היה אומהה

בטנסי חוגגים את הזכייה של פייטון. ולא, לאף אחד לא אכפת איך מנינג שיחק

פייטון על הסלע
פייטון על הסלע

טנסי חוגגת את הזכייה של הבן האהוב. אז מה אם התרומה שלו היתה בעיקר שהוא לא הפריע או אפילו אפשר להקצין שהוא לא הזיק יותר מידי? זה באמת לא מעניין כאן. במפה ונשאווים במפה. יש בוגרים של האוניברסיטה כמעט בכל סופרבול בעשורים האחרונים וכשפייטון זוכה זו חגיגה.

אחד המקומות האייקונים בנוקסוויל ובאוניברסיטה זה "הסלע", דה רוק, המקום היחיד עליו מותר לצייר בגראפיטי. לפעמים יש כל מיני ציורים אמנותיים, לפעמים תלונות על תנאי סטודנטים ולא פעם כשיש משחק חשוב כמו מול פלורידה או אלבמה, אז כמובן שהסלע משמש עוד הזדמנות להלהיב את האווירה. נדיר שיש אמירות פוליטיות, אבל גם זה קורה. הבוקר הסלע נתן כבוד לפייטון מנינג.

כמובן שכל בר דעת מבין שמנינג חייב לפרוש. המשחק הזה מסוכן מידי עבורו והוא גם לא כל כך טוב ולא יכול לזרוק. הוא קיבל את הסיום ההוליוודי שכל כך הגיע לו ואם היתה לו תווית של שחקן שלא מצליח לזכות או שבעיקר מפסיד בפלייאוף או שלא מתרגם את הדומיננטיות שלו מהעונה הסדירה בפוסט סיזן או ווטאבר, אז היא כבר לא רלוונטית למורשת שלו. איפה הוא בין הגדולים, אני לא מספיק עכבר פוטבול כדי להביע דעה.

אני מאוד נהניתי ממנו השנה. דווקא לאורך הקריירה לא ממש חיבבתי אותו והייתי יותר עם איליי, אבל גם בגלל השהות בטנסי וגם כי הפסיק להיות מכונה קרת רוח והתחיל למסור ליריבה, התחברתי לפייטון. גם הפרסומות שלו של ניישנווייד ופאפא ג'ונס (ביחס לרשתות, פיצה ממש לא רעה) מצחיקות אותי. משהו באנדרסטייטמנט שלו. מה שכן, קצת הגזים עם הנשיקה לפאפא ג'ון ועם האזכור הכפול לבאדווייזר.

ביום שאחרי הזכייה, כשיתר הקבוצה כבר טסה עם הגביע חזרה לדנבר, מנינג עלה לראיון בספורטסנטר מדיסנילנד (דיסני הבעלים של ESPN), לספר על הסופרבול ועל האח איליי שלא חייך כי עדיין היה מרוכז ברגע (חס וחלילה שלא יהיו מחשבות אחרות) ולספר על המתקנים הבאים שהוא עומד לעלות עליהם. פייטון יודע להתנהל.

בלשון המעטה מנינג היה רחוק מלהבריק אתמול, אבל נחמד שהמסירה האחרונה שלו היתה לקומפלישן שלמעשה חתם את המשחק, לפחות מהצד ההתקפי. לא שיש לקרולינה את מי להאשים מלבד את עצמם, אבל השיפוט היה מאוד בעייתי. ברגע שהדגל נזרק בדאון השלישי (החלטה מוצדקת לשם שינוי), הבנתי שזה גמור. במקום 9 זה 14 ואין מצב שיש בקאם ניוטון עוד 2 טאצ'דאונים בשלוש דקות. כדי להעצים את ההשפלה, ההגנה של דנבר גם הפילה את ניוטון בדאון השלישי של קרולינה, ככה שבדרייב של תמות נפשי עם פלישתים, במקום דאון רביעי הפנתרים נאלצו לבעוט פאנט. סוג של לסובב את הסכין.

לא מת על הביקורת על קאם ניוטון שהיה אנטיפט מוחלט במסיבת העיתונאים. בכלל, כל ההתעסקות התקשורתית והמסגור של השיח סביב קאם ניוטון הQB השחור הליצן מול פייטון מנינג הזקן הלבן שחורש את התרגילים, נמאסו עליי מאוד מהר. לאורך כל העונה ניוטון מחצין רגשות כמו ילד. לרוב זה בא לידי ביטוי בחגיגות, אז הפעם הוא החצין את הדיכאון שלו מההפסד. זה לא ממש בוגר, אבל קצת מגזימים עם הביקורת על ההתנהגות שלו. רוצים לבקר את המשחק שלו, שנחנק, שקרולינה לא התכוננה להגנה של דנבר – סבבה, הכל טוב ומובן ומוצדק. להיטפל למסיבת העיתונאים נראה לי קצת קטנוני.

ממש נהניתי מהסופרבול השנה. חייתי כל פוזשן וכל דאון. כל רגע חשבתי שקאם עומד להתפוצץ או להמציא משהו ונשארתי נפעם מההגנה של דנבר. דווקא מהפרסומות התאכזבתי. הדוריטוס באולטרסאונד היה נחמד, אבוקדוס פרום מקסיקו – נו נגיד, אבל היה חסר משהו אייקוני. ביונסה וברונו מארס הצילו את קולדפליי, אבל גאגא בעיני גנבה את ההצגה.

תודה על הרודיאו, היה אומהה!

לעולם לא תהיה זהבי
רק מה להפסיד

67 Comments

Amir A 9 בפברואר 2016

אני לא יודע מי זה ה-פ.מ.מילר הזה אבל הוא מצייר כמו שפייטון שיחק אתמול.

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

פיקאסו הוא לא, אבל העיקר הכוונה

Amir A 9 בפברואר 2016

והפרסומות הטובות ביותר שלו היו עם מאסטרכארד:
https://www.youtube.com/watch?v=cSuHQZjzJYY

ירוק 9 בפברואר 2016

אמיר, אני בעיקר שמח שקיבלת עוד דעה כאן בעד ליידי גאגא :)
רציתי לכתוב לך על זה תגובה ארוכה (דווקא מהזוית של טעם מוזיקלי שממש לא בכיוון של גאגא/ביונסה ושות'), אבל התחרטתי. למי אכפת, העיקר שאין יותר פקקים כאן.

אגב, הפרסומת לאמזון אקו היתה דווקא חביבה.

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

אני יודע שהיתה קצת מחלוקת על זה שהיא חזרה פעמיים על braves, אבל בעיני היה המנון מצמרר. אני מקווה שהיא תקבל את הופעת המחצית. זה בטח יהיה עצום.

Amir A 9 בפברואר 2016

אהה, זה בגלל שהוא בטנסי. אתה יודע מה לגור בטנסי עושה לבנאדם?

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

מילא אם הייתי כותב על מוזיקת קאנטרי שאני שומע ברדיו כשאני נוהג, אבל מה הקשר של גאגא לטנסי?

Amir A 9 בפברואר 2016

באופן כללי לחיות בטנסי נראה לי פוגע ביכולת השיפוט. אל תתרגש, כל אזור בארה"ב צוחק על האחר. תיכף יבוא לכאן צפריר ויגיד לי מקליפורניה מה דעתו על החיים בצפון מזרח.
אבל אם כבר על הנושא הזה, הבעיה שלי עם כל הזמרות העכשוויות היא שהן לא מצליחות לשדר אמינות. נעזוב את זה שבכל שיר צריך את הפראזה הזו של "אוו-אווו-או-אוווו-אווווווווו-או" (או משהו דומה להראות שלזמרת יש אכויות קוליות מדהימות) אבל כשהן עושות את זה בצירוף עצימת עיניים דרמטית ותנועות ידיים של טובע הנאחז בקש זה מריח לי מחישוב כלכלי קר. איפה הן ואיפה וויטני יוסטון לדוגמא. לא יודע, אולי לידי גאגא שונה מהאחרות אבל אצלי בראש היא כבר תקועה על אותה משבצת עם מלכת הז'אנר שגם היא אתמול פיזזה על המסך.
סביר להניח שהרבה מזה זו העובדה שאני כבר מקובע. אבל איך סיינפלד אמר פעם? זקנים נוסעים ברוורס בלי להסתכל אחורה כי הם חושבים "אני כבר הגעתי לגיל הזה. עכשיו בא ונראה אם אתה יכול".

NoOne 9 בפברואר 2016

וזה לפני ששמעת מה אני אומר על אנשים מאלסקה

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

יש אנשים מאלסקה??

NoOne 9 בפברואר 2016

שני מסוממים , משוגע והדב שהרביץ לדיקפריו

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

ושרה פיילין. או שזה המשוגע..

Oded 9 בפברואר 2016

תודה, פרספקטיבה מעניינת

קצת קטנוני אבל ממליץ על הגהה לפני שהקוראים בישראל קמים :)

אורן השני 9 בפברואר 2016

1. לדעתי התגובות על ניוטון מאוד נגועות בגזענות. מכל הכתבות ביאהו שמגיעות גג ל1000 תגובות, זאת על חוסר הבגרות של קאם כרגע ב9000. אנשים שם נהנים לרדת עליו ושונאים אותו בצורה הכי אישית שיש, ולא כי הוא ליצן. אגב אני לא צועק "גזענות" כמעט אף פעם אם תהיתם.

2. יש לי תהייה, למה קוורטרבקס לא ממשיכים להיות מאמני התקפה ומעלה בליגה? לא עשיתי מחקר, אולי זה לא נכון אבל ככה נראה לי. מישהו כמו פייטון יכול להיות גם מאמן ראשי יותר מטוב מהמאמנים שהיו לו, ולטפל לעצמו ביצר התחרותיות ועוד קצת בכיס.

Amir A 9 בפברואר 2016

תזכיר כאן לאוהדי סן פרנסיסקו את מייק סינגלטרי והם כבר יסבירו לך למה שחקנים לא צריכים להפוך למאמנים :-(

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

לא יודע, כל הדיון על ניוטון מהזווית הזאת מרגיש כמו ניסיון מאולץ להכניס את הנושא הגזעני לדיון בכוח. עוטפים את זה הפעם בזה שהוא מתבדח ועושה את הדאבינג המטופש ומשווים לקווטרבקים רגועים. גם בדיילי שואו התייחסו לזה וגם בסטרדיי נייט לייב היה מערכון על ניוטון ופייטון שרים אבוני אנד אייבורי. לא התחברתי לזווית הזאת.

סטף חמוד.

פורנוהוליק 9 בפברואר 2016

לדעתי התגובות על ניוטון מגיעות מאותו מקום שמגיעות התגובות על כריסטיאנו רונאלדו. וזה לא מגזענות.
אנשים זזים בחוסר נוחות בכורסא כשמישהו עושה פוזות של עבדאי ואבו עלי. ואם אין לו חינניות, קסם, משהו (כמו שאקיל למשל) אז זה מעורר אנטגוניזם.

עידו ג. 9 בפברואר 2016

קוביאק לא נחשב? הארבו? שון פייטון?
אולי השאלה צריכה להיות למה ק"ב מצליחים לא הולכים לאמן? הדוגמא היחידה שיש לי בראש היא בארט סטאר שאימן את גרין ביי אחרי שפרש ועשה עבודה די מחרידה.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

התשובה לדעתי היא שכדי להיות מאמן בליגה אתה חייב לעבור דרך הרבה מאוד שלבים ולהתחיל יחסית בגיל מוקדם. אתה לא יכול להפוך למאמן התקפה ישר. יש יותר מדי תפקידים שדורשים הבנה שלק"ב אין עדיין. זה שאתה יודע למסור ולנהל התקפה לא אומר שאתה יודע איך אופנסיב ליין עובד, איך ראנינג בקס עובדים וכו'. ולהתחיל את זה בגיל 35-40 (שזה גיל שבו ק"ב מצליח יתחיל), אומר שתגיע להיות מאמן התקפה בגיל יחסית מאוחר. קשה להתחיל כל כך נמוך אחרי שהיית המרכז של העניינים במשך 10-15 שנה.
לגבי פייטון, עזוב מאמן התקפה. שיבוא ל-CBS ויחליף את פיל סימס. האיש יהיה פרשן אדיר. רק שלא ישימו אותו באולפן עם כל המצחקקים הנוראיים למינהם

גיל 9 בפברואר 2016

כי הם טובים בדבר אחד אבל להדריך אחרים הרבה פחות טובים ממך זה קשה. זו גם עבודה סיזיפית ולא מתגמלת ברובה. יותר קל ונוח להיות GM.

גיל 9 בפברואר 2016

אין שום דבר גזעני בתגובות אליו. הוא מתנהג כמו ילד שלקחו לו את הארטיק. אחרים לא ביקרו אחרי מסיבות עיתונאים דומות? בתור אחד שכל הזמן מחצין את הכיף שיש לו מהמשחק ומזמין את אור הזרקורים כשהוא במצב רוח סבבה ומנצח אז פתאום כשקצת לא נוח לו הוא עושה פרצופים? יש לו מחויבויות והמון שחקנים ענו לשאלות אחרי הפסדים לא פחות קשים.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

כל אחד מגיב כמו שהוא. בדיוק כמו שהוא מחצין כשהוא מנצח, הוא מחצין כשהוא מפסיד. אני באמת לא מבין מה הבעיה עם זה. לא בא לו לענות על שאלות שניה אחרי שהפסיד במשחק הכי גדול של החיים שלו, אין לנו טיפה סלחנות לשחקנים?

גיל 9 בפברואר 2016

בסדר, אז כמו שהוא מגיב מותר לאנשים לבקר אותו גם לא? ולי ולהרבה אנשים האנשים די ברור שהוא עושה הצגה, עם ההודי על הראש והתשובות שחוזרות על עצמן. אתה יכול להיות מדוכא ועצוב ועדיין להיות מקצועני, זה לא סותר.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

אפשר לבקר אותו על הביצועים שלו על המגרש. הוא בעצמו אמר שהוא היה גרוע ולא עשה את העבודה שלו. אני לא רואה שום סיבה לבקר אותו על ההודי על הראש, למה זה חשוב? ולמה זאת הצגה, רואים בבירור שהוא מבואס מהתחת.
ובכלל, הקונספט הזה של להכריח שחקנים להתראיין שניה אחרי שהם הפסידו הוא בעיניי ממש גרוע. הרי ממילא הם לא יגידו שום דבר חשוב, למה להעניש אותם? ולמה אנחנו מבקשים מהם להחזיק בסטנדרטים יותר גבוהים ממה שאנחנו מחזיקים מעצמנו? בתור אוהד אחרי הפסד כל מה שאני רוצה זה לקבור את עצמי ולא לדבר עם אף אחד, אז למה ששחקן ירגיש אחרת?

גיל 9 בפברואר 2016

זוהי הצגה כי הוא לא מכבד את המעמד ואת האנשים שמולו שיש להם עבודה שהיא חלק מהביזנס הזה. זה מאוד נחמד לרצות את תשומת הלב של הקהל והעיתונאים כשהכל הולך ולבנות עליהם את המותג שלך, אבל כשלא הולך לשכוח שהרבה בזכותם אתה מה שאתה. הוא אדם בוגר לא ילד, הוא יכול להתגבר קצת על התגובות הילדותיות והדווקאיות. למה לאחרים במצבים דומים אין בעייה עם זה? נכון, זה חלק פחות נעים מהעבודה שלך אבל לא תמיד עושים דברים שאוהבים לא?

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

כי כל אחד הוא שונה, זה למה. לא מבין למה זה לא לכבד את המעמד. די, תרדו מהשחקנים האלו, הם בסך הכל בני אדם. יש כאלו שלוקחים טוב הפסד וכאלו שלא. פייטון שלך ירד מההפסד סופרבול שלו בניו אורלינס בלי ללחוץ ידיים למפסידה, זה אומר שאין לו קלאס?
זה בולשיט, הגענו לרמה כזאת שהציפייה שלנו משחקנים מקצוענים זה לנגן לפי החליל שלנו בלי שאנחנו זוכרים שהם בני אדם. הגיע הזמן שנפסיק עם השטות הזאת

גיל 9 בפברואר 2016

אז זהו, שאני לא חושב שזה משהו באישיות שלו אלא הכל פוזה ולראייה התנוחה שבה ענה לשאלות. אם היה עונה אותן תשובות אבל בלי הפוזה אני לא חושב שהייתה ביקורת כלפיו. וזה לא מכובד כי בלי תקשורת אין משחק ולעיתונאים יש עבודה לעשות. ויש הבדל בין חוסר קלאס של לא ללחוץ יד שלא פוגע באף אחד באמת למה שניוטון עשה. תאר לך ששנה הבאה אף עיתונאי לא ילך לראיין אותו אחרי ניצחונות כי לא בא להם? איך הוא ירגיש?

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

אה, ברור. פייטון לא פוגע באף אחד אבל קאם לא מכבד. ורואים את זה לפי התנוחה שלו. חלאס. הכריחו אותו ללכת למסיבת עיתונאים המטופשת הזאת אז הוא שם. לא צריך להפוך את זה ליותר ממה שזה.
לכבד את העיתונאים זה לתת הופעה על המגרש, זה התפקיד שלו. מארשון לינץ' עשה מהסיפור הזה של מסיבות עיתונאים הכי בדיחה שנה שעברה, ובצדק.

גיל 9 בפברואר 2016

לחיצת יד היא עניין טקסי. זה לא פוגע באף אחד. גם לעזוב את המשחק לפני השריקה האחרונה כמו שעשה המאמן שלכם זה חוסר קלאס אבל לא בדיוק מזיק לאף אחד. טיפשית או לא, מסיבת עיתונאים זו חובה של שחקן כחלק מהביזנס. אתה לא יכול להנות רק מהחלקים שאתה מרוויח מהם אלא גם לעשות דברים פחות נעימים. שחקנים צריכים לייצג את הליגה עם ספונסרים והרבה חובות אחרות. אז שיבלע את הרוק ויתן את הכמה דקות שצריך. גם לינץ' היה צריך להענש יותר בחומרה על השטויות שלו.

D! פה ועכשיו 9 בפברואר 2016

מסכים עם אריאל, לא רק לגבי מפסידים. בדרך כלל גם את המנצחים לא צריך לראיין ישר אחרי משחק. לפעמים זה מגדיל את ה"נפח" של הספורט שלנו, מעצים את הדרמה, מקרב את האנשים האמיתיים שמאחורי הספורטאי אל הצופה בבית
לרוב – זה דרעק. איך אפשר להתראיין כשכולך רטוב עדיין מפעילות ספורטיבית בעצימות מטורפת? גם ככה מתחילים ברמת משכל נמוכה אז אחרי זה? שיתראיינו אחרי מקלחת, בירה ושינה טובה

גיל 9 בפברואר 2016

מראיינים שחקנים אחרי המקלחת ככה שיש להם כמה דקות או חצי שעה להרגע. וזה חלק מהמשחק ומהביזנס. אתה לא יכול להנות מצד אחד שטוב לך ולהתעלם מצד אחר.

שי 9 בפברואר 2016

בקליפורניה (אזור המפרץ), עם כל הכבוד לסופרבול, עסקו במשחק החשוב באמת של גולדן סטייט נגד אוקלהומה. בחשבון שאחרי המשחק – טפחו על השכם הקולקטיבית על הארגון המופתי וקבלת הפנים והשתלחו קצת בניוטון. שלא על רקע גזעני.

ניתאי 2 9 בפברואר 2016

פייטון נראה בגרפיטי כמו ניקולס קייג'

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

התגובות על ניוטון, גזעני או לא, הן מביכות. האיש היה עצבני אחרי שהפסיד, זכותו. אם זה היה בריידי היו אומרים כמה הוא פאשינט על פוטבול.
ופרסומת אייקונית בסופרבול לא היתה בערך מאז 1984…
פעם אחת עשו פרסומת אייקונית ומאז עושים מזה הרבה יותר סיפור ממה שזה. סתם דרך להעביר את הזמן

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

הסוס והכלב היתה אחלה פרסומת, בר רפאלי היה חביב, ברייקינג באד היה יציאה טובה. היו פרסומות טובות.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

כן, תמיד יש פרסומות נחמדות, אבל בגלל הפרסומת ההיא של אפל נוצרה ציפיה מוגזמת מהן לייצר משהו חדש, מדהים.

גיל 9 בפברואר 2016

זכותו להיות עצבני ועצוב אבל הוא יכול להגיב עם קלאס. מה שאתה בעצם אומר שהוא כמו ילד קטן שלקחו לו צעצוע ומותר לו לבכות. אין סיבה שיתנהג ככה במיוחד כשעוד כמה חודשים הוא ירצה את התקשורת שתסקר אותו. אם אתה מזמין תקשורת בניצחונות תהיה הוגן איתם גם בהפסדים, זה חלק מהביזנס. בריידי לעומתו והרבה אחרים לא עשו שום דבר דומה. תראה את בלייר וולש אחרי החטאת הפילד גול איך הגיב וענה לכולם ולקח אחריות.

edgecator 9 בפברואר 2016

אין פה שום דבר מביך, מותר לניוטון להתייחס לסביבה שלו איך שהוא רוצה בדיוק באותה המידה שבה לסביבה שלו מותר להתייחס אליו איך שהיא רוצה. מעבר לכך, ובמנותק מהביקורת על האופן שבו הוא *צריך* היה להתנהג כספורטאי או ווטאבר, אין מה להתפלא על האנטגוניזם שמעורר מי שדוחף את עצמו לפרצוף של כולם כשהוא מנצח ומתנהג כמו sore loser אמיתי כשהוא מפסיד (מה שכאמור "מותר" לו כמובן לעשות).

באבא ימים 9 בפברואר 2016

אני חושב שפוספסה כאן הזדמנות לסיום הוליוודי קיטשי במיוחד. הנה התסריט-

ג׳ון אלווי אוחז בלומברדי ונותן אותו לפייטון תוך שהוא אומר ״this one's for payton"

ראיתי גם את מסיבת העיתונאים של ניוטון ואני חושב שההתלהמות כלפיו היא סוג של נרקיסיזם של עיתונאים שמרגישים שלא עשו להם מספיק כבוד.

הוא האשים את עצמו: threw errant passes

ופירגן ליריבים we were outplayed

משהדברים הללו נאמרו אינני רואה את הטעם בהצגת גנטלמניות למצלמות.

גיל 9 בפברואר 2016

הוא דווקא אמר this one if for PAT שזה הבעלים חולה האלצהיימר של דנבר.

רפאל 9 בפברואר 2016

הדבר הכי טוב בלהיות צאצא להורים אמריקאים/יהודים/ניצולי שואה ( סבא וסבתא )
הוא שאתה יכול לצחוק על כל אחד מהם ובד בבד ליהנות מהיתרונות.

באבא ימים 9 בפברואר 2016

אגב- הקטע עם אומאהה מתחבר אצלי לחלוטין עם העובדה שממוריאל דיי הוא פסטיבל קניות.

תארו לעצכם את הקפטן של מכבי תל אביב מסמן תרגיל תוך שהוא צועק ״עמק הבכא״ ״עמק הבכא״!

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

מה הקשר של אומהה לעמק הבכא? סתם עיר בנברסקה

NoOne 9 בפברואר 2016

יש אנשים בנברסקה? אולי אמיר צריך לעבור לגור בנברסקה , אפילו הסרטים שם בשחור לבן

מיקיג' 9 בפברואר 2016

חתיכת סרט אבל, שייאללה.

Amir A 9 בפברואר 2016

פעם חלקתי משרד עם מישהו מנברסקה. נשבע לך!

עובר אורח 9 בפברואר 2016

נראה לי שהוא התכוון לחוף אומהה שהיה בפלישה לנורמנדי

פאקו 9 בפברואר 2016

לדעתי הוא מתכוון לפלישה לנורמנדי

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

הא, אני בספק עם מרבית האמריקאים מכירים את זה..

מיקיג' 9 בפברואר 2016

הם גם לא היו מכירים את אומהה של נברסקה בלי וורן באפט.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

המממ, הוורלד סירייס של הבייסבול נערך שם כל שנה, אז אולי מזה הם מכירים. תכלס, רובם מכירים בזכות פייטון מאנינג..

NoOne 9 בפברואר 2016

מה שבטוח כולם מכירים את באדוויזר

באבא ימים 9 בפברואר 2016

אתה חושב שזו לא הרפרנס? זה נראה לי הכי פוטבול אמריקני שיש. זו סתם מקריות?

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

לא חושב. הרבה פעמים משתמשים בשמות של ערים ומדינות בתור קריאה על המגרש. אין לזה יותר מדי משמעות

אמיתי 9 בפברואר 2016

נראה לי בוודאות החוף ממלחמת העולם השנייה ונראה לי שאם אנחנו מכירים אז גם האמריקאים

גיל 9 בפברואר 2016

אתם שוכחים שמילת הקוד בפלישה מבוססת על שם העיר אז זה לא נראה לי הגיוני שיתבססו על הקוד מהפלישה ולא על העיר עצמה. אומהה היא עיר מוכרת בארה"ב והיא סתם מילת קוד שרירותית שתפסה. לכל ק"ב יש כמה מילות קוד כאלו. הפטס אפילו השתמשו ברקס ראיין כמילת קוד השנה.

אריאל גרייזס 9 בפברואר 2016

סתם מילה שתפשה, זה הכל. לא צריך להפוך את זה ליותר מדי

7even 9 בפברואר 2016

בטח לא למהלכי ריצה כי לא היו כאלה:)

7even 9 בפברואר 2016

או שבעצם רק למהלכי ריצה כדי שלא להזכיר הרבה את השם

גיל 9 בפברואר 2016

זה משתנה ממשחק למשחק. הרי יריבות לומדות את המילים הללו וצריך לשנות כל משחק את המשמעות או את הרצף שמוביל אליהן כדי לבלבל את היריב.

באבא ימים 9 בפברואר 2016

מעניין. משום מה הייתי בטוח שזה קשור. נדמה לי שגם פייטון וגם איליי משתמשים בהם.

אמיתי 9 בפברואר 2016

קשור לחוף נו מה

ניינר / ווריור 9 בפברואר 2016

לא הכי הגיוני שפייטון יקנה את הטייטנס? זה הצ'אנס של הפרנצ'ייז המסכן הזה

יואב דובינסקי 9 בפברואר 2016

גם אני חשבתי על משהו עם הטייטנס. לאו דווקא בעלים, אולי GM או משהו כזה.

קירקגור 10 בפברואר 2016

יואב, שאלה מוזרה במקצת – מנסיונך המועט בנאשוויל, האם כדאי להשכיר שם רכב או שאפשר לחיות עם תחבורה ציבורית/אובר/וכו׳ אם אתה נמצא שם לכמה ימים…?

יואב דובינסקי 10 בפברואר 2016

אני גר בנוקסוויל ורק ביקרתי בנאשוויל כמה פעמים בסופי שבוע (כשעתיים נסיעה). אין לי מושג לגבי תחבורה ציבורית שם. בטנסי בכלל די קשה להסתדר בלי רכב.

Amir A 15 בפברואר 2016

יואב, אתה הולך להפוך לכתב דה-באזר באולמות המשפט בתביעה שיש עכשיו נגד אוניברסיטת טנסי? התביעה שהולכת להרוס את השם של פייטון מאנינג?

Comments closed