טיטו…ועוד פעם ז'וזה

לפני שאדבר על טיטו וילאנובה ומשימתו הקשה בברצלונה, אומר כמה דברים. רק עכשיו קראתי כמה מהתגובות לפוסט האחרון שלי, ואני אומר לכל האוהדים של מדריד שהתעצבנו על הביקורת על מוריניו שזה רק קצה הקרחון. רק היום, אחרי שהנשיא ביקש אחדות, מוריניו תקף בחריפות את פפה ורמז שאיקר מעדיף מאמנים שניתן להשפיע עליהם. אם אתם אוהדים כל כך מסורים של ריאל, אני ממליץ לכם בחום לקרוא ולשמוע את מה שאומרים במדריד. לא בתקשורת בקטלוניה, שכמובן יש לה אינטרס לגרום לבלגן בריאל, אלא בעיתונים של מדריד, שתומכים במועדון ויותר מדגישים את ההיסטוריה המפוארת שלו מאשר מוריניו עצמו.

טיטו חזר לניו-יורק לכמה ימים כדי להמשיך בטיפול, אך בשנה הבאה הוא יהיה כמובן המאמן. הבעיה של ברסה אינה רק התלות במסי אלא  גם חדר ההלבשה, שאינו כל כך רגוע כפי שנראה. ססק כועס על הפעמים הרבות שבהן הוא היה בספסל ועל היחס של חלק מהאוהדים אליו. פיקה כבר ביקש מהמועדון לקחת "החלטות", מה שהביא לתשובה אירונית אך קטלנית מטיטו. וייה כנראה כבר חושב על השנה הבאה באנגליה, ומאז שפויול לא שיחק נגד מילאן הוא כבר לא אותו פויול.

אם טיטו רוצה לזכות בצ'מפיונס בשנה הבאה ולא להסתפק רק בליגה, הוא חייב להביא כמה שחקנים ברמה בין-לאומית, להגנה ולהתקפה, אך גם לשלוט ביד רמה בחדר ההלבשה.

עונת המלפפונים - פרולוג מחודש
הצצה לעולמו של אלוף עולם

36 Comments

מאיר 7 במאי 2013

זה אירוני משהו, אבל לולא מחלתו, טיטו לא היה נשאר בברצלונה, המחלה שלו הוציאה אותו נקי מהמשבר האחרון.

עושה רושם שגם מסי אינו שלם עם הספסול שלו במשחקים הקריטיים, ולדעתי זה בא לידי ביטוי בבעיטות התסכול שלו בסיום המשחק מול בטיס.

בכל מקרה, כמה אבסורדי לתאר את ברצלונה, כמסיימת עידן, בלה בלה. ובד בבד לטעון שאי האליפות של ריאל העונה אינה כישלון צורב.

נדב 7 במאי 2013

מסי פצוע, מזה הוא מתוסכל

ליאור 7 במאי 2013

חצי חצי. הוא כמובן מתוסכל מזה שהוא פצוע, אבל הוא יותר מתוסכל שהוא פיספס להיות כשיר ב100% בצמד המשחקים נגד הקבוצה הכי טובה באירופה. בין אם זאת מוטיבציה עצמית, או השפעה בגלל התקשורת שמנפחת את ההישגים והיכולת שלו, מסי באמת חשב שהוא יכל לשנות את צמד המשחקים נגד באיירן.
לא יודע אם לשנות לגמרי, אבל לפחות להבקיע שער או שניים ולא לספוג השפלה כל כך מביכה.

נדב 7 במאי 2013

מסכים

ג 7 במאי 2013

מישהו יודע מה היתה התגובה של טיטו להפצרה לקבל החלטות של פיקה? והסיבה שפויול לא שיחק נגד מילאן היתה פציעה לא?

דניאל אחר 7 במאי 2013

Tito Vilanova indirectly replied to this comment on Friday, saying that Gerard Piqué was “not counting himself on the list of changes.”
בינתיים נראה שפיקה מקבל על עצמו את דין התנועה: http://goo.gl/Gxo6H

סקאוזר עייף 7 במאי 2013

חסר לפוסט הזה קצת בשר.

"אם טיטו רוצה לזכות בצ'מפיונס בשנה הבאה ולא להסתפק רק בליגה, הוא חייב להביא כמה שחקנים ברמה בין-לאומית, להגנה ולהתקפה, אך גם לשלוט ביד רמה בחדר ההלבשה"

דוקטור ספרד – תן פתרונות, הצע שחקנים שמתאימים לרוח המועדון, שיסתמו אחת ולתמיד את הדיון על תום עידן, שישקמו את השושלת שהזדעזעה קלות בעונה האחרונה.

אני? אני מליגה אחרת.

אופיר 7 במאי 2013

סאל, חסרה לי קצת אינפורמציה שאין מתאים ממך להשלים אותה: לאן מועדות פניה של בארסה? האם מתכוונים להמשיך להתבסס על שחקנים תוצרת ספרד, או שמא "חוזרים לשוק" לקנות מכל הבא ליד? מה מתכוונים לשנות כדי להמנע מטעויות הרכש הקשות של גווארדיולה? מתי טייו וטיאגו אלקנטרה יפסיקו להיות "כוכבי העתיד" ויהפכו לכוכבים מן המניין? מי הדבר הגדול הבא שיעלה ממחלקת הנוערבארסה ב'?

ברור שהולך להבנות משהו חדש, אך האם זו תהיה בארסה דומה יותר לזו של רייקארד, או לזו של גווארדיולה? זה הזמן של טיטו "לגדל ביצים" ולהראות שהוא יכול לעשות יותר מאשר לא לקלקל את מה שגווארדיולה בנה, אבל האם הוא אכן מסוגל?

ליאור 7 במאי 2013

אתה לא יכול להגיד שמוריניו רע בגלל מה שהוא אומרעושה עכשיו. לא רק תם עידן ברצלונה, אלא גם תם עידן מוריניו במועדון אחד המפוארים שבאירופה ואני חושב שמוריניו מאוכזב מאוד מעצמו על כך. הוא יכל להיות האדם האהוב בספרד אם היה מביא למדריד את ה-תואר אחרי עשור יבש מהצלחות והוא גם רצה להוכיח שהוא יכול לעשות משהו שנראה כבלתי אפשרי.
כל מה שאמרת על ברצלונה הוא נכון, אבל מה כן יקרה? מי כן צריך ללכת? מי כן צריך לעזוב? האם טיטו צריך להישאר גם שנה הבאה? האם ברצלונה תישאר מועמדת לזכייה באלופות או שהיא תהיה בזמן של "תחילתו של עידן חדש"?
לא כתבת יותר מדי בטור הזה, ודווקא עכשיו, כשהנושא הכי חם באירופה הוא מה יקרה עם בארסה וריאל בשנה הבאה ואני כל כך מחכה שיהיה טור אחד עם הרבה תוכן כדי שיהיה הרבה להגיב והרבה מגיבים…

רועי 7 במאי 2013

אני עם האמיגוס. כמה שאלות:
האם תעלה על הדעת האפשרות שססק אכן לא יהיה בקבוצה בעונה הבאה?
מה עם דני אלבס, הוא ימשיך?
היות ווייה וסאנצ'ז עתידים להימכר, אני מניח שטייו יקבל יותר צ'אנסים(יש!), אבל מי הסקורר שהולכים להביא ליד מסי וטייו/פדרו. צריך להביא סקורר מוכח עדיף כמה שיותר צעיר. הלב והראש הולכים סוארז שמחפש דרך מילוט מהליגה האנגלית. היכן זה עומד?
בלם אחד גדול ברצלונה תביא בקיץ, זה ברור. השאלה היא האם זה יהיה אכן הומלס או שמא שם אחר ידרוך בקמפ נואו. או יכול להיות שיבוא עוד בלם בנוסף להומלס? החומר הקיים הוא נוראי- פיקה לא מסתדר עם אף אחד חוץ מפויול וזה פשוט לא הולך.

רועי 7 במאי 2013

כמובן שצריך להתחיל למצוא תחליף לצ'אבי. רוטציה עם איסקו באה בחשבון?

אביאל 7 במאי 2013

איסקו לא בדיוק קשר 5050 כמו צ'אבי

גיסנו 7 במאי 2013

ואולי הגיע הזמן לעשות מעין עדכון גרסה לעמדה של צ'אבי? כבר אין כמעט שחקנים בסגנון הזה, היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה פירלו וגם הוא בשלהי הקריירה.

אולי דווקא לשים מישהו בסגנון של פברגאס או איסקו בעמדה של צ'אבי ייתן למשחק ההתקפה של בארסה את המרץ שחסר לזה כ"כ הרבה פעמים השנה.

אביאל 8 במאי 2013

גיסנו – אני דווקא חושב שהתפקוד של צ'אבי הוא הקריטי ביותר במערך של ברצלונה (אם נזנח לרגע את נושא השערים, כי אם חלוצים או שחקני כנף סקוררים אפשר להסתדר גם שמסי פצוע), 50-50 אמיתי, לשים בעמדה עוד שחקן התקפי ירפה הרבה ממשחק הלחץ של ברצלונה ומהשיטה כולה המבוססת על זה שיש תמיד למי למסור, לכן צ'אבי כל כך קריטי לברצלונה לדעתי. איסקו פחות כזה כי הוא התקפי מאוד, אבל פאברגאס מתאים בדיוק, הוא שיחק ככה בארסנל ובברצלונה (וגם בנבחרת ספרד) הוא יותר התקפי.

רועי 9 במאי 2013

אביאל, נקודה טובה כי איסקו משחק יותר בעמדה של אינייסטה מאשר של צ'אבי. אבל הוא כרגע נראה כמו השחקן שברצלונה תוכל לבנות עליו בשנים הבאות. מזכיר לך שאינייסטה משחק הרבה פעמים בתפקיד של צ'אבי כשהוא לא במגרש כי גם טיאגו לא מסתדר טוב עם התפקיד הזה. טיאגו לא שחקן הרכב זה ברור. עם כל זה אפשר אולי לנסות את ססק בתפקיד של צ'אבי או אינייסטה ולא להעלות אותו בהתקפה כל הזמן.

ליאור 7 במאי 2013

ברצלונה עמדה להגיש הצעה על הומלס, אבל טיטו מעדיף את טיאגו סילבה.
לא נראה לי שדווקא סוארז, שנראה כל כך רע עם הציבור, יצטרף לברצלונה (אהבת הציבור) בנוסף זה עוד משהו שאני שם לב שאנשים חוזרים להגיד אותו אבל הם לא מבינים משהו:
סוארז הוא חלוץ 9 קלאסי. ברצלונה לא מסתדרת עם חלוצי 9 קלאסיים – אי לכך, סביר להניח שסוארז לא יצטרף (וגם יצליח) לברצלונה. חלוצים כמו רוני, מולר, או וולקוט (מבחינת סגנון המשחק ולאו דווקא הרמה) הם חלוצים בסגנון של ברצלונה. יש סיכוי שהם יביאו חלוצים כמו גומז או לבאנדובסקי שלוחצים ויורדים לקישור אם רוצים לקבל את הכדור, דבר שיותר מתאים לסטייל של ברצלונה. כל חלוץ אחר יהיה פשוט התעלמות מההיטוריה של ברצלונה הנוכחית עם חלוצים כאלה.

אופיר 7 במאי 2013

אטו זה ברצלונה הנוכחית?

רועי 9 במאי 2013

רוני יכול להיות מאוד מעניין. אבל אני דווקא כן חושב שלסוארז יש מקום בברצלונה. הוא שחקן שנותן את הכל במגרש וסקורר מוכח בליגה האנגלית ואני חושב שיהיה מאוד מעניין לראות אותו בבארסה. אני בכללי חושב שברצלונה צריכה להתפתח במשחק שלה קצת. היא חייבת להצית אותו כי הוא נראה מאוד כבוי.

arcanes 7 במאי 2013

כאוהד הליגה הספרדית הרבה שנים (התחלתי לראות שכרביבו הגיע לסלטה וערוץ חמש התחיל לשדר משחקים), המצב כיום בספרד לא משהו בכלל.

אני אוהד בראסה, אבל לא כמו הרבה אוהדים אני גם אהבתי לראות את ריאל ותמיד הייתי בעדם שהם שיחקו באירופה (לא נגד בארסה כמובן). הבעייה שלי התחילה כשמוריניו הגיעה. אני חושב שמוריניו מאמן גדול אבל כל הדרמות והבלגן בתקשרות (לא דווקא הוא אשם) גרמו לכך שהיריבות בין בארסה-ריאל הפכה למכוערת ואני מקווה שעכשיו שהוא עוזב(עוד הפעם הוא לא האשם היחידי) אולי יפתח דף חדש.

הליגה בספרד ממש אבל ממש צריכה עוד קבוצה שתיים חזקות.
לראות את בארסה ואת ריאל נלחמות לבד על האליפות שנה אחרי שנה מוריד מהחשק לצפות במשחקים וגם פוגע בשתי הקבוצות.
אני לא חסיד של הליגה האנגלית אבל נראה ששם יש יותר תחרות (גם עם יוניטד לוקחת אליפות כמעט כל שנה) והלוואי שכמה משקיעים יבואו גם לספרד (וישארו לא כמו במלאגה).

יאללה שיהיה קיץ מטורף עם הרבה אקשן ובלאגן ונקווה שעונה הבאה כל הליגה הספרדית תתחזק ויהיה סופר מעניין. ואולי גם שספרדייה תיקח על הדרך את האלופות.

אביאל 7 במאי 2013

סאל – "אם אתם אוהדים כל כך מסורים של ריאל" – ברצינות ? זוהי צורת דיבור של עיתונאי רציני ? העיתונות במדריד גם עשתה את המוות לדל בוסקה כי היא נוחה להשפעה, אי אפשר לקחת את המארקה ברצינות, בדיוק כמו את עיתוני קאטלוניה, כי יש להם אג'נדות ברורות מאוד ומוקדי כוח שמשפיעים עליהם.

מוריניו ענה כמו שצריך לפפה שלא היה לו את האומץ לדבר ככה למוריניו אם עזיבתו לא היתה ברורה, זו התנהגות פחדנית מאחד השחקנים האהובים עליי בריאל וזאת תיהיה גם בעיה גדולה שלו מול המאמן הבא. קאסיס יושב בשקט למרות שיש לו הרבה מה להגיד על מוריניו (ולא משנה אם זה צודק או לא) אבל ככה שחקן בריאל מדריד צריך להתנהג.

בועז 8 במאי 2013

דובר רבות על בעיית הבלמים העונה בברצלונה, מיד עלו שמות של בלמים מאירופה כמו הומלס, טיאגו סילבה ועכשיו אמרו שבארסה מעוניינת גם בבלם של רומא בן ה-18 מרקיניוס
זאת לאחר שבבארסה הבינו שבארטרה לא בלם ברמה של ברצלונה [לפחות לא עכשיו] ולכן ההעדפה לשחקן הגנה מחוץ למועדון
לגבי הקישור, אין ספק שצריך למצוא תחליף לצ'אבי, כי את כל המשחקים בעונה הקרובה הוא לא יוכל לשחק, דובר על פאברגאס שיהיה היורש והוא בינתיים די מאכזב. למען האמת צריך להתעסק בלנסות להביא את היורש של צ'אבי, מפני שזה משהו בלתי אפשרי, אין שחקן שבאמת יכול להיות היורש שלו, אינייסטה הכי קרוב לשם והוא בבארסה
שחקן כמו מריו גוצה או מרקו רויס יכולים להיות תוספת חזקה לקישור, אך דווקא השם של גאנדוגן נקשר לבארסה וזאת מפני שסונג איכזב וצפוי לעזוב
לבאנדובסקי גם הוא הוזכר כמי שיגיע לבארסה וזה יכול רק לעזור מפני שהוא יוכל לקחת חלק בשערים של בארסה ולהוריד את העומס ממסי
וכמובן שיש שחקן אחד ששמו מוזכר בכל פעם שמשהו זז בכדורגל, אני מדבר על ניימאר, שחקן שיכול להשתלב בקלות במועדון ויותר מזה, שחקן שמסוגל לעשות שינוי גדול בקבוצה, יכול לעזור למקרים שמסי נפצע בשלבים מכריעים כמו העונה

לגבי הצעירים של ברצלונה, ג'רארד דלופאו שחקן כישרוני שיש לגביו 2 אופציות, הראשונה היא שהוא יקפוץ לקבוצה הבוגרת בעונה הקרובה ויתחיל לקבל דקות כמו שטייו קיבל בעונתו הראשונה
האופציה השניה היא שהוא יושאל לקבוצה כדי לשחקן ולהתפתח
בנוסף אליו דובר גם על סרג'י גומז הקשר ורפיניה אחיו של טיאגו אלקנטרה, גם הם מועמדים להשאלה לעונה הקרובה

בניטה 8 במאי 2013

קצת מטרידה אותי המחשבה על לבנדובסקי ושות'.
האופי של המועדון הוא קצת שונה.
זה לא שברסה לא הביאו שחקנים טובים ורכש יקר אבל כל מי שהצליח בברסה לא היה "השחקן החם של אירופה" לפני שהגיע (חוץ מדקו שגם הוא בא מפורטו היחסית קטנה)

Marvel Heroes Gs 9 ביוני 2013

I've truly enjoyed 3 sets of Marvel Heroes Gs beforehand, nonetheless this year We were hugely dismayed plainly any size has long been customized. I'm a specifications 9 and my favorite different Marvel Heroes Gs fit in great though my favorite innovative size 11 Marvel Heroes Gs happen to be overly form, so that i ordered your Eleven but there's not much significant difference, So i am especially dissatisfied.

Botanical Slimming 18 ביוני 2013

טיטו…ועוד פעם ז'וזה | דוקטור ספרד Botanical Slimming http://www.greenspoint.org/meizitang.html

cartier glasses 23 ביוני 2013

Pretty! This was a really splendid blog post. Thank you for offering this tips.

jordans free shipping 24 ביוני 2013

There is certainly noticeably a bundle to understand about this. I assume you created certain nice points in capabilities also. jordans free shipping http://www.newesjordans.com

future ready 17 באפריל 2014

Thank you for the operate. Article aided me a good deal

Future Ready Blog 23 באפריל 2014

I've a couple of question to you personally, create to these I do not e-mail

visit the future 2 במאי 2014

When I originally left a comment I appear to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now whenever a comment is added I recieve four emails with the exact same comment. Is there a means you can remove me from that service? Thank you!

http://FutureReadyBlog.com 16 במאי 2014

hey buddy, this can be a really fascinating post

Future technology 20 במאי 2014

wonderful issues altogether, you just won a logo new reader. What might you recommend in regards to your put up that you made some days ago? Any positive?

http://FutureReadyBlog.com 2 ביוני 2014

Someone essentially lend a hand to make severely articles I'd state. That is the very first time I frequented your web page and to this point? I surprised with the research you made to make this particular post extraordinary. Fantastic job!

click to go now 9 ביוני 2014

Hi! I could have sworn I

click to go now 16 ביוני 2014

I like what I see so i am just subsequent you. Look forward to exploring your web webpage yet once more.

Comments closed