ההפסד לברייטון. נקודת רתיחה

קבוצה שאין לה יותר מדי מה להציע

הפתעה גדולה! התלונות הנהי והבכי הם לא איזו תרגיל מוטיבציוני מבריק להטריף את הקבוצה ולהרדים את היריבות בדרך לאליפות אנדרדוגית מרשימה. הם די משקפים את מצב הקבוצה. זו גם לא המצאה של העיתונות. זו קבוצת כדורגל שההערכה הכי סלחנית כלפיה היא לחלוטין לא מוכנה לעונה. ולכל סיפורי השחקנים שלא נקנו או לא מספיק טובים התשובה שלי היא שהיריבה היום הייתה ברייטון אנד הוב אלביון. 

המחצית השניה לא נראתה כמו סבוטז׳, אני מקווה שמנצ׳סטר יונייטד לא הדרדרה לנקודה הנמוכה הזו, אבל היא בהחלט חשפה קבוצה שאין לה יותר מדי מה להציע. והשאלה אם יש להם מה להציע עם מנג׳ר אחר. אגיד דבר כזה: שחקנים ברמה הזו אחרי שתי עונות עם אותו מאמן אמורים לייצר מצבי הבקעה.

באיזשהו מקום טוטנהאם כמשחק הבא היא ברכה. ניצחון ביתי על קבוצת תחתית היה משאיר דברים באויר. אני באמת ובתמים לא חושב שהוא שורד הפסד לטוטנהאם. מצד שני אם ינצח את טוטנהאם זה יאתחל לו בכל זאת העונה. 

מתכון לתיקו מן הסתם. 

וזה נכתב לפני המשחק:

פער של תשעה ימים בין המשחק הראשון לשני, משמעותו ששחקני המונדיאל, כמעט הכפילו את זמן ההכנה שלהם עם הקבוצה. יונייטד היא קבוצה שמבחינה התקפית תלויה לחלוטין ביכולת האישית של שחקניה. אין כמעט ערך מוסף לשיטה וסגנון. ולכן צריך לצפות היום לשיפור מסויים. ובינתיים אילוץ ראשון על מוריניו – מסתבר שאלכסיס סנצ׳ז בחוץ. 

כמה זה נורא? אני סקפטי. בכל דיוני אלכסיס נשכחת לעתים עובדה אחת. הוא הגיע ליונייטד אחרי שבילה את רוב הקריירה האירופאית בברצלונה ובארסנל – קבוצות שנכנסות לרחבת היריב לעתים עם 5-6 שחקנים. הכדורגל שיונייטד משחקת זר לו לחלוטין. ואחד הדברים המוזרים לי בכל הסאגה הזו בה מרשיאל נקבר על הספסל לטובת אלכסיס – הוא שלכדורגל של מוריניו דווקא מרשיאל התאים יותר. מה היה דחוף לו לספסל שחקן שהיה בכושר טוב, שמתאים לסגנון שלו, שנותן לו גם את התדמית של ״מקדם צעירים״ – לטובת שחקן וותיק שהכדורגל שלו זר לו לגמרי?

מרשיאל לא היה במונדיאל אבל את ההעדרות שלו מההרכב במשחק הפתיחה אפשר היה להסביר בתקופה בה נעדר ממחנה האימונים. מרשיאל היה מהטובים יותר בעונה שעברה עד רכישת אלכסיס. באותו רגע יונייטד איבדה אותו – וקיבלה בינתיים בתמורה שני שערי ליגה של אלכסיס, שאחד מהם היה ריבאונד של פנדל. 

המשחק היום הוא הזדמנות גדולה למרשיאל או למוריניו בשאלת מרשיאל. מול קבוצות התחתית הכדורגל המבוקר של יונייטד מתאים יותר למשחק חוץ מבית. לוקאקו, ראשפורד, פוגבה, מרשיאל ולינגארד יכולים לרוץ ולפרק. 

במנצ׳סטר יוניטד הישנה מרשיאל לוקח את ההזדמנות, מראה למנג׳ר שהוא טעה, ושולח את אלכסיס לעבוד קשה כדי להחזיר לעצמו את המקום. במנצ׳סטר יונייטד הנוכחית מי יודע מה מרשיאל יחשוב אם יצליח? איך יגיב אלכסיס? איך ייראה מוריניו? מה האג׳נדה של מי כאן?

טוני – תעשה פה דיון!

בואו נעשה סדר
נצחון בדרבי

62 Comments

ניק 19 באוגוסט 2018

אולי סוג הכדורגל זר לו, אבל בתור שחקן שמכיר טוב את הליגה הציפיות הם ליכולות הרבה יותר גבוה (וזה עוד באנדרסטיימנט) ממה שהוא מציג. הוא בנתיים משחק כמו אחד שהכדורגל זר לו.
מרשיאל שחקן נהדר, והוא בהחלט הרבה יותר מתאים להחזיק התקפה בלי יותר מדי עזרה (ראה את העונה הראשונה שלו בקבוצה, תחת ואן חל).
אבל מוריניו זה מוריניו והוא חייב לריב עם משהוא, אז מה יותר נוח והגיוני (בראש המעוות שלו) מאדם\בעל\גבר שהולך להיות עם אשתו בלידה, בזמן משחקי הכנה שהוא בעצמו כינה אותם לא חשובים? אני בכלל לא חושב שיפתח בהרכב היום.

דנידין 19 באוגוסט 2018

אלכסיס גם פרח באודינזה שלא היו לה 5 שחקנים ברחבה, גם פרח בקולו קולו וגם חצי עונה טובה בריבר…. בקיצור יש לו יכולת להצליח לא רק במתכונת אותה ציינת. הבעיה שמוריניו לא מצליח להשתמש ביכולות של השחקנים שלו.

דורפן 19 באוגוסט 2018

אודינזה כן הייתה קבוצה התקפית. לגבי קולו קולו אינני יודע. אבל לקנות את אלכסיס על סמך אודינזה וקולו קולו זה קצת מרחיק לכת

דנידין 19 באוגוסט 2018

כן, גם ריבר וגם קולו. אבל אודינזה הייתה התקפית אבל בנויה על מתפרצות ולא על משחק צירופים ברחבה. אלכסיס בנוי גם למתפרצות בסגנון יונייטד עכשיו. מה שאני אומר הוא שהבעיה בשיטה וחא בשחקן.

אבו צ'יצ'ריטה 19 באוגוסט 2018

ההימור על אלכסיס היה הימור סביר בנסיבות הענין. אחד מהטובים בליגה נמצא בהישג יד, לוותר עליו בעיתוי ההוא היה תבוסתני

שלמה 19 באוגוסט 2018

כל הקבוצות האלה סופר התקפיות,
בעיקר ריבר, וקולו קולו,
הבעיה היא שלראשונה הוא משחק
בקבוצה הגנתית.

טל המנצ'סטרי 19 באוגוסט 2018

מרסיאל לא רוצה להישאר ביונייטד ולכן גם אם יקבל הזדמנות בהרכב היום, הוא יצטרך להוכיח המון בגרות בכדי לעלות בראש נקי באמת בכדי שזה יעבוד טוב, מצידו לפחות. בכל הנוגע לאלכס, אולי היה לנו קל יותר לא לשים לב לדקויות שאפיינו אותו גם בארסנל, לא מעט איבוד כדור, חלקם לא מחוייבים במציאות, חלקם כשמנסים לשחק לעומק(זה מבורך) אבל כרגע זה חלק עיקרי בקושי שלו להתאקלם ביונייטד ומעבר לבעיה ההתקפית הכוללת של לא מאומנת התקפית מספיק טוב.

אמיר המקורי 19 באוגוסט 2018

לא מאמין(למרות שהוא מקצוען וחייב זאת בעיקר לעצמו)שהוא יוכל לסלוח אי פעם לפורטוגלי,יכול היה להיות אלוף עולם אם היה מאמין בו ונותן לו לשחק בקביעות

ניר 19 באוגוסט 2018

אם המשחק מול ברייטון ימשיך ככה נראה שמי שיילך הרבה לפני מרסיאל זה מוריניו

בר שושני 19 באוגוסט 2018

פשוט עצוב לראות את הקבוצה הזאת. לא עצוב ממה שנהיה ממנה, לא עצוב שזו לא יונייטד שהתרגלנו לראות, לא עצוב כי לא נהיה פקטור בשום מפעל השנה. עצוב על השחקנים. נראה לי שזה מבעס לאללה להיות שחקן יונייטד השנה.

ניר 19 באוגוסט 2018

זה נראה כמו עונת ההתפרקות הקלאסית שיש אצל מוריניו אחרי אליפות רק שהוא לא עשה את החלק של לקחת אליפות קודם.

יעקב 19 באוגוסט 2018

מוריניו שוב הצליח לפרק קבוצה.
ברמת הביטחון והמוטיבציה של השחקנים צריך לקוות שהוא ילך מהר אחרת זה יסתיים במקום 17 בחג המולד.
כמו צלסי לפני שלוש שנים.

פיש אנד צ'יפס 19 באוגוסט 2018

מחצית,מוריניו בפיגור 3-0.
מרוב שמחה לאיד- פתחתי שמפניה

Selby 19 באוגוסט 2018

געגועים לדייויד מויס…

טל המנצ'סטרי 19 באוגוסט 2018

בפיטורים המוקדמים של מוייס, שם החל השבר.
לא כי מוייס לא טעה וגם לא בטוח שהיה מצליח, אבל שם הרף השתנה.
קידוש הטופ 4 וכניסה לליגת האלופות על פני שפיות וחזון לטווח ארוך.

gedalia 19 באוגוסט 2018

ראיתי את האדומים היום, וזה היה פשוט מביך.
קבוצה נרפית, רכה, אפאתית, מבולבלת.
wenger out!!!

אלחנדרו 19 באוגוסט 2018

מעניין אותי אם הסיבה האמיתית שפרגי פרש היא המינוי של וודוורד

southport 19 באוגוסט 2018

פרגי אמר בפירוש, שכאשר סיפר לדיויד גיל על רצונו לפרוש, גיל גילה לו על הכוונות שלו להצטרף להתאחדות. אבל ודאי דאי אפשר להתווכח על האינטוציה שלו.

אריק 19 באוגוסט 2018

הבעיה של מוריניו עם מרסיאל זה שון חאל הביא אותו.
זהו. אין לזה המשך.

אריק האחר 19 באוגוסט 2018

כשהסר עזב הייתי נגד הבאת מוריניו .
אחר כך רציתי מאד שיבוא .
היום רק שילך .
זה היה פשוט מביך הקבוצה פשוט לא מאומנת
שחקנים ומאמן שמרויחים במצטבר מאות מיליונים מביישים את שם המועדון.
יונייטד תחזור ובגדול אבל לא עם מוריניו.

סימנטוב 19 באוגוסט 2018

"מתכון לתיקו מן הסתם" בשבחי הפסימיזם… נהדר!

ניינר / ווריור 19 באוגוסט 2018

מקווה שיונייטד לא יהיו קצרי רוח ויתנו למיוחד להמשיך בפרוייקט ההרס המרשים שלו.

ערן (המקורי) 19 באוגוסט 2018

הלוואי

אמיר המקורי 19 באוגוסט 2018

תחת ניהולו של הפורטוגלי אין ליונייטד תקומה!!! זו קבוצה בינונית עד חלשה שמשקפת בצורת משחקה והתוצאות את הסגל הבינוני והלא מאוזן שלה.,לא היה סבוטאז,זה פשוט מה שהם יכולים לתת ולדעתי גם תחת מנגר אחר.
מההגנה,דרך הקישור,וכלה בהתקפה זו קבוצה עם בעיות וחוסר בשחקנים מוכשרים מספיק להתמודד על תארים,כשמוסיפים להם ניהול של מאמן שלא התפתח כבר עשור זה מה שמקבלים במגרש.
זה לא רק הסגנון,הדבר שבאת מדהים אותי הוא אי היכולת של הפורטוגלי לאחר 2 עונות לזהות את הבעייתיות בסגל,שום תירוץ על שחקן או שניים שלא הגיעו היה משנה..
קחו לדוגמא את ההגנה,לטעמי הטוב מבין שחקני ההגנה יכול להיות רק שחקן סגל מגבה
וזה אומר הכול,ביילי(אחד ממופעי האימים של שחקן הגנה שאני זוכר)הפצוע הכרוני,גונ'ס שחצי מקריירת היונייטד שלו פצוע,לינדלוף שמתאים לסגלים של קבוצות תחתית,סמולינג תאומו של גונס ברמת הכישרון,לוק שואו מגן בינוני שיש כמוהו עשרות,דרמיאן תאומו של לינדלוף ברמת הכישרון (:
נשארנו עם שני הזקנים(ולנסיה ויאנג) שמסיימים קריירה כך שבאמת אין לנו הגנה ואל ירשים אתכם מאזן הספיגה בעונה שעברה,50 אחוז מכך היה תודות לדה חאה והעבודה ההגנתית של מאטיץ שבאה כמובן עח עזרתו להתקפה.
גם בקישור אנו משופעים בבינוניות,מאטה והררה,פיררה ופלאיני,ושיסביר לי מישהו מה היתה מטרת הבאתו של פרד שעושה רושם לא רע אבל מסתובב על המשבצת של מאטיץ ואחרים.
בהתקפה אני מתחיל להתרשם שמרסיאל וראשפורד כבר לא יתנו יותר מכמה הופעות טובות בעונה וכל השאר בינוניות מרגיזה.
אלכסיס זה מקח טעות בזבוז של טונות כסף על שחקן שמיטב שנותיו כבר מאחוריו.
בקיצור שוקת שבורה,לאחר 5 עונות ובפתחה של השישית מאז עזיבתו של הגאון הסקוטי אנו נמצאים באותה נקודת התחלה של הצורך לבנות,כבר לפני 4 -5 שנים כתבתי שאם היונייטד לא יזהרו הם יהיו ליברפול של שני העשורים הקודמים,קבוצה שאיבדה את דרכה.
ראיתי לאחרונה רעיון עם הסר,הוא אמר שמתגעגע ומקווה לחזור ליציעי טרפורד קשישא כבר העונה,ואני אומר לו שרצוי שישמור על הבריאות ולא יבוא לראות איך חירבו לו ולנו את המועדון!
אני מקווה שנסיים במקום הרביעי וחס וחלילה לו במקום טוב יותר,מקום 4 ייתן לנו אירופה ויגרום להנהלה(הלוואי שגם היא כבר תלך) לתת לפורטוגלי בעיטה אל מחוץ למועדון.
ורצוי שכבר יתחילו לדבר עם זיזו (;

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

אני לא יכול להתמודד בשדה הפילוסופי, כולה כדורגל ואנירואה רק חמישים שנה, ארבעים עם הקבוצה הזו. אבל אני יודע שכאשר לא מאמינים במאמן או בדרך, נפרדים לשלום. זו הפעם הראשונה שאני רואה שמאמן לא מקבל ולו חלק הדרישות סבירות, כדי ללמד אותו לקח ומי המנהל. מאותו רגע שלא נפרדו ממנו היו צריכים לגבות אותו אבל זכרון מוייז כבר פג. אצרף לכאן דברים שכתבתי במום אחר, אבל הבושה כולה שלנו, של המועדון, של "השחקנים" ושל חלק מהאוהדים (בלי מרכאות כדי לא לפגוע). מי שמשלה את עצמו שתחת מאמן אחר אולי ממחר, פוגבה יצדיק את הרכישה ,הרבה בריאות והצלחה בהמשך הדרך.

למוריניו יש חלק באשמה אבל מעצם ההגדרה זה חלק ולא אשמה ישירה ומלאה. זה פשוט מעליב לראות כמה מאלה שלבשו היום חולצה של יונייטד, זה מעלה חיוך מלא כאב, על ההתנהלות של המועדון 3 בתחום הרכש והמכירה בקייץ הזה,כמו בשלושה שקדמו לו, ואלה ששמחו שהמועדון "מעניש" את מוריניו ולא נותן לו שחקנים שביקש יכולים לחכוך כפיים ולהגיד הצלחנו. בשבוע שעבר בתצוגה לא טובה ראיתי או קראתי כמה אנשים מאושרים מצמד הבלמים ומאיך הם השתלבו ועובדים יחד. אשרי המאמין אמרתי אז ולצערי צדקתי. שניהם לא ברמה של בלמים ראשונים בקבוצה כמו יונייטד, ומי שצלב את סמולינג כדאי שיחשוב קצת (אם ניתן כמובן). אני לא מדבר על הטעויות בגולים שזה יכול לקרות אלא על פגמי יסוד בעבודת הגנה. סיפרו לי, שפוגבה לא מאושר. חבל מאוד, אבל גם כך ,ולמרות שאין אשמה ישירה שלו בהפסד מישהו מאמין עוד בשחקן הזה שיוכל למשוך את הקבוצה ? הרי היום הוא לא היה בעמדה אחורית אלא כקשר מרכזי ב 4 3 3, חבל על הזמן שלו אבל חבל יותר על שלנו, ועוד נפגש על רקע הדברים האלה. מי שלעג לצורך בשחקן כנף ימין קיבל את מאטה כפתרון וזה איך להגיד בעדינות, לא הצליח. מרסיאל שוב לא לקח את ההזדמנות אבל הוא יכול להגיד שהוא חלוד וזה עדיין עומד לזכותו. נשארנו עם מצבת שחקנים שחלקם לא רצויים כמו רוחו ודרמיאן,אנחנו חסרים בלם מרכזי מדרגה ראשונה, אבל לימדנו את מוריניו לקח. זה לא ההפסד כמו רוח הקבוצה שלא קיימת. אולי בגלל מוריניו או בהשתתפותו אבל עדיין שחקנים בלי כלום עם משכורות פאר. ראיתי כמה שמחים שזו תחילת הסוף של מוריניו. אשריכם, צדיקים אתם. וזה מזכיר לי בדיחה על אותו אחד שרץ בעיר, כשהשמוק שלו ביד והוא צועק "נקמה, נקמה."שואלים אותו מה קרה, והוא עונה: אתמול רציתי לז**ן והוא לא נתן לי. עכשיו הוא רוצה להשתין ואני לא נותן לו. אשריכם.

יאיר אלון 19 באוגוסט 2018

מה זה משנה שהקבוצה הפסידה העיקר שיצאת צודק… מקווה שיצאת לחגוג
כולה עברו שני מחזורים. כפי שלא היה צריך להמליך את לינדלוף ובאיי אחרי לסטר אין צורך לקבור אותם אחרי ברייטון.
אין פה בכלל עניין של להעניש את המנג'ר ועצוב לי שכך אתה רואה את פני הדברים. לגיטימי ביותר לדרוש מהמנג'ר להוציא יותר מחומר השחקנים שיש ברשותו, במיוחד שהחומר הזה עלה מאות מליונים.

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

אתה מפריע לי במועדון הלילה שאני מבלה בו.
חשבתי שגם כשמתוכחים אפשר לשמור על רמה אבל מסתבר שטעיתי.
הייתי שולח אותך לעשות שעורי ביית, ולרכז רשימה של כל מי שיונייטד קנתה מאז מוייז ואת מי שמכרה, לפי חלוקה של מנגרים,ומה כל אחד קיבל מקודמו,אז היה לך נתון שאפשר להתווכח עליו, אבל אני עסוק בסיבוב משקאות שלישי ואל תיפגע שאני לא מציע לך לבדוק.

גל ד 20 באוגוסט 2018

"כדאי שיחשוב קצת (אם ניתן כמובן)". כן, העיקר שאתה שומר על רמה.

מילא להיות טיפש, אבל אתה גם מתנשא, גם צבוע, וגם בכיין.

יוסי מזרחי 20 באוגוסט 2018

ברוך בואך גל ד למשכננו הצנוע.
אני לא מנסה לחנך אותך זה כנראה עסק אבוד אם אתה לא מבין קונטקסט שלם ומה עומד אחריו.
למה אני עונה לך בכל זאת? שאלה טובה, אולי כי מאתגר להתעמת עם מאותגרים.

coach nd 19 באוגוסט 2018

מוריניו הביא את צמד הבלמים .

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

פוגבה הוא תמצית הבעיה.
שחקן עם פוטנציאל אבל בלי אישיות,כזה שעובדי האלילים חשבו שרק יגיע לא נרוץ לאליפות אלא נלך בנחת,
אחד בלי נאמנות למועדון ולמורשת.
אבל תמיד יהיו חכמולוגים שיבינו את מה שהם רוצים להבין ולא את המצאות

סימנטוב 19 באוגוסט 2018

אתה הצדיק כאן יוסי! כתבת נהדר אני מתחבר לרוב דברים שלך (לא לבדיחה…).הבלמים באמת לא הראשונים של הקבוצה – את זה גם נאוויל אמר אחרי המשחק. בשבילי, הרצון לעצור את הרכש המסיבי בא מכיוון התכוונות על תהליכים ארוכי טווח, לגדל ששלד שיהיה אפשר לרוץ ולא תיקונים מהירים ונקודתיים ופלסטרים (אנחנו עדיין לא שם, יש עוד דרך לעבור ולעבור עד אז). יש הרבה רעות חולות במועדון הרצון הוא שיהיו תהליכי עבודה כי אין ניתוב מסלול והתפקסות ליעד. מבחינתי לעצור את הרכישות המסיביות בא בשביל זה.
* מתנצל עם נפגעת אבל אתה באמת צדיק!

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

לא נפגעתי אני מעדיף אמת ולא משחקי מילים. הטיעון שלי פשוט, אם אתם לא מאמינים בדרכו, נא לפטר,אם מאמינים, נא לתת גיבוי. איך לדעתך הוא נתפש אצל השחקנים ? אוטוריטה?

סימנטוב 19 באוגוסט 2018

זה כנראה איפשהו באמצע. אמרו שצריך לעבוד עם מה שיש כי שפכו המון עד עכשיו. ויש בזה משהו, בשוק היום רוב הסיכויים שמאמן לא ישאר יותר מ3, 4 שנים אי אפשר להתחיל מחדש כל פעם. מה שמחזיר את העניין הכאוב שאין איש כדורגל במועדון, אין מנהל טכני

Danny - Long Island 19 באוגוסט 2018

המאמן משרה אווירה עכורה ורק בגלל זה צריך להחליפו… אין כאן סיכוי לכדורגל נאות הרי המקום השני בשנה שעברה לא בדיוק שיקף את היכולת שלנו כקבוצה. אין מנוס מלצאת לדרך חדשה; אם מוריניו לא נגיע לארץ המובטחת. בנתיים כולנו מתייסרים בכאב עמוק ומרפא לא נראה באופק

A34 19 באוגוסט 2018

מסכים ומזדהה עם כל מילה.
גם עם הכאב שניכר מהדברים שכתבת.
ברד-קפה עלה לפני שבועיים סקר על פיו היה צריך לבחור מי מבין השניים צריך ללכת, מוריניו או פוגבה.
נראה לי שהיה נכון יותר להוסיף אופציה שלישית; שניהם.

שלמה 19 באוגוסט 2018

הסגל מספיק טוב,
לא חסרים שחקנים איכותים ?
המציאות טפחה על פנינו,
ואם מוריניו ילך ?
נשארנו עם אד וודוורד,
הוא אמור להביא שחקנים, לא?

coach nd 19 באוגוסט 2018

מוריניו הביא את צמד הבלמים .

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

ונכשל איתם כשלון חרוץ.

אריאל גרייזס 19 באוגוסט 2018

זה לא סבוטאז', זה פשוט קבוצה שלא רוצה לשחק תחת מוריניו. זה כבר לא עניין של שיטה, הם פשוט לא רוצים להיות שם. מבחינת יונייטד, לא רואה שום סיבה להשאיר את מוריניו כרגע, זה ברור שהוא לא מסוגל להוציא מהסגל הזה יותר כלום. מקווה מאוד שיישאר עוד הרבה זמן

אריק 19 באוגוסט 2018

בעיני, יוסי צודק בקו הכללי.
בעולם אידאלי לא להביא אף אחד זה רעיון מעניין.
במציאות זה משאיר קבוצה עם חורים ועם מאמן שכולם יודעים שיקבל את כל האש. לצערי גם השחקנים.

גלעד בלום 19 באוגוסט 2018

אם זה יעזור לכם אז נעשה לכם את הטובה בשני הבא ונעזור להנהלה להחליט את מה שכתוב על הקיר מאמצע העונה שעברה, מוריניו מאמן לא מתוחכם, יונייטד משעממת, צפויה וחסרת מעוף, לא מעט שחקנים אפורים, ( כולם חוץ מרשפורד, מרסיאל ופוגבה מעבר לשיאם או מוגבלים ביכולתם ), דה חיאה הוא הוורלד קלאס היחידי יחד עם פוגבה .

איך ניתן להסביר את היכולת הנפלאה של פוגבה במונדיאל לעומת מה שהוא נותן אצלכם? שיטה? מוריניו? לדעתי אין לו עם מי לשחק , באמת זה הזוי כמות השחקנים האפורים בקבוצה והאווירה העכורה, מוריניו צריך לעבור לנבחרות, הוא מזכיר לי את שלמה שרף בסוף הקריירה, פאתטי, שיילך לאמן נבחרותיה כבר לא זה וגם ברמת הניהול האנושי הוא על הפנים, מריר

משה 19 באוגוסט 2018

אני לא רואה איפה פוגבה הוכיח לך שהוא וורלד קלאס. עם כל הכבוד למונדיאל גם פיקפורד נראה שם שוער מצויין, יש כאלה תקופות לשחקנים. פוגבה הוא אחת הבעיות הבוערות של יונייטד, הררה עולה עליו.

שלמה 19 באוגוסט 2018

פוגבה ביובה קבוצה גדולה מיונייטד היה מצויין,
פיקפורד? פוגבה היה המנהיג
הבלתי מעורער של הנבחרת
וזכה במונדיאל,
ביובה פוגבה שיחק עם שחקנים
ברמה עולמית,
כאשר מאחוריו שיחקו מרקיזיו,
ופירלו, בנבחרת משחק אחוריו
קאנטה מס' 6 הטוב בעולם,
ליונייטד יש שחקנים ברמה
הזאת ?

no propaganda 19 באוגוסט 2018

מאטיץ הוא וורלד קלאס, פוגבה לאו דווקא
מה שכן, חסרת מעוף או לא, זו לא סיבה לחטוף שלישיה מברייטון

טל המנצ'סטרי 19 באוגוסט 2018

פוגבה דיבר לאחר המשחק על ה attitude שאיתו הגענו למשחק, עלינו לשחק:
What happened today is that we lost. The attitude we had, we didn't deserve to win
It's the hardest game to play against a smaller club than Manchester United but that attitude we had was not like we wanted to beat them. My attitude wasn't right either
You can't always approach the game the same as the last one but the attitude at least has to always be right.

ה attitude החסר שהוא מדבר עליו, עצם העובדה שזה בכלל עולה לדיון בשלב הזה של הקבוצה הזו זה חמור, אבל זה לא קם ומתחיל אתמול או לפני שבוע ויודעים מה, זה בלתי נתפס.
דברים שכאלה לא היו קיימים בלקסיקון שלנו בכלל עד לפני כמה שנים, לאן הגענו?

כשקבוצה נמצאת בבעיה היא צריכה לחזור לבסיס מסויים בכדי לנסות שוב מהתחלה בצורה טובה יותר, אבל הבעיה היא שאין לנו בסיס, אלא חיים כבר שנתיים על מקריות ועם מקריות בסופו של דבר אי אפשר להתקדם.
המקריות הזו תמשיך להתפוצץ לנו בפנים ואם לא יהיה שיפור מהיר ומזהיר.

אריק 20 באוגוסט 2018

הבסיס הושמד. היום זה תאגיד, ותאגיד מאוד פוליטי.
התאגיד נמדד על פי ביצועיים פיננסים ושם יש הצלחות שנובעות מהעבודה שנעשתה מתחילת שנות ה90, וודוורד לא גאון, הוא רק קוטף את הפירות.
כדורגל זה עניין שולי ושם אף אחד לא רוצה להתלכלך, מחפשים רק להסיט אץ האשמה הלאה למועסק הבא.
זאת יונייטד.

תומר 19 באוגוסט 2018

כל ניתוח על המצב של הקבוצה חייב לתת את הדעת על כך שזה היה גרוע גם לפני מוריניו. זה לא פוטר אותו מאחריות בכלל, אבל אי אפשר להאשים כל הזמן שחקן כזה או אחר, כשהעובדות בפועל הן שמהרגע שפרגי עזב הקבוצה נראית נורא. כל שחקן שמצטרף וכל מאמן שמגיע פשוט טובע בביצה הזאת. משהו רקוב מהיסוד וזה מה שהכי מדאיג. זה ההיפך הגמור מקבוצות עם יסודות טובים כמו ריאל מדריד וברצלונה, ששחקנים ומאמנים שמגיעים לשם רק משתדרגים ומשתבחים. עכשיו כנ"ל גם סיטי.

יוסי מזרחי 19 באוגוסט 2018

פשוט מאוד מדויק מאוד. תמצית האמת.

רומן 19 באוגוסט 2018

משחק אכן מזעזע של יונייטד.
אבל אתם פה קצת טועים לדעתי בזה שאתם משווים את יונייטד ליונייטד של לפני 6 שנים.
הרי אם מוריניו היה לוקח את ארסנל/טוטנהאם למקום 2 שנה שעברה ופותח עונה עם 3/6 אף אחד לא היה חושב ברצינות על לפטר אותו, נכון?
פרגוסון כבר לא פה, ואת מוריניו צריך להשוות לאון חאל ומויס.

Ollie Williams 19 באוגוסט 2018

אבל ארסנל וטוטנהאם הן לא יונייטד לטוב ולרע וזה כולל גם את הר הציפיות שקיים שם מאז פרגוסון. חלק מהתפקיד של מנג'ר במועדון כזה הוא להתמודד עם הציפיות ולפחות להתקרב אליהן.
יונייטד סיימה מקום שני עם כדורגל מזעזע ובלי לאיים לשניה על התואר. זו הקטנת ראש מטורפת להציג את זה כהישג.
ומילא אם זה היה בונקר בלתי חדיר עם מתפרצות קטלניות ושחקנים שיורקים דם כמו בסיבוב הראשון בצ'לסי ובעונת השיא באינטר. אבל זה סתם ערימה גדולה של שעמום משולב עם כלום ושום דבר.

אי אפשר יותר לתרץ את הכשלון ב"הסתגלות לעידן שאחרי פרגוסון". יש ביונייטד סגל יקר ועם לא מעט כשרון, ראינו שחקנים מהקבוצה במונדיאל פתאום פורחים (בדגש על פוגבה).

איפושהו בשנים בריאל מוריניו איבד את זה. האליפות עם צ'לסי כנראה הייתה אנומליה, אבל הבנאדם תקוע בעבר ומחריב עוד מועדון פאר על הדרך.

אבו צ'יצ'ריטה 19 באוגוסט 2018

אני חושב שמה שממצה יותר מכל את המשחק הוא העובדה שצריך לכתוב שלא היה סבוטאז' (כנראה…). זה למעשה הדבר החיובי המרכזי שאפשר להגיד על היכולת הזו

עילאי 20 באוגוסט 2018

אנחנו בשלב הסופי לכרוניקות מוריניו. שקיעת השמש הסופית לחור שחור.
אוהדי צ'לסי מגחכים מהצד, הם היו שם, כבר התאוששו מזה.
כל מי שמנסה למצוא הסבר סטטיסטי, להתנחם בהישג סרק בתארי שוליים מדחיק את ההבנה הסופית.

השחקנים עוברים התעללות, מפאסים לאחור ואי הגעה ל-16 עברנו ללא לגעת בכדור, לכוון את המשחק לחטוף את הכדור במקום הנכון. חלילה לתכנן את המשחק עם הכדור, חלילה להאמין שעברו אצלנו כל כך הרבה שחקנים התקפיים כשרוניים שמסוגלים לשים את הכדור ברשת בצורות שונות.

מי אמור להציל את המועדון?
גם החלטות אמיצות/נכונות צריך לדעת מתי לקבל. מה היה בוער להחתים את מוריניו על חוזה חדש? מה זה שידר, מה הייתה המטרה? מה היה החשש?
לבצר את מוריניו בעמדת כוח רגע לפני המשבר הכרוני שלו אולי היה הדבר ששבר את הסגל סופית. הם בטוח לא נהנים מהכדורגל שהם משחקים בשנתיים האחרונות.

דודיק 20 באוגוסט 2018

הקילומטרז' של שחקני יונייטד היום הסתכם ב-99.5 ק"מ – אחד השיעורים הנמוכים ביותר מאז החלו למדוד זאת בפרמיירשיפ, וכ-9 ק"מ פחות משחקני ברייטון. דהינו, כל שחקן רץ בממוצע כ-900 מ' פחות מיריבו, ובקיצור – לא נתן את התחת

דוד 20 באוגוסט 2018

צריך לומר את האמת ולהצביע על הנקודה. הליגה האנגלית היא באמת ליגה שבה לשחקנים של מוריניו אין שום דבר להציע. אנחנו כבר לא בעידן שבו מיכאל באלאק ודידייה דרוגבה לוקחים אותך למאבק אליפות מול קאריק, רוני וברבאטוב, כשלמפארד וג'רארד מתחרים על תואר מלך הבישולים באנגליה.
הגדולות עשו את הסוויץ' מזמן. סיטי, ליברפול, צ'לסי ואפילו טוטנהאם משחקות כמו קבוצות ספרדיות/גרמניות עם שחקנים התקפיים מוכשרים מאין כמוהם. טכניקה רכה, בנייה מחושבת של תכנית משחק התקפית, דגש על מסירות. ומוריניו תקוע עם קבוצה של חבר'ה חסונים שבועטים חזק ורצים מהר. מה זה מזכיר? נכון. נבחרת אנגליה במונדיאל.
מוריניו נפל בתוכנית הרכש כשלא קרא את הליגה נכון. הוא בנה את ה"אנטי-סיטי" כשהתברר לו מהר מאוד שגם לקבוצות אחרות בליגה יש תוכנית משחק. אז בליגה הזו עם החומר הזה יונייטד מוציאה מהסגל פחות או יותר מה שהוא שווה.

Kirma der faux 20 באוגוסט 2018

אתה מתכוון לעידן של ארבע אנגליות בחצי גמר ליגת האלופות?

Ollie Williams 20 באוגוסט 2018

אבל כנראה שיש סיבה שהעידן הזה עבר לפני עשור בערך

דוד 20 באוגוסט 2018

לא כתבתי שהליגה השתפרה (אני בדעה שלמפארד אחד מגדולי הקשרים אבר). אבל היא בהחלט השתנתה.
אירופה איננה ראיה. לדעתי אם יונייטד היתה עוברת את סביליה היא היתה מגיעה רחוק. אבל בליגה, עם סיטי שבנויה לאסוף 95 נקודות (דבר ששום קבוצה באותו עידן לא עשתה), אתה יכול לבנות קבוצה שתנצח אותה במשחק אחד. כל הארבע האנגליות הענקיות לא הפגינו אז עליונות כזו על הקבוצות האחרות.
ואתה לא תעשה את זה עם כדורגל אנגלי. מה לעשות.

z 20 באוגוסט 2018

בסופו של דבר שחקנים מבקיעים את הגול המצמק ומיד אוספים את הכדור ורצים לחצי, אז זה סימן טוב לפחות..

ה10 פני שלי לגבי מרסיאל וסאנצז – מוריניו כפי שנאמר לא היה הוגן בכלל כלפי מרסיאל והוא לדעתי האישית די חירב לו את חלום המונדיאל על לא עוול בכפו – אבל סאנצז פרח בשנים האחרונות דווקא בתור חלוץ מרכזי – גם כי אולי הוא כבר לא ילד אבל גם כי סאנצז רואה את המציאות ביותר פריימים מאשר רוב האנשים כנראה – מהיר מחשבה – מה שהופך אותו לכייס רחבות מלוכלך ואכזר.

פיש אנד צ'יפס 20 באוגוסט 2018

לי נראה שההנהלה מחכה לזידאן,והם רק מייחלים לעוד הפסדים כדי להצדיק את הפיטורים,זו גם הסיבה לרכש הדל בקיץ.יש חוסר אמון בפורטוגלי,בשיטה הלא מלהיבה שלו,,ברכש הכושל,במרירות,והשגעון גדלות שהוא מעל המועדון.
גם שנה שעברה ברייטון עשתה להם צרות-אפילו קיאל זכה לדרוך על הדשא ל3 דקות מלאות,בלי לגעת בכדור..
מי היה מאמין

שחר ע. 20 באוגוסט 2018

צריך לזכור שבנוסף לפרגיסון, עזב דיויד גיל שידע לסגור דברים וגם רוב הסגל המקצועי.
לצערי אנחנו חולים בתיסמונת ליוורפול, ויכך לנו הרבה זמן לחזור לפיסגה, הכי חשוב למנות מנהל מיקצועי ומאמן חדש שישקם את אמון השחקנים.

Comments closed