תופעת דורפן (4). חמש דקות לפני הפלייאוף (עם מתן גילור)

העונה האמיתית

הפודקאסט הפעם חוזר לNBA – יש בו כמה וכמה נושאים כולל ווייד, נוביצקי, מג׳יק, מירוץ האם.וי.פי ותחזיות סיבוב ראשון. אבל לפני שהפלייאוף יביא את ההפתעות שלו אני חושב שבאופן אינטואיטיבי שלושה שחקנים עומדים בפני המבחן הגדול הראשון שלהם ועד עכשיו הם היו על House Money.

האחד, זה ברור, הוא יאניס ונתחיל לקבל את התשובה האם הוא עומד להיות אחד השחקנים הגדולים בכל הזמנים. שני הוא יוקיץ׳ לגביו נתחיל לגלות אם האיכויות הפנטסטיות שלו מתורגמות גם לפלייאוף. ולגבי בן סימונס השאלה פשוטה: האם יש לו את כוח הרצון שמתאים לכשרון. העונה הרגילה הייתה סימן שאלה גדול.

זה בסאונדקלאוד:

ויש גם פיינקאסט:

 

הספירה לפלייאוף – 1 ימים – אלופת המערב
היום פלייאוף! - בראקט

9 Comments

No one 12 באפריל 2019

לא ,לא , hell no

דור 13 באפריל 2019

לא, כן, כן

אלעד כץ 13 באפריל 2019

כן מוחלט, חצי כוח, לחלוטין לא

גיא זהר 13 באפריל 2019

אחלה. אני דווקא אתייחס לבוסטון. קיירי השתלב אחלה בשנה שעברה, לדעתי איתו בריא היינו עוברים את לברון (הוא בעייתי אבל וינר ענק). רד אורבך הגדול הוא זה שבגלל נאמנות השאיר את בירד, מקהייל ופאריש הפצועים והזקנים (וגם בגלל המוות הטראגי של ביאס) ולמעשה גרם לשוקת שבורה שלקח שנים ארוכות לתאושש ממנה. איינג' למד מזה ולכן עשה טרייד (אולי הכי שערורייתי בליגה אם כבר) עם ברוקלין על פירס וגארנט הזקנים. אם כבר הביקורת על איינג' שבניגוד לתחילת דרכו כיום בעיקר אוסף נכסים ומשקיע בשחקנים חופשיים כמו היווארד (שהפציעה שלו הכי קארמה אפרופו תומאס, ואין שום נאמנות פשוט כרגע אין לו דרישה) ולא הולך אול אין.

שחר התל אביבי 13 באפריל 2019

יש מצב, בערך, לא באמת

אלעדכ 14 באפריל 2019

סימונס הוא לא גארד/פורוורד סקורר שייקח על עצמו משחקים.
הוא תלוי שיטה, מאמן ושחקנים שמקיפים אותו. כן, זה המון דרישות וכנראה נכון לכל שחקן, אבל במקרה שלו כבר ראינו בשנה שעברה, במדגם קטן אמנם, איך זה נראה כשמקיפים אותו בקלעים ונותנים לו לרוץ.
פילי השנה שונה ב-180 מעלות ונראית זוועה. בלי קלעים, בלי הנעת כדור, שני ה"כוכבים" (אמביד וסימונס) דורכים אחד על השני ומבטלים אחד את היתרון של השני.
יכול להיות שאפשר לגרום לזה לעבוד, אבל כנראה צריך מאמן קוסם. אהבתי מה שברט בראון עשה בשנה שעברה. יכול להיות שהמשימה השנה גדולה עליו.
מעניין לראות את ההתאמות שהם יעשו בשנה הבאה, והאם הם יהיו סבלניים (מה שלא היה להם השנה כשנפטרו מכל הנכסים שלהם וקיצרו את הרוטציה בשביל שני שחקנים בסימן שאלה).
מקווה שזאת תשובה יותר מקיפה מכל מי שכתב "לא" מעליי

דור 14 באפריל 2019

אגב, מה שם הקטע שפותח את הפודקאסט?

דור 14 באפריל 2019

השזאם מקשר לשיר אחר לגמרי

Comments closed