הניצחון על בורנמות׳

חמש בעיטות לשער

חמש בעיטות לשער, אבל ארבע מהן היו למסגרת, יונייטד הפיקה היום בעוד הופעה אפורה. אבל השער הנאה של כריס סמולינג (גם השני היה יפה) המחיש שזה לא חייב להיות משהו. אנדר הררה היה עם הכדור 25 מטרים מהשער. היו ברחבה ארבעה שחקני התקפה, חלקם בתנועה, פוגעה זז הצידה ולקח מגן, לינגארד נע לעומק, והבלם הגיע לסיים מתוך רחבת החמש של היריב. שונה מאד מסגנון/שיטת המשחק הרגילים. בו השחקנים עומדים סטטיים 35 מטרים מהשער – מתמסרים ביניהם לפני שאחד מהם מנסה הגבהה מאד ארוכה ללוקאקו הבודד ברחבה. 

היה לי חבל על דיילי בלינד והבעיטה הפתטית שלו באוויר על כדור פשוט. עוד שחקן במועדון בו התקרה לשחקן רכש היא היכולת במועדונו הקודם (לוקאקו), הרגיל הוא ירידה די חדה (פוגבה, מחטריאן, אלכסיס), ורבים אחרים (דפאי, בלינד, שואו) הופכים לשבר כלי.  

וזה נכתב לפני המשחק:

השבוע הבנתי שמוריניו כן לומד לפעמים מיריביו המרים ביותר – והשבוע המחיש שלמד משהו מאותו אברם גרנט שהביא לפיטוריו המופרכים מצ׳לסי בתום הקדנציה הראשונה שלו. הוא למד שההגנה הכי טובה היא ההתקפה! אז נראה במשחקים הקרובים כדורגל התקפי? לא ממש – אני מתכוון לזירת הספינים. 

כך כשבתקשורת צפוי דיון על מידת ההתקדמוות של יונייטד – ממוצע של 1.6 שערים למשחק מאז המחזור השמיני מוריניו זרק פצצה ״צפויים שינויים במשחקים נגד בורנמות׳ וטוטנהאם!״. כלומר לכאורה קרה פה משהו ואפילו שהתכנית הכללית מתקדמת מעולה, המנג׳ר נחרד מכמה הופעות, וישתמש בגמישותו המפורסמת ויעשה שינויים!

ביג פאקינג דיל. קבוצה הפסידה במשחק רע. רוטציה לפני המשחק האחרון המשמעותי הצפוי ליונייטד השנה. מה מאמן בכלל צריך להודיע שיהיו שינויים?

זה כמובן כדי להסיח את הדעת מכך שמרשיאל יעזוב כנראה את הקבוצה –  עם סכנה די רצינית לדעתי שיחזור כאן סיפור דה ברויינה או סלאח והבחור ינסוק במועדון אחר. בדומה, התמיכה הפומבית בפוגבה נועדה להסתיר את המציאות שהשחקן היקר ביותר בעולם לשעתו נכשל לחלוטין אצל מוריניו שקנה אותו. 

ולמעשה ביחד עם זלטן ומחטריאן כל הקניות ההתקפיות של מוריניו משנתו הראשונה – עלולים להיות מחוץ לקבוצה. אז התהליך המפורסם, אם הוא קיים, לא ״ממשיך״. הוא מתחיל מהתחלה.  

ועכשיו יש הרכב – והשינויים המרגשים הם שנראה שוב את פלאיני ודרמיאן. לא עולה על דעתו של מוריניו להריץ צעירים. הוא נלחם על המקום השני – שזה לחלוטין ספין.

עם חופשי בארצנו
קשה לנצח 0-2 - סיכום מחזור שני בפלייאוף

52 Comments

אריק 18 באפריל 2018

העונה הבאה תהיה העונה הראשונה כאוהד שפשוט לא מעניינת אותי כאוהד לא אכפת לי מה יעשו בקיץ. לא מצפה לכלום. רק לעוד ספינים וכדורגל רע.
אז אולי מקום שני אבל הגענו לתחתית לגמרי.

Danny - Long Island 18 באפריל 2018

נראה לי שחוץ מהאוהדים, כולם מרוצים

בר שושני 18 באפריל 2018

זה בדיוק מה שחשבתי היום. תעירו אותי כשמוריניו ילך.

רומן 19 באפריל 2018

ואם מוריניו יקח שנה הבאה אליפות?

יואב 19 באפריל 2018

אז כנראה שהשתנה משהו מאד מהותי בדרך שיונייטד משחקת.

אריק 20 באפריל 2018

לא יקרה הכל יתפוצץעד דצמבר.

Amir A 18 באפריל 2018

מישהו יודע מה הלך הרוח אצל אוהדי היונייטד באנגליה?

אריק 18 באפריל 2018

דומה.

טל המנצ'סטרי 18 באפריל 2018

בדיוק כמו בישראל, רוב גדול יותר שמעדיף שנסיים את הרומן עם מוריניו בקיץ.
עם כל מי ששוחחתי איתו ממנצ'סטר, בעלי מנויים, הם והסביבה שלהם ביציעים, משעוממים ומתוסכלים, לא לכדורגל הזה פיללנו כשמוריניו הגיע.

טל המנצ'סטרי 18 באפריל 2018

מוריד את הכובע בפני לוקאקו, גם יופי של סיומת היום בשער, אבל לראות את הגיוון וכישרון שיש לראשפורד ברגליים, זה פשוט רף אחר של פוטנציאל, במספר פעולות במחצית הראשונה היום הוא הראה את זה שוב.
במחצית השנייה, בשליש האחרון של המשחק כקיצוני בצד ימין, פחות בא לידי ביטוי אבל כן עשה הגנה…

אם מוריניו היה אמיתי בדברים שלו בהקשר של היום זו לא היתה רוטציה של מנוחה אלא הזדמנות של אחרים לתפוס מקום בהרכב בחצי הגמר, אז מרסיאל עשה זאת וצריך לפתוח בצד שמאל גם במקום אלכסיס, נראה מה יהיה בשבת.

אמיתי 18 באפריל 2018

וואו- מניח שראינו את אותו משחק ואוהדים את אותה קבוצה אבל מסקנות הפוכות..
ראשפורד לא יהיה חלוץ והוא לא חלוץ. היה פושר כמו נאומי יום העצמאות. המהירות שלו והדריבל יחד עם ההגבהות והבעיטה יכולים לבוא לידי ביטוי מהאגף.
מארסיאל הוא מה לעשות פוטנציאל. לא שחקן מוכח. ולא רק באשמתו. אבל היום במשחק שהרבה התקפות עוברות דרכו והוא נמצא עם הכדור באזורים בהם הוא אמור להיות ראינו (ראיתי) את המגבלות שלו- קבלת החלטות לא טובה- תמיד דריבל שניים יותר מידי, מוסר מאוחר, לא בועט.
יש למוריניו אשמה במצבם של שני אלו אבל לא אחריות. ואם על ראשפורד אני יכול להגיד שהכישרון ייקח אותו רחוק לא משנה מה על מרסיאל קשה להגיד שזה לא מקרה ממפיס 2.

טל המנצ'סטרי 18 באפריל 2018

ראשפורד חלוץ, כבש את רוב השערים שלו מהעמדה הזו והוא גם מעדיף לשחק כחלוץ.
במחצית הראשונה היה לו כדור רוחב אלכסוני, מצד אחד לשני, על הקרקע לשטח ריק למרסיאל, מסירה שהעידה על יכולת המסירה שלו. לאחר מכן היה לו תיקול על הדשא, חטיפה וריצה מהירה לתוך הרחבה ובעיטה טובה. לאחר מכן קיבל כדור בצד שמאל בתוך הרחבה, הטעה את המגן פעמיים עד להגבהה לאמצע, הטעיות בזכות טכניקה, בלי להיבהל שנמצא עם הכדור בתוך הרחבה, קור רוח, דברים קטנים שלא נרשמים על עמוד הסטטיסטיקה אבל יש בהם כל-כך הרבה וזה פוטנציאל עצום.
אם כבר בשליש האחרון של המשחק כשראשפורד עבר לשחק כנטו קיצוני בצד ימין, הוא לא היה מעורב, לא עשה שום פעולה מיוחדת, כן עזר הגנתית, זה לא המקום שלו, על הקו, הוא צריך לשחק בחוד, אפשרי כ 9, אפשרי כעשר וכשחקן חופשי יותר כי יש לו נפש חופשיה, לא צריך לכלוא אותו באגף.
לגבי מרסיאל, היכולת שלו לעבור שחקנים בזכות כוח הפריצה וכדרור, ובכל השילוב של שניהם וביחד עם לינגארד, זה סוחף, זה מלהיב, זה חומר נהדר לשחק איתו טוב הרבה יותר לטובת הקבוצה.
שניהם, מרסיאל וראשפורד לא התקדמו העונה בגלל רוטציה ביניהם, לא קיבלו את היציבות וביטחון ממוריניו.

אמיתי 18 באפריל 2018

לא מדויק..
ראשפורד חטף כדור באגף פרץ (מהאגף) ובעט. הפעולות החיוביות שלו קרו כשזז הצידה. הוא צריך חלוץ לידו שימשוך את ההגנה ויהיה מטרה להגבהות.
מארסיאל יכול להיות מלהיב- כמו בשער השני- כשהוא משחק פשוט ולעניין. רוב הזמן זה לא ככה.
מוריניו בהחלט לא תמיד נתן להם ביטחון ומצד שני הם לא תמיד ניצלו את ההזדמנויות שכן ניתנו להם.
בסוף זה גם שחקנים שצריכים להפיק את המיטב מסיטואציה שהיא לא תמיד מיטבית. היא אף פעם כמעט לא מיטבית

אריק 19 באפריל 2018

כמו דה ברוינה וסאלח, אתה אומר.

טל המנצ'סטרי 19 באפריל 2018

אמיתי,

תנועה של חלוץ לא צריכה להיות רק בתוך הרחבה, והוא חטף כדור באגף כי עשה לשם תנועה ללחוץ על המגן.
לפני מספר שבועות במשחק של נבחרת אנגליה כשהוא פתח כחלוץ הוא קיבל כל-כך הרבה תשבוחות מאיאן רייט, אחד שיודע מה זה להיות חלוץ, על התנועה שלו כחלוץ בין בלמים, על המהירות שלו שזה הדבר שבלם הכי מפחד ממנו, חלוץ קל רגליים.

לפני שמוריניו הפך אותו להיות לשחקן אגף, השערים שהבקיע כפרופר חלוץ היו לא מעט שערי רחבה מצויינים, המיקום, התזמון, הסיומת.

הוא יכול להיות קיצוני טוב ראשפורד אבל חלוץ מצטיין ויש לו את היכולת להיות גם 9 או סוג של 10, לא הייתי רוצה שנפספס את זה ולא נקדם נכון כמו במקרה וולבק למשל.

מרסיאל צריך לשחק באופן יציב בכדי לקבל ביטחון ובכדי להתקדם, העונה היה משחק כיסאות אין סופי בינו לבין ראשפורד בצד ומאז שאלכסיס הגיע הוא בכלל כמעט ולא נספר, לא ככה מקדמים שחקן.

יוסי מזרחי 19 באפריל 2018

אמיתי, ראשפורד הוא סוג של עילוי שיכול לשחק בכל ארבע העמדות בהתקפה אולי קצת פחות כקיצוני מימין. יש בו מגוון תכונות שאין למרבית הכשרונות בקבוצת הגיל שלו.
איך מוריניו משתמש בו זה ספור אחר.
גם אני חושב שכקיצוני שמאלי הוא יכול לבוא לביטוי הכי טוב בתקופת הזמן הזו בקרירה.
גם הוא וגם מרסיאל, שמאמן אחר יכול והיה מוצא דרך לשחק עם שניהם, הם פוטנציאל שלא מתממש בקצב נכון אצל מוריניו. חבל, אבל זו האמת.
אני לא פוסל מצב שלוקאקו יזוז גם הוא ימינה. עם תכונות ומוסר עבודה שהוא מראה, יכולה להיות לנו התקפה אולי הטובה בעולם יחד עם ראשפורד ומרסיאל, ועם מספר 10 מתחת למרכזי, אולי אפילו פוגבה.
לכן חלק מהויכוח כאן הוא לא לכוון הנכון, והוא צריך להתמקד באיך רואה מוריניו את הדברים. זו השאלה ובתשובה יש את הפתרון.
אחת האפשרויות היא, שמישהו אחר יקבל את ההחלטות אבל עזבו אתכם מפילוסופיה גבוהה.
חג שמח לכולם.

טל המנצ'סטרי 19 באפריל 2018

יוסי,

להזיז את לוקאקו לצד ימין זה יהיה לגמרי להוציא דג מחוץ למים, לוקאקו הוא חלוץ וזהו, לא קיצוני וחבל יהיה לעשות ניסיון שכזה גם כן.
השאלה צריכה להיות האם לוקאקו מול ראשפורד או שזה אפשרי לוקאקו ביחד עם ראשפורד, בחוד ואין לי בעיה עם 2 האפשרויות.

חג שמח.

אמיתי 19 באפריל 2018

טל
גם רונאלדו לא היה אצלנו חלוץ..וגם בריאל הוא משחק ליד בנזמה..להבדיל..
ראשפורד לא פותח כחלוץ באף קבוצה מהטופ 6 וגם לא בנבחרת אבל מעבר לזה קוראים לנו מנצסטר יונייטד. קבוצה תחרותית. לא מחלקת קידום והשבחה..ככה שגם עם מרסיאל בהרכב ולוקאקו כחלוץ הוא יצטרך להסתגל לצד ימין ולעשות הכי טוב בשביל *הקבוצה* (אני ממש לא טוען שהוא לא משקיע).
אני כן מסכים שהקבוצה לא משחקת טוב ולכן גם ראשפורד (ומרסיאל) הרבה פעמים נראים רע. אתמול, לדעתי, שניהם היו מאד בינוניים. במשחק בו שלטנו בכדור ושיחקנו "נכון".
חג עצמאות שמח- טל, יוסי וכולם. לא להגזים עם החמוצים (-:

טל המנצ'סטרי 19 באפריל 2018

אמיתי,

ראשפורד הוא אחד הכישרונות הכי גדולים שאני ראיתי מזה כמה שנים טובות, אין לי ספק שאם הוא שחקן של ליברפול הוא נמצא שם בחוד כשהם מנסים לעשות מעשה פאולר/אואן נוסף.
בסיטי שילנו הרבה מאוד כסף בכדי להביא אחד דומה. ז'סוס, אצלנו הוא גדל אבל בעונה אחת העדפנו את זלאטן ובעונה שנייה את לוקאקו.

חג שמח ולגבי החמוצים, אני מת על חמוצים, התחלתי להחמיץ בעצמי, עם המפלפפונים נחלתי הצלחה גדולה, עם הכרובית פחות אבל נעשה ניסיון נוסף ונראה מה התוצאה ביום ראשון.

אמיתי 19 באפריל 2018

הכוונה הייתה שכרגע עם הסגלים שיש בשאר הקבוצות ראשפורד לא עולה לפני זסוס קיין וכו. ליברפול לא משחקת עם חלוץ..
הטיפים שלי לכרובית- לימון,חומץ,שום,פלפל חריף ושחור ומלח.יש כאלו שמעקרים את הכלי. בהצלחה ורצוי הצלחה בשבת

טל המנצ'סטרי 19 באפריל 2018

אמיתי,

אני לא חושב שלז'סוס יש להציע יותר מאשר לראשפורד, למשל.
ראינו אתמול ניצנים של מה חוד שלו, מרסיאל ולינגארד יכול לעשות בריצה מהירה קדיצה ובכלל, חשיבה ונטייה לשחק קדימה, זה יכול להיות לא פחות קטלני מהטריו הנוכחי של ליברפול.

לגבי החמוצים, שמתי את כל המרכיבים הללו, קראתי על לעקר את הכלי בתנור, אם לא ייצא טוב גם הפעם אז פעם הבאה אעשה זאת.
שמתי 2 כפות שמן רגע לפני שסגרתי, זה אמור לאטום כניסה של כל מיני בקטריות גם כן (למרות שמדובר במכסה אטום) נקווה שיצליח.

אמיתי 18 באפריל 2018

טוב נצטרך וידאו של הראיונות של מוריניו. בכל זאת לא כולנו עוקבים אחריהם באדיקות..
כמה השגות-
זלאטן לא היה קנייה. וגם לא חלק מה"תהליך".
פוגבה איננו כישלון. בדיוק כמו שהקבוצה איננה כישלון. היא מאכזבת ולא ממצה את הפוטנציאל. זה לא בינארי.
שתי הרכישות החשובות של מוריניו הן לוקאקו ומאטיץ. חוץ מהסופר שוער הם המצטיינים העונה.
מתערב שמרסיאל לא יהיה (לדאבוני) סאלח או דה ברואיינה. הכישרון הגדול שלו הוא דריבל. זה לא מספיק.
מקום שני איננו ספין. הוא כן אומר משהו על הקבוצה שנמצאת בו. הוא איננו תוצאה של מזל או התעלות. לא צריך לחגוג אבל גם לא לזלזל..
מה שהכי מדאיג אותי לפני טוטנהאם היא ההגנה וליתר דיוק הבלמים. אם יש נסיגה משמעותית מהעונה שעברה אז היא ללא ספק בהגנה.

רונן דורפן 19 באפריל 2018

פוגבה הגיע כשחקן שנבחר ל-11 של העולם של פיפ״א. ונבחר בצדק. היום לא מוצדק לבחור אותו ל-11 של הפרמיייר ליג.

זלאטן היה החלטה – שאנחנו משלמים עליה במרשיאל וראשפורד שכבר היו לא רעים בכלל בגילאי 18-19 אצל ואן חאל.

לוקאקו שחקן מצויין. הבקיע שנה שעברה 25 שערי ליגה, השנה בינתיים 16 – בלי לשחק פחות.

מאטיץ׳ שחקן טוב. יהיה בן 30 בדצמבר.

ואכן הסופר-שוער שפרגי קנה כשהעולם המליץ נוייר הוא הסיבה היחידה שיונייטד בליגת האלופות. זה השחקן היחיד שמתקדם מטאורית תחת מוריניו. כשנדמה לך שאין לו לאן לטפס – הוא מדהים אותך בכל יום מחדש.

המקום השני לא היה ספין עד המחזורים האחרונים. להלחם עכשיו על המקום השני במקום לתת לצעירים הזדמנות זו האמא של הספין. אנחנו בצ׳מפיונס ואין שום משמעות למיקום חוץ מאשר לתירוצים המגוחכים של מוריניו. הקבוצה השניה בטיבה בליגה שלנו היא ליברפול – שפשוט עסוקה במפעלים אחרים. למרות שעשינו נגדם ניצחון ותיקו בשלוש מחציות של בונקר הירואי.

אמיתי 19 באפריל 2018

צריך לשים את הדיון הזה בקונטקסט- יונייטד היא (גם לדעתי) אנדר אציברית, בוודאי ביחס לליברפול וטוטנהאם. וכן זה בהחלט ברובו על מוריניו. אבל זה לא בהכרח אומר שהוא כישלון ויש לפטר אותו.
פוגבה מעולם לא היה באמת ב11 הטובים בעולם. גם לא הכי טוב ביובה. היה לו פוטנציאל ולכן הוא נקנה בכמה שהוא נקנה.
המספרים שלו העונה לא נופלים מאלו של יובה יחסית למספר המשחקים והפציעה.
זלטן הייתה החלטה לגיטימית שלא לגמרי הצליחה ולא בגלל העיכוב בהתפתחות של שאר השחקנים. זה מאד היפותטי. אני בטוח שהוא גם תרם לשניהם.
לוקאקו בעונה ראשונה בקבוצה עם לחץ ותחרות. רוב הזמן מספק את הסחורה.
מאטיץ העלה את הרמה אצלנו ויכול להמשיך עוד שתי עונות בקצב הזה בעמדה שהוא משחק בה. ניסיון וחוכמת משחק לקשר אחורי שווים המון.
הטענה שלי היא דיי פשוטה- יש ספקטרום רחב גם להצלחה וגם לכישלון. העונה הזאת ומוריניו כמנגר בהחלט נוטים יותר לשני אבל רחוקים מההתרסקות הקולוסלית שאתם מתארים פה. כמו שאני לא מרוצה ומאוכזב ממה שאני רואה אני גם שומר על פרופורציות- זה יכול להשתנות לטובה דיי בקלות.
החלפת מוריניו לא תקרב את הגאולה

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 19 באפריל 2018

איך אפשר לומר שפיטוריו של מוריניו מצ'לסי בשנת 2007 היו מופרכים? הוא הרי סיים בתיקו בבית מול רוזנבורג (!) ובעונה הקודמת הוא סיים במקום השני ולא זכה באליפות (!), לא שיתף צעירים (!) והוציא כמעט 80 מיליון על רכש (!). ימונה גרנט כמאמן יונייטד!

אופיר 19 באפריל 2018

אבי, אני לא אוהד יונייטד ולא אוהד מוריניו, אבל אני חייב להודות שהתגובות שלך נותנות הרבה חומר למחשבה. סתם מתוך סקרנות: מה דעתך על וונגר בארסנל?

אריק 19 באפריל 2018

אוהדי מוריניו מלמדים את אוהדי יונייטד איך לאהוד.
לפני זה הם לימדו את אוהדי ריאל.
אני מאחל לארסנל את כל החבילה הזאת שך מוריניו והמורים לאהדה.

סימנטוב 19 באפריל 2018

סיכמת את רוח הזמנים, אני אמור לבכות אבל אני מצחקק.
כשהציניות טובה היא מפרידה לרגע את השלשלאות וכבלי העבר. שחררתי פרץ צחוק בריא. תודה, היה נחמד. אבל זהו הרגע עבר… חוזר לאדישות ולנתק.

אריק 19 באפריל 2018

אתה לא אוהד אמיתי!
הקבוצה מקום שני ואתה מנותק.
אל תשכח שלפני שהגיע מוריניו היינו בשפל המדרגה, סתם מועדון כושל עם מורשת גרועה.
בכלל כשאתה קם בבוקר, דבר ראשון – תודה מוריניו!

אופיר 19 באפריל 2018

אריק, אני מבין שהבעיות שלך ושל הרבה מאוהדי יונייטד איתו קשורות בסגנון ולא בתוצאות, ובכל זאת: אני זוכר שעד לא מזמן ביקרת את קלופ ופוצט'ינו על היעדר תוצאות… מאמנים שמביאים איתם גם סגנון וגם תוצאות (לדעתי, אגב, השניים שהזכרתי הם כאלה) אין בלי סוף, ואני בסה"כ מבין את מי שחושב שאחרי שלושה מאמנים בחמש שנים, לא חייבים למהר לטלטל את הסירה.

אריק 19 באפריל 2018

הוא לא מביא תוצאות, הוא מגעיל באופן כללי והכדורגל מחורבן.
צריך שיילך וכמה שיותר מהר. נניח עכשיו.
וצריך להביא מאמן שקשור איכשהו לעניין הזה שהמועדון לא נוסד ביום שהגיע.

רונן דורפן 19 באפריל 2018

אופיר – עדיף שיעזוב משום שהוא פחדן בצורה קיצונית. לא תוצאות ואפילו לא סגנון. החשש העצום שלו מכל משחק משמעותי הוא משקולות על הרגליים של הקבוצה. מה אמורים לחשוב שחקני האכב של נבחרת צרפת, אנגליה, בלגיה, צ׳ילה כשמאמן נותן להם הוראות להשאר מאחור מול סביליה? איך זה מקרין על הבטחון שלהם?

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 19 באפריל 2018

אופיר, עד כמה שהדרישה לפטר את וונגר נראית לעתים כסוג של כפיות טובה מצד האוהדים, היא הגיונית הרבה יותר מאשר פיטורים של מוריניו בהתחשב בתוצאות של השנים האחרונות. מצד שני תורת הסוד הקבלית של מורשת יונייטד אינה ברורה לי באופן שהיא ברורה למיסטיקנים למיניהם, אז אולי עדיף להתייעץ עם קוראת בקלפים או מומחה לכירולוגיה פסיכודיאגנוסטית בטרם נגבש דעה.

אריק 19 באפריל 2018

הם כפווי טובה כמו אוהדי ריאל, נדמה להם שכשאתה קונה כל מי שבא לך המטרה היא לשחק כדורגל. אין קשר למיסטיקה. די טרוויאלי האמת.
התבוננות בטבלאות ארסך וטבלאות היא אכן לא בדי. אנ. איי של המועדונים האלו. באמת עניין מוזר.

סימנטוב 19 באפריל 2018

דברתי עם הכהן הגדול, 'אין מחילה' הוא אמר וחייב אותי לצפות בפולחן כרוע ברך.
לנוכח מבטי המשתהה הוא ענה שאין גאולה ללא סבל ועצם העובדה שאני מקדיש את זמני לתורת המשחק אינה מספקת. עקוב אחר מעופו של הכדור אם עדיין לא הבנת נסתרות הן דרכיו

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 19 באפריל 2018

מקובל, גנטיקאי והדובר הרשמי של אוהדי יונייטד עלי אדמות נכנסו לפאב. "מה בשבילכם?". "לפטר את מוריניו".

סימנטוב 19 באפריל 2018

לשבת מאחורי המקלדת קל הוא הרוויח את התואר בכבוד המחקר שלו הד.נ.א של הקבוצה.

רונן דורפן 19 באפריל 2018

אבי – אם אתה ממש צריך תשובות – אז מונה במקומו לקבוצה שהייתה אלופת אנגליה שנתיים מתוך שלוש מאמן שלא היה לו שום נסיון כשחקן, מאמן או עוזר מאמן בקבוצה אירופאית כלשהי. ואם היו בודקים בישראל היו רואים שלאיש גם לא היה שום רקע בכדורגל התקפי (שזו לכאורה הייתה הסיבה לפיטורים).

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 19 באפריל 2018

כלומר המופרכות היתה בגלל זהות המחליף ולא בגלל עצם הפיטורים. הבנתי.

רונן דורפן 19 באפריל 2018

כן. על הפיטורים ניתן לדון – במיוחד לאור ההיסטוריה שלו של עבודה לאחר העונה השלישית. אבל להחליף אותו בגרנט לא עמד בשום סטנדרט הגיוני – במיוחד שגרנט הובא לחתור תחתיו

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 19 באפריל 2018

קשה לי לראות איך אפשר לראות בפיטורים האלה מוצדקים גם בחכמה לאחר מעשה של עשור, אבל כדורגל התקפי בכל מחיר זו גם עמדה לגיטימית.

ניר 19 באפריל 2018

אני אוהד יונייטד אבל מאחל לנרסיאל לעזוב ולפרוח. מעדיף לראות שחקן כזה מרגש מצליח במקום אחר מאשר נרקב ביונייטד תחת מוריניו.

Srtest - ארטסט 19 באפריל 2018

אוהד היונייטד הישראלי הראשון שאני איכשהו יכול לקבל את אהדתו. מעניין אם היית בזמנו יחד עם חבורת הציניקנים הרקובים שכאב להם מה שברצלונה עשתה לכדורגל כי זה לא הגיע מהיונייטד או מהליגה האנגלית.

יואב 19 באפריל 2018

את אוהדי יונייטד שאני מכיר(ומדובר בעשרות רבות), ברצלונה או וואט אבר מעניינת כמו… וואט אבר. אני בטוח שניר מתרגש מהאישור שלך.

Srtest - ארטסט 19 באפריל 2018

אמפירית, טוב נו לפחות לגבי 10 השנים האחרונות באתר זה, אתה טועה. אולי פחות רלוונטי לגביך כי אישית אתה מטריל.

יואב 19 באפריל 2018

חח אני מטריל? מצחיק אתה. לחזור על השטות הזאת כל הזמן לא הופך אותך לצודק אלא לסופר נודניק מיותר שבכח מנסה… להטריל ולעצבן. השורה התחתונה, יונייטד מעניינת אותך הרבה יותר מאשר ברצלונה אותי. לא הייתי חושב על להיכנס לבלוג של ברצלונה ולהציק שם. זה שמור לסופר נודניקים כפייתים כמוך. ברכות.

יוסי מזרחי 20 באפריל 2018

ואללה יואב, לא תלמד כלום.
תגובה לדברים מנותקים לא משכילה את מי שכתב אותם אלא רק נותנת להם נפח וחשיבות וירטואלים.
זה מה שהוא חושב? לבריאות.
לנו מספיקה יונייטד עם על מה שיש בה ומסביבה. חבל להכנס לויכוחים שיורדים לשולים.
תחזיק מעמד עד מחר בערב נקוה ששם ניתן כמה תשובות. יום טוב.

Srtest - ארטסט 20 באפריל 2018

חחחח נכנסתי לקן הצרעות…

אנשים לא פלא שלא הבנתם אותי. כנראה זה ככה כשיש איזה מועדון שמתנהל בקודים מסוימים של יחסי כוח ואז מגיע מישהו שבכלל לא מהכיוון הנ״ל. התייחסתי רק למרסיאל וראשפורד והאופן שבו משתמשים בשחקנים כאלה במקום שיהיו תוספת ייחודית לכדורגל העולמי כי הם טופ לבל. הפוזיציות פחות חשובות.

ניר 20 באפריל 2018

מה לי ולברצלונה? התקופה של מוריניו היא רק פרק בחיי הקבוצה וחבל ששחקנים שאני חושב שיש להם פוטנציאל יגמרו את הקריירה בתקופה הזו. מרסיאל יכול לפרוח במקום אחר. גם פרגוסון שיחרר את סתאם שהמשיך להיות שחקן מעולה, במקום אחר.

פיש אנד צ'יפס 20 באפריל 2018

אין פוסט על לכתו של וונגר מארסנל לאחר 22 שנה?
במהלך התקופה הזאת לדעתי לצ'לסי מונו כ20 מנג'רים

אופיר 20 באפריל 2018

ברוך שפטרנו. כולה כדורגל, אבל אפשר ללמוד כל כך הרבה מהסיפור הזה: על חטא היוהרה, כמה חשוב לחתוך הפסדים בזמן, האסון שטמון בריכוזיות, כמה חשוב ללמוד ולהתעדכן כל הזמן (ובעיקר להקשיב לאחרים) וגם – אולי יותר מהכל – כמה העולם (לא רק הכדורגל) השתנה בפרק זמן קצר כל כך.

שיהיה לו בהצלחה, ובתקווה שהטעם המר בפה יעבור ונשאר עם הזכרונות היפים.

אולג נדודה 21 באפריל 2018

ארסן הינו רעל שבו ניתן להשתמש להדברת מזיקים(יונייטד באליפות הבלתי מנוצחים) וכמו כן משמש כזרז גדילה(השבחת צעירים)…עושה רושם שמס' רב של שנים התרכובת הכימית לא עובדת

אכן כן מסכים איתך אופיר ,היה צריך ללכת כבר לפני 5 שנים בצורה יפה,ולא להיאחז בקרנות במזבח,יש לו הרבה קרדיט,מה שהוא שכח אחרים עוד לא למדו.
עם ההשפעה שיש לוונגר בארסנל אסור בתכלית האיסור לאפשר לו להיות מנהל ספורטיבי…מעניין לאן יהיו מועדות פניו למרות שגם פרישה יכולה לבוא בחשבון,הבנאדם כבר בן 70.

וונגר לא השאיר בארסנל נדוניה לזה שיבוא אחריו,מלבד בלרין,לקאזט וראמזי,אין שם שחקנים שאפשר לבנות עליהם לעוד 4 שנים…אך אני מעריך שעם הקמצנות של וונגר,ומחירי הכרטיסים בין היקרים באנגליה,שיש הרבה מזומנים לבזבז,ויש לבצע חריש עמוק בסגל ,רוב ההרכב בגיל ממוצע של 28.

הרבה עסקנים מדברים על ויירה שכרגע בתפקיד ניהולי בארהב.
אני לא חושב שהוא מספיק טוב ועם נסיון כדי להיכנס לנעלים הגדולות של ארסן…אני הייתי רוצה לראות שם את אלגרי מיובה או יואכים לאב

Comments closed