דבר הקפטן

כתב – מתן נאור

קופי פייסט בלי לשנות מילה – אני.

**

מדהים!!!!
שוב לא נרדם ושוב בא לי לצעוק את מה שאני מרגיש…
אז קודם כל תודה, תודה על כל התמיכה והאהבה שקיבלנו היום. המשחק היום היה ללא ספק הכי מרגש שהיה לי בקריירה. מה שקרה בסוף זה רגע שאני לא אשכח כל החיים (וזאת בעיה לא קטנה כי זה אומר שיהיה לי מאוד קשה להירדם מעכשיו).
אבל יותר מהכל יצאתי עם כמה תובנות מהערב הזה. תובנות שידעתי כבר הרבה זמן אבל הן פשוט התעצמו היום פי 100. אני יודע שלא כולם יסכימו איתי אבל אני יכול להגיד את זה היום בכל רם: מזל שהרסו את אוסישקין. לא רק בגלל שקיבלנו בית גדול יותר אלא בעיקר בזכות הקבוצה שקמה מההריסות של אוסישקין. זה לא שאני מסכים עם ההריסה, להיפך, אני חושב שהפעולה הייתה מלווה בהרבה אטימות וחוסר כבוד כלפי האוהדים וגם חוסר כבוד לספורט ולהיסטוריה שהלכה ביחד עם ההריסה. אך עם זאת, מתוך ההרס והייאוש קמה קבוצה של אנשים שעשו את הבלתי יאמן. זה התחיל ממאור הראל ושחור שמתוך ייאוש הלכו ורשמו קבוצה חדשה באיגוד בליגה ב'!!!

אני אפילו לא יכול להתחיל לדמיין את הקשר בין הקבוצה והעמותה שקמה בפגישות הראשונות עם יונתן לרנר, נועה סקלי, אורי שלף ואבי כץ לבין מה שראינו הערב, וכל זה לפני רק שבע וחצי שנים… בזכות ההריסה זכינו בקבוצה שהיא ההפך הגמור (ברמה הניהולית) מהפועל הישנה. אני לא רוצה לשכוח אף אחד וחשוב לי להדגיש שאליהם כמובן, הצטרפו כל מי שהיה היום על הפרקט בטקס לפני המשחק ואני לא רוצה לגרוע מהתרומה של אף אחד מהם.
אבל מעל כולם יש את רמי כהן, שאין לי מילים לתאר את האיש. אני לא יכול לחשוב על עוד בן אדם אחד ביקום שיוכל היה להרים את הפרויקט הזה בצורה כל כך מעוררת כבוד. רמי הפך את המועדון הזה למועדון שמנוהל בצורה נקייה וטהורה ואני באמת מאמין שרק בזכות זה התהליך היה כל כך מהיר. הוא לא הסתנוור מהכוח שיש לו בידיים והמשיך וממשיך לנהל את המועדון הזה בגובה העיניים עם התייחסות לכל אוהד או שחקן באותה הרצינות, ההקשבה והנתינה.

בלי לסטוט ימינה או שמאלה מהדרך שהוא מאמין בה. רמי לבד החזיר לי את האמון והאהבה למקצוע הזה, אין לכלוך, אין תרגילים. הוא פשוט ניקה את כל הדברים שלפעמים הגעילו ודחו אותי. אני מוצא את עצמי לוקח את חוסר האגו שלו ואת הרצון שלו רק לתת ולהפוך את הפועל למועדון גדול ומצליח יותר כמובן מאילו. אז חשוב לי להגיד כאן תודה ושזה ממש לא מובן מאליו. אני יודע שזה יכול להישמע כמו התחנפות אבל זה לא ממש מעניין אותי. ממש חשוב לי להגיד ולהדגיש כמה קרדיט, לפחות לדעתי, מגיע לרמי על המקום שהמועדון הזה הגיע אליו.
אני אסיים בזה שבזמן שאני כותב את השורות האלה וחושב על מה שרמי ומאור הצליחו להרים ואני לא מפסיק להריץ בראש את "הבלדה על יואל משה סלומון" ובמיוחד את הבית:
אמר אז יואל סלומון
ושתי עיניו הוזות:
"אני נשאר הלילה פה
על הגבעה הזאת".
אני לא יכול שלא לראות את ההקבלה להזיה המטורפת הזו שבין פתיחת קבוצה בליגה ב' למה שקורה היום. מגיע להם הרגע הזה שיש להפועל בית חדש.
מגיע לכל הקהל האדום הזה להגיד את המשפט "יש להפועל בית!!!"
 

תובנות מאפס אפס (מכבי - ב"ש)
פדרו בהיכל

9 Comments

שון 6 בינואר 2015

אני מעריך את מתן נאור באופן כללי כשחקן (שיחק אצלנו בנהריה עיר הקודש!), אבל:

1. זה שנאור מציין שרמי כהן מתייחס לכל אוהד ושחקן באותה הרצינות- זאת אחת הבעיות הגדולות ביותר של הפועל ת"א.
חבל שיש אנשים שפשוט לא מבינים את הנזק לטווח הארוך שנבנה בקבוצה שאוהד ושחקן חשובים באותה מידה מבחינת היו"ר.

2. לא קשור לפוסט של מתן, אבל עוד פעם אחת שאצפה במחזות ה"יאללה הפועל" שהוא צועק לקהל נראה לי שאני אקיא קצת בפה…
זה היה נחמד ומרענן אחת לעונה אחרי ניצחון בדרבי או משחק עליית ליגה, אבל איך זה נהפך מאז למשהו שקורה כל חודשיים אני לא מבין.

בכל זאת- מאחל לליגה שלנו ולענף ,שהפועל ת"א תצליח למנף את עצמה ולהפוך לשחקן משמעותי בענף גם מבחינת תארים והשתתפות במפעלים אירופאים.

איתמר 6 בינואר 2015

מה בדיוק הבעיה עם רמי כהן והיחס השווה שהוא מעניק לאוהדים ולשחקנים ?
איזה נזק לטווח ארוך נגרם מכך ?
רמי כהן איננו עסקן שהתמנה לתפקיד על ידי ראש עיריה או בעל הון.
רמי כהן הוא אוהד שנבחר על ידי חברי העמותה לתפקיד היו״ר.
אם הוא מתייחס באותה רצינות לכל אוהד ושחקן אז הוא בהחלט מעיד על עצמו שהוא יודע מהיכן הוא בא ולאן הוא עתיד לשוב יום אחד (למרות שהוא תמיד יושב ביציע).

פורד פרפקט 6 בינואר 2015

נהדר

איציק 6 בינואר 2015

אם תמשיך בפוסטים דביקים כאלו על הקבוצה הזו, בקצב שזה עכשיו, אני בקרוב מאוד אהפוך לפרנקופוב…
HELP

אלעד 6 בינואר 2015

נהדר. שלא ייגמר לעולם

MOBY 6 בינואר 2015

רק הפסד במחזור הבא ותמשיכו עם הפרויקט במלוא המרץ. הוא בהחלט מרענן.
איך עוד לא הרימו פה סרט על קטש? כל כך הרבה מורכבויות וסיפורים קטנים שיכולים לאכלס טרילוגיה….
מפלגת ווינר, הצביעו קטש לראשות הממשלה.

גיא זהר 6 בינואר 2015

היה סרט שבו קטש ללכלך על שרף.

מתן 6 בינואר 2015

קראתי כבר בפייסבוק אבל קראתי את זה שוב עכשיו. גאה שזה הקפטן שלי. בשביל זה נלחמנו במשך 7.5 שנים, בשביל זה טיילנו בכל מני חורים ברחבי הארץ ובשביל זה נתנו את הכל בשביל הקבוצה המדהימה הזאת.
מי שלא חלק מהפרויקט המדהים הזה לעולם לא יבין.
גאה שנולדתי אדום

עמית 8 בינואר 2015

ההבדל בין הפועל כדורגל לכדורסל הוא ההבדל ברוח ובאישיות של הקפטנים

Comments closed