אי-מסקנות

הווריורס בגמר

אני לא אוהב להיות במצב כזה כמי שמתעד אירועי ספורט. שתוצאת המשחק תכתיב לי שוב ושוב את המסקנה באופן קיצוני. ובמקרה של הווריורס בין כתב אישום של ״קבוצה שאננה ויהירה״ לבין ״קבוצה עם לב ענק״. בין ״יש שם ארבעה שחקנים״ לבין ״יש שם ארבעה שחקנים!״. אבל אם הם ימשיכו לנצח משחקים מעמדת מינוס 15 מה אפשר לעשות?

וגם לגבי ד׳אנטוני ואנשיו. עוד הפסד שאפשר יהיה לומר ״אמרנו לכם״. השלשות יבשו בשלב מסויים ואפשר היה לראות את ההבדל בין קבוצת ״השלשות כאסטרטגיה״ לבין קבוצת השלשות הטובה אי פעם. לבין קבוצה שהשמצתי אותה לא פעם כקבוצת המתמטיקה מול קבוצה שהיא יצירה ספורטיבית עם המאפיין ההיסטורי של קבוצת ענק – הגנת חנק. אבל זה לא המצב. ד׳אנטוני לקח את אחת הקבוצות האדירות אי פעם למשחק שביעי. והפסיד את משחקים 6 ו-7 בלי כריס פול. זה כל מה שקרה.

לסטפן קרי יש היסטוריה בעייתית בגמר עצמו – למרות סדרה טובה מאד בשנה שעברה. כתב ההגנה העיקרי שלו היא היסטוריה מזהירה בגמר האזורי – באזור מאד חזק. היום הוא היה ריבאונד מטריפל דאבל עם 4 חטיפות אבל בעיקר 13 נקודות רצופות באמצע הרבע השלישי שגרמו ליוסטון להאמין שאין במה להאמין.

שושלת מגרדים בציפורניים
עולים לרשת -סיכום היום השלישי ברולאן גארוס

94 Comments

אסף 29 במאי 2018

הרוקטס עם פול היא קבוצה ששוה 65 נצחונות, ותחרותית לווריורס.
הרוקטס בלי פול הם קבוצה של 50 נצחונות שלא מאיימת על הווריורס בסידרה ותלויה כמעט לחלוטין בשלשות.

הפציעה של פול היא הברייק הכי גדול שהווריורס קיבלו, יותר מקיירי+לאב לפני 3 שנים, פול+גריפין לפני שנתיים וקוואי לפני שנה.

דן דן 29 במאי 2018

גולדן סטייט ניצחו את הרוקטס עם פול ב 40 הפרש במשחק 3.., הכל תלוי בהם בסופו של דבר. שיחקו יהיר ולא חכם כל הסדרה, אבל ניצחו בסופו של דבר

קלבדוס 29 במאי 2018

מדויק. אולי הייתי שם את פציעת קיירי+לאב עוד קודם, בלאט בפירוש החמיץ שם את הטבעת שלו, כי אנחנו יודעים מה קיירי שווה בפינאלס

טרנטולה 29 במאי 2018

רק לתזכורת – איגואדלה חסר לווריורס מאז משחק 4 , כשנפגע בברך מהארדן במשחק 3 . איתו הם הובילו 2:1 . הוא חוליה מאוד חשובה אצל ג"ס.

שלי 29 במאי 2018

משחק 7 אדיר של סטף, בהגנה, במנהיגות, אסיסטים, ריבאונד, התחיל להכנס לו השלשות אחרי החדירות לסל. אני מעריך בזהירות שמישהו איים על דוראנט שירצחו את אמא שלו אם ייקח ריבאונד, אבל הופיע כקלוזר של בייסבול כדי לרשום סייב על המשחק

איציק 29 במאי 2018

כבר שמעתי שכרגיל דוראנט ניצח את המשחק היום. נכון שהיה קלע מוביל ושם כמה סלים בלתי אפשריים, אבל סטף הוא זה שניצח את המשחק, בעצם את החצי השני בהפרש עצום (בלי להשוות לחצי של משחק שש, כי זה לא הוגן).

ק. 29 במאי 2018

רב הסדרה, במיוחד החל ממשחק 3 -כשקרי מקבל ההחלטות העיקרי בהתקפה ולא דוראנט, ההתקפה מתפקדת הרבה יותר טוב ויש שטף. דוראנט שם כמה סלי קלאץ' קשים ברבע הרביעי, אבל לפני זה חירב לא מעט במשחק שכונתי, כשכל הסדרה הוא בכלל לא מסיים ליד הטבעת. גם שתיהריצות של יוסטון במשחק 4 היו שסטף היה על הספסל והייתה שכונה בהתקפה. איתו היו בפלוס מינוס חיובי גדול.
קרי, אחרי שבשני המשחקים הראשונים דובר כל הזמן שיוסטון תוקפים אותו פעם אחר פעם, נתן המשך סדרה הגנתית מופתי, יחד עם כל ההתאמה הקבוצתית של הווריורס, שלא נתנו לרוקטס לקלוע יותר מ-100 מאז משחק 2.

גונר 29 במאי 2018

לא כל כך מה שאמורים לדבר עליו עכשיו, אבל בחיים שלי לא ראיתי שחקן שמשתמש בתחת שלו ביעילות ויצירתיות מעוררת השתאות כמו פי ג׳יי טאקר

פה איתמר 29 במאי 2018

אנתוני מייסון

איציק 29 במאי 2018

אתה מדבר על כדורסל או בכלל?

מתן גילור 29 במאי 2018

בכל מה שקשור לשימוש בתחת, זה קודם כל אברם.

איציק 29 במאי 2018

לתשובה שלך יש קייס רק אחרי מענה חיובי לשאלה שלי ;) בכדורסל מרסר ידע לנצל אותו וללי ג'ונסון סתם היה אחד כזה בולט.

ברלה 29 במאי 2018

רנדי ווייט!

dk 29 במאי 2018

גם אני ישר חשבתי עליו!

רטקסס 29 במאי 2018

בכלליות יוסטון היא קבוצה של ישבנים. הארדן, פול, גורדון וכמובן טאקר. רק קאפלה ואריזה צנומים

AdamB 29 במאי 2018

חוזר על תגובה שלי אתמול. אם קליבלנד עושה טריידים טובים יותר בפברואר היא מגיעה עם סגל שיכול להפתיע את הווריירס. במיוחד שהגמר נמתח על פני כמעט 3 שבועות. חבל.

פיל ג'קסון 29 במאי 2018

איזה טריידים בדיוק יכלו לעשות? אין כמעט אף פעם טריידים טובים באמצע העונה. זה לא שאנתוני דיוויס היה פנוי.

רוני 29 במאי 2018

לא חושב שהם נתנו הגנה כזאת טובה. יוסטון החטיאו הרבה זריקות פנויות לשלוש. לדעתי בגלל שהתעייפו מלשמור על גולדן סטייט כל הזמן עם הרוטציה הקצרה שלהם וגם כנראה שבמשחק שבע קשה יותר לקלוע (כמו בוסטון אתמול). זה בולט במיוחד עם אריזה שהחטיא הרבה ורץ אחרי דוראנט לכל מקום. האם הזריקות מחצי מרחק יעשו קאמבק אחרי מופעי השלשות של היום ואתמול?
גרם לי לחשוב גם כמה פציעות משפיעות על המשחק היום. בגלל שהוא בנוי על אתלטיות ומהירות יותר מבעבר, יותר שחקנים נפצעים, ועל הדברים האלה מוכרעות אליפויות. דיי מבאס בתור אוהד, עדיף עונה של 60 משחקים כדי לראות את יוסטון עם כריס פול ואת בוסטון עם קיירי אירוינג, וגם את קארי בכושר מלא.
לברון מול כולם, לא רואה איך זה לא של גולדן סטייט.

איציק 29 במאי 2018

תגובה יפה, אכן זה היה פחות הגנה ויותר חוסר יכולת לקלוע וההתעקשות על שלשות. כשיוסטון חדרו הם שמו נקודות על הלוח. בפצועים שכחת את איגי, זה מאד השפיע על המשחק של GS.

ק. 29 במאי 2018

נכון, ג"ס התקשו עם שחקן פחות בהתקפה, כשליוינגסטון שיחק המשחק שלהם יותר שטף (ברור שלוני עדיף הגנתית)

רוני 29 במאי 2018

מבחינתי גולדן סטייט איבדו את הזכות להתלונן ברגע שגייסו את דוראנט. החסרון של איגודלה זה שטויות לעומת האחרים, מה קרה? ארבעה סופרסטארים זה כבר לא מספיק כדי לנצח? ככה זה כשמשחקים רבע אחד בכל משחק. מת שלברון ייתן להם בראש, אבל זה לא יקרה.

איציק 29 במאי 2018

חזק, רק לא קשור לכלום ושום דבר.

קלבדוס 29 במאי 2018

סטף ודוראנט הם שני הקלעים הכי טובים בתולדות המשחק (לא מזיק שיש גם קליי בתור שלישי, בקבוצה וכנראה גם בהיסטוריה). רק שהם לא יכולים לקחת קבוצה לבדם לאליפות, בטח כל עוד לברון קיים. אז הלכו ועשו דרים-טים, והדרים-טים של גולדן סטייט לא יכולה להפסיד ב-7 משחקים. זה פשוט יותר מדי. אין חדש תחת השמש, ואפילו יותר גרוע, קליבלנד של השנה היא כנראה הקבוצה הכי חלשה שמגיעה לגמר מאז לברון 2007, או ניו ג'רזי והלייקרס. באסה.

NBBlof 29 במאי 2018

גולדן סטייט לקחו אליפות בלי דוראנט ומול לברון… והיו רחוקים משחק אחד מלעשות זאת פעמיים ברצף.

שמעון 29 במאי 2018

שכחת מול לברון בלי קיירי ולאב. זה ההבדל הקטן. ושוב השנה לקחו בגלל פציעה של פול. לפעמים צריך מזל ויש להם את זה לצערי בשפע.

איציק 29 במאי 2018

שכחת שעם פול ואיגי GS אכלו את יוסטון, וכמעט ניצחו פעמים עם פול ובלי איגי, רק בגלל השטויות שלהם זה נמתח. אז אם אתה רוצה להחזיר את פול, תחזיר גם את איגי…. ד.א., האם ידוע משהו לגבי לאב בסדרת הגמר, האם יחזור?

NBBlof 29 במאי 2018

אפשר להגיד את אותו הדבר על החיסרון של דריימונד גרין בעונה שאחרי…
אי אפשר לדעת אם קליבלנד היו מנצחים עם קיירי ולאב, זה הכל ספקולציות.
בשורה התחתונה, גולדן סטייט סיימה את 14/15 עם המאזן הכי טוב ואליפות. בלי דוראנט.

שמעון 29 במאי 2018

פערי הרמות בגמר הזה יותר גדןולים מאשר לייקרס מול הנטס

אביאל 29 במאי 2018

״סטף ודוראנט הם שני הקלעים הכי טובים בתולדות המשחק״ ???????? ברצינות ?

אייב 29 במאי 2018

כשמדברים על "פול היה חסר במשחקים 6 ו-7", אז ראוי להזכיר שמשחקים 4 ו-5 היו מאוד צמודים. פול שיחק. אבל איגואדלה לא. כלומר אם איגואדלה לא נפצע, סיכוי סביר שלא מגיעים בכלל למשחק 6.

אלון3131 29 במאי 2018

לא רציני לטעון שקבוצה הפסידה בגלל שהשחקן החמישי שלה לא שיחק. אתה מדמיין מישהו טוען שיוסטון הפסידה כי טאקר חסר? או קליבלנד בלי ג'ורג' היל?

איציק 29 במאי 2018

רק שהוא לא חמישי, הוא אולי הראשון בהגנה וחשוב בהתקפה, גם אם לא קולע הרבה. תוסיף כמעט אפס תרומה של הספסל וזה הופך את העניין כמאד מכריע.

אלון3131 29 במאי 2018

ברור שאיגואדלה שחקן משמעותי לגולדן סטייט. אבל באותה מידה אני יכול להגיע על פי ג'יי טאקר שהוא השחקן ההגנתי מהחשובים של יוסטון וספק נקודות בהתקפה.
להשוות את החיסרון שלו לחיסרון של כריס פול, זה מגוחך.

איציק 29 במאי 2018

תקשיב, על איגי מדברים שהוא אחת הסיבות העיקריות להפסד הטבעת של GS כי לא היה מי שמסוגל לשמור על לברון (ראה את השמירה שלו באליפות הראשונה, וכן אני זוכר שקליבלנד היו פצועים). אז אם פציעה שלו "שקולה" לאיבוד אליפות אז איגי זה לא פי.ג'י. טאקר עם כל הכבוד לו, ויש הרבה כבוד. אז נכון, איגי זה לא סטף, אבל הוא מאד חשוב. כשפי.ג'י. טאקר או אריזה יתקרבו למה שאיגי עשה אז תוכל להשוות.

אלון3131 29 במאי 2018

איגודואלה ווינר, שחקן הגנה גדול ובכללי שחקן נפלא וחשוב לגולדן סטייט.
אבל להשתמש בהעדרות שלו כתירוץ להפסד לקבוצה שיש לה את דוראנט קרי תומפסון וגרין זה לא רציני, ולא משנה כמה הוא שומר טוב. פעם אחרונה שבדקתי דריימונד היה שחקן ההגנה של השנה לא מזמן, קלי תומפסון אחד השומרים האישיים הטובים בליגה וגם דוראנט קיבל מיליון תשבוחות על ההגנה שלו.
זה פשוט לא תירוץ מתקבל על הדעת.

איציק 29 במאי 2018

זה לא תירוץ, זו עובדה. בגלל כל מה שכתבת, אתה יכול לומר שזה נון גדול ל-GS, זה עדיין לא משנה את העובדה. וכן, בסוף הם עברו את הסדרה בלעדיו. האם היו עוברים אותה עם פול לא היה נפצע? לא יודע, יש סיכוי שהתשובה היא כן גם במקרה זה.

אלון3131 29 במאי 2018

ליוסטום לא היה את הכוכב שלהם למשחקים גדולים, לגולדן סטייט היה ושמו סטף קרי שהראה מי הבוס, משחק אדיר שלו בזמן שדוראנט למרות הנקודות היה רך בעיקר בחצי הראשון.
חוץ מזה כנראה דיימונד גרין כישף את הטבעות אחרת אין לי הסבר לאחוזים המזעזעים של יוסטון, מסכן דאנתוני. כל כך קרוב, והגיע לו.

יותם 29 במאי 2018

אין יותר מדי מה לנתח – אפשר פשוט להביא את האחוז מהשלוש (כשרובן זריקות טובות) של הרוקטס במחצית השנייה וזה כל הסיפור. חשוב להדגיש שגם במשחק הזה, עם דוראנט וזריקותיו וקרי וריקודיו, דאנתוני שמר על הסקור של ג"ס במסגרת הרצוייה.
קשה לי להאמין שעם כריס פול במשחקים 6-7 גולדן סטייט היו בגמר.

יוסי 29 במאי 2018

עם איגי זה בחיים לא מגיע למשחק 7 .

הבעיה של גולדן היא שאין לה ספסל , לא ספסל חלש אלא לא קיים לחלוטין ולכן הפציעה של איגי כל כך משמעותית .

שמעון 29 במאי 2018

היום הליגה הציגה את אחת מתצוגות השיפוט החד צדדיות והמזעזעות ביותר בהיסטוריה. השופטים עשו הכל להשאיר את גולדן במשחק ולקחו להארדן 10 נק. היו עוד המון עבירות מזעזעות של גרין שלא נשרקו וראו בהלוכים החוזרים. השופטים מכרו את יוסטון. יוסטון לא יכולה לנצח ללא פול+שופטים, היה צפוי וברור.

יוסטון קלעו 7 מ44 מחוץ לקשת!! שכל השלשות כמעט בלי שמירה וחופשיות לחלוטין. אריזה 0 מ12 מהשדה.

השאלה היחידה מי קח את ה-MVP פיינלס בסוויפ שיהיה על לברון המסכן.

אני מקווה שעונה הבאה לברון ידע לעשות את ההחלטה הנכונה ולהגיע לפילי ולסיים את שלטון הלוחמים האלו.

אייב 29 במאי 2018

גם בהחטאות המזעזעות של יוסטון השופטים אשמים? 1 מ-21 לשלוש בשני הרבעים המכריעים של העונה, כשחלקן הגדול זריקות פנויות לחלוטין? אפילו שופטים מוטים לא יכולים להשיג כזו סטטיסטיקה עלובה.

איציק 29 במאי 2018

בתוך זה להארדן היתה שלשה ועברה שדוראנט עשה, רק שרקו עבירה ללא זריקות עם כדור מהצד, הזוי. 4 נקודות אלו יכלו לשנות מומנטום של רבע שלישי. היתה גם עברה בזריקה משלוש ברבע השני שנתנו עברה רגילה עם שתי זריקות בלבד. זה על קצה המזלג שיכל לשנות את מאזן השלשות ומאזן הכוחות. כמובן שזה לא קשור לאריזה שנתן שורה סטטיסטית עקבית במיוחד.

עסק שחור 29 במאי 2018

השיפוט היה גרוע אבל דווקא עם השריקה הזאת אני מסכים. דוראנט נגע להארדן בגוף ואז הארדן התחיל את הזריקה במטרה לסחוט פאול. לא הייתה לו שום כוונה לזרוק לפני המגע ולכן לא הגיע לו סל ופאול. הוא כל כך מיומן ב״רמאות״ הזאת. הנבא חייב להיות עקבי בשריקות האלו כדי לא להפוך את זה לטרנד.
מה שכן, במחצית הראשונה עשו על הארדן שני פאולים תוך כדי זריקה לשלוש שלא נשרקו. וגם הייתה חסימה נאה ברורה של בל באחת השלשות של קרי וגם היה פאול ממש ברור על גורדון שלא נשרק.
שיפוט ביתי (לקבוצת חוץ:-)

איציק 29 במאי 2018

דווקא לגבי החסימה הנעה אני לא מסכים. כולם היו בתנועה, כולל בל, אבל חלק מהתנועה שלו היה כי הארדן (כמדומני) דחף אותו. לא ניתן לבקש מבל לעמוד יציב כשסוס כזה דוחף. תוסיף לכך את טענת העקביות שלך ותראה שחוסר השריקה במקרה זה הייתה הגיונית. בכול מקרה שנינו מסכימים ששיפוט ביתי לא היה פה.

אייב 29 במאי 2018

מסכים. הארדן פשוט ניסה לנצל את השריקה עם הזריקה הזו, וניסה טריק דומה גם כמה דקות מאוחר יותר. לא צריך לתת לו על זה פרס. העבירה הייתה לפני הזריקה ואפילו לפני שהייתה כוונה לזרוק. שום סיבה שיקבל 3 זריקות מהקו.

שמעון 29 במאי 2018

7 מ44 מה3 שרוב הזריקות יותר חופשיות ממשחק אימון זה היחנקות ברמות הגבוהות ביותר, הם נחנקו יותר ממה שבוסטון נחנקו ובוסטון זה עוד רוקיז. מסכים איתך. אריזה וטאקר היחידים שם עם טבעות אליפות ואריזה 0 מ7 מהשלוש ו0 מ12 מהשדה במשחק. חבל היה לי בוקר מתסכל.

יאללה הימורים מי MVP פיינלס? יעבדו בשביל קרי? דוראנט? או קליי "הטוסטר" תומפסון יגנוב להם מתחת לאף? או זאזא שיפציע ויפצע את לברון?

איציק 29 במאי 2018

כן, לטאקר האליפות בחולון ;)

שמעון 29 במאי 2018

אר פי ג'יי הוא לוחם ללא חת. אל תשכח שהוא לקח פה MVP ואליפות ממכבי ת"א בימים שהם היו כמו הווריירס ולא כמו היום. :)

איציק 29 במאי 2018

כמה תובנות לגבי המשחק: (1) כש-GS משחקים יפה בהתקפה הם משחקים הכי יפה שאפשר, פשוט תענוג, חצי שני בחלקים גדולים; (2) יוסטון לא יודעת לשחק יפה, ואפילו לא חכם (בטח בלי פול); (3) כש-GS לא משחקת יפה זה הכי מכוער שיש, הרבה יותר מכוער מיוסטון, חלקים גדולים בחצי הראשון; (4) אין לי מושג למה הביאו שופטים למשחק, בלעדיהם זה היה יותר הוגן. למרות שרצית ש-GS ינצחו, ההגינות מחייבת לומר שיוסטון קופחו בגדול יותר מידי פעמים; (5) הטיפשות של יוסטון גובלת בפשע, מהשלוש לא פגעו ובחדירות רובן הסתיימו בסל או עברה, למה לא להמשיך… (6) הספסלים בשתי הקבוצות מיותרים, מי שיושב שם לא תורם כמעט כלום. יכלו לשים כיסא למאמן ובזה לסיים; (7) בכושר הנוכחי ואופן המשחק של GS לא הייתי קובר את סדרת הגמר, זה יכול להתפתח לסדרה עם סוף לא צפוי, כלומר קליבלנד או GS בשישה ומעלה; (8) אם איגי לא חוזר, ל-GS אין מי ישמור על לברון (וגם לאיגי בגילו הרבה יותר קשה מבעבר פלוס הכושר הנוכחי של לברון). אולי מישהו יסביר לדוראנט שצריך להתעורר בהגנה. אחרי הפאול בחסימה של לברון על רוזייר שלא נשרק, אפשר לקבל גם פאול בחסימה של דוראנט על לברון שלא יישרק, זה בסדר, רק נרגיש קצת דאזה וו.

פצפוץ חמוץ 29 במאי 2018

יאללה לגמר. השחקן הטוב בהיסטוריה נגד הקבוצה הטובה בהיסטוריה.

matipool 29 במאי 2018

כן, כשמתחילים לספור את ההיסטוריה לפני 15 שנים.

7even 29 במאי 2018

27 החטאות ברצף מהשלוש, כל כניסה לסל במהלך הרצף הזה מייצרת משהו טוב.
על מה דאנתוני מקבל כסף בדיוק?

יוסטון עוד תצטער שלא עלתה לגמר, כי לא תהיה לה עוד אפשרות כזו להיות סופר פייבוריטית.

פרקש 29 במאי 2018

לא מבין מה הקטע עם הבכיינות פה. בהתחלה כולם בכו שזהו הליגה נהרסה ואין תחרותיות כי ג"ס הרסו את הליגה. עכשיו כולם בוכים שיוסטון היו צריכים לנצח וג"ס עלו רק במזל כי cp3 נפצע וכי השופטים עזרו להם. אז יאללה חלאס תהנו מהכדורסל מצוין שיש בפלייאוף השנה. נכון יש פציעות ומי יודע מה היה קורה אם קיירי היה משחק או אם פול לא היה נפצע אבל שני גמרים אזוריים הגיעו למשחק 7!!! אי אפשר לבקש יותר מזה.
אגב לכל הבכיינים על השיפוט אני לא יכול שלא להסכים אבל זה פשוט קארמה. בשלב מסוים כעסתי על השופטים ואז אמרתי לעצמי בעצם, פשוט מגיע להם, סליחה לו, מגיע להארדן שברגע האמת שלא רק שהוא מחרבן במכנסיים ולא פוגע גם לא שורקים לו על העבירות האלה. חלאס עם זה כבר זה מכוער זה לא ספורטיבי וזה גורם למשחק להיות מעצבן. ולגבי פול משחק או לא משחק לדעתי זה לא היה משנה את התוצאה כשג"ס נכנסים לזה אף כריס פול בצד השני לא עוזר והשני המשחקים האחרונים הם נכנסו לזה(אומנם למחצית אחת אבל זה בהחלט מספיק)

שמעון 29 במאי 2018

לא בכיינות. מבכים את מותה בטרם עת של יוסטון.

שחר 29 במאי 2018

היום היה משחק האליפות, אבל התחושה היא שאתמול ראינו את המשחק ההיסטורי עם לברון שהביא לקליבלנד את האליפות (הרלוונטית) הרביעית רצוף שלהם במזרח. בדרך היתה להם גם אליפות הליגה, אבל זה היה סוג של בונוס שהיה חריגה סטטיסטית. ברור שגולדן לא בפוקוס של השלוש שנים הקודמות, כנראה שאננות, קשה להשאר רעבים כל שנה. את שני המשחקים הצמודים בסדרה הם פשוט שמטו בשלומיאליות, שהזכירה את ההשמטות של פילי (שאצלם זה לגיטימי, קבוצה של רוקיז ללא נסיון).

במזרח יש עתיד, אנדיאנה ומילווקי היו לא פחות טובות מבוסטון, פילי תהיה טובה, וקבוצת לברון בשנה הבאה תהיה חזקה על חזקה מאד. לא ילך על משהו פחות ממה שהיה לו בשנים האחרונות, והפעם גם בלי לסחוט את עצמו 100 משחקים בעונה בלי לנוח

בגמר לא יהי סוויפ כי לגולדן יהיה איזה משחק נפל ולברון יקח אותו, אז 4-1 (ולאופטימיים 4-2)

פיל ג'קסון 29 במאי 2018

שוב משחק גרוע שמתבסס על הברקות של יחידים. דוראנט שמר אותם במשחק בחצי הראשון וקארי קטל אותם ברבע השלישי. בכל מקרה, קבוצה שזורקת 44 לשלוש לא ראויה לגמר. זה לא כדורסל.

איציק 29 במאי 2018

אם היא לא קולעת. אם היא קולעת היא ראויה. ככה זה.

ניינר / ווריור 29 במאי 2018

השינוי המנטלי בהגנה של גולדן ברבע השלישי הביא את הניצחון.

funfun 29 במאי 2018

חחח
זוכר איך אחרי משחק אחד כולם קברו את הסדרה הזו והליגה והפלייאף ואת עולם הכדורסל לשנים הבאות :-)

בתור אחד שמעדיף את הלוחמים בסדרות האחרונות חיי בלומר שהם נהנו משיפוט חוץ אוהד ביותר, במיוחד בחצי הראשון אבל קבוצה שנחנקת כמו מה שקרה בחצי השני עם הזריקות של יוסטון – לא מדיע לה להיות בגמר!
ואיפה המאמן הגדול שלא מכריח אותם להכנס לטבעת? לא מבין את זה? קאפלה היה במשחק על – כולם זורקים אבטיחים כבר שעה לא תשנה תכנית משחק? לא תתלוש לו את הזקן עד שיבין שהוא נכנס ולוקח פאולים?
כדורסל ממש טיפש לרוקטס בחצי השני (מי אמר כריס פול חסר) והתשלום במזומן בשטרות של 3
קליבלנד זה כבר סיפור הרבה יותר קל :)

איציק 29 במאי 2018

אני כותב מהזיכרון, אבל נדמה לי שהוא שינה. בהתחלת החצי השני נדמה לי שהם זרקו והחטיאו מהמרכז, ואחר כך הם החטיאו סביב כל הקשת. באמת גישה מטומטמת כאשר כל כמעט כניסה הביאה נקודות.

שלי 29 במאי 2018

הוא היה עסוק מדי בדיונים שוטפים עם השופטים, לא היה לו זמן לחשוב על שינויי טקטיקה

funfun 29 במאי 2018

השופטים עשקו אותם במחצית הראשונה. אז הצדקתי אותו לחלוטין אבל בשניה הוא היה חייב להכריח את השחקנים שלו לשחק ולא לזרוק לפח את המשחק

ק. 29 במאי 2018

היו כמה החלטות שיפוט בעייתיות לרעת יוסטון, אבל הם נהנו גם מחוסר עקביות של השיפוט במשחקים 4 ו-5 שעל הרבה פחות מהפיצוצים שלהם שלא נשרקו ליד הסל, הארדן קיבל מנוי חופשי לקו העונשין.
בסוף אחרי כל ההתאמות בהגנה, זה הוכרע על אחוזי קליעה (גם בהפסדים של ג"ס ובמחציות שהיו בפיגור)

דוד 29 במאי 2018

אני מת שקליבלנד תנצח בגמר. רק בשביל לראות מה זו יצירתיות אמתית (של שונאי לברון). לא יכול לחכות!

היסטוריון של ספורט 29 במאי 2018

יכול להיות שהיא תנצח בגמר .
אבל ….משחק בודד לא את כל הסדרה.
ככה שאתה חולם חלומות באספמיה .

דוד 29 במאי 2018

אני בהחלט חולם, לא מהמר! אבל היפותטית, בתרחיש דמיוני ביותר, אני מת לשמוע את שונאי לברון אחרי ניצחון של קליבלנד בגמר.

איציק 29 במאי 2018

אם קליבלנד לוקחת, אין ספק שלברון עובר את איזייה תומאס.

היסטוריון של ספורט 29 במאי 2018

מה שקרה שבשנת 2010 היה איזה פחדן אחד (שיש מחשיבים אותו בטעות לשחקן הטוב בכל הזמנים ).
לא האמין ביכולתו לקחת אליפות בקבוצתו אך הוא היה עסקן מוכשר מאד אולי הגדול בכל הזמנים בקרב הכדורסלנים.
אז הוא ארגן לעצמו ארוחת אליפויות קלה במיאמי (שהלכה קשה מהצפוי שכן בא לבן גרמני אחד וקרע לו את הצורה בגמר 2011 ).
לאחר מכן הוא חש כנראה בעצמו באליפויות הכוכבית שהוא השיג ו"חזר בתשובה" הביתה לקאבס.
עכשיו כש "פתו בסלו " הוא הרגיש בנח להשיג כזו גם בקאבס.
אבל זה היה מאוחר מדי את המהלך הציני שהוא עשה בשנת 2010 שחזר עוד פחדן גדול ב 2016 כשהצטרף לקבוצה עם המאזן הטוב בכל הזמנים.
ומה קרה ?
חזון אחרית הימים .
בזמן שבליגה הישראלית זו שפעם לא היה טעם לפתוח אותה אלופת הליגה הסדירה עם פחות מ 70 אחוזי הצלחה (והאחרונה בדירוג עם 33 אחוז)
הרי שבליגה הטובה בעולם הגמר הוא אותו גמר והתוצאה תהיה מן הסתם אותה תוצאה.
השאלה המסקרנת לגבי הגמר האם לברון מסוגל לגרור את הסידרה למשחק 6 במקרה הכי טוב ומאידך האם ג.ס תשלים סוויפ ראשון בגמר .
עצוב (מזל שיש גביע עולמי )

שחר 29 במאי 2018

לא בתגובה למישהו, כמה נתונים על לברון בפלייאוף שאני מלקט בדקות של מנוחה פה –
משחקים ששוחקו – עובר בעוד שבוע את קארים למקום רביעי בכל הזמנים, בעוד שנה/שנתיים ראשון בהסטוריה (אם הכל בסדר ותחרותי)
נקודות בפלייאוף – ראשון בהפרש לפני ג'ורדן
אסיסטים – שלישי בהסטוריה, יעבור את סטוקטון לשני תוך שנתיים שלוש
חטיפות – ראשון בכל הזמנים
ריבאונד הגנה – שני בהסטוריה לדנקן ולפני שאקיל, יעבור אותו עוד 4 שנים אולי למקום ראשון
ריבאונד – שישי, התקרה שלו נראית מקום רביעי, אם יעבור את קארים ושאקיל בשנים הקרובות
סלים בפלייאוף – ראשון
שלשות – שני בהסטוריה לריי אלן, יעבור אותו גג שנה הבאה, וקרי יעבור את שניהם
נקודות מהעונשין – ראשון (בנסיונות זריקה עונשין, שני לשאקיל, יעבור אותו תוך שנתיים)
איבודים – ראשון בהפרש
טריפל דאבלים, שני למג'יק, יתכן שיעבור אותו תוך מספר שנים

צפוי לסיים קריירה ראשון בפלייאוף בכל הזמנים במשחקים, נקודות, חטיפות, סלים, רבאונד הגנה, איבודים, נקודות עונשין וטריפל דאבלים
שני – שלשות, אסיסטים

אף אחד אחר לא בסביבה

שחר 29 במאי 2018

מסדר את התגובה – – – –
לא בתגובה למישהו, כמה נתונים על לברון בפלייאוף שאני מלקט בדקות של מנוחה פה -־־־ משחקים ששוחקו – עובר בעוד שבוע את קארים למקום רביעי בכל הזמנים, בעוד שנה/שנתיים ראשון בהסטוריה (אם הכל בסדר ותחרותי).** נקודות בפלייאוף – ראשון בהפרש לפני ג'ורדן** אסיסטים – שלישי בהסטוריה, יעבור את סטוקטון לשני תוך שנתיים שלוש **חטיפות – ראשון בכל הזמנים** ריבאונד הגנה – שני בהסטוריה לדנקן ולפני שאקיל, יעבור אותו עוד 4 שנים אולי למקום ראשון** ריבאונד – שישי, התקרה שלו נראית מקום רביעי, אם יעבור את קארים ושאקיל בשנים הקרובות** סלים בפלייאוף – ראשון **שלשות – שני בהסטוריה לריי אלן, יעבור אותו גג שנה הבאה, וקרי יעבור את שניהם** נקודות מהעונשין – ראשון (בנסיונות זריקה עונשין, שני לשאקיל, יעבור אותו תוך שנתיים) **איבודים – ראשון בהפרש** טריפל דאבלים, שני למג'יק, יתכן שיעבור אותו תוך מספר שנים *********************צפוי לסיים קריירה ראשון בפלייאוף בכל הזמנים ב: משחקים, נקודות, חטיפות, סלים, רבאונד הגנה, איבודים, נקודות עונשין וטריפל דאבלים *****שני בהסטוריה- שלשות, אסיסטים***** אף אחד אחר לא בסביבה

איציק 29 במאי 2018

תראה איך סטטיסטיקה מעוותת מציאות, ממש השקר הגדול ביותר.

דורפן 29 במאי 2018

שחר – כל שיאי ״אריכות הימים״ נשברים בימינו ללא הכר. רונאלדו, מסי, פדרר, נדאל, פרום ועוד ועוד. ספורטאים היום נמצאים בשיאם בגיל 34 – גיל שפעם היה נחשב דמדומי הקריירה ופרישה בגיל 30-32 לא נחשבה מוקדמת. בנוסף הפלייאוף קצת הוארך.

קצת קשה להאמין – הקריירה המשמעותית של לארי בירד, עד הפציעה שהאטה אותו מאד, הייתה שבע שנים.

אז יש לי כבוד לשיאים הללו – אבל הם בהחלט תוצר של תקופתנו. הסיבה להם היא רפואית (לא סמים – טיפולים משופרים בסדרי גודל). אבל הם לא משמשים שובר שוויון כשמשווים שחקנים מתקופות שונות. כל הענקים שמניתי למעלה כבר עברו בקריירה פציעות שבעידן אחר היו אולי מסיימות את הקריירה שלהם (אולי מלבד פרום – לא יודע על משהו כזה).

7even 29 במאי 2018

רונן – סורי על האוף טופיק,
יש תכנון בקרוב לשנות את עיצוב למשהו קריא יותר?
חוויית השיטוט באתר נפגמה קשות. מאד מאד לא נוח לדעתי.

דנידין 29 במאי 2018

העיצוב החדש הוא דוגמה קלאסית לבמה שעובד לא נוגעים.

funfun 29 במאי 2018

אפשר והיה צריך לגעת אבל למה ככה???
ומערכת התגובות היא בערך הכי נוראית שיש…

שחר 29 במאי 2018

מסכים,
ועדיין להוביל או להיות טופ 5 בכמעט כל קטגוריה כולל על בני התקופה, וכשיש עוד כמה עונות בקנה, זה משהו מיוחד, כמו לסיים סדרת גמר (בלי לזכות בה) ראשון משתי הקבוצות ב 5 הקטגוריות החשובות.
לא בקטע של שובר שוויון, אבל תופעה

זינק 29 במאי 2018

אני כנראה לא מחדש כלום, אבל לא ניתן להגיב.
בכל פעם אני נזרק חזרה לראש העמוד.

כמה נקודות שעלו לי :
כל התלונות על מפגן השלשות של יוסטון מתעלמות מדבר אחד ברור – זה הדנא שלהם. זה מה שהביא אותם עד לכאן. כשהלחץ מדבר אתה הולך לדברים הטבעיים שלך וביוסטון זה השלשות. מה גם שלא מעט זריקות לשלוש הגיעו אחרי חדירות והוצאה החוצה לשלשות חופשיות… רק שהחברה איבדו קשר עם הטבעת. אסור להתעלם מכך שבפנים די פוצצו את הידיים ועם השיפוט שהיה לא בטוח שזה היה נכון להורות ללכת פנימה (עם פאקינג טאקר בתור סנטר).
ג״ס הופכת להיות אחת הקבוצות הכי מעצבנות שיש. כל מה שהם צריכים זה 5 דקות להרוג משחק והכי מעצבן שהם יודעים את זה.
הדיון על גדולתו של לברון יישאר פתוח, אלא אם הוא יחולל נס וייקח את הגמר הזה. נראה לי שזה יסיים את הדיון.

7even 29 במאי 2018

זינק – ניתן להגיב.
אתה נזרק חזרה למעלה אבל אם תרד למטה תראה שזה רושם לך(לי במקרה הזה):
"להגיב על זינק"

כן זה מפגר רצח אבל זה הפיתרון כרגע.

Jhkj 29 במאי 2018

לא תמיד נכון, ג'רי רייס הרסיבר הגדול בכל הזמנים בגלל אריכות ימים. אם מגהטרון היה מאריך כמוהו ימים הוא היה מנפץ את כל השיאים שלו. מאנינג על אף שעשה קריירה ארוכה סבל מפציעות לא מעט ועדיין מחזיק בשיאי אריכות ימים שלקח מפארב, איש שהשיא היחיד שנותר לו הוא אריכות ימים. בסופו של דבר חשוב לך כמו ג'רי רייס ששחקן יהיה עמיד לאורך זמן, בו ג'קסון לא מהגדולים בכל הזמנים כי הוא היה טוב מאוד רק לזמן קצר, ולא רק שלברון השיג קריירה ארוכה הוא גם שמר על רמה גבוהה לכל אורכה וכמו ג'רי רייס זה צריך להיזקף לזכותו

אביאל 29 במאי 2018

שחר – עזוב עזוב, סטף קארי גדול ממנו, בעצם כולם שם בגולדן סטייט גדולים ממנו, בעצם כולם כולם טובים ממנו, הוא רמאי וגונב דעת אחד גדול.

בקשר לטענה של דורפן, היא נופלת, בגלל אחד, כרים עבדול-ג'באר.

איציק 29 במאי 2018

אביאל, למה ככה, למה לקחת ללב? אז נכון, לברון לא הכי טוב, לא צריך לשבור בגללו את הכלים. (רציתי לפתוח פסקה חדשה אך זה בעייתי, תדמיינו שזו פסקה חדשה) לגבי קארים, או יותר נכון לו אלסינדור בתקופה עליה אני מדבר עכשיו יש דבר מדהים. הוא מחזיק בשיא נקודות פלאי אוף לרוקי. כידוע לי ניתן לנסות זאת רק פעם אחת. טייטום היה רחוק נקודה מהשיא של לו אלסינדור, רק מה, כשרואים שהוא מחזיק בשיא עם עשרה משחקים בלבד עם ממוצע של מעל 35 נקודות למשחק כמדומני. פשוט דימיוני. לא קשור לאורך קריירה, לא קשור להמון דברים, פשוט שיא לא יאמן. זה לא מציב אותו כגדול בכול הזמנים או הרוקי הטוב בכול הזמנים (ואולי כן), אבל הנתון לכשעצמו בלתי נתפס.

אביאל 29 במאי 2018

איציק – לקחת ללב ? ללב אני לוקח רק שחקני צ׳לסי :)

פסקה חדשה: הנקודה אחרת, שזה מגיע ללברון מגמדים סטטיסטקות, שזה ג׳ורדן זה אלוהים, שמראים את הסטטיסטיקות החלשות של ג׳ורדן או את העובדה שלקח לו חצי קריירה, שחקן היסטורי ואת המאמן של כל הזמנים כדי לקחת אליפות זה סבבה. פה יש לי בעיה, עם זה שאנשים מרביצים פה עובדות לא מבוססות על כלום, כמו זה שבגלל שאתמול קארי ודוראנט צלפו אתמול הם שים לב, צמד הקלעים הכי גדולים אי פעם שאחזו בכדור סל בידיהם, מגוחך ביותר.

פסקה חדשה: כמו שמישהו כתב כאן ואני מצטרף (לא שזה יקרה) הלוואי שלברון יקח אליפות רק כדי לראות את ההתפתלויות של רבים כאן, אגב זה היה נפוץ גם לגבי רונאלדו, רק שבשלוש השנים האחרונות הוא לקח שלוש פעמים את ליגת האלופות והוביל את פורטוגל לזכייה ביורו ורבים רבים שתקו כאן.

איציק 29 במאי 2018

(פסקה חדשה) לגבי סטף ודוראנט הם באמת מהקלעים הגדולים בכול הזמנים, ולא בגלל המשחק הלילה. היו להם לילות טובים יותר. האם הקלעים הגדולים בכול הזמנים, לא בטוח, ויותר מזה לא בטוח איך מגדירים את הקריטריון הזה. קלעי זה לא אחד שקולע הכי הרבה (זה סקורר), ולא בטוח שבאחוזים הכי גבוהים (סנטרים קולעים באחוזים גבוהים יותר). אז בו נגדיר קריטריון לאיכות קלע, נסכים עליו ואז נדון בנידון. (פסקה חדשה) לדעתי ג'ורדן הרבה יותר טוב מלברון כשחקן כדורסל. זו דעה סובייקטיבית שנכונה גם אובייקטיבית. גם לזה תשאל מהו הקריטריון. לא זוכר מתי בדיוק זה היה אבל היה פוסט שבו הצעתי קריטריון ראוי לבחירת השחקן הכי טוב בכול הזמנים. תנאי הכרחי לקריטריון כזה הוא שמיקל יצא ראשון ללא כל צל של ספק. אני עדיין עומד מאחורי תנאי זה. (פסקה חדשה) המשחק של קליבלנד במידה רבה הוא אנטי כדורסל שבתוכו מתמרן עילוי (גם אם לא הכי טוב בכול הזמנים ועל זה כבר סיכמנו). אני לא רוצה שקבוצה כזו תזכה באליפות. לא היה כל-כך אכפאת לי אם בוסטון היו לוקחים, קליבלנד לא מתאים. זה כמו לרצות שיהוד תזכה באליפות בשנות ה-80.

יואב 29 במאי 2018

אביאל,
אני לא חושב שלמישהו יש ספק בקשר לגדולתו, כשרונו ואיכותו של לברון. הוא פנומן אמיתי. ובתוך הקונטקסט הזה, מותר(ואף רצוי בעיני) לחשוב שמייקל ג'ורדן היה החיזיון הכי יפה שספורט יכול לספק. שירה. למה זה מפריע לך? למה צריכה להיות לעומתיות בכל דיון? איש איש ודעתו.

יוני 29 במאי 2018

מעבר למה שכתבו, לא ברור בכלל מה הפוסטים האחרים באתר. בעמוד הראשי יש 4 פוסטים עם תמונות ותאריכים אבל אחרי זה שתי סדרות של 5 פוסטים בלי תאריכים שאין בהם שום הגיון. אני חושב שהרבה אנשים לא מגיעים לפוטסים חדשים באתר.

סמיר 29 במאי 2018

דיבורים על שופטים, היסטוריה וטופ. הסדרות גמר היו מהגרועות והמביכות שראיתי. האחוזים משלוש אתמול ושלשום מראה שלליגה יש אתלטיות, קלעים וספצמנטים אבל כשפוש קאמז טו שוב והמשחק צמוד בפלייאוף, פתאום הכל יורד באסלה. גם השיטה וגם הכוכב.

זורקים באוטומט, ואיבדו את הקלאץ׳. מופעי החטאות עלובים, שחקנים זרקו את ספרי ההיסטוריה לסל וקלעו את הקריירות שלהן לפח.

בעולם של עיוורים בראש, חד עין כמו לברון נראה חזק מנטלית. לרג׳י מילר היו איזה שלוש טבעות היום. וג׳ורדן היה יכול לעשן סיגר עד הרבע הרביעי. או החל מהרבע הרביעי. שום קשר בינו ובין דורו לבין מופעי הבזיון של ילדי הטוויטר. סטף קרי עם 9 ריבאונדים מזריקות שעפו כל כך רחוק שאפילו לקפוץ לא היה צריך.

כשלקחו את הפיזיות מהמשחק כנראה לקחו גם את האזור מתחת לחגורה. דוראנט צריך לשחק עם האולסטאר המערבי כדי לקחת טבעת אחת, ואיכשהו שנה אחרי, מדברים על שובע. לברון מתקשה מול קליבלנד בלי מארק פרייס ובראד דוהארטי. חלש.

יואב 29 במאי 2018

סמיר,
ממש מסכים.

אשר 29 במאי 2018

ענק!

Dr. van nostrand 30 במאי 2018

הצצתי היום בוויכוח בין תומך הכדורסל של היום לעומת זה של שנות התשעים.
הטיעונים של אוהב הכדורסל בימים של ג'ורדן לקחו בלי מלח.
סמיר נגע יפה בחלק מהם.
ואשריך שאמרת את האמת שכ"כ הרבה מאיתנו לא מסוגלים להפנים.
דור האינטרנט והסיפוקים המידיים שינה את הספורט המקצועני והיום הכל זה שואו/סטטיסטיקה ובאז על עורבא ופרח.
השחקנים אומנם נהדרים ביכולת, אך הליגה לא מאפשרת בחוקיה החדשים לשמור.
אם פעם היינו מצפים לבושידו בסגנון חופשי בפלייאוף, היום זה תחרות שלשות בסגנון חופשי.
לעבור את החצי, אם מרגישים טוב אז אפילו לפרגן במסירה אחת ולשלוף את הגאן.
נכנס, מנצחים. לא הולך, מפסידים.
אתה קם ברבע הרביעי ל5 דקות האחרונות ומריץ פסקי זמן ועדיין מרגיש שבזבזו לך את הזמן.

וכן, הסידור החדש של האתר הוא כאילו סוג של בדיחה שעוד לא הצלחתי להבין.
אולי אין לנו את הסופיסטיקציה הנדרשת.

NBBlof 30 במאי 2018

גולדן סטייט הנוכחית – "הקבוצה הגדולה בהיסטוריה" הייתה מנצחת אולי 42 משחקים בעונה בשנות ה 90.
כל מי שחושב אחרת, ממליץ לו לראות את סדרות הפליאוף בין הניקס להיט בסוף שנות ה- 90. באינטנסיביות כזאת, אף קבוצה מודרנית לא נתקלה.
No layups, no letups
וזה פשוט כי היום – אסור לשמור.
כדורסל תאגידי.
N.b.blof

יואב 29 במאי 2018

לכל מי שמתקשה להגיב, לאחר לחיצה על הגב, צריך לגלול למטה שם ניתן להגיב.

שחר 29 במאי 2018

מישהו יודע מה ההבדל בין הקאפ ספייס שהוא 99 מליון לעונה, לבין הרף של מס המותרות שמתחיל ב 119 מליון לעונה, וכמה מס מותרות משלמים, והאם אפשר לחרוג מזה בלי הגבלה?

NoOne 30 במאי 2018

בראיין קולנג'לו יודע ויש לו חמישה טוויטר אקאונטס מזויפים לענות לך

פצפוץ חמוץ 30 במאי 2018

גולדן סטייט ניצחו בגלל שלסטיב קר סוף סוף נפל האסימון והוא עבר לשחק יותר התקפי. הוא בחר לעלות עם לוני שייתן לו חמישיה יותר הגנתית. רק שזה לא כל כך עבד. יוסטון ,גם במשחק השישי, טחנו את הווריורס מעל 50 נקודות במחצית.
ברבע השלישי במשחק השביעי, קר עבר לשחק יותר התקפי והעלה, מוקדם יחסית, את בל וסווגי פי. המצחיק הוא שהחמישיה שאמורה להיות יותר התקפית, הצליחה , משום מה, לערער את התתקפה המשומנת של יוסטון והם התחילו להחטיא.
דורנט וקרי התחילו לתפוס ביטחון. קרי נתן ליוסטון לטעום מהתרופה שלהם, ועשה סוויץ בהתקפה שאנדרסון יישמור עליו ואז תפר עליו איזה 10 נקודות בשלוש דקות. גיים אובר.
אם גולדן סטייט הייתה מפסידה את הסדרה הזאת, זה היה על ראש של סטיב קר.

Game Over

Comments closed