אולסטאר נחמד: כוכבי ה-MLS נגד מנצ'סטר יונייטד


ביום רביעי נערך אולסטאר ה-MLS במשחק בין כוכבי הליגה למנצ'סטר יונייטד. מאז שחזרתי לקנדה ערוצי הספורט לא הפסיקו לפמפם את המשחק שהיה אמור להיות נקמה של כוכבי הליגה על התבוסה 5:2 משנה שעברה. השנה זה נגמר 0:4 קליל ליונייטד.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מאוד אהבתי את הרעיון של האולסטאר, הרבה יותר מאשר משחק בין המזרח למערב. בעיני זו החלטה מבריקה וגם מנצ'סטר יונייטד הבחירה האידיאלית. זה פשוט נכון, גם משתלב במסע היחצנות של יונייטד בארצות הברית, גם מעלה את העניין ביכולת הליגה להתמודד עם הטופ האירופי וכמובן הזדמנות פיקנטית לתת עוד זמן מסך לפנים של הליגה, דייויד בקהאם (קפטן נבחרת ה-MLS) ותיירי הנרי (מלך השערים של הליגה).

אני לא כל כך אוהב משחקי אולסטאר, כי אין תחרות אמיתית ואין באמת פואנטה בספורט אם אין התנגדות מצד היריב. אין גאוות מזרח או מערב ב-NBA, או משמעות מיוחדת למנצחת. משחק האולסטאר של ה-NFL בכלל נחשב לעלבון עבור חלק מהשחקנים שלא הצליחו להגיע לסופרבול. לפני שבוע ראיתי בטלויזיה את האולסטאר של ה-WNBA, אפילו שואו אין שם. שחקנית לוקחת כדור, מכדררת מגרש שלם ועולה לג'אמפ שוט מהעונשין. פה ושם יש איזה התחכמות נחמדה כמו ה"כוחות" שעושים באולסטאר של ההוקי, כששני שחקנים בוחרים את השחקנים שיהיו איתם בקבוצה. אבל במובן התחרותי, לפחות ב-MLS יש איזה עניין מסוים.

מבחינת הזווית הקנדית, שחקני טורונטו אף סי נעדרו מהמשחק בגלל משחק במוקדמות ליגת האלופות של קונקאקאפ, מול קבוצת ריאל סטלי מניקרגואה (טורונטו ניצחה 1:2 במשחק הראשון בבית).

לצערי לא ראיתי את המשחקים כי הייתי עסוק בערב של קיאקים עם חברים. חתרנו בנהר אוטווה מפארק בקויבק למפלי רידו ולמקום שמשקיף על הפרלמנט. הקיץ כאן עשוי להיות אפילו יותר בעייתי מהחורף (היה 46 מעלות לפני שבוע), אבל כשיפה בחוץ, יש כאן כל כך הרבה פעילויות ספורטיביות שאפשר לעשות בטבע והנוף עוצר נשימה. כל הגוף כואב היום אבל להבדיל ממשחקי אולסטאר, אין כמו ספורט אמיתי.

דה באזר בפייסבוק

אגוארו. חתיכת הצהרה
להיות גרמני? (ערן לוי, ברלין)

4 Comments

שרון 28 ביולי 2011

לא כל כך בטוחה איך לאכול את זה… אני חושבת שהמעבר הקיצוני בין הטמפרטורות השפיע עליך מעט… או שזו פסיכולוגיה הפוכה! טכניקה חדשה שהוכחה יעילה במקרים אחרים אך לא זה! הפסק לכתוב על יונייטד בצורה נייטרלית אתה מפחיד אותי.

יואב דובינסקי 28 ביולי 2011

יהיו לי עוד מספיק הזדמנויות לקרוא ליונייטד בשמות גנאי. חשבתי שהפעם לא לעניין, אז רק עקצתי עם מסע יחצנות.

גיל 28 ביולי 2011

אכן, חביב יחסית. מה שאותי מדהים שיש מסעות משחקים של קבוצות מאירופה נגד קבוצות בMLS כשיש משחקים רגילים בליגה הזה. קצת ביזארי.

נעל קרועה 30 ביולי 2011

חסר מזל הברבטוב הזה,נראה שכל בעיטה שניה שלו זה לקורה או למשקוף

Comments closed