צרפת-ארגנטינה. תודה לך אנגליה!

7 נקודות מהקרב על קזאן

1. אפשר לקבל קצת מים?

2. התהילה קודם כל ולפני הכל — לאנגליה! על המצאת הכדורגל.

3. התהילה לצרפת. ברור. והתהילה גם לארגנטינה. אחרי תקופה ארוכה מאד היא שיחקה משחק כדורגל מצויין ומחוייב – לפעמים היריבה אדירה מדי. אלכס פרגוסון אמר בנאום הפרידה שלו ״גם הפסדים הם חלק מההיסטוריה שלנו״. הייתי ממליץ לארגנטינה לאמץ את האתוס הזה. לראות את המשחק היום ״כקרב הגדול של קזאן״. ולנבחרת החדשה שתבנה לשאוב ממנו עידוד.

4. הסיבה שהמשחק התפתח לדרמה כזו הייתה שארגנטינה משחקת כבר שנה עם סכין על הצוואר ובסכנת הדחה. לעומת זאת  מגמר היורו ועד המשחק הזה צרפת לא רק שלא ראתה יריבה ברמתה במשחק רשמי. היא לא ראתה שחקן יריב שיכול להכנס להרכב שלה. זה הרגע, בו קצת קשה, בו הרבה נבחרות צרפת אמורות להתקפל ולברוח. זה לא קרה ומעכשיו תפחדו. הסגל של הנבחרת הזו שנבנה בעבודה נפלאה של דורות במערכת האקדמיות של הקבוצות – הכריע את הסיפור היום.

5. כדורגלן העשור הזה אליבה דרוב האנושות לא נתן את יומו הגדול ביותר. זה טבעו של מונדיאל. ההזדמנות הגדולה שלו הייתה שם – אותו יום במרקנה לפני ארבע שנים. המונדיאל זה לא פקולטה. אם אתה לא גרמני או ברזילאי אין יותר מדי מבחנים חוזרים.

6. אני חושב שיש סיכוי מצויין שראינו היום את כדורגלן העשור הבא.

7. ביקשתי מים.

מונדיאל, סיבוב שלישי: סיכום
אורוגוואי-פורטוגל. הגנה במלוא יופיה

204 Comments

פרסלני 30 ביוני 2018

גדול שמיניות הגמר מ86. ריספקט לכל קודמיו והיו כמה גדולים. הטוב מהם. שילוב מתח ואיכות וגולאסואים
ואין מה להמשיך על מסי. בישול וחצי. קבוצה פשוט לא טובה. היטרים תרכעו. אוהביו תרגעו. תתבשמו על הרגע ותשתו מים.
איזה כיף.

אביאל 30 ביוני 2018

פרסלני – שהבלם של רומא (הדיחה את ברצלונה) על הספסל שלושה וחצי משחקים, ששחקן כמו ביגליה לא משותף, ששמים את מסצ׳ארנו הלא נייד בקישור (אחרי ששנים הוא משחק בלם), ששחקן העתיד של הנבחרת, דיבאלה משחק 20 דקות, שהסקורר שכל קבוצה באירופה רודפת אחריו (איקרדי), שהיגווין ואגוארו, החלוצים של אלופות איטליה ואנגליה מתייבשים גם כן על הספסל, שמעדיפים שחקנים מאינדפנדיינטה, ריבר פלייט או בוקה ג׳ונריוס בהרכב, זה מה שקורה, זה לא עניין של סגל, זה עניין של מאמן הזוי, שהיה צריך לעוף לבית אחרי שבקושי עלה במוקדמות.

שלו 30 ביוני 2018

קוראים לזה פוליטיקה.
אני לגמרי אתך בנושא.
זה הרבה מעבר למאמן, זאת התאחדות מושחתת.
במקום נורמלי מאמן כזה לא היה ממונה.
ומאמן היה קובע איזה שחקנים יהיו בסגל ואיזה לא.

פרסלני 30 ביוני 2018

שנעכם צודקים כמובן. מדינה לכונס נכסים.

אביאל 30 ביוני 2018

שלו – סאמפולי בא עם תעודות האמת ובהחלט אפשר להיכשל, בטח בסיר לחץ כמו ארגנטינה, השאלה למה הוא נשאר שם ולמה שחקנים מסוימים לא זומנו או לא שותפו במידה הנדרשת.

גילעד 30 ביוני 2018

אביאל, אני חולק בערך על כל מסקנה מקצועית שלך… הבלם של רומא לא שותף בצדק מול נבחרת כמו צרפת, כי הסילונים שם היו עושים לו סחרחורת בלי להתאמץ. הוא בוודאות השחקן הכי איטי שם בסגל, וזה כולל את הנכונות של מסי לא לרוץ במשך 85 דקות. ביגליה לא היה מוסיף להם כלום, אולי רק היה קצת יותר רגוע ממסצ'ראנו. דיבאלה לא עובד טוב עם מסי בנבחרת, זה היה ככה בכל משחק שבו הם שיחקו ביחד עד עכשיו, אבל אנשים בטוחים שזה בכוונה.

צור שפי 30 ביוני 2018

כל מילה אביאל. למרות שאסור היום להפחית כלום מגדולת הצרפתים.

Jhkj 30 ביוני 2018

מסכים על הכל חוץ מביליה, הוא קיבל הזדמנות והיה חושך בראשון, הייתי רוצה לראות את לו סלסו מקבל צ'אנס

שחר 30 ביוני 2018

משחק מלהיב, אבל עוד לא מספיק בוגר של נבחרת צרפת, כולל אחריות בהגנה.
לא יחזיקו מול נבחרת עם פז"מ כמו ברזיל/ספרד, אבל בעוד כמה שנים עם פחות נאיביות ויותר תיאום בהגנה יהיו אדירים. ארגנטינה הפסידו בכבוד, זה היה יותר דומה ל 4-1 מאשר ל 4-3, מסי עשה מה שאפשר, השאר לא תלוי בו.
במשחק השני יהיו שתי הגנות ברזל, בדיוק ההפך מפה

היסטוריון של ספורט 1 ביולי 2018

לגבי גדול השמיניות
היה גם
3-4 בלגיה -ברה"מ 86
1-5 ספרד -דנמרק 86
2-3 רומניה -ארגנטינה 94
2-2 ופנדלים ארגנטינה -אנגליה 98
אני הכי אהבתי את זה של אנגליה ארגנטינה 98 .
אך גדול השמיניות במאה הנוכחית זה כנראה ללא תחרות .

פרסלני 1 ביולי 2018

כאמור ב86 היה מעולה. ה4:3:היה נפלא והוא זה שמסייג מ86 ולא כולל 86. ה5:1 אמנם מאד אהבתי כי דנמרק לא כוס התה שלי. אבל מהרגע שהעייט כייס את יספר אולסן, כמות המתח ירדה.
הממליגה בLa (והייתי במשחק)? ממש לא באיכות וגם אם היה,- כזה משחק בלי מארדונה זה כמו אסאדו או קבב רומני צימחוני. יש דברים שלא יכולים להיות הכי טובים. פשוט כח הטבע.

חשבתי באמת רק על ה2:2 של אנגליה ארגנטינה. בעיקר בגלל הצעיר ששם(מזכיר מישהו מאתמול?) וכי אנגליה ארגנטינה זה כבר מזהות היריבות מועמד להיות קלאסיקה. אבל תכלס, מהרגע שבקהאם הורחק הייתה צניחה חופשית ברמה ועוד 30 דקות הארכה הדגישו את זה. והגולים מה לעשות- פחות משהו באיכות וביופי למעט זהמה שאוון עשה שם.

AdamB 30 ביוני 2018

וואו !!!
שתי מחשבות מהירות :
העומק בצרפת לא ייאמן. לדעתי ברבע מול אורגוואי הקשוחה והחכמה איש המפתח דווקא יהיה ג'ירו עם המשחק הגב לשער שלו.

אני חושב על גרמניה ב2014, או איטליה ב2006. לא רואה אותן סופגות את השער השלישי, או מאפשרות הזדמנויות של 80% שער ברחבה כמו שנתנו למסי וקון בדקות 84 ו85. צרפת עדיין בלי קילר אינסטינקט וזה עוד יכול להתנקם בה.

ליאור 30 ביוני 2018

מחצית שניה נהדרת. שמח לא לראות את מסצ'ראנו ושאר לוחמי הבושידו ממשיכים בטורניר

rami 30 ביוני 2018

בול! היו צריכים לסיים את המשחק ב9 שחקנים (גם מרקאדו היה צריך להשלח החוצה). נתראה בעוד 4 שנים לדמעות חדשות. אדיוס.

ניק 30 ביוני 2018

אוטמנדי המלוכלך היה צריך לקבל אדום על זה שבעט בשחקן ששוכב (פעם שנייה שהוא עושה את זה כבר)

תבורי 30 ביוני 2018

אבל הוא בעט בפוגבה…

S&M 30 ביוני 2018

חחחחחח

פרסלני 30 ביוני 2018

הייטרים תרגעו..

רן מפעם 30 ביוני 2018

התוצאה משקרת. זה היה כמו לצפות באורקה מתעלל בגור כלבי ים.

yaron 30 ביוני 2018

בדיוק!
כשצרפת לחצה על הגז ארגנטינה נראתה אומללה.
צרפת נבחרת מפחידה, לא מובן לי החשש הזה מלדרוס בחלקים מהמשחק.

Jhkj 30 ביוני 2018

כן כשצרפת הבקיעה ממתרפצות היא ממש שלטה במשחק? איזה התעללות בדיוק הייתה פה? היה משחק לא רע של ארגנטינה וחושך של טאילפיקו שפעם אחר פעם הפקיר את אמבפה. ארגנטינה שלטה בכדור, הכדור היה יותר בחצי של צרפת והגיעה , התעללות זו לא הייתה

yaron 30 ביוני 2018

זה פחות או יותר מה שאני אומר…
צרפת פחדה להדביק את הדוושה לרצפה ולשרוף צמיגים.
ראו את זה אחרי השער הראשון וגם אחרי הרביעי.
באיזור הדקה ה-75 גריזמן קיבל אחלה כדור מימין ליופי של מתפרצת של 3 על 3 ובמקום למסור קדימה עשה יופי של עצירה וסיבוב במקום בשביל להחזיר את הכדור אחורה.
אם מסי לא מחטיא הזדמנות שבברצלונה הוא מכניס 9 מ-10 יכל להיות 4-4.

Srtest - ארטסט 30 ביוני 2018

"אם מסי לא מחטיא הזדמנות שבברצלונה הוא מכניס 9 מ-10 יכל להיות 4-4." אני מבין שבפרמייר ליג אתם לא רגילים לבישולים מחצי מגרש ולכן פספסת את מה שהוא עשה. בעצם אם פספספת את העובדה שהוא למעשה מסר לעצמו במהלך… תוך כדי שהוא עובר שני שחקני הגנה וורלד קלאס אז כנראה זה גדול יותר ממהלך מפוספס אחד.

אביאל 30 ביוני 2018

Jhkj – לא כל התעללות היא בסגנון ברצלונה והנעת כדור, ההתעללות היא שלושה שערים, אחרי שעשו לך מהפך ב11 דקות, תראה את הגול הרביעי, שישה מסירות בנגיעה מהשוער לכיבוש, היו עוד שניים-שלושה מצבים שצרפת יכלה ללחוץ על דוושה והלכה אחורה, פעמיים גריזמן קיבל כדור שיש שלושה או ארבעה צרפתים על מספר זהה של ארגנטינאים ופעמיים הוא מסר אחורה, אני מניח שלזה הוא התכוון בהתעללות.

Jhkj 30 ביוני 2018

מה שאני אומר אומר זה שזה ממש לא היה חד צדדי או התעלולות, צרפת יצאו למתפרצת מצוין, אבל זה היה יכול ללכת לכאן ולכאן.

חמציץ 1 ביולי 2018

לא, זה לא.

jhkj 1 ביולי 2018

אכן תשובה מנומקת, אבל מאחר והרבה הגיבו דומה במקומות אחרים, אתן את ההסבר כאן באותה מידה ההזדמנות האחרונה הייתה יכולה להיכנס, מסי היה יכול להתייצב אחרי הדריבל ולשים גול, או שלמגן צרפת לא היה מתלבש הכדור אחד למיליון הזה, והמשחק היה הולך בכיוון אחר, צרפת עמדה בתוכנית המשחק שלה בצורה טובה, אבל זה משחק שיכל ללכת במיליון כיוונים וכל הנתונים היבשים, התנהלות המשחק והעובדות שתמצא יגבו את זה

רן מפעם 30 ביוני 2018

כל פעם שצרפת רצתה היא לחצה על הגז בעטה לשער ולרוב הבקיעה. אף אחד לא הפקיר את אמבפה כי אי אפשר לשמור על שחקן ככ מהיר. שים לב כשהוא פותח מבערים המגנים נראים כאילו הם רצים אחורה.
לאחר הרביעי הוא בבירור מסר לג׳ירו כדורים פנטסטיים כדי להכניס אותו למשחק. אורקה שבעה מתעללת בגור כלבים חביב.
מחריד, כואב הלב,ואי אפשר להזיז את העיניים.

Jhkj 30 ביוני 2018

זה לא נכון עובדתית, כל הגולים חוץ מהפנדל הגיעו משחקן שהגיע פנוי מאגף של טאילפיקו, אחרי שטאילפיקו או לא חזר להגנה או חתך לאמצע מסיבה השמורה עמו. בהיעדר טאילפיקו אין לארגנטינה שחקן שמסוגל להגיע מספיק מהר לכסות את החור שנוצר, לא שאני חושב שכל שאר ההגנה היו צדיקים, הם בבירור לא עמדו נכון, ואסטרטגיית המשחק כולה ברשותו של הוד טיפשותו חורחה סמפאולי הייתה פשוט ההפוכה ממה שצריך לעשות במשחק

חמציץ 1 ביולי 2018

כאן אתה דווקא צודק, אסטרטגיית המשחק של ארגנטינה היתה צריכה להיות הפוכה לגמרי. במקום לנסות להגיע למצבים בהנעת כדור וללחוץ גבוה את צרפת (על מה הם חשבו לעזאזל?) ארגנטינה היתה צריכה לשחק עם 3 חלוצים (אידיאלית מסי-אגוארו-דיבאלה) לתת לצרפת להניע כדור מול הגנה נמוכה וצפופה ולעוף למתפרצות אחרי חטיפות כדורים.

jhkj 1 ביולי 2018

מסכים איתך לגמרי, אולי הייתי מוסיף את די מאריה כמניע כדור באמצע במקום פרס ואת כל השאר מעמיד דום הבקו אחורי נמוך מאוד. אורוגוואי תשחק דומה וצרפת תתקשה אפילו יותר ברבע

אביאל 30 ביוני 2018

בעיית מאמן קשה בצרפת, ראו את האימפוטנטיות שלו בגמר היורו מול פורטוגל, עם מאמן טוב צרפת יכולה להגיע רחוק, ברבע מחכות פורטוגל או אוורוגאי, שתי קבוצות שמתמחות מול כשרון לא מאורגן.

תבורי 30 ביוני 2018

מסכים מאוד, מאמן טוב היה לוקח את המונדיאל בהליכה עם הסגל הזה

shadow 30 ביוני 2018

חכה הוא עוד יקח בהליכה. עוד לא ראיתי אותם רצים. היום עשו ג'וגינג

Matipool 30 ביוני 2018

לא כל כך בטוח כמוכם.
פוגבה לא הראה כלום העונה שמצדיק הרכב באלופת העולם וחי הרבה על השם שלו. מלוריס אני לא מחזיק שוער עולמי ויש להם בעיה בחלק ההגנתי של צד ימין (אבל אלוהים – איזה שער של פבאר. טכניקה מושלמת שלא רואים בד״כ גם מגדולי החלוצים).
הבלמים (אשמים רק בשער השלישי), הרננדז, קאנטה, גריזמן ואמבפה הם ללא ספק שחקנים ברמה של אלופת עולם. יש להם גם מחליפים התקפיים טובים.
והנה קבאני כובש והתחזית שלי לגבי מסי ורונאלדו שיעופו היום מהמונדיאל מתקרבת.

Jhkj 30 ביוני 2018

דווקא פוגבה נתן משחק לא רע, והשער של פבאר ממש לא יצא כמו שהוא תכנן, במקרה פגע לו בדיוק בחלק של הבחוץ של הנעל שיגרום לכדור להסתובב פנימה, שער שגם ארבעים שנה ינסה לא יצליח לשחזר

Srtest - ארטסט 30 ביוני 2018

פוגבה הוא השחקן הכי מתעתע שאי פעם ראיתי. רציתי במחצית הראשונה לחרוץ את דינו ולטעון שלא מדובר בפוגבה של יובה ואז הוא שינה את המשחק. קוראים לזה להגיד שאתה לא יודע ואני לא יודע.

matipool 1 ביולי 2018

ארטסט – יאמרו לך כאן כל אוהדי יונייטד שלא מדובר בפוגבה של יובנטוס כבר שנה.

yaron 30 ביוני 2018

מסכים לגמרי ועדיין, למרות מאמן פחדן צרפת דורסנית ומפחידה.
לדעתי אם יש קבוצה שתדע להתמודד איתם זאת אורוגוואי שאני מקווה שתשלח היום את פורטוגל הביתה כדי שנוכל להתרכז בכדורגל ולא בלמי יש יותר גדול.

יעקב נקש 30 ביוני 2018

לא התעללות, לא תיכנן את הגול, חוץ מלהעלות תמונה של פספורט ארגנטינאי עשית הכל…
גול אדיר, ברמת אומן, כל הגוף נכנס לעמדה משוגעת בשביל הבעיטה הזאת בדיוק… אמירה יומרנית של אדם בלי ניסיון מעשי (אני מנחש) בתחום ולשחק בשכונה לא נחשב אפילו קצת… למקרה שתגיד שבעטת באלפי כדורים מהאוויר בקריירת ליגת החברים שלך…
לפרגן מרגיש נהדר, תנסה…

yaron 30 ביוני 2018

אתה מדבר איתי או אלי?

jhkj 30 ביוני 2018

תוגבה ליעקב נקש
התעללות הוא שורש שפשוט לא מתאר את מה שקרה על המגרש, כל נתון ועובדה מהמשחק הזה יעידו שעל אף שצרפת נבחרת יותר טובה, זה יכלל ללכת לכאן ולכאן
ניסיון מועט בכדורגל ברמה מקצועית ומרובה מאוד בענפים אחרים וגם בפיסיקה מה שמאפשר לי להגיד בבטחה שצורת הסיבוב של הכדור מעידה על כך שהכדור לא ישב טוב על הרגל, הוא לא תכנן סיבוב כזה של הכדור ופגע לו בחלק שלו בועטים איתו בדרך כלל, עדיין עשה כל מה שצריך כדי לפתוח את הפתח למזל וזה יאמר לזכותו.

jhkj 30 ביוני 2018

תוגבה ליעקב נקש
התעללות הוא שורש שפשוט לא מתאר את מה שקרה על המגרש, כל נתון ועובדה מהמשחק הזה יעידו שעל אף שצרפת נבחרת יותר טובה, זה יכלל ללכת לכאן ולכאן
ניסיון מועט בכדורגל ברמה מקצועית ומרובה מאוד בענפים אחרים וגם בפיסיקה מה שמאפשר לי להגיד בבטחה שצורת הסיבוב של הכדור מעידה על כך שהכדור לא ישב טוב על הרגל, הוא לא תכנן סיבוב כזה של הכדור ופגע לו בחלק שלא בועטים איתו בדרך כלל, עדיין עשה כל מה שצריך כדי לפתוח את הפתח למזל וזה יאמר לזכותו.

יעקב נקש 30 ביוני 2018

חח, לא ירון… לא יודע, אי אפשר היה להגיב לו, נענשת קולקטיבית…

יעקב נקש 1 ביולי 2018

לא יודע, קשה לי להסכים, אתה לוקח את זה ממנו בקלות יתרה לטעמי… איך שהוא הניח את הגוף? אני מניח שאתה מתכוון שרצה לבעוט בצורה שהכדור יעוף בקו ישר יותר לאותה פינה? נניח שכן ונניח שאולי בכלל מסובבת לצד השני של השער… אין היגיון לרדת נמוך כל כך עם הגוף… חוץ מזה כתבת לא בועטים בחלק הזה בדרך כלל, השארת מקום ליוצא מן… ( ;

jhkj 1 ביולי 2018

שמע בשביל לזכות בלוטו צריך למלא טופס, וכמו שלכריסטיאנו רונאלדו השתלם לעזור אומץ ולתת דרדלה לידיים של דה חאה, לפאבר היה אומץ לנסות לבעוט משום ככה, אכן נראה לי שהתלבש לו בדרך לא סבירה, ולא התכוון לסובב עם הפאלש, אבל לוקח ממנו את זה לרגע כי הוא ניסה

ניר 30 ביוני 2018

לגמרי, למרות התוצאה, זה אפילו לא היה קרוב.

טירזיאס 30 ביוני 2018

מסצ'רנו ואוטמנדי היו צריכים לעוף כמה פעמים. שופט רחמן בן רחמן.
מבפה בהחלט שחקן העשור הבא. נהדר

רומן 30 ביוני 2018

לפני שנתיים אמרתי שמבפה לכדורגל זה כמו בולט לאתלטיקה. השנה הוא היה קצת עייף, אבל זה הכדורגלן ההכי מוכשר שראיתי בחיים שלי(סליחה זלאטאן).
שמעון, srtest, הבטחתם לא להיעלם אז הבמה שלכם, אני לא הולך לכתוב כלום חוץ מהמשפט הבא.
הוא "נגרים" של ארגנטינה הופיעו היום ועוד איך הופיעו, אם אני סמפאולי אני מנשק אחד אחד את כולם, איזה משחק אדיר הם נתנו, אבל נומרו 10 כהרגלו הקודש לא הופיע, אז תפסיקו עם הקשקושים שלכם ותאכלו את הסומבררו(או מה שלא חובשים שם בארחנטינה) אם דייגו היום לובש את מספר 10 ארגנטינה מנצחת את צרפת המפוחדת.
זהו, תיהנו.

פרסלני 30 ביוני 2018

הגזמת רומן. גם במשחק הכי טוב שלהם לפחות דנה, ראית הגנה עם מהירות של ערן לוי מול יוסיין בולט. מסי היה בסדר גמור היום. אין יותר מארדונות שמנצחים משחק כזה לבד ברמות הללו. פשוט אין.

אביאל 30 ביוני 2018

*רונאלדו.

פרקש 30 ביוני 2018

אפשר תזכורת מתי רונאלדו ניצח לבד משחק במונדיאל?

אביאל 1 ביולי 2018

שלושער מול ספרד עם סגל כזה זה מספיק.

S&M 30 ביוני 2018

מסי לא עשה כלום היום. גם הגול שהוא בישל היה נעצר ע"י השוער אם הוא לא מוסט בדרך.

אורי 30 ביוני 2018

אבל אחלה הסטה של אגוארו..

קלבדוס 30 ביוני 2018

משחק דליל של מסי ועדיין נתן להם משום מקום 2 גולים נגד צרפת בשמינית.

מה יש להגיד, צרפת ב-3 דרגות יותר טובה. זה מה שארגנטינה, בהרכב השחקנים הזה, מסוגלת.

איפה היה אגוארו, במקום פאבון או פרז? יהיה להם מספיק זמן לדבר על זה, ולא רק על זה.

Jhkj 30 ביוני 2018

דליל? חוץ מזה כמעט הבקיע עוד שער ובישל עוד פעמיים, מעבר לזה שגריזמן הוריד אותו מאחורה ברחבה. לא איש המשחק אבל משחק לא רע בכלל של מסי

פרסלני 30 ביוני 2018

אין על מה לדבר. שום חילוף פרסונלי לא היה עוזר. גם במשחק הכי טוב שלהם ראית חוסר תיאום, איטיות. אין שם שום תוכנית. זאת מדינה בכלל והתאחדות בפרט שיותר מעשור ואולי שניים צריכה פרוק וכונס נכסים. אין שם דין ואין דיין.

Jhkj 30 ביוני 2018

לא מסכים, אם ארגנטינה הייתה משחקת הרבה יותר אחורה, ופותחת עם קון, צרפת לא הייתה מבקיעה מהמתפרצות וארגנטינה לא הייתה סובלת מאיטיות ההגנה. מה גם שהבדל של גול אחד לגמרי יכול להיות ההבדל בין דיבאלה למזה

שמעון 30 ביוני 2018

נומרו 10 זכה ב9 אליפויות (2 לדייגייטו המסומם), 4 אלופות (0 לדייגיטו המסומם), 6 גביעים (0 לדגייטו המסומם), 5 פעמים שחקן השנה בעולם (2 לדייגייטו המסומם).

דייגייטו המסומם שיחק על ממריצים כל הקריירה והמאפיה הנאפוליטנית קנו משחקים עבורו.

דייגיטו בקושי היה משודר ולא היה חשוף לרבע מהחשיפה של מסי אחרת היה מתמוטט וגומר בבית משוגעים.

הטענה היחידה למסי שלי היא שהוא לא מרשה לדיבאלה לשחק ומתנקם בו ולא היה מסוגל לוותר על האגו שלו וכנראה בגלל זה הפסיד. אה רומן נומרו 10 בישל 2 שערים מלא לעשות כלום.

כדורגל זה 11 נגד 11.

שמעון 30 ביוני 2018

אה ונומרו 10 כבש כ"כ הרבה שערים שהוא מחזיק בכל השיאים דייגטו הקטן והנמרץ רחוק שנות אור ממנו בכיבושים ובבישולים.

רומן 30 ביוני 2018

שמעון, אבל הבטחת לי, הבטחת. הבטחת לי הצגה של מסי, הבטחת לסתום לי את הפה, הבטחת ואני חיכיתי וחיכיתי וחיכיתי, ואז בא אגוארו הפנטסטי מהאי פי אל ונתן גול אדיר, ואיפה נומרו דיאס?
ולגבי דייגו, איך אמר לי ארחנטינאי אחד חמוד שראיתי איתו את המשחק נגד איסלנד. "מסי? חחחחחחחחחח"
אז אתה יכול לספור עד מחר אליפויות עם תקציב של מיליארדים בליגה לא שיוויונית כשאתה מוקף בשחקנים הטובים בעולם, אתה יכול לספור שישיות ושביעיות מול אלמריה, אבל ידידי תהילת עולם קונים בקופה דל מונדו ודייגיטו המסומם והרמאי לקח איתו נבחרת של נגרים ודהר ולהט ובא לקבל מההגנה ומסר וכבש ותיקל וכבש והלהיב וסחף ונומרו דיאס רק חיכה שהסיוט הזה יגמר והוא יוכל לחזור הביתה לקומפורט זון בין ראקיטיץ' לסוארז אז בבקשה פשוט תודה באמת ונפסיק את הוויכוח האינסופי הזה.

Jhkj 30 ביוני 2018

שאלת איפה מסי, אני אגיד לך, הוא זה שבישל

שמעון 30 ביוני 2018

חחח רומן אלמריה? מסי לא השחיל את כל האנגליות שלך עשור כבר? את ריאל? את פסז? את יובה?

לא אמרת שהוא מצליח בגלל פויול צאבי וניימר? אז הופ הם לא שם. הנה גם אינייסטה לא שם בקרוב ועכשיו אתה אומר זה ראקיטיץ וסוארז? חחח. דהר ולהט דייגו? חחח נגרים? צא מהסרט רומן. מסי GOAT. רונלדו אחריו. ואז באים כל השאר דייגיטו לא קרוב אליהם. מסומם עם ממריצים שקנו בשבילו משחקים ו-2 אליפויות עלובות כל הקריירה :). בדיחה

יעקב נקש 30 ביוני 2018

נכון, הם לא שם, בגלל זה כבר שלוש שנים הוא מקבל בראש באירופה… אבל עובדות זה משעמם…

רומן 1 ביולי 2018

שמעון שמעון, תהילת עולם קונים במונדיאל (או לפחות ביורו) מי ששיחק 4 מונדיאלים במדי אחת הנבחרות הטובות בעולם ולא הצליח להבקיע שער פלייאוף אחד לא ראוי להכנס לשום דיון היסטורי. כמו שאמרתי מיליון פעם, שחקן ענק בשיטה של ברסה, שחקן מאוד מוגבל מחוץ לברסה. זוכר את דקה 84? כשהוא עומד מול הוגו לוריס ובעט לו לידיים בימין? זה מהותו של מסי של מחוץ לברסה.

jhkj 1 ביולי 2018

א, למה בקופה לא? למה לשחק נגיד ברזיל, אורוגוואי, קולומביה וצ'ילה, נבחרת שכולן יותר טובות מאלופת אירופה האחרונה לא אומר כלום.
ב אז מי כן קנה תהילת עולם? רונאלדו שיש לו אפס שערים בנוקאאוט במונדיאל, ופחות שערים בנוקאאוט של היורו מאשר מסי בקופה? זלאטן? שהנבחרת שלו, עם כל אהבתי אליו, נראית יותר טוב איתו מבלעדיו. ויין רוני? אין לו שער נוקאאוט במונדיאל? מי המדד שלך בדור הנוכחי

איציק 30 ביוני 2018

גם אני היתי בשכונה מלך הדוקים, אך בבמה הגדולי נפלתי על דוקי…

משה 30 ביוני 2018

עיוות מציאות. לך תחפש איפה מסי התחבא היום, כשהוא חוזר שיקנה הרבה משחת נעליים ויחפש את דייגו.

jhkj 1 ביולי 2018

כן… היכן הוא ושני הבישולים שלו נמצאים? ליד הבישול הנוסף שכמעט עשה לאגוארו והגול, כן הוא באמת היה חושך היום אם הוא רק בישל פעמיים

משה 1 ביולי 2018

עצם העובדה שאתה קורא לשער של מרקדו בישול מראה כמה עמוק, רחוק וגמיש צריך להיות כדי למצוא תרומה.

jhkj 1 ביולי 2018

אומנם הוא לא מסר, אבל למה מרקדו היה כל כך פנוי? בנימה זו גם למה די מאריה היה כל כך פנוי? שמע אני לא צריך תרומה או אישור ממך, ובדרך כלל אני לא מגיב לך, אבל פעם אחת חשבתי אולי שלא תראה הכל כשחור ולבן, מסי ממש לא היה בגדר נעלם היום ועשה כמה פעולות מצוינות. כשאתה דברים כל קיצונים ומנותקים מהמציאות גם אם יש יש תוכן יותר קונקרטי מאחורי דבריך קשה מאוד לזהות אותו.

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

מעניין אם השער של מרקדו לא היה בישול אז איך זה שכשמסתכלים על כל האקסקיושן במשחק שראינו לאף אחד מהכוכבים של צרפת והאחד-שניים שתפסו משחק טוב בארגנטינה לא היה בישול כזה? אה ברור, כי הביצוע של מסי הוא הביצוע של מסי. לא יודע מה איתך אני אומר תודה. תודה על המשחק ולמעשה התודה על המשחק גרמה לי להגיב בכלל כאן. אפשר להגיד שנגמר עוד פרק.

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

זה כל מה שיש לך בחיים אז תהנה. אני נהניתי משחקן שעבר שני שחקנים ומסר לעצמו והחטיא. אתה נהנית משחקן בהופעה פנומנלית יחד עם חבורה של גאנרים. כל אחד ורמת ההבנה שלו. הכל בסדר, ברור מאיפה שלך מגיעה. קצת שחור-לבן ואופייני.

רומן 1 ביולי 2018

האמת שהחיים של נהדרים גם בלי וויכוחי סרק על מסי. גולש גלים , משחק כדורגל, חי את החלום…
פשוט הבטחת לי, צחקת עליי, ירדת עליי ואני פעם אחר פעם בצורה קונסיסטטית אמרתי לך שמסי טוב רק בברסה. אז כמו שאכלתי את הכובע מול צ'לסי אני מצפה ממך ומכל רק עדת המעריצים של מסי לקום ולהודות באמת אחרי 4 מונדיאלים, ו0 שערי נוקאווט. עכשיו אתם נאחזים בבעיטה רשלנית שיצאה לו מהרגיל ופגעה בדרך השחקן אחר וקוראים לזה בישול? או לבישול בגארבג' טיים שהצרפתים כבר הלכו לישון? ועוד למי? לאגוארו המדהים מאיפה הוא? נכון מהסיטי, מאנגליה… רקדת וחגגת פה על פפ שקרא את הליגה שלי לגזרים, המצאת כל מני הנחות עבודה עליי, אבל הטענה שלי קבוע הרבה שנים, מסי שחקן שנתפר לשיטה של ברסה אין לו שום דבר מיוחד להציע מחוץ לברסה, אין לו נגיחה, אין לו בעיטה מרחוק, אין לו יכולת אקרובטית ואתמול גם גילינו שאין לו ממש רגל ימין. אז יאללה הגיע הזמן להיות פייר לקום ולהודות בהפסד.

ק. 1 ביולי 2018

גם את הרגל שהבקיעה את הגול היחיד שלו במונדיאל אתה לוקח לו?…
גם את הראש שהכניע את ריו פרדיננד וואן דר סר בגמר ליגת האלופות?
גם את הבעיטה מרחוק של השחקן שכבש הכי הרבה שערים מחוץ לרחבה בהיסטוריה (2 אגב במונדיאל הקודם)?

היסטוריון של ספורט 1 ביולי 2018

רומן תהנה כל עוד אתה יכול (יום שלישי סביבות 22.50 ).

רומן 1 ביולי 2018

היסטוריון, מה שבטוח שאתה לא הולך לשום מקום..
אני אמנם אהיה מאוד עצוב אם אנגליה תפסיד, אבל יש לי פינה חמה מאוד בלב לקולומביה (מכל מני סיבות :-)) אז אני קצת מגודר.

פרסלני 30 ביוני 2018

לפחות שנה…

פרננדו 30 ביוני 2018

זה לא המסי של ברצלונה. או שזה הסביבה או שזה פסיכולוגי.

קלבדוס 30 ביוני 2018

בהמשך לטענת "עד שלא מביא מונדיאל הוא לא הטוב בעולם", אז כריסטיאנו, זה עליך:
אורוגוואי היום, צרפת ברבע, ברזיל בחצי (אולי בלגיה, ומה כבר ההבדל עבורך), ומי שלא תהיה בגמר. ספרד, אנגליה!
יאללה. שחקן גדול כמו מראדונה עשה את זה. "לבד עם נגרים". תראה שאתה גם.

ליאור 30 ביוני 2018

לא אתה זה שמחה על כך שמחכים למסי עם סכינים אחרי כל משחק?
וואן דורש וואן מקיים

shadow 30 ביוני 2018

מה שנקרא sore loser
אתה מלווה לרונאלדו את קון, די מאריה, היגוואין, פאבון, בנגה ודיבאלה?
או שמבחינתך קווארסמה בתפקיד קון?

נ.ב

יהיה מצחיק לראות את הפרצוף שלך אם רונאלדו ינצח. על דבר אחד אני מתחייב הוא לא יראה פח כמו מסי.

קלבדוס 30 ביוני 2018

נבחרת פורטוגל לקחה את אליפות אירופה *בלי* רונאלדו. נגד – תראו איזו הפתעה! – נבחרת צרפת. בפריז.
לרונאלדו יש סיוע פי כמה טוב מאשר למסי בארגנטינה. אין ויכוח (זאת אומרת אתה בוודאי יכול, אבל אין באמת).

shadow 30 ביוני 2018

חחחחחחח. כמו עם לברון כשהמציאות לא מסדרת לך אתה מאבד את זה.
תמשיך לשכנע את עצמך שפורטוגל היתה יכולה לקחת אליפות בלי רונאלדו. בטח הם גם היו מנצחים את ספרד בבתים ללא רונאלדו.

אוהד 30 ביוני 2018

כי את גמר היורו רונאלדו לקח מהקווים!
הרי ידוע שהגדולים מנצחים משחקים על המגרש, אבל האגדות האמיתיות מנצחות מהספסל!

shadow 30 ביוני 2018

עזוב אל תביך את עצמך. טורניר זה לא משחק אחד. וכן מנהיגות זה לא עניין של מה בכך (תשאל את לברון). אירוני שיש לך דוגמא הפוכה מול העיניים של אנטי מנהיג שלובש את סרט הקפטן שהוא לא ראוי לו והוא דווקא לא על הספסל ואתה מעדיף לחשוב שזה גשם.

Jhkj 30 ביוני 2018

אולי לא, אבל את איראן הם היו מנצחם בלי רונאלדו, גם את אוסטריה, הונגריה ופולין מונדיאל קודם. רונאלדו עושה מה שפיגו עשה להם ביורו 2014 עד כה כשהוא על המגרש. גם אז פורטוגל ניצחו רק כשסקולארי ספסל את פיגו.

shadow 30 ביוני 2018

את הטענה שלך אפשר להגיד ביותר ביטחון על ארגנטינה בלי מסי. כולל במונדיאל הקודם אם היה להם את טבז שלא זומן כי מסי לא רוצה שהוא יהיה בנבחרת

Jhkj 30 ביוני 2018

רק שלא, היא הפסידה לכל יבשת אמריקה כשמסי היה בפרישה, מה גם שטבס חבר טוב של מסי, עוד מ-2006 שהם חלקו חדר, זומן גם לקופה לאחר מכן

אוהד 30 ביוני 2018

לshadow
עכשיו אתה זה שמביך את עצמך ומסדר את המציאות. ארגנטינה ללא מסי כמעט ולא עלתה שלב (ואני לא מדבר רק על המשחקים בהם לא שיחק).
רונאלדו ביורו חוץ מהצמד מול הונגריה לא עשה כלום ונתן לנהחרת שלו לקחת אותו קדימה, כמובן שבעולם ספורט מתוקן זוהי מעלה ולא חולשה.

שורה תחתונה:
אני לא קונה את הבולשיט על רונאלדו המנהיג ומסי הנעלם במאני טיים. שניהם ענקים בצורה היסטורית ושניהם צריכים קבוצה כי כדורגל זה אפילו לא ה5 על 5 שיש בכדורסל זה קבוצה מול קבוצה.

יואב 30 ביוני 2018

מסי לא הכי גדול בעיני בשום סיטואציה. אפשר לנוח ממלחמות הקודש האלה.

אריק 30 ביוני 2018

אמבפה מדהים.
ההגנה של ארגנטינה היא בושה לכן לא מסכים על התהילה, אבל לפחות שיחקו כדורגל.
והכסאח סתם גועל נפש.
צרפת לא שיחקה טוב רב הדקות היא יכולה לשחק עוד הרבה יותר טוב מזה.
בהצלחה לכולן.

איציק 30 ביוני 2018

ראיתי רק מחצית שנייה בשדה תעופה נאנט עם כל הצרפתים שהולכים למטוס, ואז "ישששש" וכולם רצים חזרה לטלביזיה.
אם היו עושים חילוף ובמקום מסי מכניסים שחקן סביר, היה טוב יותר לארגנטינה. הוא נראה אבוד, לא מחובר לקבוצה, בלי אנרגיות. לא בא לקבל כדורים או לנהל משחק, לא ניסה לעורר את הקבוצה שלו. פשוט לא שייך. אז בעיטה אחת שלו במקרה פגעה בשחק ונכנסה, ועוד מסירה מאד יפה, אבל זהו. משום מה ממנו מצפים ליותר.

Yair N 30 ביוני 2018

If you want to win world cups you need to build well structured balance eams, talent and fighting spirit are important but not Enough. France were a level or two above Argentina.

טל המנצ'סטרי 30 ביוני 2018

VAR או לא Var, אם רוצים לנקות את המשחק ממלוכלכים אז אוטמנדי חייב לקבל חתיכת השעייה, פעם שנייה בטורניר הזה שהוא מפוצץ מקרוב עם כדור שחקן שוכב על הדשא בגלל תסכול מהתוצאה, אפס מאופס! מסי ובתור זה שיש לו יד ורגל בכל המתרחש בנבחרת ארגנטינה, כולל החלטות על מי ישחק, הכתם על הטורניר העלוב הזה של ארגנטינה במיוחד עליו. או שאתה שחקן או שאתה עסקן ואם אתה שניהם אז שלא יבוא בטענות לגבי ביקורות שיקבל. משחק מסעיר אבל זה לא היה משחק ברמה גבוהה של איכות הגנתית מצד 2 הקבוצות. לצרפת יש את קטנה בשיאו, לארגנטינה את מסצ'ראנו עייף וגמור, שם לא מעט מההבדל היום.

shadow 30 ביוני 2018

++

אריק 30 ביוני 2018

ואחרי הכל – שני בישולים. ההגנה זה לא עליו.

אביאל 30 ביוני 2018

אריק – אמנם בגול השני באופן רשמי רשום בישול על מסי, אבל לא היתה שם שום כוונת בישול, בעט לשער – פגע בשחקן, אם לא היה פוגע לוריס היה אוסף את הכדור בקלות.

עובר אורח 1 ביולי 2018

הגול השני של רונאלדו מול ספרד נרשם לזכותו, נכון? אז זהו

אבי התל אביבי 30 ביוני 2018

נכון. הפוליטיקה סביב ההרכב של ארגנטינה מרעילה. היום שיחקו באומץ, אבל אומץ קמת התאבדותי: הלכו על החזקת כדור עם קו הגנה גבוה, עם הקשרים והבלמים האיטיים שלהם, ומול סילונים של נבחרת מתפרצות מעולה.

שזה כל מה שצרפת בינתיים

דני בן אלי 30 ביוני 2018

אתה צודק
אומץ טיפשי

אמיתי 30 ביוני 2018

אני חושב שהבעיה העיקרית היא שהם לא לחצו על הכדור מקדימה מספיק. מעדר את העוקץ מקו הגנה גבוה

Jhkj 30 ביוני 2018

לדעתי פשוט היו צריכים לשחק עם קו הגנה נמוך,עבד ב-2014

shadow 30 ביוני 2018

לפחות יהיה שקט עכשיו. כרגיל לא הופיע. כרגיל לא מנהיג. מה חדש?
ולגבי השיפוט, פשוט בושה. כמו שכבר רשמו אוטמנדי ומצ'ראנו היו אמורים לעוף עוד בחצי הראשון. נבחרת מגעילה עם שחקנים מלוכלכים.

AdamB 30 ביוני 2018

מסכים לגמרי, מחזקים סטראוטיפים על ארגנטינאים וחבל.

ציון נאנוס 30 ביוני 2018

מסי ב19 משחקים ב 4 מונדיאלים- אפס שערים בנוק אאוט.שערים רק נגד ניגריה,סרביה,איראן ובוסניה (מדינות שמעולם לא עברו שמינית גמר). היום שחקן אחד לא יכול להוביל קבוצה לגביע אבל ההיעלמות שלו במשחקים גדולים בנבחרת היא כתם גדול על הקריירה המדהימה שלו.הטענות שנשמעו בעשור האחרון שהוא גדול ממראדונה נראות היום די מגוחכות.

דורפן 30 ביוני 2018

סרביה (ולצורך העניין בוסניה) רשמו הישגים בשם אחר.

ציון נאנוס 30 ביוני 2018

כן. אבל כסרביה ב 2006 (הוא הבקיע בניצחון 0-6) ובוסניה ב 2014 הן נבחרות קטנות.זה די מדהים שלא הבקיע נגד נבחרות בינוניות או גדולות ב8 משחקי נוקאאוט

Jhkj 30 ביוני 2018

הטענה שלך היא שטותית יש לו הכי הרבה בישולים בארגנטינה בשני הנוקאאוטים האחרונים, וגם הגול הראשון נוצר מחור שקנטה יצר מזה שעקב אחרי מסי כמו ברווזון אחרי אמא ברווזה, משחק לא משחק חלוץ בארגנטינה, הוא משחק כקשר ואת זה הוא עושה לא רע בכלל, לפחות את בופון אתה לא שופט רק לפי מספר השערים שכבש.

יעקב נקש 30 ביוני 2018

שמע, זה לא פלא שאין לך שם, גם אני לא הייתי חותם על השטויות האלה… אתה דיברת עכשיו על המאץ' אפ בין קאנטה למסי וקאנטה הוא הנחות? איזה משחק ראית בדיוק, הוא ציון כמעט מושלם היום..

jhkj 1 ביולי 2018

א גם מסי וגם די מאריה העבירו את קאנטה כמה פעמים, קאנטה עשה עבודה טובה, ציון מושלם כרגיל הגזמה פרועה.
ב דיברתי על זה שבגלל שכולם חשבו על מסי אף אחד לא שם לב שדי מאריה חופשי, וזה גם חלק ממה שמסי עושה, לייצר לחברים שטחים פנויים עם התנועה, ואני אומר ששם קאנטה טעה, לא במאצ אפ מול מסי. גול שהזכיר את הראשון בקלאסיקו העונה

יעקב נקש 1 ביולי 2018

לא ברור למה אי אפשר להגיב לך… בתמונה הכוללת, טעות או שתיים, מול מי שאתה שם על כס המלכות ומגן עליו ועל נבחרתו בצירוף נפש, לשחקן שעד לפני שלוש שנים רובנו לא ידע מי זה, די מרשים אותי, אולי הגזמתי עם כמעט מושלם, אבל הוא שחקן נהדר וניתן לו קרדיט על כל המצבים שלא נוצרו בזכותו…

jhkj 1 ביולי 2018

לא אמרתי שלא, אני גם לא מאשים אותו שעברו אותו כמה פעמים, זה קורה, משחק מצוין שלו ואם לא אמבפה הוא איש המשחק.

אבל מהלגיד שהתעללות זו הגזמה ולהגיד שמסי עושה יותר מלבעוט לשער, ועד להגיד שאני מגן עליו בחירוף נפש זה שוב קצת מוגזם. אני אכן אוהד מסי וארגנטינה (עוד לפני מסי ואמשיך גם הרבה אחריו), אבל אני כולה קראתי לפרופורציות, מסי נתן משחק לא רע בו עשה כמה פעולות לא רעות ביניהן בישול יפה, ובישול במקרה, וארגנטינה שיחקה לא רע כקבוצה, למרות כמה נקודות חושך רציניות בהגנה שבסוף הכריעו את המשחק. לא היה יותר, ולא מנסה לעוות שהיה יותר כמו שאני אומר שכל אלו שגורסים שארגנטינה ומסי היו גרועים מעוותים את המציאות

קלבדוס 30 ביוני 2018

שטויות במיץ עגבניות. גם אם תחזור על האמירה הזו פעם אחר פעם, היא לא מחזקת דבר.
מראדונה כשחקן רחוק שנות אור (כמאמר סרחיו ראמוס, לא חובב מסי גדול), מליאו מסי.
גם מכריסטיאנו רונאלדו אגב. שנות אור. בכל פרמטר שתבדוק, זה אפילו מעליב להשוות.

כן, מראדונה לקח מונדיאל. טורניר אקראי וקצר וממוזל, וגם רמאות היסטורית.
מונדיאל של התעלות חד פעמית, ב-2-3 משחקים. אפילו דירק נוביצקי באליפות ההיסטורית שלו עשה יותר, ולא, הוא לא "הגדול בכל הזמנים". השימוש בזכיה במונדיאל לקביעת גדולה היסטורית הוא למצוא, או להמציא, את "הכתם על הקריירה" שכבודו מחפש בנרות.

אביאל 30 ביוני 2018

קלבדוס – מראדונה לקח אליפות עם נאפולי, בליגה הקשה והעמוסה בעולם ביותר באותו הזמן, לבד, שהחברה לעיל יעשו את זה נדבר.

קשה כמובן להשוות ויש סיכוי גדול לטענה שאם תשים את מסי ורואנלדו אז הם יהיו אדירים ומראדונה היום הרבה פחות, אבל אם תנטרל משתנים כמו רמת אימון, אורח חיים ספורטיבי וכל הטכנולוגיה מסביב, אז מראדונה כנראה מעליהם, בעיקר בגלל מנהיגות יוצאת דופן, הן בנבחרת והן בקבוצות, העושר הספורטיבי נקרא לזה היה מפוזר הרבה יותר, זה טרום בוסמן ועם הגבלות זרים, ככה שהענקיות של ימנו לא יכלו להתקיים באותה מתכונת לדוגמא.

ואני שונא ארגנטינה ומראדונה גדול מאוד.

סימור סקגנטי 30 ביוני 2018

אולי מסי צריך לשקול להתחיל לרמות ולהבקיע שערים ביד, לדעתי זה יהפוך אותו לגדול כמו מראדונה. או לשחק בחצי מול נבחרת בינונית כמו בלגיה, או להגיע לגמר ולא לעשות שם כלום (סיכמנו שבישולים לא נחשבים). אולי שייקח עוד כמה פעמים את הליגה או את הצ'מפיונס, עוד כמה כאלה וזה יהיה שקול לשני האליפויות של מראדונה בנאפולי

ליאור 30 ביוני 2018

או אולי לא להיות השחקן ה14-15 בטיבו על המגרש במשחק מכריע. פעם אחרונה שאני מגיב לכן הגרופיות. ברור שאתם בוחרים מה שאתם רוצים לראות.

למה אי אפשר להודות שהקריירה שלו בבארסה שונה מהנבחרת?
ולמה יש צורך ישר לגונן עליו מייד עם שריקת הסיום בתום הופעה לא טובה?
שחקן נהדר אבל בנבחרת הוא מזכיר לי את ראול גונזלס (האדיר!)

Jhkj 30 ביוני 2018

ראול גונזלס לא היה גרוע בנבחרת כמו שמסי לא גרוע בנבחרת, הסיבה שזרקו את ראול זה כי הוא יצר סכסוכים בחדר הלבשה, ברגע שספרד הפכה לפחות לאומנית, הקטלנים הספרדים הצליחו לשתף פעולה יותר טוב

סימור סקגנטי 30 ביוני 2018

יכול להיות שגם עם שני בישולים, מסי היה חלש. לכן אני תוהה אם בנבחרת מסי צריך לעשות את מה שמראדונה עשה וזה לרמות

ליאור 30 ביוני 2018

Jhkj
לא אמרתי שהוא גרוע בנבחרת אם כי בטוניר הנוכחי הוא די הסריח אלא יותר על תפקידו מחוץ למגרש סטייל אבי נמני במכבי או ראול בספרד

Jhkj 30 ביוני 2018

למעט העובדה שבמשחק מול צרפת הוא היה אחלה ומול ניגריה היה לא רע, אני חושב שהמקרה שלו דומה יותר לבקהאם, פיגו או בטיטסטוטה, הפילו עליו את כל הנבחרת, גם האוהדים והתקשורת, וגם הנבחרת עצמה, והשחקנים מסביב פשוט משלבים ידיים ומחכים בגלל זה לראות מה יעשה

Matipool 30 ביוני 2018

בלגיה ב-86׳ הייתה נבחרת מעולה ובשום אופן לא בינונית.

משה 30 ביוני 2018

מסי הבקיע שערים עם היד אבל בעולם המקביל שאתם בונים בשבילו שוכחים גם את זה.

אוהד 1 ביולי 2018

אתה צודק!
בגלל זה הטענה של "לא אכפת לו" פשוט לא מחזיקה מים

שמעון 30 ביוני 2018

מראדונה היה על ממריצים כל הקריירה וכנראה גם שהמאפיה הנאפוליטנאית בזמנו קנו עבורו משחקים.

מסי ורונלדו 10 רמות מעל דייגו המסומם האוברייטייד.

משה 30 ביוני 2018

מראדונה על קוקאין (שהוא לא סם ממריץ) היה טוב ממסי. מעניין כמה הרבה יותר טוב הוא היה אם היה נשאר סחי.

שמעון 30 ביוני 2018

מראדונה לקח ממריצים גם לא רק קוקאין. היה מסומם מנופח בהייפ שהבקיע שער ביד ועשו אותו גיבור לאומי.

funfun 1 ביולי 2018

ילדים די לריב – אין ולא יהיה כמו מראדונה!
מי שלא ראה בזמן אמת לא יבין. וגם הוא לא הביא לבד את הגביע (אליפות לנאפולי כן)

Tal 30 ביוני 2018

עוד הערה- מטווידי לא ישחק בשלב הבא. העומק הבלתי נתפס של צרפת יידרש למשימה הראשונה האמיתית שלו הטורניר

גילעד 30 ביוני 2018

ארגנטינה כהרגלה מקפידה לאסוף כמה שיותר קצבים שיוכלו לבעוט בשחקני היריב בכל עת. השופט הוא הסיבה היחידה שהמשחק הזה לא היה לחלוטין חד צדדי, כי בשל פחדנות מופלאה לא הרחיק כמה וכמה מועמדים ראויים מהאלביסלסטה.
הצרפתים עדיין יכולים לשחק טוב יותר. פוגבה חייב להתחיל לקבל החלטות טובות יותר, גם דשאן.

אמיתי 30 ביוני 2018

אחלה משחק של פוגבה. הגירושין מהספר עושים לו טוב

Matipool 30 ביוני 2018

מה? הכי חלש בצרפת.

אמיתי 30 ביוני 2018

איך? תבדוק מי התחיל את המהלכים לגולים. חילץ כדורים. חילק כדורים. אפילו הגנה עשה. אתם ההייטרים..

אמיתי 30 ביוני 2018

פרארי מוציאה בקרוב רכב שמגיע למהירות מפאבה.
משחק אדיר. עדיין לא ברור לי אם בעל הבלוג צדק כשכתב שצרפת היא קבוצת קאונטר פאונץ- גם כשמתחילים מהשוער זה נראה כמו מתפרצת. שלוש- ארבע נגיעות ובום. ויש להם עוד הילוך

shadow 30 ביוני 2018

אמבאפה*

פרסלני 30 ביוני 2018

מישהו נהנה מהמשחק?
יש פה הרבה הרגשת מחתרת שאסור בכלל להנות. צריך כנראה איזה 6:5 עם עוד איזה שני גולים גדולים מחוץ לרחבה לפני שיהיה אפשר להנות ולא להתלונן.

shadow 30 ביוני 2018

היה משחק מהנה מאוד. בטח כשהארגנטנאים המלוכלכים והבכיינים שרצו על המגרש הפסידו. זה לא אומר שאי אפשר להעביר על זה ביקורת. רגע טיפוסי היה הקפיצות, הבכי, ניפנוף הידיים והטחתן בדשא של אוטמנדי בדרישה לקבל פנדל שלא היה כי מי שדחף אותו היה שחקן מהנבחרת שלו.

טל 12 30 ביוני 2018

חששתי ממשחק חד צדדי לטובת צרפת ( משהו כמו 0-4 ) אבל ארגנטינה נתנו משחק משחק. משחק נהדר לצופה הניטראלי.

לגבי אמבפה, היתה לי הרגשה טובה לגביו לפני תחילת המשחק. רגע לפני שהשחקנים עומדים לעלות למגרש אמבפה נראה מחייך לו רגוע ומוכן.

NoOne 30 ביוני 2018

לא ראיתי הרבה משחקים כי לא מסתדר לי עם השעות , אני קם ב 6 בבוקר לעבודה וזה השעות שהמשחקים מתחילים בזמן שלי.
אבל ראיתי את המשחק היום כי שבת ומאד נהניתי , היה משחק מהנה עם הרבה אמוציות ויכולת מרשימה של הרבה שחקנים .

Matipool 30 ביוני 2018

תפסת את המשחק הכי טוב עד עכשיו.

Yair N 30 ביוני 2018

For all the Argentina haters:

World Cups 2
Copa America 14
Confederation Cups 1
Olympic gold 2, silver 2.
U20 World Cups 6
At a team level:
Copa Libertadores 24
Intercontinenal cup 9
Without any doubt some of the supporters in the world.

So how about you show some respect to one of the biggest football nations in the planet that produced some of the best players and some of the best moments the game as ever seen, , hey?

אמיתי 30 ביוני 2018

נראה לי אתה לא סגור על מהות ההייטריות- אפחד לא הייטר של ערב הסעודית..
שונא ארגנטינה since 1986 and going

Yair N 30 ביוני 2018

Fair point.
Still, they played a superior team under huge pressure and gave us a very good game to watch, but haters will be haters no matter what I guess.

yaron 30 ביוני 2018

לא יפה להשוויץ שאתה צעיר, יש כאן חתיארים שזוכרים את 78…
ועדיין לא שונא אותם ולא את מראדונה. מעדיף את זה על האח הגדול a.k.a VAR

אמיתי 30 ביוני 2018

איך הולך המשפט הזה? מי שלא שנא את ארגנטינה בצעירותו אין לו לב? שכל? (;

yaron 30 ביוני 2018

בצעירותי שנאתי אותם, אבל זה היה מזמן…
היתה לי רשימה מכובדת בזמנו, נשארו רק הפטריוטס :-)

טל המנצ'סטרי 30 ביוני 2018

מה הקשר לשיעור ההיסטוריה הזה והחזרה לימי האליפויות של המשטרה הבריטית?
שמחה לאיד זה חלק מהמשחק ועל הנבחרת העכשווית של ארגנטינה אפשר להריץ בדיחות והם, השחקנים פלוס מאמן כתבו אותן.

גילי פלג 30 ביוני 2018

דורפן, הגזמת. ״כדורגלן העשור על פי רוב האנושות״.. גם לעקיצה צריך להיות בסיס יציב. אני יודע שאתה לא מחובבי מסי, לגיטימי, לטענתך רונאלדו גדול יותר, מקובל, אבל שחקן העשור.. ? לא מתאים..

D! כאן ועכשיו 30 ביוני 2018

דיי, אחלה של שחקן, מלבד היחצנות, בעוד עשרים שנה, מועמד בולט לכדורגלן העשור. עם רגעים שלוקחים אותו לכל מיני דיונים על יכול היה להיות הגדול מכולם אם רק…..

וזה לא מעט.

דורפן 30 ביוני 2018

לא הבנתי את הביקורת: מסי לא שחקן העשור על פי רוב האנושות? זה תיאור אובייקטיבי שלא נכנס לדיוני עשורים אחרים ולא לדיוני האם רונאלדו עובר אותו. זה סתם תיאור המצב עכשיו.

גילי פלג 30 ביוני 2018

אם כך, סבבה. חשבתי שהיה פה ניסיון לגמד את מסי בצורה לא הוגנת לדעתי ( הביקורות הוגנות לחלוטין כמובן ). קבל התנצלותי.

יואב 30 ביוני 2018

אם , ג'ירו, שהוא שחקן נהדר, נחשב לפחות מוכשר שם בהתקפה, זה מספר את כל הסיפור. הם ערוכים לכל סוג משחק ומפוצצים בכישרון בכל עמדה.
מסי לא עיניין אותי במהלך המשחק. היה כל כך הרבה מה לראות. אולי שם הבעיה בעיני אוהביו. שכבר אין ממנו מספיק ציפיות. אבל בכל מקרה, זה היה גדול עליו וזה יהיה גדול על רונאלדו / אורגואי בשלב הבא.

דני בן אלי 30 ביוני 2018

למה ארגנטינה לא החנו את האוטובוס??

שחר 30 ביוני 2018

אין להם הגנה
במונדיאל הקודם זה היה בדיוק להפך

Jhkj 30 ביוני 2018

כי סמפאולי איש טיפש מאוד עם הבנה טקטית דלה ומחויבות מקצועית אפסית

שחר 30 ביוני 2018

משחק קצבי אך נטול הגנות, צרפת יכלה להבקיע בחצי מההתקפות שלה, כל כדור עומק היה חצי גול. המפתיע הוא שגם בצד השני כל התקפה של ארגנטינה חצי גול. בערב יהיו שני בונקרים, תמונה ראי.
זה היה משחק קלאסי של 4-1 או 5-2, אבל דווקא שמחתי שמסי מסיים לא בטעם של תבוסה. נתן משחק טוב יחסית לתנאים שהוא משחק בהם בנבחרת, הבישול לנגיחה היה מעולה, וארגנטינה מסיימים בתחושת "היינו קרובים".
צרפת על 30-40 אחוז יכולת. קצת בוסריים ונאיביים, בעוד שנתיים וארבע יכולים להיות אדירים.
4-3 של דור האינטרנט, כבר לא צריך 10 -20 התקפות בשביל להבקיע, מספיק למסור למעלה ולרוץ, כמו שלשה של קרי

S&M 30 ביוני 2018

לצרפת אין הגנה של אלופת עולם.

ליאור 30 ביוני 2018

נקודה טובה. נראה אם הם מצליחים להתייצב ולשחק יותר פרגמטי בהמשך

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

לפורטוגל לא היתה הגנה של אלופת אירופה. היתה לה טקטיקה כזו.

סער 30 ביוני 2018

מישהו הבין מה היה הרעיון מאחורי ההרכב שארגנטינה עלתה איתו למשחק? איך 2 חלוצי על יושבים על הספסל? איך בחילוף שלישי נכנס שחקן שאפילו בליגה הארגנטינאית לא מבקיע? מה הסיפור עם דיבאלה?

שחר 30 ביוני 2018

לא סיבות מקצועיות, פוליטיקה ויחסים בין אישיים זה חלק מהמשחק…

shadow 30 ביוני 2018

שאלות שצריך להפנות למסי.

Jhkj 30 ביוני 2018

שוב, כי סמפאולי איש טיפש מאוד עם הבנה טקטית דלה ומחויבות מקצועית אפסית

אלון 30 ביוני 2018

מעניין איך באנגליה, לא מקום שקרוע על ארגנטינה, התגובות למשחק לא מתחילות במסי ונגמרות ברונלדו. פשוט מאלף, דיבור על ספורט והרבה הומור ברוח טובה. לגולל מטה לתגובות בגרדיאן, שהן כתמיד הדבר הכי טוב בעיתונת הספורט בעולם:
https://www.theguardian.com/football/2018/jun/30/france-argentina-world-cup-last-16-match-report

shadow 30 ביוני 2018

אני דווקא ראיתי את השידור של ביביסי ולא חסכו ממסי ביקורת. הביאו שם נתון שבמחצית הראשונה היתה למסי רק נגיעה אחת בכדור בתוך הרחבה.

ק. 30 ביוני 2018

זה כי סמפאולי הליצן רצה שהוא יקבל כדור (ממי?) בין וראן לאומטיטי כשגם ככה קאנטה ומטיודי אחריו עד לשירותים. הוא לא חלוץ מטרה.
ראו ברגע שקון נכנס, היה לו למי למסור לעומק והוא סידר 2 מסירות מעולות לרחבה, אחת מעל וראן שהיה קרוב לקון שכבש

עידן. 30 ביוני 2018

שוב, אני לא אוהד ארגנטינה או ברצלונה, אבל תהרגו אותי מה אתם רוצים ממסי? נתן משחק טוב בהחלט, בטח בהתחשב בעובדה שבכל רגע נתון הוא היה מוקף בשני שחקני על עם הוראה ברורה לא לתת לו לנשום (קאנטה ומטווידי). תשומת הלב שהוא לוקח מכל הגנה נגדה הוא משחק היא גדולה הרבה יותר מכל שחקן אחר. ואני בכל אופן לא זוכר את מסי רץ כל כך הרבה אף פעם.

ארגנטינה, למרות ההובלה היו עם הרכב הזוי ברמות. אני אפילו לא מדבר על הכוכבים שנשארו על הספסל אבל מה הטעם בלפתוח עם שני קיצוניים בצדדים אם עולה בלי חלוץ רחבה?

ק. 30 ביוני 2018

בדיוק. לא הייתה אף מטרת עומק, מסי לא חלוץ מטרה הוא צריך לקבל את הכדור 20-30 מ' מהשער. גם שהפעילו את די מריה ופאבון באגפים לא היה מי שיקבל בנגיעה אחת ברחבה

רטקסס 30 ביוני 2018

אני מתחבר לרוב מה שנכתב כאן על צרפת – אכן היה חסר קילינג אינסטינקט וה4-4 היה קרוב מדי (ולא משקף).
כמות העומק והכישרון שם פשוט מדהימה, אם היו משחקים כדורגל 16 על 16 אז צרפת וברזיל היו שתי רמות מעל השאר. (המשפט יצר היגיון כשחשבתי עליו)

נהניתי מאוד מאמבפה כשהוא מדבר עם שחקנים ובתמונות אחרי המשחק – רואים שהוא עדיין ילד בן 19 וקצת מבוייש. זה פשוט תענוג.
ארגנטינה מתעקשים להראות כמה הם מגעילים, כמו במשחקים נגד קרואטיה וניגריה, עבירות סתמיות, פשוט דוחה. שמח שהם לא בשלב הבא.

והגול של פבאר מ-ד-ה-י-ם. יותר טוב מחאמז ב2014. גול מדהים!!

Matipool 30 ביוני 2018

שער באמת באמת מדהים ועוד משחקן הגנה. הוא לא יצליח לעשות את זה שוב גם אם ינסה אלף פעמים.
השכבת הגוף והמסלול שהכדור עשה (כדור מסובב שעשה גם קשת) יצרו שער של פעם בהרבה מאד זמן. נדיר.

סימנטוב 30 ביוני 2018

משחק לדורות, השיחות על איטליה ברזיל ופאולו וסי תחזור בעוד שלושים שנה על המשחק הזה.
הVAR נתן זריקת חמצן בלתי רגילה למשחק. איפס קצת את השחקנים למשחק ישר יותר. יופי
מפחיד צרפת עדיין לא ממש התעוררה.

יואב 30 ביוני 2018

איטליה ברזיל עדיין מנצח ובהפרש גדול, בעיני(:

פרסלני 30 ביוני 2018

ברור שלא רואה ממטא. וגרמניה צרפת מאותו טורניר לוקח לדעתי את שניהם בגלל האקסטרא הארכ ופנדלים.
אבל לשלב השמינית- אחד הגדולים ולגעתי הווב היותר בשקלול המעמד, הרמה, הנבחרות, הכוכב ואיכות השערים. .

פרסלני 30 ביוני 2018

Typos של טלפון

סימנטוב 30 ביוני 2018

חוויה דורית. את המשחק ההוא חווינו כצעירים. בעוד 32 שנה אחרי המשחק הנפלא בין קטלוניה וספרד הויכוח יחזור על עצמו בהשוואה למשחק מהיום…

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

אם הואר איפס שחקנים אתה החזרת קצת כבוד לבלוג ולאתר. סחתיקה.

מיקיג' 30 ביוני 2018

אני תוהה לעצמיאיזה מסי נקבל בתום הקריירה. פטפטן או שתקן….

shadow 30 ביוני 2018

יעלם כמו שנעלם במונדיאלים לדעתי

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

הדבר היחיד שנעלם הוא החזאי שלך אחרי תחזיות.

Yair N 30 ביוני 2018

.There is nothing a forward can do when their team concedes 4 goals in a knockout match.

שמעון 30 ביוני 2018

אנשים פה שוכחים שמסי כבר 5 שנים מעבר לשיאו ומה שהוא עשה איש לא יעשה.

שמישהו (חוץ מרונלדו) יתקרב למספר התארים האישיים, הקבוצתיים, הסטטיסטיקה שלו והשנות שליטה שלו בכדורגל העולמי אז תוכלו לדבר עליו. מסי כבר בגיל 26 היה שחקן הכדורגל הכי גדול בהיסטוריה ב10 רמות מעל כולם.

ב-3 השנים האחרונות רונלדו צמצם והפך להיות מספר 2 בהיסטוריה.

כל השאר לא באזור חיוג הזה מבחינת כל הפרמטרים שציינתי שאולי פלה עם 3 מונדיאלים שלקח (היה פצוע באחד מהם) מתקרב.

זידאן, מראדונה, פושקאש, קרויף, די סטפנו, רונלדיניו, רונלדו הברזילאי לא באזור חיוג הזה. קחו את כל הפרמטרים שציינתי ובכדורסל תקבלו את מייקל, קובי, לברון, בכדורגל זה מסי רונלדו ואזכל השאר.

המציאות כואבת אז תמודדו, גם אתה רומן. מונדיאל וטורנירי נבחרות הם אקראיים ואצלי לא גורעים כלום משחקן אבל אם זוכים מוסיפים הרבה ורונלדו עלה אצלי למקום 2 בגלל הזכייה ביורו עם פורטוגל למרות שלא ניצח שום משחק, עד הגמר שיחק מול נבחרות פח ובגמר לא שיחק אבל זה בכל זאת על שמו, מישהו חושב שפורטוגל הייתה זוכה בלי רונלדו?

אתם יכולים לרדת על מסי ורונלדו כמה שבא לכם, סבלתם מהם מספיק עשור אחרי שהתעללו בכל התיאוריות שלכם, אז תמשיכו.

no propaganda 30 ביוני 2018

אוי הבכי, אוי הנהי. פאן בוי קלאסי

איציק 30 ביוני 2018

חובב מסי וסטברוק ושאר ירקות סטטיסטיות. חיי בפנטזי אתה, אין לזה קשר לספורט.

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

אם להיות חובב של משהו אז של הכל גם של פחים ולא רק של נגטיבים.

אסף כלשהו 30 ביוני 2018

שבע ההערות שלי כאוהד ארגנטינה מתוסכל:

1. זה לא כוחות. ארגנטינה כיום נבחרת עם סגל ברמה עולמית בהתקפה (כשהמאמן אשכרה מרכיב את מי שצריך, אבל זה לנקודה הבאה), רמה בינונית בקישור ורמה נמוכה בהגנה. צרפת, לפחות על הנייר, ברמה עולמית בכל עמדה.

2. כדי להצליח עם סגל כמו שיש לארגנטינה צריך מאמן פרגמטי שיודע להוציא מהחניכים שלו רוח, ארגון ולחימה בהגנה. סאבלה היה כזה וכמעט זכה בתהילה עם כדורגל לא כיפי בכלל. סמפאולי הוא מאמן התקפי במהותו (למרות שאני זוכר את גמר הקופה 15'- שם הוא ידע להיות פרגמטי והגנתי) ולכן קצת הפקיר את אימון ההגנה (כלומר מבחינתו- שההגנה תשתדל להרחיק כדורים וההתקפה תעשה את השאר) וזו היתה מכת מוות לארגנטינה. ההגנה שלה לא רק איטית, אלא גם מאוד לא מתואמת ולא מנסה לחפות על החולשות שלה בעזרת משחק צפוף יותר. היום לצרפת היה קל באופן מביך כשהיא רצתה, ומבערך עשרים דקות מצטברות של לחיצה על הדוושה היא הבקיעה ארבעה גולים.

3. מבחינת ההתקפה לארגנטינה יש המון מה להציע אבל סמפאולי בבחירת הרכבים הזויה ועל זה כבר הרחיבו כאן מספיק. רק אומר שדי מאריה למרות הגול הוא ביזיון ושאגוארו לראשונה בקריירה שלו הגיע לטורניר גדול בכושר וראה מעט מדי דשא. ואף מילה על דיבאלה.

4. האם מסי באמת קובע את ההרכב? לא יודע על סמך מה בטוחים כל הבטוחים בכך, אבל אני דווקא הייתי מהמר שאין לו מספיק מנהיגות/שתלטנות (תלוי לאיזה כיוון לוקחים את התכונה הזו שלו) כדי לעשות דבר כזה. כך או כך מי שקבע את ההרכב עשה עבודה רעה.

5. סמפאולי היום ניסה ללכת על טקטיקה שבה מסי בשפיץ ולא מנהל את המשחק אבל כן מושך תשומת לב ונותן לאחרים קצת מרווח. לדעתי הרעיון טוב, אבל ביצועית הייתי ממקם את מסי באגף כמו שהוצע כאן איפשהו בעבר. מצד שני, זה הבליט את העובדה שלארגנטינה אין יותר מדי כישרון באמצע, עם כל הכבוד למסירה של באנגה למסי מול ניגריה. כך או כך, מסי באמת היה פחות מעורב במשחק השוטף אבל עדיין סיים עם שני בישולים ואני לא חושב שההפסד הזה עליו. אבל השורה התחתונה היא שהוא לא יזכה במונדיאל וזה משהו שיהיה בעוכריו. גם אם מקצועית זה לא אמור להשפיע על שאלת גדולתו, גדולה היא עניין רגשי ושם מסי נופל.

6. ההבדל בין הנבחרות היום יכול להסתכם במסצ'ראנו מול קאנטה. הקשר האחורי הטוב בעולם עד לפני ארבע שנים מול הקשר האחורי הטוב בעולם כיום. קאנטה כהרגלו היה מדהים ושני רק לאמבפה. זכייה של צרפת תהיה המון בזכותו. מסצ'ראנו עדיין לוחם ומנהיג אבל כבר אין לו רגליים לסחוב עליו את כל הפן ההגנתי ולחפות על הגנה מוגבלת כמו שעשה ב- 14. ולמי שכתב שהוא צריך היה לפתוח כבלם מופנית השאלה- אז מי היה קשר אחורי במקומו?? ביגליה? לא באמת… וזה ממחיש את חוסר העומק של ארגנטינה בקישור האחורי ומטה.

7. צרפת מפחידה במגרש פתוח, וארגנטינה אפשרה לה את זה כי היא לא יכולה אחרת. אם צרפת תעבור את אורוגוואי/פורטוגל, בדיוק הנבחרות שלא יתנו מילימטר מיותר, אז יש לה קייס עצום לזכייה.

Jhkj 30 ביוני 2018

אחת התגובות הכי איכותיות וענייניות שנתקלת באורך המונדיאל. בגדול מסכים עם הכל אבל עדיין חושב שארגנטינה בניגוד למה שאמרת הייתה יכולה וצריכה להחנות את האוטובוס. גם חושב שבוסקטס טוב מקאנטה אבל זה כבר עניין לפעם אחרת

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

בתיאוריה אפשר להגיד שאי אפשר להבין למה לא לשים את מסי, אגוארו ודיבאלה יחדיו כמשולש בארסה שכזה ופשוט באותו אופן לגרום לקבוצה שלמה לעבוד בשביל המשולש ההתקפי. כשאתה לוקח בחשבון את המבנה של הכדורגל הארגנטינאי אתה מבין שתיאוריות עפות באוויר ופרקטיקות מנצחות. אם לעוף ממונדיאל נגד נבחרת עדיפה אז ככה. אורוגאווי חפשה צרות ואלה לא באו. ארגנטינה לא ונסתה לנצח מתוך הבלאגן. הרמה היתה גבוהה מדי. לשפוט אותם על הכל עד כאן – כן. לשפוט על היום – לא.

Amir A 30 ביוני 2018

אחד הלך, עכשיו צריך שעוד שניים ילכו ואפשר יהיה לדבר על כדורגל במקום על ההשוואות הבלתי נגמרות הללו. יהיה נחמד לאללה אם בשלב הנוקאאוט הראשון יעופו גם מסי, גם רונלדו וגם ניימר.

DS 30 ביוני 2018

אפשר שניימר יעוף וברזיל תמשיך?

Amir A 30 ביוני 2018

את זה הייתי קונה בשתי ידיים!

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

אוטמנדי יכול לעבור נבחרת? :-)

קלבדוס 30 ביוני 2018

דסקל ענה יפה לנאנוס. כהרגלו מגובה בעובדות:
https://twitter.com/zionnenko/status/1013093353519570945

כאשר כל זה יסתיים, ובעצם כבר היום, בלתי אפשרי יהיה למקם את מראדונה, פלה ואפילו קרויף אהוב נפשי וגיבור ילדותי, באותה קומה עם מסי וכריסטיאנו. הם עד כדי כך הרבה הרבה יותר טובים.

Amir A 30 ביוני 2018

שניים מתוך השלושה. עכשיו שמקסיקו תעשה את העבודה.

Matipool 30 ביוני 2018

היא לא. אל תהיה חזיר (-:

DS 30 ביוני 2018

תגובות ילדותיות של אוהדי רונאלדו/ריאל. לא נחים לרגע, כמו מכחישי (השלם את החסר) מיומנים.

Matipool 30 ביוני 2018

לא ראיתי אף אחד מדבר על זה, אבל לדעתי, בדרך לפנדל, אמבפה דוחף ראשון את רוחו.

אמיתי 30 ביוני 2018

והייתה תפיסת חולצה של גריזמן ברחבה שלא נשרקה. לא צריך לדבר על הכל.

אמיתי 30 ביוני 2018

כל מי שראה בלייב את מראדונה יודע שמראדונה כמה דרגות מעל מסי!

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

רמת ההטרלות של דה-באזר השתפרה אתה צריך עדכון. של מה אתה תגיד.

דוד 30 ביוני 2018

מסי היה היום בסדר גמור אבל בגדול נתן טורניר לא טוב
לארגנטינה אין סגל מאוזן בכלל וככה אי אפשר היה להתקדם גם עם מאמן יותר רציני.
ב 86 לא היה לה סגל נוצץ אבל בהחלט מאוזן עם הגנה טובה ולא בדיחה כמו מה שראינו הטורניר
וחוץ מזה, מאז הניצחון המזליקי שלה על ברזיל 0:1 באיטליה 90 היא מעולם לא ניצחה נבחרת גדולה (כולל אנגליה והולנד) שלא בפנדלים
בכלל, לארגנטינה יש בדיוק ארבעה ניצחונות על נבחרות גדולות על המגרש:
1:3 על הולנד 78
1:2 על אנגליה 86
2:3 על מערב גרמניה 86
0:1 על ברזיל 90
יש ניצחון על צרפת ב 78 על ספרד ב 66 אבל אז הן לא היו גדולות

jhkj 1 ביולי 2018

בלגיה ב-86 הייתה נבחרת באמת מצוינת, די מסכים איתך

Srtest - ארטסט 1 ביולי 2018

אחרי המשחק שאלתי את עצמי איזה מן מגיבים אני אקבל כאן? כנראה שלא הולכים נגד מסורת… יש סטנדרטים ויש את מה שאתם רגילים אליו. העולם יתגעגע לשחקן שמסיים עם שני אסיסטים (אחד מחצי מגרש כמו ההוא) ומסירה לעצמו. החבורה הידועה מהלבנט תתגעגע להתייחסות.

ברכות לצרפת שהגיעה לרגע. לא משנה בכלל העובדה שהיא כמעט ובעטה בדלי מול נבחרת בינונית כי היא ידעה לחזור והשחקן שהוביל את החזרה הוכיח משהו חשוב יותר מהרמת הביצוע שלו. לא בטוח שיספיק לגביע מה שבטוח שמעט מאוד דברים מספיקים להנאה שלכם.

היסטוריון של ספורט 1 ביולי 2018

תודה סיכום שלי .
1. באותו יום שני גדולי הדור הולכים הביתה באסה (מבחינתי ) אני יכול להשוות זאת ליום מבאס ב 1990 אז הלכו הביתה ביום אחד ברזיל והולנד הפייבוריטיות שלי דאז (טוב לפחות גרמניה לא תיקח את התחרות ).

2. אם ארגנטינה הייתה מביאה קצת הגנה הייתי צודק בהימור הנועז שלי על הדחה מפתיעה.
לחליפין אם אורוגוואי הייתה משחקת היום מול צרפת היא הייתה מדיחה אותה אבל עד יום שישי הכל יכול להשתנות.

3. נורה אדומה בוהקת לתקוות האליפות של צרפת .מאז הפורמט הנוכחי ב 86 שיחקו האלופות השונות 32 משחקי נוקאאוט ( 4 לכל אלופה בטורניר בה זכתה ) .
רק ב 2/32 משחקים האלופה ספגה יותר משער במשחק בודד ( ארגנטינה בגמר 86 מול מערב גרמניה וברזיל ברבע גמר 94 מול הולנד)
שני המשחקים הסתיימו ב 2-3 לאחר שהאלופה שבדרך "הרשתה" לעצמה לשמוט יתרון 0-2 לפני שניצחה.
3 שערים אף אחת לא חטפה ואחרי שראיתי את צרפת בבתים הרושם שלי הוא שהיא חונקת .
היום היא ממש לא חנקה ואלמלא הגנת בית"ר ירושלים של חודש מאי האחרון צרפת הייתה בבית .

Comments closed