במקביל להעפלה הצפויה של נורדיה ולדיון שהתפתח פה עולה בערוץ הספורט הסדרה "אהבת חיי" שמגיש ומנחה שאנן סטריט ולפי הפרק הראשון כבר ראיתי שזה הולך לכיוון שמעצבן אותי.

תראו, בכל היומני פירוק תמיד אמרתי שאם וכאשר לא תהיה ברירה והפועל תגיע לפירוק מוחלט ותיפתח קבוצת אוהדים, אז אני אהיה שם, אבל אם ישאלו אותי או יבקשו עזרה וכל עוד זה לא פירוק מוחלט שיעזבו אותי בשקט. אני אהיה האחרון שיתמוך.

ויש לזה סיבה אחת ברורה:

כי קבוצת אוהדים זה חרא.

אז מהצד זה נראה מגניב והיפסטרי וטכסים לשחקני עבר ואוהדי סלבס והנה מה שמו שהיה בלם בשנות ה70 ומי בכלל זכר אותו עושה לנו טובה וקונה מניה וההוא הכוכב של ימי ילדותי גם עשה לייק בפייסבוק והקבוצה שלנו ואנחנו נחליט והיא תהיה נקייה מאינטרסים וטהורה ורק שלנו ונהיה כאלה מיוחדים ונשתה ערק לפני משחק מול צעירי ביר אל איכסל ביום שישי אחרי צהריים.

ואולי נגייס גם כמה עיתונאים ונקים ועדות ונתקנן תקנות ונהיה המועדון שתמיד יכולנו להיות.

אבל זה חרא.

וזה קשה.

וזה סיזיפי.

*

כי הרגולציה נגדך ובעיריה לא מתים על הרעיון ולמרות שבפייסבוק יש לנו מלא לייקים מסתבר שלגייס חברים זה לא פשוט ולשלם כסף זה בכלל לא פשוט ומי ידע בכלל כמה זה יקר להחזיק קבוצה ולשלם על מגרש ושחקנים והסעות למשחקים ותלבושות.

ולמרות שיש לנו מלא אוהדים עם כסף אז יש מלא קמצנים שלתת חסות זה גדול עליהם, וואלה, כולם דברנים גדולים עד שזה מגיע למעשים.

ואחרי שעושים את כל זה – אז עכשיו כולם באים בטענות ומה לעשות הם חלק מ"הבעלים" ויש לכולם דיעה ומניה.

אז קבוצת אוהדים זה ממש לא פיקניק, עיריית ת"א רק שמעה שהפועל מתפרקת וכבר החליטה לקחת את וולפסון, בסוף עצרו אותה,אבל אלה לא פראיירים, בסוף יצליחו, ואתה מבין שאם אתה יוצא לנדוד 6-7-8 שנים במדבר של הליגות הנמוכות כשתחזור, בכלל לא בטוח שימחאו לך כפיים ויפרגנו – להיפך, אולי יתברר שהסתדרו יופי בלעדיך.

והנה את היח"צ שטביב קיבל על סופ"ש של קומבינה נורדיה לא תקבל גם בעוד 4 העפלות ליגה.

קטמון כמעט ירדה ליגה השנה, קביליו יפו אוכלת קש, אלה מאשדוד לא מתים על אלה מנורדיה, רובי שפירא זה בכלל מוסד ללא כוונות יח"צ וכולם אבל כולם, שונאים את הפועל, החדשה והישנה.

אז אף אחד לא מבטיח לך שזה יהיה מסע קל, זה ממש לא קל, זה נראה קל בפייסבוק וגם ששאנן סטריט אומר שהוא בכלל לא חייב לעלות ליגה, הוא, מחרטט, בסוף כדי לשרוד צריך להצליח, ככה זה אוהדים, זה מגניב בשנה הראשונה אבל כדי לשרוד צריך להצליח.

*

ונכון, בשביל קבוצת אוהדים צריך את האליטה, הם בסוף אלה שמשלמים את הדמי חבר, הם אלה שקל להם לגייס ספונסרים, ולהביא אנשים שיתנדבו להיות יועצים משפטיים וכיוצ"ב.

ומה לעשות – גם לאליטה מגיע קבוצת כדורגל ואני אגיד לכם משהו, גם אם החבר'ה האלה של האליטה היו באים למגרש ואפילו הייתה נפלטת להם קללה או איזה שיר לא מספיק מחונך ויפה, זה עדיין לא בסדר לזרוק עליהם אבנים, בכלל, זה לא בסדר לזרוק אבנים גם על אליטה והיפסטרים.

וביום חגם, אפשר לפרגן, אני כאוהד הפועל מתכוון ממש לשנוא את נורדיה כבר מליגה א' ולא שהיום אני מת עליהם, אבל וואלה, עשו מעשה העמלקים.

ולמי שחושב לעשות משהו דומה, יש לי רק דבר אחד להגיד לו, אל תראה את הסדרה בערוץ הספורט.

ואל תחשוב שזה קל להיות היפסטר.

ואל תחשוב שמה שרואים בפייסבוק זה אמיתי.

*

מוקדש לחברים מנורדיה ומי ייתן ונזכה לראות משחק ביניכם לבין הפועל (בבעלות פרטית בעז"ה) בליגת העל ומי ייתן ותוכלו להקדיש סופ"ש שלם לכל הנכבות שהפועל הנחיתה עליכם לאורך השנים.

 

 

המלחמה של טביב בגזענות
מיטש VS עיריית תל אביב