בלגיה-אנגליה. תוצא הפרפר

אנגליה או קולומביה או שוויץ או שבדיה בחצי גמר

כשראיתי את ההגרלה חשכו עיני: מי יעצור את גרמניה בדרכה הבטוחה לחצי הגמר. אבל זה מונדיאל: חלוץ מקסיקני, לוזאנו, מכניס גול והתוצאה היא שאנגליה או קולומביה או שוויץ או שבדיה בחצי הגמר. שתיים מהן לא היו שם מעולם. שתי האחרות דור. תוצא הפרפר.

אני חושב שמה שעשו סאות׳גייט ומרטינז זה בעצם להכריז מה יהיו ההרכבים שלהם למשחקי ההכרעה. בין האופציה של מה שנראה משחק קל (יפן) ואחריו סבירות גבוהה לפגוש את ברזיל, למה מה שנראה כברקט נוח יחסית עד חצי הגמר (קולומביה-שוויץ-שוודיה) הם אמרו ״מנוחה לשחקנים הבכירים חשובה יותר״. התותחים הכבדים הושבתו. איש לא שידר שהוא מפחד מברזיל. איש לא חישב חישובי הגרלה. במיוחד זה בולט לגבי בלגיה. הם באמת היו פייבוריטים חד צדדיים להגיע לחצי הגמר מהמקום השני. אבל אני מבין אותם. החישובים הללו לעתים נדירות עולים יפה.

מהמשחק ההתרשמות העיקרית שלי – וזו לשון המעטה – ששני המנג׳רים בחרו מאד במדוייק את ההרכב הראשון שלהם. איש לא נתן למנג׳ר שלו סיבה לגעת בהרכב. ואם בבלגיה זה היה ברור מראש באנגליה אולי לראשפורד היה סיכוי לאיים על מקום. הוא החמיץ שער שוויון ופגע בסיכוייו לדחוף למקומם של סטרלינג או לינגארד. אבל ייתכן מאד שהרים קרן לעמו בהחטאה הזו.

סנגל-יפן (לא, לא טעות). הפייר פליי
מדד עוצמה - סיום שלב הבתים

68 Comments

אלון3131 28 ביוני 2018

בלגיה וברזיל לדעתי 2 הנבחרות הכי טובות כרגע. פוטנציאל לרבע גמר אדיר.
הפיינליסטית השנייה תגיע מהקרב בין ספרד לקרואטיה כנראה.

אדם 29 ביוני 2018

קודם שהספרדים יעברו את הרוסים

ניר 29 ביוני 2018

לא מסכים, קרואטיה. שוב, מהמר שהיא לוקחת את המונדיאל.

גילעד 28 ביוני 2018

אני חושב שהמונדיאל הזה עושה שירות מצוין לכדורגל הנבחרות, וזה קשור קצת לטסט הקודם שלך. הרבה נבחרות שלא היה להן על מה לשחק נתנו הופעה משכנעת, לעתים אמיצה, וגם היום, כשכולם ציפו בעיקר לקרב בושידו, עלו הרכבים משניים אומנם, אבל פרץ משחק כדורגל אמיתי, פתוח ושני הצדדים חיפשו את הניצחון. היו שחקנים טובים יותר ופחות היום, אבל הרצון לנצח, בלי חישובים בהמשך, התקיים. יכול להיות שזה בגלל שמדובר בשתי נבחרות בלי יותר מדי מסורת של הצלחות, שלא יכולות לעסוק בחישובים כאלו אלא בעיקר בכאן ועכשיו.

דורפן 28 ביוני 2018

בפנמה-תוניסיה הייתה קטטה קטנה בזמן פציעות. נהדר

אסף the kop 29 ביוני 2018

העליבו את אל-אקצא ?

ערן (המקורי) 29 ביוני 2018

בטח, רק על ירושלים פנמה רבה איתם. הטוניסאים מוסלמים, אז יאללה בוא נדחוף קצת פוליטיקה פרובינציאלית, שדף המסרים של ביבי לא יתייבש חלילה בתקופת המונדיאל

Srtest - ארטסט 29 ביוני 2018

עזוב איש כמה אפשר לסגוד לבעל והאשרה ולזבוח בגרסה המודרנית שהיא י-ם? האיש משתעמם וכמו אלמר פאד מחפש שמאלנים. תעשה כמו באגס ובאני ושים לו אצבע אתה יודע איפה. יהדות הטרולים לא יכולה לתפקד בלי הכלי שלהם.

יואב 28 ביוני 2018

אני חושב שרק הארוע הכי גלובלי ומתוקשר(וזה רק מתעצם מטורניר לטורניר) הזה, יכול להוציא מכולן לחימה עד הסוף. פולין כובשת ומנצחת ומאושרת. כי הכובש פתאום שייך לאיזהשהוא נצח. בוודאי קוריאה. ינוזאי היום וראשפורד שבטוח מאוכזב עד עמקי נשמתו מההחמצה. זה הכח של הטורניר הזה- כל פעולה טובה ולא טובה- נחרטת עמוק בעור.

אורן השני 28 ביוני 2018

זו בדיוק הסיבה לחגיגות הגדולות של פנמה במשחק שהפסידו 6-1.

Srtest - ארטסט 29 ביוני 2018

פנמה היא לא דוגמה טובה (אולי מאתמול קצת כן). הדוגמה הטובה היא תוניסיה. שחקה כדורגל וקבלה חמישייה מנבחרת שעולה עליה בהרבה בכל פרמטר וגם נתנה שתיים. ככה מתקדמים לא באמצעות בונקרים אטומיים סטייל המזרח התיכון הקרוב והקונפליקטואלי. לפני המונדיאל הימרתי עליה שתעשה את הקפיצה וכנראה שהיא עדיין שבשלב הדילוגים הקלים. עדיף בהרבה על שלב הפחדנות והפוקסים.

yaron 29 ביוני 2018

לגמרי. לחזור הביתה בידיעה שכבשת במונדיאל זה אדיר.
בנוסף, הופעה טובה יכולה להפוך לחטזה טוב וזה סופר משמעותי בייחוד בנבחרות הקטנות.

ממן 28 ביוני 2018

שבדיה עלו בלי זלאטן, גרמניה עפה וגם ארגנטינה הצליחה לבסוף להידחק פנימה. לפני כמה ימים השתעשענו פה באחד הפוסטים שלך על התסריט המופרך הזה.. איזה מונדיאל מרהיב.

אולי נאיבי מצידי, אולי ברצלונה 2011 מידי מצידי אבל אני ממש מאוכזב מראשפורד שלא העביר רוחב לגול. אם זה היה משחק מכריע הוא היה נקטל, ואתה לא מעביר כדור כזה במשחק מכריע אם אתה לא מאמן את האינסטינקטים שלך לשם.

קירקגור 28 ביוני 2018

הייתי מקדים ואומר (כאוהד יונייטד קודם כל) שהאכזבה הגדולה היא שהוא לא שם את זה ברשת ותקע לעצמו יתד כווין רוני/מייקל אוון בשעתם במונדיאל הראשון שלהם.

ממן 29 ביוני 2018

ברור שההחטאה מאכזבת, אבל לדעתי שחקן שיודע לשים בכל בצד ולראות את המטרה הסופית (ניצחון, לא?) בבהירות כזו שהוא מסוגל להעריך נכון בשבריר שניה סיכוי גבוה יותר לגול ולהשאיר לחבר לגלגל לרשת חשופה גם קונה הרכב.

טל המנצ'סטרי 29 ביוני 2018

יותר מההפסד כאב ועצבן אותי ההחטאה שלו, כמה רציתי שיכבוש.
הוא היה חייב לכבוש, חייב, אבל אין מה לעשות, ברגע שהוא לא משחק באופן קבוע כחלוץ אז הסיומת מול השער הופכת להיות חלודה.
אין עוררין על היכולות שלו וגם אתמול הוא הראה כדרור טוב, יוזמה, תנועה טובה ללא כדור (סבל כמו גם וארדי מקישור אנמי שלא סיפק להם שום דבר) אבל ההזדמנות שלו מול השוער זה נטו ביטחון.
ראשפורד עם ביטחון חותך שמאלה כמו גדול כשהשוער כבר היה על הדשא ופתח לו את כל הצד.
ההחטאה הזו לא רק שתשאיר אותו על הספסל בשמינית הגמר, אני לא אתפלא אם וארדי יהיה אופציה ראשונה לפניו שם במקרה הצורך.

ממן 29 ביוני 2018

הוא לא חייב לכבוש, הוא חייב להעביר רוחב לשחקן שבא איתו ועומד מול רשת חשופה.

קירקגור 29 ביוני 2018

זה לא שאני לא מבין אותך, אבל לצורך האינטרס הפרטני של או די יונייטד הוא צריך קודם כל לשים גול מכזה מצב, אחר כך שילמד לפרגן מכל הלב.

רומן 29 ביוני 2018

בחיים לא רוחב שם.
חייב לתת גול משם.
אני הייתי מנסה להשחיל לקורטואה.

Matipool 29 ביוני 2018

לגמרי להשחיל. קורטואה פתח רגליים בגודל שער קטרגל.

ממן 29 ביוני 2018

אם מסי עשה את זה פעמיים במשחק מה זה בשביל ראשפורד ;)

רומן 29 ביוני 2018

אופיר, את מסי אנחנו נראה מחר מול הטריקולור.

רומן 29 ביוני 2018

באופן כללי באחד על אחד השחלה היא אופציה נהדרת, כי אם לא הצלחת יש לך סיכוי טוב מאוד לעוד נסיון. במקרה של אתמול זה היה ממש מתבקש.

משה 28 ביוני 2018

המשחק היה שווה בשביל ה״חגיגה״ של בטשואיי. איזה כוכב.

Matipool 29 ביוני 2018

לגמרי. זה היה אדיר.

טירזיאס 29 ביוני 2018

שבדיה לא הרשימו אותי בכלל מול דרום קוריאה וגרמניה. מצד שני למקסיקו הם השחילו 3 (לא ראיתי) אז לך תדע. בשוויץ קל לזלזל אבל זו נבחרת מאוזנת וצינית במידה שרצה ביחד כבר די הרבה זמן.
בכל מקרה אחת משתיהן תהיה בחצי, לא כי הן טובות במיוחד, פשוט האלטרנטיבה היא או אנגליה או קבוצה של פקרמן שעוברת את רבע הגמר… מוזר מכדי לקרות.

אחד העם 29 ביוני 2018

פקרמן זכה באליפות העולם לנוער עם ארגנטינה הצעירה שלוש פעמים (1995, 1997, 2001). פעמיים באליפות דרום אמריקה לנבחרות עד גיל 20 (1997, 1999).
לא שכחתי את המשחק מול גרמניה ב 2006. קורה שתופסים יום חלש.

שחר 29 ביוני 2018

גרמניה והולנד עשו את המונדיאל הקודם עם שורה של משחקים נהדרים (לא רק הן כמובן, אבל הרבה הן) והנה, יש שמינית בלי שתיהן, ולבטח יהיה טוב. חסרה לי קצת אפריקה, שהפעם פספסה בשל שלל נסיבות את השמינית. בקטאר יצליחו יותר, וכמובן גם אסיה יצליחו שם יפה.
פה יש לנו 10 אירופאיות במונדיאל ביתי ברוסיה (לעומת 9 אמריקאיות בברזיל 2014), אבל על פניו הגמר הכי "הגיוני" (אחרי הדחת גרמניה) הוא ברזיל-ספרד, שהן קבוצות שלא נמצאות בבית כשהן ברוסיה.
וכמובן להגרלה כמו שראינו יש צד ממש קל, שבו ספרד יכולה להתכונן למשחק המכריע שלה מול קרואטיה או לזה מול נניח אנגליה (אם תעבור את קולומביה)
ובשלב הזה אפשר עוד לפנטז על גמר בהשתתפות בלגיה/קרואטיה/קולומביה או אפילו אנגליה והשלימו את החסר

Jhkj 29 ביוני 2018

תמיד מעניין מדוע נוצר קשר כזה בין המדינה המערכת והמדינות שמצליחות, בעיקר כאשר רוב השחקנים הפותחים של הנבחרות מאמריקה משחקים גם הם באירופה.

לא בטוח איזה משחקים נהדרים שיחקה הולנד, או למה אתה חושב שאנגליה תחלוף בקלילות או אפילו פייבוריטית מול שוויץ

טירזיאס 29 ביוני 2018

דרסה את ספרד במשחק שלא נופל מה7-1 הידוע אבל איכשהו זוכה להרבה פחות תשומת לב. ניצחה את צ'ילה החזקה באופן משכנע. המשחקים מול מקסיקו וקוסטה ריקה לא היו ברמה גבוהה אבל היה להם ערך בידורי לא מבוטל.
סה"כ טורניר מוצלח להולנד.

שחר 29 ביוני 2018

הולנד עשתה 5-1 על ספרד, 3-2 יפה על אוסטרליה והיה גם את המשחק עם מקסיקו הדרמטי 2-1
אנגליה לא יותר מפייבוריטית קלה מול שוייץ הנמרצת

yaron 29 ביוני 2018

לא מצליח להבין למה כ"כ הרבה אנשים חושבים שרוסיה המארחת זאת הגרלה קלה.

no propaganda 29 ביוני 2018

כי הם חלשים מאוד

yaron 29 ביוני 2018

יכול להיות, אבל הם המארחים.
שלא יובן לא נכון, אני מסכים שספרד פייבוריטית אבל לדעתי זה מוקש.

תבורי 29 ביוני 2018

אתה קצת מפרגן לאנגליה, אולי בגלל ראשפורד שלדעתי צריך לפתוח במקום סטרלינג באופן קבוע, אבל ראינו נבחרת אחת שלא רצתה, וכשכן זה הצליח לה, ואחת שלא מסוגלת ברמות האלה. לבלגיה אין כל סיבה לחשוש מברזיל, לאנגליה אין עם מי לצאת למלחמה גם נגד שוויץ. ההגנה שלה, בכל הרכב, נגד כל יריב מאתמול ואילך, בדיחה.

טל המנצ'סטרי 29 ביוני 2018

אנגליה רצתה ודחפה יותר מהבלגים במחצית הראשונה, ברגע שבלגיה כבשה היה ברור שאנגליה לא תחזור.

אמיתי 29 ביוני 2018

?
טל. ראשפורד היה צריך להשוות

טל המנצ'סטרי 29 ביוני 2018

אמיתי,

זה לא קרה, זה אף פעם לא קורה…

אמיתי 29 ביוני 2018

קצת אמונה. לפעמים יותר חשוב מיכולת. אני דווקא הייתי מבסוט על המשחק אתמול. גישה חיובית

טל המנצ'סטרי 29 ביוני 2018

היתה גישה בריאה בעיקר במחצית הראשונה, אבל עם זה לבד קשה ללכת למכולת.
יש כל-כך הרבה דברים עמוקים, בסיסים, מוטבעים באינסטינקט של השחקנים באנגליה, להיפרד מהכדור מהר מדי, לא לדעת/לנסות להוציא התקפה מסודרת מדי וזה לאו דווקא החזקת כדור לשם החזקת הכדור אלא יציאה חכמה קדימה עם תנועה, כדרור ותעוזה.
יותר מדי העפות כדורים מהגנה קדימה, גם מצד השוער וזה הרבה מאוד כדורים אבודים או שהלכו לבלגיה בקלות ומשם קשה לייצר מומנטום, קשה לייצר מצבים (ת'כלס, להוציא את ההחטאה של ראשפורד, לאיזו עוד הזמנות אנגליה הגיעה ממשחק פתוח?) ומשם אפשר היה להרגיש שזה שוב פעם את ההרגשה הכמעט קבועה, הולכים עם הראש בקיר ולא ייצא מזה דבר.

מה יהיה נגד קולומביה? נקווה לטוב.

אמיתי 29 ביוני 2018

גישה זה הרבה. גם מהרכב משני. אני לא שותף להתלהבות מקולומביה שמפוזרת פה בדה באזר. עם כל הבעיות- אנגליה קבוצה דיי מאוזנת. לא נוטפת כישרון בשום עמדה כמעט אבל גם ללא חולשות גדולות. משחקי נוקאאוט זה לא ליגה. צריך רק שער אחד יותר מהיריבה

ק. 30 ביוני 2018

במשחק היחיד שחאמס פתח ושיחק יותר מרבע שעה, וב-11 שחקנים, קולומביה נראתה מעולה.
כנראה שלא ישחק אז גם על הנייר זה שקול.
אם הוא כשיר אני מוכן להעיר את ההתערבות. גם על פורטוגל אורוגוואי

Matipool 29 ביוני 2018

מסכים עם בני שההגנה זה החלק הבעייתי באנגליה אבל זה פתיר, לפחות חלקית.
תחליף את ווקר בג׳ונס / קייהיל או שתעבור לשחק עם רביעייה מאחור ותבחר בין טיפייר לווקר את המגן שלך.

yaron 29 ביוני 2018

לא מצליח להבין למה כ"כ הרבה אנשים חושבים שרוסיה המארחת זאת הגרלה קלה.

Wazza 29 ביוני 2018

כי חלשים הם מאוד

טל המנצ'סטרי 29 ביוני 2018

בדיוק, פשוט חלשים, מאוד.
יש גבול לכמה ביתיות יכולה להעניק וכשמבחינת איכות היא לא מספיק טובה.

אורן השני 29 ביוני 2018

לך תדע אחרי מה שראינו בקוריאה ויפן

טירזיאס 29 ביוני 2018

בהחלט קוריאה נהנתה מה"ביתיות"…

אריק 29 ביוני 2018

אז שוויץ בחצי עם כך

Gil - Zimbabwe 29 ביוני 2018

האנגלים כל כך גרועים ואפורים, בלי טיפת כישרון, מסירה למגן שפתח באגף, מחיאות כפיים מהספסל… לא נידבק בהם שום דבר משימחת המונדיאל. קצת התרגשות, קצת אמוציות, כלום. שילמדו מהקהל שלהם מה זה מונדיאל.
היה עדיף שאירלנד יגיעו במקומם ויעיפו את האיצטדיונים.
אף שחקן אנגלי לא עולה בהרכב השני של ברזיל או בלגיה (אולי ראשפורד).
הלוואי ויעופו מול קולומביה.

רומן 29 ביוני 2018

אויש נו, איזה קשקוש, הם שיחקו הרכב שני לגמרי ובהליכה. בלגיה נתנה גול ממבצע אישי מרהיב, אנגליה החטיאה 1-1 קליל. זה כל הארועים שהיו במשחק בו שיחקו שני הרכבים שניים שלא ממש רוצים לנצח.
ואני לא חושב שאתה חושב שהארי קיין לא עולה בהרכב השני של ברזיל או בלגיה.

Gil - Zimbabwe 29 ביוני 2018

אני לא מדבר על אתמול, באופן כללי.
הם כל כך בוקים, אין שחקנים מרגשים כמו גאסקויין, ג'רארד, רוני, סקולס… שיעשו משהו שונה חוץ מבעיטה קלאסית ופס עם החלק הפנימי של כף הרגל.
אגב אם ראשפורד היה חושב כמו גאסקויין הוא היה מבקיע אתמול. קורטואה ידע בדיוק מה הוא הולך לעשות.

רומן 29 ביוני 2018

לדעתי דלה עלי הוא בדיוק השחקן הזה שאתה מחפש. הארי קיין זה החלוץ האנגלי ההכי גדול שאני זוכר(והיה לי פוסטר של אלן שירר עם היד למעלה מעל המיטה). לופטוס צ'יק יכול לקחת כדור לדריבל על האגף כמו פרי אהבתם של טנק מרכבה סימן 3 ופרארי אדומה, וסטרלינג יכול לעשות דריבל בתוך יער וראשפורד למרות ההחמצה חלוץ נפלא.

Matipool 29 ביוני 2018

גיל – קיין עולה גם בהרכב הראשון של ברזיל ובלגיה. 9 מתוך 10 מאמנים יגידו לך שהם מעדיפים אותו על לוקאקו וז׳סוס. מספיק להסתכל על שלושת החלוצים הללו בפרמיירליג.
יש עוד מספיק שחקנים כמו דלה עלי, סטרלינג, הנדרסון, סטונס, מקגוויר, ווקר (כמגן, לא בלם) ראשפורד ולינגארד שנכנסים להרכב השני של ברזיל ובלגיה, חלקם גם מתכתבים עם ההרכב הראשון של בלגיה.

רומן 29 ביוני 2018

אני בלב שלי מאוד דואג מקולומביה. אבל על הנייר אנגליה עדיפה אם ישחקו בלי משקולות אמורים לנצח. אחרי זה (אם ירצה השם ונעבור את קולומביה) שוויץ ובמיוחד שוודיה זה טיול בהייד פארק לאנגליה, אין מצב לא מנצחים. בחצי גמר כבר לא יהיו משקולות.

Jhkj 29 ביוני 2018

לא בטוח שהסגל האנגלי טוב באנגליה, ההגנה מסתמנת כרגע כעדיפה והקישור של קולומביה לא נופל מהקישור האנגליה. גם שוויץ נבחרת שאכן נחותה אבל מעולה בלשחק על התוצאות שהיא רוצה. ויש לה המון ניסיון בלהשיג אותן. אני מסכים איתך שאנגליה השנה משהו אחר אבל אתה חושב שקרואטיה או ספרד בחצי זה משוכה שאנגליה יכולה לעבור?

רומן 29 ביוני 2018

אני לא חושב כל כך רחוק. חצי גמר לכשעצמו זה הישג נהדר. אם וכאשר נגיע לשם נשחק בשביל לנצח.
אני חושב שלאנגליה יש יתרון עצום במצבים נייחים, זה פקטור מכריע, כשמגוויר סטונז וקיין עולים לכדורי גובה אנגליה שווה שער ממצב נייח בכל משחק.
אני חושב שהרעיון לשחק עם ווקר המהיר בלם שלישי הוא רעיון אדיר של סאוטגייט, שמאוד מרגיע מפני התקפות מתפרצות. ווקר לא פחות מהיר מקוואדרדו וזה מרגיע אותי מאוד כשאני הולך לישון :-).
לקיין יש באמת איכויות נדירות, כל כדור אליו ברחבה זה מצב לגול.
אישית הייתי מוציא את הנדרסון ושם במקומו קשר דינמי( איפה לעזעזל ווילשייר), אבל כשהאופציה השניה זה דייר אז זה עוד יותר משעמם.
קיצר, לינגארד יעשה בלאגן, דלה עלי יבשל לקיין ויהיה טוב!

Jhkj 29 ביוני 2018

חחח לא חושב כל כך רחוק, רק על ז'יל רימה :). ווילשר לא מה שיעזור, אלא קשר חמישים חמישים שבאמת יכול לנהל את המשחק, אבל בליגה אנגלית בדרך כלל משחקים את התפקיד לזרים (אם אנגליה הייתה משחקת כבריטניה עם בייל וראמזי היא הייתה אחת הטובות בעולם) ולכן אין כאלה.שמע לדעתי אנגליה נבחרת שיש לה פאנצ'ר צאנס מול כל קבוצה, אבל גם הולי הולם הפסידה את הקרב שאחרי רונדה ראוזי וזו לא באמת שיטת עבודה. מקווה לראות על המגרש את מה שאתה רואה מהם למרות שאני לגמרי בעד קולומביה במשחק הזה

רומן 29 ביוני 2018

שמע אני גם. אוד מחבב את קולומביה, אבל אנגליה זה אנגליה.. זה בוורידים.
האמת בכלל לא ברור לי למה אני ככ אוהב אותם, זה כנראה איזה מחלה פסיכיאטרית.

Jhkj 29 ביוני 2018

האמת שהפתיע אותי שאתה כל מתחבר לנבחרות הלטיניות אבל אוהד אנגליה, וסולד מהלה ליגה, אבל ככה זה אנחנו לא בוחרים למי אנחנו נולדים ואת מי אנחנו אוהדים

רומן 29 ביוני 2018

הקטע הרע במדיה הוירטואלית זה הקצנת עמדות. סולד מהלה ליגה, זה נשמע קצת כבד.

Jhkj 29 ביוני 2018

דווקא די עדין ביחס למה שלפעמים משתמע מדבריך, אבל למדתי כבר לא להתרגש מההצהרות האלה

קירקגור 29 ביוני 2018

מסופקני אם יש בחמישים השנים האחרונות כזה דבר אנגליה ללא משקולות.

austaldo 29 ביוני 2018

אני מאוד מתחבר לנבחרת האנגלית הזו – שקטה, צנועה ובסך הכל משחקת יפה ובלי פוזות.
אחרי סיום שלב הבתים – לא מבין למה אף אחד לא סופר את אורוגוואי. זו נבחרת ממושמעת וקשוחה עם הגנה חזקה, קישור כשרוני ושני חלוצים שיכולים לגמור משחק. זו נבחרת שתסתכל לניבחרות טובות ממנה כמו ברזיל, ספרד או צרפת בלבן של העיניים ואם מישהו יכול לעקוץ את הגדולות זה הם

Matipool 29 ביוני 2018

סופרים לגמרי. המשחק מול רוסיה שינה את התמונה. שמתי אותם מקום חמישי בדירוג העוצמה נכון לעכשיו.

רומן 29 ביוני 2018

יהיה משחק לוהט מול פורטוגל. לדעתי פורטוגל עדיפה בקצת.

ק. 30 ביוני 2018

צפוי קרב חפירות קשה. כנראה אורוגוואי ינסו יותר כי סוארס וקבאני לא יתנו להם להסתגר (לעומת פורטוגל שהיא הגנתית עוד יותר)

צ'לסקי 29 ביוני 2018

איזה שחקן נפלא רובן לופטוס ציק,רק לחשוב שאם היה מדובר על שחקן ספרדי/איטלקי/ברזילאי עם האיכויות שלו הוא היה שחקן הרכב בצלסי מגיל 19.הילד הזה פשוט תפלץ

Comments closed