טאטאעויות

"אין ספק שהרוטציות טובות רק כשהן עובדות". עובדה.

TATA BCN

 

עד למשחק ביום שבת חרארדו "טאטא" מרטינו הצליח להשיט את האניה של ברצלונה למרות הרוחות החזקות שהפכו לסערות השנה. לא קל להיות היורש של פפ גווארדיולה (טיטו היה רק שלוחה של פפ, כמובן בלי הכריזמה והרטוריקה), כשכמה מהשחקנים הכי טובים שלך פצועים או נמצאים בכושר לא טוב. אם נוסיף לכך את העובדה שההגנה של בארסה משמשת בדרך כלל כחלוץ הכי טוב של היריבה, ואת העובדה שלאו מסי היה פצוע חודשיים, ניתן לומר שעד לשבת "טאטא" הצליח לשרוד גם בזכות החלטות נכונות.

כך למשל, "טאטא" ידע לעשות רוטציות כדי שהשחקנים יגיעו בכושר למאני-טיים. אך מטרת הרוטציות היא ששחקני המפתח יהיו בכושר ורעננים, לדוגמא בשני משחקים ברציפות נגד מנצ'סטר וריאל סוסיאדד. לכן, איש אינו מבין כיצד באנואטה, בהתחשב בכך שהמשחק הבא של בארסה ייערך ביום ראשון, "טאטא" שלח לספסל את דני אלבס, מסצ'ראנו, ססק וכמובן צ'אבי. לשים במקום האחרון את סונג זה לא רעיון טוב אם ברצונך לשלוט במשחק, אך ניתן להבין את זה שהארגנטינאי רצה יותר כוח באמצע המגרש. הבעיה היא שסונג לא שיחק במקום בוסקטס אלא לידו, ולסונג לעולם לא תהיה החוכמה הטקטית של בוסקטס. בוסקטס מצדו לא יהיה בוסקטס אם מזיזים אותו מהמקום הטבעי שלו. כלומר, בלי המיקום שלו הוא שווה פחות.

בארסה עדיין תלויה בשילוב מסי-אינייסטה-צ'אבי. בלי המשולש הזה אין טיקי-טקה, אין שליטה ואין כדור. ובלי כדור בארסה קבוצה פגיעה יותר מהרבה קבוצות באירופה.

*

חייבים להעריך את זה ש"טאטא" ידע להודות בטעויותיו במהלך המשחק ואחריו. אך הטעויות שלו שוות שלוש נקודות מאוד יקרות, כאשר המחיר עלול להיות אפילו הליגה עצמה. כל זה לא מסתיר את הטעויות של פיקה, ברטרה, פדרו, ניימאר והאחרים. וגם הנתון הבא :אינטנסיביות של השחקנים=0.

נכון, כפי שאומר פיקה בארסה עדיין תלויה בעצמה ואם היא תנצח בברנבאו היא יכולה לזכות בליגה. הבעיה שלה היא שהיום ריאל נראית כמה נקודות מעליה. גם בגלל הכושר וגם כיוון שהמאמן אנצ'לוטי לעולם לא יעז להשאיר את צ'אבי אלונסו ואת מודריץ' לדוגמא על הספסל במשחק כל כך חשוב כמו ריאל סוסיאדד.

הפעם מסי לא היה המושיע ולפעמים גדולתו משחקת נגד הקבוצה. דהיינו, השחקנים כל כך סומכים על כך שהארגנטינאי ימציא איזה מהלך מבריק וגאוני עד שהם מתעוררים מאוחר, כפי שקרה בשבת. הבעיה היא שלעיתים גם המאמן חושב כך, ו"טאטא" עצמו הודה שלא עשה שינויים לפני כי חשב שבארסה חזרה למשחק עם הגול של מסי. כלומר, הוא סמך על כך שמסי יסדר את העניינים.

בסופו של דבר, כשנשאל על הרוטציות "טאטא" אמר דבר נכון שיכול להיות רלוונטי לכל המאמנים שאוהבים לעשות רוטציה, כמו פאולו סוזה כמובן:  "אין ספק שהרוטציות טובות רק כשהן עובדות", אמר מרטינו שהיה מוצלח יותר במסיבת העיתונאים מאשר בספסל באנואטה.

 

כמה הערות למשחק נגד סוונזי
ואלה תולדות הלפרין ואליהו

39 Comments

דגש 24 בפברואר 2014

אני חושב שהוא מאמן לא טוב, ולא ראוי לברצלונה שידועה בשיטת המשחק שלה.

הוא הכניס קצת רוח בקבוצה, קצת משמעת, אבל בסופו של דבר כשברצלונה טובה זה כשהיא מראה ניצוצות משנים עברו. כשהיא משחקת כדורגל אחר, שטאטה הביא, היא פשוט לא טובה.

שיילך כבר.

דגש 24 בפברואר 2014

"לא טוב" – יחסית למאמני ברצלונה

עדידס 24 בפברואר 2014

חייב להסכים עם דגש,
חוץ מבאלאגן וכדורים ארוכים לא ראיתי שינוי בברצלונה של השנה.
חצי שנה ראשונה היתה על אדי הדלק של טיטו וכשעברו למכונה ההודית הם פשוט לא פוגעים.
מאוד הפתיע אותי לראות שלא כל מאמן יצליח בברצלונה – אבל מקווה שבסיום העונה – ברצלונה תוכל להרים ראש כי הצליחה למרות טאטא.
אגב בלוך כתב כמעט את אותו הטור.

dunga 24 בפברואר 2014

טאטא שמאטא מה זה משנה ? מי שאשם זה מי שבנה את הסגל של ברסה. כבר בשנה שעברה באיירן התעללה בהם כמו בקבוצת נוער ובמקום להביא חלוץ נורמלי 2 קשרי לאמצע ו-2-3 שחקני הגנה הם הביאו איזה גימיק מברזיל.

וודר 24 בפברואר 2014

כמו שנאמר פה לפני וגם במקומות אחרים, טאטא פשוט לא מתאים. אני לא חושב שהוא מאמן גרוע, ממש לא. בארסה פשוט לא מתאימה לכל מאמן כמו שלא כל שחקן יכול להתאים לה גדול ככל שיהיה.
לטעמי הטעות הכי גדולה של בארסה היא היתה בכלל בקיץ. לא נתפס בעייני המחגדל הזה שלא החתימו בלם הקיץ. זה משהו שכבר דובר עליו והרגישו אותו בעונתנו האחרונה של פפ ( כמה שעכשיו במבט לאחור, צריך להעריך את מה שהוא עשה עם בראסה ואיזו קבוצה זאת היתה) וכמובן שצעק בעונתו של טיטו.
קרה לא מעט פעמים שגם במשחקים טובים של בראסה שהיא אפילו ניצחה בהם, בחצי הזדמנות שהיו לירבות שלה היריבה עשתה מזה גול. אז שהתוצאה 4-1 אף אחד לא יעשה רעש, אבל כבר אז היה אשר לראות שההגנה של בארסה פשוט קטסטרופה. דני אלבס מעולה בהרבה הבטים במשחק, אבל שחקן הגנה (כמה גולים שבראסה חטפה בגללו) הוא לא היה אף פעם. פויול שחקן ענק באמת יהיה לי עצוב לראות אותו פורש, אבל הפציעות עושות את שלהן, ועושה רושם שפיקה לא מצליח לשמור על יציבות ללא בלם ברמה גבוהה.
אני לא יודע איך בארסה תסיים את העונה הנוכחית, אבל גם אם תזכה בתואר או שניים,זה יהיה בעיקר בגלל משחק ההתקפה שלה בטח לא בגלל ההגנה המביכה שלה, קבוצות שישתקו את מרכז הקישור של בראסה פשוט יפרקו אותה, כמו שבאיירן עשתה אשתקד, את זה טאטא לא תיקן כשהגיע היו עשוקים שמה יותר מידי בהגעתו של ניימאר ובהשוואות למי יש יותר גדול מול ריאל ובייל. והיום הקבוצה משלמת על זה וביוקר.
הכי עצוב שכשעולים שמועות בנוגע להחתמות של בארסה לעונה הבאה, עדין מדברים על קשרים ושחקני התקפה למניהם כאילו מה לעזאזל צריך לקרות שיבינו שם שצריכים בלם. עד שזה לא יקרה לא משנה איזה "טאטות" יאמנו או אם בארסה תחזור למקורות, היא פשוט תמשיך לחטוף.

וודר 24 בפברואר 2014

עסוקים*…(אם כבר עשקו את ריאל ובראסה עם ההעסקאות האלה)

שמטוב 24 בפברואר 2014

למה מחדל שלא הביאו בלם? בעיניי לשמוע את טאטא אומר פעם אחר פעם שיש לו את הבלם שהוא צריך (בהתכוונות לפויול) היה מופע הסטנדאפ הטוב של הקיץ. המופע של טאטא :)

no propaganda 24 בפברואר 2014

בארסה טובה בעיקר כשצ'אבי טוב. גם במשחק שבוע שעבר מול סביליה הם לא היו טובים, פשוט סביליה החטיאו בלי הפסקה.

כשצ'אבי לא שם, הם קבוצה הרבה פחות טובה. לפעמים הם מנצחים, לפעמים הם מפסידים, לפעמים אני נרדם.

זורק מילה 24 בפברואר 2014

מעבר לכל מה שנכתב כאן ובפוסט של דור בלוך מוזר לי שאף אחד לא מתייחס לשתי הבעיות הכי גדולות של בארסה השנה:

1 – משחק הלחץ נעלם כליל. לא קיים בכלל.
2 – הנעת הכדור נהייתה איטית ברמות מביכות ולעתים רבות לא תכליתי לחלוטין. איפה הימים שהכל היה מהיר?

אלו שני דברים שלא קשורים לחומר שחקנים אלא למאמן הנוכחי שאולי הוא בן אדם נחמד אבל ממש לא לרמות הללו. בארסה צריכה מאמן רציני וחד, מישהו כמו היינקס, ואן חאל, לאודרופ – כולם פנויים כרגע אבל ההנהלה משום מה מרוצה מטאטה ומאריכה לו חוזה מסוף 2015 לסוף 2016, תמוה בלשון המעטה.

אדם 24 בפברואר 2014

הימים שבארסה שיחקה מהר נגמרו עם הגעתו של פפ, למעט מספר משחקים יוצאי דופן

זורק מילה 24 בפברואר 2014

טוב…

כמה משחקים של בארסה ראית מאז שפפ הגיע לבארסה? כי היו 350 כאלה ואני ראיתי את כולם.

בארסה שיחקה מהר מאוד בהתאם לשיטת משחק שלה,לא בהתאם למשחק ריצה נגיד של קבוצות שמתבססות על מתפרצות סטייל ריאל או דורטמונד.

בשנה וחצי האחרונות בארסה משחקת בהליכה.

שמטוב 25 בפברואר 2014

ממש. אני מציע לך במקום להיסחף עם הזרם, לפתוח יוטיוב ולצפות בלא מעט משחקים מלאים של ברצלונה מתקופת פפ. תעקוב טוב טוב אחרי תנועת השחקנים, החלפת המקומות ותזמון המסירות.
כהאקמול שתיקח כדי להעביר את הסחרחורת ישפיע, תבוא לכתוב איך הם שיחקו

אדם 25 בפברואר 2014

ראיתי הרבה מאוד משחקים של בארסה. הפסקתי לראות ברגע שהם הבינו שהם יותר טובים מכולם והם לא צריכים להתאמץ בשביל לנצח. ברגע שהם הפסיקו לחפש את השער והפכו את מטרת המשחק שלהם להעביר כמה שיותר מסירות (וכשאני אומר הפסקתי זה פשוט אומר שאני רואה הרבה פחות).
האמת שהגזמתי כי באמת בשנה הראשונה של פפ הם לא באמת היו כאלה ושנה לפני שהוא הגיע הם היו ממש ממש ממש שבלונים ואיטיים, אבל מסיבות אחרות.

אני מניח שאתם אומרים שהם שיחקו מהר זה מתייחס לשערים שהם הבקיעו, שאכן בוצעו בצורה מבריקה ומהירה. הבעיה שאחרי השנה הראשונה לא עניין אותם לעשות את זה יותר מידי והם "שיחקו מהר" בערך 5 פעמים במשחק. מצטער, זה משעמם.

שי 24 בפברואר 2014

היה משחק לחץ בתחילת העונה, אבל הוא נעלם מהר מאוד. ברסה הנוכחית היא כלב זקן, שממש אין לו כוח לטריקים – חדשים או ישנים.
זה קשור גם לדרך בה מרטינו ניסה לבטל את התלות בהנעת הכדור המסורתית,עם הכדורים הארוכים והכל. הקבוצה לא השתלטה על השיטה החדשה והשיטה הישנה כבר לא באה באותה קלות.
גם טיטו וילאנובה דאג לגוון את משחק ההתקפה, אבל השינויים אצלו היו הרבה יותר מינוריים והיעילות (בסיבוב הראשון – לפני הטיפולים) הייתה מדהימה.

אחד 24 בפברואר 2014

זה פשוט – מסי רוצה את טאטה, ההנהלה מחתימה את טאטה.

זורק מילה 24 בפברואר 2014

זה יותר פשוט.אין לך מושג.

וודר 24 בפברואר 2014

אז עכשיו נפתרה בעיה אחת לבארסה בעונה הבאה בטוח שיגיע בלם….פויול כנראה יודע על פרישה בסיום העונה. איזה שחקן!!!… צ'אבי אינייסטה מסי הם הנשק הכי משולם ויעיל שאני ראיתי בקבוצת כדורגל, אבל הנשמה הנשמה של בראסה היתה בכלל בהגנה. כמה לב נחישות והקרבה. אני לעולם לא אשכח את הגול שלו בקלאסיקו "ההוא" במדריד, אין כבר שחקנים כאלה. לי אישית הוא מאוד יחסר בבראסה.

ארצי בן יעקוב 24 בפברואר 2014

בארסה חולה כי קנו את השחקנים שהכי לא מתאימים לה
וככה יש לפעול
1-מוכרים את נימאר שכנראה עלה 100 מיליון ולא הוסיף כלום לקבוצה,הבחור פשוט לא מתאים לטיקי טקא(מציעים החלפה לפס"ז נימאר תמורת תיאגו סילבה ואלקס)
2-מוכרים את סונג שלא מוצא את מקומו בקבוצה
3-מוכרים את סאנצ'ס שהוא טוב מול העלובות בספרד אך לעולם לא מגיע למשחק גדול
4-מוכרים את אלבז לפס"ז(הוא נתן משחק אחד טוב בשנתים)
אחרי שמכרת את נימאר,סונג,סאנצ'ס, אלבז יש לך ביד מינימום 120 מיליון יורו,ואז קונים בלם וחלוץ אמיתי
חלוץ הולכים על סוארז,רוני,פלקאו,קבאני,קוסטה,אחד מהם בטוח יגיע
ב 50-60 מיליון
נשאר לך 50-60 מיליון ביד לקנות בלם
בסכום הזה אתה יכול אפילו להביא את בקנבאואר
אני היתי הולך על קליני מיובה במידה שאין החלפה של נימאר תמורת סילבה
אם לא מסתדר מציעים קונים מארסנל את מרטסאקר וקוסילני
קונים את טוני קרוס ממינכן שיבעט מרחוק ושיתן ל צ'אבי לנוח קצת

אדם 24 בפברואר 2014

למה שקרוס ירצה לבוא לבארסה? למה שפסז׳ תרצה לתת את סילבה בשביל ניימאר, או בכלל למכור אותו?

זורק מילה 24 בפברואר 2014

לא שזה רלוונטי אבל אם קרוס עוזב את באיירן למה שלא ירצה לבוא לבארסה?אתה בטח מניח שהוא יעדיף את יונייטד על בארסה בהנחה ששתיהן משלמות לו את אותו שכר?

ניימאר בן 22,תיאגו סילבה בן 30.אחד רק החל את הקריירה ,השני תיכף מסיים אותה.גם אם פ.ס.ז יתחננו לבארסה להחליף בינהם פלוס 50 מיליון שפ.ס.ז עוד תוסיף לבארסה,החברה מספרד יצחקו על ההצעה,וידחו אותה ברגע שתגיע.

הכל פנטזי פוטבול,אבל תהיו קצת מחוברים לקרקע.

אדם 25 בפברואר 2014

ואני חושב שאתה לא מחובר לקרקע. קרוס בקבוצה הטובה בעולם, מקבל אחלה משכורת ונמצא במדינה שלו, קרוב למשפחה שלו. אין שום סיבה הגיונית שהוא ירצה לעזוב את באיירן, זה לא שהוא משחק שם בחינם.
אם קרוס עוזב את באיירן אז הכל אפשרי ובמצב הזה לרגע לא טענתי שבארסה או ריאל הן לא האופציות הראשונות. פשוט טענתי שמצב כזה קצת מופרך.

אני חושב שאתה נותן ערך רב מידי לגיל במקרה הזה. שחקני התקפה יש בלי סוף (ואני מאוד אוהב את ניימאר שלדעתי בכלל לא מתאים לסגנון של בארסה) וסילבה הוא מהבלמים הטובים בעולם, ואין הרבה כאלה.
חוצמזה שסילבה יכול לתת עוד מספר שנים מצוינות בתור בלם, לא חסרים כאלה שהיה מעולים גם בגיל 35.

ושלישי, פסז' ממש לא צריכים את הכסף כך שפקטור מכירה עתידית לא שווה מבחינתם כלום.

זורק מילה 26 בפברואר 2014

אתה יכול לתת לי דוגמאות ל – ואני אצטט "סילבה יכול לתת עוד מספר שנים מצוינות בתור בלם, לא חסרים כאלה שהיה מעולים גם בגיל 35"

אני לא מכיר שום בלם שהיה בלם מצויין בגיל 35,אין חייה כזו.תראה מה קרה לפויול בעונות האחרונות,תראה מה קרה לוידיץ וריו מהקבוצה שלך,זה קורה לכולם ותיאגו סילבה לא יהיה יוצא מן הכלל.בגיל כזה,בעמדה כזו מרכזית אין מה להציע בגיל 35 שאין לך כבר רגליים וכל החלוצים ושחקני כנף מהירים כמו שד.

ארצי בן יעקוב 24 בפברואר 2014

לגבי טוני קרוס צפוף מאוד בקישור של מינכן ולהיות המחליף של צ'אבי זה לא רע בשביל שום שחקן

סילבה בשביל ניימאר ילד בן עשרים תמורת סילבה בן השלושים
ואם אני לא טועה יש להם בלם צרפתי צעיר מהטובים בעולם

דגש 24 בפברואר 2014

לגבי הבלם הצעיר, אתה בטח מתכוון לברטרה, שהוא ספרדי (והיה פה ביורו האחרון), לריאל יש בלם צרפתי צעיר – וראן.

זורק מילה 24 בפברואר 2014

ארצי

ניימאר בן 22,אין סיכוי בעולם שבארסה תחשוב למכור אותו,הוא כבר כיום בין השחקנים הטובים בעולם ותוך שלוש ארבע עונות הוא גם יהיה השחקן הכי טוב בעולם.

ארצי בן יעקוב 24 בפברואר 2014

זורק
מתחילת העונה נימאר תקוע בפינה השמאלית,מקבל כדור מאיניטסה ומחזיר לו 50 פעם במשחק,בלי שום תרומה לקבוצה,הוא הרג את ג"ורדי אלבה שכבר לא עוזר להתקפה
יתכן שנימאר יהיה ענק בקבוצה שמשחקת על מתפרצות אבל לא בבארסה
לדעתי הוא הכי מתאים לסגנון של צ"לסי או ריאל מדריד

זורק מילה 24 בפברואר 2014

הפינה השמאלית זה המיקום שלו כל הקריירה בסנטוס,גם המיקום שלו בנבחרת ברזיל.גורדי אלבה היה פצוע השנה 4 חודשים,ניימאר חודש וחצי,הם כמעט ולא שיחקו ביחד כדורגל השנה.

ניימאר בעונתו הראשונה באירופה,יש לו עד עתה השנה 12 שערים ו 11 בישולים בכל המסגרות,אלא לא מספרי מסי כי הוא לא מסי וגם לא יהיה לעולם מסי,אבל מספםרים טובים מאוד ביחס לכמות המשחקים ששיחק.

השנה בארסה משחקת בהליכה .הקבוצה לא מאומנת.שהנעת הכדור תתחיל להיות יותר מהירה כפי שהיה בעידן פפ ושיהיה מאמן רציני על הקווים והקבוצה תהיה מאומנת (כי כרגע היא לא) גם ניימאר יראה לך הרבה יותר טוב.

אתה לא מוכר שחקן כזה,בגיל כזה, בשום מצב.לא סתם כ-ל הקבוצות הגדולות והעשירות בעולם רצו אותו בקיץ.אחרי מסי,ניימאר הנכס הכי גדול של הקבוצה הזו.רוצה לומר,ניימאר זו הבעיה האחרונה של בארסה.

no propaganda 25 בפברואר 2014

מצד אחד אתה צודק, לא מוכרים שחקן עם פוטנציאל בן 22.
מצד שני אתה משלה את עצמך שניימאר יהיה השחקן הטוב בעולם. זה יהיה נס עם הוא יהי בין ה20 הטובים.
המספרים זה לא הכל, הבן אדם, לא יודע מתי הוא צריך למסור ומתי לבעוט, כמעט תמיד עושה את ההיפך ממה שצריך. אתה יכול לאמר שהוא ילמד עם הגיל, אני יכול להגיד רוביניו. אף פעם אי אפשר לדעת האם שחקן עם פוטנציאל ישתפר או לא, בעיקר אם הוא ברזילאי.

לגבי כל הקבוצות שרצו אותו, אני זוכר שהנס ורומיניגה שלחו את פפ לחפש, כשהוא רצה את ניימאר והביאו את גצה במקום.

זורק מילה 25 בפברואר 2014

הוא כבר היום בן 20 הטובים בעולם,יותר מזה,הוא גם בין 10 הטובים,לא יודע מה אתה מפספס בו.בכל מקרה בוא נעצור את הדיון הזה כאן כי אף אחד מאיתנו לא ישכנע את השני לגבי מיקומו הנוכחי בדירוג.

באיירן,כמו כולן רצו אותו.ההבדל רק שבאיירן ידעה שהוא לא יגיע אליהם,כי הוא רצה רק בארסה.מה עוד שגצה עלה להם 37 מיליון,גם אם ניימאר היה רוצה לעבור לבאיירן זה היה עולה פי 3 ממה ששילמו על גצה כי ריאל-פ.ס.ז-סיטי הציעו עליו הרבה יותר מ 100 מיליון,וגם זה לא הספיק להן.

no propaganda 25 בפברואר 2014

לא יודע מאיפה אתה יודע לאן הוא היה מגיע. בערך כשבוע לפני שבאיירן אמרה רשמית שהם סירבו לגוארדילה לגבי ניימאר, היה ידיעה "ממקור מוסמך" שניימאר בטוח חותם בבאיירן.באיירן אולי לא הייתה משלמת 100 מיליון אבל יש פה גם את רצונו של השחקן עצמו. וכאן פפ גוארדיולה הוא ייתרון גדול, יש לו יכולת למשוך שחקנים.
שוב אני לא אומר שניימאר היה בטוח חותם בבאיירן אבל הסיכוי היה שווה לכל הפחות עם קבוצות אחרת, מה שמראה שבאיירן באמת לא רצו אותו. זה גם משתלב עם אמירות רבות של ההנהלה של באיירן שהם לא מחתימים שחקנים מדרום אמריקה לאחר פרשת ברנו.

זורק מילה 25 בפברואר 2014

ניימאר חתום בבארסה כבר משנת 2011, הוא חתום מאותה שנה על הסכם מקדים שמי שמפר אותו מפצה את השני ב 40 מיליון יורו, המקור הבטוח להגדרתך זו עוד דרך ידועה של סוכנים לקדם ולשפר עמדות של שחקן שלהם מול קבוצות אחרות שמתנהל מולם משא ומתן וזאת על הגב של קבוצה אחרת
במקרה הזה באיירן …
אם ניימאר היה רוצה באיירן הוא היה בבאיירן, שוב בהנחה שהייתה מוכנה לשלם סכומים שידועים לכולם. רוצה לומר, זה לא שבאיירן לא רצתה ניימאר זה ניימאר שלא רצה באיירן.

no propaganda 25 בפברואר 2014

אתה מעוות את המציאות. באיירן אמרה שהיא לא הייתה מוכנה להחתיםאת ניימאר. גוארדיולה אמר שהוא רצה וסירבו לו. באיירן אמרה מיליון פעם שהיא לא רוצה להחתים שחקנים מדרום אמריקה ועדיין אתה מתעקש שבאיירן רצו אותו שלי שזה מבוסס על כלום.

שמטוב 25 בפברואר 2014

באיירן וגם ריאל מדריד רדפו אחרי ניימאר.

ה"בילד" שפוגע לא מעט ויש לו אחלה מקורות במינכן פרסם שבאיירן רוצה אותו מאוד.

no propaganda 25 בפברואר 2014

הבילד זה הצהובון הכי גדול בגרמניה. זה בערך כמו הסאן באנגליה. בגרמניה הקיקר הוא העיתון הרציני יותר.

ארצי בן יעקוב 24 בפברואר 2014

זורק שאלה פשוטה
מהי הסיבה שנימאר הוא ענק בנבחרת ברזיל וממוצע מאוד בבארסה?

שי 24 בפברואר 2014

לאו מסי. במשחקים בלעדיו ניימאר היה השחקן המוביל.

שמטוב 25 בפברואר 2014

שטויות (בלי להעליב, כן?). בתחילת השנה הם שיחקו נפלא ביחד.
הוא ממוצע (קודם כל לא בדיוק ממוצע, בכל זאת הוא מציג מספרים לא רעים בכלל!) כי הוא ילד וזו לו העונה הראשונה באירופה, תוסיף פציעה של חודשיים ובלאגן על סף הפלילי של האבא. לא מספיק?

רועי מ 24 בפברואר 2014

בקשר למכבי.
לאורך ההיסטוריה הישראלים מתלוננים על עומס וכמה קשה לשחק בכמה מסגרות.
הוא מונע מהם את התירוץ הזה.
בקשר להפסד האחרון או באשדוד מכבי הייתה צריכה לנצח בכל מקרה.
הנוסף אם לא יעשה רוטציה יאמרו שיש שחקנים מתוסכלים שלא משחקים מספיק.

הארכיון 25 בפברואר 2014

נגמר התקציב על ניימאר ושופטי האלופות וכבר לא נשאר כסף לשחד את השופטים בליגה…
לפחות ריאל שמרה קצת רזרבות לנושא הזה ונראה שהשופטים שהכריעו את הקלאסיקו הראשון לרעתה יחזירו לה בריבית דריבית.
בארסה- הגנה רעועה, קישור מפחיד שהתעייף עם השנים, צריכים דחוף ריענון.

Comments closed