המכונאי

להיות בלתי מנוצח זה לא להיות טוב, זה ללמוד בתנועה

הגשם היה מפלצתי. 82 אלף ביציעים שרו. האנגלים ביצעו line out (זו הכנסת כדור החוץ אל תוך שני טורי השחקנים) מושלם ובתנועה קולקטיבית מושלמת מוטטו בדחיפה – maul – את ההגנה חסרת האונים של ניו זילנד. 0-15 ומאזן הכוחות של הראגבי העולמי נראה על כרעי צלעות טלה.

זה נגמר 15-16 לניו זילנד. אחרי 13 משחקים רצופים של ארבעה טרייז הם השיגו רק אחד ורק החלטת וידאו הצילה אותם מהפסד. אבל הם כן הראו למה לנצח אותם זו המשימה הקשה בספורט.

אם לחזור לפסקה הראשונה – מישהו בניו זילנד נעלב מתבוסה כזו בליין-אאוט. כשהמכונה הניו זילנדית דורסת משחק הצירופים של איואני, מקנזי, בארט והרצים האחרים מובן לכל מי שצופה בהם. לא צריך להבין בראגבי בכדי להתפעל מזה. הם מי ששוברים כל שיא נקודות ידוע שנה אחר שנה אחר שנה. אבל המדליות נמצאות בחדר המנועים. ברודי ריטליק השתלט במחצית השניה על המשחק באוויר. ערער לחלוטין את הכנסת כדורי החוץ האנגלית. חטף להם שלושה כאלו. שינה את כוון גלגל המומנטום הגדול. חצי שעה אחרי שהתחום הזה של המשחק ביטא את חוסר האונים הניו זילנדי – הוא הפך המפתח לניצחון. להיות בלתי מנוצח זה לא להיות טוב, זה ללמוד בתנועה.

הוא גם משפץ מכוניות ישנות (בתמונה).

*
אנגליה לא יצאה בידיים ריקות המשחק.
ראשית, היא תצא בעוד שנה ליפן עם תחושת סיכוי.
שנית, היא הבינה שהקפטן שלה לא ינצח את ניו זילנד. ההחלפה של דילן הארטלי במחצית, והמינוי במקום של אואן פארל כקפטן, הייתה רגע אכזרי מזוקק של ספורט. אתה לא מנצח את אלו אם אתה לא אכזרי ומזוקק.

הניצחון ביובה (באמת)
ההפסד בדרבי. התמונה הגדולה

תגובות

 • כספרי

  אין על רוגבי ניו-זילנדי, חוויה ספורטיבית מזוככת.

  הגב
 • ארם אבירם

  ברודי ריטליק! איזה שחק!

  הגב
 • ארז

  נהדר

  הגב
 • רון

  מאכזב הקטע הזה שעוד פעם קורה שרוגבי משחקים 80 דקות ובסוף ניו זילנד מנצחים. נתנחם הערב בנצחון של סקוטלנד אהובתנו על פיג'י ובנצחון של ישראל אהובתנו על קפריסין בחוץ.

  הגב
  • MnM

   כשזה משחק עם אופי כזה זה לא כזה מאכזב...כי אנגליה יכלו לנצח ולא ניצלו את הפתחים הקטנים שהיו בחצי השני

   הגב
 • red sox

  ועכשיו סיום די מטורף לצרפת-דרא"פ.
  על מה בדיוק הוחזר הטריי של הספרינגבוקס לעמדת הפנלטי, לפני שהושג שוב?

  הגב
  • אלון

   מסירה קדימה, נראה לי המסירה האחרונה לשחקן שעשה את הטריי

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *