הודעה לציבור

HapoelTelAvivLogoמצאתי את עצמי היום מנהל כמה דיונים במקביל על האירועים האחרונים בהפועל ואז נפל לי אסימון קטן-  מסתבר שאני חשוד בעיני לא מעט אנשים כאחד שרואה את המציאות בצבעים ורודים מדי, ממש על גבול האדמדם – רומנטיקן שמתעקש לראות בברקוביץ' מעין קרויף משופר ובחג'ג' גולדהאר מקומי.

אז בואו נרגיע.

ומהר.

ואחרי שהרגענו בואו נדבר תכל'ס – כי הפועל נמצאת במשבר תקציבי וניהולי עצום – משבר שהתחיל בהחתמה של ורמוט ונמשך כבר כמעט שנתיים – משבר שהוא תוצאה של מבנה בעלות מפוזר מדי והתנהלות בעייתית על גבול השערורייה פינת חוסר אחריות.

ובניגוד ללא מעט אנשים אני לא מוצא אשם אחד מרכזי – רמון? זה קל מדי, הוא פוליטיקאי עם עבר והוא גם היה האחראי בפועל על ההתנהלות – אבל האם הוא האחראי היחידי? האם הוא זה שהביא את טביב? והאם הוא זה שהוביל מולו מאבק? לא באמת.

אפשר לבוא בטענות לחג'ג'  או לברקוביץ' ואפשר גם לאכול את הלב על הדרך שבה הפך וואן לשופר הרשמי שלנו – אבל בעיני זה שטויות – זה להוציא את התסכול על המקום הקל והנוח – להיכנס לפוזת הצודק והיועץ – זירת פרשני הפייסבוק למיניהם.

העניין הוא שלראשונה מזה שנים הפועל מתמודדת עם המציאות וזה חשוב בעיני ממה שהיה פה בקיץ הקודם – כי זו המציאות – גרעון מטורף, חוזה הזוי על דמארי, חוסר יכולת אמיתי להחזיק שחקנים איכותיים עם ביקוש ושק עצום של התחייבויות לשחקנים, ספקים ומועדונים יריבים ועוד.

והבעסה הכי גדולה היא שאת עומק הבור אנחנו עוד לא מבינים.

***

אם הייתי מחר ממונה למנהל בפועל של האגודה הזו – עם סמכות מלאה לעשות מה שצריך וגב ניהולי מאחוריי – הייתי מוכר את כולם, משחרר כל שחקן בעל ביקוש, ממנה את השריף ויוצא לדרך חדשה.

הייתי משתדל להקשיב לרחשי הקהל אבל הייתי משחרר סמלים ומקצץ בשכר ומחתים רק העברות חופשיות ומחפש מציאות בליגות נמוכות – מצד שני הייתי מנהל מו"מ גם מעבר לכביש כי עסקים עושים עם מתחרים.

כן, גם עם בני יהודה הייתי מדבר.

לא הייתי יכול למכור מנויים בכמות שהתרגלנו וסביר להניח שהייתי מודח מאירופה מהר מאוד – כנראה שגם היינו נלחמים על החלק הלא נעים של הטבלה לפחות בהתחלה.

לא בטוח שהייתי מר פופולריות ישר על ההתחלה אבל לפחות היינו מתחילים את השיקום.

אבל אני.

המכסימום שהגעתי זה חבר עמותה בכדורסל ובעל מנוי בכדורגל.

***

אומר זאת כך יונית.

בציון על התנהלות ופאסון הפועל מקבלת נכשל גם לאחר פקטורים – אבל בפעולות מאז שהגיע ברקוביץ' יש היגיון – לא כל החלטה שהוא יקבל תתקבל על ידי בבוז מוחלט רק בגלל שמלווה לה קומוניקט בוואן או שדרך התנהלותו מעוררת סלידה בעיני ובעיני רבים.

ומצד שני אני מקווה שיובן באופן ברור שלא הפכתי לחבר בכנופיית אופירה רק משום שאני מאחל לו בהצלחה ורואה בחלק מפעולתיו כהגיוניות. ובדגש מרכזי על הפעולות.

אם רק הייתי יודע לגמרי מה התוכניות של חג'ג' הייתי מאמץ אותם בשמחה כי אם יש בעל הון שמוכן לקחת חלק מהסיכונים האלה – מדובר בתוכניות ריאליות – מפעל בתכנית הבראה אומנם מבטל את יום הכייף ומקצץ בחשמל אבל לא מפסיק לייצר.

הרי בעשר השנים האחרונות הפועל תל אביב כעסק הרוויחה יותר כסף ממה שהוציאה ואף מועדון כדורגל בישראל לא מתקרב לאמירה הזו – הקבוצה הזו מייצרת בשנה טובה ממכירת שחקנים, הצלחה אירופאית ומכירת כרטיסים ומנויים די והותר – ובמציאות של הכדורגל הישראלי זה מספיק והספיק לנו אוהדי הפועל שנים רבות.

הבעיה היא שבאותן עשר שנים היא החליפה לא מעט ידיים ולכן הקופה היום במינוס כבד. מאוד.

פוטנציאל עסקי יש לקבוצה הזו – יותר מפוטנציאל יש לה רזומה מוכח.

אז אם חג'ג' יכול ורוצה לעשות את המהלך הזה אין לי וגם לאף אחד מהמגיבים פה יכולת אמיתית לשפוט – אני מנסה להסתכל אובייקטיבית – את הגרעון בהפועל הוא מכיר היטב ואת הפוטנציאל הוא מכיר כמוני מהעיתון – ועדיין בחר להכניס את עצמו לסיטואציה הנוכחית. זה שווה משהו.

ברקוביץ' נכון לעכשיו הוא הערת שוליים בחיי כאוהד הפועל.

זה הכל.

הערת שוליים.

***

אבל אם יתברר שאני נאיבי ותמים ושהכל היה בנוי שוב על אולי אחד גדול ושזה יתפוצץ בעוד זמן קצר – אולי אפילו מחר בבוקר.

אם יתברר כי מאחורי הקלעים נעשו פעולות שפגעו בתשתיות של הקבוצה לטווח הארוך אז אני מתחייב עכשיו לכתוב את הפוסט שיעשה לא מעט צהובים מאושרים ועילאיים ומתנשאים – והרי זו הפוזה שלנו בעיר.

זה יהיה פוסט קצר ומדויק או חפירה ארוכה בלי פאוזות אבל הוא ייצא מהלב.

אני מתחייב לשפוך על הנייר את כל התסכול מההתנהלות של השנים האחרונות – להכות על חטא ולהאשים את כל מי שצריך להאשים – גם את שימון כי אני בטוח שיש לו חלק אבל בעיקר את הצד שלנו.

אני אפילו מתחייב לעשות כזו סלטה ופליק פלאק לאחור ולמצוא איזה פוסט שלי שאומר שאני – אני הזהרתי! ושזה היה ברור לי מלכתחילה.

מילה של אוהד הפועל.

***

הנה – אפילו כאן יש לכם ציטוט מפורש שלי שאני הזהרתי.

***

ואסיים בציטוט.

"אוהד הפועל, אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, וכל מה שאנחנו מבקשים הוא רק שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ואדירה וכבירה ונצחית, ואדומה ונפלאה ובלתי מושגת)?…אתכם זה מטריד? אותנו זה משגע! הרי אנו, אוהדי הפועל, משתוקקים יותר מכל אחד אחר לפצח את החידה, לסלק את המסתורין הזה. את חיינו אנו מקדישים לכך"

עלי מוהר חוגג דאבל .

כשל בתפיסת המציאות
אלופת העולם 2014 - ככה זה בברלין

22 Comments

אריק 14 ביולי 2014

החתמת ורמוט ודמארי כפי שעשה ברקוביץ' היא ההפך המוחלט של התמודדות עם המציאות!

יניב פרנקו 14 ביולי 2014

דמארי זה ישראבלוף -אין מה להתרגש מזה -הוא לא יישאר .
יחד עם המכירה שלו ושכטר וגורדנה וקליימן -הפועל מקבלת כ8מיליון שקלים -תוסיף על זה השתחררות מחוזים כבדים כמו רב״ש ושכטר ודמארי -יחד עם קיצוץ ושחרור של כ10 שחקנים -כאשר כל הרכש מגיע מליגות נמוכות -אפשר לקחת את ההחתמה של ורמוט בפרופורציה -וגם הוא בשכר מקוצץ .

יואב 14 ביולי 2014

יניב,
קראתי תגובה שלך בפייס לסטטוס של בן יהודה.
אני סבור שאין שום מישנה סדורה לאדון חג׳ג. אולי הוא ילמד בתנועה או שיניח לזה.
הברדק כל כך גדול שאפילו חוזים מוארכים ללא אישור או בלי להבין את ההשלכות.
וכדי להבריא, אולי נדרש קצת אומץ לעשות עסקים עם זאת שיכולה לשלם. זה לא שלא היו עסקים בין המועדונים כשהמצב היה טוב. אז מה נשתנה? מה שהשתנה הוא שהמועדון נשלט על ידי הקהל ובמקום לקבל החלטות רציונליות שיעזרו כלכלית, עסוקים שם בדברים לא רלוונטיים.
אחרי הכל הפועל תשביח את גוזלן(החלוץ השישי של חיפה) לחיפה משל היתה מכבי פתח תקווה ובן בן יאיר. זה גרוע הרבה יותר ״מהמלחמה״ המדומה במכבי.
לפרוטוקול אומר-אני לא חפץ בדמארי או בורמוט. זה לא נכתב מהמקום הזה.

יניב פרנקו 14 ביולי 2014

הברדק גדול בעיקר מ2 סיבות -ההתנהלות התקשורתית של ברקו ואופירה והירושה הקשה .
החוזים המוארכים -מוארכים במטרה להשיג קיצוצים משמעותיים -כל זה בלי מנודים ובוררויות .
המועדון נשלט על ידי הקהל -זה המבנה בהפועל.

גוזלן בעיני החתמה טובה -זה עדיף על פני עסקת דמארי המקורית -או עסקת בן חיים -במקום לשלם ללוזון על השבחת שחקנים -נשביח בחינם -אם הוא ייתן תפוקה זה בסדר גמור .

עסקאות עם מכבי -אני בעד -אבל נדרשת פרמיה -אם באותו מחיר אפשר למכור לקבוצה אחרת אז אין סיבה להוציא אצבע לקהל -בטח לא בדרך שבה קרויף מנהל את העסקאות מבלי לעבור את הנהלת הפועל -רק את לוזון או הסוכן .

בשורה התחתונה – עוד מוקדם לקבוע ולתת ציונים -הכיוון לראשונה מזה שנים השתנה .

יואב 15 ביולי 2014

יורדי עובר גם את הנהלת הפועל. היא פשוט מדברת בכמה קולות.
להבנתי, חג׳ג אפילו דרש את פריצה וכסף תמורת דמארי. בוודאי שעוברים דרכם.

אדם בן דוד 15 ביולי 2014

1. אני השנה לראשונה מזה חמש עשרה שנה, לא חידשתי מנוי. כי הגיעו מים עד נפש. לא היה לי איכפת שתהיה קבוצה בתחתית. לא שינה לי אם מוכרים שחקנים. הקושי הוא בחוסר חשיבה קדימה, בשכונתיות וקומבינות. זאת הדרך היחידה שמצאתי למחות על מה שקורה.
2. לא רוצה שאת הקבוצה שלי ינהלו דרך אתר 1. אופריה אסייג היא אחת הסיבות העיקריות להזניית הענף בכלל, והתקשורת סביבו בפרט. היא לקחה את מה שעשה אבי רצון צעד אחד קדימה.אלוקים כמה שאני מתגעגע לסמי סגול.
3. לסיים בציטוט של עלי מוהר זצ"ל זה תמיד טוב.
4. ואסיים בחודרוב.

יניב פרנקו 15 ביולי 2014

וואן היה השופר המרכזי של טביב לפני רק כשנתיים- זה לא הזיז לי אז כשאופירה מכרה את כל הקבוצה בכותרות ענק של "מכירת חיסול".
היא לא תקבע לי כלום.

אני מבין את התחושות שלך – אבל למען האמת אחרי כל כך הרבה משברים אני מרגיש שפיתחתי חסינות לשכונתיות. היא תמיד הייתה. גם חוסר החשיבה קדימה זה משהו שמעולם לא הצטיינו בו.
שוב דבר לא השתנה- רק היכולת לדבבר וליחצ"ן את זה השתנתה – פה הלכנו בענק אחורה.

הכוונה שלי גם פה וזה גם תשובה למוטי- על השכונתיות אני אסלח – זו הקבוצה שלי ואין לי אחרת כרגע. אבל אם אני אבין שבסוף היה פה מעבר לשכונתיות משהו גדול יותר – קומבינה זולה על חשבוננו אני כנראה אגיב שונה.

אדם בן דוד 15 ביולי 2014

דווקא בתחילת הדרך של סגול והחבורה שניהלה עבורו הייתה תחושה של מחשבה קדימה.
בתקופה של טביב לא עזבתי כי הייתה לי תחושה שאסור לוותר לאיש הזה. היה ברור שהוא פוגע בנו ושהוא יחריב לחלוטין אם לא ייעצר- ולהרגשתי לבוא למגרש עם שלטים (לפני שהוא הורה למאבטחים להחרים אותם) למחות בשירה וכו היה הדבר הנכון לעשות.
התחושה עכשיו זה שעתיד הקבוצה נמצא נמוך ברשימת הצרכים.
רמון התכוון לטוב (אני באמת מאמין בזה) אבל נכשל בתפקיד האמיתי שלו- למצוא קונה שיקח את הקבוצה בלי חובות.
הוא נתן לחג'ג' להשתלט על הכל (למרות שרכש רבע מהאחוזים שרכשה העמותה). ולגבי האדון הזה אני לא מרגיש טוב.
אני לא חושב שתהיה מחאה כנגדו. אני חושב שחידוש מנוי זה הבעת תמיכה בו.
אני הייתי רוצה דבר אחד ראשי- שלטעמי יוביל לתיקון חלק גדול הליקויים-
שיקפות.
חשבתי שזה מה שקנינו כשגירשנו את טביב.
אם תהיה שקיפות, נבין מה התקציב האמיתי (בלי כל מיני שנורים מזדמנים), מה העסקאות שמוצאות (עסקת הרכישה של דמארי, או בשמה האמיתי- הוצאת הכספים מהקבוצה ע"י טביב ומסירתם ללוזונים, וקבלת חלק מהרווחים בחזרה מתחת לשולחן- לא הייתה יכולה לקרות.
אני אוהד הפועל. מגיל מאוד קטן. לא הפסקתי לבוא בעונות שהתבוססנו בבינוניות.
אין לי בעיה עם שפיות כלכלית. אין לי בעיה שימכרו את דמארי, ורמוט ושכטר.
אבל הייתי רוצה לדעת למה. הייתי רוצה לדעת שלא רוכבים עליי, שאני לא מולך שולל.
הכעס הכי גדול שהיה לי על הנהלת הפועל (טביב לא נחשב) היה כשסיני מכר את רביבו. לא הייתה לי בעיה עם המכירה הייתה לי בעיה עם זה שהכל נבנה סביבו לפני המכירה (העיפו את כל הקשרים האחרים ובראשם מדר אחרי עונת שיא).
יש לי תחושה שאחרי שחג'ג' ישבר נישאר עם כלום. עם מחלקת נוער שבורה. עם חוב גדול ועם תדמית של מועדון שכונה.
אז אני בניגוד אליך כבר לא מחכה.
לא משנה לי מה יהיו התוצאות- הדרך כבר מבאישה.
עדיף להתעורר כמה שיותר מוקדם.

יניב פרנקו 15 ביולי 2014

אני חושב וזו לגמרי פרשנות ולא מידע מוצק – שחג'ג' ישתלט על הפועל לגמרי לאחר העונה הזו – לאחר סיום הבוררות מול טביב ולאחר שהכוכבים הגדולים יימכרו ולא יבואו אליו בטענות.
אני מחזיק בדיעה שניתן לנהל קבוצת כדורגל בראייה עסקית ולשאוב ממנה פרסום ומעמד ששויים את הכסף. לשם לדעתי הוא חותר.

הפועל בדיוק כמו בית"ר של טביב היא עסק שניתן לסדר אותו ולמכור אותו בסיבוב כזה או אחר.

זו דעתי על חג'ג'- התקווה היחידה שלי היא שכמו כל עסק – כשהוא מצליח ומסודר יותר קל למכור אותו מאשר שהוא חורבה אחת גדולה.

נניח שהפועל הייתה הולכת לפירוק ?- המפסידים הכי גדולים יהיו הבעלים הנוכחיים- אלה ששמו כסף בהלוואות בעלים ושילמו על אחוזי בעלות.

דרך אגב- אם טביב לא היה משתין מהמקפצה – הוא היה מחזיק בקבוצה עד היום וממשיך לשאוב ממנה פרסום והכנסות.

אדם בן דוד 15 ביולי 2014

אני מקווה שאתה צודק.
לתחושתי הוא יעזוב בסוףאמצע העונה (כשיציל את הערבויות שלו)
בעלים של קבוצה צריך להיות אוהד של הספורטקבוצה (ק"ש, נתניה, הפועל פ"ת,חיפה (שתיהן, סכנין) אחד עם כיסים מספקים שרואה בקבוצה שליחות חברתית (ב"ש, מכבי, ק"ש, דמות מהתחום האפור שספק מחפש לגיטימיות, ספק פרונט מן של עבריינים וספק מלבין כספים (אשדוד, מכבי לוזון, טביב – ואני לא מוסיף כי אני עדין).
חג'ג' לא אוהד הפועל ולא היה קשור לעולם הכדורגל. הוא לא הצהיר הצהרות סטייל אורנשטיין, ולשם ההגינות אכתוב כי ככל הידוע הוא איש עסקים מכובד.
לא רואה אותו ממשיך להרבה שנים.

יניב פרנקו 15 ביולי 2014

להערכתי- אין לו יכולת מימונית לכסות את הגרעון של שנה שעברה + הפרשה קבועה +תשלום לטביב על היתרה.
יש לו יכולת להיות ספונסר בינוני של קבוצה בתקציב ביניים ויש לו אינטרס להחזיק בקבוצה כזו.
לא מדובר במישהו מהליגה של ברקת ושירצקי – אבל מצד שני יש שם בסיס.

התסריט שאני חושב – זה שרמון יסגור את הבוררות ואז המפה תהיה נהירה לכולם – ואפשר יהיה להבין מה באמת היקף החובות.
לרמון יש 50% ולעמותה יש 20%.
להערכתי- הוא יעביר את הטיפול בנוער לעמותה וייקח 75% מהבוגרת.
אם הוא יכניס את העסק להבראה – הוא יכול להשתלט על זה- לא סתם המנכ"ל זה כבר איש משפחה שלו.

ואז כל עוד אין קונה שיפצה אותו – יש לו צעצוע נחמד.
אני לא נגד מהלך כזה. זה לא הסיפור של טביב ובכלל אני בעד שאנשי עסקים ברמות האלו יוכלו גם להיכנס למשחק ושתהיה להם מוטיביציה.

הניסיון מראה שיש להם גם זמן למידה והבנה איך השוק הזה פועל.
בניגוד לטביב שמחפש גם חשיפה וגם לעשות קופה- אם מישהו שמחפש רק את החשיפה אני יכול לחיות- גם אם כרגע הוא מקבל אותה בדגש מדיה מסוימת.

asaf 15 ביולי 2014

מצטרף לאדם שתיאר מצוין את תחושת האכזבה והחשש שלי בקשר לעתיד הקבוצה וקיומה,בעיקר לא ברור מי מנהל את העסק כרגע בהפועל ועל סמך מה מתקבלות ההחלטות הפיננסיות במועדון.
שייקחו קורס מזורז בניהול שפוי ונכון מעמותת האוהדים בכדורסל ומרמי כהן העומד בראשה.

מוטי 15 ביולי 2014

סיום הפוסט מעט צורם בעיני – יחסית לאוהדי קבוצה שלא צריכים שום אישור מאף אחד אחר על אופי כזה או אחר של קבוצתם זוהי חתיכת חפירה ציבורית… מדוע לנו בכלל לקרוא פוסט זה אם אנו מתבקשים להדיר את עצמנו מדיון בה?
אנא אל תטעו – אני לא אוהד לא של אף קבוצה תל אביבית, לא של קבוצה מעיר הבירה ולא מכבי חיפה – אלא סתם קבוצה קטנה, כך שאין לי מניעים קנטרניים או שמחה לאיד.
אם יורשה לי – אני בהחלט מסכים עם חלק גדול מהניתוח, קבוצתכם זקוקה להבראה (וברקוביץ עם החתמת דמארי [כן/לא] ו-וורמוט לא יביא אתכם לשם). מצד שני – אתם כאוהדים (ומדובר בתופעה גורפת על פני קבוצות רבות) יוצרים כזה לחץ על הנהלות קבוצות להישגים עכשיו ואתמול שהם חסרי חוט שדרה וקורסים תחת הלחץ ומותירים אחריהם בורות כלכליים (אלי טביב הוא חריג – גם ללא לחץ הוא היה מביא את הקבוצה לבור כלכלי…מדהים איך התאחדות הכדורגל מאפשרת לאדם אחד לעבור בין כל כך הרבה קבוצות בליגה כבעלים בכלל ולאור התנהלותו בפרט)
יתכן ומכל הבלגאן של התערבות יו"ר ההתאחדות שכמובן אין לו שום זיקה למכבי פ"ת… תינצל קופת הפועל ת"א מקריסה כלכלית רבתי.

ניב 15 ביולי 2014

יניב בנוגע למהלכים של ברקוביץ' בסופו של דבר זמן יגיד.
אני חושב שזאת טעות, בדיוק מאותה הסיבה שאתה טוען שהיית מתנהל אחרת.
לדעתי הכי טוב להפועל להתאים את הציפיות שלה ליכולת הכלכלית העכשווית, היא לא צריכה לבנות על אירופה שנה הבאה, היא צריכה לבנות על הבראה כלכלית, כזאת שתשים אותה בעמדה טובה יותר בשנים הקרובות.
וכמובן כמו שציינת מספר פעמים, קבוצה בלי חובות אטרקטיבית יותר מקבוצה עם חובות למשקיעים.
אתם באופן מסויים קורבן להצלחות שלכם בעשור האחרון, במובן זה שאתם לא מצליחים כבר שנתיים להתאים את הציפיות שלכם עם היכולת הכלכלית של המועדון.
אגב שלא יובן שאני חושב שזה איזשהו תהליך ייחודי לכם, אני מניח שכל קבוצה הייתה נופלת לבור הזה ובכלל זה גם מכבי כמובן, אם גולדהאר היה עוזב מחר.

יניב פרנקו 15 ביולי 2014

יכול להיות שהם יתבררו כנפילה מקצועית – סביר להניח שחלקם כן. אולי באחוז גבוה מהממוצע בליגה.
אבל אם אני עובר החלטה החלטה- על חלק מהם קשה לי להתווכח.

גיסנו 15 ביולי 2014

יניב, ההסתייגות היחידה שלי היא שפעמים רבות בדיונים פה כשאוהדי קבוצות אחרות הזהירו מהמצב הכלכלי העגום עד מאוד של הפועל, ושהבור הוא ככל הנראה עמוק הרבה יותר ממה שרמון מרשה לעצמו להציג כלפי חוץ, טענת בתוקף שכולנו מגזימים והמצב הכלכלי לא כזה גרוע. ואילו עכשיו אתה מפרש הכל מנקודת מבט של בור כלכלי איום ונורא וחמור במיוחד.

אני לא נכנס כרגע לפרשנויות שלך למהלכים כאלו ואחרים – הגיוני שאתה תהיה אופטימי יותר ותחפש את הזווית החיובית לכל מהלך שהקבוצה שלך עושה – אבל שינוי העמדה בנוגע לבור הכלכלי בלי לומר מילה קצת צרם לי בעיניים.

חוצמזה הפוסטים שלך זה בערך הדבר היחיד שאני מסוגל לקרוא על הפועל, אז בכל זאת שאפו. :)

יניב פרנקו 15 ביולי 2014

המצב הכלכלי זה דבר אחד- הוא נהיל למירב הבנתי (תחת התייעלויות ומכירה של שחקן כזה או אחר).
זה החידוד.

עומק הבור זה לדוגמא התחייבויות כאלה ואחרות שלא גלויות לנו – לדוגמא מה קורה בבוררות בין רמון לטביב?

מושיק שוויצר 15 ביולי 2014

לדעתי, אף אחד בהפועל לא באמת יודע את עומק הבור
כרגע ההתנהלות היא שכל אחד רוצה להציל את עורו בלבד, כך רמון שרוצה שחרור מערבויות שנתן, כך חגג' שקיבל זכויות ניהול אבל בפועל ההתנהלות שלו יותר פחדנית מאשר רצון לקחת את הקבוצה קדימה, כך ברקוביץ שהדבר הראשון שהוא היה צריך לעשות זה לשבת עם הגורם/ים המוסמכים ולקבל תקציב ולנהל אותו כרצונו, בפועל הוא הפך למנהיג האוהדים ומשתמש בציניות באתר וואן לצרכיו, והכי גרוע מבחינתי זה הסיפור עם דמארי, שעכשיו חושב שהוא אלוהים קטן בגלל שהוא מאמין שיש לו גב אוהדים מוסתים.
תכלס, הסיפור עם טביב לא נסגר, דמארי לוקח 60 אחוז מהתקציב, אף אחד באמת לא יודע מה עומק הבור וכמה בעלי המניות בקבוצה מוכנים לשים.
המצב הוא שאין באמת מושיע, אין דרך ברורה לעתיד, והכי גרוע, כל הפעולות נעשות או לשם רווח אישי (כספי או יחצני) או מפחד הקהל.

צור שפי 15 ביולי 2014

אני מלא הערך אליך שאתה עוד מצליח להבין משהו ממה שקורה בקן הקוקיה הזה. די התיאשתי מלעקוב אחרי זה, מה גם שאני בהכנות מזורזות לרילוקיישן לחו״ל לשלוש-ארבע שנים. זה לא מנע ממני לחדש את המנוי, נקרא לזה שריטה או תרומה לקהילה.

צור שפי 15 ביולי 2014

הערכה, לא הערך.

אדם בן דוד 16 ביולי 2014

אני לא חושב שיש מישהו (כולל רמון) שמסוגל לעקוב. לאן אתה עובר?
לא עדיף לעשות חברות באוסשקין מאשר לקנות מנוי? או לעמותת האדומים?

צור שפי 19 ביולי 2014

מצטער על האיחור. למדינה צפון אירופית. אני גם חבר בעמותה.

Comments closed