חרפה

מסיבת עיתונאים מביכה של גריפין, התרפסות לקקנית של התקשורת ומאמנים פחדנים שלא מפגינים קולגיאליות ולא מבקרים פיטורים בזויים. ריק קרלייל צדיק בסדום

הפיטורים הכי בזויים של מאמן שזכורים לי. חרפה של מסיבת עיתונאים של דייויד גריפין. לכלך בצורה לא ראויה על מאמן שהוביל את קליבלנד להישגים כמעט חסרי תקדים עבור הקבוצה. דיבר על קבוצה שמחוברת אחרי הפסדים אבל לא שמחה אחרי ניצחונות. מה זה החרטא הזה? אמר שחיכה לראות איך תהיה הקבוצה כשכולם יבריאו. אז הם ניצחו 11 מ-13, כששני ההפסדים לשתי האלופות האחרונות ובמצב שאין אף אחד בסביבה בינם לבין הגמר. דיבר על סגל יקר. כי בלאט אחראי על החוזים של טריסטן תומפסון (82 מיליון ל5 שנים) החתום בקבוצת קלאץ' ספורט של לברון והסוכן שלו ושל קווין לאב (110 מיליון ל5 שנים), נכון? חרפה של התרפסות.

חרפה של התקשורת האמריקנית ובעיקר של הלקקקנים מקליבלנד שמשתפים עם זה פעולה, מתעסקים ברכילויות וזוטות ומהללים שחקני עבר מקצה הספסל בעונה שעברה שעולים לשידור ומלכלכים. פה ושם יש כתבות רציניות שמסבירות מה קרה שם, אבל מה שהיה אתמול בESPN היה צהוב ונמוך ובזוי. חרפה שמשתפים פעולה עם מסע הכפשה, שפתאום מתמקד בנרטיב שבעצם הבעיה לא ביחסים עם לברון אלא בעיה ששחקנים אחרים לא אהבו שבלאט לא מבקר את לברון וככה מרחיקים עוד יותר את לברון מהפיטורים.

חרפה שמאמנים שותקים. פה ושם יש כמה שמצקצקים כמו דוק ריברס או סטיב קר או גרג פופוביץ' שהחמיא לבלאט. ריק קרלייק צדיק שאמר שהוא "נבוך עבור הליגה". מלבדם, ממה ששמעתי או יותר נכון לא שמעתי, התנהגות קולגיאלית מביכה ורופסת.

חרפה שמפטרים מאמן שמוביל את האזור שלו. חרפה שמפטרים מאמן עם 70% הצלחה. חרפה שמפטרים מאמן שאמור לאמן באולסטאר. חרפה שמצדיקים את זה או שותקים.

מקצועית, חשבתי שקליבלנד תודח בעונה שעברה בסיבוב השני בפלייאוף והיא הגיעה לגמר ואף הובילה בו. העונה למרות הפציעות היא לא התפרקה כפי שקרה לה במחצית הראשונה של העונה שעברה ועם הסגל המלא היא יצרה פער גדול יותר מהיריבות שלה מאשר גולדן סטייט שנמצאת במאזן היסטורי עם הפתיחה הטובה בהיסטוריה. היחס של בלאט ללברון תמיד הזכיר לי את היחס שלו לקירילנקו ברוסיה. סוג של יד חופשית ומחמאות מוגזמות ומוחצנות. קירילנקו תחת בלאט זכה באליפות אירופה, במדליה אולימפית והביא את הכדורסל הרוסי למקום הגבוה ביותר מאז התפרקות ברית המועצות. לברון תחת בלאט לראשונה בקריירה מתנהג כמו מנהיג והביא את קליבלנד הכי קרוב שהיתה לאליפות מזה חצי מאה.

אני מקווה שבלאט יקבל צ'אנס נוסף בליגה ושמתחילה כאן קללה מסגנון במבינו או בלה גוטמן ושעכשיו 100 שנה קליבלנד לא תגיע לגמר הNBA.

גם אכל את הדגים הבאושים וגם גורש מן העיר
וייק אן זה: מחצית ראשונה

163 Comments

מוריניו ג'וניור 23 בינואר 2016

החרפה הייתה לתת לו ישר להיות מאמן ראשי. כשמתחילים עקום, מסיימים עקום.

Sp 23 בינואר 2016

קללה יש על העיר קליבלנד (ספורטיבית) גם בלי בלאט. ואם קללה בשבילך זה לא להגיע לגמר אז הקללה תוסר כבר העונה.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

אפעיל את כל כוחות הניחוס שלי כדי שזה לא יקרה.

איציק 23 בינואר 2016

טוב יעשה מאמן טורונטו אם יודיע שהוא לא מוכן לאמן באול-סטאר כי המקום בספסל מגיע לבלאט. הוא כמובן לא יעשה זאת ויהנה מההפקר. אולי רייק קרלייל יבהיר זאת כיו"ר המאמנים ויצא ענק, אך גם לזה אני נותן סיכוי נמוך.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

לו ויתר על התענוג? שמאמן טורונטו יאמן במזרח. עושה שם עבודה נהדרת והם בריצה נפלאה. חרפת קליבלנד לא באשמתו.

איציק 23 בינואר 2016

ודאי שלא, אבל ראוי שתהייה מחאה. אולי שיזמין את בלאט איתו.
עזוב, סתם שיטות בדימיונות של עצמי. לא יהייה.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

לגבי האולסטאר, זאת תהיה פארסה אם לו יאמן. צריך לתת למאמן טורונטו ולפרגן לו. הכרת התודה לבלאט צריכה להיות בעצם זה שקליבלנד אומרת שזה כבוד שהיה מגיע למאמן הקודם ואם לא הוא, אז שהמאמן של הקבוצה הבאה בתור יאמן ובזה לסיים את הסיפור.

איציק 24 בינואר 2016

לוו אמר שיהיה נחמד אם יזמינו את בלאט לאול-סטאר. הוא בטח יסדר לבלאט מקום טוב בשורות הראשונות.

רן 23 בינואר 2016

אמן כן יהי רצון

אריאל גרייזס 23 בינואר 2016

אני בטוח שהיינו קוראים פה טקסט כזה ומתרגשים מהעוולה הנוראית שנעשתה לבלאט גם אם הוא לא היה ישראלי, נכון?
יאללה, קורה כל הזמן ששחקן על כופה על הקבוצה את הרצונות שלו. לברון לא ראשון ולא אחרון. ואפשר לחשוב שבלאט הביא כזה ערך מוסף לקבוצה שהיא לא היתה מגיעה לאותו מקום גם בלעדיו. לא חרפה ולא נעליים.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

זה לא הנרטיב בפוסט הכתוב על פיטורי/עזיבת ואן חאל.

rami 23 בינואר 2016

+המון

איציק 23 בינואר 2016

יאללה איתך, מבאס דיכדוכים.
לא חושב שהיו הרבה פוסטים אם לא היה ישראלי אבל בהחלט היו (זה תלוי גם בך, יודע). וזה לא קורה כל הזמן, זה פעם ראשונה שמפטרים מאמן שמוביל את הבית שלו עם מעל ל-73% הצלחה. פעם ראשונה…
אני יודע שתמיד יש פעם ראשונה, אבל כשזה מגיע… זה בום, למרות שהפעם הבום היה צפוי, רק רגע הבום לא היה ידוע מראש.
אההה, ועוד דבר, יש דרך לעשות דברים. איך שעשו זאת זו לא הדרך.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

לחלוטין לא קורה כל הזמן שמפטרים מאמן כשהקבוצה במצב כזה. זה מאוד מאוד נדיר. כפי שכתבתי, לא חשבתי שקליבלנד תגיע לגמר בעונה שעברה ולא חשבתי שהיא תכריע את המזרח כל כך מוקדם העונה.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2016

הנקודה שלי היא שבחיים לא היית קורא לזה חרפה אם לא היה מדובר במישהו ישראלי. קרוב לודאי שלא היית כותב על זה מילה. אישית נמאס לי מהפרובינציאליות המחורבנת הזאת. בלאט הולך לקליבלנד, פתאום ישראליים שלא יודעים מי זה ג'ורדן קמים באמצע הלילה לראות nba. בלאט מפוטר אז לברון אויב האנושות. מנסים להכניס את כספי לאולסטאר. דיווחים ברמה שעתית על מה אמרו בעיתונים של קליבלנד. חלאס, נשבר הזומזום. זאת לא חרפה, לברון הוא לא משוברים שתיקה וגריפין לא אנטישמי

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

בוודאי שלא הייתי מעורב רגשית אם זה לא היה בלאט, עם כל המשמעויות שלו לרבות הישראליות והזכיה עם מכבי ואימון רוסיה.

אני חושב שהעיסוק בבלאט הוא בדיוק ההפך מאנשים שלא קמו לראות את ג'ורדן. אנשים שקמו לראות את ג'ורדן אבל התבגרו ואיבדו קשר עם הליגה (מאוחר בלילה, ילדים מתלהבים חדשים) מצאו את החיבור לNBA מחדש דרך בלאט.

גל ד 23 בינואר 2016

קרלייל ישראלי?

אורן השני 23 בינואר 2016

האם ללו ה"בראדר" כמו שנאמר היו יושבים על הוריד מהמשחק הראשון ומפטרים במצב כזה? אותו דבר.

ניר 23 בינואר 2016

תקרא את הדיונים בארה"ב, טון כמו של הפוסט הזה די נפוץ שם, מאנשים שאין להם שום קשר לישראל. אכפת לנו יותר כי הוא ישראלי? מן הסתם כן, כמו שלאמריקאי אכפת יותר ממאמן שבא מהאיזור שלו או שאוסטרלי יהיה בעד הקאבס בגלל דלבדובה. זה שאתה חושב שזה משהו יוצא דופן או "פרובינציאלי" הוא בדיוק הדוגמה הקלאסית לפרובינציאליות.

קירקגור 23 בינואר 2016

לברון יותר טיפוס של רבנים למען זכויות אדם.

(טפו עליהם, כמובן, ברוח התקופה)

אנדר 24 בינואר 2016

ועל אנשים שנמאס להם מההצהרות המעייפות שלך שנמאס לך חשבת?

עירן 24 בינואר 2016

אריאל, אתה טועה.

עברתי על התגובות ל"כתבה" של וינדהורסט, הורד כהן של לברון, באי.אס.פי.אן ועל כמה שלברון נפלא ובלאט גרוע וכמעט כל התגובות שם, של אמריקנים טהורים שאולי לא יודעים איפה זה ישראל, קורעים את לברון, שבככל מכונה שם תינוק. הצירוף של המאזן, העיתוי ולברון יוצר, כך נראה, תגובות כאלו ולאו דווקא הפרובינציאליות. לקארלייל אין ת.ז. ישאלית וגם לא לווג'נארובסקי.

סלבישה 24 בינואר 2016

+ 1000 על ההגדרה של בראין וינדבורסט

גיל 23 בינואר 2016

צודק, הפסטיבל יצא מכל פרופורציה. גם אם הפיטורין לא מוצדקים, היחסים בקבוצה מעוותים וכו', עדיין הם לא ישנו הרבה לטווח הארוך בקליבלנד. אני הייתי בטוח שאחרי השנה הזו הוא יפוטר אז הקדימו קצת.

ארז 23 בינואר 2016

מסכים עם כל מילה.
אבל מי שרוצה לקונן, שיקונן.
טרמפיסטים לעולם לא רואים עצמם כטרמפיסטים. זה לא משהו שדיון ביחס אליו יתרום משהו.

קורא אדוק 23 בינואר 2016

+100000 לתגובה של גרייזס

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

זהו, שזה לא קורה. גם פה בארה"ב בשוק מזה. פשוט לא מדברים ישירות על סיפורי הסוכנות אלא מתעסקים בזוטות של רכילות שחקני עבר על מי העביר תדרוך וידאו בתחילת העונה הקודמת.

איציק 23 בינואר 2016

ממש לא זוטוט. צריך לשמוע/לקרוא את קרלייל, קר והפופ כדי להבין עד כמה זה מתקבל כממש לא בסדר בחוגים של אלו שמבינים באמת מה עשה בלאט בקליבלנד.

בני תבורי 23 בינואר 2016

גרייזס,
כותבי דה באזר לא פינקו יותר מדי את בלאט. למעט הפוסט של אלפסי שדיבר על חלקה של התקשורת, אף אחד כאן לא חשב שמדובר באסון, גם לא אתה. גם דובינסקי לא חושב שזה אסון, הוא רק טוען ש ההתנהלות של קליבלנד היא חרפה. היו חרפות גדולות יותר, אבל זו בהחלט חרפה. אתה לא טוען ההפך, אבל אתה מטיל ספק בכנותו של דובינסקי וקובע שאילולא היה ישראלי, לא היה בלאט מקבל טקסט כזה. ואני שואל: מה הקשר? למה אתה מערבב גבינה עם נפט? זכותך לטעון שהיה הוגן מצד קליבלנד לנהוג כפי שנהגו מבלי שאף אחד לא יחשוב שאתה אנטישמי או משהו כזה.

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

ביומיים האחרונים היינו קצת דה בלאטזר

the bird 24 בינואר 2016

סחתיין בני (:

טל בן יהודה 23 בינואר 2016

מסכים עם הדברים ועדיין, זה הספורט המקצועני. wat ya gonna do

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

זה הכי רחוק מספורט מקצועני שיש. פיטורים בזויים ולא ראויים. אני לפחות לא זוכר פיטורים במצב דומה.

מתן גילור 23 בינואר 2016

דרור קשטן אחרי דאבל זה נחשב?

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

באמת חשבתי על קשטן, אבל זאת דוגמא קטנה מידי מליגה זניחה מידי.

צור שפי 23 בינואר 2016

קשטן אחרי דאבל? ומה עם פאקו אחרי טריפל?

איציק 23 בינואר 2016

אצלו נגמר חוזה, לא חידשו.

Zak 23 בינואר 2016

קליבלנד באמת היו קרובים לעוף בסיבוב השני של הפלייאוף בעונה שעברה, אם רק השופטים היו רואים את פסק הזמן שבלאט סימן

התגובה של קרלייל מובנת לחלוטין. מאמן הרבה יותר טוב מבלאט שיצר את היסודות לדטרויט הגדולה, ופוטר אחרי שלקח את תואר מאמן העונה והגיע לגמר המזרח. המחליף שלו, לארי בראון, כזכור זכה באליפות עונה אח"כ

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

קרלייל גם זכה באליפות קסומה תחת בעלים מאוד לא פשוט ובכובע שלו כנשיא איגוד המאמנים הוא דיבר יפה מאוד כנגד הפיטורים של בלאט. אני מלא הערכה כלפיו.

Zak 23 בינואר 2016

אבל זאת הנקודה. הנה לך את אחד המאמנים הטובים בליגה ב 15 שנה האחרונות, שיצר קבוצות מצוינות בכל מקום שבו דרך וגם לקח אליפות בקבוצה לא פשוטה שעד הגיע אליה איכזבה. והנה, גם אותו בתחילת הדרך בדטרויט פיטרו אחרי תקופה מצויינת. כך שאין כאן שום חרפה ושום דבר נגד בלאט, פשוט בקליבלנד לא מאמין שהוא יוכל להצעיד אותם להתמודדות כשווים מול גולדן סטייט או סן אנטוניו. זכותם.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

מקרי הפיטורים לא דומים. דטרויט של קרלייל ממש לא שלטה במזרח. להפך, הם הפסידו בסוויפ לפאקינג ניו ג'רזי.

אורן השני 23 בינואר 2016

גם לא הייתי משווה בין לארי בראון ללוחש ללברון

קורא בין השורות 23 בינואר 2016

ההתנהלות של גריפין באמת היתה בזיונית
מעניין אם לאולסטאר היה קשר לתזמון של ההחלטה הם בהחלט יכלו לפרגן לו את המשחק הזה…

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

זה מכוער ככה ומכוער ככה. אני בספק אם היו יוצאים אציליים יותר אם היו מפטרים מאמן שהרגע אימן באולסטאר.

קורא בין השורות 23 בינואר 2016

ברור! ואני בטוח שרמת הבאסה של בלאט לא היתה משתנה אבל אני רק תוהה אם רצו למנוע את השורה הזאת בקו"ח שלו

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

מבחינת הטיימינג, יש להם הלילה את שיקגו ובסופ"ש הבא את סן אנטוניו, כשבאמצע שלושה ניצחונות כמעט ודאיים על פיניקס, מינסוטה ודטרויט שהיו מבטיחים לבלאט את האולסטאר. ניצחון באחד משני המשחקים מול שיקגו או סן אנטוניו היה יכול להקשות על המהלך כי היה טיעון, או שקליבלנד דומיננטית מספיק במזרח ותשייט לגמר או שהיא ניצחה את סן אנטוניו אז מה הבעיה בכלל? ובמצב של הפסד לשתיהן, קליבלנד כבר דה פקטו היתה נכנסת לפברואר עם הדירוג הטוב במזרח ועם בלאט כמאמן שנבחר לאולסטאר. זה היה יוצר מבוכה נוספת. עכשיו אפשר להיתלות בסמנטיקה של חיכו חצי עונה. שזה גם בולשיט. עוד שבוע, פחות שבוע, הכל בולשיט.

מורדי 23 בינואר 2016

מסכים עם כל מילה

גיל 23 בינואר 2016

טוב, נו, לא צריך להגזים. כן, הפיטורין אולי לא הכי הגונים בעולם אבל כבר היו פיטורים הרבה יותר הזויים ומטופשים בהיסטוריה של הספורט. לפי מה שכותבים באתרים הישראלים אפשר לחשוב שמדובר בפיטורין של מאמן אחרי 5 אליפויות רצופות. בסך הכל התגובות של כל המעורבים צפויות לחלוטין. לא ממש שמעתי ביקורת מגריפין וגם כמה מאמנים אחרים התבטאו לטובת בלאט. לא סוף העולם ובלאט יהיה בסדר.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

סוף העולם!!!!

איתמר 23 בינואר 2016

לדעתי מטרת הפיטורים היתה להעביר ללברון את כל האחריות לכישלון עתידי (וצפוי).
בקליבלנד מזהים את הדעיכה של לברון ומבינים שחלון ההזדמנויות שלו לזכות באליפות הולך ונסגר.
כדי למנוע מצב שבו בעתיד לברון יאשים את הבעלים ואת הג׳נרל מנג׳ר שהתעקשותם להשאיר את בלאט גרמה לאובדן הסיכוי לזכות באליפות, בלאט פוטר ולברון קיבל את מבוקשו.
מעכשיו הכל על לברון – הצלחה או כישלון ולא יהיו עוד תירוצים.
מבחינת האינטרסים של גריפין, בעיקר שימור מעמדו המקצועי בקבוצה, מדובר במהלך (ציני אך) מנצח.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

דווקא לדעתי גריפין שם את התחת שלו על הכף. אם קליבלנד פתאום מפסידה בפלייאוף לשיקגו, הוא יזכר כאחד הג'נרל מנג'רים הכי גרועים שהיו.

איציק 23 בינואר 2016

מסכים לחלוטין. לדעתי אם קליבלנד יעופו מסיבה כלשהי לפני גמר המזרח (ואולי גם לפני הגמר בכלל) גריפין לא יתחיל את השנה הבאה.

אורן השני 23 בינואר 2016

לצערי עם כל הכבוד לבלאט אלא אם תהיה פציעה רצינית או התעלות מטורפת של שיקגו / אטלנטה, זה לא יקרה

לפחות בגמר אלופת המערב תנקנק אותם

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

לצערי גם אני לא רואה איך יקום איום על קליבלנד מהמזרח. סביבות האולסטאר הם יבטיחו את המקום בפלייאוף, יוסיפו עוד 20 ניצחונות בתקופה שקבוצות עושות טאנקינג ואז יתנו מנוחה לשחקנים הבכירים לקראת הפלייאוף ויטיילו במזרח.

Duncan 23 בינואר 2016

מצקצקים? אולי הפיטורים מוצדקים?

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

על סמך מה מוצדקים? יש בכלל איום על קליבלנד מאיזשהו כיוון שהם יגיעו לגמר. יש קבוצה ודאית יותר מקליבלנד בגמר הNBA?

ארז 23 בינואר 2016

זאת לא המטרה.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

שלא בצדק מזלזלים בדרך לגמר המזרח. מיאמי היתה בפיגור 3-2 מול בוסטון באליפות הראשונה והיתה צריכה משחק שביעי מול אינדיאנה בשניה.
כאן אף אחד לא באיזור של קליבלנד. סונאר לא יאתר קבוצה אחרת שתדגדג אותה במזרח. יגיעו לגמר הNBA, עם שבוע מנוחה לפני הפלייאוף, כששיחקו 2-3 משחקים בפלייאוף פחות מהיריבה שלהם. הם בעניין.

ארז 23 בינואר 2016

ממש לא מזלזל, יואב.
אבל הערכה מפוכחת היא שבלאט או כל מאמן אחר יביא אותם לשם. ולא מעבר. הם רוצים אליפות עכשיו.
לא שאני חושב שלו יעשה את העבודה. אבל הוא עדיין לא הוכיח שלא…
בקיצור, ההחלטה לפטר סבירה בעיניי. החלופה פחות.

אמיתי 24 בינואר 2016

אבל לא בלאט אחראי לחולשה של שיקגו…
בלאט אחראי לחולשה של קליבלנד…מול
קונטדריות אחרות ועל זה הוא פוטר. המיזרח
הוא לא הבאנצמארק שלהם

גיל 23 בינואר 2016

על סמך זה שהם לא מראים שום גדולה ספורטיבית. הם נהנים ממזרח חלש והמחשבה היא שגם אם יקחו את המזרח אליפות הם לא יקחו. זה לא משנה אם לברון הוא האשם בסיטואציה ובלאט רק נקלע אליה אבל אם זה הניתוח ולברון לא הולך לשום מקום אז הגיוני להחליף את בלאט במאמן שאהוד על לברון.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

דווקא המזרח השנה נחשב להרבה יותר חזק מבשנים קודמות והם שולטים בו.

duncan 23 בינואר 2016

אתה טועה. המזרח חלש. פשוט רובם באותו חוזק. כלומר מקום 2-12 הם כמעט אותה רמה. אין ממש מתמודדת רצינית לקאבס.

קשקשן בקומקום 23 בינואר 2016

די מדויק להפליא דנקן.
אני חושב שהמזרח התחזק, אבל ברמות 2-8. הניקס נניח (השם ירחם), לא רעים, גם טורונטו, גם מילווקי. מצד שני מקומות 2-3 נחלשו, ולכן ההגעה לגמר מובנת מאליה כמעט. המטרה זה טבעת, והם לא מדגדגים כרגע את ג"ס וספרס. מה שכן – אני אופתע אם לו יוציא יותר. אבל חוסר כימיה עם הכוכב, אלא אולי אם אתה פופ או ג'קסון או ריילי, משהו כזה, זאת בעיה קשה

Amir A 23 בינואר 2016

גריפין באמת מדהים. הפרוטוקול דורש מסיבת עיתונאים בסגנון של "אנחנו מלאי הערכה לבלאט, אבל נוצרה תחושה שדרוש שינוי על מנת לקחת את הקבוצה לצעד הנוסף שעדיין חסר. אנחנו בטוחים שהוא יהיה נכס לכל קבוצה אחרת שתרכוש את שירותיו ומאחלים לו בהצלחה".
אז או שגריפין הוא שמוק ברמות שלא יאמנו או שהוא הרגיש שהוא צריך לרצות מישהו בהתנהגות הזו. אז השאלה היא, מי הרוויח מזה שהאש כרגע מוסטת אל כל מיני ליכלוכים שיוצאים על בלאט?

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

ביזיון של מסע"ת. התרפסות מוחלטת בפני לברון. ועוד הביא יציאה: "תנו לי להבהיר שלברון לא מנהל את הארגון הזה".

קורא בין השורות 23 בינואר 2016

יאפ!

Lord Anthony 23 בינואר 2016

קליבלנד כבר קיבלו את הקללה שלהם, קוראים לה לברון ג'יימס.
קליבלנד נענשת על ההיבריס של לברון.

austaldo 23 בינואר 2016

מה באמת??? כתבות של ESPN צהוב, נמוך ובזוי? לא יכול להיות …

ניינר / ווריור 23 בינואר 2016

הפיטורים מוצדקים לחלוטין, מסיבת העיתונאים הזו היא חרפה שאין כדוגמתה. מדהים איך נותנים לכזה אידיוט לנהל משהו . המסיבה הזו תתפוצץ לו כמו ביצה סרוחה על הפרצוף אחרי ההפסד הצפוי של קליבלנד בפלייאוף

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

על מה מוצדקים? מתי המזרח היה כל כך גמור בשלב כזה של העונה?

ניינר / ווריור 23 בינואר 2016

כי ברור שעם בלאט אין להם שום סיכוי מול ג'ס או ס'א, אז חייבים לעשות שינוי. לא שזה יעזור אבל ניסו…

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

זה גם נרטיב שאני לא מקבל. היה משחק אחד לא טוב. המשחקים בגולדן סטייט ובסן אנטוניו היו צמודים. קליבלנד בריאה עם שבוע מנוחה לכוכבים בסיום העונה הסדירה ועוד 2-3 משחקים פחות בסדרות הפלייאוף האיזוריות מול כל אחת מהן ויש סדרת גמר.

ניינר / ווריור 23 בינואר 2016

אני חושב שבסופו של דבר האמת מאד םשוטה-לברון לא רצה אותו וסידר לו את הדלת החוצה. לא יכול לחכות לרגע שזה יתפוצץ לו ולגריפין התולעת בפרצוף

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

אגב, מבין כל הנרטיבים המסופרים, מה שאתה מתאר בפשטות זה הנרטיב היחיד שאני מתחבר אליו. בלאט בא לבנות קבוצה, לברון החליט לחזור, לברון לא רצה את בלאט, הנהלה נתנה גיבוי לבלאט, קבוצה הגיעה לגמר, לברון המשיך לא לרצות את בלאט, הנהלה הפסיקה לתת גיבוי לבלאט.

NoONE 23 בינואר 2016

זה בהחלט לא הפיטורין הבזויים ביותר , ליין קיפין פוטר מ USC בשדה התעופה אחרי הפסד לדוגמא
כמו שאמרו זה בסך הכל עוד מאמן שפוטר כי הכוכב של הקבוצה רצה מישהו אחר , קרה בעבר ויקרה בעתיד
דיוויד גריפין עשה מה שקןראים בפשעי צווארון לבן " פלאסבל דינאביליטי" יכול מאד להיות שהוא לא דיבר עם לברון לפני שפיטיר את בלאט והוא דובר אמת , אבל הוא אני בטוח דלברון דיבר איתו על זה די הרבה פעמים בשבועות ובחודשים שקדמו אז גריפין ידע בדיוק מה לברון רוצה.

אני לא חושב שיש מישהו בNBA שמתייחס לאידיוט כמו גריפין בתור GM רציני , האיש הזה בחר את אנטוני בנט ראשון בדראפט , ENOUGH SAID

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

אני לא מספיק מבין בהיסטוריה של ספורט מכללות כדי לתת את דעתי על הדוגמא שנתת.

NoONE 23 בינואר 2016

זאת הייתה דוגמא שחשבתי שתבין כי אתה נמצא באוניברסיטת טנסי

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

עדיין לומד את העסק.

אריאל גרייזס 23 בינואר 2016

נמצא בטנסי ולא יודע מי זה ליין קיפין?
אני מציע שתיגש לפאב הקרוב ותספר לאנשים שם איזה מאמן גדול קיפין. זה יספיק לך בשביל לקבל בירה או שתיים.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

השתגעת? במזג אוויר כזה אתה רוצה שאצא החוצה?

Amir A 23 בינואר 2016

גם בטנסי יש לכם את החרא הזה?

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

לא ברמה של ניו יורק, אבל בתי הספר והאוניברסיטה הושבתו ביום רביעי בגלל שתי סופות שלגים ואתמול והיום יש כוננות בגלל השלג, שכנראה ייפסק אחר הצהריים. אמור להתבהר בתחילת השבוע.

NoOne 23 בינואר 2016

כאן בקליפורניה אני עוד מעט יוצא לאכול צהריים במליבו על החוף של הפסיפי…
לא יודע איך אתם חיים שם ממזרח למיסיסיפי

ירוק 24 בינואר 2016

+1
למרות שמליבו זה אפילו עוד יותר טוב מהחלק של קליפורניה שאני גר בו.

אלון 23 בינואר 2016

הפועל פ״ת פיטרו את קורצקי כשבוא במקום הראשון
אנטישמיים

יוסי מהאבטיחים 23 בינואר 2016

עם יד על הלב, יואב- אתה חושב שלבלאט יש את מה שצריך כדי לקחת אליפות עם קליבלנד? הוא הראה משהו מזה? השחקנים שלו מאמינים בזה?
המזרח בכיס של קליבלנד, וגריפין פשוט מהמר שהאינרציה תביא אותו לגמר ושמאמן אחר שהקבוצה מאמינה בו יכול לתת סיכוי מול אלופת המערב.

אם הוא בנה קבוצה לכאן ועכשיו, זו החלטה שמתיישרת עם הקו הזה.

ואף אחד לא היה מחכה עוד שבועיים רק כדי לתת לבלאט לאמן באולסטאר, זה מגוחך.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

אני חושב שבשום שלב מאז שטים דאנקן הצטרף לליגה או מאז ששאקיל עזב למיאמי, היתה קבוצה שיכולה היתה להגיד שתנצח בקלות את סן אנטוניו. גולדן סטייט משחקת כדורסל ששום קבוצה בליגה כרגע לא מצליחה לעצור. האם קליבלנד פייבוריטית נגדן? לא. האם היא יכולה לתת פייט כשבלאט מאמן? עם היד על הלב, כן. הם נתנו פייט בסן אנטוניו (הובילו 3 רבעים) ובגולדן סטייט (רוב המשחק נע על סביבות 2 פוזשנס). תוסיף לזה שבוע מנוחה לשחקנים בסיום העונה הסדירה שזה לקסוס שלא יהיה במערב ו2-3 משחקי פלייאוף פחות, וקליבלנד מגיעה עם יותר אוויר לסדרת הגמר.

אלעד 23 בינואר 2016

אני שם לב שטורונטו לא מוזכרת פה בתגובות כמועמדת לקחת את המזרח.
אז שימו לב שכרגע אנו על 7 ברצף. הפסדנו לגס בחוץ בחמש ובבית בשלוש.
את סא ניצחנו בבית.
את קליבלנד ניצחנו בבית, בחוץ הובסנו.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

טורונטו נהדרת. מאוד מסמפט אותם ובתגובות כתבתי כמה פעמים שהמאמן שלהם ראוי לאמן את המזרח בהיעדר בלאט. היות והם מעולם לא עברו סדרת פלייאוף של הטוב מ7, אני לא לוקח אותם ברצינות כקונטנדרים לזכייה במזרח.

גיל 23 בינואר 2016

כן, ראינו איך הם גדולים בעונה הרגילה ומתרסקים בפוסט סיזן. מה גורם לך לחשוב שיקרה משהו שונה?

ניינר / ווריור 23 בינואר 2016

קייל לאורי? סתם, ברור שזה לא מספיק אבל איזה שחקן

אלעד 23 בינואר 2016

שכחתי גם את אוקלהומה בחוץ שניצחנו.
שחקנים גדלים ומתפתחים, לאורי ודרוזן טובים בהרבה משנה שעברה.

7even 23 בינואר 2016

לא הבנתי למה בלאט כן וספולסטרה לא?

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

סיטואציות אחרות. דבר ראשון מיאמי היתה קבוצה הרבה יותר איכותית עם רכז שכמעט בוודאות יהיה הול אוף פיימר. דבר שני ועיקרי, פט ריילי.

שאול 24 בינואר 2016

אם אתה מדבר על וייד, אז הדיון הוא לא על הול אוף פיים. הדיון הוא על טופ 3 SG בהיסטוריה.

shadow 23 בינואר 2016

לפחות במשהו אחד לברון יזכר כגדול ביותר.

גדול הדושבאגים בהיסטוריה של האנביאיי.

אחלה מורשת.

ועכשיו ברצינות אם כמה שאני אוהב ומעריך את בלאט ולא מחזיק מלברון השחקן ובז ללברון האדם אני לא חושב שהשינוי הזה ישפיע על קליבלנד לרעה.

אין לבלאט מקום בקליבלנד או באף קבוצה אם לא נותנים לו לאמן.
לפי מה שנראה כרגע קליבלנד תשייט לגמר המזרח ללא בעיות כי במזרח מסורתית אין מתחרים. זו גם הסיבה שלברון בחר להישאר במזרח בכל שנותיו בליגה. ברור לו שבמערב היו אוכלים אותו חיי עם סיגנון משחק כזה.
מה שמצחיק שללוזר כמוהו זה לא עזר יותר מדי.

בלאט לדעתי יכול להמשיך בליגה בכיף. בקרב אנשי מקצוע ובעלים בליגה יש לו המון הערכה והוא גם מקושר הרבה יותר ממה שחושבים.
זה שהתקשורת והכוכב ש הקבוצה לא אהבו אותו לא שונה בהרבה ממה שקורה וקרה למאמנים זרים בארץ. בעיקר בכדורגל, אבל לא רק (ע"ע בראד גרינברג).

הוא יכול ללכת ליוסטון לברוקלין או מיניסוטה ולהיות אחלה מאמן ראשי.
הוא יכול גם להצטרף בתור עוזר ואין בזה פחיתות כבוד. אני בטוח שמסינה נהנה מאוד בס"א תחת פופ.

אני באופן אישי הייתי מת שיבוא ללייקרס ויחליף את בירון סקוט העציץ.
קובי פורש שנה הבא ויש שם קבוצה בלי הרבה ציפיות ועם הרבה צעירים עם כישרון ופוטנציאל שמחכה למימוש.
לא יקרה אבל מה איכפת לי לפנטז עכשיו.

מסכים עם הפוסט. הדרך (לאו דווקא התוצאה) ובעיקר מסיבת העיתונאים הייתה חרפה.
לגבי לברון, לא סבלתי אותו מהיום הראשון שנחת בליגה. זאת אומרת בהתחלה בעיקר לא התחברתי לכדורסל שלו ולא הצלחתי להבין ממה כולם מתלהבים.

עד היום איני מבין.

כשהוא חתם בקליבלנד הצטערתי בשביל דיוויד והיה לי ברור שהוא לא מסיים חוזה. הופתעתי שהוא החזיק שנה עוד יותר הופתעתי שהמשיכו איתו לעוד שנה (כנראה שקשה לפטר אחרי גמר).

נ.ב

לי מעולם לא היה קונפליקט, רק באסה בשביל בלאט אבל זו קבוצה של לברון ולא יכולתי להיות בעדה בשום שלב.

לברון הוא מבחינתי כמו אנאקין סקייווקר היה אמור להיות הCHOSEN ONE במקום זה הפך לדארט' ויידר.

מזל שלוק סקייווקר (סטפן קרי) עם "תקווה חדשה" הגיע להציל אותנו מאמפריית הרשע. נקווה שזה באמת "שובו של הג'דאי" ושהאימפריה לא תכה בחזרה"

אסף THE KOP 23 בינואר 2016

אתה חייב להפסיק עם החיבה שלך לחייזרים… :-)

wazza 24 בינואר 2016

או שתיתן גם משלים מעולם הכדורגל כדי שכולנו נבין

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

אני יודע שבלוס אנג'לס כשהיה אחד מעוזרי המאמנים (לא יודע באיזה מקום בדיוק בהיררכיה) מסינה די סבל והיה קשה לו עם זה שלא הוא זה שמקבל ההחלטות. לגבי המצב בספרס, אני לא יודע.

shadow 23 בינואר 2016

לגבי מסינה הוא היה בתפקיד יועץ בלייקרס ולא עוזר מאמן כמו שהוא עכשיו בספרס.
חוץ מזה, כל אחד היה סובל אם היה צריך לעבוד עם מייק בראון הליצן.

אי אפשר להשוות את זה למעמדו בספרס. ולעבודה תחת פופ.

איציק 24 בינואר 2016

אבל הפופ לו נותן לו אפילו להעביר פסק זמן. פארקר מעביר אותם :-)

איציק 24 בינואר 2016

לא…

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

ההשוואה של לברון לווידר וקרי ללוק גאונית:)

איציק 23 בינואר 2016

כדי להגדיל במקצת את חרפת קליבלנד אז גם מלך קליבלנד ושוליתו לוו התראיינו וממש דיברו כהמשך ראוי לטיפשות של גריפין.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

נאחל לברוטוס ג'ימס, ברוטוס גריפין וברוטוס לו להיות מודחים בחצי גמר המזרח ושהפוטש ייזכר כאחד המהלכים הגרועים בהיסטוריה.

נתן 23 בינואר 2016

האם בלאט ימשיך בנבא .האם יש לו איך לגמור את החודש .זאת פעם ראשונה שיהודי מפוטר מאימון בנבא בינואר 2016 .מי זה טיירון לו והאם השבכ ידע עליו.

קירקגור 23 בינואר 2016

ואם ידע, האם העבירו דרך המלך חוסיין מידע אודות מספר פסקי הזמן שעומדים לרשותו?

אמיתי 24 בינואר 2016

חחח. זה היה במיסמך הרפז

duncan 23 בינואר 2016

גריפין הולך הביתה ביולי 2016

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

ראיתי את מסיבות העיתונאים עם טיירון לו ולברון ג'ימס אחרי אימון הבוקר ולקראת המשחק מול שיקגו. להבדיל מגריפין שדיבר על תקופה ארוכה של אכזבה אחרי ניצחונות, לו אמר שהסיבה זה רק משחק אחד מול גולדן סטייט שאחריו השחקנים איבדו ביטחון. ככה שהם ממש, אבל ממש לא מסונכרנים. לברון תומך יותר בגרסה של גריפין ואמר על טיירון לו שהם חברים מאז שג'ימס היה בן 17.

איציק 23 בינואר 2016

נו מה לא ברור? מצב הרוח התדרדר מתאריך המשחק מול GS אך ללא קשר אליו. ההכנות להתדרדרות התחילו הרבה קודם.

קשקשן בקומקום 23 בינואר 2016

קצת פרובנציאלי, וקשור רק לזה שהוא ישראלי.

מאמן ושחקן לא מסתדרים, השחקן כוכב על, המאמן עוד לא, אז המאמן הולך. די פשוט. קרה, קורה, יקרה. ואגב- חולה על דייויד, אבל קשה להגיד שרואים טביעת אצבע שלו בקבוצה. התקדמות גדולה אין שם, פשוט המזרח מאוד חלש, בטח בקבוצות 2-4. אטלנטה יותר חלשים, שיקגו גם. נגד שתי הגדולות היו שלושה משחקים שבהם קליבלנד הראו שאין להם מה למכור. לא מבין למה עשו את זה באמצע העונה ומה זה יעזור בלי שינוי סגל, אבל חוץ מזה…לא הרבה חדש

מייקל ג'ורדן העיף מאמן ושם את העוזר שלו, מג'יק גם, וזה עוד למאמן אלוף

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

עוד נרטיב שאני לא מקבל. לפני בלאט, קיירי היה שחקן ספורטק שלא עשה דקה הגנה. תחתיו הוא רכז קבוצתי שבגמר הNBA דופק גג לMVP של הליגה. שאמפ וג'י אר בכלל היו שחקני שכונה לפני ששיחקו תחת בלאט ועכשיו הם אחלה גארדים. שאמפ עצר את נוביצקי במהלך מכריע וכשהראש של סמית' לא מסתובב, הוא קלע שלשות קטלני. מי שמע בכלל על טריסטן תומפסון, מוזגוב ודלבדובה לפני שבלאט הפך אותם מעב"מים לשחקנים תורמים בקבוצה מנצחת. לברון מנהיג כפי שלא הנהיג כל הקריירה.
לאב נשאר לאב. את היכולת של לאב או שבלאט לא מצליח למקסם או שיכול להיות ורק יכול להיות שגריפין זרק 110 מיליון דולר על שחקן גבוה שלא דומיננטי מתחת לסל, לא שומר על קונוס, לא כזה קלע שלשות מרהיב, מפריע בכל מאץ' אפ מול סמול בול ועכשיו גם תקוע לקליבלנד כמו עצם בגרון עם חוזה שאף קבוצה לא תרצה להתקרב אליו.

קשקשן בקומקום 24 בינואר 2016

יש לך את זה ביותר חד צדדי ומעריץ?
לאב זה אשמת גריפין, ג"י אר ומוזגוב (טריידים מעולים של גריפין) זה בלאט? קיירי לא היה רכז ספורטק, עובדה שבחרו לשמור אותו. שאמפ היה שחקן לגיטימי בקבוצת אליפות במיאמי אבל דייויד גילה אותו? סלח אלי – אתה לא רציני.

דייויד עשה דברים טובים יותר ופחות, המאזן שלו מתקבל ובצדק כדי מובן מאליו, כי מה לעשות – אף קבוצה אחרת במזרח לא מתקרבת להיות קונטנדרים. השורה התחתונה היא שלברון לוקח כל קבוצה שהוא משחק בה לגמר, הוא פשוט עד כדי כך טוב. כל דבר לכל מאמן חוץ מגמר מזרח הוא כשלון, וזה ברור. הוא לא בחור טוב, ודייויד נכנס לסיטואציה ראה אבל הראיה שלך היא של מעריץ עיוור, לא יותר מזה

קשקשן בקומקום 24 בינואר 2016

רעה, כמובן

בעז 24 בינואר 2016

שאמפ מעולם לא שיחק במיאמי. היה שחקן סביר בניקס.

יואב דובינסקי 23 בינואר 2016

להבדיל מאתמול שרוב המאמנים שתקו או התספקו באיזה אמירה לקונית שלא תפסול אותם מלעבוד בשום מקום בעתיד, היום אני קורא יותר ויותר תמיהה מצד מאמני עבר והווה שמבקרים את הפיטורים של בלאט. לפחות זה.

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

אולי הייתי חריף מידי בפוסט כלפי מאמנים בליגה, כי היום שומעים קולות אחרים שמאוד מגנים את הפיטורים. סטן ואן גאנדי קרא לזה "תאטרון אבסורד" וממש נכנס בהנהלה של קליבלנד. מעמדות הפרשנים גם ג'ף ואן גנדי, דאג קולינס ומרק ג'קסון שיבחו את העבודה שבלאט עשה. היום שומעים דיון הרבה יותר מושכל במעמד המאמן והרבה יותר קולגיאלי.

גלעד בלום 24 בינואר 2016

אני חושב שבשנה שעברה כבלאט הגיע לכולם היו סימני שאלה לגבי היכולת שלו לאמן ברמות הללו, לא רק ללברון. החשדנות שבה התקבל על ידי לברון מובנת. כאחד שעשה הכל בליגה הטובה בעולם היה לו קשה מנטלית לקבל הוראות מאדם לבן (מצטער על חוסר הקורקטיות) ששיחק בפרינסטון, קבוצת תחתית בליגת המכללות . גם ההצלחות באירופה ובאולימפיאדה לא הרשימו אף אחד בליגה, חובת ההוכחה היתה על בלאט.

אני לא מאמין שלברון לא רצה לתת לבלאט הזדמנות להוכיח את עצמו, הרי היה להם אינטרס משותף.

אחרי 120 משחקים לברון ושאר השחקנים יודעים בדיוק מה היכולות של בלאט כמאמן והגיעו למצב שבו הם איבדו רספקט למאמן, זה לא רק לברון, אירווינג היה גם חלק בפוטש, אז מי אשם במצב שנוצר ? בעיקר המצב הייחודי שקיים שבו לברון לבד בלי מאמן לוקח כל קבוצה במזרח לגמר.

חוסר היכולת של לברון לקבל מרות היה בעכריו ( שוב ). אבל גם בלאט קצת ״אשם״ , בכך שלא קנה את אמונם של השחקנים וגם לא ממש הטביע את חותמו על הקבוצה.

הוא עשה כמה דברים טובים, שיפר שחקני רול כמו צ׳אמפרט וסמית׳ אבל צ׳אמפרט וג׳יי אר היו קטסטרופלים בגמר הפלייאוף (בעיקר צ׳אמפרט ), שני שחקנים לא יציבים בעליל, דלאבדובה זה גימיק, לא יותר, וטריסטן תומפסון שחקן נחמד אבל זה רודמן לעניים. במזרח זה עובד אבל המערב זה המבחן, הם נראו כמו נגרים בגמר.

מי שהיה צריך שיפור זה לברון עצמו, בלאט היה זה שאמור להציל את לברון מעצמו, ללמד אותו את מה שג׳קסון לימד את ג׳ורדן- איך לתרגם את היתרונות הברורים שלו לנצחונות בתוך מערכת קבוצתית ואיך לעשות את השאר ליותר טובים. בפועל קליבלנד שיחקה כדורסל מגעיל ברגעי ההכרעה וגם כשלפעמים לברון הצליח להחדיר את הכדור לסל בדרכו הדורסנית זה נראה רע מאד, בייחוד כשמשווים לג. ס. וסאן אנטוניו ההרמוניות.

האם זה פיטורים נכונים? מהר מאד נדע . האם זה לא מוסרי? לא, אם כי הרקורד מלמד שיש פה תקדים. התבוסה וחוסר האונים מול ג.ס. היו דגל אדום ונתנו לגריפין את ההזדמנות לעשות מה שהיה כתוב על הקיר.

אמרו כבר שהכל בליגה הזו זה ביזנס, זה נכון ולכן אם תשוו את המשכורת של לברון לזו של בלאט אז תגיעו ליחס הנכון בין החשיבות של בלאט למועדון לזו של לברון, ולכן כל הדיבורים על בזיון וכולי הם לא רלבנטיים, מדובר בביזנס, בלאט יקבל משכורת עד סוף העונה בלי לעבוד ואולי את התענוג שהם ייכשלו בלעדיו. בנוסף יש לו ברזומה 120 פלוס משחקים עם רקורד מצוין וקייס לטעון שהפיטורין לא מוצדקים למרות שבפועל הוא אמר את מכבסת המלים הרגילה. הוא בעמדה די טובה לקבל ג׳וב בליגה ברגע שתתפנה משרה, והיא תתפנה, לא סתם הוא אמר תודה על ההזדמנות, הוא כבר לא רוקי, עבר טירונות מצויינת ואין ספק שלקבוצה הבאה שלו הוא יגיע יותר מוכן.

כבר ראיתי דברים יותר גרועים מזה בספורט, בהחלט לא מהלך עם ריח טוב אבל השורה התחתונה היא פשוטה- בלאט לא התאים לסיטואציה, האמינו לי שגריפין היה יותר מרוצה אם לברון היה מתמסר לבלאט ונותן לו להיות הפיל ג׳קסון שלו אבל זה לא קרה ומשהו היה צריך להיחתך.

לסיכום- לברון הוא לא מקור כל הרוע שאתה מצייר פה בטור, למרות שאני מבין את השנאה כלפיו ללא קשר לבלאט.

בלאט לא מלאך או ג׳נטלמן כפי שעשית ממנו, הוא עשה טעויות, לא דבק בעקרונות האימון שעשו אותו מאמן על באירופה ולא היה המנטור שציפו שיהיה ללברון שצריך מאמן שיגיד לו לסתום את הפה ולהקשיב אבל לא מקבל כזה מאמן כי כולם פוחדים ממנו כולל ההנהלה והבעלים.

אין פה אשמים- רק הסיטואציה. אי אפשר להאשים את לברון בלברוניזם, או את גריפין שיישר קו עם שחקן הפרצ׳ייז שלו. הסרחון הוא בגלל שבלאט באמת סיפק אחוזי נצחונות ועל פניו זה נראה כמו פיטורין הזויים אבל שום דבר לא קורה בלי סיבה, אם קליבלנד היו מנצחים את גולדן סטייט אז בלאט עדיין מאמן ועומד על הקווים באולסטאר.

Amir A 24 בינואר 2016

מה שאני לא מבין זה את חוסר הקלאס של גריפין. איפה נשמע שבזמן מסיבת עיתונאים על פיטורין זורקים ככה את המפוטר מתחת לאוטובוס?

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

בוודאי שהיו סימני שאלה כלפיו, והוא ענה עליהם ברקורד כמעט חסר תקדים עבור הפרנצ'ייז הזה.
למרות שאין ויכוח שבלאט לא הוחתם כדי לאמן את לברון, אני לא עושה לו הנחות בנושא כי מאמן טוב אמור לדעת להתמודד עם סיטואציות משתנות. אני פשוט חושב שהוא עשה את זה טוב מאוד ולראייה הרקורד של הקבוצה.
התייחסות לתבוסה לגולדן סטייט במשחק עונה סדירה כקו פרשת המים זאת פאניקה לא רצינית עבור קבוצה מקצוענית.
הפיטורים מנעו מבלאט הזדמנות להיכנס לדיון על מקום בהול אוף פיים. אימון באולסטאר פלוס עוד גמר NBA, כשהוא מציג רקורד של 100+ ניצחונות בליגה ובעוד 5 שנים הוא בדיון. גם אם בסיום העונה היו מחליטים להיפרד יפה והוא היה עובר לאמן את ברוקלין.

Amir A 24 בינואר 2016

אני רוצה גם להבין את הסיפור שמתאר ווג'נארובסקי, על העניין עם לברון וריץ' פול.

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

לברון רצה להקיף את הקבוצה באנשים שיעבדו עם הסוכנות שלהם קלאץ' ספורט. מארק ג'קסון היה האיש המועדף כמאמן, אבל כשהבינו שזה לא הולך לקרות התפשרו על טיירון לו שאמנם לא עבר לחתום שם אבל כנראה שגם לא מפריע. בקיץ הסוכנות סידרה לטריסטן חוזה של 82 מיליון ותרמה לזה שאין מקום בתקרת השכר לשחקן שיתמודד עם הסמול בול של גולדן סטייט. למרות שטריסטן בסדר. מרוויח סכום גבוה מידי, אבל לפחות שחקן חביב.

Amir A 24 בינואר 2016

אז בעצם מדובר על מציצת הכסף של הארגון? וגם קראתי קצת על הריץ' פול הזה, שהיה מוכר חולצות מהבגאז' של האוטו שלו עד שבמקרה נתקל בלברון. לא עושה רושם של סוכן על, מה שמעלה את השאלה האם מדובר באיש קש של לברון בעצם? ואם כן, מה הסיפור כאן?

גל ד 24 בינואר 2016

אם הבנתי נכון את ווז'נרובסקי לברון שותף מלא בקלאץ'. אם זה נכון אז אחוזים מהחוזה המופרך של תומפסון מגיעים לכיס שלו, ובמידה וג'קסון היה מוחתם אז אחוזים מהמשכורת שלו היו מגיעים לכיס של לברון. זה כבר לגמרי לא קשור לכדורסל.

איציק 24 בינואר 2016

גלעד, מקווה שהפעם הבנתי אותך ואענה להיניין:
1. לבלאט היו טעויות ולא מעט וכנראה עוד יהיו.
2. לבלאט לא היה סיכוי לעשות שום דבר כדי שלברון יתייחס אליו בהערכה. כבר במסיבת העיתונאים ברגעי החתימה הוא הבהיר כמה הוא בז למינוי הזה וסיפר שהוא ילך לבחון את המאמן בכל יום. גם אם הוא הולך לעשות זאת, לא אומרים זאת. זה זובור בשידור חיי והוא דבק בו כל הזמן.
3. לברון לא איפשר לאף מאמן לעבוד כבר מגיל צעיר, והיחיד שהצליח להבהיר לו את מקומו זה פט ריילי ולכן העבודה עם ספלסטרה התאפשרה. לכן הבעיה הגדולה היתה גריפין שלא שם את הכל כמו שצריך על השולחן כבר בשבוע הראשון של העבודה. מי שנכשל בראש ובראשונה זה הוא ולא בלאט. הבעלים בהחלט היו יכולים להחליף אותו על התפקוד, אך בחרו שלא לעשות זאת.
4. ההשוואה לג'קסון-ג'ורדן לא במקומה משני טעמים. הראשון, ג'ורדן היה הרבה יותר צעיר וללא אליפות ברזומה. השני, שקשור לראשון, הנכונות של ג'ורדן ללמוד מג'קסון (הוא הרי החליף את קודמו בג'קסון) וכאחד שהחליף מאמן, הוא לא יכל להראות כמי ששם רגל גם לבא בתור. לברון בן 31 שבטוח שהשמש זורחת לו ממקום כלשהו לא מרגיש שי לו מה ללמוד, בטח מלוונטין מעבר לים. לא ניתן היה להגיע עליו בלי מה שמתואר בסעיף 3.

גלעד בלום 24 בינואר 2016

איציק אין לי שום חילוקי דעות איתך לגבי שום סעיף. לגבי סעיף 4- כתבתי שלברון היה צריך דמות כפי שג׳קסון היה עבור ג׳ורדן, גם בגיל 31 אפשר ללמוד, ההשוואה באה ללמד על השוני בין האופי של השחקנים שאחד למד מהמאמן והשני לא רוצה ללמוד מאף אחד, ברור שהנסיבות שונות, בלאט ניסה אבל זה היה קרב אבוד, אני מסכים איתך שלברון חושב שהשמש זורחת לו מהתחת, הבעיה היא שההנהלה גם חושבת את זה וכשהוא מסתכל על חשבון הבנק שלו הוא לא רואה סיבה לחשוב שהיא לא (זורחת לו מהתחת).

איציק 24 בינואר 2016

אני מאחל לו שבאחת בזריחות בידיוק תתרחש שם איזה סופרנובה.

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

גלעד

בלאט אינו מלאך אבל הוא כן ג'נטלמן והגישה שלו בריאה יותר מהגישה שלך כישראלי.
אחת מהסיבות שבלאט כל כך מתחבב פה היא שהוא לא כמונו. יש לו את אותו הספארק שהיה למשל לטל ברודי.
שניהם גנטלמנים אמיתיים שמזכירים לנו בהתנהגותם ובלויאליות שלהם שאנחנו לא כמוהם ולא נוכל להיות.

גלעד בלום 24 בינואר 2016

רזי, מה הקשר לגישה בריאה כישראלי? אני בעד בלאט ורציתי שיצליח כשהגיע לקליבלנד למרות שאני די סולד מלברון, כשכתבתי שבלאט אשם שמתי מרכאות אם לא שמת לב. דבר בשם עצמך, לגבי כולנו וכו׳, אגב יש הרבה שלא מחבבים את בלאט, ואלו שמחבבים אותו עושים זאת בעיקר כי הוא הצליח או כי הם אוהדי מכבי. גם את פיני גרשון מחבבים אגב, לא כי הוא איש טוב או לא גזעני, פשוט מקדשים מצליחנים, כך זה בכל מקום. כשבלאט היה במכבי לא היה בכלל ג׳נטלמן, דווקא די כוחני. גם במקרה ההוא שבו העביר את פסק הזמן לעוזר של פיני הוא לא היה כל כך ג׳נטלמן כלפי הקולגות שלו וכלפי המקצוע, אני בטוח שהוא מתחרט על זה היום.

אבל זאת לא הנקודה, אין ספק שבלאט מקצוען אמיתי ומאמן מעולה, פשוט הסיטואציה היתה בלתי אפשרית, אפשר להאשים את לברון אבל בלי לברון קליבלנד היתה מועדון יותר גרוע מהבובקאטס ולכן עושים שם מה שהוא רוצה, פשוט ניסיתי להסביר את ההגיון.

אגב במקרה הזה בלאט היה צריך דווקא לא להיות ג׳נטלמן, לפעמים הסטארים האלו מעריכים מישהו שייכנס להם לפנים ויאמר להם את האמת בפרצוף.

Amir A 24 בינואר 2016

תגובה משעשעת שנתקלתי בה באחת הכתבות בהן לברון אומר שהוא הופתע מהפיטורין:

I was tracking a package from UPS online, and it said I should expect it at Noon, but I was caught off guard and utterly surprised when it came at 11:30am. I had no part in the decision to deliver that package early. I'm not in charge of the UPS organization.

גלעד בלום 24 בינואר 2016

http://sports.walla.co.il/item/2928001

עוד קצת אינפורמציה יוצאת לאור

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

שמעתי את הדביל מדבר אתמול בESPN. אי אפשר היה למצוא שחקן פחות רלוונטי ממנו לעונה של קליבלנד?

גלעד בלום 24 בינואר 2016

מה הקשר לרלבנטי? הוא נותן עדות ממקור ראשון מחדר ההלבשה על אחת הסיבות שבלאט כבר לא שם, זה הרבה יותר אמין מאיזה כתב חצר או ספקולציות על סמך אהדה אמוציונלית לבלאט.

אלכס 24 בינואר 2016

מה שברור הוא, גלעד, שאתה לא ניחן באיזשהי אהדה אמוציונאלית לבלאט, לאובייקטיביות, או לאמת.

גלעד בלום 24 בינואר 2016

אלכס אתה טועה, הייתי בעד בלאט כשהוא בא לקליבלנד ורציתי שקליבלנד ייקחו אליפות למרות שגולדן סטייט קבוצה הרבה יותר מגניבה (אני אוהד ניקס בכלל), עכשיו כשבלאט הועזב בצורה כזאת אני מייחל להפסדים של לברון וקבוצתו. אז כן היתה לי אהדה אמוציונלית לבלאט למרות שהוא מעולם לא אימן קבוצה שאהדתי ואני בכלל אדום מתל אביב! ההיפך ריחמתי עליו על מה שעשו לו שם כי הוא מאמן טוב ומקצוען.

לגילברט וגריפין לא היתה אהדה אמוציונלית לבלאט, שלא לומר ללברון, וזה מה שניסיתי לומר, שבליגה שבה הכל ביזנס אין מקום לאמוציות כמו להיעלב או לצפות ממישהו להיות מוסרי להיות מוסרי.

אני לא חולק על זה שנעשה מעשה מלוכלך אבל בעסקים כמו בעסקים, מה פה לא אוביקטיבי? אין לנו וויכוח על עובדות, לברון מכתיב להנהלות את רצונותיו כבר שנים, זה ידוע, כדי לשנות את המצב בלאט היה צריך לעשות משהו דרסטי, אם היה עם יותר נסיון בליגה אולי היה שורד גם את העונה, בדיעבד היה אולי צריך לקחת את לברון לשיחה בארבע עיניים, לומר לו את האמת בפנים, מה הוא צריך לעשות, לבקש מלברון חודש של שקט וציות , שייתן לו גב מול שאר הסגל. זה כנראה היה עולה לו בג׳וב אבל לפחות הוא היה לא מתפשר על הדרך שלו, בסוף העיף אותו בכל מקרה, לפחות אולי הוא היה מקבל רספקט מלברון.

עירן 24 בינואר 2016

גלעד, על איזה "כתב חצר" אתה מדבר ? אלו ספקולציות ? ווג'נארובסקי ? קרלייל ? סטן ואן גנדי ? תראה את כל המגיבים, כולם, ל"כתבה" של ווינדהורסט (אפרופו כתב חצר…), הורד כהן של לברון, שם כולם תוקפים בחריפות את הנהלת הקאבס ובעיר לברון המכונה שם ככלל בכיין ותינוק.

טל 12 24 בינואר 2016

גם אם לא משחקים כדורסל טוב ויש כל מיני בעיות של שחקנים,אתה יכול תוך כדי תנועה לצאת מזה ולשחק כדורסל טוב בסופו של דבר.בלאט כבר היה במצבים כאלו שהקבוצה שלו לא שיחקה כדורסל טוב ולבסוף ולקראת סוף העונה כן שיחקה כדורסל טוב.אבל צריך לדעת לעמוד בלחצים וכנראה שזה גדול על גריפין,כך לפחות נדמה לי.

זה אותו גריפין שופע הסופרלטיבים על המאמן הראשי שלו בלאט כאשר חתם וזה אותו בלאט אצלו,אז אם הוא אותו מאמן טוב שאתה מאמין בו למה לפטר אותו? אה כן, יש סיבה לפטר מאמן למרות שאתה עדיין חושב שהוא אותו מאמן טוב כפי שהיה כאשר חתם בקבוצה.אם הקבוצה מפסידה,אם לא עומדים במטרות,אז כן מקובל שמפטרים מאמן במקרים כאלו,ככה זה עובד.אם אין תוצאות המאמן משלם את המחיר.אבל לא זה המצב.

אני גם מבואס מזה שסופסוף דייויד היה אמור לקבל את הקרדיט המגיע לו באולסטאר. נכון שזה לא אמור היה להיות שקול של גריפין ובכל זאת…

פיצפוץ חמוץ 24 בינואר 2016

בלאט לליקרס

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

בינתיים שיקגו כותשת את הקבס בקליבלנד ול-לו אין תשובה!
קראתי פה שיש קבוצה של אנשים שחושבים שלקבס אין תחרות במזרח, אז זהו שיש תחרות וטורונטו עדיין יכולה לעשות ללברון בעיות בדרך למפלה מול סן אנטוניו/גולדן סטייט.
אני מקווה שגם בוסטון יקחו משחק אחד משנים בקליבלנד

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

עם בלאט לא היו מפסידים בצורה כזאת. הקהל שרק בוז כשהבולס עלו ליתרון 17.
לו בא עם תכנית משחק להגדיל את הרוטציה ולשחק יותר על לאב. ברבע הראשון שיקגו השתלטה על המשחק ולאורך רוב המחצית השניה הובילה ביתרון דו ספרתי. כמו כן, יום איום ונורא של קליבלנד מהקו עם 9-22.
ניצחון נחמד לתחושת הפיל גוד, אבל אין לבולס כלים לסדרה מול קליבלנד.

אלכס 24 בינואר 2016

כלים דווקא יש, הבעיה היא שהם נפצעים לרוב, ונואה כנראה גמר את העונה.
חוצמזה, בסדרת גמר מזרח אם תהיה בין שתיהם, ה-NBA לא תתן לקליבלנד להפסיד כדי לא להרוס רייטינג של סדרת גמר נוספת 'בכיכובו' של לברון.

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

יואב אני רוצה קצת לחדד בכיוון אחר והכיוון הוא קווין לאב.
אני חייב להודות שטעיתי. כש"נוצר" הטריו הייתי בטוח שקווין לאב יפרח כי ההגנות ייתכווצו על לברון והוא יהיה דיי חופשי כך שבלי מאמץ באופנס יהיה לו יותר כח להשתפר בדיפנס. בשנה וחצי הוא מוכיח בכל משחק שטעיתי!!! זה שחקן לקבוצות קטנות ולא מתאים לקבוצה שמועמדת לאליפות. לכן אם יש קצת שכל אצל גריפין הוא חייב למצוא מישהו קצת יותר מוצלח בהגנה שקולע יותר טוב מתומפסון.
עוד משהו, לברון והסוכן שלו הורסים את הקבס. בגלל הגישה שלהם הקבס משלמים המון כסף לחינם.

שמעון 24 בינואר 2016

מה זה הורסים, לברון מנהל את הכל בקאבס, מנגב את הריצה עם גילברט וגריפין, מחתים שחקנים, קובע תרגילים ועושה מה שבזין שלו. גילברט וגריפין זה סמרטוטי ריצפה שלו, הוא הודיע לקאבס שהוא מגיע מתי שבא לו וישר בא, זה היה הכי מצחיק, הוא החתים נגר כמו טריסטן על חוזה עתק, הוא פיטר את בלאט, בסוף העונה יפטר גם את גריפין והכי מצחיק זה שהוא לא משאיר פתח לאיש בקאבס להתנקם בו באיזה טרייד זדוני למיניסוטה או משהו כזה וחותם חוזים רק לשנה אחת. כולם שם סמרטוטים שלו, גם טיירון לו. הדבר היחיד שבלאט עוד בנה שם היה ההגנה הנפלאה שלהם ומשחק ההתקפה זה לברון בנה, בלאט כמו כל מאמן אחר לא יכל לעשות כלום. גם ספולסטרה היה הסמרטוט שלו ושל וויד וגם מייק בראון. גם מארק גקסון אם היה מגיע היה מגיע בתור סמרטוט.

רן הנרגן 24 בינואר 2016

קראתי פה, באתר, חמישה (5) פוסטים על פיטורי בלאט ומאות תגובות. הנקודה המשמעותית ביותר היא שפיטורי המאמן היו האופציה היחידה של גריפין לנכח היעד שעומד בפני הקבוצה – אליפות.

קליבלנד עם בלאט לברון וכל שאר השחקנים לא הלכה לשם. היא מלכת המזרח אבל אינה בת תחרות לקבוצות החזקות של המערב. שני ההפסדים לסאן אנטוניו ולווריארס הוכיחו זאת.

בניגוד לשנה שעברה שבה בלאט בצליח בחצי העונה השני ובפלאוף להפיק מהקבוצה יותר מסכום חלקיה השנה הוא כשל בכך. חזרתם של לאב ואירוינג היתה אמורה להפוך באחת את קליבלנד לחזקה מכולן. זה לא קרה.

הסיבות אינן משנות. המציאות והתחזית לעתיד קובעות. אלו ואלו הראו שקליבלנד, בהרכבה הנוכחי, תחת שרביטו של בלאט, לא יגיעו ליעד. השנה.

לגריפין היו 3 אופציות, האחת חילופי שחקנים לא באמת מעשית כאשר אף אחד מארבעת השחקנים הראשיים לברון, קירי לאב ותומפסון אינ בר החלפה. כל אחד וסיבותיו הוא.

השניה, הבעת תמיכה במאמן ותקוה שמה שקרה בשנה שעברה יקרה גם השנה. הבעיה שגריפין לא האמין באופציה הזו והוא לא היחיד.

השלישית, פיטורי המאמן. בחלק קטן מהמקרים זה עוזר.

לא הפעם.

רן הנרגן 24 בינואר 2016

בדבר הטוב ביותר שיכול לצאת לבלאט מהסיטואציה הזו היא חוזה פרשנות בטלויזיה. זה יחשוף אותו להמונים ויאפשר לו ליצר פרסונה מוכרת ומקובלת. הוא יפסיק להיות החוצן שבה מאירופה.

יואב דובינסקי 24 בינואר 2016

באמת חשבתי על זה שהוא מאוד יתאים להיות פרשן הכדורסל של NBC במשחקים האולימפיים בריו.

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

אכן קיימת אופצייה כזו (פרשנות) אבל נראה לי שעל בלאט יהיו קופצים ב NBA ומהר ממה שכולכם חושבים.
הוא הוכיח כבר את עצמו בעונה וחצי האחרונות. מי שהיה צריך לראות מה החשיבות שלו, גם מבחינת זה שהוא גנטלמן ולא מלכלך, ראה!
אני חושב שמניו יורק צריכה לצאת פעם קונטיינדרית אמיתית ואני לא רואה את זה בניקס. מי שכן בא בחשבון זה פרוחובסקי. הוא יכול לשלם מס והרבה. כאחד שיודע מה בלאט עשה ברוסייה ולאור מצבה הלא מזהיר של הנטס יש סיכוי שהוא יפנה, אם לא פנה עדיין, לדייויד. אני מקווה שזה מה שיקרה ושבלאט לא יידחה את ההצעה. בלאט צריך להציב תנאים קודם שיקבל את ההצעה. אחד מהם הוא בנייה לרחוק של קבוצה והשני הוא הפטרות מחלק מהנפולת של הנטס והבאת כוכב או שנים העונה עם החתמה נוספת בעונה הבאה. אם זה יקרה הם צריכים לנסות להגיע השנה לפליאוף. אבל חלומות לחוד ומעשים לחוד:)

גל ד 24 בינואר 2016

אני בטוח שתבוא הצעה מהנטס, ומאוד מקווה שהוא לא יקבל אותה. אני לא חושב שאתה מבין באיזה ברוך הם נמצאים, אין להם בחירות דראפט מהסיבוב הראשון עד 2019. וגם בחירות דראפט מהסיבוב השני כמעט שלא נשארו להם בתקופה הזו.

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

גל אני מבין את הברוך מאד. אבל מאמין שאפשר יהיה לשחרר שחקנים ולהביא טובים יותר. הכי חשוב שלפרוחובסקי יש המון כסף למרות המצב הלא כל כך טוב ברוסייה וירידת מחירי הנפט. אם בלאט לא יקבל את ההצעה, בהנחה שתגיע, הוא עשוי להצטער על כך. אני חושב שטוב עשה שהלך לקבס וויתר על גולדן סטייט. יש הבדל עצום בין מאמן לעוזר מאמן. אני חושב שעם הנטס יש לו צאנס להוכיח שהוא באמת מאמן מופלא ואסור לו לזרוק את ההזדמנות הזו. לבוא לקבוצה בקאנטים ולהרים אותה זו הפרסומת הכי טובה. אחרי זה הצעות ייזרמו אליו.

גל ד 24 בינואר 2016

הכסף של פרוחובסקי יכול לעזור, אבל זה לא מספיק. הם מסונדלים מפה עד להודעה חדשה. זה לא אירופה שאפשר להחתים את מי שרוצים וזה רק עניין של כסף. בNBA בשביל להחתים שחקן צריך שהוא יהיה חופשי, וצריך מקום מתחת לתקרת השכר. יש שחקן חופשי אחד בשנה הקרובה שאלי יכול לשנות את הגורל שלהם – דוראנט. אבל אפילו בלי החוזה של ג'ו ג'ונסון הם מגרדים את תקרת השכר. הם יזדקקו לנס בשביל להחתים אותו.

ועל טריידים אין מה לדבר, כי אין להם שחקנים שמישהו ירצה.

שמעון 24 בינואר 2016

בלאט לדעתי יהיה עוזר מאמן בגולדן, וולטון סגור בלייקרס עונה הבאה.

איציק 24 בינואר 2016

לא יודע, פרובינציאליות, שימחה לאיד, או סתם משהו אחר, אבל יש לי חיוך על הפנים בגלל ההפסד של קליבלנד. מאחל לה להעלות לי חיוך עוד הרבה פעמים (לא שיש סיכוי סביר לכך).

שמעון 24 בינואר 2016

לברון הטמבל לא הבין איזה אוצר יש לו ביד, את בלאט. בלאט היה מביא לו אליפות או שניים, בפלייאוף היה עושה את ההתאמות הנכונות, משחק בעונה סדירה לא אומר כלום.
אבל הוא כמו רונאלדו לא מבין שהוא כבר מעבר לשיאו ועסוק במקום בכדורסל בכל המסביב ותככים ומזימות. הוא לא יזכה יותר בשום אליפות. יקבל בראש בגמר מגולדן/הספרס בקלילות. אם לא יגיע לגמר זה בכלל יהיה מצחיק ועם מאמן כמו טיירון "אעשה עבודה טובה מבלאט" לו יש סיכוי שהבולס יתנו להם בראש גם בפלייאוף ואז לברון שוב ישלשל כמו מול אורלנדו של דוויט ודאלאס.
מה שבלאט שכח טיירון לו עוד לא למד ולא ילמד.
בכלל שמתי לב שכל המאמנים השחורים פחים אחד אחד. האליפות של ריברס בבוסטון הושגה בעיקר בזכות ההגנה שתיבודו יצר שם.
תראו כל מאמן שחור איזה כישלון הוא. גנטרי בנ"א התרסק.
לעומת זאת המאמנים הלבנים עושים בהי"ס לכדורסל, פופוביץ, קר, בלאט, בראד סטיבנס, ווגל, הם המאמנים המובילים היום אבל בESPN יש אג'נדה מבית מדרשו של סטיבן א סמית הגזען ששונא לבנים וזה ניכר בכל פרשנות שלו למנות מאמנים שחורים בליגה.
זה מצטרף לחרם השחקנים השחורים על טקס האוסקר, כל השנים העמידו שחורים למועמדות ולפעמים גם זכו אז השנה כנראה לא היו מספיק מוכשרים ולא היה משחק טוב וישר גזענות גזענות, זה מצחיק הרגשת הקיפוח שלהם במיוחד שחלקם זה הגזענים הכי גדולים.

Nark 24 בינואר 2016

סוף סוף מישהו אומר את זה. מפחיד עד כמה השחורים גזענים.

אמיתי 24 בינואר 2016

אין מודעות עצמית אצלכם אה? כל השחורים…בכלל לא גיזעני

ירוק 24 בינואר 2016

וואו. לברון באמת דושבאג כנראה. אבל אתה מצד שני הכנסת את המאמן הדגול בלאט באותה שורה עם פופוביץ' וקר. אין ספק, הגיוני.

ירוק 24 בינואר 2016

תגובה לשמעון, סליחה.

ד"ר רזי הופמן 24 בינואר 2016

לא הייתי שם את בלאט ביחד עם פופ. פופוביץ נמצא בליגה אחרת!
מבחינתי הוא אחג מ 3 המאמנים הגדולים בהיסטוריה ובלאט עם כל ההערכה אליו לא מתקרב לשם.

שמעון 24 בינואר 2016

אני חושב שהוא באותה שורה עם קר בהחלט. פופ לדעתי הכי גדול בהיסטוריה אבל גם לפופ לקח זמן להיות פופ.
אני תופס מבלאט טקטיקן על, מנהל משחק ענק ופסיכולוג נהדר. בלאט אוהב סגנון עם שחקנים אתלטים וניידים במיוחד באזור הצבע. הייתי רוצה לראות במיניסוטה עם הילדים המוכשרים שם. אבל לדעתי הוא יהיה העוזר של קר בעונה הבאה.

מאור מאור 24 בינואר 2016

אנשים מתקשים להפריד בין שני דברים:
1. ההתנהלות כלפי בלאט, כולל הפיטורים, היא חרפה.
2. בין אם באשמתו או לא, בלאט לא נתן הרבה ערך מוסף לקליבלנד.
זהו. מאחל לו שיקבל הזדמנות אמיתית במקום אחר ויצליח

שמעון 24 בינואר 2016

לא נתן הרבה ערך מוסף? מתי גי אר וקיירי עשו הגנה לפני בלאט? מי עשה את טריסטן הנגר ודלי שחקנים? בלי בלאט ומבנה ההגנה שלו טריסטן היה נרקב במעמקי הספסל כמו שיהיה מעכשיו.
בלאט עשה הרבה בקאבס ואני בכלל לא מדבר על כך שהוציא מקסימום בסידרת הגמר שמאמנים אחרים היו חוטפים סוויפ. הוא ניצח 2 משחקים +עוד 2 משחקים סופר צמודים בחוץ.

Comments closed