2-3 יוסטון

ההילוך הנוסף תקוע

גולדן סטייט עשתה בסדרה הזו את מה שחשבה שיספיק לה. לקחה את הביתיות בקלות במשחק הראשון. הראתה ליוסטון מי הקבוצה היותר טובה במשחק מספר 3. מינימליסטים.

אבל אתם יודעים מה? זה הטוב מ-7. בכל העונה הרגילה אמרו ליוסטון שבלי הביתיות אין לה מה לחפש והיא עמלה ועמלה בעוד הווריורס מספרים לעצמם שהם יחליפו הילוך בפלייאוף. וקבוצה אחת התרגלה לנצח ואחרת חיכתה כבר לפלייאוף. כדי ״להחליף הילוך״.

ואלו ארבעת הנתונים שאומרים הכל:

16 איבודים, 4 ריבאונדים בהתקפה, 4 נקודות מהספסל בצד של גולדן סטייט. בהחלט מינימליזם – ויוסטון התגברה באופן די מדהים על יום התקפי נורא של הארדן.

אימא הבאתי גביע
עולים לרשת -סקירת הגרלת רולאן גארוס

43 Comments

ברוך 25 במאי 2018

עד משחק 6 הארדן יחליט באיזו קבוצה הוא

דניאל 25 במאי 2018

או עד הגמר

עסק שחור 25 במאי 2018

לפני הסדרה חשבתי שגולדן סטייט קבוצה הרבה יותר טובה מיוסטון. בנתיים יוסטון הקבוצה הטובה יותר. וגם יותר חזקים מנטאלית.
גולדן סטייט נחלשו בהרבה לעומת שנה שעברה. לדעתי זה בעיקר בגלל הספסל.

עסק שחור 25 במאי 2018

לא להאמין שלגודלן סטייט היו 18 איבודים ואותה כמות של אסיסטים. לאין נעלם השטף ההתקפי?

DS 25 במאי 2018

באמת לא להאמין שככה הם נראים. דוראנט קלעי היסטורי אבל נגרר לבחירת זריקות לא מוצלחת והירו בול. קרי ממשיך לאכזב במאני טיים וקליי חידה. מעל כולם דריימונד היה נעלם, פשוט הצל של עצמו (למרות 5 נקודות קריטיות בשתי דקות האחרונות). לא מצליח לשים את האצבע היכן בדיוק הבעיה שלהם (זה רק איגואדלה??), אולי משהו בהיררכיה (או בשבירת חוסר ההיררכיה למראית עין, ליתר דיוק) של הקבוצה נסדק השנה כשדוראנט החליט שהוא בשל שזאת תהיה הקבוצה "שלו". היה מדהים לראות איך פתאום כולם מחפשים אותו ומסתכלים אליו בחוסר ביטחון עצמי.
יוסטון הייתה אמורה לדרוס היום אלמלא הארדן. פול וגורדון נתנו משחק גדול עם לב, אבל אם פול לא חוזר למשחק 6 ו-7 הם יקרסו.

שמעון 25 במאי 2018

אהבתי את המילה "נגרר". ע"י מי הוא נגרר? זה אותו דוראנט כמו שאמרתי שהיה בOKC. פשוט הסגל סביבו יותר טוב. זהו. או שקרי וקליי אשמים? וראס היה אשם? והוא שומר חרפה בסידרה הזאת, יש סרטי סנאף של ההגנה שלו בסידרה.

DS 25 במאי 2018

נגרר ע"י הרצון הפנימי שלו להיות ה-כוכב של הקבוצה ובצורה שהיה רגיל אליה באוקלהומה (ושלא עבדה שם). כאמור, אני ממש לא מחזיק מכושר קבלת ההחלטות / מנהיגות / חוכמה שלו, להבדיל מיכולת הקליעה שלו שהיא בקצה השני.

שמעון 25 במאי 2018

מסכים לגבי כל מה שאמרת. עם זאת אני מוכן לקחת את הקאפקייק לפילי לפני לברון, קאווי, קליי ומי שתרצה. אצלנו הוא יוכל לשחק ISO בכיף ולהיות האלפא השליט בלי בעיה.

MOBY 25 במאי 2018

הארדן במשחק לדראון רק משחק סופר תחרותי באחד משני המשחקים (אם יהיו) הבאים יאפשר רדמשן.
הלב עם פול, שחקן שמשום מה נדבק לו טייטל לא לו.
הלוואי שיביאו לו את המשקאות של "איש הברזל" לברון, ואם נגמר מהמלאי שיתקשרו להפועל באר שבע (יש במלאי).

קלבדוס 25 במאי 2018

עם הפציעה של פול, זה נראה כמו האליפות הראשונה של גולדן סטייט הזו על בלאט.
משחק ראשון, קיירי חסם (!) את סטף בסל נצחון. מייד אחר כך פוצץ את הברך והלך מהסדרה.
הניסים של לברון ודלבדובה הביאו להם את משחקי 2,3. אבל בלי לאב, עכשיו בלי ארווינג, ועם רוטציה קצרצרה ומוזרה, זה היה יותר מדי בדרך לאליפות של גולדן סטייט. משוכנע שדיוויד פשוט החמיץ את הטבעת שלו שם. וההיסטוריה היתה שונה.
פול כנראה מחוץ לסדרה, וזה גמור. לא רק שהשחקן מס' 2 של יוסטון (או 1, לפי היכולת של הארדן), בחוץ, זו גם הרוטציה האפסית של דאנטוני שעכשיו בכלל הולכת להיגמר מעייפות.
משחקי בלואו אאוט של דוראנט וקארי, וישכחו להם היחנקויות סדרתיות גם בסדרה הזו.
אה כן, הארדן MVP בגלל העונה הרגילה, אבל זה נראה כרגע מבדח. אחרי אפס מ-11 לשלוש, וברצף עם המשחק הקודם – אפס מ-20. שיא מטורף, ועוד במאניטיים.

שמעון 25 במאי 2018

גם בפלייאוף הזה הארדן ה-אמויפי. הוא השחקן הכי טוב בפלייאוף. אל תסתנוור מההצגות של לברון מול פחי המזרח ובמיוחד מול טורנטו. אז הוא נתן מחצית רעה משחק קודם ומשחק נוראי היום, קרה לטובים מהארדן. הוא הכוכב של יוסון הקלע המוביל ומוביל 3-2 על קבוצה בלתי מנוצחת שהרבה יותר טובה מהקבוצה שלו. עכשיו אין פול יותר אז כנראה לבד הוא לא ינצח את גולדן אבל עשה את שלו. הוא שחקן טופ 5 בליגה בכל מצב ובכל מקום.

רותם 25 במאי 2018

הפציעה של כריס פול היא כרגע הנתון המשמעותי

רותם 25 במאי 2018

עדין חושב שגודלן סטייט לוקחים את השניים הבאים.

רותם 25 במאי 2018

גולדן…
לילה טוב

ה-MVP האמיתי של כל העשור האחרון 25 במאי 2018

לברון סיים את הפינאלס הקודם בממוצע טריפל דאבל, 10-12-34, עם efg ו-ts של 63 אחוז, וזה לא הספיק. הוא נותן השנה עונה סדירה מדהימה (בעונתו ה-15), ופליאוף עם מספרים מוטרפים. על הדרך מדיח (לראשונה בהיסטוריה) בסוויפ של 4 על מס' 1, ועוד שני באזר ביטרים (כמו בכל הקריירה של מייקל), ובכל זאת קליבלנד על סף הדחה מגמר המזרח. רק מלמד על הרמה הכבירה שלו, ואיזה קבוצות נפל הוא סוחב. הארדן, דוראנט, קארי בוודאי, יכולים להיחנק ערב אחרי ערב והקבוצות שלהם עדיין דוהרות קדימה. לברון לא יכול לתת משחק פחות מאדיר, אפילו לרגע אחד.

עסק שחור 25 במאי 2018

הכל נכון… רק שהוא בפיגור מול קבוצה עם הרבה פחות כשרון מהקבוצה שלו.

משה 25 במאי 2018

בדיוק, גישת הוא נפלא ואין לו עם מי לשחק.
בינתיים בצד השני סמארט ורוזייר עושים להם בית ספר. אם הם היו משחקים בקליבלנד הם היו נראים כמו שחקני יורוקאפ והיו כותבים שאין לו עם מי לשחק.

שמעון 25 במאי 2018

חח לברון בפיגור 3-2 מול רוקיז ביינס ומרקוס מוריס. במזרח החלש הוא בקושי מנצח משחקים. מול גולדן היה מקבל סוויפ מהדהד.

שלא נדבר על משחקי הפאסיב של לברון במהלך השנים. לברון הוא המלך רק במזרח והיה צריך סופרסטאר ואולסטאר לצידו בכל עת למעט 2007 או פציעות (קיירי והיוורד) לקחת רק את המזרח.

כל אלו שזילזלו ביוסטון ובהארדן תמשיכו לזלזל. עכשיו שפול גמר את הסידרה שוב גולדן יהנו כמו עם לאב וקיירי.

נכון היום הארדן ופול היו קטסטרופה ושניהם נחנקו למרות שפול שם כמה סלים חשובים מאד שהשאירו את יוסטון עם הראש מעל המים. הארדן נבגד ע"י הסטפבק שלו ב-2 המשחקים האחרונים אבל צריך להכניס 1-2 ויחזור להיות לורד אוף דה דנס.

איפה דריימונד הנגר ה"אולסטאר" חח, הארדן הפך אותו לפוסטר פרטי בסידרה.

ג'יימס הארד און בייבי

yaron 25 במאי 2018

קבוצה מושלמת, בכלל לא היו צריכים את דוראנט הלוזר. סתם הרסו את הליגה…

עסק שחור 25 במאי 2018

כמו שמיאמי הרסו את הליגה.

yaron 25 במאי 2018

נא לדייק, זה היה לברון ;-)

AdamB 25 במאי 2018

אני עדיין חושב שגולדן סטייט מנצחים. אבל עכשיו צריך סטיב קר להכנס לתמונה ולמנוע מדוראנט להביס את עצמו.

שמעון 25 במאי 2018

קר הוא הסיבה היחידה שגולדן במצב הזה בסידרה.

http://www.hoops.co.il/?p=125437

נכתב לפני המשחק היום. והיום לא הפריע לו שהארדן ופול כל המשחק על לוני ו-ווסט. זה שהם לא קלעו זריקות רגילות זה לא בגלל ההגנה.

AdamB 25 במאי 2018

כרגע לדעתי הבעיה העיקרית של גולדן סטייט נמצאת בראש של דוראנט וקר הוא בדיוק האיש שיכול
להוציא אותו מזה.

אמיתי 25 במאי 2018

יפה ומעודד לראות קבוצה שמתקיפה סטייל מוריניו מנצחת. עוד הוכחה שיונייטד רק צריכה רכש נכון.

dk 25 במאי 2018

אם יוסטון תיקח בסופו של דבר אליפות נראה את דוראנט עובר אליהם בעונה הבאה?

yaron 25 במאי 2018

דוראנט עבר לסגנית, לא לאלופה. לפניו ג"ס לקחו אליפות אחת בשיניים ואיבדו אחת לאחר יתרון 1-3.
מהלך אדיר של ג"ס וסופר לגיטימי של דוראנט.

dk 25 במאי 2018

לא דיברתי על לגיטימציה, איש איש הטוב בעיניו יעשה כל עוד הוא לא פוגע באחר.
מצד שני לחשוב על דוראנט עובר לבוסטון, זה כבר מתחיל לי פרפרים בבטן :)

shadow 25 במאי 2018

לפעמים כשמתרכזים רק בקבוצה אחת שוכחים שבצד השני יש גם קבוצה ובמקרה גם יש לה את המאזן הטוב בליגה.

shadow 25 במאי 2018

נ.ב

יום אבל לכל הבכיינים מספידי הליגה ורואי השחורות

קואלה בר 25 במאי 2018

איך דאנטוני שאחראי לאחת ההתקפות הכי מרתקות שהיו באנ בי איי עכשיו אחראי לאחת המשעממות שיש. כאילו לקח את הקונספט של 7 שניות התקפה ואמר בו נבזבז 17 שניות ואז נעשה סל ב-7

שמעון 25 במאי 2018

ראה קלטות של דיוויד בלאט. מורי כל העונה לפני תחילתה אמר שיוסטון נבנתה בשביל מאצ אפ לגולדן. טאקר אריזה גרין גורדון אלו שחקנים שיכולים לשחק את הגנת הסוויץ. אפילו הארדן מתאמץ בהגנה (ייתכן שזה משפיע לו על ההתקפה גם) כי אי אפשר להחביא אותו בהגנה מול גולדן. ההגנה של יוסטון גורמת לגולדן סטייט לשחק בידודים כי בהגנת סוויץ' התנועה של גולדן מחוסלת ונגרמים איבודי כדור גם שהם ניסו.

רוני 25 במאי 2018

משחק מזעזע לצפייה. הדבר היחיד שטוב הוא ההגנה של יוסטון. אם היו קולעים עוד כמה שלשות פנויות היו גומרים בחמש עשרה-עשרים הפרש, גולדן סטייט לא שמרו טוב. לא מבין את ההתקפה של יוסטון, הם בכוונה מחכים עשרה כדרורים לפני שזזים ומוותרים על הזדמנויות טובות. וכל זה כשהארדן ביום גרוע. וגולדן סטייט לא מינימלסטים אלא מלאים בעצמם וחושבים שינצחו בלי לעשות כלום. לא קבוצה היסטורית ולא כלום, במאני טיים הולכים לבידודים כמו כולם. קארי השחקן עם הכי הרבה הייפ בליגה, כל שתי שלשות שהוא קולע ברצף הן ״זון מטורף״ והוא רוקד בדרך לספסל בזמן שכריס פול עושה את זה בלי פוזות, היה כיף לראות אותו מלגלג עליו עם הריקוד הטפשי שלו. אם קיירי לא נפצע הם לא היו לוקחים את האליפות הראשונה, וכדי לקחת את השנייה הם היו צריכים להביא את השחקן השני הכי טוב בליגה כדי שידפוק ללברון שלשה בפרצוף.
נקווה שיוסטון ינצחו ויצא האוויר מהבלון.

אמיתי 25 במאי 2018

לגמרי.

שמעון 25 במאי 2018

זו השיטה של יוסטון, סוחטים שעון. את ה-ISO הם משחקים ככה כל העונה וסיימו מקום ראשון. זה עובד כרגע גם מול גולדן.

אלון3131 25 במאי 2018

3 ההתקפות הכי חשובות של גולדן במשחק :
שלשה(אומנם חופשית) של דווין פאקינג קוק
חדירה קשה ולא הגיונית של קרי עם המון זמן על השעון
מסירה תוך כדי ריצה לדריימונד גרין שנאבד.
2 מ3 אחרי טיים אווט. איזה החנקות ביצועית.

אני מוריד ואוכל את הכובע בפני יוסטון, לא חשבתי שיש להם את זה אבל מלבד הארדן שאני לא סבלתי אף פעם זאת קבוצה מדהימה בראשות כריס פול עם הלב הענק שלו. הם פשוט רוצים את זה יותר מגולדן סטייט וזאת תעודת עניות לסטיב קר דוראנט וקרי.

איברה 25 במאי 2018

א. סחתיין על יוסטון.
ב. איזה כיף שיש סדרות!
ג. אז היום זה התור לשחוט את ג"ס? יאללה יאללה, כמו שהם נראו זה לא הקבוצה המלהיבה, אבל אופנת ה"סיכום משחק שהופך לסיכום עונה ועל הדרך מוכיח את כל מה שאמרתי לכם קודם שנה שלמה" לא מחמיאה לאף אחד. אולי יעופו, אולי ינצחו שניים, אולי יפסידו בהירואיות. מה אנחנו יודעים. עליות וירידות יש לכולם. אפילו לאלהים.

איברה 25 במאי 2018

אגב, הסיכום של דורפן לא משתייך לאופנה הזו. ותודה על זה.
התייחסתי לדיון בתגובות.

רפי 25 במאי 2018

זה היה אחד המשחקים הגרועים ביותר שאני זוכר במעמד כזה. אלו שתי הקבוצות הטובות בליגה? אין שום שיטה, הכל הירו בול, שחקנים מכדדרים 20 שניות ואז זורקים לסל זריקות גרועות, הרבה אירבולים וקבלת החלטות מטופשת. סטיב קאר עם חיוך מטופש על הפנים. אם זה היה דאנטוני או כל מאמן אחר היו שוחטים אותו. אולי היה מותח אבל אני חיכית שהזוועה הזו תגמר כבר.

איציק 25 במאי 2018

להגיד אמרתי לכם… אז אמרתי לכם. זה לא אומר ש-GS יפסידו אך הם פחות טובים. הספסל לא מתפקד טוב, קארי עיבד חצי צעד, הוא כבר לא שובר קרסולים ולא מתפנה לזריקות כמו קודם וזה משפיע על כל המשחק שלהם. הוא לא חזר לגמרי טוב מהפציעה (ושמשחקים מעולים שלו ברמה האישית לא יטעו אותכם, זה לא התבטא באותו אופן ברמה הקבוצתית ולא היה עקבי). אמרו שהם לא צריכים את דוראנט כי הם אלופים גם ככה, אז לא, אפילו איתו קשה להם, במיוחד כשאיגי פצוע. אז אתם רוצים לומר ש-GS עם דוראנט ובלי איגי פחות טובה מאשר עם איגי ובלי דוראנט? פשוט כולם התחזקו והם ירדו כי קשה להיות כל הזמן למעלה. מצד שני יוסטון מפתיעה במיוחד בהגנה וקשיחות המנטאלית. כל הכבוד לפול שכולם סיפרו שהוא לוזר והוא ביתנים גורם לכולם לאכול ת'קובע (מקווה שהציעה לא תכריע אותו). לא יודע אם הם ינצחו את הסדרה אבל זה מאד יתכן. מקווה שבצד השני הירוקים יבעטו חזק באלו של קליבלנד ואז יהיה שמח (לפחות לי בלב).

יותם 25 במאי 2018

יוסטון ניצחה קודם כל בקרב על הסגנון – גם אם ג"ס מנצחת וקולעת, זה לרוב מגיע דרך הכדורסל שיוסטון מכתיבה ומעדיפה שהיא תשחק (הרבה בידודים, מעט מסירות, זריקות קשות).
ו… קבוצה של דאנתוני מנצחת דרך ההגנה. כבוד.

עידן. 25 במאי 2018

נראה שגולדן סטייט התרגלו שדברים באים להם בקלות. ברגע שמישהו קצת מקשה עליהם, הם לא יודעים להתמודד עם זה.

הדבר הזה נכון בעיקר לסטיב קר, שמפגין יכולת אימון איומה וקבלת החלטות מזעזעת.

7even 25 במאי 2018

הבריחה של דוראנט מאחריות זה משהו הזוי.
הבחור מתחבא.

Comments closed