הנצחון הראשון בדרייב אין

אני לא מסוגל.

לא מסוגל להיכנס לאתר של הפועל תל אביב ולקנות מניה. אפילו שזה כדורסל. אפילו שזה פרויקט אדיר. אפילו שמתן נאור.

ניסיתי כמה פעמים. זה מאבק קלישאתי בין הלב לשכל הישר. נעשו על זה אינספור סרטים, נכתבו על זה אינסוף ספרים ושירים. מעטים מהם, אם בכלל על ספורט. בטח לא על הרגע הזה שהמחשב מבקש ממך אשראי ואתה מסתכל על המסך ועל המנוי של מכבי חיפה בכיס ולא מצליח

והיום יותר מתמיד, אחרי אלי סהר המביך בחדשות הספורט וחוסר הפרגון מכל מי שלא אוהד אותם בתקשורת, וההבנה שהמועדון שלנו הוא ההפך הגמור מכל זה עם השם של האצטדיון והבעלים והקהל והבלבול – היום יותר מתמיד בא לי להיכנס לשלוף את האשראי ולתמוך. או לפחות לתת לאפשרות לילדים שלי להיות שותפים לספורט כמו שהוא צריך להיראות. אבל אני לא מסוגל

אבל מה שאני יכול זה להצדיע. מצדיע לכם הפועל אוסישקין. מצדיע ומקנא.

 

                                                                                                                                   אוהד ירוק בפייסבוק.

***

שלוש אולי ארבע דקות לסיום כשההפרש היה 16 או 18 או שוב 16, כשגייטס חתך שוב את ההגנה הלא קיימת של ירושלים והטביע עליהם שוב.

שלוש או ארבע דקות לסיום כשכבר הבנתי שאת משחק הפתיחה אנחנו מנצחים והאולם הזה רעד מ3000 אדומים ושירה אחת אדירה ופתאום זה כבר לא היה האולם החדש אלא משהו שמרגיש לגמרי כמו בית.

שלוש אולי ארבע דקות לסיום והדרייב אין התמזג טוטאלית עם הדר יוסף ובית מכבי ואוסישקין.

הכל אדום, צפוף,חם ודחוק וכל הזמן שירה אדירה וקהל שנשאר כולו דקות ארוכות אחרי המשחק כי אף אחד לא רוצה ללכת הביתה – אנחנו כבר בבית.

שלוש או ארבע דקות לסיום והבנתי סופית את גודל האירוע ואז התחיל כל הכייף באמת.

***

זה היה אחד מהטופ 10 שלי כאוהד והיו שם המשחקים הכי גדולים שאני זוכר, לא חשבתי שזה יהיה ככה אבל זה היה לא פחות ממושלם.מהאירוע ביום שישי שכמו דביל לא הגעתי ורק שמעתי ועד הצגת חברי העמותה לפני המשחק והשיירה בדרך לאולם והשיירה מחוץ לאולם והעידוד והקהל וכמות המשפחות והילדים והקבוצה הזו שלא נשברת מול כלום ומתן נאור וגייטס ויחזקאל סקוורר ועודד קטש.

פשוט מושלם.

***

באולם אמש היו משפחות בכמות שלא נראית בשום מתקן ספורט בישראל. ילדים וילדות למכביר. אלוהים, אפילו המעודדות היו לבושות כמו עובדות במקדונלדס. נראה ששבע השנים הרעות, החל מהרס אוסישקין ועד להקמת האולם החדש, כווננו את ה-DNA של המועדון הזה למינון הנכון. וכך, לצד יציע אולטראס בועט תמצאו יציעי משפחות, וכולם, איכשהו, מאזנים האחד את השני.

                                                                                                                                          אורן יוסיפון בוואלה

תעזבו אותי מההתנשאות, כן התנשאות של כל מי שמסביר לי איך מהקושי צמחה הפועל בריאה ואיך מהפיאסקו העצום של אוסשיקין צמחה לה הפועל חדשה ואיך אני כאוהד צריך להגיד תודה על הכל- זה ברור שמהדרך הארוכה הזו קמה לה הפועל בריאה יותר, השאלה האם הדרך כולה הייתה מחוייבת המציאות, אם הכל היה הכרחי ואם הכל היה צריך להתנהל ככה.

את הדרך אנחנו אוהדי הפועל מכירים מצוין כי הלכנו אותה 7 וחצי שנים והלכנו אותה בגאווה גדולה.

מכבי חיפה, מכבי נתניה, הפועל חולון, הפועל באר שבע ועוד ועוד – בכל הארץ עושה הרשות המקומית מאמצים עילאיים כדי להקים היכלי ספורט חדש- אנחנו חיים בתקופה אדירה של תנופת פיתוח ובנייה ובכל העיריות האלה ובחלקם עיריות חזקות יותר וחלשות פחות וכולם עושים את כל המאמצים לבנות היכלי ספורט חדשים- כי ספורט וזה משהו שאני בטוח שפה בדה באזר אין סיבה להתעכב על ההסבר הוא חלק מקהילה וחלק מתרבות וגם חלק מהחיים הכלכליים של עיר ובטח ובטח עיר גדולה.

והפיאסקו של להוריד בוקר אחד אולם שהיה ישן ועזוב וחורבה אבל זה כל מה שהיה ועד  לפתרון שנמצא הוא פיאסקו עצום -העובדה שהעירייה החזקה ביותר בארץ, שקופתה מלאה ויכולתה עצומה לא עשתה צעדים אופרטיביים רק עד שחברי מועצה מסוימים קמו ועמדו על הרגליים האחוריות ובנתה בסוף היכל עירוני שישרת (בעיקר אבל לא גם) את הפועל תל אביב – 7.5 שנים אחרי היא משהו שאני עדיין לא מקבל.

שבע וחצי שנים כדי לבנות אולם נאה וחדש אך בסיסי וכזה שאפשר למצוא למכביר.

שבע וחצי שנים כדי לעשות את מה שאפשר היה לעשות כל כך אחרת.

***

אז אני שמח עד הגג מהאולם ומהבית החדש, גאה בדרך שהקבוצה הזו עשתה ומחובר אליה יותר מאי פעם ובמקביל לא מקבל את מה שקרה פה וזה לא הופך אותי לאנרכיסט, לצבוע או לכל כינוי אחר ואת האנרגיה שלי אני שומר לדה באזר ולעידוד והייתי ממש שמח אם לא יקללו ככה את חולדאי והחיים ופה בן יהודה צודק הם לא שחור ולבן- הם מלאים באפור וסתירות והסיטואציה הזו שכרגע מסבה לי בעיקר אושר עדיין מצליחה להוציא ממני אמוציות כשאני חושב עליה במונחים נקיים ורצאיונליים כי מה שקרה פה היה מעוות.

ואם בשביל לבנות את הפועל כדורגל מחדש צריך להרוס הכל רק כדי להיפגש עוד 7.5 שנים בהיכל חדש ומחודש אז לא, אני לא רוצה את הפיתרון הזה, תביאו לי בבקשה אופציה קריאטיבית שפויה יותר.

בשביל זה משלמים לכם משכורות- בשביל לנהל ולהוביל ולמצוא פתרונות יצירתיים ולטפל בבעיות- בשביל זה ראש העיר נבחר לתפקיד של ראש העיר ולא של קבלן ביצוע ותעזבו אותי מהטרמינולוגיה של חולדאי בנה לכם ואני מוכן לוותר על החולדאי הרס לנו.

אבל זה לא אמור להיות ככה וזה לא קרה באף אצטדיון אחר בארץ.

***

קטש בנה הפועל משופרת, קשוחה ועמוקה הרבה יותר – יחזקאל סקוור זה בינגו והעומק הישראלי של הפועל מרשים – מתן נאור יוצא וגולן גוט נכנס ותכל'ס אין הבדל – לימונד זה בינגו של ארז אבל השינוי העיקרי אצל קטש זה בזרים ואם אצל אדלשטיין היה נראה שהוא לא מוכן לקחת זרים שכבר שיחקו בישראל או שיש לו איזשהו אנטי נגד סנטרים במובן של סנטר אז אצל קטש אין כאלה פרינציפים uגייטס ואובאנון אבל בעיקר גייטס משדרגים את הפועל והאבולוציה עולה כיתה.

כמה סימלי היה לנצח אתמול את הפועל ירושלים שבנתה קבוצה הפוכה להפועל – קצרה ומוכשרת ולא מאומנת.

***

ביציאה חזרה לחניון שמול גני התערוכה עם עוד מאות אדומים חשבתי על זה שמה שלא יעשו עם בלומפילד אני מקווה שיישמרו לי את הכייף הזה להגיע לאצטדיון כמה דקות לפני, לזרוק את האוטו באיזה מוסך ולהגיע בנחת לאצטדיון.

כל זה השתנה כשמצאתי את עצמי עומד ואני לא מגזים בתור של כ60-70 איש למכונות התשלום. בגשם. כשמכונה אחת מפסיקה לעבוד וכל התור הענק הזה נתקע למשך 45 דקות (זה מה שלקח לי והיו מאחוריי) רק כדי לשלם ואז לעמוד עוד כ20 דקות בפקק ביציאה מהחניון- חשבתי שפתרו את בעיית החניונים בעיר כבר לפני 7.5 שנים…

בכל מקרה – למשחק הבא כדי להכין את הפנגו, זה חוסך הרבה זמן כי אני לא סומך על העיריה שיתקנו את זה כל כך מהר :)

gg1179713

***

מתוך האוטוביוגרפיה של ג'רי בית הלוי, לאחר שהוא מונה ליו"ר מחלקת הכדורגל של מכבי ת"א (סוף שנות השישים, בערך באותה תקופה שבה שמעון מזרחי נכנס למחלקת הכדורסל)

"עוד החלטה חשובה שקיבלנו: אנחנו עוזבים את איצטדיון המכביה ועוברים לבלומפילד. פתחנו מיד במו"מ ארוך ומייגע עם אנשי הפועל במחוז תל-אביב, האחראים על בלומפילד. לבסוף הגענו להסדר. אך עדיין ציפה לנו מוקש קטן נדרשנו להתגבר על בעייה לא קלה[…] עד אז, נהוג היה לראות עסקן/סדרן או כל בעל תפקיד באגודה אומר לסדרן שבשער: "הארבעה האלה – שלי" וכך אופשרה כניסתם של ארבעה אנשים ללא כרטיס.
"
הצענו שכל פעיל / סדרן יקבל ארבעה כרטיסים ותו לא. סדרני הפועל תל-אביב נעמדו על רגליהם האחוריות[…] האמת, שגם העומדים בראש מחלקת הכדורגל בהפועל תל-אביב היו בדעה שלנו, אך הם חששו מעימות עם הסדרנים. בסיום הישיבות, כאשר היינו בדרכנו החוצה, לחשו אנשי הפועל על אזנינו: "אל תוותרו להם"."

היו זמנים בתל אביב .

מתקנים משנים מציאות. משנים גורלות של מועדונים.פותחים אינסוף אופציות חדשות.

ועדיף אולם מיושן ועזוב על פני כלום ועדיף אולם חדש על פני אולם ישן.

עדיף היה שלא היה צריך לחכות 7 וחצי שנים אבל מצד שני כמה נפלא שיש כזה אולם.

***

ואחרי כל זה.

למי שבנה ועשה וטרח והקים את האולם הזה – תודה ענקית.

*

סייעו לנו לממן את דה באזר

 

אבולוציה
החזרה לבלומפילד, ומחשבות בעקבות גמר גביע הטוטו

40 Comments

אריאל גרייזס 5 בינואר 2015

יפה. תתחדשו

גיל שלי 5 בינואר 2015

מפרגן לכם, שמח בתקומת מועדון הכדורסל שלכם, מעריך שאתם בעלי סיכויים טובים להשתתף בגמר הפליאוף השנה, סיכוייכם לא פחותים מאלו של הקבוצה הצהובה שאתם לא מחבבים.
אם השתמע מהפוסט שלי שאתם צריכים להגיד תודה, זו ממש לא היתה כוונתי. להיפך, הבעתי את ההערכה בדיוק לדרך שעשיתם, לכך שידעתם להפוך רע לטוב, מאחל לכם אותו דבר בכדורגל.
המאמן הכי טוב בישראל מאמן אתכם, האנרגיות של האולם החדש יהפכו אתכם לקבוצה שקשה לנצח אצלה בבית, ומבחינת שחקנים לא רואה יתרון בולט לצהובים עליכם שלא יגושר על ידי שני הגורמים הקודמים

אזי 5 בינואר 2015

אני מבין מדבריך שהפועל תל אביב היא קבוצת טופ16 או אפילו טופ8 לגיטימית באירופה.
זה מעניין, כי הפועל ירושלים אפילו לא הצליחה לעלות לשלב הבתים המקדים.
לעזאזל היא לא עלתה משלב הבתים של היולב קאפ!
אז עכשיו הפועל תל אביב קבוצה טובה ממכבי תל אביב?

ההגיון היחיד שאני יכול למצוא בתגובה שלך הוא אם התכוונת שלפועל תל אביב כדורסל יש שחקני כדורסל טובים יותר מאשר למכבי תל אביב בכדורגל.

גיל שלי 5 בינואר 2015

אזי – נחיה ונראה, לדעתי גל מקל ישחק בירושלים השנה, וירושלים תזכה בגמר הפליאוף, אם הפועל ומכבי יפגשו בחצי גמר, הכסף שלי יהיה על נצחון של הפועל, אבל זה בסך הכל דעה לא חשובה שלי.

טל בן יהודה 5 בינואר 2015

הפועל י-ם תפגוש את מכבי ת"א בחצי גמר. מקומות 1-4. יהיה נפלא.

טל בן יהודה 5 בינואר 2015

כמו כן, רק קבוצה אחת ניצחה את מכבי ת"א בסדרה ב-45 השנים האחרונות.
העובדה שאתה חושב שהפועל ת"א יכולה להיות השנייה היא מעבר לבינתי.

גיל שלי 5 בינואר 2015

מכבי היא קבוצה שונה מזו שהיתה תחת הבעלות של מזרחי

איציק 5 בינואר 2015

היא כבר כמעט 20 שנה לא בבעלותו…

אזי 5 בינואר 2015

השאלה היא אם עברת מהפועל ירושלים להפועל תל אביב כי פתאום צצות עוד ועוד כתבות של ורד כהן שמתחילות ב"גורמים בהפועל ירושלים", וזה, לפי תגובות קודמות שלך, מה שמפרק קבוצה מנכסיה

גיל שלי 5 בינואר 2015

אזי – כתבתי לך שאני עדין חושב שירושלים יקחו, וכן הפועל ירושלים צריכים להשתלט על הצינורות של ורד, לפחות אצלהם זה לא נראה לי שהמשאבות הם בהנהלה

יוני ק 5 בינואר 2015

הלואי גיל שרק חצי חצי מהתחזית שלך לגבי ירושלים תתממש. היה שוה להיכנס לטור הזה רק בשביל לקרוא תחזית כ"כ אופטימית מאדם ריאלי ומוערך (לטעמי האישי והקובע…). ותודה שאתה חולם בשבילנו אוהדי ירושלים כי אני כבר מפחד לחלום..

איציק 5 בינואר 2015

מספר הארות:
1. מברוק גדול.
2. תתלהבו בשקט מהאולם החדש, אחרת יעשו ממנו מדשאה/שדרה. לא צריך לעצבן…
3. אם הבנת מהפוסט של טל שלא רק שחור או לבן זה אפור, אתה בבעיה… במצבכם הנוכחי היתי רואה הרבה ורוד.

טל בן יהודה 5 בינואר 2015

כבר איחלתי מזל טוב, כללי האתיקה של מכבי ת"א מונעים ממני לעשות זאת שוב.

רק שאלה קצרה… כתבת "היכל עירוני שישרת (בעיקר אבל לא גם) את הפועל תל אביב".
מי עוד אמור להשתמש באולם כרגע? קבוצות כדורסל נשים? כדורעף? כדוריד?
או שהתכוונת להופעות קטנות שיכולות להיערך שם?

יניב פרנקו 5 בינואר 2015

קודם כל היכל עירוני זה אומר שהזכויות על מיתוגו שייכות לעיריה והפועל משלמת דמי שימוש (גבוהים דרך אגב מהדר יוסף ) לחברה שמנהלת אותו- זה אומר שמחר ייתכן ויהיו שם הופעות שלא קשורות לספורט ולדעתי קד"מית לאירועי חברות והופעות הוא נהדר.
מעבר לזה שלדעתי אין בעיה לשחק שם כדורעף וכדוריד – סה"כ מה שקורה כרגע בסצנת הכדוריד בעיר זה משהו שיצדיק אולם שכזה.

אפריים 5 בינואר 2015

גמר גביע המדינה בכדוריד השנה יהיה באולם.
הגיוני שידחפו לשם מלא ארועי ספורט בגודל בינוני כמו- משחקי נבחרת כדורעף/יד וגמר בתי-ספר תיכוניים בכדורסל.
יש נטייה טבעית להשתמש הרבה במה שחדש (ע"ע האיצטדיון בחיפה…).

מעיין אוהד מכבי 6 בינואר 2015

טל גם קבוצת הכדוריד של מכבי אמורה להשתמש באולם.

red sox 5 בינואר 2015

יניב – מתקנים לא משנים מציאות, אנשים משנים מציאות.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=182125&lang=HE

איציק 5 בינואר 2015

מודל החלונות השבורים…
אני עם פרנקו, מתקנים משנים מציאות… האם את הפועל תל-אביב… הזמן יגיד

red sox 5 בינואר 2015

ניים דרופינג של תיאוריות בקרימינולוגיה לא יחזק את הטיעונים שלך.
תקרא את ג'רי בית הלוי בפוסט, תקרא את סייצ'יק בלינק ותבין (אולי) שהשינוי הניהולי מתחיל באנשים ולא במתקנים.

ואם לא תבין, גם טוב.

איציק 5 בינואר 2015

אניי מבין שאתה מתיחס אל עצמך כגאון שכותב לאינפנטיל.
אז פרט לגסות רוח, אין ולא כלום בתגובתך, כפי שנוסחה.
תקרא את תגובתי שוב, אבל לאט, ותבין (אולי) שתגובתך מתנשאת ולא ראויה.

ואם לא תבין, גם טוב.

red sox 5 בינואר 2015

הבנתי מצוין שחשבת שכיוונתי לדבר מסויים ולא הוא. הדברים של זייצ'יק מוכיחים שלא צריך סביבה חיובית ולא צריך מתקן ראוי כדי ליצור נורמות תקינות. אנשים ראויים ובעלי חזון ייצרו אותן גם בסביבה פיזית של ליגה ב' ויישמרו עליהן בלי קשר לתנאים.

איציק 5 בינואר 2015

זה שאנשים משנים מציאות אינו אומר שמתקנים לא משנים מציאות: http://debuzzer.com/buzz/27930/
אחד אינו סותר את השני.

red sox 5 בינואר 2015

ומי שרוצה יכול להשלים את המשפט ולומר שאנשים לא ראויים ייצרו נורמות בזויות ופסולות גם במתקן בסטנדרט NBA. ודי לחכימא ברמיזא.

איציק 5 בינואר 2015

לצערי תגובתי לא מאושרת ביגלל שיש שם לינק אז אחזור על הכתוב:
זה שאנשים משנים מציאות אינו אומר שמתקנים לא משנים מציאות, כפי שמופיע בפוסט אורש של ד"ר שלומית גיא.
אחד אינו סותר את השני.

איציק 5 בינואר 2015

פוסט אורח

asaf 5 בינואר 2015

יניב אני מלווה את הקבוצה הזו מיום היווסדה בתור חבר עמותה זוטר ואתמול חוויתי הצפת רגשות שלא הייתה לי מעולם מעבר ליום בו נולדה בתי ,
הפוסט שלך מעביר את התחושות הללו בצורה נפלאה,כתוב היטב מהלב.
מעבר לזה אל תנסה להסביר לאוהדי מכבי שיש דבר כזה אפור זה לא בספקטרום הצבעים שלהם או שחור או ורוד כאלה הם ,תשאל את טל :-)
ולגבי החניונים ואחרי אמש מזל שיש לי פנגו…בתור תושב הפריפרייה (עמק הירדן) שמגיע לת"א בעיקר למשחקים אני לא מבין איך חיים בעיר הזו עם רכב..

איציק 5 בינואר 2015

אתה חייב להצתרף אלינו ולראות שיש המון צבעים ולא רק אפור כהה. יש לנו גם מוזיקה נהדרת, ולפעמים אפילו אוכל טוב. אתה מפספס כל כך הרבה, חבל. בסוף הרי כמו מיסטר סמית' תיכנע לבילתי נימנע, ותקרא למיסטר אנדרסון בשמו… ניו. למה לדחות את הקץ, אם זה בכול מקרה יבוא ;)

טל בן יהודה 5 בינואר 2015

אתה יודע שאתה נמצא כאן עם חברים ואף אחד לא יעביר את הדברים שלך לאישה. מותר לך לכתוב את האמת ולומר שאמש האפיל גם על הולדת הבת…

גילי פלג 5 בינואר 2015

חח.. ענק טל!

gil - zimbabwe 5 בינואר 2015

טל רק שתידע שבעמק הכוח אצל הנשים… הוא בטח סיפר לה שהוא יוצא למילואים ונסע לראות כדורסל.

asaf 5 בינואר 2015

gil ראה את התגובה לטל -הכוח תמיד אצל הנשים זה רק אנחנו שחושבים שהוא אצלנו, ועד כאן את הקבוצת ספורט לא מסתירים זה היה גלוי על השולחן עוד מהיום שהכרנו ואז היינו בליגה א' אני חושב בגלגול החדש

asaf 5 בינואר 2015

טל שנינו יודעים שבסוף הן יודעות הכול….ההבדל בינינו שאני מודה בזה ואתה לא… -:)

איתמר 5 בינואר 2015

עצוב שארז אדלשטיין לא היה שותף למה שהתרחש בימים האחרונים באיינשטיין.
זה נכון שהוא נושא באחריות לכך בעקבות ההתנהלות שלו (הפעלת פיני גרשון ושי האוזמן בתקשורת כנגד הנהלת הפועל) ובכל זאת נצבט הלב כי ארז כיוון לכך שהוא יאמן את הפועל באולם החדש.
אני מאוד אוהב את הפועל של קטש אבל אי אפשר להתעלם מכך (לשונאי אדלשטיין יש נטיה לשכתב את ההיסטוריה) שבתקופה המקבילה בעונה שעברה הפועל שיחקה כדורסל הרבה יותר איכותי ומהנה, עם סגל פחות טוב ובליגה הרבה הרבה יותר חזקה.
אין לי ספק שבכדורגל היינו היום במקום אחר לחלוטין אם רמי כהן ושאר חברי ההנהלה מהכדורסל היו מנהלים את הפועל מיד לאחר שרמון לקח את הקבוצה מטביב.

יניב פרנקו 5 בינואר 2015

אני מאוד אוהב את ארז – אבל באבולוציה של הפועל הוא היה פנטסטי בדיוק לשלב שבו הוא סיים – קבוצה של ארז כשהיא מתחברת לחזון שלו היא יצירה מענגת – אבל כדי לקפוץ לשלב הבא צריך לעשות פשרות וארז מתקשה בלהתפשר.
אני מאוד מאוד מקווה שיבוא לביקור בקרוב- לדעתי האולם ירעד מהתשואות אליו.

צור שפי 5 בינואר 2015

יניב תודה על פוסט מרגש.

ג'ון וויליס האמיתי 6 בינואר 2015

שרק לא יקפצו מעל הפופיק כמו בירושלים. לאט לאט…

טרוצקי 6 בינואר 2015

יניב, למה בעצם אדלשטיין עזב? למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהוא הפעיל את האוזמן וגרשון.

יניב פרנקו 6 בינואר 2015

ארז עזב כי סיים חוזה וממה שאני מבין התחושה הייתה אצל ההנהלה שהוא מיצה.
מה שקרה לאחר הודעת העזיבה הייתה ביקורת קשה וחסרת פרופורציה על ההנהלה שלא האריכה את החוזה איתו – ביקורת שנשמעה בעיקר מפיני גרשון ושי האוזמן בוואלה- ביקורת שקבוצות שמפטרות מאמן לא מקבלות.
בשורה התחתונה ארז לקח את הפועל מליגה לאומית למקומות הכי יפים בליגה ובמקביל הפועל לקחה את ארז מנקודה די תקועה בקריירה למשרת המאמן הלאומי- קדנציה שהייתה טובה ל2 הצדדים ואיש שתמיד יהיה אהוד (בעיני) ביציעים האדומים.
כמו כן מעכשיו ועד עולם כמו גוטמן כל החלטה שייקח ארז בנבחרת תהיה חשודה במניעים אדומים נסתרים.

עמית 6 בינואר 2015

יניב – תודה על פוסט מושלם.
תודה למאור הראל שהתחיל את הכל.

צביקה 7 בינואר 2015

אני חבר עמותה מהיום הראשון מס 38 והערב הקסום ביום א זרק אותי למשחק גביע האיגוד בליגה ב באיזה אולם שקר כלשהו במהלכו הבן שלי שהיום הוא חייל קרבי שהיה מחובר באוןליין למשחק נגד י-ם, שאל אותי מה אני קופץ מכל סל של הפועל והמשחק הוא בכלל ברמה של שכונה. אז עניתי לו שכונה שכונה אבל השכונה שלנו(הוא היה כמובן פועל צעיר מיומה הראששון של העמותה).איזה כיף!!!
במובן מסוים צריך להודות לשאול וחולדאי שהביאו אותנו לתחתית שממנה קמנו כמו עוף החול.
צפויים לנו עוד המון ערבים קסומים לצד כמה כואבים.
תודה לכל העוסקים במלאכה

Comments closed