וזה ייבחן בליגת האלופות שם השחקן רשאי לשחק. ספק אם היה נרכש סתם כדי לסגור עונת ליגה אבודה.

מוריניו די שם המוניטין שלו על הקניה הזו. עסקת פוגבה הייתה בשעתה היקרה בהיסטוריה. אבל פוגבה נרכש בגיל בו תחזיק אותו לעשר שנים או אולי תמכור אותו. גם ברמתו הנוכחית יהיה שווה את הכסף אם ייתן את השנים. במידדה רבה כמו רכישות השיא לשעתן של רוני ופרדיננד. אלכסיס זה סיפור אחר. ביחד עם המשכורת שלו זה הרבה כסף ואם יונייטד לא תתקרב איתו לאחד משני התארים הבכירים זה יהיה כשלון. כשלון גם אם השחקן עצמו יצליח – כי הוא הבחירה של המנג׳ר לשנות את הקבוצה.

הקניה הזו משדרת ״עכשוויזם״. היא יכולה להתברר כאידיאלית – יונייטד בתהליך של הצערה ובניה להרבה שנים. אני אוהב מאד תהליכים ושונא מאד כשהם מוגדרים כאלו. אם העיסקה הזו תשדר לכל השחקנים הצעירים ״זהו. גמרנו לבנות, תתחילו להיות פקטור בכדורגל האירופאי״ היא תהיה הצלחה. בתסריט החיובי הוא יהיה הזרקה בריאה של עכשוויזם.

על סיריל ריג׳ס וג׳וני ג׳יילס ושחקנים שחורים (וגם הניצחון על סטוק)
משחק הבכורה של אלכסיס

133 Comments

איתן 20 בינואר 2018

אני בספק אם הנבואה שלך תתגשם,פוגבה אחד השחקנים הכי אוברייטד בכדורגל העולמי,פוגבה הוא כמו התסרוקת שלו,פה ושם רואים משהו, אבל כמו שהשיער גודל ונהיה מקורזל ומעפן כך גם היכולת של פוגבה…בסכום הזה היית מצפה לקילר כמו פיגו ריבאלדו,רונאלדיניו או אפילו שחקן כמו איקרדי,דיבאלה, שגומר משחקים או אפילו נגזים,שחקן כמו נביל פקיר שנותן עונה טובה

אמיתי 20 בינואר 2018

התבלבלת..פוגבה לא הגיע על תקן גולר. אלא על תקן המנוע. יש בעיות בפלגים אבל כשזה נוסע הוא עושה את ההבדל אם כי לא בשערים.

איתן 20 בינואר 2018

פה הטעות לזרוק כזה סכום של כסף על שחקן שלא גומר משחקים ,אם נשווה אותו לשחקנים של קשר 50-50 הוא רחוק מאוד מקרוס,מודריץ,קוקה,רקיטיץ,פיאניץ,מילנקו סביץ,וראטי,קאנטה,גונדוגאן,סילבה,ארון ראמזי,טיאגו….פוגבה זה 70 אחוז פוזה 30 אחוז יכולת.
מקווה שיוכיח אחרת,עד עכשיו היו לו מספיק הזדמנויות,ביכולת הוא שחקן של 30 מיליון,לא יותר

עדי 20 בינואר 2018

איבדת אותי עם ההשוואה לרמזי

יניב 20 בינואר 2018

נו באמת אם אתה לא אוהד של קבוצה אחרת ולא אכול קנאה אתה כנראה לא רואה משחקים של יונייטד . והשחקנים שציינת שטובים ממנו.. ארון ראמזי… אפילו הוא יצחק מזה . סכום כזה של כסף? בימים שבהם בלם מסאותהמאפטון עובר בסכום של 75 מיליון מה זה 100 על קשר צעיר עם פוטנציאל עצום?
יש לו כבר 9 בישולים ו3 שערים ב13 משחקים עם פציעה של חודשיים באמצע.. אין לי מושג מאיפה הזלזול הזה בשחקן .

יואב 20 בינואר 2018

פוגבה אדיר.

יואב 21 בינואר 2018

ואם יש לך דם רע עם מוריניו כאוהד ברצלונה, זאת ממש לא הבעיה שלי. לא אני יוצר מאנשים משהו שהם לא. היי, גם אנריקה לקח הכל.

אמיתי 21 בינואר 2018

יש לו דם רע איתי..

יואב 21 בינואר 2018

אז שיקח פנדל(:

אמיתי 20 בינואר 2018

טיאגו.. ראקיטיץ׳..קוקה..
אבל עזוב שמות. הקנייה של קשר מרכזי עושה משחק על חשבון עמדות אחרות בטח כשיש לך זלאטן ראשפורד ומרסיאל היא מצויינת. לפעמים זה החלק החשוב ביותר בפאזל- שאל את המגיב המהולל נו פרופגנדה או תסתכל על הקבוצות שמובילות את הליגות שלהן-שיטי- סילבה ודה ברואיינה. בארסה- פאוליניו ובוסקטס. מכבי.. אה לא משנה. נקודה אני מקווה הובנה

אופיר ממן 21 בינואר 2018

פייר, אף אחד מהשחקנים פה לא מגיע לרמה של פוגבה (ראקי בעונת הטראבל היה נדיר אבל הקבוצה כולה הייתה קבוצת על). היכולת שלו להגיע ראשון לכדור והשימוש הנכון שלו בגוף גם בהגנה וגם בהתקפה אדירים. מה שמתסכל שזה עדיין ניראה גולמי ויכול להגיע לרמות גבוהות יותר!
הבעיה לדעתי במוריניו – תנו שם של שחקן אחד שמוריניו הפך לשחקן על, ואז תסתכלו על סיטי וליברפול ועל מה שפפ וקלופ יודעים לעשות לשחקנים.

אמיתי 21 בינואר 2018

מכיר למפארד? דרוגבה? מקווה שפוגבה ולוקאקו יילכו בדרכם

אמיתי 21 בינואר 2018

אה וחצי עונה של סלאח עדיין לא עושה אותו לעילית. זכייה בתארים וקונסיסטנטיות כן

אופיר ממן 21 בינואר 2018

למפארד היה שחקן גדול גם לפני מוריניו. בכלל, שני השחקנים שהזכרת הם שחקנים לידרים באופיים, כאלו שהרבה פחות זקוקים להכוונה טקטית / מנטלית. בניגוד לפוגבה לדעתי.

אם אתה מתכוון להתעלם ממה שסלח/פירמינו/מאנה עושים בליברפול ולתלות את זה במזל או מה שלא יהיה זה כבר עניין שלך. ובוא לא נשכח את השחקנים שהוא טיפח בדורטמונד.

מוריניו הוא מאמן שיודע (ידע) ליצור תלכידים קבוצתיים חזקים בשיטת אנדרדוג של 'אנחנו נגד העולם' (באופן כללי לא נכון ליונייטד לדעתי ולטווח הארוך לא נכון לאף אחד) אבל הוא לא מאמן מקדם שחקנים. ועל כל דרוגבה ולמפרד אני יכול לזרוק דה ברוינה ולוקאקו ועוד ועוד ועוד

אמיתי 21 בינואר 2018

זה לא מדוייק בקשר ללאמפרד. הוא לא היה קרוב למה שמוריניו עשה ממנו.
אתה שוב מפרש אותי לא נכון- מאנה סלאח הכל טוב. רק לפני שמשווים לעילית שישחקו ברמה הזאת קצת יותר מחודשיים ויביאו הישגים. לדפוק רבעיות לסטוק ולסיים במקום רביעי רשום בטאבו על ארסנל

אופיר ממן 21 בינואר 2018

עצם ההזדקקותללמפרד בעייתית… מוריניו מאמן את הקבוצה שלך עונה וחצי – מי עשה קפיצת דרך מרשימה?

אמיתי 21 בינואר 2018

שאלת. עניתי.
מוריניו רק שנה וחצי ויש התקדמות קבוצתית- איטית אמנם. גם לינגארד וגם מארסיאל וראשפורד בקטנה התקדמו. יאנג הוצא מהנפטלין רוחו שהיה גמור נתן עונה מפתיעה שנה שעברה עד הפציעה.
מוריניו לא מתמחה בטיפוח שחקנים אלה בתארים. פיתוח שחקנים זה בייפרודקט לא מטרה בפני עצמה. הדוגמאות שהבאת של דה ברואיינה ולוקאקו הם בדיוק זה- לקח אליפות בלי לקדם אותם. מעדיף אותו על וונגר בכל יום

יואב 21 בינואר 2018

כל שחקן גדול באמת היה כזה גם לפני שבא מאמן. המאמן הוא לא אלוהים שיוצר יש מאין, המאמן עובד עם מה שיש. ולאמפרד התקדם המון תחת מוריניו. זה לא היה אותו שחקן. אבל זה קודם לזכותו של לאמפרד.
חוץ מפרגי, לא רואה עניין בלעשות ממאמנים משהו דהם לא. ברוב המקרים הם לא.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

לא ברור על מה ענית ולא ברור למה אתה מעדיף אותו על וואגנר. בוא תכתוב "מעדיף אותו על יובל נעים כל יום" וזהו. מרסיאל? אתה בטח צוחק עלי… שחקן שנחשב לאחד מחמשת הטובים בעולם בגילו כשהגיע אליכם.

יואב, הסגידה שלך לפרגי היא עניינך וזו זכותך אבל אתה שולף אותו כמו דאוס אקס מכינה, לא חייב לציית לדפוס הזה. הוא היה מיוחד, זה לא אומר שאחרים לא יכולים להיות מדהימים. מאמן לגמרי יודע למצות פוטנציאל גולמי בצורה מיטבית. אתה כותב 'המאמן עובד עם מה שיש' כאילו מה שיש ביונייטד תואם את איך שהקבוצה משחקת…

אמיתי 21 בינואר 2018

ביקשת שם של שחקן אחד שמוריניו קידם. נתתי. אגב גם ואלנסיה ובאיי משחקים מצויין תחת מוריניו. מארסיאל היה פוטנציאל. כמו זסוס וסאנה בשיטי. כרגע אין ספק שהם כקבוצה משחקים טוב יותר וגם כבודדים.
מעדיף את מוריניו על ונגר גם כל יום- תארים והצלחות לפני קידום צעירים. לרוב זה לא סותר אבל יש סדר עדיפויות. אגב כמה שחקנים פפ קידם בבאיירן?

יואב 21 בינואר 2018

אופיר ממן,
כל נושא אלילות המאמן הוא קצת מגוחך בעיני. פרגי הוא מהבודדים שזכאי לזה.
מה זה לא קידם שחקנים? מאמן הוא לא אלוהים ולא יוצר יש מאין. הקרדיט ברוב המקרים צריך ללכת לשחקן.
ואם לאמפרד לא היה מתקדם, אז למאמן שלו אין מושג. ככה פשוט. הוא רק עשה את המוטל עליו. אוי ואבוי אם שחקן כמו לאמפרד היה נופל בין הכיסאות.
מה שיש ביונייטד תואם את רמתה. היא עדיין לא קבוצה אדירה, היא מורכבת מחומרים טובים. האלכימיהנשל להפוך את זה לטוב יותר- נראה היכן זה יסתיים.
מאמן זה לא חזות הכל ובמשוואה מה עדיף- איכות חומר או מאמן, מאד ברור לאן הכף נוטה. לכן פרגי הוא לא דוגמא.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אני לא חושב שמרסיאל קודם על ידי מוריניו. לגבי פפ – הוא לחלוטין טעה בבאיירן ויאמר לזכותו שגם הפנים ולמד.

דם רע עם מוריניו? לא מכיר עולם מושגים כזה ביחס לאדם שמאמן קבוצת כדורגל ואין לי שום אינטרקציה או קו משיק איתו. מוגזם לחלוטין.

אמיתי לא מבין למה אתה מתעקש לייצר איזה מתח הזוי באופן קונסיסטנטי ומתיש. ברצינות, זה לא באמת מעניין. מדברים פה על כדורגל וספורט, תתבגר.

אמיתי 21 בינואר 2018

צוחק אופיר. ויש בזה גם קצת מן האמת. Lighten up

אמיתי 21 בינואר 2018

ומבאמת מכל הלב אופיר נראה לי שאתה לא מבין עד הסוף מה זה לחסום מגיב פה. כנראה הפעולה הכי אלימה שאפשר לעשות. עכשיו אני מנהל איתך דיונים ולא מאתמול אבל זה לא מובן מאליו אחרי מה שעשית. די בטוח שאחרים שחסמת לא יקחו את זה ככ בקלות.
חבל שאתה מרגיש צורך לשלוט במה ואיך שאני רושם. יש מלא אפשרויות אחרות

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אמיתי,
חוסר היושר והאגרסיביות המשתקפות בתגובה הזו מבהירות לי עד כמה אני צודק.
הכסות של תגובה נעימה לא עושה עלי רושם.
גם לא הטון המחנך.
האגרסיביות של לדון בזה בפומבי בדיון שאין לו שום קשר (!) לבלוג שלי גורמת לי רק לחדד את התוקף המוסרי ביני לביני.
לא באמת אכפת לי אם אנשים לוקחים את הבחירות המוסריות שלי בקלות או לא.
אני לא יודע מהיכן מגיעה תרבות דיון כזאת, תרבות דיון בה אם אני לא מעריך את העבודה המקצועית של מוריניו אז 'יש בינינו דם רע'. וכיוב'.

יואב 21 בינואר 2018

אופיר,
שחרר מהדם הרע. זה נכתב על ידי כתשובה לסגידה שלי לפרגי. אל תיתפס לזוטות. אני חושב שתפקיד המאמן הוא קצת אוברייטד בכדורגל. לא יותר מזה. אם לאמפרד/ פוגבה/ האזארד לא מצליח לממש את עצמו ומתפספס, אז המאמן חסר מושג. זה לא הרבה מעבר לזה. זאת היתה כוונתי. לא מדובר פה בקסמים, אלא בעין מקצועית. בסיסי לאללה. ברור שגוף עבודתו של אחד כמו פרגי, זאת כבר האוניברסיטה הכי גבוהה שיש לניהול, אימון ועוד…

אופיר ממן 21 בינואר 2018

יואב
פרגי היה חד פעמי, אבל בתנאים שנוצרו נכון להיום לא יודע אם גם פרגי היה הופך לפרגי.
מעבר לזה, הכל נכון – כל מה שאתה כותב, רק שאם זה היה בסיסי כלכך כל מאמן בינוני ומעלה שמקבל סגל איכותי היה מצליח בגדול. מנהל טוב הוא אחד שיודע לרתום את העובדים שלו לטובת המערכת ואת המערכת לטובת העובדים שלו.

אמיתי 21 בינואר 2018

אופיר. אין שמץ של אגרסיביות בתגובה שלי. גם לא ברור לי על איזה חוסר יושר אתה מדבר אבל מי ששלם עם מעשיו לא צריכה להיות לו בעיה לדון בהם בפומבי. וגם לתת להם טיעונים משכנעים חוץ מאני זה אני וככה אני.
הדם הרע בינינו לא קשור למוריניו ולמען האמת לספורט. הוא קשור אך ורק אלייך וליכולת שלך להכיל דעות מנוגדות לשלך.
עכשיו אם הייתי היחיד מילא. אם הייתי נחסם עי כותב אחר מילא. אם הייתי מקלל או מעליב אותך או מישהו אחר מילא. אבל זה נטו קפריזה שלך להחליט איך ועל מה לכתוב. לעזאזל אפילו את עצמך מחקת אחרי שקיללת (ולא אותי) ולתפיסתי זה מנוגד לכל מה שקורה בדה באזר. או לתרבות בכלל

יואב 21 בינואר 2018

אנחנו יכולים לשפוט רק בנקודת הזמן שזה קרה. אבל המודל האנגלי הזה של מנג'ר על היה קיים עשרות שנים ברמת הצלחה כזאת או אחרת. פרגי הוא תוצר של תקופה וחינוך. הוא בטח לא הראשון אבל הוא מהטובים שסביבת העבודה הזאת יצרה.
בסוף זה נכון מה שכתבת- אדם שצריך להוביל חבורת מיליונרים להצלחות ולהוציא מהם את המיטב. כנראה שאין דרך אחת. מה שכן, חובה כריזמה. את החומר כנראה כולם יודעים, איכות העברת החומר אולי עושה את ההבדל. וניהול אנשים.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אין לי שום בעיה לדון איתך למרות חוסר היושר שלך
(הרי שלחתי לך מייל ואם באמת היית מעוניין בדיון היית ממשיך התכתבות איתי שם ולא מעלה את זה אאוט אוף דה בלו)

אין לי מושג מה אתה מנפיץ פה על קללות, מעולם לא קיללתי אדם בבלוג שלי ואני לא אמור להוכיח לאמיתי זוכמיר שאין לי אחות.

אני חושב שהבעיה דווקא אצלך, ובחוסר היכולת שלך לכבד אדם שמארח אותך בבלוגיה שלו ומבקש לייצר תרבות דיון מסוימת שאתה פשוט לא מסוגל להיות חלק ממנה. אני לא מופתע, ברור שבלוג טוב על בארסה בדה באזר ימשוך אש מכיוונים מסוימים, זה לא רק אתה, באופן קבוע יש מקניט תורן שלא מסוגל להכיל את זה וצריך להטריל את הבלוג. אתה, בניגוד לאחרים, פשוט לא מסוגל להרפות.

עובדה, זה ממשיך וצף.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

ושוב,
אתה יכול להתעקש על דם רע.. זה מעיד רק עליך.
כמו שאתה רואה, לי אין צורך לחפור ולחטט בזה ואין לי בעיה לדון על יונייטד או על כל נושא שבעולם. אתה צריך לפתור את זה מול עצמך, כי אנחנו לא במלחמות הורדת ידיים וכל טענה או פעלול לשוני או מניפולטיבי או פסיכולוגי בגרוש שבעולם לא יגרום לי לחזור בי.
זה או להתקדם או להמשיך לחפור בזה.. תהנה מהבחירה

אמיתי 21 בינואר 2018

אופיר. זה עלה באופן טיבעי וגם טיבעי שנדון בזה פה. הרי לא חסמת אותי במייל..איך זה קשור לחוסר יושר אני לא מבין. אבל תקן אותי אם אני טועה- לא כתבת למגיב בבלוג שלך "עוד אידיוט לאוסף"? והנושא שחסמת אותי עליו גם הוא לא היה קשור לבארסה אלא לסעיף שיחרור בכלל..אגב חוסר יושר. ובכלל כתבתי לך שזה מטרחן כל התגובות פריימרליג אצלך אבל אתה בשלך. לא יודע איך להגיד לך את זה אבל אינני זקוק לך בשביל תרבות דיון וגם אינני מתארח אצלך. ברגע שכתבת והעלת פוסט הוא ברשות הכלל. ועדיין אחרי כל הדברים האלו לא הבנתי מה עשיתי שגרם לך לחסום אותי- לא קללות לא הטרלות וגם לא דיברתי על כמה הליגה האנגלית כייפית. פשוט כתבתי לך שאתה טועה. לדעתי. אם הייתה לך קצת סבלנות וסובלנות היית יכול פשוט להתעלם. כמו בנאדם שקול ובוגר. בחרת באלימות ועכשיו אתה מתלונן שאני כותב?? קצת אירוני הייתי אומר

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אמיתי, הבעיה שלי איתך היא שאני מזהה דמגוגיה בכל שורה שלך ואני פשוט לא אוהב את זה. מה לעשות.. כמו ה'מתלונן שאתה כותב'. אז אם אני מחווה את דעתי אתה מתלונן על זה ומכנה אותה תלונה?
כשם שאינך צריך אותי בשביל תרבות דיון אני לא צריך אותך בשביל להחליט מתי להבליג ומתי לענות. אולי אני אמור להיות סבלני יותר, יכול להיות.
למגיב מסוים לקח לי בערך 50 הודעות מקניטות ומטרילות שלו עד שביקשתי להפסיק.
אבל דמגוגיה ואד הומינם לא מקובלים עלי.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

ואין שום דבר טבעי בזה שנדון פה בבלוג של דורפן. זה 'טבעי' רק כי זה משרת את הפרובוקציה שלך.

אמיתי 21 בינואר 2018

אנסה הכי ברור שאני יכול-
אתה כותב לי למה אני חופר בזה פה.
אני רק אומר שזה אירוני. לא מתלונן.
אני בעד שתכתוב מתי שבא לך על מה שבא לך. אין לי תלונות אלייך בנושא הזה.
אתה לעומת זאת רוצה שאני לא אכתוב פה- כי זה לא במייל..
ואתה הוא זה שחוסם אנשים ומטיף להם על מה מותר ואיך מותר לכתוב.
אין פה שום דמגוגיה. פשוט לקחתי את מה שאתה בעצמך כתבת. אם תמצא תגובה אחת שלי שאני מתלונן עלייך או משתיק מישהו או מקלל כמו שאתה עשית אסתום עד שיונייטד יקחו עוד טראבל. אבל אם נלך ונמצא את כל התגובות האלימות שלך לא נספיק למונדיאל

אמיתי 21 בינואר 2018

אופיר. מילה שלי אעלה את הנושא הזה גם בטור הבא שלך על בארסה

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אני חושב שהאלים פה זה אתה, שלא מוכן לספוג ביקורת לגיטימית על העלאת הנושא מחוץ לקונטקסט. מה קרה, רק לאמיתי הקדוש מותר להשמיע ביקורת? נו באמת.

אתה פשוט לא מוכן לקבל את ההכרעה שלי בנושא ולכן ההצפה. בבלוג של דורפן אין לי מה לעשות עם זה, אני אמשיך להגיב על יונייטד ואתה תמשיך להטריל אותי, אם זה מה שאתה בוחר להיות -טרול- בי מיי גסט. לא מטריד אותי.

בבלוג שלי – אל תטרח, איבדת את הלגיטימציה.

אופיר ממן 21 בינואר 2018

ואם מפריע לך שהגבתי לתגובה שלך, קבל את התנצלותי הכנה. האמת, לא שמתי לב לכינוי אלא רק לדברים עצמם. אני מבין שהדבר פוגע בך ומטריד אותך ואם אין אפשרות לקיים דיון במנותק, אז להבא אשתדל לא להגיב לך.

אמיתי 21 בינואר 2018

יש הבדל בין לא לקבל ביקורת לבין להיות אלים. לא מבין מה אלים במה שכתבתי. אתה גם לא ממש מכחיש כלום ממה שאני כותב..
אז אם כאן זה לא בסדר ואצלך זה לא בסדר אז איפה? אצל טלבי?
וכמובן- אני טרול..ספר לי עוד על תרבות הדיון שאתה מקדם.
אופיר זה לא יעזור- מי שמשתיק אחרים הוא האלים. מי שלא מסוגל לקבל דעות שונות מאנשים שונים ומקלל אותם זה אתה.
אתה כנראה לא מבין איזה מגוחך זה שאפילו לעצמך היית צריך למחוק תגובות- כנראה מהבושה

אמיתי 21 בינואר 2018

וממש לא מפריע לי להתדיין איתך. תפדל. התדיינו בנושא אחר גם אתמול ושילשום. תן בראש כמה שבא לך

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אני באמת לא יודע מה אתה רוצה.. אני חושב שמה שמגוחך זו האובססיביות הדי מטרידה שלך למען האמת כלפי.
כמו שאמרתי לך, אם אתה מעוניין להיות טרול מקריפ, זו בחירה שלך. ברור מה קורה פה. אתה פשוט לא מסוגל להכיל את זה שאדם אחר מקבל הכרעות בניגוד לרצונך או דעתך. אתה מוזמן להמשיך לנהל את זה עם עצמך.
ערב טוב.

אמיתי 21 בינואר 2018

הייתי אומר שמי שאובססיבי הוא אתה- לשלוט במה שאחרים יכולים לכתוב. ושוב ממש לא רק כלפי. וכן אני לא מוכן להכיל את הצנזורה שלך. זה מעשה קטן של איש קטן.
אני מוכן להתערב אבל שמעכשיו תפסיק עם הנוהג הזה. וזה מבחינתי כבר יהיה התקדמות. הבושה יכולה לעשות פלאים

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אתה מצהיר בין השורות שלקחת אותי כפרוייקט אבל טוען שאני האובססיבי? הגיוני. נסה אותי:)

אמיתי 21 בינואר 2018

שוב כשל בהבנה..לא לקחתי כלום. ככה זה יצא. אותי בשביל הצחוקים בטח תמחוק שוב. אחרים לא. וטיפ משטינקר- הגבתי לך על רונאלדיניו. תמחק מהר לפני שזה ימשיך לזהם את הפוסט הטהור שלך. מהר!!

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אמיתי, אתה 'בא לקלל ויוצא מברך'.
זה פוסט שעלה לפני 4-5 ימים. לשיטתך, כבר מזמן הייתי צריך לחסום שלושה מגיבים, למחוק בין 12-14 תגובות ולקלל לפחות שניים וחתול.
וראה איזה פלא, אפילו לא שמתי לב שהגבת.

תהיה בריא, תפסיק לכעוס ותשתה מיץ גזר. בריא.

אמיתי 21 בינואר 2018

גם מצפון קוריאה לא ניסו לברוח בשבוע האחרון..
זה שאתה קפריזי ופריק קונטרול לא אומר שאתה לא יודע להחביא את זה. ושוב- כתבתי. מאמין שירד לך קצת האגו טריפ ותפסיק. זה נקרא להתבגר. מבטיח לברך בבר מצווש

אופיר מ 21 בינואר 2018

העיקר שאנחנו לא אד הומינם חביבי.. וגם לא אלימים מילולית וקונספירטורים.
איד – מגלומניה של האגו. המחשבה שהעולם כולו פועל ומסתדר לתפיסה שלך.
מכאן היכולת המופלאה שלך 'להסביר' כל תופעה.

אופיר מ 21 בינואר 2018

מיציתי אותך בכל אופן. מכאן והלאה ישפוט הקורא.

אמיתי 21 בינואר 2018

אותך רק ההוא שלמעלה שופט לא?

Adam 20 בינואר 2018

בינתיים הנתונים לא משקרים. פוגבה ברצף של 35 משחקי ליגה ללא הפסד עם יונייטד. הרצף הארוך בפרמיירליג. כנראה שהוא אנדרייטד אחרי הכל.

רומן 24 בינואר 2018

יש לי הרגשה שאתה לא ממש רואה כדורגל. פוגבה השנה הקשר השלישי סטיבן בעולם אחרי סילבה חדה ברוינה.

יואב 20 בינואר 2018

הכסף של יונייטד אמור לקנות לה את האלכסיס והפוגבה של ימינו. ליגה כלכלית משל עצמה. אין עם הקניה הזאת בעיה, אבל זמן ההוכחה על דשא כבר דופק על הדלת. כי אנחנו מקיימים כרגע רק צד אחד בפוטינציאל שלנו- רכישות.

ק. 20 בינואר 2018

כמה מזה מול קבוצות מהטופ 6 (ולא 0:0 מפואר)?

אמיתי 20 בינואר 2018

נקווה למשו סטייל ואן פרסי…
חייב להודות שאני לא מת עליו ולאו דווקא בגלל הכדורגל שלו- הוא יכול להיות מלהיב ופרקטי בו זמנית. הוא מצטייר כקצת אנטיפת ואם יש משהו שמוריניו החזיר חוץ מההגנה והקשיחות זו האווירה בקבוצה. אבל יש בעיה התקפית ויש ניסיון לפתור אותה ואפילו מהר. נקווה שלא מהר מידי

אמיר המקורי 20 בינואר 2018

שחקן נהדר,גם גולר וגם מכין מצבים, עובד קשה לאורך כל המגרש,ישדרג משמעותית את אגף ימין שלנו(הוא וולנסיה זה שילוב שיכול למוטט כל מגן יריב,)אלכסיס בימין מרסיאל בשמאל ולוקאקו באמצע על הנייר זה מפחיד.
דיי מסמן למאטה את סוף הקריירה ביונייטד, ועכשיו לאחר המחמאות, כעיקרון אני לא אוהב את ההחתמות היקרות האלו(משכורת בעיקר)של שחקנים בגילו של אלכסיס,יש לו עוד שנתיים טובות לתת ואז תתחיל הירידה,מהצד השני כפי שכתב רונן זה שהוא בא בטרייד על מחטריאן קצת משפרת את ההרגשה.

Matipool 20 בינואר 2018

בארסנל הוא שיחק הרבה פעמים באגף שמאל כשהוא חותך לאמצע ובועט לשער ברגל ימין. גם ההסתננות שלו מאחורי גומז במשחק מול ליברפול שהחזירה את ארסנל למשחק מכלום הייתה בצד שמאל.

יאיר אלון 20 בינואר 2018

מאטה די בבירור הראשון לצאת מההרכב אבל למה שלא יישאר כשחקן רוטציה או יתנפל חזרה על המקום של לינגארד כשזה ייפצע או יחלש?

ולמה לאלכסיס יש רק שנתיים טובות לתת? בכדורגל המודרני 34 זה מה שפעם היה 30

טל המנצ'סטרי 20 בינואר 2018

הרכישה של סאנצ'ז מעלה את רף הציפיות ולחצים, על מוריניו והשחקנים. מוריניו מנג'ר טורנירי גביע מרשים ביותר, העונה שעברה לא היתה כישלון גמור למרות מקום 6 בליגה ובגלל גביע הליגה והליגה האירופאית, העונה שכבר אין סיכוי ממשי לזכות באליפות, עדיין יש את הגביע האנגלי ובעיקר ליגת האלופות. כמובן שאי אפשר לבנות על זכייה או לחשוב שאנחנו פייבוריטים, אבל אנחנו צריכים ויכולים להגיע רחוק עם תוספת כוח של אחד השחקנים שלטעמי לפחות הוא בטוח 10 של הטובים באירופה. הלוואי.

ש. זועבי 20 בינואר 2018

לאלכסיס יתרון נוסף שפספסת – אם יונייטד לא יחתימו אותו, הוא יחתום בסיטי – יריבה ישירה בשני מפעלים.

Matipool 20 בינואר 2018

מאד חושש ומאד לא אוהב את הרכישה הזו.
שחקן מעולה, אחד הטובים בעולם בתפקידו ואין ספק שהוא מאד ישדרג אתכם. אם חשבתי שאנחנו הולכים לעבור אתכם בטבלה תוך כמה מחזורים, אני כבר ממש לא בטוח. הוא בדיוק מסוג השחקנים שמבקיע כשהכל תקוע והוא מכריע משחקים.
המינוס שלו קשור כנראה באופי שלו.
מה שכן, מישהו אצלכם השתגע לגמרי. 450 אלף פאונד לשבוע?!

אמיתי 20 בינואר 2018

אנחנו לארגים..ככה אולי הוא לא יעזוב באמצע העונה לאיזו ליגה קיקיונית

אריק 20 בינואר 2018

הגיעו הכלגלנים.
אין לי עניין בצד הכלכלי.
אבל הדהוד של קשקושים זה סתם טפשי.
בשורה התחתונה אם מצרפים משכורת וסכום ההעברה יונייטד תשלם בארבע ןחצי השנים הקרובות סכום דומה לזה שליברפול תשלם על ון דייק.
לא יודע מי ישתגע, אבל קשקושים על מי כן ומי לא דיוני צהובונים או וואן.

matipool 21 בינואר 2018

אריק ידידי – לקחת את מה שכתבתי קשה מדי..
עד וואן ואופירע!

קירקגור 20 בינואר 2018

מישהו יכול לתת הסבר למה העלות הכספית שלו נחשבת כל כך גבוהה? עד כמה המשכורת חריגה משחקנים אחרים?

(כי 35 מיליון, ועוד אולי קיזוז על מחטירייאן, לא נשמע לי כזה נורא… לינדלוף בא בסכום כזה, מפאי טיפה פחות).

הוא מהשחקנים שאני מקנא בקבוצות שיש להם אותם. הלוואי ולא היה בא ישר מארסנל, כי יש לזה ניחוחות קלים של תסמיני ליגה גרמנית, אבל הוא נמר. בארסנל הוא היה נמר בכלוב ועל כן האופי הכביכול בעייתי.

אביאל 20 בינואר 2018

ממה שקראתי, יש את הסכום לארסנל, מענק חתימה, עמלת סוכן ו400 ומשהו פאונד בשבוע לארבע וחצי עונות.

יואב 20 בינואר 2018

בסיטואציה חוזית אחרת, משכיבים על אלקסיס 80, 90 רק סכום העברה. יונייטד הרוויחה את הזכות לשלם גדול. זאת פחות בעיה. היא צריכה להתחיל לתפקד על הדשא בהתאם לסכומים ולכישרון שיש בה.

דורפן 20 בינואר 2018

בקיצור הוא מכניס את פער סכום ההעברה לכיסו

קירקגור 21 בינואר 2018

נשמע כמו פאקינג ווינר

דנידין 20 בינואר 2018

זה נכון מאוד לגבי האופי, הוא בא לקבוצה שכביכול נאבקת על כל התארים עם אוזיל והבין שהוא תקוע בקבוצה שלא נאבקת על כלום והואשוט רצה לעוף משם. לא היו לו בעיות של אופי בנבחרת בקולו קולו בריבר באודינזה בברסה… בקיצור הוא מקצוען אמיתי שלא מפסיק לרוץ ולהשקיע.

Matipool 20 בינואר 2018

עוד ארבעה חודשים הוא היה עובר בחינם.
הסיפור הגדול זה המשכורת שלו. לשם השוואה – קוטיניו היה המרוויח הגדול בליברפול עם מאתיים אלף בשבוע. קיין המרוויח הגדול בטוטנהאם עם מאה אלף בשבוע והבטחה להכפיל בעונה הבאה.

יואב 20 בינואר 2018

מי מבטיח שבקיץ הוא בא?
מועדון הספורט! הריווחי בעולם יכול להרשות לעצמו אם הוא חפץ ביקרו.

יואב 20 בינואר 2018

וממתי ליברפול וטוטנהאם הם קנה מידה כלכלי ליונייטד?
כל אחד משלם מה שהוא יכול…

Matipool 20 בינואר 2018

פורסם היום שדה ברוינה עומד לחתום על חוזה ל-6 שנים בשכר של 260 אלף לשבוע.
איך שלא תהפוך את זה, הסכום לסאנצ'ז מטורף. זה סכום לשלם למסי. כל הכבוד ליונייטד שיכולה לשלם את זה, רק צריך לחשוב מה חושבים על זה פוגבה, מרסיאל, דה חאה וכו' ומה הם יעשו עם זה כשיגיע הזמן לשבת על חידוש החוזה שלהם.

יואב 20 בינואר 2018

זה אכן מאד יקר אבל מגלם גם שכר העברה שלא קיים במקרה דה ברויינה. כמה לדעתך דה ברויינה יעלה לקבוצה חדשה?

יוסי מזרחי 21 בינואר 2018

יואב, ממתי טיעון הגיוני ,זה פקטור בויכוח??

matipool 21 בינואר 2018

יואב / אריק / יוסי – אנשים יקרים אתם למרות שאתם אוהדי יונייטד.
הכל ברור ומובן לגבי זה שאין כאן סכום העברה ולא צריך דוקטורט בפיזיקה גרעינית להבין את זה ולעשות אחד ועוד אחד.
כל מה שאמרתי זה שהמשכורת שלו תגרום לשחקנים אחרים אצלכם למחשבות ואולי גם לתסכול וכו'.
כשדה חאה יבוא לחדש חוזה יגידו לו שסאנצ'ז מרוויח יותר מכפול ממנו כי הוא הגיע בחצי חינם? למה זה צריך לעניין את דה חאה?

יואב 21 בינואר 2018

מאטי,
דינמיקת חדר ההלבשה של ליברפול זה כנראה הדבר שהכי לא מעניין אותי בעולם. רק אומר((:

אריק 21 בינואר 2018

יואב, איך יודעים שזה רכש טוב. כל אוהדי ליברפול וצלסי פה בתקשורת הבריטית ועוד, לא מפסיקים לחשב שכר והשפעה על חדר הלבשה ועוד ועוד.
וההוא שכר חרב כי לא הלך לסיטי… לסיטי.
תן להם לשחרר קיטור.

matipool 21 בינואר 2018

אריק – קרא את התגובה שלי מעל (תגובה 8) ותראה כמה אני חושש מהרכש הזה וכמה שאני חושב שהוא שחקן מעולה.

יוסי מזרחי 21 בינואר 2018

מתי, הטיעון הזה של כסף ותקרות שכר הוא עסק מסריח שרק מתחיל עכשיו.
זה נכון בכל מקום וקבוצה, כל אחת על פי הליגה הכלכלית שהיא משתייכת אליה, לכן השאלה יכולה לעלות אבל היא לא באמת פקטור.

אריק 22 בינואר 2018

אתה מוטרד, אני רואה. קצת אוהד יונייטד במסווה.
הכי טוב זה המקורות שלך. המייל שמצטט את המירור.
היום כבר העלו ל600000 אגב אתה לא מעודכן.

matipool 22 בינואר 2018

מעודכן, אריק, מעודכן.
בתקופות של העברות אני כל יום כמה פעמים באתרים אנגליים.
חרד מהתחזקותן של היריבות ומייחל להתחזקות ליברפול שלי.

אריק 23 בינואר 2018

נראה שיש לך צרות יותר גדולות להיות מוטרד מהם…

matipool 23 בינואר 2018

כשאתה צודק, אתה צודק.

אריק 20 בינואר 2018

קירגור. מחיר ההעברה נמוך ומשכורת גבוהה. סך הכל חמישה מיליון פחות מון דייק באותו זמן, אבל התקשורת מתה על לעשות סיפור ואני רואה שיש קונים.
בכל מקרה למי אכפת?

קירקגור 20 בינואר 2018

חת'כת שבוע, אם כך…

Danny - Long Island 20 בינואר 2018

בנתיים- בזיון של מחצית

סימנטוב 20 בינואר 2018

חשבתי על דרבי מאז המשחק, נזכרתי בימים רחוקים. אתמול למדתי שההמנון שלהם (שנכתב רק 1997) ע"ש שחקן ששיחק אצלם 1891–1906 וב1910– 1914 האנגלים האלה…

יעקב 20 בינואר 2018

ברנלי בתפקיד סיטי
יונייטד בתפקיד ברנלי.
לא משנה את מי יביאו עם מוריניו הקבוצה הזו תמשיך להראות ככה.
ופוגבה….מביך..רק פוזה ואיבודי כדור.. משחק בהליכה.
יהיה מצחיק אם אלכסיס יגיע והם לא יגיעו לליגת האלופות.

גיללתר 20 בינואר 2018

יעקב, איזה ערוץ אתה?

no propaganda 20 בינואר 2018

רכישה מצויינת ליונייטד.
לא מבין את ארסנל ומחיטאריאן, הוא בבירור לא מתאים לסגנון של ארסנל וזה פשוט כשלון ידוע מראש. מחיטאריאן חייב לשחק בקבוצה לוחצת, בקבוצה מניעה הוא לא יכול להביא לידי ביטוי את היכולות שלו. אם אותו עוד אפשר להבין איכשהו כי הוא רוצה לשחק אז את ארסנל אני בכלל לא מבין, ונגר החליט לשנות אחרי 20 שנה!?

אמיתי 20 בינואר 2018

מאחר בחילופים מוריניו..

ק. 20 בינואר 2018

יש לך מזל שלא הכנסנו את ברנלי להתערבות

אמיתי 20 בינואר 2018

היה משחק עקום- החלטות לא טובות ומסירות עם שתי עיניים עקומות אבל היה צריך להסתיים ברביעייה כן? ולא הייתה הסתגרות. ההיפך. הייתה הפקרות. פוגבה לינגארד ומאטה לא לוחצים מצד אחד ולא מגנים מצד שני.. אבל כמקרה בוחן לא היה פה משו קרוב לבונקר

ק. 21 בינואר 2018

אתה כל הזמן שוכח שההתערבות היא לא על בונקר אלא על יוזמה התקפית ולברנלי הייתה לא פחות *לפי התקציר המורחב* (בלי קשר, נכתב בחצי צחוק)

אמיתי 21 בינואר 2018

הבנתי את הקריצה..אבל בהכללה ההיפך מיוזמה הוא בונקר..
והאם לא אפשרי ששתי הקבוצות ייזמו בו זמנית?
יונייטד בהחלט יזמה רק בצורה, אפילו לא הייתי אומר מגושמת או רשלנית, עקומה-עצלה. פוגבה שיחק בנונשלנטיות מרגיזה לדוגמא

ק. 21 בינואר 2018

כלומר – הסתפקות בתיקו/יתרון 0:1…

אמיתי 21 בינואר 2018

חח..מה אתה עושה לי איציק על הבוקר?
יש רצון ויש יכולת. הם רצו (יזמו) אב לא היו מרוכזים. גם ביתרון יונייטד הגיעה להרבה מצבים.
יום טוב חביבי

ק. 21 בינואר 2018

יום טוב שיהיה. מתי המשחק הבא בהתערבות? סביליה בהגרלה עוד יכול לסדר לך נקודות במתנה

אמיתי 21 בינואר 2018

וואלה. אנחנו ב3:1? באמת לא זוכר. יש לי פה כמה התערבויות רצות..

מתן 20 בינואר 2018

עסקה שאני לא מבין מה ההגיון בה. חלוץ זאת בערך העמדה היחידה (למעט שוער, שם יש לנו אל) שלא דחוף להביא אליה שחקן (ומי שחושב שיש סיכוי שמוריניו יעלה אותו כקשר חי בסרט או לא מכיר את המיוחד). במקום להביא מגן לאיזשהו אגף או קשר אחורי שיוכל לשחרר את פוגבה לשחק יותר קדימה מה שמביאים זה שחקן על המשבצת של מרסיאל/רשפורד/לינגארד (המקום של לוקאקו בהרכב מובטח ולכן יש רק משבצת אחת פנויה בהרכב)

דורון (אחר) 20 בינואר 2018

איזה משחק מגעיל

Danny - Long Island 20 בינואר 2018

לוקאקו משתפר בדברים הקטנים – נהדר
אופי ומלחמה בסוף – גם נהדר
אלכסיס – גם נהדר (?)

אלעדוס 20 בינואר 2018

פוגבה עם החלטות של ילד במתפרצות.

איתמר 20 בינואר 2018

המחלה הרגילה של חוסר דיוק במסירות.
פוגבה עם קבלת החלטות רעות מאוד בהתקפה.
מתקרב הרגע שבו מוריניו יצטרך להכריע בעניין של ראשפורד. לא בטוח שהוא יסכים לאורך זמן להיות במעמד של המחליף הקבוע שמקבל דקות מעטות.
מה שמתאים ללינגרד, לא בהכרח מתאים לראשפורד.

טל המנצ'סטרי 20 בינואר 2018

ראשפורד בכושר אישי ירוד עם ביטחון ירוד, זה ניכר בקבלת החלטות רעה וחוסר דיוק/הצלחה בפעולות.
חבל רק שגם היום כמחליף הוא נכנס לעמדת הקיצוני בצד ימין כשהוא לא קיצוני, בטח לא מצד ימין ובמקום לינגארד שהיה מתחת לחלוץ, אין לי מושג למה מוריניו פשוט לא מוכן לנסות אותו שם.

יוחאי 20 בינואר 2018

אני אומר משהו קצת דמגוגי. ביום שפוגבה יפסיק לצבוע את השיער הוא גם ימסור למרסיאל במקום לבעוט בהתקפה שחייבת להכריע משחק חוץ קשה.
חוץ מזה. יופי של שלוש נקודות נגד קבוצה מאוד קשה, משחק הרבה פחות.

טל המנצ'סטרי 20 בינואר 2018

לא דמגוגי בכלל. ביום שיהיה בוגר יותר מחוץ למגרש הוא גם יהיה כזה על המגרש.
המהלך שלו כשעבר בפריצה סוחפת איזה ארבעה שחקנים היה ענק, כל הכישרון בא לידי ביטוי, חוסר היכולת שלו לפרגן דווקא ברגע האחרון וכשמרסיאל היה במצב של 100 אחוז הרתיח ללא ספק.

יוסי מזרחי 21 בינואר 2018

מדרגה אחת של בגרות (שלדעתי כבר לא תבוא) תעלה אותו בשלוש מדרגות של איכות/יעילות.
איפה סיר אלכס כשצריך אותו?

טל המנצ'סטרי 21 בינואר 2018

ביציע, חושב לעצמו שעם חומר שחקנים כמו שיש לנו זה היה צריך להיות אחרת לגמרי…

יותם 20 בינואר 2018

מחצית שניה מצויינת של מרסיאל.. חוץ מהשער, עוד בעיטה מצויינת וכמה מסירות שיכלו בקלות להיתרגם לשערים.
חוסר היכולת לגמור את המשחק כמעט עלה ביוקר –
פוגבה, ראשפורד ולינגארד עם כמה החלטות שערורייתיות.
לא מסכים עם הכותב לגבי חואן מאטה. בהיעדר אלכסיס הוא השחקן שצריך לעלות בהרכב (היום משחק פחות טוב שלו). בטח לא פלאייני במקומו.
שוב אגיד, התכונה שוברת השוויון של פוגבה היא היכולת שלו להכריע משחקים מעמדה של קשר מרכזי. לא חושב שהוא צריך לשחק 10 (כן צריך קשר אחורי תותח שישחרר אותו)..

איתן 20 בינואר 2018

כדורגל שקול,זה המכבסת מילים לכדורגל משעמם,ברנלי הצנועה הביכה אותנו לא מעט היום,יכל גם להיגמר אחרת, איפה הקבוצות של הסר שכבר לפני המשחק הייתה עולה עם מנטליות של 2-0 והייתה כותשת.
פוגבה אצלו אין חדש ממשיך ועקבי ביכולתו החלשה.
נקווה שעם סנצ'ז זה ייראה אחרת, למרות שגם הוא וגם מרשיאל משחקים בשמאל

אמיר המקורי 20 בינואר 2018

היטיב לתאר בעל הבלוג את הבדלי הרמות בין המועדו ים,עוד משחק הנושק לרמת עלוב מצד המיליונרים מטראפורד קשישא.
אפילו ללמוד ולהפנים לקח הם לא יודעים המיליונרים הצעירים,חזרו בדיוק רב על אותן הטעויות מול לסטר ובזבזו שוב מצבי 100 אחוז גול ורק במזל לא ספגו.
ומי שכתב שראשפורד בכושר ירוד צודק,הבחור לא דומה כלל לילד המוכשר שהיכרנו,טעויות מביכות,בכל פעם שהוא נוגע בכדור אני בלחץ

שלמה 20 בינואר 2018

אני אוהב את מרסיאל כישרון גדול,
שחקן כדי לבטא את עצמו זקוק
למס' משחקים ברצף, והוא מוכיח זאת, יונייטד זקוקה לווינגר ימני ברמה גבוהה, אני מקווה שאלכסיס
לא יפגע במעמדו של מרסיאל,
למיטב ידיעתי מרסיאל, ולוק שואו משחקים לאחרונה הרבה בעקבות
לחץ/דרישה של ההנהלה,
מצפה בהמשך ליכולת יותר טובה,
ובעיקר התקפית.

עצמות עצלות 20 בינואר 2018

משחק לא משהו. סמולינג הוא הבלם הכי פחות שקט שראיתי. הוא מתקל לא רע ובעל משחק ראש סביר, אבל בכל פעם שהכדור בסביבה שלו אני לחוץ.

אמיתי 20 בינואר 2018

החלוץ שלהם די עשה לו בית ספר בהשתלטות על כדורים היום

wazza 20 בינואר 2018

אני אישית לא אוהב את העסקה הזאת כי אני לא מת על קנייה של כוכבים מיריבות ואני גם מאוד מחזיק ממחטריאן שיהיה מאוד מעניין לראות אותו בארסנל

Gil - Zimbabwe 21 בינואר 2018

ניצחון מעולה נגד קבוצה קשה. לא חשוב היכולת במשחק כזה. חשובות הנקודות.

Z 21 בינואר 2018

הונאת העשור סאנצ'ז תמורת מחטריאן, לא יודע על איזה סמים ונגר יושב, אבל, איך אומרים
take me to your dealer

אופיר ממן 21 בינואר 2018

אין לו ממש ברירה.. זה או זה, או בחינם בקיץ.

z 21 בינואר 2018

זה גם עכשיו בחינם רק שבמקום לנסות להילחם על מקום 4 עם סאנצז הוא הולך לעשות את זה עם מחטריאן…לי בתור אוהד יונייטד אין מה להתלונן כמובן פשוט לא מצליח להבין את ההיגיון

ניק 21 בינואר 2018

סאנצז לא ממש מתפקד בארבנל כבר שנה, כי הוא מת לברוח משם.. עדיף לוונגר שחקן פחות טוב אבל יותר מחויב

z 21 בינואר 2018

מסכים אבל ונגר בעצמו אמר בהקשר של אוזיל וסאנצז שהוא לא פוסל אפשרות ששחקן ישחק עד תום החוזה ויעזוב בחינם, לטענתו זה הולך להיות יותר ויותר נפוץ בכדורגל לנוכח סכומי ההעברות כיום…מה גם שלדעתי האישית עדיף סאנצז אחד חצי מחויב מ3 מחטריאנים מחויבים לחלוטין

אופיר ממן 21 בינואר 2018

הבנתי גם שהוא השניא עצמו על חדר ההלבשה… גם ככה המצב של וגנר לא מזהיר, לא חושב שיש לו פניות להתעסק בדברים כאלו.

גלעד בלום 21 בינואר 2018

בגדול גיל צודק, זה שלוש נקודות חשובות במאבק על המקום השני , ברנלי קבוצה שלא סופגת, וגם יונייטד, עד הגול היה שעמומון, אחר כך משחק לא רע, הם יודעים לשחק ( ברנלי) אבל מעולם לא חזרו מפיגור לנצחון הפרמייר ליג…

יונייטד? הגנה ושוער מעולים, שמות נוצצים למעלה אבל שיטת מוריניו די מדכאת, יעילה אמנם אבל מדכאת, משהו בסגנון של- פוגבה כבר יביא איזו הברקה, לוקאקו ירוץ ויפעיל את העליונות הפיזית שלו ואיכשהו יבודד את מרסיאל שיבקיע גול ( די מבריק) בעזרת היכולת האישית שלו.

אומר זאת בצורה פשוטה- אם פוגבה לא כזה אגואיסט ונרקיסיסט היו לו אתמול 2-3 בישולים, לא יודע עוד כמה זמן יחזיק הטיעון שהוא צעיר, אין שם מישהו שיכניס לו קצת הגיון לראש? יכולת יש לו לבחור.

לא יאומן המוריניו הזה, רק תוצאות בראש שלו, ספרס, ליברפול, צ׳לסי ואפילו ארסנל משחקים הרבה יותר יפה לעין וקבוצתי ועדיין מאחוריו

אמיתי 21 בינואר 2018

צ׳לסי? הם די שכונה.. פנדל לברייטון ומי יודע. וכנראה שמשחק יפה אינו ערובה להצלחה. מי כמוכם בלונדון (ארסנל טוטנהאם) יודע

גלעד בלום 21 בינואר 2018

אין לי וויכוח איתך אמיתי, אתה צודק וגם מוריניו צודק אבל אני לא שומע שאוהדי יונייטד כל כך מתלהבים מקבוצתם והמציאות היא שאתמול כצופה אוביקטיבי כמעט נרדמתי מהמשחק של יונייטד, אני מבין שאין לזה משמעות עבור מוריניו, הכי חשוב זה הנקודות ולא לספוג, אני בסך הכל אוהד טוטנהאם נאיבי, תן לי לשחק מכוער ולקחת תואר( אפילו גביע החלב ), רק אומר מה שעיני רואות ( קבוצה לא שמחה יונייטד ולא בטוח שהכדורגל הזה ימשיך להביא תוצאות , לא מבקיעים מספיק )

אמיתי 21 בינואר 2018

אתמול באמת הייתה חסרה התלהבות. אוהדים של קבוצה שאומנה בידי עילוי הם אוהדים מפונקים. רק הזמן יגרום להם להנות מניצחונות מכוערים. ואתמול היה מכוער לתפארת

גלעד בלום 21 בינואר 2018

אגב צ׳לסי שיחקו יפה אתמול והבקיעו את גול העונה, האמת האזארד היה מתאים לכם יותר מסאנצ׳ס, שחקני כנף לא חסרים לכם, חסר לכם יצירתיות

ניק 21 בינואר 2018

לא חסרים? יש 2 באגף שמאל שהם בכלל חלוצים.
בימין יש קשרי אמצע התקפיים (מאטה\לינגארד).
אין ליונייטד שחקן כנף קלאסי אחד.

גלעד בלום 21 בינואר 2018

ניק, אתה מעדיף את מרסיאל וראשפורד כמספרי 10 במקום לוקאקו? מרסיאל מעולה בכנף, ראשפורד גם טוב בכנף כשישי לו בטחון, סאנצ׳ס מעולה אבל מה יהיה עם ראשפורד? אחד מהם יסבול אלא אם מוריניו יוריד את לוקאקו מידי פעם, וכשחלום יחזור אז עוד מישהו צעיר יאבד דקות, לינגארד יותר חלוץ מקשר, ומאטה לא זה ולא זה, איטי מידי, פעם היה. מספיק טוב, היום הוא כבר לא פקטור, אם כי היה מתאים לקבוצת אמצע טבלה כי יש לו נסיון והוא יציב, פוגבה זה אניגמה, לא ברור לי מהו בדיוק אבל פוטנציאל אדיר, נראה איך מוריניו ינהל את הסגל, מסתמן שסאנצ׳ס ישחק 90 דקות כל משחק עם השכר שלו, כנל לוקאקו ופוגבה, כל השאר יעשו רוטציה

גלעד בלום 21 בינואר 2018

חלום-זלטן..האוטו קורקט יש לו חוש הומור

Comments closed