לא אסון. רק עוד משחק מדכא

עבור יונייטד זו בעצם נקודת האמצע של העונה. היא תסע לאליפות העולם ביפן ותצבור עוד משחק חסר. אחר כך היא תחזור כשעל הנייר לא נותרו יריבות חוץ קשות במיוחד עד סיום העונה. אם אני עובר על רשימת המשחקים על סוף העונה ומסמן את אלו שצריך לנצח אז בהחלט אין סיבה לא לקחת גם את האליפות הזו.

אם יש סיבה שיונייטד לא במצב של ארסנל, והיא לבטח בתמונת האליפות, היא שהקבוצה עובדת קשה והיא מגובשת ולוחמנית. בנפשה היא עדיין קבוצה אלופה ורחוקה מאד מלוזריות. היא למשל לא ספגה בליגה כבר חמישה משחקים רצופים. ובקיצור וידיץ', פרדיננד ואדווין ואן דר סאר לא נתנו לדבר הזה לברוח ליונייטד. וגם אין לנו יריבות טובות ואלו שרואות את עצמן מועמדות אליפות צריכות לעשות חשבון נפש על כך שאנחנו עוד בסביבה.

אבל לא זה העניין. הציון לחלק הזה של העונה בחלק ההתקפי, אני לא מתכוון לעבודה של הקישור הדפנסיבי, הוא אפס. למרות שגם היום השופט יכול היה לאשר שער ניצחון לרונאלדו (אבל עשה את הדבר היותר נכון) וגיגס יכול היה לסיים עם שער ניצחון הירואי. אבל כתקופה בחיי הקבוצה זו חשיכה מוחלטת. לרוני ורונאלדו היו כמה משחקים טובים כל אחד באופן ספורדי. אבל רונאלדו הפך מתוסכל ולא מרוכז והריכוז של רוני מעולם לא היה דבר קונסיסטנטי. טבז במצב לא ברור חוזית ומקצועית. גרף ההשתלבות של ברבטוב עומד כרגע על אפס. אם הוא אמור לחפות על הסטטיות שלו בגאונות, אז עד עכשיו הקבוצה לא למדה אותו והוא לא למד אותה. אולי אפשר לציין את עזיבתו של קירוש. אפשר כמובן לציין את העמלנות  והאנרגיות של פלטשר ופארק. אבל אלו רק מדכאות עוד יותר בקונטקסט של כדורגל כזה. 

אבל אני אסיים בנימה חיובית. כדורגל גרוע כל כך היה אמור לפגוע בסופו של דבר ברוח הקרב. ואת זה אני לא רואה. 

האם הקלאסיקו הוא מה שהיה פעם?
תוצאה מספקת

41 Comments

בני 13 בדצמבר 2008

אין ספק שיש הרבה פחות תיאום והתלהבות (ואולי מזל) מאשר בעונה שעברה אבל לא הייתי קורה לזה מדכא. ברבטוב לא מתופקד במקום הנכון. הוא לא אמור להשתתף בחילופי המקומות אלא לעמוד סמוך לרחבה. כדי ליצור עקביות פרגוסון צריך לעשות פחות רוטציות (ולהוציא את פלטשר האנמי).

בני תבורי 13 בדצמבר 2008

ניכר אצלכם חסרונו של חלוץ עם מיקום כמו של קאראגר…

גיל, מזימבבואה 13 בדצמבר 2008

התיאום בהתקפה שואף לאפס. התיק – תק (דאבל פסים באזור הרחבה) שעבד כל -כך טוב בשנים עברו לא עובד. לדעתי הסיבה היא כמו שרונן הזכיר: קרלוס קירוש. זוהי שיטה קלאסית למהירות ולטכניקה הדררום אמריקאית וקירוש יישם אותה בצורה מושלמת. שימו לב שהשנה המשחקים שבהם הכי נהנינו היו שבהתקפה היו מעורבים לפחות 3 לטינים (רוני מתאים גם לשיטה) ומאחור אנדרסון דוחף את הכדורים פנימה.
ברבאטוב הוא טכני מאד אבל הוא עוצר את כל המהירות בהתקפה של יוניטד. בקשר למשחק היום אני חושב שפרגסון היה חייב להוציא את פארק הרבה יותר מוקדם ולהכניס נאני. כל הקרנות (10 בסה"כ) שהוא הרים לא עשו כלום לעומת הקרנות של גיגס.
לדעתי הגול של רונאלדו לא היה צריך להיפסל (אני מאד אוביקטיבי…). פעם שאלו את קולינה מתי הוא ישרוק ליד ומתי לא? והוא ענה שאם היד יוצאת ממה שהוא כינה "הצילינדר" של הגוף אזי זוהי יד. אני חושב שהפעם הכדור נגע ביד כתוצאה מהצורה שרונאלדו עצר את הכדור ולא כעזר להשתלט על הכדור. אבל שוב זה רק תירוץ חייבים לחזור בריאים מיפן לנצח את סטוק בחוץ (בתקווה להבקיע יותר מגול אחד למשחק זה כבר נמאס) ולהמשיך לאיים על הצמרת.

גיא 13 בדצמבר 2008

רונן, אתה קצת קשה עם היונייטד.
לגבי המשחק – הוא היה פשוט משחק משמים, שלרגע לא נראה כאילו היונייטד הולכת לנצח אותו.
הבעיה – שזה לא המשחק הראשון השנה שזה נראה ככה.

הרע – יונייטד נחלשה השנה, ועם כל הכבוד להרכב המרשים, היא מוכיחה שצדקו אלה שאמרו שהיא קמה ונופלת על יכולתו וכושר ההבקעה של כריסטיאנו.
הטוב – המתחרים שלנו הם צ'לסי, שנראים גם הם פחות יציבים מבשנה שעברה, וליברפול.
חוץ מזה – כמו שרונן ציין – לוח המשחקים לטובתנו, עכשיו רק צריך לדעת לנצל את זה…

אמיר 13 בדצמבר 2008

רונן,
אכן מדכא,נשאר רק להתגעגע לכדורגל היצירתי והסוחף של העונה שעברה,פרג'י הבטיח שנראה
באוקטובר את היונייטד האמיתית,נקווה שהוא פיספס בשלושה חודשים ולא בשנה.
מעניין יהיה לראות את אפקט טוקיו עם החזרה לליגה,חיובי או שלילי..?!

יואב 13 בדצמבר 2008

רונן, מסכים כמעט עם הכל אבל גם חסרה ליונייטד תוצאה גדולה(חשבתי שהניצחון בדרבי יתן תנופה)שתיתן מומנטום. אבל בסך הכל, ההגנה נהדרת, מוסר העבודה שם, הגולים יבואו(אין לי ספק), היריבות קצת "עוזרות" לנו והייתי חותם על פער ארבע מהמובילה(אם צלסי תנצח ואנחנו את החסר)ביולי, שראיתי את השיבוץ.החיוך של פרגי בסוף אומר את אותו דבר. זה פער לא משמעותי לאחר סידרת משחקי חוץ כזאת. בני, התלהבות אני רואה שם אבל פחות תיאום. פרגי משתמש יפה בסגל שלו(לא משתגע מידי ברוטציות) וכרגע, הוא מאמין שקאריק ופלטשר הם הפותחים(עד שסקולס יהיה כשיר לתשעים דקות, כי הוא עדיין דרגה מעל כולם)אבל אין קסם ושטף בהתקפה…

רונן דורפן 13 בדצמבר 2008

מי שמחפש סימן חיובי – ליונייטד – הנה הנתון הבא: באותו סט של משחקים בדיוק בשנה שעברה (החלפתי יורדות בעולות) צברנו רק נקודה אחת פחות.

רונן דורפן 13 בדצמבר 2008

יואב – באופן אישי פלטשר וקאריק נראים לי די תחליפיים. משניהם לא תקבל מסירת עומק גדולה וכששניהם משחקים לצד פארק זה יותר מדי אפור. הייתי נותן להם להתחרות על עמדה אחת ולסקולס ואנדרסון על השניה. בכלל, התצוגה ההתקפית שראינו בגביע הליגה מול בלקבורן מעוררת שאלות: אנדרסון-טבז-גיגס-נאני הראו יותר ממה שיש כרגע להרכב הראשון להציע.

divx 14 בדצמבר 2008

למה נאני לא רואה מגרש???

יואב 14 בדצמבר 2008

רונן, הם היו נהדרים בדרבי(ויכולתם עד כה מצדיקה הרכב) והשילוב שלהם עם פארק, בא לידי ביטוי יותר במשחקי חוץ כאשר ההדגשים הם קצת אחרים.
לא מסכים בקשר לקאריק. שחקן יותר מלגיטימי לקישור של יונייטד(או להאבק עליו) ואחד המוסרים הטובים ביותר שלה.
מצד שני, יש לך את נאני, סקולס, אנדרסון, גיגס- רעננים, לקחת את המושכות מכאן.פלטשר ופארק, שיחקו עד עכשיו המון, ביחס לעונה שעברה(הם לא התלבשו לגמר בכלל) ומשאירים אותך עם הראש מעל המים. אני בהחלט אופטימי…

roee 14 בדצמבר 2008

טוב רונן המזל של כל קבוצות הצמרת הוא שהאחרות לא מראות יכולות גבוהות ומרבות לעשות שטויות ולאבד נקודות "קלות"
. הסתבר שכנראה השנה כמעט ואין יותר מידי משחקים קלים.

אביאל 14 בדצמבר 2008

בוא נגיד שמה שחסר ליונייטד את השנה זאת הווינריות, לפחות 4-5 משחקים שאני זוכר הוכרעו בדקות הסיום בעונה שעברה, השנה זה לא קורה יותר מדי, למרות שמול סנדרלנד זה קרה, בכל מקרה לא ראיתי את המשחק היום (סוף סוף בית"ר ניצחו בבית) אז אני לא יכול להוסיף יותר מדי :)

יוסי מזרחי 14 בדצמבר 2008

פרשת ברבטוב פגעה בנו יותר מפרשית רונלדו. יתכן ויש עם טבז ענינים חוזיים שגורמים לפרגוסון לנהוג בו ואיתו כפי שהוא נוהג, (ובמאמר מוסגר זה כבר מעליב ) אבל ממצב של חלק קדמי נייד ומהיר ומתואם, בא השינוי עם ברבטוב והתיאום איננו (אולי יבוא בהמשך), אין מהירות ולחץ מכמה כוונים על היריב,ואין דורסנות מוחלטת.

אני מקוה שברבטוב ישתלב, ואולי עשרים דקות בסוף המשחק אתמול מראות שיש סיכוי לזה,אחרת זו תהיה עיסקקה כושלת ואפילו יותר מזו של וורון.

cookie-monster 14 בדצמבר 2008

שני המשחקים שיש לכם ישר אחרי החזרה מיפן יהיו די קריטים

שחמוביץ' 14 בדצמבר 2008

עזבו אותכם שטויות! ראיתים את ההצגה של פרגי בסוף??????
שווה לחכות 22 שנים בשביל לראות אותו כך.
רק חסר שיבוא עם זקן של סנטה למשחק נגד סטוק, וזהו, הוא יכול לפרוש….

בגדול, מה שכולם פה אמרו נכון –
1. היכולת הלא משכנעת של רונאלדו
2. חוסר ההשתלבות של ברבאטוב
3. העובדה שפלאטשר ואושיי הם שחקני מפתח…
4. החוזה הלא גמור של טבז
5. אבל במיוחד, קירוש. העזיבה שלו מאוד משמעותית (לפי איך שנבחרת פורטוגל נראת, עוד כמה חודשים הוא חוזר…)

בכל מקרה, למרות הכל ובעזרת היריבות שלנו לצמרת, אם היונייטד תדע לשמור על הבית, ולנצח את הקטנות בחוץ (משחקים קלאסים לברבאטוב), אין סיבה שלא נאבק בצמרת עד הסוף.
צ'לסי (שלושה משחקי חוץ נגד הגדולות בסיבוב הבא), ארסנל (ON AND OFF) וליברפול (חילוץ שלושת תוצאות התיקו הביתי האחורונות, אומרות הכל) פשוט נראות רע!
שימשיכו כך!!!

Glory Glory

אביאל 14 בדצמבר 2008

שחמוביץ' – למה צ'לסי נראת רע ? בגלל הפסדים מול ליברפול וארסנל ועוד שמשחקים עם חלוץ כמו אנלקה ? עכשיו שדרוגבה יכנס יותר לכושר (הגול מול קלוז' הוכיח שיש לו את זה עדין) צ'לסי תיהיה הרבה יותר דורסנית עם חלוץ בכושר.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 בדצמבר 2008

4 תהיות :
איך אפשר להזכיר את פארק (הטוב בשחקני יונייטד בשבועות האחרונים) ואת פלטשר באותה נשימה ?
האם ברבטוב הוא ה"ורון" החדש (שחקן מצויין בקבוצה הלא נכונה) ?
רונאלדו איבד מהירות וכוח,שני המרכיבים המרכזיים ביכולת הפנומנאלית שהציג בעונות הקודמות.האם איבד אותם לעד ולא ישוב להיות מה שהיה (וניכר שאין ביכולתו לבצע את הפעולה השיגרתית מעונות קודמות כאשר היה חותך מהאגף לכיוון הרחבה,עובר מגן או שניים ובועט) ?
האם פרגי זקוק נואשות למספר 2 דעתן ואסרטיבי שימנע ממנו לעשות שטויות (כמו הוצאת טבז במצב שבו יונייטד חייבת להבקיע) ?

אביעד 14 בדצמבר 2008

הספירה ממשיכה. עוד משחק שנחשב קשה על הנייר ויונייטד לא מנצחת. כרגע אנו עומדים על 3 ניצחונות (מנצ'סטר סיטי, פורטסמות' וסלטיק בית), 6 תוצאות תיקו (ויאריאל X2, סלטיק בחוץ, צ'לסי, אסטון וילה וטוטנהאם) ו-2 הפסדים (ארסנל וליברפול). בליגה זה מתרגם ל-9 נק' מתוך 21. לא מאזן של אלופה. ב-11 המשחקים הללו ספגנו 6 שערים, כך שהבעיה היא לא בהגנה. אני גם לא בעד להפיל את האשמה על רונאלדו. הוא אמנם לא ביכולת של שנה שעברה אבל חוטף הרבה יותר. השמירה המאוד מעובה עליו הייתה אמורה לתת יותר חופש לשאר אבל כל עוד ברבאטוב לא מספק את הסחורה, זה לא יקרה. אבל מה שהכי מכעיס אותי עד עתה, זו העובדה שמתוך 3 החלוצים שלנו, זה שנותן לנו הכי פחות השנה, הוא גם זה שמקומו בטוח בהרכב.

שודד 14 בדצמבר 2008

לגבי רונאלדו זה מאד פשוט (וצפוי)… ככה נראה השחקן הטוב בעולם שמשחק במקום שהוא לא רוצה לשחק בו יותר.
אני רואה את התיסכול וחוסר השלווה שלו, את המהלכים הלא מובנים שהוא מבצע. כמו היד בנגיחה במחזור הקודם (כ.אדום), כמו ה"קטנה" המכוונת אתמול (במזל השופט לא שלף).
זה פשוט זועק לשמים…
ברבטוב בשלב זה, פוגם במשחק הקבוצתי שלנו. לדעתי היה נכון להושיב אותו על הספסל לשני משחקים לפחות, לראות האם רוני וטבז חוזרים לשתף פעולה כמו לפני שנה.
נקודת אור: לראות את הג'ינג'י חזרה על המגרש, מקווה רק שהוא בא לנו בכושר, אולי זה מה שהיה חסר…

טל 14 בדצמבר 2008

יופי,פלטצר חזר להיות "האשם",הלא מספיק טוב,האפור,
אחד השחקנים הטובים ביותר של יונייטד מתחילת העונה,
הרוויח את ההרכב בזכות,
משתפר בכל עונה יותר ויותר,
תקראו מה פרגוסון אומר עליו,תקראו איך שחקנים לקבוצה מהללים אותו,כנראה שהם יודעים משהו אחר על כדורגל.

יופי,כבר עושים השוואה בין בארבטוב לורון,כבר מדברים עליו כ "פלופ",
מעניין מה כל אלה חשבו כשלוידיץ ואברה לקח כמה חודשים להתאקלם ביונייטד?
מעניין אם זה היה תלוי בכל אלה,אם טדי שרינגהאם למשל היה מקבל אצלם יותר מעונה בכדי להראות כמה כדורגל היה לו בראש וברגליים?
הימור שלי,הם היו מעיפים אותו לכל הרוחות,

מזל שפרגוסון חושב אחרת.

אביעד 14 בדצמבר 2008

טל, בניגוד לוידיץ' ואברה, בניגוד גם לורון, ברבאטוב שיחק שנתיים באנגליה לפני שהגיע למנצ'סטר וההתאקלמות שלו היא שונה. בניגוד לוידיץ' ואברה, ברבאטוב לא מוצא את עצמו במצב בו הוא יכול להתרגל בשקט לקבוצה כי אנחנו נלחמים על כל התארים. בניגוד לשרינגהאם, ברבאטוב לא מגיע להיכנס לנעליים של אגדה או אליל. שרינגהאם נרכש אחרי שקאנטונה פרש ופרגוסון עשה העל בכדי להדגיש שהוא לא קאנטונה (כולל להחליף את מספרי החולצות כך שבקהאם קיבל את החולצה של קאנטונה), ברבאטוב הגיע לעמדה בה יש 2 שחקנים אבל אף אחד לא יתלונן אם ברבאטוב יציג יכולת שתכניס אותו להרכב על חשבון טבז.
אני לא טוען שצריך להעיף את ברבאטוב לכל הרוחות. אבל הבאנקר שלו בהרכב חייב להיפסק. יש לנו 3 חלוצים והשניים הטובים יותר צריכים לשחק. נכון להיום, התפוקה של ברבאטוב היא הנמוכה ביותר אז הוא צריך לשבת על הספסל. אם ישתפר ויוכיח שמקומו בהרכב, אז הוא יחזור להרכב.

יואב 14 בדצמבר 2008

טל, מסכים לגמרי.זיכרון קצרצר וקצת חוסר סבלנות(אפשר להוסיף לרשימה גם את אנדי קול וסילבסטר).המצב, סביר בהחלט. פלטשר היה ראוי לאשראי בעקבות יכולתו וגדולתו של פרגי היא להעריך עבודה קשה ויכולת, ולתגמל גם שמות פחות נוצצים.זה גם חלק מהמורשת הגדולה שלו.הפער סביר, הסגל חוזר להיות שלם, הקבוצה אחרי שנתיים של שיא ואני לא רואה קבוצה בלתי עצירה בליגה השנה(נכון לעכשיו).
אביעד, לוח המשחקים הצפוי של צלסי(שלושת הגדולות פלוס וילה, טוטנהאם, אברטון בחוץ) איבוד הנקודות של ליברפול בבית(שמונה- עד עכשיו) וחוסר היציבות של ארסנל, גם נכנסות למשוואה.גם קצב צבירת הנקודות, לא שונה מהותית משנה שעברה.
עד שהקליק ההתקפי יחזור לוקחים נקודות גם בשיניים.יכל להיות גרוע הרבה יותר…
הקליק ההתקפי יחזור

יואב 14 בדצמבר 2008

אביעד, מסכים איתך שהשניים הטובים יותר מהשלושה(בזמן נתון), צריכים לשחק(למרות שמבחינתי-רוני הוא באנקר ויש התמודדות רק על מקום אחד).

רונן דורפן 14 בדצמבר 2008

השני סנט שלי לגבי ההרכב של יונייטד.
ואן דר סאר, טוב שחתם הלאה, קושאק מחליף ואת השאר להשאיל או למכור כדי לא לגמור להם את הקריירה.
וידיץ', פרדיננד, אברה ורוטציה בין רפאל, לנוויל, אושיי ובראון.
תחרות בין פלטשר לקאריק. שניהם ביחד אולי כשהיריבה חזקה מאד בקישור.
תחרות בין סקולס לאנדרסון. מכל הקשרים החדשים אנדרסון הכי מרשים אותי מבחינת מוח כדורגל והוא צריך לשחק יותר. הוא גם ממעט לאכזב ובסופו של דבר הוא זה שצריך לבוא בנעלי סקולס.
רונאלדו באגף אחד ובאגף השני תחרות בין נאני לפארק. פארק מול יריבות קשוחות יותר. שנאני ישחק או יילך. הוא כשרון גדול מדי מכדי לייבש.
שניים משלושת החלוצים ללא עדיפות לאיש, בהנחה והשלישי בדרך כלל יהיה החילוף הראשון. ותמיד אחד מהחדשים – וולבק או מאנוצ'ו – על הספסל.

יואב 14 בדצמבר 2008

רונן, מול יריבות חזקות בליגת האלופות(בעיקר בחוץ) אפשר להסיט לאגף את רוני או טבז(על חשבון פארק), לשחק עם חלוץ אחד ושלושה קשרים באמצע.
ההתאוששות מהפתיחה הרעה בשנה שעברה(פציעות, הרחקות וחוסר בשערים) עברה דרך קאריק ואנדרסון בקישור.זה היה שילוב נהדר(סקולסי היה פצוע).
אני בעד וולבק או מאנוצ'ו לבושים.

טל 14 בדצמבר 2008

אביעד

זה שבארבטוב נמצא שנתיים באנגליה זה עדיין לא אומר כלום,
כי יש אנגליה ויש אנגליה,
כלומר,
יש טוטנהאם הוטספר והלחצים שלה,הסגנון שלה ויש את מנצסטר יונייטד שזו אופרה אחרת לגמרי.

יש לנו שלושה חלוצים ועד לפני 2 משחקים וחצי טבז היה בכושר ירוד יותר,קיבל כמה הזדמנויות,אם בהרכב ואם כמחליף ולא סיפק את הסחורה,
מעבר לזה,
בתוספת העניין שצריך לתת לבארבטוב זמן משחק ללמוד את הקבוצה והקבוצה אותו,בתוספת זה שהסגנון שלו שונה ולא היה לנו כזה בעונות האחרונות,בתוספת זה שהוא כבש ובישל במספרים לא רעים בכמה משחקים ששיחק,בקיצור,דברים לפעמים לוקחים זמן,יותר או פחות.

אביאל 14 בדצמבר 2008

אביעד – לא מושיבים 30 ומשהו מיליון פאונד על הספסל, זה גורם להרבה בלאגן ובכלל שחקנים יקרים תמיד יקבלו עוד ועוד הזדמנויות, רואים את זה ביונייטד עם ברבאטוב ועם קין בליברפול, שניהם נקנו בהרבה מאוד כסף ושניהם בינתיים לא ממש מספקים את הסחורה אז אולי מדובר באיזה קללה של אוהדי טוטנהאם ?!

טל 14 בדצמבר 2008

אביאל

אני לא חושב שיש פה עניין של כמה שילמנו עליו,
אני גם לא חושב שזה מה שצריך לקבוע אלא היכולת,
זו של טבז לא היתה מרשימה בתקופה האחרונה,
של בארבטוב היתה סבירה יותר,
אני חושב גם שבארבטוב הוסיף לנו מימד נוסף,
ששיתוף הפעולה בינו לבין רוני החל ללבלב,
הרבה יותר ממה שראינו אתמול מטבז לצד בארבטוב.
חוץ מזה,
העונה עוד ארוכה,כולם עוד ישחקו והרבה.

אביעד 14 בדצמבר 2008

אביאל, אם נבנה קבוצה לפי תג המחיר שרשום מעל השחקן לא נגיע רחוק. מה לדעתך יגרום יותר בלגאן? לשים שחקן של 30 מליון פאונד על הספסל או לתת לו לשחק בלי קשר ליכולתו בגלל שעלה 30 מליון?
טל, כמו שאמרתי מקודם, אני לא בעד להעיף את ברבאטוב. הוא זכאי לזמן התאקלמות בשיטה ובלחצים של היונייטד. אבל אני לא חושב שהוא זכאי לבאנקר בהרכב. לגבי טבז, מדובר בשחקן הרכב די קבוע שפתאום מושיבים אותו על הספסל ל-8 משחקים רצוף בלי קשר ליכולתו (כשהחוזה שלו נגמר בסיום העונה) ואח"כ מעלים אותו למשחק/שניים ודורשים ממנו תוצרת מיידית, אפשר להאשים אותו ב"כושר ירוד"? חוצמזה, לברבאטוב יש השנה 5-6 שערים, לטבז יש 7, בהרבה פחות דקות. גם ללא הרביעיה מול בלקבורן, אני די משוכנע שממוצע הגולים ביחס לדקות משחק של טבז טוב יותר.
דברים לוקחים זמן, אבל לתת לברבאטוב להתאקלם בכוח, על חשבון משחק ההתקפה של הקבוצה זה לא נכון בעיניי.

יואב 14 בדצמבר 2008

טל, אפשר להוסיף לרשימה את סתאם שאחרי חודש ביונייטד, החלו הביקורות על תג מחיר, קנייה חפוזה של פרגי ועוד.כולם יודעים את ההמשך…

טל 14 בדצמבר 2008

אביעד

משחק ההתקפה שלנו לא היה כזה מזהיר מתחילת העונה גם כשרוני וטבז שיחקו.
אני לא חושב שלהוציא את רונאלדו,רוני,ריו ווידיץ,יש לנו באנקרים בהרכב,גם לא בארבטוב.
כשטבז קיבל הזדמנויות לאחרונה,זה לא העניין של כיבוש השערים שממנו אני מסיק על יכולת פחות טובה,אלא בגלל היכולת עצמה על המגרש והרי אפשר לשחק לא טוב ולכבוש.
טבז נראה כאחד שחזר לעצמו ב 2,3 משחקים אחרונים,
אני בטוח שפרגוסון רואה זאת.

יואב,
בהחלט סתאם זו דוגמה מצויינת לכל אלה שממהרים להסיק מסקנות ולקבוע עובדות מבלי לתת לשחקן את הזמן ההוגן להתאקלם,
חודש ראשון לקח לו לסתאם זמן להבין מי נגד מי,אנקלה פעמיים השאיר לו אבק הרחק מאחור,בגביע הצדקה וחודש לאחר מכן בהייבורי,
כולם קטלו אותו ואת פרגוסון,
זמן קצר לאחר מכן יאפ סתאם הפך להיות הבלם מספר 1 בעולם באותה העונה.

אביעד 14 בדצמבר 2008

טל, אני לא יודע אם זה רק אני, אבל התחושה הברורה שלי היא שברבאטוב מועדף אוטומטית בהרכב. גם במשחק מול סנדרלנד ניתן היה לראות זאת – טבז שכבש רביעייה רק 3 ימים לפני כן פתח על הספסל.
אני לא חושב שאני מסיק מסקנות חפוזות ואני לא חושב שלא ניתן כאן זמן לברבאטוב להתאקלם, אני רק רוצה שיפתח בהרכב היונייטד מי שהוכיח שהוא ראוי לכך והיכולת של ברבאטוב מצדיקה שיראה קצת ספסל. ובקשר לשיתוף הפעולה בין רוני לברבאטוב – אין שיתוף פעולה יותר טוב כרגע ביונייטד מזה שנוצר בין רוני לטבז.

טל 14 בדצמבר 2008

אביעד

זה לא רק אתה,גם אני חש שבארבטוב כרגע הוא האופציה המועדפת על פרגוסון לצד רוני כרגע,
בסך הכל,ראינו ניצוצות ולפעמים גם יותר מזה,ממה שלבארבטוב יש להציע,ברגע שזה יהפוך להיות יותר מזה,אנחנו נרוויח בגדול.

שיתוף הפעולה בין רוני לטבז הוא מצויין,אבל,
קבוצות למדו את זה ונערכו בהתאם,
כמובן שהאיכות שלהם עדיין יכולה וגוברת על זה ברוב הפעמים,
בכל אופן,
בארבטוב מביא סגנון אחר לגמרי,
אני סומך על פרגוסון שהוא יודע איך להרכיב את הפאזל הזה כמו שצריך.

Yair 14 בדצמבר 2008

גם צ'לסי מסיימת בתיקו, אפשר להגיד שיצאנו בזול במחזור הזה, במיוחד בהתחשב בזה שהתיקו שלנו היה בחוץ נגד טוטנהאם וצ'לסי וליברפול איבדו נקודות בבית.
כל זה כמובן לא שווה כלום אם לא נחזור מיפן ונתחיל להתחבר לקבוצת כדורגל.

רונן דורפן 14 בדצמבר 2008

יאיר – לך לכותרת הבלוג – לא אסון רק עוד משחק מדכא

באבא ימים Old Timer 14 בדצמבר 2008

בעקבות התוצאות של יונייטד וצ'לסי אוהדי ליברפול חותמים על הכותרת.

יואב 14 בדצמבר 2008

המפתח בשביל יונייטד, הוא לשמור על הבית(איבדנו שם שתי נקודות עד עכשיו בלי לפגוש שום "גדולה" כזאת או אחרת)לאור תוצאות החוץ שלנו(בשנה שעברה, איבדנו חמש בכל העונה!).
ליברפול כבר איבדה שמונה נקודות, צלסי ארבע עשרה(אולי בכל תקופת מוריניו הם איבדו כמות כזאת)וארסנל בסביבות העשר.

אביאל 15 בדצמבר 2008

Yair – הקטע המצחיק השנה אצל צ'לסי שהיא טובה בעיקר בחוץ והרבה יותר חלשה בבית, לא רק בגלל המשחקים מול הגדולות אלא בכלל גם במשחקים שבהם היא ניצחה בבית היו הרבה פחות משכנעים מאשר משחקי החוץ, המשמעותים ביותר היו מול מנצ'סטר סיטי והוילה בחוץ ודווקא בבית היא לא השאירה יותר מדי רושם, זה קצת מעודד אותי בתור אוהד צ'לסי לקראת הסיבוב השני שבה אנחנו משחקים מול הגדולות בחוץ.

תומר 15 בדצמבר 2008

אביאל אתה צודק חלקית אבל זה טבעי לגמרי ששחקן שהובא בתג מחיר גבוה יקבל יותר קרדיט. מן הסתם זה שחקן שהמאמן מאמין בו והצלחתו של השחקן היא בלתי נפרד מערכו המקצועי של המאמן.פרגוסון לא נותן לברבטו קרדיט בגלל המחיר שלו,הוא שילם את המחיר הזה בגלל הקרדיט שהוא נותן לו.

יואב 15 בדצמבר 2008

אביאל, אירחת את וילה בסיבוב הראשון.

Spartan 15 בדצמבר 2008

אביאל – אתה אוהד צ'לסקי או מרסיסייד? אני מבולבל מכיוון שחשבתי שאתה אוהד מרסיסייד ופתאום אתה מכריז את אהדתך לצ'לסקי. הסבר, נמק, פרט, והדגם. :)

Comments closed