ראיון עם "סופרמן"

סר צ'ארלס במיטבו

מעבר לתוצאות המשחקים והשלכותיהם, התקשורת האמריקנית כיסתה בהרחבה את הראיון הנרחב עם דווייט הווארד באולפן TNT. צהוב, עמוק, חותך, מפרגן, הערכה, ירידות, התנשאות, האדרה, מודעות עצמית, חוסר מודעות עצמית ובעיקר צ'רלס בארקלי במיטבו. תפנו לעצמכם רבע שעה. תודו לי אחר כך.

התקפה קטלנית
לג בעומר (א) - מים אחרונים

16 Comments

NoOne 13 במאי 2016

אני בשוק מזה שלדוויט הווארד עדיין אין איזה מחלה משולבת של איידס,הרפס וגנאריה

shadow 13 במאי 2016

מכל שחקני האנביאיי דווקא הוא הגיע למחוזותי.

מה שמצחיק זה שהוא אמר שחשוב לו והכל אבל הוא היה במדינה אחרת יום אחרי שהם עפו מול גולדן סטייט.

לפחות כבנאדם הוא עשם עליי רושם של בחור מאוד נחמד.

כנראה זו הבעיה שלו. הוא יותר מדי נחמד והוא מתייחס למשחק כתחביב.
זאת אומרת אין בעיה עם זה שהוא נחמד או צוחק הרבה שגם על זה הוא דיבר בראיון. הבעיה היא שלצד זה הוא לא מספק תוצאות.

ומעל הכל מרחפת הצורה שבה הוא עזב את אורלנדו.

נ.ב

מחשבות: יכול להיות שהרבה יותר קשה לו לספק מספרים במערב? יכול להיות שהוא עשה טעות שלא נשאר במזרח? אולי הוא צריך לחזור למזרח?
אולי ניו יורק עם פרוזינגיס? יכולים להיות אחלה צמד. כמובן אחרי שיעיפו את כרמלו האוברייטד שכנראה בכל מקרה ינסה להצטרף לגלאקטיקוס החדש שלברון מתכנן.

יכול להיות שלברון נשאר במזרח כי יותר קל?

יואב דובינסקי 13 במאי 2016

חלק מהדיונים בעקבות הראיון הזה היו לאן הוא צריך ללכת ואטלנטה (הוא במקור משם) ואורלנדו (סוג של רדמפשן לברון סטייל) היו שתיים מהספקולציות המרכזיות. בגלל הסכם השידור החדש, הרבה מאוד כסף מוקצה לשחקנים, לכן גם בארקלי וגם קני היו מאוד נחרצים שכדאי לו להשתחרר מהחוזה ביוסטון עכשיו ולחתום על חוזה מקסימום אחרון בקבוצה חדשה.

Shadow 13 במאי 2016

הבעיה היא לא החוזה אלא האופי שלו. הוא צריך להשתחרר מיוסטון מפני שהוא והארדן לא מסתדרים אבל מי כן הסתדר איתו?

לא משנה לאן הוא יעבור. ברור שעדיף לו במזרח. מה שכן אם לא יעשה שינוי בגישה זה לא ישנה באיזו קבוצה הוא יחתום. בכל מקרה הוא אוהב כסף ונררה שזה מה שהכי מעניין אותו. אני מהמר שהוא ימכור לעוד קבוצה איזה לוקש וילך להעביר שם את הזמן עד סוף הקריירה

טל 12 13 במאי 2016

לדעתי אין לו סיבה לא לחייך,מצד שני כמו שברקלי אמר, זה לא נראה טוב כשאתה מפסיד.אני זוכר את מג'יק מחייך ומנצח אייזיה היה מחייך ואז במשחק עולה כמו רוצח ,אז כן,מבקרים אותו,אבל זה בגלל שהוא לא נותן את מה שחושבים שהוא כן יכול לתת.

זה נהדר לשמוע אותו אומר שהוא הולך לעבוד חזק,להתאמן חזק,אבל אני לא חושב שזה מה שהוא צריך לשפר- מוסר עבודה – לא זו הבעיה שלו.
נדמה לי שהוא תמיד נשאר כמעט אותו שחקן.השחקנים הגדולים באמת משתפרים במהלך הקרירה,מוסיפים אלמנטים חדשים למשחק שלהם והרווארד מנגד אמנם שחקן טוב מאד,אבל עושה רושם שהוא לא מספיק מגוון במשחקו.

יואב דובינסקי 13 במאי 2016

קלע שלשות הוא כבר לא יהיה, אבל יותר אגרסיביות, להיות סוג של בן וואלאס משודרג שמוריד 20 ריבאונדים במשחק ומטריה של גגות ועל הדרך מוסיף 10-15 נק' במשחק והוא שוב כוח דומיננטי בליגה.

איציק 13 במאי 2016

הוא בזמנו הוסיף לרפרטואר שלו את גלימת הסופרמן… זה לא נחשב לגיוון?
שחקן שלקח את אולג'ואן כדי לעבוד על תנועות לא יכול להקרא לא משקיע. שחקן שאחרי עבודה עם אולג'ואן לא הצליח לשדרג את התנוע שלו מתחת לסל כנראה לה מספיק כישרוני. הוא מביא את מה שהוא מביא, וזה מה שיש, הכישרון הטיבעי וליותר מזה הוא כנראה לא מסוגל.

AdamB 13 במאי 2016

לפני כמה שבועות הייתה ידיעה שהוא הולך לחתום בבולס. בא נאמר שכאוהד
אני מחזיק אצבעות שזה לא ייקרה. לא רואה מה הוא יכול להועיל לקבוצה שרוצה להגיע רחוק בפלייאוף.
בטח ובטח אם אין בחדר הלבשה מישהו שיכול להגיד לו מה לעשות.

כוכבית 13 במאי 2016

אחרי שברקלי תקף את אטלנטה על שהיא לא עושה קצת יותר עבירות מסוכנות, מבחינתי, מילותיו שוות כקליפת השום.

יואב דובינסקי 13 במאי 2016

ברקלי סופג הרבה מאוד ביקורת בפלייאוף הזה. לא זכור לי שבשנים קודמות הוא ספג כל כך הרבה אש (למרות שכן ספג ביקורת כשיצא נגד תרבות האנליטיקס). לדעתי, הפרשן הכי שלם בטלויזיה, גם אם לפעמים קיצוני בהתבטאויות שלו.

שמעון 13 במאי 2016

השחקן הזה בושה למשחק וכבר הערך שלו נמוך מאד, להפועל אשקלון לא הייתי מביא את הפחון הזה, מעניין מי הפראייר שיקח אותו

איציק 13 במאי 2016

על חוזה מקסימום לא היתי מתקרב אליו, אבל כשחקן שעולה ל-10-15 דקות מהספסל, אם הוא מסוגל לזה נפשית, הוא יכול להתאים להרבה קבוצות.

karim the dream 13 במאי 2016

שחקן שנראה נחמד מאוד, מוכשר בטירוף שנתפס לפחות, כנראה בצדק בתור אחד שלא לוקח את עצמו ואת הקבוצה ברצינות. אני מסכים עם בארקלי, שיותר מהכל קשה לשחקנים גבוהים וטובים כמוהו לשחק עם ג'יימס הארדן, כמו שלשאק היה קשה לשחק עם בראיינט. אני מקווה בשבילו שימצא קבוצה מתאימה לו ויחזור לבמות הגדולות, אני חושב שהוא עוד מסוגל לזה.

dmc 13 במאי 2016

לשאק היה כל כך קשה שהוא לקח 3 אליפויות. אם הווארד היה אפילו קצת אפקטיבי בפוסט היה מקום לטענות האלה, אבל הוא פוגע בהתקפה כשהוא מעורב מדי. כמו שפסטוס אזילי יבקש יותר נגיעות, זה קשור באגו ולא בכדורסל נטו.

miranda veracruz de la hoya cardenal 14 במאי 2016

ראיון פוצי מוצי פחדני. הם יבקרו את הווארד בחריפות כשמדברים עליו וכשהוא באולפן הם הפכו לחברים טובים שיועצים לו?

בזבוז זמן הסרטון הזה. צביעות מההתחלה עד הסוף. ברקלי היה פחדן

איתן 8 14 במאי 2016

+++

Comments closed