לכבוד ההופעה של בריטני בישראל, חשבתי מה היה קורה אילו עסקני הכדורגל והסל היו מעורבים גם בהופעות ואם היה דה באזר ביקום אחר שמוקדש רק למוזיקה (בטח תבורי היה גם העורך).

נו.

זה בטח היה הולך ככה.

*

מארגני המופע לאור ההוצאות הכבדות קבעו מחירים של 340 ₪ בדשא, 850 ₪ לגולדן רינג ו1100 לחווית אח"מ – בתגובה מנהלת ההופעות בישראל הודיעה כי היא לא מאשרת את קיום ההופעה במקרה שיימכרו כרטיסים בלמעלה מ90 ₪ ובנוסף יימכרו כרטיסים בהנחת חיילים ונוער ותועבר עמלה של 10% למנהלת, כמו כן דרשה המנהלת כי 10% מהכרטיסים יוצאו למכירה למעריצי מיילי סיירוס.

*

כריסטינה אגילרה התלוננה במנהלת על תגובות אלימות מצד מעריצי בריטני "הם שרו לה שירים וקראו לה קריאות שפשוט רצינו להתבייש" – המנהלת בתמורה שפטה את מפיקי המופע ל3 שירים בלי קהל.

*

המנהל האומנותי של בריטני בכתבה לגארדיאן הבריטי – "הופתענו מהדרישות הישראליות, רק פה נאלצנו לעלות עם 3 נגנים ישראליים ואחד מתחת לגיל 22, שהוא בכלל סטודנט ברימון, זה משהו שמקשה עלינו להתמודד בסטנדרט הגבוה ביותר".

*

ערוץ המוזיקה השיק ערב שידורים מיוחד לרגל ההופעה וישדר אותה בלייב במסגרת "ערב המוזיקה של ישראל" – צופי הערוץ מקווים שלפחות 3 פעמים תהיה פריצה לשידור המופע.

*

מנהלת ההופעות הישראלית שמחה להודיע על קיום המופע והודיעה כי תאריך המופע המדויק ושעת האירוע יפורסמו לפחות 3 ימים לפני האירוע – "זה לא תלוי בנו אמרו גורמים באיגוד, זכיין הטלוויזיה עושה מה שבא לו, שיסתדרו ויפסיקו להתבכיין, זאת בריטני".

*

פרשן בכיר בערוץ המוזיקה כינה את בריטני "זמרת בוצ'ה" מה מביאים לפה את הזמרים האלה, ריקי גל לא יותר טובה ?

*

בסיסט הלהקה ננעל בשירותים ופספס את כל החלק הראשון

*

קלידן ההופעה לא עבר בקרה, המפיקים הקפיצו בסיסט מהנוער במקום.

*

זעם בהפקה של מדונה "המתופף שלנו עלה להופיע כשהוא חתום אצל בריטני" – זו שערוריה.

*

מיליארדר קנדי החליט לממן את כל ההופעה על חשבונו – בתגובה תקפו גורמים בתקשורת את המפיקים המקומיים – "צריך ללמוד מההפקה של בריטני איך מייצרים שואו כזה, זו מקצוענות, זו חדשנות, זה ניהול ברמה אחרת "

*

זמרי העבר פנו למפיקי המופע וביקשו כרטיסי VIP  בחינם "המפיקים האלה לא יודעים לכבד".

*

פורסמה רשימת הכיבוד המותרת באירוע – הקהל הביע זעם,"כוס קולה ב15 ₪ וחומוס בפיתה זה כל התפריט ?"המשטרה בתגובה, "לא יכולים לסמוך על הקהל, באירוע של דפש מוד מישהו זרק סנדביץ לכיוון הבמה או משהו בסגנון".

*

מעריצי מיילי סיירוס פירסמו שיר מפגר על מעריצי בריטני שבתגובה שלחו בדיחה בטוויטר – ערוצי הטלוויזיה התכנסו לימי שידורים מיוחדים כדי לגנות את האלימות, לדבר על האלימות, לצקצק על האלימות ולדבר על זה ש"למה נותנים לקומץ מעריצי מיילי כזו במה".

*

תומר חמד מאוכזב ממעמדו "שחקן כמוני צריך לקבל כרטיס לפחות לשורה ראשונה מאחורי הקלעים, לדחוף אותי לגולדן זה להשפיל אותי".

*

אמא של בריטני עלתה לשידור " המפיק הזה לא מבין כלום מהחיים שלו".

*

אשתו של הדי ג'יי נעלבה, שוקלת את צעדיה.

*

דרישות המשטרה הפתיעו את המפיקים – המשטרה בתגובה "למופע בסדר גודל הזה לגיטימי לבקש את חטיבת גולני".

*

מעריצים רבים נעלבו מהעובדה שלפארק הירקון מתייחסת התקשורת בשם פארק הירקון "החלטנו מזמן שזה אצטדיון מייקל ג'קסון" – "לא מובן למה התקשורת הולכת נגדנו"

*

בריטני לא מתכוונת לפרסם את הליין אפ לפני ההופעה " מעריציה ברשתות החברתיות – מאז שהפסיקו את ההדלפות זו בריטני אחרת".

*

צפו: תמונות בכמעט עירום מלא של דנה מהרצליה, בת 16, אוהבת לבלות, מחפשת את האחד ומחבבת את בריטני.

*

"מה זאת אומרת למה באתי עם דגל ישראל להופעה? למה זו הופעה שלנו, במדינה שלנו ואף אחד לא יגיד לי פה באצטדיון מייקל ג'קסון שבת"א לא לבוא עם דגל".

*

"וואלה מה אני אגיד לך אחי, מאז שהתחלתי לראות הופעות לועזיות, לא מסוגל לשמוע מוזיקה ישראלית, זה קצב אחר".

*

"תגידי בריטני, בחייאת בריטני , ראית פעם עידוד כמו אצלנו ? "

*

"וואלאק אחי מה זאת אומרת כולם מבינים שכשאומרים בריטני זה בריטני ספירס, לא מתאים,אצלנו איפה שאני גדלתי בריטני זו בריטני כהן, אחלה זמרת, וכן, וואלה, זה החינוך שגדלתי עליו, בריטני יש רק אצלנו".

*

"אתה יודע בסוף, אחרי כל הפירוטניקה והשואו, בסוף, הכי התרגשתי מההמנון בהתחלה, אין על חופני, תאמין לי אצלנו יודעים לכבד, לא כמו אצל מעריצי רדיוהד, אלה, שונאי ישראל אלה".

*

"יאללה בריטני, מלחמה"

בן בית
המלחמה של טביב בגזענות