טיטו ופפ: סיפור אהבה ואכזבה

עיתונאי קטלאני מפורסם מספר שבשנה שעברה, באחד הרחובות של ניו-יורק, נשותיהם של טיטו וילאנובה ופפ גווארדיולה נפגשו והתווכחו בטונים גבוהים. המתח בין שני החברים הגדולים האלה(מאז שהם ילדים) לא התחיל בשנה שעברה, אלא כשפפ הודיע שהוא עוזב את בארסה. אז הוא אמר שעזיבתו נובעת מעייפותו ומהצורך שלו למלא מצבורים. מה שהוא לא אמר זה שבנוסף לכל, לא היה לו קשר טוב עם הנשיא סנדרו רוסיי. הוא לא אהב את היחס של רוסיי אל המנטור שלו. והמנטור של גווארדיולה אינו ז'אן לה פורטה, הנשיא לשעבר, אלא יוהאן קרויף.

מה שעוד הפריע לפפ, וגם את זה הוא לא אמר, זה שבמקום שטיטו ילך איתו ויחכה לקבוצה הבאה, הוא הסכים לקבל את הצעתו של רוסיי להיות המאמן.

הנשיא של בארסה צודק כשהוא אומר שהוא מעולם לא דיבר נגד פפ גווארדיולה. מה שהוא לא רוצה להגיד זה שהוא כן עשה את זה דרך אנשים אחרים, בעיקר עיתונאים. אפשר לומר שאני "גווארדיוליסטה",הוא מספר אחד וגאון אבל שלא יהיה לכם ספק, גווארדיולה איננו קדוש. המאמן המוצלח ביותר בהיסטוריה של בארסה הוא גם המתוחכם ביותר. הוא יודע מה להגיד, איך להגיד ואיפה. הוא יודע לשתוק ולתת לאנשים אחרים לעשות את העבודה.

לא צפוי עימות גדול  השנה כיוון שטיטו ופפ אינם שונאים זה את זה. ההפך הוא הנכון. הם מעריכים האחד את השני, אך נקלעו למצב העדין והנפיץ של המלחמות סביב בארסה. עכשיו הכל תלוי ברגל של מסי ובמוח  של פפ, שדרך אגב, השנה יש לו קבוצה חזקה מאוד.

כל הבלגן הזה עזר לגווארדיולה כדי שאנשים בברצלונה לא ידברו על כך שהוא לקח באופן אישי את הפנינה של עתיד, טיאגו אלקנטרה, מה שנחשב אצל הרבה אוהדי בארסה לבגידה. הבלגן גם עזר לטיטו ולרוסיי כדי שהעסקה המביכה של מכירת וייה (בהשוואה קטנה נאפולי משלמת בסך הכל 22 מיליון אירו  עבור שני שחקנים כמו קאייחון ואלביול)  והעזיבה של טיאגו יהיו אייטמים "משניים".

המשכיות זו מילה גסה
כמה מילים אחרונות על ממריצים לא חוקיים

39 Comments

אופיר 17 ביולי 2013

סאל, נראה לי שהשנים הקרובות הולכות להיות בדומיננטיות של ריאל מדריד.
טיטו מהווה ירידה משמעותית באטרקטיביות של הקבוצה לשחקנים ביחס לגווארדיולה, ובריאל העסקים פורחים אחרי העזיבה של מוריניו (בטח ככה הרגישו כשסטאלין מת…), ולראשונה משקיעים בעתיד ונותנים כבוד לכדורגל הספרדי.

אביאל 17 ביולי 2013

כן כי שני שחקנים שפרחו בנבחרת הצעירה אכן יכולים להתמודד עם ברצלונה ועם הלחץ שריאל מדריד מייצרת (שלא נדבר על הסכומים המעט הזויים בהם קנו אותם), מנוסים וטובים יותר כשלו, אני עדיין לא רואה את הדומיננטיות עוברת לריאל, בטח לא עם ההחתמה של ניימאר שבערך כל קבוצה בעולם רצתה אותו והציעה לו יותר כסף והוא העדיף ללכת לברצלונה.

אופיר מ. 18 ביולי 2013

זה נכון שמבחינה קבוצתית ריאל השתפרה וגם העתיד שלה נראה כרגע טוב כי יש לה שחקנים איכותיים צעירים שעוד ישתפרו (אלא אם ימכרו אותם עוד שנה – שנתיים כדי להביא איזה כמה כוכבי על חדשים כמו שהם רגילים לעשות).
אבל להגיד שהם ישלטו בשנים הקרובות זה לא נכון. אי אפשר לדעת כרגע מה יהיה בעונה הקרובה וגם לא באלה שאחריה.
מה שחלק מהאנשים שוכחים זה שלבארסה יש גם עתיד טוב, יש שחקנים שהיא גידלה מבפנים והולכים להתחיל להיכנס לקבוצה הבוגרת כשהם מכירים רת השיטה. השנה סרג'י רוברטו, קשר נהדר, הולך לקבל דקות ולהשתפשף, שחקנים נוספים מבארסה ב' מושאלים (דאולפאו, ראפיניה וכו') ועוד שנה-שנתיים ישתלבו ויחליפו שחקנים כמו צ'אבי ואחרים ויכנסו לרוטציה.
צריך עוד לחכות ולראות אם יצליחו להביא בלם טוב שיחזק את ההגנה, אם כן עדיין כמו בשנה שעברה יש להם קבוצה מאוד חזקה, במיוחד התקפית, ותמיד זה היה הדגש של ברצלונה. לא ההגנה שבדר"כ לא מהמשובחות באירופה.
אם אכן יבוא בלם והצעירים שיעלו ישתלבו בהצלחה יכולה להיות עונה מעולה עם שחקנים קיימים כמו מסי, אינייסטה, צ'אבי, פברגאס, בוסקטס (גם פדרו כשהוא טוב… וזה לא קורה בשנתיים האחרונות) וכמובן שחקן חדש ואיכותי כמו ניימאר שיספק הרבה גולים.
נכון וייה עזב ותיאגו עזב, וזה כביכול מחליש את הקבוצה, אבל במקום וייה הגיע ניימאר (הייתי אומר שדרוג להתקפה) ובמקום תיאגו עולה מבאסה ב' רוברטו ואולי אחרים. אל תזלזלו בשמות פחות מוכרים.
עם כל הכבוד לאיסקו למשל, הוא עדיין לו צ'אבי או אינייסטה או פברגאס.
אל תשכחו שריאל זרקו חלוץ מעולה כמו היגוואין שעוד לא ממש הביאו לו מחליף ראוי, וריאל שיחררו שחקנים נוספים. אף אחד לא מבטיח שהחדשים יתחברו כל כך מהר.

בסוף, אחת השאלות הקשות היא איך 2 הקבוצות האלה יהיו בליגת האלופות…

ליאור ר 21 ביולי 2013

אני ברצינות שואל: האם יש לך אמון במחלקת הנוער של ברצלונה? לי זה סתם נראה כעוד אמצעי מכירות בשביל לשווק את ברצלונה – העובדה שכמעט כולם שם למדו בלה-מאסיה.
בקשר לניימאר…אני אפילו לא רוצה להתחיל לדבר על זה. אני רק אגיד שהוא ומסי משחקים באותה עמדה ושיהיה לו מאוד קשה להשתלב בברצלונה כשהם יצטרכו לשחק נגד קבוצות כמו ריאל או באיירן.

דון נאפולי 17 ביולי 2013

לגבי המשפט האחרון – נאפולי רכשה את קאייחון ב-9.5 מיליון יורו, אלביול עוד לא חתם ואין שום סיבה שהוא יעלה יותר מ-10 מיליון (גם זה בהגזמה).

MCMANAMAN 17 ביולי 2013

מישהו יודע למה ריאל מכרו את קאייחון? הוא היה מצוין שנה שעברה ביחס למחליף קבוע
זה גם נוגד קצת את הרוח הספרדית שנושבת שוב במועדון

דון נאפולי 17 ביולי 2013

כנראה הוא לא רוצה להתחרות עם רונאלדו, די מאריה, איסקו, אוזיל וקאקה על 2 עמדות.

Red Islington 17 ביולי 2013

האמת , שקודם כל גם הוא חווה ירידה ביכולת שנה שעברה ולא היה ממש מצויין . בשנת האליפות , ב 36 הופעות הוא כבש 13 שערים . בשנה שעברה , ב 40 הופעות הוא כבש רק 7 . מבין השחקנים שחוו ירידה ביכולת בעונה האחרונה , בכל עמדה שבה יש כמה על אותה משבצת מישהו חייב ללכת . בחוד זה יהיה היגוואין . בקיצון ימני , נראה שדי מריה נשאר (החלטה נכונה) . לגבי הרוח הספרדית , קייחון אמנם שחקן בית אבל הוא כבר לא ילד (26.5) . הספרדים שהגיעו הקיץ הם צעירים מאוד , מתוך כוונה לבנות איתם קבוצה . אם איסקו בעוד חמש שנים לא ישתלב בצורה אבסולוטית או ידחק על ידי שחקן אחר , אני בטוח שישחררו גם אותו . סיבה אחרונה , גם מועדון כמו ריאל לא יגיד לא להזדמנות להכניס 10 מליון לקופה , בעמדה שצפופה מאוד בשחקנים בכל מקרה . די מריה , אוזיל ואיסקו . קשה לראות את קייחון מתגנב לשם והבחור רוצה לשחק .

MCMANAMAN 17 ביולי 2013

זה עדיין נראה לי החלטה לא כזו נכונה(בין אם שלו, של המועדון או של שניהם יחד)
אוזיל וקאקה נלחמים בערך על אותה משבצת בעוד די מאריה ורונאלדו בכנפיים. קאייחון היה מחליף כלבויניק לכולם.
אני לא חושב שקאייחון יהפוך להיות כוכב בנאפולי ולפי דעתי עדיף היה לו להישאר ולהילחם על דקות בריאל מאשר להיות פותח(בכלל לא בטוח) באיטליה
אני גם חושב שריאל היו מרוויחים יותר אם היו מוכרים את די מאריה(לא מממש את הפוטנציאל שלו). גם כלכלית וגם על המגרש

שי 17 ביולי 2013

כששחקן כמו די-מאריה לא מממש את הפוטנציאל שלו, ויש לך מאמן חדש, זאת דווקא החלטה קלה להשאיר אותו.
אני תוהה דווקא מה עם קאקה, איך זה שהוא עוד לא מצא בית חדש…

Red Islington 17 ביולי 2013

כאמור , קייחון יהיה העונה בן 27 . כלומר , בשיא שלו . בדיוק באותו אופן כמו רוני . שנמצא בתוכניות כמחליף לואן פרסי (לדברי מויס) . שחקן בשיא שלו רוצה לשחק . חייב לשחק . its now or never מבחינתו . ( אגב אפילו בגיל 32 קשה להשלים עם להיות מחליף כלבויניק ).
לגבי המערך , אנצ'לוטי לטעמי בונה על רונאלדו-איסקו-אוזיל כקישור התקפי , כשאוזיל ואיסקו מחליפים מיקום כל הזמן , בין אם באופן מוגדר מראש ובין אם תוך כדי המשחק . זאת היא גם האג'נדה של הכדורגל המודרני כפי שראינו למשל ביורו הצעירות , שחקן אמצע וקיצון ימני מחליפים מיקומים ביניהם כל הזמן ומטמטמים את השומרים שלהם . במקרה הזה , די מריה וקאקא יהיו המחליפים בהתאמה . (אני מתעלם לצורך העניין מהשמועות על בייל ) .
כלכלית , ריאל היו מרוויחים יותר ממכירת די מריה בטווח הקצר . על המגרש , לעומת 6 אסיסטים של קייחון בשנתיים האחרונות די מריה נתן 35 (!) אסיסטים . וזה כשלדבריך הוא לא מממש את הפוטנציאל . תאר לך מה תקבל ממנו כשיחזור לכושר תחת אנצ'לוטי . מה גם שהוא צעיר מקייחון בשנה .

MCMANAMAN 17 ביולי 2013

קאקה מקווה לאיחוד מרגש עם אנצ'לוטי וחזרה לימי קדם. נראה לי זו הסיבה היחידה שהוא לא עוזבלא מוכרים אותו עדיין
בקשר לקאייחון אני מסכים עם חלק מההערות פה.
אני עדיין חושב שאחרי שקנו את איסקו ובגלל חוסר האיזון בין היכולת הכללית של די מאריה ב 3 שנים שלו במועדון ביחס לפוטנציאל שלו ומה שציפו ממנו היו צריכים להשאיר את קאייחון במשכורת נמוכה יותר על מנת שיישאר מחליף טוב מאשר להשאיר את די מאריה שעדיין מצפה להיות שחקן הרכב לכל דבר.
ו RED, לפי הנתונים שרשמת פה קאייחון אומנם בישל בשנתיים האחרונות 29 בישולים פחות מדי מאריה(לפי וויקיפדיה זה 27 פחות אבל בסדר) אבל כבש בשנתיים שלו 2 שערים יותר ממה שדי מאריה כבש ב 3 שנים. וכל זה כאשר הוא מחליף ודי מאריה פותח.
הכוונה שלי היא שדי מאריה לא עקבי מספיק ולכן לא מממש את הפוטנציאל שלו.
אני הייתי מעדיף לרענן את השורות ולמכור אותו מאשר קאייחון
אבל אני לא חבר הנהלה בריאל אז מה זה משנה :)

MCMANAMAN 17 ביולי 2013

ובאמת השוות בין קאייחון לויין רוני? באמת?

Red Islington 17 ביולי 2013

הגזמת גבר . השוותי בין קייחון לרוני בכך ששניהם בשיא שלהם מבחינת גיל (27) , ולכן עכשיו זה הזמן שבוא הם צריכים להיות שחקני הרכב . שניהם במצב דומה מהבחינה הזאת . זה לא אומר חלילה שהשוותי ביניהם מבחינת הרמה כשחקנים .
דבר נוסף – אתה טועה חבר :
קייחון הבקיע בשנתיים שני שערים יותר ממה שדי מריה הבקיע באותן שנתיים . בשלוש שנים די מריה הבקיע יותר . אבל מספר הבישולים לשחקן אגף הוא נתון חשוב לא פחות מפני שבלי הבישול אין שער . לדי מריה ממוצע של 18.5 בישולים לעונה בריאל שזה פשוט היסטרי . (לקייחון 3 בממוצע) . די מריה מייצר הרבה יותר שערים ובהבדל ענק . לגבי קייחון מחליף ודי מריה פותח , בעונת האליפות קייחון שותף ביותר משחקים מדי מריה . זה נכון שדי מריה לא עקבי , וזה מצער כי לדעתי הוא שחקן ענק . אני מקווה שבעונה הקרובה הוא ישתפר מהבחינה הזו . הוא עדיין צעיר (25) . אם כבר , היה צריך למכור את קאקא . כואב הלב .

שי 17 ביולי 2013

טוב, אם לדי מאריה הייתה סיומת טובה הוא היה הקיצוני הטוב בעולם בלי תחרות… האמת שהוא שחקן שאני אוהב מאוד, ככה שדי הציק לי לראות בשנתיים האחרונות איך הוא לא משפר את החולשה שלו וממשיך לייצר בעיטות סתמיות כשהוא לא עם המבט לשער.

משה 17 ביולי 2013

על הדומיננטיות של ריאל דיברו גם אחרי האליפות היחידה של מוריניו. איך הגלגל מסתובב לו והפרשנים בשקל חוגגים.

Red Islington 17 ביולי 2013

האליפות ה'יחידה' בשנתיים דאז ..
אף גלגל לא ממש הסתובב . אילולא הבלאגן בחדר ההלבשה שקרע את הקבוצה מבפנים , (בלאגן שהיה בעיקר אשמת השחקנים) ריאל היו לוקחים את האליפות גם בעונה שעברה . כך או כך , העליונות שלהם על ברצלונה המשיכה בגאון . אפילו עם הרכב מילואים ריאל ניצחה אותם . בחצי גמר האלופות , כשברצלונה התרסקה 7-0 ריאל סיימה 4-3 ולא היתה רחוקה מעלייה לגמר . ברצלונה לא ניצחה אפילו את פסז' ברבע . גם לגמר הגביע היתה זו ריאל שעלתה ולא בארסה . האליפות היתה של מסי , לא של ברצלונה , הדומיננטיות נשארה במדריד , והפרשנים בשקל היחידים שאני מכיר הם אלה שלא מכירים בזה .

שי 17 ביולי 2013

הדומיננטיות הייתה רק בסיבוב השני וכל מה שמקביל לו בלוח השנה. בשלושת הקלאסיקו שהיו לפניו שתי הקבוצות כבשו כמות זהה, עם ניצחון תיקו והפסד לכל אחת. וזה כשריאל מתעלה על עצמה לעומת היכולת שהיא הציגה בליגה, בזמן שברסה משחקת כרגיל.
אז אילו השחקנים לא היו עושים בלגן, אילו וילאנובה היה בריא, אילו מוריניו היה עצוב ורונאלדו שמח ואילו צ'אבי בגיל 21 היה מגיע לירח.

ברסלוניסטה 17 ביולי 2013

בעונת האליפות של ריאל (לפני שנתיים) בארסה ניצחה יותר משחקי "קלאסיקו" ממנה.

קורא אדוק 17 ביולי 2013

וואלה את החשוב ביותר ריאל ניצחה
שתיים אחת בקאמפ נואו כשכריסטיאנו מרגיע את כולם שם

Red Islington 17 ביולי 2013

שי , כמו להגיד על הקבוצה שניצחה שהיא 'הייתה טובה יותר רק במחצית השנייה' .
ו'מה שמקביל בלוח השנה' הם בסך הכל שלבי ההכרעה של ליגת האלופות והמאני טיים של הליגה .
מישהו אמר פרשנות בשקל ?
ברסלוניסטה , נכון , אחד ב'סופר קאפ' ואחד בגביע , שניהם נטולי משמעות של ממש . במאני טיים , באלה החשובים לצורך ביסוס דומיננטיות בליגה ובכלל , אני מפנה אותך לתגובה העניינית של קורא אדוק .

ברסלוניסטה 17 ביולי 2013

שכחתם את ה 3-1 לבארסה בברנבאו.

קורא אדוק 17 ביולי 2013

לא שכחנו
פשוט הגול של כריסטיאנו היה גול של אליפות שסגר את סיפור האליפות במשחק הכי חשוב של השנה

ברסלוניסטה 18 ביולי 2013

מה הקשר?

שי 17 ביולי 2013

זה אומר שלא היה המשך של הדומיננטיות שמוריניו השיג בעונה השנייה, זה הכל. היכולת הכללית של ריאל ירדה וההתקפה של ברצלונה השתפרה והקבוצות היו שוות. במחצית השנייה של העונה ברצלונה התפרקה, בזמן שריאל לא. מגיע לחבר'ה ממדריד כל הכבוד על הביצועים שלהם שם, אבל לקרוא לזה שימור דומיננטיות זה כמו לומר שבעונה שעברה בית"ר המשיכה להיות הקבוצה הטובה בירושלים – נכון טכנית, אבל לא ממש מתאר את מה שקרה בשטח.

אופיר 17 ביולי 2013

אני לא מתיימר להיות פרשן, ובטח לא בשקל. אני מגיב שחווה דעה, כמו כולם כאן. גם אתה מגיב (לא פרשן), רק קצת יותר בהמה.

ברצלונה חייבת להתחיל תהליך של התחדשות, והמאמן שלה הוא שום דבר לכתוב עליו הביתה. אני, אגב, מתעב ממש את ריאל מדריד.

הראל 17 ביולי 2013

בתור אוהד בארסה ותיק (ממונדיאל 94),
כל עונה שנפתחה עם ציפיות נמוכות הסתיימה בהצלחה ולהיפך
לכן אני אופטימי וזה שהצליחו גם להביא ניימאר וגם להנמיך ציפיות זה הישג גדול.

ספי 18 ביולי 2013

איך בדיוק, הבאתו של ניימאר, ועוד אחרי הופעה מוצלחת במיוחד בקונפדרציות, תורמת להנמחת ציפיות? הרי כל העולם מצפה עכשיו לנסים ופלאות משיתוף פעולה בינו לבין מסי.

הראל 21 ביולי 2013

עובדה כל העולם מדבר על ריאל באיירן ופ.ס.ז'
עכשין אחרי שטיטו הלך בכלל אין ציפיות
אני צופה טראבל.

ארז (דא יונג) 17 ביולי 2013

אדידס מנסים ללכלך את המותג הטהור של נייקי?

LEONIDAS 17 ביולי 2013

ב-24.7 מארחת באיירן את ברצלונה למפגש מעניין וכמו שזה נראה כרגע ברצלונה הולכת לחפש בלם בנרות ולהוציא עשרות מיליוני יורו.
במידה ולא ימצא בלם ברמה עולמית ברצלונה תתקשה לזכות באליפות ולהערכתי גם לא תגיע לחצי גמר ליגת האלופות.

קורא אדוק 17 ביולי 2013

טור מעולה

אין ספק שלי באופן אישי תמיד כיף לראות את כל הגועל נפש יוצא מהקבוצה הצבועה הזו

רועי 17 ביולי 2013

דעתי האישית היא שהנושא הזה נופח והפך לטלנובלה שתפגע מן הסתם ב-2 הקבוצות,אני לא רואה גם את באיירן וגם את ברצלונה זוכות השנה בליגת האלופות.
ברצלונה צריכה לייצב את עצמה במהלך חילופי הדורות(דילמה בפני עצמה האם לסחוט עוד קצת מהדור הישן שחטף שביעייה מבאיירן או לעבור לדור החדש והכישרוני לפחות בהגנה ובקישור).
בעוד באיירן שזכתה בכל תואר אפשרי שבעה מדיי ובעלת שחקנים עם אגו גבוה כמו ריברי ורובן כמו גם העובדה שפפ צריך להנחיל בבאיירן שיטת משחק חדשה לא תתרום לאלופת אירופה.
לכן השנה אני רואה דווקא את ריאל מדריד לוקחת את התואר ולמען האמת גם די בהליכה עם מאמן כמו שצריך וצוות שחקנים מחודש שכולל את איסקו לצד רונאלדו ואולי זלאטן.

היסטוריון לענייני ספורט . 17 ביולי 2013

כל הסיפור הזה לא מובן.דווקא בגלל התחכום של פפ אף אחד לא הבין מה הוא אמר ומה קרה אלא רק זעם גדול .

MIKE 17 ביולי 2013

לדעתי מה שפפ אמר (+ הקניה של תיאגו) זו המקבילה בעולם המאמנים לשחקן (פפ למשל…) שעבר ממועדון בית למועדון אחר (ויריב) ובדקה הראשונה של המשחק הראשון נכנס לתיקול חזק. מראה לאוהדים, להנהלה ולעצמו שהוא במקום אחר.

אוהב אותו. מקווה שיפסיד (לפחות באירופה).

Red Islington 17 ביולי 2013

אהבתי

פאטיטו 17 ביולי 2013

האמת שזה נראה די תלוש מהמציאות הויכוח הפומבי הזה… לא הגיוני שטיטו "ייצא" על פפ בפומבי, ויגיד את הדברים שאמר ללא כל סיבה מסויימת שתתסתר מאחורי זה.
בכל מקרה, לדעתי, היחסים בין פפ לטיטו צריכים להיות הדבר האחרון שאמור להדאיג את בארסה כרגע.
כפי שלוינטל כבר ציין באחד הפוסטים שלו, הגעת ניימאר לבארסה זה כמו לתת אופטלגין לחולה גוסס, ועצם זה שטיאגו אלקנטרה עזב ודרך ההתנהלות של החונטה וההנהלה ובראשם רוסל הליצן, ובמיוחד טיטו ועוזריו אינה מוצאת חן בעיניי, מה שמביא לכך שאני מאוד סקפטי לעונה הקרובה. עד כמה שמסי גדול, כדורגל משחקים 11 נגד 11 שחקנים, נראה שבבארסה שכחו את זה.

גיל 18 ביולי 2013

עוד הוכחה שמריבות וחיכוכים הם לא רק מאפיינים של מועדונים כושלים. פשוט כשהמועדון מצליח אז יש שקט תעשייתי והלכלוך לא יוצא החוצה.

קיש 18 ביולי 2013

קיץ רע מאוד עבר על בארסה, שלא מבשר דברים טובים לקראת העונה.
מצד שני, מסי פיתח חלק גוף עליון כמעט כמו של רונאלדו, ואם ניימאר ישתלב אז בכל זאת יהיה בלגן על הדשא.
היה ברור שפפ לא מלאך, ובטח שלא פראייר, אבל זה עדיין נראה מוזר, אלא אם הוא מתכנן להתמודד על נשיאות ברצלונה כבר בתקופה הקרובה.
העזיבה של טיאגו היא טראומטית בשביל בארסה, ולא מדברים על זה מספיק. זו טפשות מדרגה ראשונה לאבד שחקן כזה, בלי קשר לסכום, בגלל שלא שמו לב כמה הוא שיחק.

Comments closed