סיבה עצומה לאופטימיות לגבי אלכסיס היא שאין כאן סיפור די מאריה למשל. הוא מכיר מצויין את אנגליה, הוא מוכן, הוא יתרום. היום זה היה בהרכב שרובו לא שיחק זה עם זה יותר מדי בעבר ובוודאי לא בעבר הקרוב. עדיין הוא נראה חד ומחובר ויהיה בסדר.

לא יהיה בסדר עם שחקני ההגנה ששיחקו היום. באמת לא רואה סיבה שכמה מהם במועדון בעוד צעירים נשלחים להשאלות. דרמיאן פשוט הובך היום שוב ושוב על ידי קבוצת ליגה רביעית למען השם.

חדשות מעניינות אחרות היו חזרתו של קאריק. ראיתי אותו בשבוע שעבר ביציע בברנלי עם האוהדים ובשנה הבאה הוא יהיה מאמן הקבוצה הבכירה. אולי קאריק ולא מישהו מחבורת 92 יהיה בסופו של דבר מי שישתלב בראש המערכת. אין שום בעיה עם זה. היום הוא לא הרשים, ייתכן שימיו כשחקן כבר זניחים, אבל הלוואי שהוא בדרכו להיות דמות משמעותית במועדון.

ראשפורד ולינגארד הבקיעו וכמוהם לוקאקו. נדמה לי שהפער בין השלושה הללו כרגע הוא פסיכולוגי. אחד סוחב 75 מליון פאונד על הגב, ואחר סוחב מעמד ילד פלא ורק לינגארד לא סוחב כלום. זו אחת הבעיות הגדולות ביותר של יונייטד. כמעט כל שחקן במועדון  הגיע ככוכב או סומן ככוכב ולחץ הציפיות כבד מנשוא. זה לא צריך להיות ככה. עוד סיבה להתחיל לשחרר כמה וותיקים.

הניצחון על ברנלי במגרשה
המבוכה בוומבלי מול טוטנהאם