מוריד הגשם

0-2 ווריורס

דבר אחד הרשים אותי בלברון בהופעה אנושית יותר. הוא החליט שהוא לא בא לסדרה הזו כדי להיות מפסיד הירואי. הוא עושה מאמץ ישר וחכם לארגן את השורות לקרב ראוי ואולי נראה את התוצאות במשחקים בקליבלנד. שאיש לא יגיד שהוא בא רק בכדי להאדיר את שמו הגדול. הוא הכניס הרבה מחבריו למשחק ככל יכולתו. ג׳ורג׳ היל שם את החטאת העונשין מאחריו למרות שג׳יי אר סמית׳ נדמה ששם את העונה מאחריו. בעיקר הרשים קווין לאב בכל אספקט – כולל בשמירה על קארי.

״כולל בשמירה על קארי״ נשמע אבסורדי לאור דף הסטטיסטיקה. אבל קארי לא הצליח לבסס את משחק החדירות שלו איבד קצת יותר מדי והסתבך בכניסות לצבע. לכאורה בחירת הזריקות המצויינת והיעילה של דוראנט הייתה עיקר ההתקפה. אבל נדמה שכל אחת מתשע השלשות, במשחק בו שבר קארי את שיא השלשות למשחק ולקריירה בסדרת הגמר, הייתה חץ בלב הקליבלנדי. בתזמון שהן באו. ברמת הקושי שלהן. זה היה מרהיב. זה היה מוריד הגשם.

מאחרי התקפת הדאבל אם-וי-פי הם מקבלים 8 מ-13 של תומפסון. ומאחרי זה 14 מ-15 מצטבר ממגי, ליווינגסטון, ווסט וג׳ורדן בל. השופטים נתנו משהו ולקראת המסע בקליבלנד איגודאלה יחזור.

יוסטון גולדן סטייט. אפס-אחת
דור המעבר

תגובות

 • איציק

  אני שמעתי את קאר טוען שבמשחק זה עשו התאמות כדי להקשות על לברון. לי זה יותר נראה שלברון היה יותר אנמי, כנראה שהמשחק הקודם הוציא ממנו המון נפשית ופיזית כאחד. ההבדל הגדול בין שני המשחקים היה דוראנט. הפעם הוא היה חלק מהזרימה, לא עסוק בעצמו, הייתי אומר שלו. הוא היה חלק מההתקפה, מסר, הניע כדור וכמובן קלע. אם היה מתנהג ככה במשחק הראשון, גם 60 נקודות של לברון לא היו עוזרות. מעניין לציין, ווריירס הפסידו רבע שלישי, מחזה נדיר, אולי משהו לקליבלנד לבנות עליו. לאב היה טוב, ומי שחושב שבלעדיו קליבלנד משחקת טוב יותר כי הוא בור בהגנה אז אני לא מסכים. אין מי שיכול לתת את התפוקה שלו בהתקפה בנוסף ללברון. בהגנה הוא עשה את הכי טוב שהוא יכול, צריך לנסות להחביא אותו כמו שעשו לשארס וויצ'יץ'. המפתח למשחק 3 מבחינת קליבלנד זה האק דה לוני.

  הגב
  • שמעון

   הוא הבין מקר אמא של דריימונד שחקני הקבוצה והקהל שצעק אמויפי היום לאן הרוח נושבת והחליט לזרום עם זה. משחקים בשביל קרי לתת לו את האמויפי פיינלס וזה הדבר המסקרן היחיד בסידרה הזאת מי יקח הוא או דוראנט. עונה הבאה יזרמו יותר קרי יהיה רגוע שיש לו את התואר.

   הגב
  • א.ב

   אנמי? ראינו אותו משחק?

   הגב
   • איציק

    אני כן, ואתה?

    הגב
 • שמעון

  הכותרת הכי מדוייקת דורפן. כמו ספארטקוס. היה צפוי. הבטיח פיינלס אמויפי לעצמו. מגיע לו.

  הגב
 • דובינסקי

  שיחקו בהילוך שלישי וניצחו ב20 הפרש. משחק הגיוני יותר מהראשון.

  הגב
 • רותם

  פשוט מבאס לראות את דוראנט הטרמפיסט לידו.
  הקבוצה הזאת היתה בונבוניירה לפני דוראנט והיום היא הדבר הכי קרוב לקבוצה המאוסה בליגה.
  הבייבי של סילבר והשופטים עם הפרצופים והלשון בחוץ. שחצנות מוקצנת.
  אפילו את כריס פול זה כבר הגעיל..

  קרי ותומפסון הם רוצחים. אסטטיקה מושלמת.
  רק חבל שהטרמפיסט שם הורס לליגה את הצורה

  הגב
  • שמעון

   לטרמפיסט יש שם עסקים והשקעות ואחד הסיבות שהוא עבר זה להכיר טייקונים. הוא לא יעזוב שם אם אתה בונה על זה. עונה הבאה זה אמור להיגמר אם לברון יגיע לפילי. גם בוסטון בריאה תרשה עליהם מאד.

   הגב
   • רותם

    אני ממש לא מצפה שהוא יעזוב..
    בסדרה הזאת אפשר לראות שהוא מגיע ללברון ג’יימס לקרסוליים.
    לא יודע מה יסגר עם ארווינג אבל בוסטון עם הייווד בריא עושה רושם כקבוצה הכי חזקה במזרח.
    על פי השמועות לברון ילך לתפוס שמש דרומית מאוקלנד.

    הגב
    • שמעון

     זה לא נכון שהוא מגיע לקרסוליים. הוא פשוט בקבוצת כוכבים אז פחות צריך את ה35 נק שלו למשחק ועובדים על אמויפי פיינלס לקרי אז הוא לא מפריע. גם לברון במיאמי היה כמו דוראנט בווריירס. שיש כוכבים מן הסתם אתה עושה פחות, נח יותר ופחות צריך אותך. גם היום שזה הכי לא פופולרי אני אגיד שדוראנט שחקן טוב מלברון, מנהל משחק פחות טוב בהרבה אבל סקורר לא נורמלי. בכדורסל בסוף צריך לשים את הכדור בסל. הוא גם שומר טוב מלברון. גם קרי בריא טוב מלברון.

     הגב
     • אביאל

      שמעון - אני לא מבין על מה אתה נסמך בדיוק בטיעונים שלך, פשוט מאוד, שים את לברון בגולדן סטייט ותחליף אותו בדוראנט או קארי, הם בכלל עוברים את בוסטון ? אני בספק.

      הגב
      • איציק

       אני מאמין שגם עם לברון במקום דוראנט או קרי לווריירס היה סיכוי לעבור את בוסטון (למרות שיש בכך ספק), אבל תחילה היה על בוסטון לעבור את קליבלנד כדי להגיע להתמודדות מולם.

 • איציק

  עוד דבר. זה נכון היום אבל לא רק. לא מדברים על שון ליוינגסטון. אני עוד לא החלטתי אם הוא יותר גבוה או יותר ארוך. הוא לא נוצץ, לא בולט, אך הוא יודע להגיע בדיוק לאזורי הנוחות שלו, ומישם הוא פשוט רוצח שקט. יש לו יעילות יוצאת מין הכלל. הוא לא יעשה מה שהוא לא יודע, אך מה שהוא יודע הוא עושה כמעט מושלם (היום בלי הכמעט). נכס לקבוצה שיודעת לנצל אותו.

  הגב
  • עסק שחור

   נתן משחק מצויין אבל באופן כללי הוא ממש מאכזב השנה.

   הגב
  • צור שפי

   אני מכיר את הבדיחות על התנין (יותר ארוך או יותר ירוק, יותר ירוק או יותר גומר) אבל מה ההבדל בין גבוה לארוך?

   הגב
   • איציק

    נחש ארוך אך לא גבוה. לא תגיד גבוה כמו שרוך... שאקיל היה גבוה, אך הוא לא היה ארוך להבנתי... בכול אופן אם היה ברור שיש הבדל או ברור שאין הבדל, לא הייתי מתלבט.

    הגב
 • קלבדוס

  כמה מופרך לראות את לברון בירוק בעונה/ עונות הבאות? הדבר האחרון שאפשר להגיד על דני איינג' זה שהוא לא יודע להעריך מה יש על המדף. סנטימנטים והיסטוריה, לא אצלו. לברון בבוסטון (בוא קיירי, תעשו שולם), לבוסטון מה להציע בתמורה בקלות, לברון הופך את הסלטיקס קונטנדרית מס' 1 באותו הרגע, ומעביר את המושכות בנחת לטייטום קיירי בראון. אם לשפוט מהבלוג של אוהדי הסלטיקס, זה לגמרי לא מופרך. דווקא בארץ אומרים "הוא יהרוס שם את הכימיה", בבוסטון רואים דברים אחרת. יש לך את השחקן הכי טוב בעולם (בהפרש) פנוי - למה לא לנסות להביא אותו. םשוט.

  הגב
  • איציק

   יש פה אף אחד יודע כל שכבר הודיע שלברון בפילי, אז איך בוסטון?

   הגב
   • קלבדוס

    אם לברון רוצה סיכוי לעוד טבעות אז זה גולדן סטייט, לא יקרה. יוסטון, בפועל כמעט בלתי אפשרית כספית. פילדלפיה, יותר מדי ריסקי, הכל על הברכיים של אמביד. או בוסטון, להיות האבא או הסבא של שושלת לעתיד, עם העברה חלקה של השרביט. הכי טוב מבחינתו, ואם סטיבנס ואיינג' מבינים כדורסל, נדמה לי שכן, אפשרות שהם לא עיוורים כלפיה. זה לא WIN NOW, אלא - WIN FROM NOW.

    הגב
    • אביאל

     רק לא לבוסטון, זה יגרום לי לאהוד את גולדן סטייט.

     הגב
   • MOBY

    עם הרכבת

    הגב
    • איציק

     לא הגיוני... לברון, רכבת. מה הוא עומר אדם?

     הגב
 • יהודה ב״ד

  11 מ 26; יחס איבודים-אסיסטים: 9:5

  הגב
  • עסק שחור

   60% אפקטיביים. מבחינת אחוזי קליעה זה מצויין. גם השלשות רובן באו בתזמון מצויין. הוא כן היה קצת מפוזר היום והתקשה לסיים מתחת לסל. סה״כ משחק טוב אבל לא מדהים.

   הגב
  • דורפן

   זה מה שכתבתי . משחק כללי לא מדהים. אבל כל שלשה הייתה סכין בלב

   הגב
 • ק

  קרי הוא שירה בתנועה. יש לו קריאת של מצה משחק בכל מיקרושנייה נתונה.
  היום דוראנט, מלבד קבלת ההחלטות ושחרור הכדור כל פעם שבאה אליו עזרה, גם בא להגנה ולריבאונד ושמר יותר על לברון (גם משחק שעבר הוא היחידי שהקשה עליו) - מוטת הידיים מאפשרת לו להגביל את לברון מבחוץ (זרק מעט מאד יחסית מחצי מרחק ומעלה) וגם להספיק להגביל צעד ראשון.
  רשמתי גם משחק שעבר, איזון מצב ריבאונד ההתקפה יעשה חיים קלים לגולדן סטייט, מה שקרה הלילה.
  יפה ומדויק כתבת על לברון

  הגב
 • אלון3131

  מי שהיה מדהים בנוסף להצגה התקפית מושלמת זה דריימונד שפשוט היה בכל מקום בהגנה.
  שגולדן סטייט משחקת בהתקפה ככה באמת של קליבלנד אין סיכוי. מרשים מאוד שהם הצליחו להשאר במשחק 3 וחצי רבעים

  הגב
 • שלי

  כולם מדברים על כך שסטף לא היה עצמו בסדרות הגמר הקודמות, אבל הוא נתן סדרה מצוינת שנה שעברה. מי שהיה ממש חלש בסדרות הגמר הקודמות הוא קליי, אבל הוא נותן השנה סדרה לפנתיאון, כל כך מגיע לו

  הגב
 • עידן.

  רונן נתן לפני שבוע ללברון ולו שבחים על כך שהם הצליחו "לבנות קבוצה" במהלך הסדרה עם הסלטיקס. אבל האמת היא שהקבוצה שהם הרכיבו הייתה אותה קבוצה שהתחילה את העונה + אולי ג'ורג היל (ואז צריך לשאול למה זה לקח כל כך הרבה זמן).

  רודני הוד שקיבל במשחק הזה 4 דקות (2 נק') היה שחקן של 17 נק' למשחק בקבוצת פלייאוף כמו יוטה; גורדן קלרקסון שקיבל 8 דקות (2 נק') קלע 14.5 העונה בליקרס. מדובר בשני השחקנים הבחירים שקליבלנד קיבלה בטרייד שהיה באמצע העונה וגם אם הם לא טובים כמו המספרים שהיו להם, הם בטח יותר מוכשרים ממה שיש לקאבס להציע בעמדות האלה (היל, סמית, גרין, קורבר). הכישלון של לו (ושל לברון) לשלב אותם ולהוציא מהם משהו הוא בדיוק מה שחסר להם כדי שיהיה להם סיכוי ממשי בסדרה.

  הגב
  • אלון3131

   מסכים לגבי הוד. שחקן מוכשר שהיה יכול וצריך לתרום הרבה יותר התקפית והגנתית, כישלון בשילוב.
   לגבי קלארקסון, הוא מקבל הרבה הזדמנויות והרבה דקות. הוא פשוט לא שחקן טוב.

   הגב
 • אלי-לא אוהד כ"ס

  נדמה לי אצל שלי מישהו כתב שלברון חכם היה מכריח את הנהלת קליבלנד להביא מאמן על, כי זה מה שחסר באמת. אולי לברון אנושי יותר יעשה את זה.

  הגב
 • רומן

  לא ראיתי שחקן מדהים כמו קארי מאז שראס.
  לברון? לא מומחה בכלל, אבל דווקא בתור מישהו שמסתכל מהצד ולא עוקב אחרי הדיבורים, ורואה רק את הגמרים, אני ממש לא מבין מה ההמולה סביבו, כאילו קארי בפלנטה אחרת ממנו שחקן שאלהים נגע בו.
  לברון? לוקח את הכדור והולך לבד לכישלון ידוע מראש

  הגב
  • רותם

   לפחות אתה יודע שאתה לא מומחה :)

   הגב
   • רומן

    שמע בתור נער, צפיתי בדי הרבה כדורסל, ככה שאני מבין את המשחק לא רע, פשוט כבר שנים שהתנתקתי לגמרי, מאז סטף קארי אני צופה בסדרות הגמר, ודווקא אני חושב שבתורה צופה מהצד שמבין כדורסל טיפה, שלא חי את זה יום יום וממש לא מושפע משום פרשנות כי אני לא מתעניין, אני ממש לא מצליח להבין את ההתלהבות מלברון, כאילו יש 4 חבר'ה שעומדים ומסתכלים מה הוא יעשה, וברור שהוא יקלע 700 נקודות והכל, אבל גם ברור שהוא יפסיד, אז למה בכלל אומרים שהוא שחקן טוב?
    תסביר לי, בלי טיפה של ציניות, מה ככ טוב בו?

    הגב
    • אלון

     שהוא כמעט לא מפסיד, שהוא לבד יכול לקחת קבוצה לגמר.
     אסטתית הוא לא תמיד עושה את זה הכי יפה, אבל הכוח שלו והחוכמת משחק שלו מטורפים.

     הגב
     • רומן ואן גוך

      אבל קרי הוא פשוט מושלם, אפשר בכלל להשוות ביניהם?

      הגב
      • איציק

       כן

    • רותם

     כאילו שאני מומחה גדול :)

     ככה אני פחות או יותר רואה את הדברים

     דוראנט הוא הסקורר המושלם, אבל רחוק מלהיות רוצח כמו קרי. במשחק מושלם שלו אין אף אחד שמסוגל לחסום אותו.
     סטף קרי הקלעי הכי רצחני שיש היום על כדור הארץ. כשהוא בזון, המרחק מהסל הוא לא פקטור בשבילו.
     לברון גיימס הוא שחקן הכדורסל הכי טוב שיש על כדור הארץ. כשהוא בזון אתה צריך 2 אנשים תלויים לו על הכתף ו-4 ידיים מול הפנים ועדיין הוא יניח את כולם בתוך הסל עם הכדור.

     ולמרות התכונות האישיות של כל אחד מהם, הם צריכים גם קבוצת כדורסל טובה לידם.
     בגלל זה כנראה לקרי יהיו יותר טבעות מלברון, בגלל אותו לברוניזם בו הוא חולה.

     הגב
     • funfun

      דיי מדויק רותם. אהבתי

      הגב
 • פיפו

  כל השלשות של קארי על גבוהים שלא יודעים איך לשמור.

  ההישג של לברון הוא עצום להגיע עם קבוצה כזאת חלשה לגמר

  הגב
 • דיזידין

  ראיתם שסטיב קר ציטט אותי?
  עם הקליעה מרחוק שלברון פיתח, הוא עקף את אלוהים.
  ג׳ורדן אומנם הגיע לקליעה אבסולוטית בגיל 28, ולברון הגיע בגיל 32, ועדיין - יש לנו מנצח (שיפסיד בגמר).

  הגב
  • איציק

   נראה לי שלא הבנת את מה שקר אמר, אבל זה לא נורא.

   הגב
   • דיזידין

    אבל הייתי קרוב.

    They’re the two greatest that I’ve ever seen... what LeBron is doing right now, nobody’s ever done. That doesn’t mean he’s better than Michael, you can have that debate all day long. But sometime in the last four years or so, LeBron learned how to shoot, and that changed everything

    הגב
    • איציק

     עכשיו הבנת בדיוק :-)

     הגב
 • Amir A

  דורפן, קצת קיעבצריות מצידי, אבל יש סיכוי שתעדכנו אותנו מה קורה עם האתר? לאן זה הולך או מנסה ללכת?

  הגב
  • 7even

   האתר כרגע מייאש ברמות היסטוריות.
   אני כמעט לא טורח להגיב כי אני יודע שזה פשוט ייעלם איפשהו.

   הגב
   • אדם

    וגם אם במקרה מישהו יראה את התגובה היא תהיה בלתי קריאה.

    הגב
  • דורפן

   הכל יהיה מושלם ממש בקרוב

   הגב
   • Sp

    טוב לשמוע!

    הגב
   • Sp

    טוב לשמוע! תודה!

    הגב
   • איציק

    ההרגשה שלי שפשוט הכנסתם עז לבית. אחר-כך תוציאו וכולם יהיו מבסוטים. עושים סיבוב עלינו.

    הגב
    • Amir A

     הא! כתבתי בעבר שזה מזכיר לי את הבדיחה על העז

     הגב
     • 7even

      מאז עשרת המאמנים האחרונים של הג'טס לא הייתה פארסה כזו

      הגב
      • איציק

       תמתין עד שבת לצילומים עם מסי.

 • Mr. Kite

  מדהים כמה התפיסה הציבורית ביחס לשתי הקבוצות האלו השתנתה מאז הגמר הראשון ששיחקו ביניהן

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *